Új privát üzeneted érkezett!

Norci!

Kriston Andrea-féle intimtorna
Névtelen
 


Na, ma túltengek!
Van egy jópofa könyv:
Martica K. Heaner: 7 perc szextitok
Nagyon jó gyakorlatok vannak benne. (Haladóknak párosak isKép)

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejentkezés, hogy tudjátok, még élünk.
A tartozásaim:
Dzsili!
Napsugárnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Tikk!
Neked is sok szeretettel gratulálok szülinapod alkalmából!

Szilvi és kedves kétszeres apuka!
Nagyon sok szeretettel gratulálok kislányotok megszületéséhez!!! Sikerült a természetes szülés?

Mi megvagyunk, Peti élvezi ezt a nagy havat és a szánkózást. Én még mindig barnázgatok és várom a holnapi Uh-ot, hogy mi újság a cisztával.
Már sokszor akartam írni Editékről, csak a szita agyammal mindig elfelejtettem. Tehát eddig két hétig Monte Carloban voltak egy cirkuszfesztiválon és ott nem volt net. Viszont a jó hír, hogy vasárnap jönnek haza és úgy néz ki, hogy kb. két hónapig most itthon is maradnak.

Márti!
Ha még aktúális a 2-ai tali nálatok, akkor mi is beneveznénk. Szólok Editnek is, de neki még lehet, hogy nagyon sok dolga lesz aznap.

Sziasztok

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 

 
 

Szilvi!
Nagy gratula Niki babához! Sok boldogságot nektek.Kép

Rita!
Egyenlőre nincs hányingerem, de a lányokkal sem volt ezért most sem vágyom ráKép
linato
 
 


Linato: nem akarsz egy édes kisfiút? Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mivel sok a tanárember köztünk hátha érdekel valakit ez a cikk:
http://index.hu/info/waldorf/

Norci és többiek, akik betegek! Gyorsan gyógyuljatok meg, mert így nem tudunk talizni!KépKép

Márti: nem lehetne egy héttel arrébb tenni a talit, mert nagyon kevesen lesznek egészségesekKép? Vagy minitali?Kép

Laura: nagyon hallgatsz? nektek sincs net???? vagy valami baj van???? írj magatokról!!!

Bszilvi: köszi az infókat Editről! akkor nemsokára itthon lesznek!!!Kép
Akkor mész jogsi iskolába?Kép Hajrá!!! Én 1 hónap alatt megcsináltam az egészet, tudok ajánlani jó sulit, igaz nem a legolcsóbb, de biztosan átmész elsőre, mert jól tanítanak!

Borcsa: és te mész vezetni??? nagyon izgis ez a könyv, de nem merem megvenniKép

Rita: remélem minden rendben lesz nálatok!

Bogancsi: ugye már jobban vagytok??? Vigyázz magatokra!

Rebi: kezditek belakni az új lakást, nagyon izgalmas!!!!Kép

Dorka bealudt az autóban, mikor hoztam haza este 7-kor, ruhástul lefeküdt, majd sírt egy picit, akkor átöltöztettem pizsibe és alszik tovább. (ma 2 órát voltunk a játszótéren, kidőltKép)

Járok továbbra is varrótanfolyamra, kezd egyre nehezebb lenni, otthon már párszor elakadtam és mailen írtam a tanítólánynak, hogy teljesen elvesztem...Aztán ma mindent újra elmagyarázott, pedig csak a gépi varratokat tanultuk (francia, félfrancia, szétvasalt...) Én nem tudtam, hogy a varrónők egyben mérnőkök is, ez nagyon nehéz!!!! De már tudok cipzárt bevarrni, tisztázni, különböző kézi öltéseket varrni, hímezni monogrammot, szűkíteni szoknyában (na ez nagyon nem megy). Szóval haladunk!Kép A gépemmel pedig egyre kevésbé vagyok megelégedve, így most következő alkalommal elviszem a gépet, hogy vizsgálja meg a tanítónéniKép, jól bevan-e állítva, mert annyira csúnyán varr (bár lehet, hogy csak én vagyok béna). Van weblapjuk, ha valakit érdekel, egyre több szabásminta lesz fent, babáknak is: www.varrohaz.hu

jó éjt!

Zsuzsi (15)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Már megint éjjeli bagoly vagyok.Kép Egyszerűen nem tudok visszaaludni már 1 órája.

Menta
Sajnálom, hogy nem jött össze a dokival.Kép Remélem Kisfalvi beválik.
Hogy derült ki, hogy szét van menve a hasad? Ezt szülés után csak úgy megállapították?

Márti
Ne halasszuk el a talit, nagyon kell!Kép

Erről jut eszembe, 1 hét múlva, szombaton esetleg vállalok egy talit. Így a dolgozókkal is találkozhatnánk. Apa ui. játszani megy a haverokkal, így szabad a lakás. Mit szóltok?

Zsuzsi
Klassz, hogy van energiád erre a varrásra.Kép

Norci
Érdekes, én is éppen ilyen ego vagyok most, mert apa nem igazán van rámhangolódva, a lelkemnek meg nagyon kéne...

Peti aludt délután fél3-5-ig. Láttam, hogy tudna aludni, de ez nálunk persze semmit nem jelent. Azért lefeküdtünk az ágyra, betakartam és negyed óra múlva el is aludt.Kép

Jó éjt!
Gorsi
gorsi
 
 


Gorsi! Mindenképp lesz tali Kép Ha csak egyvalaki jön, akkor mini, de leszKépKépKép És a jövő szombatiban is benne vagyok Kép

A ti levelezőprogramjaitok is meghaltak? Az indexre már negyedik napja nem jön levelem, pedig tudom, hogy kéne - pld küldtem magamnak is máshonnan KépKépKép

Mennem kell, de még jövök Kép

Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolgatásokat, megvagyunk. Végre-valahára összeköltöztünk, együtt alszik a család!
Az éjszakákkal nincs is gond, csak az a baj, hogy egyszerűen nem hagyja a két gyerek elaludni egymást. Kép Így csak rettentően későn alszanak el, mire egyszerűen kidőlnek a fáradtságtól. Kép
Nem baj, idővel belejövünk. Kép
Apa beteg volt, most lábadozik, így végre itthon van, tök jó!!! Kép Kép Kép

És most nagyon gyorsan reagálok, hiszen nagy-nagy elmaradásaim vannak.
Tehát sorrendben:

Linato: neked még nem is gratuláltam a pocakodhoz, így most megteszem: nagyon jó egészséget kívánok a 9 hónapra!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ovi-bölcsi téma már lerágott csont: én mindig is utáltam, így szeretnék velük itthon maradni, ameddig csak lehet.
A megfelelő intézmény kiválasztásához csak annyit tennék hozzá, hogy jó hírű oviban is vannak pocsék gondozónők és a legrosszabb hírűben is akad 1-2 tündéri dadus. Ezért SOHA ne az ÓVODA (későbbiekben pedig majd az iskola) HÍRÉT vegyétek figyelembe, hanem a kiscsoportot (első osztályt) indító gondozónő (pedagógus) SZEMÉLYE legyen a fontos.

BSzilvi, Borcsa: jaj Istenem, nektek most mit írjak? Az első sokkon már túlvagytok, ugye?
Sok-sok erőt kívánok nektek a történtek feldolgozásához!
Mit mondanak a dokik, mikor tervezhetitek a következő babát?

Szilvi: nektek nagyon nagy gratula, jó egészséget, sok-sok tejcsit kívánok!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Dzsili: Napsinak szülinapja alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!!!

Elküldöm, mielőtt Romi felébred, és ezentúl megpróbálok gyakrabban jönni.

A hétfői talira sajnos nem megyünk, mert a múltkori után lettek mindketten betegek, és Apával sajnos sokat veszekedtünk emiatt. Kép Nagyon szeretnék, de most inkább itthon maradunk, Apa véleményét tiszteletben tartva.
Talán szombaton Gorsiékhoz... Kép

Sziaszok: Laura+Romola+Toncsibaba
p_laura
 
 


Gorsi!

Tudod felülésnél látszik, hogy ott elődomborodik a hasam. Szülés után ez kb. 4 ujnyi volt a két hasizom között. De mire ismét terhes lettem ez visszacsökkent szép lassan 1.5 ujjnyira.
Aztán most olyan gyorsan szétjött és most már nagyon-nagy a rés és a köldökömön szerintem tényleges sérv is van, azaz kicsit ki is nyílt a hasfalam. De csak pár millis lehet a lyuk szerintem, már ha van.

Norci! Szerintem Borcsa tök jókat írt gyógyilag. Tök jól összeszedte. Talán megpróbálhatod még a füledre a gyertyaégetést is, vagy mit. Én még nem próbáltam, de szerencsére még nem is volt rá szükségem. A gyógyszertárban lehet kapni ilyen fülgyertyát.

Egészen mostanáig Győző is eléggé paszív volt a terhességgel és kisGyőzővel kapcsolatban. Azt mondta, hogy ő addig nem tud vele kommunikálni, amíg nem tudja biztosan, hogy fiú-e vagy lány, meg a szülésről is túl korai beszélgetni szerinte.
Aztán mostanában már kezdi ő is szólítgatni kisGyőzőt, simogatja és legnagyobb meglepetésmre tetszik neki a szülési tervem, nem tartja túlzásnak, sőt ki is nyomtatta és magának is elrakott belőle egy példányt. (Egyébként ezt a tervet én magamnak írtam, nem fogom odaadni sem a dokinak, sem a bábának, nehogy azt higyjék, hogy mereven ragaszkodom bármihez is.)
Szóval türelem, biztos, hogy 1-2 hét és ti is majd meglepődtök a papák változásán. Kép

Egyébként mostanában ismét viszonylag könnyen alszik el Helena esténként is és délután is. És esténként a saját ágyában! Kép Úgy örülök!!! Kép

Zsuzsi! Én már néztem ezt az oldalt. Úgy irígyellek, hogy el tudsz járni erre a tanfolyamra. Sajnos nekem nagyon messze lenne a Campona, itt a közelben meg nincs tanfolyam. Van ez az ELO (www.elo.hu) és ott van Szabás-varrás tanfolyam is. Szerinted meg lehet ezt tanulni távoktatásban? Mert attól tartok, hogy a varrás pont egy olyan dolog, amit látni kell.
Remélem, hogy tényleg csak annyi a baja a gépednek, hogy nincs jól beállítva. Szerintem ez a legnehezebb. A felső szál még csak hagyján, de az alsó...

Ja! Én még azt akartam írni az intimtornával kapcsolatban, hogy szerintem is csak ez segíthet, legalábbis terhesség alatt. Én is csinálom, amikor csak eszembe jut, de sajnos kevesebbszer még így is, mint kellene.
Én is meg akartam venni azt a könyvet, de először én sem mertem. Kép Aztán elfogyott. Jellemző, akkor még friss házasok voltunk. Kép Azóta simán megnézegetem a könyvesboltban akár a Káma Szutra fényképes változatát is KépKép

Puszi Mindenkinek!
Menta++ (29.)
menta
 
 


Sziasztok!

A második féléves órarendem most már péntek reggel is ideenged a géphez.Kép

Gorsi! Igenigen! ÉLjenéljen! Legyen taliKép Remélem anyósom nem akkor akar jönni.
De jó lenne látni benneteket.

Menta! Ez ilyen egyszerű dolog hogy itt szétnyílt meg ott vagy te tudod a lényegét és ezért nem aggódsz?Kép

Zafi, Beja! Hogy vagytok? és főleg hol?Kép

Norci! A lándzsásuticucc nekünk mindig bejön.Gyógyuljatok!

Hannácska jól van most lekopogom, bölcsizik, szánkózik, dumál, jönmegy, bohóckodik vicceskedik ahogy ő szokta modnani.Kép

Na megyek, összepakolok aztán nlassan indulok is.

Vigyázzatok magatokra!

Tikk
tikk
 
 


Még valami, mert nagyon figyelmetlen voltam az előbb:
Norci: mielőbbi gyógyulást kívánok az egész családnak!!! Kép Kép Kép
A hűtőfürdőnél szerintem testmeleg vízzel kell kezdeni (36-37 fokossal), és után fokozatosan, lassan hűteni. Ne a hűvös vízbe tedd Vilit!

Laura
p_laura
 
 


megint elzárták nálunk a vizet KépKép vilka nyakig kakis, ármin pelusa is teli van, nem tudunk se mosakodni, se reggelizni KépKépKép Utálom már ezt a házat! Nem hiszem, hogy normális dolog lenne hetente átlag két délelőtt víz nélkül!!!!! KépKépKép

ZSuzsi! LÁttam Dórit a másik topikban, nagyon szép Kép

Márti++
márti
 
 


Sziasztok!

Betegeskedők gyógyuljatok meg gyorsan, gyorsan.KépKépKép
Olvaslak ám Benneteket, de vhogy nem jutok el az írásig. Most is lógok a szerkesztés helyett, itt írok nektek.

Apák hozzáállása a babához:
Ne féljetek, megszületik a babóca utána le se fogjátok tudni vakarni a gyerekről Apukát. Pláne, ha az ő kedve szerinti nemű gyerkőc lesz. A párom is amikor nyavajogtam, hogy itt fáj, ott fáj amikor a Beussal voltam terhes, akkor mindig azt mondta, hogy "Te akartad...". Aztán amikor megszületett a Bea a csillagos eget is lehozta volna Neki, és azóta is így van ez.KépKépKép

Beus túl van a kötőhártya gyulladáson szerencsére, a héten már bölcsibe jár, és nagyon-nagyon szereti. Egyre többet beszél, és nagyon sokat fejlődött. Ma reggel a dadus is mondta, hogy szemmel látható minden kis gyerkőcön, hogy pár hónap alatt mennyit fejlődtek.
A Beus 98 cm, és 13,5-14 kg körül van. Nagyon önálló. Tegnapelőtt épp főztem, és nagyon nagy csend volt a Bea körül. Kiabálok, hogy Bea, hol vagy? Visszakiabál, hogy itt, és kaka... MEgyek a hang irányába... Bea lehúzott nadrággal, félig kibontott pelussal állt, és épp azon gondolkozott, hogy az odakészített popsitörlővel hogy is törölje ki a popsiját. Mindent odakészített, a popsitörlőt, a pelust... és ha nem jövök akkor nem tuodm mi lett volna az eredmény.Kép Lehet, hogy BMárti sorsára jutottam volna, és pucolhattam volna végig a lakást...

Ma van a félévi bizik osztása.
Mikim már telefonált is, hogy csak környezetből nem kapta meg az ötöst. Nem baj. Én úgy örülök.Kép Nyelvtanból volt még kétséges, de abból is megkapta az ötöst.KépKép
Pityunak nem lesz ennyire jó a félévije, de nem lesz rossz. Sajna úgy néz ki, hogy 2 hármasa lesz (nyelvtan és angol), legalábbis én ezekre tippelek. A többi négyes, ötös. Remélem évvégére legalább a hármasokat kijavítja, mert az már kell majd a továbbtanuláshoz.

Na, szabadidő vége, mindenkinek nagyon szép napot kívánok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Laura! 3 hónap nyugit írtak elö. Ha ügyik vagyunk jövő ilyenkor már gigapocim leszKépKép.
De jó, hogy megy az együtt alvás! Nálunk most szigorú szeparáció van az altatásnál, épp azért, mert folyvást ébresztgetnék egymást.
Márti! Hétfői tali kétesélyes: én vagyok eléggé náthás még. Persze zabizom a cévit, útifüvet egyebet, de ha még tömítetlen lesz az orrom, nem megyek hétfőn bacit szórni. Azért abban nagyon bízom, hogy csüt-ön ligázni már tudunk menni.
Jövő szombat szupi ötlet! Apacska de. úgyis okosodik.
Luca tegnap úgy kidőlt délelőtt, hogy ebéd közben elaludt kanállal a kezébenKépKépKépKép.
Norci! Vili szövegeKépKépKépKép.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Márti: mi tutira megyünk talizni Kép Meddig lehet nálatok maradni? Mert Laci értünk jönne, de nem akarlak sokáig terhelni titeket.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory! Maradhattok, amíg Laci értetek nem jön Kép Remélem, nem gondoltad, hogy kirakunk?!

Borcsa! Gyógyulj Kép, örülnénk nektek is KépKépKép!

Visszaadták a vizet Kép tiszták vagyunk - na jó, csak a gyerekek - igaz, a konyha romokban Kép Na, majd egyszer...Kép rendet teszek ott is!

KÉpzeljétek, Ármin az utóbbi 3 napban nagyon kedves Vilkához, játszik vele, szeretgeti és egyszer sem bántotta!!!!! KépKépKép Tudom, hogy még lesznek konfliktusok kettejük közt, de ez most nagyon jólesik Kép

Márti+Ármin+Vilka
márti
 
 


Sziasztok!

Márti: kösziKép ugye milyen aranyos a ruhácskája, na ilyeneket szertenék majd varrni nyárra. Ha jobban belejövök...
Nálunk is szó nélkül elzárják a vízet, a férjem egyszer nagyon csúnyán beolvasott nekik, hiszen nemcsak a babásoknak rossz ez, hanem az öregek is teljesen kétségbeestek. Azóta legalább reggel beszólnak, ha 15 perc múlva elzárják a vízet, de én mindig tartok tartalékot, kb. 3 másfél literes palackban. Szóval jó nagy kiabálással talán lesz hamarabb vizetek, ezek csak a hangos szót értik megKép

Borcsa: irigyellek, hogy Luca ilyen jól elalszik, nálunk nagyon ritka a napközbeni alvás, pedig próbálkozom...

Tudom szégyen-gyalázat, de Dorka imádja a tévében a meséket, most a Twiniest nézi, velük táncolKép És már ő cseréli a videótkazettát a videóban, ki is veszi és el is indítja. Szerencsére a játszóterezés után mindig önállóan eljátszik pár órát a szobájában (ez neki az alvás?), utána meg már jön a fürdés, vacsi, mi korán fekszünk.

Laura: az én uram is megtiltotta nekem a Tücsök zenétKép így ma sem megyünk, de tényleg várok még 1 hetet legalább, mikor vége az influenza járványnak, utána már megyünk. Addig marad a fagyoskodás a játszótéren, szerencsére nálunk tele van ilyenkor a játszótér, nagyon jó a társaság, ugyanaz a korosztály.
Csak sikerül nektek a közös altatás, már ez is nagy dolog, biztosan sikerül elérnetek, hogy együtt aludjanak el. Lakás helyzet megoldódott?

Menta: ha van segítséged (és úgy tudom a rokonságban van elég varrónőKép) és jó a térlátásod, percíz vagy, logikai készséged is jó, akkor talán érdemes távoktatásban tanulni a varrást. na nekem se térlátásom, se logikám, a pontosságot is tanulnom kell, szóval nekem nagyon kell a személyes tanfolyam, mert még így is elveszek, ha nem figyelek eléggé. Különben a tanárnénim (nálam 4 évvel fiatalabbKép) diplomás varrónő, gyerekkora óta varr, mert az anyukája is varr, így tényleg látszik rajta, hogy örömmel, szívvel-lélekkel csinálja. Nagyon türelmes, ami nálam nagyon kell, mert BÉNA vagyokKép Pl. a hímzést sem értettem meg azonnal. De szerintem kérdezd meg az oldalon, hogy ő mint szakmabeli mit szól a távoktatásos tanuláshoz (anyukája is varrást tanít), van tapasztalata, lehet, hogy jó tanácsot tud adni. Nagyon kedves lány, biztosan szívesen ad tanácsot.

Zsuzsa: csak ámulok Beus méretein!!! Pedig pont a héten nőtt egy kicsit Dóri és olyan büszke voltam, hogy végre 87 cm és 11,5 kg !Kép
Az én férjem nagyon nehezen mondta rá az igent a második babóra, végülis csak egy "úgysem jön össze elsőre"-ből keletkezett a kistesó. Meglepetésemre a férjem örült a legjobbnak és igaz alig látjuk egymást, tehát lelkizés nincs, de legalább többször megpuszilja a pocakomat, amit Dórinál sosem csinált... Szóval változnak a pasik. Mondjuk talán azért is változott, mert volt pár tragédia körülöttünk, szerencsére minket elkerült (válás, betegség, baleset, alkoholizmus...).

na megyünk játszótérre!!!

Üdv: Zsuzsiék (15)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Szilvi: nagyon nagy szeretettel gratulálunk Neked Nikihez!!! Sok-sok finom tejcit kívánunk, gyors felépülést és boldog hazamenést!

Norci: köszi, hogy átküldesz nekünk is a gyógyokból. Nagyon ránkfér... De ma már egy rettenetesen köhögős éjszaka után végre jobb a kedvünk Kép
Norci és Gorsi: apa közölte velem, hogy ő amikor beteg, akkor sem hagyja el magát annyira, mint én... Egyénként a mellhártyagyulladás miatt elvileg feküdnöm kéne... És a vérnyomásom padló alatt van, alig bírok felkelni az ágyból... Na, de most már jobb egy kicsit.

Márti: víz Kép

Feltettem Tomiról egy új képet, a vendégségben Kép
pusz: bogancsi (húz az ágy Kép)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Bogancsi
Hú de rég találkoztunk, Tomi tök sokat nagyfiúsodott azóta.Kép Sok gyógy!

Laura
Örülök, hogy végre hallani rólatok is.Kép Remélem hozzánk eljöhettek.Kép Mondd meg apának, hogy vissza kell hoznod a könyveket.Kép

Márti
Útálom, ha nincs víz. Kép

Zsuzsa
Beus tök ügyes és tök nagy.Kép

Tikk
Igenigen, gyertek!Kép Nyomatom Petibe addig is a c vitamint, nehogy megfázzunk.

Jött Peti.Kép
Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Semmi jó hírem nincs, Vili tegnap láztalan volt, mára megint lázas lett Kép és tiszta kiütés Kép valószínűleg az antibigyótól penicilin érzékeny Kép Megint alig akar enni, úgy le van fogyva, a tejem meg tényleg elapadt tök lelkiismeret furdalásom van Kép és én is belázasodtam Kép
Az éjszkaánk tűrhető volt, legalább is ami Vilit illeti, csak egyszer kérte hogy szívjam le az orrát, viszont most én öblögettem másfélóránként kamillával, hogy tudjak aludni. Este végül én is megyek dokihoz, inkább most mint komolyabb bajom legyne két hét múlva, hiszen akkor már a harmadik harmadban leszek még kevesebb esélyem kigyógyulni.
Szerencsére jött anyu segíteni, mert már úszik a lakás a rendetlenségben. Most épp elment a dokihoz ír fel Vilinek másik nem penicilines antibigyót.

Engem a férjemnek nem a babóhoz való hozzáállása, hanem a hozzámállása borít ki néha, igaz én is rettentő nyügős vagyok, ő meg betegen is és általában is agyonhajszolja magát és ezt se tolerálom.

Sziasztok!
Bocs az egoért már megint egyszer majd nem csak magunkról...

Norci
norci
 
 


Márti!
Az axelero-n müködő lev listák is döglődnek.Kép
Szerdán elküldtek nekem egy anyagot, tegnap kerestem, nagy nehezn megoldottuk másként, hogy eljusson hozzám az anyag, és ma reggelreérkezett meg, amit szerdán délelőtt 11-kor adtak fel. Jó, mi.Kép
Amiket meg én küldök, nem axelero-nk van az meg pillanatok alatt ott van, ahol kell lennie, és minden levelet megkapok.
Az axelerosok, akiktől kaptam volna a levelet, azt mondják, hogy hamar megkapják a leveleket, de amit ők küldenek ki napokig kering a hálón.Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Nagyon irigy vagyok a talikért! Szerintem nekünk már passzolni kell mindegyiket!Kép
Esetleg a hétfőire rá tudom venni Apát, hogy vigyen és hozzon is, de nem tetszik neki az ötlet.

Ma voltunk dokinál és hát megint hízott Pocakpeti 1kg az elmúlt hónapban! Most már elhagyta a 3000gr-ot és mivel még csak szűk egyujjnyi a méhszáj, eltart egy darabig a dolog. Félek, hogy óriás lesz, már most nagyobb, mint amivel Réka született!
Meghallgattuk a szívét is, uh-s volt, szóval teljeskörű vizsgálatban volt részünk és nagyon jól elvoltunk a szülésznővel meg a dokival, viccelődtek egész idő alatt, érzem, hogy jó páros lesz ez így!KépKépKép

Ja, és most már tuti, hogy kb. 1 hete jóslófájásaim vannak, elmondtam a dokinak, hogy mit érzek és azt mondta, hogy ez az!

Betegeknek gyógyók és kitartás!KépKépKépKépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Zafi: te nemsokára megszülsz!!!!!KépKépKép Aztán képet kérünk és híreket!!!!Kép Szorítok, hogy könnyű és gyors szülésed legyen!!!

Lányok az outlookot át kellett a hét elején állítani, mert most máshogy mennek a levelezőrendszerek. Nem tudom mit kell átállítani, de a férjem nekem is változtatott valamit az outlookon. Mi az inter.net-től kaptunk erről levelet. Biztos az axeleronál is így van.

Norci: ez szörnyű!!! igyál sok gyógyteát, pihenj, amennyit csak tudsz. homeosbogyót nem próbálsz ki, nekem olyan gyorsan segít!!!

Bogancsi: nekem is volt mellhártyagyulladásom, nagyon kellemetlen volt. Remélem hamar rendbe jössz. Hogy tudtál ennyire megfázni??? Tomi hogy van és a többiek?

Képzeljétek, most azon parázok, hogy nem érzem a baba mozgását és hogy Dorkát túlságosan sokat emelgetem. Remélem mindent kibír ez a tesóka!

üdv: zsuzsi (15+5)
zsu26
 
 


Sziasztok!
Olvasom ezt az emelgetés problémát, hogy emiatt paráztok. A lényeg szerintem, hogy ne lehajolva emeljétek fel a gyerkőcöt vagy amit kell, hanem mindig guggolásból, hogy inkább a lábon legyen a súly, és ne a derékon, hason. Gyakorlott derékfájósként tudom, hogy guggolásból felálláskor mennyire kímélem a derekam ilyenkor.
Mondjuk amennyire lehet ne emelgessetek!KépKép Tudom könnyen beszélek, hogy ne emeljetek, de nekem a fiúk között 27 hónap van, tehát át tudom érezni félelmeiteket.
A másik meg az, hogy ha már beágyazódott a picur, és a megszokott dolgokat csináljátok, amit addig is, akkor Picurka már nincs veszélyben, "megszokja", hogy Anya milyen mozdulatokat tesz.
Én 6-7 terhes voltam, amikor A Mikinek nagyon magas láza volt akkor, és persze bennem is felmerült, hogy jaj most mi lesz. Beszéltem a gyerek dokinkkal, és azt mondta, hogy nyugodjak meg a Picur a legnagyobb biztonságban van az anyaméhben, és soha-sehol-máshol nem lesz nagyobb biztonságban, mint a méhemben. Az meg ha elkapok valamit, benne van a pakliban, de nyugodjak meg, nem lesz semmi baj. Ez a doki bácsi, már egy öreg doki bácsi de eddig még nem csalódtam benne.
Egy szó mint száz: Mindenkinek nyugi.KépKép

Zsuzsi!
Te már érezted a babóca mozgását? Vagy csak várod már, hogy megmozduljon?

Ja, és én egy nagyon-kishitű-anyuka vagyok, ám.Kép Pityunak nincs egy hármasa sem.Kép Mindenből meg van a négyese, illetve az ötöse. Ötöse a készség tárgyakból van. Kép Minden másból négyese van, de már mondta, hogy miből van esélye javítani.Kép Majd melátjuk.

Sziasztok!
a-kishitű-Zsuzsa

beababa
 
 


ZSUZSI!

S.o.S de milyen honeopátiás bogyó? Mostm ár csak hőemlkedés
Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Elutazott a Réka anyukámmal!KépKépKép
Persze én is akartam, de mégis olyan rossz volt, hogy elment!KépKép De ő nagyon örült neki és vadul integetett az autóból!KépKépKép

Zsuzsi! Szerintem is az a lényeg, hogy hogyan emelsz, semmiképpen se terheld vele a hasad! Persze nem most kell bútorokat arrébb tenni, de Dorkát nyugodtan emelheted, csak odafigyelve!Kép

Zafi
zafi
 
 


sziasztok!

nekünk az utóbbi napokban jószándékú ismeretlenek vírusos leveleket küldenek mail-delivery-subsytem címen Kép

zsuzsi, már érezted a babó mozgását? tudod, elvileg a 18-20. héttől lehet, úgyhogy semmi pánik, ha még nem érzed! 2. terhességet én is sokkal aggódósabban és mindenestül rosszabbul viseltem, én is folyamatosan azt éreztem, hogy nem kapok elég odafigyelést.
átállítani az outlookot azt hiszem csak az elendernél kellett, mert megváltozott a címük inter.net-re Kép

nekünk ma nagyon pocsék napunk volt, barni nem aludt, boldi is most dőlt csak ki, jóformán egész nap nyüglődött Kép kicsit elfáradtam Kép és legyen még ilyenkor energiám esszét írni afrikai irodalomból. nem is tudom, elfogadja-e még a tanár, nem mertem felhívni KépKépKép

írjatok valmi bíztatót! (andris azt szokta mondani, hogy ha barni hisztis, hogy már csak 16 év és elköltözik itthonról KépKépKép)

puszi mindenkinek,

heni
gesztenye
 
 


KépHajrá Heni!KépHajrá Heni!KépHajrá Heni!Kép Én is azt szoktam mondogatni, hogy még 10-20 év és férjhezmennekKépKép.

Zsuzsi! Ha aggódsz, rágd a dokid fülét telefonice, végtére is erre tartod! A babák ilyen korán még nagyon ügyesen ellappanganak titokban, főleg, ha a lepény a melső falon van.
(Mellesleg én parabajnoknő vagyok: amikor Rékával genetikai uh-ra mentem, azon rágtam magam, hogy hazazavarnak majd "Maga nem is terhes!" felkiáltással. Pedig már éreztem a mozgástKépKépKép)

Ma a nővérem volt itt "őrizni", úgyhogy egész nap röhögcséltünk. Luca se nagyon akart elaludni, de a végén csak álomba tologattukKépKép.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, olyan jól esett a vigasztalásotok, ha már a férjemmel egy szót sem tudunk a fáradtságtól beszélni, meg ugye egy kismama aggódását csak más kismamák tudják igazán megérteni!KépKép
Szóval még nem éreztem a babát, de mindenki kérdezi, hogy érzem-e és én csalódottan mondom, hogy még nem. Megnyugtatna, ha érezném, mert már olyan rég láttam a babócát uh-on és febr. 25-én megyek újra uh-ra, az még egy hónap!Kép
Emelgetéssel csak az a gondom, hogy lihegek mint egy bika, míg felcibálom alvó Dorkát a 2. emeletre, persze mire leteszem itthon rögtön felébred, így nem nyerek semmit ezzel, nagyon néha tovább alszik és akkor van egy óra pihenésem.

Heni: csak annyit tudok írni, hogy ha tudsz kapcsolódj ki egy félórára Andrissal (közös fürdő, egy finom ital (picike, ami még nem árt) elszopogatása kettesben jó zenével, vagy csak egy pici alvás egy finom meleg helyen). Afrikai esszét nem tudod összeollózni a netről, jó, hogy nem minőségi munka, de legalább beindulsz tőle és hátha ötletet ad és a végére még te is írsz... Valamit legalább be tudsz adni. Kép

Borcsa: az a baj, hogy én nem bízok egy orvosban sem, így csak ha nagy baj van, akkor fordulok dokihoz, amíg le tudom nyugtatni magam és nem érzek semmi rosszat testileg, addig nem akarom a dokit zavarni. A nővéred nem külföldön él? Akkor most tök jó, hogy itthon lehet veletek!

Zafi: elhiszem, hogy elszomorodtál, mikor Rékát elvitte anyukád, de most próbáld élvezni a jó oldalát, hogy szalmák lettetekKép Szombaton mi is leadtuk Dórit és azon röhögtem, hogy reggel akkor keltem fel, mikor Dorka szokott, egyáltalán nem tudtam tovább aludni, és rettentően hiányzott mindkettőnknek, de azért jó volt végre kettesben is lenni!Kép Ha nagyon hiányzik beszélj vele telefonon, úgyis hallod a hangján, mennyire jól érzi magát a nagyinál és megnyugodsz!KépKép

Norci: van egy jó honlap, ezt ismered?: http://members.chello.hu/malorg.bt/tipegoketto/homeopatia.htm#meghules

és amit én szoktam: torokfájásra- Angin-Heelt, náthára Gripp-Heelt, influenzára- oscilloccocinum (ha jól írom). Gyógytea, ami ugyancsak elég jól hat: kakukkfű-orvosi zsálya-orbáncfű pici keveréke, én ezt gyümölcsteával iszom, akkor ihatóKép Hársfatea is nagyon jó. És amitől hányni lehet, de hatásos sós meleg vizzel gargalizálni. Ha nincs láz, akkor infralámpa, ha jól esik. Vizes lepedő párásításra az ágy mellé.
A háziorvosom ezeket ajánlotta és a védőnénim is:
Belladonna C5 (lázas betegség+fájdalomcsillapításra)
Ferrum phosphorium C 30 (immunerősítő)
Pulsatilla C5/C9 (torokfájás, rekedtség) 3x3
Drosetux szirup 5-6 x 1 korty (köhögés)

A védőnénim azt mondta, hogy mi Dorkával Pulsatilla típus vagyunk, mert fehér érzékeny bőr, kék szem, torokfájás, utána lesz nátha, rekedtség. Szinte mindig így vagyunk betegek. Érdemes lenne neked is rájönni, hogy melyik típus vagy és akkor elég csak azt a homeósbogyót bevenned. Nincs nálatok a közelben homeós háziorvos? Kép

Zsuzsa: nagyon rendes fiaid vannak! Látod megérdemelte a nagyfiad a mobilt!Kép Gratulálok a szép bizikhez, most akkor egy picit jöhet a lazulás? Hogy hétvégeztek? Én megítélek a fiúknak legalább egy kellemes, laza hétvégét!KépKép Kép Kép

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Egyenlore nagyon sok az elmaradasom Kép Igy nem tudok mindenre most reagalni, van egy csomo minden amit vissza kell olvasnom.

Solya!
Bocsi, kisse kesve, de a gumicukros vitaminnak a neve Rhino-Vitamin. Nem tudom lehet-e kapni mashol is ezen a neven. Masikon biztos.

Bszilvi! Borcsa!
Nagyon sajnalom ami veletek tortent. Kép

Danimama!
\red(BOLDOG SZULETESNAPOT!}

Zsuzsa!
BOLDOG SZULETESNAPOT!

Korina!
BOLDOG SZULETESNAPOT!
Kép

Mindenkinek megcsodaltam a profilkepet Kép Nagyon szepek a gyerkocok es nagyon nagyot nottek mind.

Napsugar!
BOLDOG SZULETESNAPOT!
Kép

Tikk!
BOLDOG SZULETESNAPOT!

Szilvi es csaladja!
NAGY GRATULA CSALADOTOK UJ KIS TAGJAHOZ!
KépKépKépKépKép

Norci es minden betegeskedo!
Jobbulast kivanunk nektek!

Remelem senkit sem hagytam ki a szulinapi udvozlesbol. Ha igen akkor millllllio bocsi.

Penteken reggel tulestem a muteten. Egyenlore jol erzem magam, kisebb fajdalmaim vannak, de elviselhetoek fajdalomcsillapito nelkul is. Remelem ilyen is marad. A mutet utan mar harom oraval mar otthon voltam.

Megyek megprobalom meg visszaolvasni a lemaradasom.

Kellemes Hetveget Mindenkinek!
Andysj
andysj
 
 


Andysj!

Örülök, hogy gyorsan túlestél a műtéten és már otthon is lehetsz!Kép Akkor további fájdalommentes felépülést kívánok, kíméld magad!!!
A profilodban nagyon szép a torta, de már láthatnánk inkább a lányokról képet?Kép

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Andysj!
De jóKépKépKép! Kívánok én is gyors felépülést!Kép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Andysj! De jó neked! KépKépKép Irígykedem... KépKépKép

Márti
márti
 
 


Andysj,
gyógyulgass, nyalogasd a sebeid! Kép
Köszi a vitamin nevét! Kép

Heni,
nem csak a mail delivery a vírusos, henem a helo, Hi, test témájó levelek is.

Kb. emiatt a vírus és mutációi miatt van meghalva majdnem minden lev.szerver.

Az origo szoftverbázisán letöltheted a víruskeresőt és a vírusírtót. De lehet, hogy egyben.
solya
 
 


tegnap rajtakaptam barnit, ahogy nézte az üvegajtóban visszatükröződő arcát és azt mondogatta különböző hangon, hogy nem! nem!

gyakorolt...Kép
gesztenye
 
 


amúgy köszönöm a biztató szókat Kép
solya, feltettük a gépre a NOD32-őt, elég hatékony. netről letöltés egyelőre lehetetlen...
zsuzsi, ue. vonatkozik a dolgozatra is: modern irodalom, semmi anyag róla a neten Kép csak a saját kobakom (ami sajog és olyan gyeses érzetű Kép)

szép napot, megyek porszívózni, felmosni...

puszi:
heni
gesztenye
 
 


Sziasztok!

AZ első végigaludt éjszaka utáni jelentkezés Kép És 2. napja nincs láza se Tominak, se nekem! Végre! Életemben nem voltam ilyen beteg gyerekek... Na, de most már úgy érzem, meggyógyulunk mind a ketten! A többiek közül Julinak volt láza, 1 napig itthon is bírt maradni, de pénteken már ment, mert bizonyítványosztás nélkül nincs élet Kép
Zsófi színjeles, dícséret oroszból és angolból. Juli színjeles kivéve biológiából, abból 4. Dícséret francia, angol. Danit nem részletezem, sok hármas, néhány négyes és ötös is van... Lesz jobb is. Fiú...

Zsuzsa: Neked szívből gratulálok a fiúk bizonyítványához!!! Ebből is látszik, hogy mégse elkülönítő kategória a "fiúk" Kép Kép Kép

Zafi: nekem egyikükkel sem voltak jóslófájások. Tomival pláne nem Kép Hú, de irigyellek!!! Már csak azért is, mert számomra totál reménytelen, hogy akár 2 napra is egyedül lehetnék itthon...

Heni: én is iszonyúan sok vírusos emilt kaptam a napokban. Barni "nem"-gyakorlás tündéri Kép

Andysj: de jó, hogy túl vagy a műtéten!!! Gyógyulj gyorsan!!!

Zsuzsi: ne izgulj!!! Biztosan minden rendben van veletek!!! Egyébként pedig egyetértek Borcsával: hívd a dokidat!!!

cory: nem is tudom, Te hogy állsz most anyósommal? Kép És ugye egészségesek a fiúk!!!

Tegnap Tomi nem akart bejönni a fürdőbe fürdeni,erre én is kimentem a nappaliba, leültem és közöltem vele, hogy akkor intézze egyedül a dolgait, és menjen egyedül aludni. Pár perc múlva nagy a csönd. Dani benézett Tomi szobájába és azt látta, hogy Tomi fekszik az ágyában, hason, ahogy el szokott aludni, hátán a nagy macija és be is van csukva a szeme. Kép Azt hittem, megzabálom Kép (bocs)
Zsófi ma reggel elutazott a Mátrába évfolyamkirándulásra. Remélem, jó idejük lesz végig!
pusz mindenkinek! bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Zuszsi!
A fiúk henyélhetnek a hétvégén, de aztán hétfőtől.... Kép

Zsuzsi, bogancsi!
Köszi a gratulációkat! Bogancsi én meg a lányoknak küldök óriási nagy gratulát!KépKépKép Ez igen.Kép
Egyébként várjuk ki a végét az én fiaimnál is. Dani ha jól tudom most 7.-es. Hát, nem a legszorgalmasabb koruk a fiúknak. Az enyémek is szép lassan lefelé fognak menni, bár azért remélem, hogy nem. Majd meglátjuk, mondta a vak...Kép
Pityu feje felett is lebegett egy-két hármas, és ahogy elnéztem most az ellenőrzőjét, most a félévi hajrában egyáltalán nem hajrázott.Kép

Heni!
Barni aranyos lehetett, a gyakorlással.Kép

Bea is rengeteget beszél, egész jó kis mondatokban, és sokszor már más számára is érthető.
Na, ma délelőtt nem úsztam meg a parketta takarítást. Lánykámat kezdi zavarni a kaka, de addig még nem jutott el, hogy a bilibe kell csinálnia. Na nem gond, most már legalább ott tartunk, hogy a mű után már zavarja. Megint épp főztem, szólt, modntam neki, hogy készítse elő a pelust, és várjon. Kb 1 percre rá jöttem a szobába, de már késő volt... Kép

Andysj!
Örülök, hogy túl vagy a műtéten, és hogy jól vagy.

Sziasztok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Muffin SOSKép

Szila, megsütöttem az egyik német receptet. Ezer köszönet érte, így könnyebb vol tvásárolnom! Kép Viszont nem lett vmi fényes. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint a képeken. Már akkor fura volt, amikor beleöntöttem a formába. Azt hittem ez keményebb tészta lesz. Vagy én böktem el? Aztán azt írták 12 db-ra van a recept. Szétosztottam és kiplöttyedtek a formából. Nagyon gusztustalanul néznek ki. Kép Ízre nem rossz, csak éppen nem olyan szépek. Szerintetetk mit rontottam el? Ti felveritek keményre a tojást, cukrot? Vagy csak kézi habverővel?
Pedig olyan lelkes voltam!

Bogancsi, Zsuzsa,
gratulálok én is a gyerkőitekhez! Nagyon ügyesek! Most azt hiszem, hű de messze van még, hogy bizonyítványt kapjanak, aztán mindjárt ittvan! Kép
solya
 
 


Solya!

ma én is sütöttem muffint (banános-szedres-málnás), de nem lett olyan finom, mint a csodás csokis, de az illata isteniKép, az állaga is jó, tehát szerintem valamit kifelejtettél. Sütőport tettél bele ? Kép Én az alapanyagokat egy robotgéppel keverem össze, a poros dolgokat és a krémesebb dolgokat külön, aztán egyben az egészet.

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Solya:
nem kell a muffinsütőformát teljesen kitölteni a masszával, ami egyébként nem kemény tészta, hanem elég lágy. Ha teszel bele olyan kis kapszli izét, akkor kb annyit tegyél bele a tésztából, amennyi a kapszliba fér. Sütőport és szódabikarbónát teszel bele? Én is külön keverem össze kézzel (vagyis egy kisebb méretű habverővel - nem robotgéppel: nekem így kényelmesebb) a száraz dolgokat és külön a nedveset és csak ezután kutyulom össze a kettőt. Fontos a sütési hőfok is (gáztűzhely 4. fokozat) és nem szabad nyitogatni rá a sütőajtót sem. Ja, és nekem eddig majdnem mindig több, mint 12 db lettKép.

Zsuzsa, Bogancsi,
csak ámulok-bámulok a sok jó bizonyítvány láttán! KépKépKépKép

Heni,
én már számolás nélkül törlöm a vírusos leveleket. Napi 10 jön kb.Kép.

Norci,
sok-sok gyógy Nektek: KépKépKépKépKépKépKép!

Szila
szila
 
 


Gorsi! Petinek nagyon boldog 2. szülinapot! KépKépKépKépKép

Márti+Ármin+Vilka
márti
 
 


Sziasztok!

Ismét nem túl jó hírekkel jövök, holnap reggel be kell feküdnöm a Klinikára, megcsinálja a dokim a küretet.
Márti!
Így sajnos passzolom a holnapi talit, pedig már nagyon készültem rá.

Gorsi!
Petinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Andysj!
De jó, hogy ilyen gyorsan haza is mehettél. Kívánok mielőbbi teljes gyógyulást!

Zsuzsi!
Köszi az autósiskolával kapcsolatos ajánlatodat, de már találtam Dunakeszin egyet. Nem akarok ezért Pestre bejárni, viszont a kórház miatt el kell halasztanom egy hónappal.

Minden betegeskedőnek kívánok gyors gyógyulást!

Sziasztok

Szilvi és Peti
bszilvi
 
 


Zsuzsi,
Szila,
köszi. Akkor nem én voltam a ludas. Mindent tettem bele és úgy csináltam ahogy ti. Ill. én sem géppel, csak kézi habverővel kevertem össze a tésztát. Lehet, hogy a Buttermilch volt az oka? Vagy nem volt elég meleg a sütő, mikor betettem? Mindegy, úgy döntöttem, ha van itthon elég liszt Kép, ma megcsinálok egy banánosat.

Szilvi,
megkérdezhetem, hogy kihez jársz?
solya
 
 


Peti!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép

Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Gorsi! Petinek nagyon boldog szülinapot!KépKépKépKépKépKép

BSzilvi! Kép Remélem hamar túlleszel ezen a beavatkozáson, drukkolok, kitartás!

Bogancsi! De jó fej Tomi!Kép Lányoknak meg gratula!Kép

Egész jól bírjuk Réka nélkül, gyorsan megy az idő. Azért már nagyon várom, hogy hazaérjen, de ahogy a telefonban hallom, nagyon jól elvan nélkülünk is.

Tegnap vásároltunk - végre egyszer nyugodtan körül tuttunk nézni, nem kellett kapkodni, persze egy csomó dolgot elfelejtettünk megvenni!Kép És a végére annyira elfáradtam, hogy már csak vonszoltam magam...
Este elég durva jóslóim voltak, de aztán sétálgattam egyet, megmozgattam magam és elmúlt.

Beállítottuk a helyére a kiságyat isKép most még falvédőt meg baldachint akarok varrni... hááááááááát....Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Apa elment a gyerekekkel szánkózni - szerintem tényleg beteg Kép Ez nem fordult elő vele évek óta... Így gyorsan ideülök, aztán pihenek egy kicsit.

Bszilvi: nagyon sajnálom! Kép Remélem, nem lesz probléma és hamar túl leszel a dolgon! Drukkolok Neked nagyon!!!

Gorsi Petijének nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Tomival együtt Kép Kép Kép

Menta Helenájának szintén nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!! Kép Kép Kép

Zafi: hogy férsz oda a varrógéphez? Kép Réka meddig marad? Nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!

Szila, Solya, Zsuzsa: köszi a gratulációkat Kép

Megőrjítenek a vírusos emilek grrr... Kép

Rebi: (ha gépközelben vagy) annyira szerettelek volna meglepni Titeket, és azt terveztem, hogy viszek nektek valami meglepit a házhoz, ha már tudom, hogy ott vagytok, de egyszerűen még nem bírok kimozdulni... Gondolj egy nagy tál sütire Kép

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Gorsi! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT PETINEK!

Zsuzsa! De jó, hogy nem csak az én lányom tépi le magáról a kakis pelust.KépKépKép

Zafi! Te ilyeneket tudsz már varrni? Nagyon ügyes vagy.Kép

Solya! Ha a muffinsütőbe kb. félig teszed a masszát, akkor lesz pont akkora, hogy nem folyik ki. Az első nekem is elterült anno.Kép

Andysj! De jó, hogy gyorsan haza is mehettél.Kép Azért pihenj sokat.

B.Szilvi: A holnaphoz drukkok, hogy hamar túllegyél rajta.
linato
 
 


Halihó!

Hú, én is idekerültem végre valahára... Megvagyunk, csakhát mindig van valami. Most kezdem élvezni a 2 gyerekességet, csak az a baj, hogy este 10 után tudnék csak jönni mesélni, olvasni, akkor meg már inkább az ágyba dőlök be és mindig azt gondolom, hogy majd másnap írok. Naná, hogy másnap is uez történik.

Szilvi!
Millió gratula a kis picurkátokhoz! Sok-sok finom tejcsit kívánok Nikinek!Kép

Gorsi!
Petinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Bogancsi!
De jó, hogy meggyógyultatokKép Ilyenkor érzi az ember, hogy milyen nagy kincs az egészség!
A lányoknak gratulálok a gyönyörű bizihez. A Fazekasban nem kis teljesítmény ez. És most már a pontokat is viszik, büszke lehetsz rájuk.Kép És Dani mit szólt a bizijéhez? Nem kenődött el?? Rossz lehet neki, hogy a nővérei tiszta kitűnők, neki meg sok a hármasa. Hogy éli meg ezt? Bár ha jól tudom, ő pl. nagyon ügyes a sportban, nem?

Andysj!
Gyors felépüléstKép Annyira jó, hogy túlvagy már rajtaKép Ti mikor is költöztök vissza Mo.-ra? Jövőre vagy csak azután?

Heni!
Dehogy haragszom, hogy nem válaszoltál egyből a kérdésemreKép Én örülök, ha olvasni tudok, nemhogy válaszolniKép Nagyon tetszik Boldo képe, olyan nagyfiúKép

Én is úgy tennék fel képet magunkról, csak tudjátok, nincsenek fényképezőinkKép ANnyira sz.r, hogy elloptákKép Bár most tervezzük, hogy a hónapban pótoljuk őket, iszonyú rossz nélkülük, olyan aranyos pillanatok vannak, amiket jó lenne megörökíteniKép
Tegnap pl. feküdtek a gyerekek Donci ágyában, fogták egymás kezét és csillogó szemmel figyelték a Boribon-mesét. Petra még hangosan nevetett isKép Na, akkor annyira boldog voltam, hihetetlen érzés volt rájuk nézniKép

Mi amúgy nagyon jól vagyunk. Dodó már következetesen bilizik, vécézik. Kakilni már mindig oda kakil, sőt pisilni is oda pisil, néha vannak balesetek. Petra elkezdte kóstolni a főzeléket. Na nem kell mennyiségre gondolni. Itt Finno.-ban a krumplipürével kezdenek az anyukák, nos Petra mióta betöltötte a 4. hónapját, megeszik kb egy teáskanállal. Eleinte nem tudta mit kell vele csinálni, most már egy ideig ízlelgeti, aztán véletlenül lenyeli. Szerintem egy hónap múlva már enni is fog belőleKép Szóval itt tartunk.

Remélem, a héten fogok tudni sűrűbben jönni!
Puszi, Nyuszimanó, Dodó és Petra
nyuszimano
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?