Új privát üzeneted érkezett!

Holka
Mi nagyon ügyeltünk arra, hogy a lakásban csak és kizárólag vizes alapú festékek, pácok és lakkok legyenek, így nyugodtan ott lehetek közben és utána is. Mert ha másfajtát használtunk volna, akkor lehet még 2 hónap után sem költözhetnénk be Fannival.

Erika
Örülök, hogy túl vagy a cukron. majd várjuk az eredményt!

Magdolnam
És mit kezdjél te az eredményekkel, ha kiküldte? Elméletileg nem értesz hozzá, vagy azzal majd mehetsz vissza dokihoz?

Kép
Kép
nati80
 
 


ma is elindultam egy bevásárló körútra, mert párom holnap utazik németbe. Hát megint mensis görcs jött rám a 3. boltban és alig tudtam állva maradni. Kijöttem és leültem egy padra, vártam majd jó lassan hazasétáltam. Azt hiszem hanyagolnom kellene ezeket a sokat jövős menős cipekedős dolgokat.

Holka
Szedem továbbra is a magnéziumot és mikor Fannika már érkezhet, akkor abbahagyom. Lehet a homeos bogyók indítottak el valamit, vagy a hülye idő.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Nálam is sokszor van mensis görcs, ezért nem is szivesen megyek már egyedül sehova........Meg mindig az a parám, hogy valahol nyilvános helyen elönt a magzatvíz........

Ma voltam védőnőnél, vizelet, vérnyomi, szívhang rendben..szerinte már lejjebb ment a hasam....4-re meg doki+nst!

És végre ma megjött a zenélő-forgó is, szóval mostmár teljes díszben Ágoston szobája! :) Mutizom:


Kép

szoba másik sarka, kocsi, hazahozós ruci, plussz az útra kész táskám:
Kép

Hazahozósok közelebbről:
Kép
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Megvan a vércukorterheléses eredményem.

Tök jó vagyok! :lol: A 120 perces annyi amennyi az éhgyomri felső határa. :D 5,7

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika: szuper, hogy jók az eredmények!

Ditta: mondtam én tegnap a képre, hogy lent van már a pocid :lol: Nagyon szép a szoba, és a kis ruha is tündéri!

Magdolnam: az eredménnyel egy másik dokihoz kell menned?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ditta
szép lett a babaszoba :D
úgy átérzem ezt a várakozós érzést....olyan jó!
nem is olyan rég hajtogattam,készítettem össze Emma hazahozós cuccát. :D :D ........és már lassan 2 hós :)


Erika
cukoreredmény szuper!

Viri
fáradékonyság megvan még?


Magdi
Heninek csak másfél napig tartott ez a 39 fokos láz :shock:
most este óta teljesen láztalan...csak még bágyadt szegénykém.
holka
 
 


odri
hogy bírta az oltást a kicsilány?

nati
ügyik vagytok a vizesalapú cucokkal. :D Látszik,hogy mi még előtte állunk a nagy építkezésnek :roll:
De majd jövőre én is kenem-vágom majd a dolgokat a felújítással kapcsolatban :lol:
holka
 
 


Köszi lányok a dicséretet!

Holka!
Tegnap voltam dokinál, rákérdeztem a vérsüllyedésre......megnyugtatott, lényegében azt mondta, mint te, hogy ez a terhesség végén már belefér! Amúgy NST-m jó lett, reménykedtem, hogy legalább mutat egy-két nagyobb fájást, de semmi....... :roll: és most nem vizsgált meg, tehát a méhszájnál sem tudom, hogy állok.....Még viccelődött is, hogy akár már bármikor szülhetek....én mondtam, hogy nekem a mai nap is jó lenne, csak jönne......erre mondta, hogy az neki is jó, úgyis ügyeletes.......... :lol: CSak hát nem így működik.....
Bár én mindhárom terhességemet szó szerint áldott állapotként éltem meg, de így a végén már tényleg TERHESSÉG....... :?
Heninek gyógypuszi!
Kép

Erika!
Ez a cukoreredmény, több, mint jóó! :)

Viri!
Az, hogy lent van a hasam, már többen mondogatták...hát remélem is, hogy haladunk lefelé!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Holka, ma megyünk oltásra 13.50-re. Már előre izgulok :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


írtam egy csomót és eltűnt :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: most nagyon pipa vagyok. Ha majd elmúlik a dühöm, akkor újra leírom
magdolnam
 
 


Mi tegnap voltunk oltáson, rémálom volt az egész.. :cry:

Erika:
A cukrod szuper!!! Nagyon tudsz valamit! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Privit küldtem!

Kép
Kép
nati80
 
 


Ditta
Annyira irígykedek, hogy ti és sokan mások már gyönyörködhetnek a babaszobában. Én is nagyon szerettem volna. Úgy látom én is ilyen szopipárnát rendeltem csak a narancsos szinű verziót, de annak is ez a mintája. Te mennyi töltetet vettél ki belőle? Imádok vele aludni! Olyan kényelmes a lábamnak és a pocakomnak.
Ha jól látom te pempers pelust vettél, az jó? Én edig csak 2 kicsi 28 darabos liberót vettem csak. Gondoltam ha nem jön be veszek másikat. Szerencsére a DM itt van 2 percre tőlünk így át tudok majd sétálni míg Fanni alszik.

Erika
Gratul a jó eredményhez!!!

Holka
Majd segítek az ilyen dolgokban, ha kell. Van már rutinom benne sajnos. Igaz ezek a vizesbázisú cuccok drágábbak, de fő az egészség, nem?

Odri
Hogy viselte Lili az oltást?

Magdolnam
Felétek mi újság? Piri még mindig sehol? Emlékszem mikor pont ezt akartuk mind! És még mindig vannak köztünk akik nem várják.

Tegnap elutazott párom németbe. Jövő hét pénteken jön csak haza. Olyan egyedül vagyunk nélküle a lánnyal. Ő is érzi a hiányát szerintem. Tudjátok, hogy mi kevés időt vagyunk külön, hiszen együtt dolgozunk, vagyunk itthon. Pityeregtem is egy kicsit tegnap mikor csomagoltam neki, mert persze nagy volt a rohanás és alig tudtunk beszélgetni, búcsúzkodni. De csináltam magamnak jó sok programot a következő napokra, így gyorsan eltelik az a ?pár? nap. És mire hazaér szeretnék neki sütni somlóit, mert nagyon szereti. Most kerestem hozzá receptet, mert én másképen csinálom mint az eredeti.

Ma is tologattam egy kicsit a babakocsit a lakásban, pakolásztam a holmikat, mostam is zoknikat és harisnyákat Fanninak. Holnap tortát sütök estére, mert tesóméknál party lesz és van 3 szülinapos pasi. Vasárnap meg takarítom a tetőteret, hátha hétfőn tud kezdeni a parkettás is végre. Olyan jó lenne, ha még láthatnám az összeszerelt bababútort a hálónkban. Azért van rá egy pici esély még, főleg ha Fanni is úgy akarja.

Párom megígérte ha hazajön csinál róla szép ?művészibb? pocakosképet. Milyen dolog már, hogy két fényképész első babájáról és mamájáról nincs ilyen kép, nem? Addigra szépen kikerekedik a pocakom is. Az már a 37. hét lesz.

Na eldugulok, majd jövök legkésőbb vasárnap este.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok csajok! Bocsi hogy úgy eltűntem... NEm nagyon volt energiám jönni ide is, de gondolom voltak, akik olvasták hogy mi van velünk. Szóval túl vagyunk az első műtéten, egy csodát művelt a doki Eliot arcával! :) És csináltam egy újabb videót, ha gondoljátok nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=W8CColLEBRM

ÉS van két kép is az új arcunkról. (4 nappal műtét után, de azóta már nincsenek benne a varratok sem. :)

Kép


Kép

Nem semmi hogy már milyen közel jártok hozzá egy csomóan hogy itt legyenek a bébik. Döbbenetes hogy lassan egy éve teszteltem pozitívat, és most a napokban van egy éve hogy megfogant. :)

Igyekszem majd ide is többet jönni. :) :oops:

Mindenkinek további szép estét! :)

KépKép
muffin
 
 


muffin:
én mindig figyelni szoktam benneteket, a videót is megnéztem és végigbőgtem.
Nagyon szép lett Eliot arcocskája, a második képen olyan kis békésen alszik!
Az elsőn pedig igazi huncut hapsika :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Muffin
Nem is tudok mit mondani, nagyon megható volt videó. Tényleg nagyon szép munkát végzett a doki. Én viszont nem jókor néztem meg a videót, mert sikerült végigbőgnöm. Olyan kis mosolygós Eliot! És már több mint 3 hónapos!!! Gyere gyakrabban!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Muffin
köszönjük,hogy ide is benéztél és megmutattad az édes kis Eliottot!!
Bizony én se bírom ki,hogy ne olvasgassam hogy alakul a sorsotok...be szoktam nézni a másik topikba.
Annyira örülök,hogy rendben volt minden a műtét során és hogy túl vagytok rajta!!!
Nagyon szép lett az eredmény!


Nati
jól csinálod,hogy sok programot beszerveztél így gyorsan eltellik majd az idő!
ti fényképészek vagytok?


Magdi
basszus...vissza akartalak hívni!!! Ebben a pillanatban jutott eszembe ahogy leírtam a neved..... :oops: :roll:


Anna és Lili
hogy vagytok az oltás után?
holka
 
 


:shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Muffin, ez olyan megható volt!!!!
magdolnam
 
 


NAti, azért csak óvatosan azokkal a programokkal :wink: Hát pirike még sehol. Viszont a pajzsmirigy alulműködésem átment túlműködésbe. Én még nem láttam a papírt, de apu mondta, hogy a tsh-m 0,001 vagy 0,01 :roll: már nem emlékszem, de aszem az utóbbi :roll: Most önkényesen úgy döntöttem, hogy ma nem veszem be a gyógyszert, sőt holnap se.... Amit a dokim küldött levelet, azt írta, hogy nőgyógyászatilag minden ok, forduljak belgyógyászhoz :shock: de a pirire nem mondott semmit, hogy ilyenkor mi van.... vagy it kellene csinálni. Vagy majd a belgyógyász mondja meg??? Nem tudom.
Szegény Nati, biztos nagyon rossz most a párod nélkül! De gyorsan eltelik az az 1 hét.
Húú, Viri már Te is túl vagy az első 3adon! Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a baba neme! Mikor mentek 4dre?

Liza most nagyon jól elvan, beszélget, rúgja a nagy fenekemet

:D :D gépelget, pontosabban belecsapdos a laptopomba. Imád öltözködni, azt hiszem, ha nagy lesz, akkor még durvábban fogja szeretni a ruhákat. Ja és vásárolni is imád, meg a boltokat. Plázacica :shock:

Na múltkor azt akartam írni, csak eltüntette a gép, vagy az oldal, hogy egy parkolóban álltunk és kiszálltam -Liza is ott volt- és egy ember pislogott vissza, letolta a gatyáját majd jól kinyomta a fenekét és leült nagywczni. :shock:
Aztán találkoztam egy rég nem látott ismerőssel, rokonnal -röpke 9 éve nem láttam). Aztán mentünk haza és az új 51esen egy idióta kamionos ránkkapcsolta poénból a reflektorát és a keresőlámpájaát és a kocsi seggébe ment majd lassított, majd megint begyorsított aztán megelőzött mikor megunta és folytatta az előttünk lévővel :shock:
magdolnam
 
 


küldött egy levelet a gyerekorvos, hogy menjünk kedden prevenál oltásra. Megint lesz egy két nyűgös napunk.
Jelentem a lányzóm 10-8ig aludt, ill 6-9 előtte annak előtte meg 2-5:30 :shock: nem tudom mi volt vele :( :lol:
magdolnam
 
 


Holka
Igen azok vagyunk. Így ismerkedtünk meg annó 9 éve. Olyan rég volt, de mégis hogy elszaladt. Nem tűnik hosszú időnek, de az életem 1/3át vele töltöttem eddig.

Magdolnam
Nem semmi napod volt. nagyon rühellem az ilyen kamionosokat. Abba bele sem gondol, ha valaki megrémül és elkapja a kormányt akkor mi lesz.

Megsütöttem a tortalapot és isteni illata van! Biztos a jó minőségű keserűcsokitól és a mandulától. Ha kihült akkor megcsinálom hozzá a túrós mascarponés krémet, remélem nagyon-nagyon finom lesz, mert nem akarok beégni annyi ember elött este. ha szépen sikerül lefotózom és majd felteszem. Amúgy a recept pofonegyszerű.

Tegnap este és ma reggel is mensis fájásom volt, és éjjel keményedtem is. Na de már lassan elvonul a hidegfront és akkor minden ok lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


:P :P :P nyammmi! Én ma töltött csirkecombokat gyártok krumplipürével. Nem tudom miért, de nem szeretek sütit sütni. Viszont enni inkább :oops:
magdolnam
 
 


ááááá.....anyósom most jött hozott tömény cukorkákat Heninek....olyan nagy papírba csomagolt vackokat.
Már a múltkor is mondtam ne hozzon ilyet TÖK FÖLÖSLEGES....oké finom de minek,hogy tönkremenjenek a fogai???
Miért nem lehet szőlőt hozni pl?? Amit szintén szeret a Heni és még egészséges is???
És nem vagyok szenya anya mert igenis ehet finomságot...de ezt mondjuk korlátozzuk a túrórudira...vagy arra amikor sütit sütünk és ő is eszik belőle.
De csak úgy adni a cukrot,hogy Heninek amúgy eszébe se jutna kérni....Mégis minek???
Erre anyós azt mondja:ne mondjam már,hogy én nem ettem gyerekkoromban??? Meg hogy a fiának ő anno tök sok cukrot adott.....király! Magánügye... én ettől még nem akarok Heninek adni ilyet. :evil: :evil:
holka
 
 


Nati
9 év az szép!!És mindjárt megkoronázzátok az együttlétet egy kislánykával! :lol:
Süti jól hanzik,biztos fini lesz!!!
Azért ha görcsölsz lassíts a tempón és pihenj egy kicsit.

Magdi
sms ment!!


Jajj,lányok Heninek ma van már az 5. napja,hogy nem kakilt!!! már mindent próbáltam hatástalan....holnap már gyereksebészet beöntés ha addig nem sikerül....teljesen kész vagyok!! :( :(
holka
 
 


Henim most anyósnál van a szomszédban, át akart menni...
Erre egy perce jött anyós csinált Heninek tejbegrízt...adnék-e egy kis kakaót mert neki elfogyott....erre komolyan nem tudok mit mondani????? Kakaóport annak aki 5.napja be van sülve??....
holka
 
 


:shock: :shock: :shock: meg vagy ám áldva az anyósoddal! :D :cry: Szegény Henci! Hm, nekem a mamám annó szilvalekvárt adott.... hát az eléggé megtette a hatását! Meg van egy kímáletes hashajtó is: levolac, gyermekeknek is ajánlják.
magdolnam
 
 


reméljük, nem kell beöntés szegény lánykádnak!
magdolnam
 
 


Holka, meg vagy áldva az anyósoddal! Én remélem, hogy a család minden egyes tagja be fogja tartani az alapvető szabáyokat. Gondolok itt arra, hogy lehet a nagymamáknak kényeztetni, de azért nagyrészt tartsák be azt ahogy mi fogjuk nevelni.
Az én anyósom ebben is teljesen rendes lesz szerintem. Ha én azt mondom, hogy nem, akkor azt be fogja tartani. Legalábbis most ezt látom.

Nati, te aztán szépen lassan töltöd a 3. hetet. Tudom, hogy meg kell várnotok apát, viszont most már Fanni egáltalán nem lenne koraszülött. Beszéld meg a lánykáddal, hogy várjatpk. Állítólag szoktak hallgatni az anyukákra. :lol:


Muffin, hihetetlen, hogy milyen csodát műveltek Eliottal. Meglátod hamar vége lesz ennek az időszaknak, és egy alig látható heg fog majd csak emlékeztetni ezekre a nehezebb hetekre.

Én pedig ma jól elvoltam. Kitakarítottam a konyhát, felmostam, a fürdőszobát is valamennyire helyre tettem. Most szép minden. Kár, hogy ez kb 1 napig tart. :evil:
Mondjuk a pocim ellenkezett, sokszor le kellett pihennem, mert amint nekiálltam bekeményedett. De már végeztem. Most pedig megyek reaxálni egy könyv társaságában.

Szóval legyetek jók, holnap nem leszek, mert elutazunk, és csak este leszek.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ditta
írj ha otthon vagy!

Magdi
Laevolacból már dupla adagot kapott...
meg glicerin kúpot...
meg egy csomó lekvárt...
holka
 
 


:shock: szegényke.
magdolnam
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!

Remélem Holka, nem kell Heninek beöntés!!!! Mi a helyzet vele?

Hú, én telis tele vagyok energiával (tegnap is, ma is) és takarításba vetem magam.

Nati, keményedésekkel hogy állsz? Tortáról a képet szeretném látni! Hogy sikerült az összejövetel? aszem még nagyon régen felrktál egy marcipános-tán :?: - torta receptet. Feltennéd még egyszer?
magdolnam
 
 


Este volt kaki magától!! Én olyan boldog voltam!!!!! :D :D
Nem kell gyereksebészetre menni....éljen!!!

Magdi
mostanában nekem is tök sok energiám van! Még éjjel fél 2kor se vagyok álmos :shock:

Erika
te is pihenj ha keményedsz és MagneB6!
Amúgy anyós rendes csak vannak ilyen buta húzásai....

Márti kismami??
Viri kismami??
Odri anyu??
Andy anyu?? mi újság veletek??
holka
 
 


Kép
holka
 
 


szuper! Tegyél fel olyan képet, ahol mind2 gyerőc rajta van :wink:

Mit csinálok :roll: : családfát :D

Bejci :?: :?: :?: :?:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Holka :)
Írtam privit!
Örülök, hogy siker volt a biliben!! :) Tündér ez az alvós baba!!

Muffin!
Megnéztem a videót.......szipogós.......de jóóóó! és nagyon szép lett az eredmény!! :)

Nati!
Torta?? Buli??

Na, megyek, mert csak bekukkantottam, fő a vasárnapi ebéd!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Én meg naplót írok mindkét gyerkőcről. Akkor kezdtem mikor Heni 2 éves lett. Kár,hogy nem születése óta írom. De akkor valaogy nem volt rá időm.. :shock: kiértiezt??
Ha kevesebb időm van akkor heti vagy havi összegzést írok. De annyi minden történik vele tök jó leírni.
Most Emmánál ügyesebb vagyok,mert korábban kezdem nála az írást.

Családfa is tök jó!!!
Majd kicsinítek olyan képet is :D
holka
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy csak ritkán jövök :oops:

Holka:
ennivaló a kiscsajod! Hogy jönnek ki egymással a két leányzó?Te hogy birod a kettővel?

Nati:
hogy vagy? Sajnálom, hogy egyedül vagy,de hamar elfog telni az a pár hét! :lol:

Ditta:
nagyon szuper a babaszobátok!Teccik! :lol:

Magdolnám:
az szuper dolog, a családfa... :lol:
Hogy van a kiskirálylányod? :lol:

Andy:
ti hogy vagytok?

Kisvirág:
Hogy vagy? Kende baba milyen huncutságokat csinál még?

Muffin:
szép munkát végezett a doki, de édesen mosolyog Eliot! :lol: A következő lépés mi lesz? Mármint Eliotal kapcsolatban?

Erika:
gratula a jó eredményeidhez!

Bocsika akit kihagytam, :oops: :oops: :oops: Szita az agyam...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Torta jól sikerült, de fénykép nincs róla. Nagyon elfáradtam tegnap, Fanni is. Nem tudtam szinte semmit sem pihenni napközben, így este 8-kor már nyúlt a szám, majd leragadt a szemem. Azért ébren voltam egyig, de akkor már igen szarul voltam. Fájt a hasam, derekam, Fanni mindenhol nyomott, gondolom hogy végre menjek már lefeküdni! Alul is iszonyat fájtam, gondolom nyomta a súly. Egykor elvonultam unokahugi szobájába aludni. Nagyon jót aludtam, de keveset és reggelre jól bedagadt a fejem meg a kezem. Ebéd után megint lefeküdtem és aludtam vagy másfél órát.
Utána megint kiakadtam valamin, de tudjátok ezt nem írom itt le...(esetleg majd priviben ha érdekel valakit). Mostanában annyi bántást vagy piszkálódást kapok, nem is mindig értem miért, de hát ez van. Lehet csak én vagyok érzékenyebb a kelleténél.
most meg bőgök mint egy kisgyerek megint. Hiányzik párom nagyon. Fel is hívtam, de nagyon melóban van szegény, de megígérte este felhív. Tegnap is hívott.
Ezzel a ro...t lakással sem haladunk, mert a t..ű festő nem akaródzik visszajönni. Már annyira elegem van!!!!! Ezeken persze felidegelem magam és azonnal keményedik a pocakom is. Fanni is nagyon megérzi, annyira sajnálom ilyenkor, hogy ezt éreznie kell már ilyen pici korában.

Holka
Jó hogy heninek sikerült a wc dolgot magától megoldania. Nem lett volna jó a kórházi macera.
Emma tündérke!
Anyósodon tényleg kiakadnék én is. Én sem szeretném ha ilyen mű cuccokkal tömnék a gyerekeimet. Nálunk ezért szigorú szabályok lesznek, amit a nagyszülőknek be KELL!!! tartaniuk, különben a gyerekek nem lesznek ott nélkülünk és kész. Anyuékkal is meg kell majd ezen a téren vívnom a harcaimat, mert ők szeretik kényeztetni az unokákat, bár ők max túrórudival, pingvinnel, tejbegrízzel. Soha nem vennének csokit vagy cukrot.

Magdolnam
Majd leírom még1x annak a tortának a receptjét. Mézeskalács torta volt. De tényleg marcipános.

Erika
Igen, már nem lenne koraszülött, vagyis még 29-ig az papíron és addig bennt is akarom tartani. Szeretném ha előtte egy kicsit lenyugodnának a dolgok körülöttem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Olyan furcsa nekem, hogy lassan szülök és egyáltalán nem félek. Nem stresszelem magam azon, hogy majd biztos fájni fog, meg milyen lesz. Inkább csak azt nem szeretném, ha itthon elfolyna a magzatvíz. Bár én azt gondolom akkor is útnak indulnánk pestre. Nem zajlik le olyan gyorsan a szülés, hogy ne érjünk be, nem?
Néha már nagyon kíváncsi vagyok milyen is lesz Fanni, és már egyre közelebb vagyok ahhoz a dologhoz, hogy apás szülés legyen. Mindenki csak jókat mond. Főleg az apukák áradoznak, hogy élete egyik legszebb élménye volt, soha ki nem hagyná, stb. Na majd meglátjuk.

Fanni most nagyon beindult, fészkelődik, lehet a bőgés miatt lett most feszültebb? vagy nem is tudom.
Szerdán megyek dokihoz, már nagyon várom, remélem tud majd valamit mondani a várható időpontról.

Kép
Kép
nati80
 
 


azért vagy kicsit ingerültebb, mert dolgoznak a hormonok. Tudom, könnyű mondani: ne idegesítsd feleslegesen magad és rengeteget pihenj! Feküdj le, olvass.
Szülés:
én sem féltem egyáltalán. Úgy voltam vele, úgyis kijön valahogy. A fájdalom meg egyáltalán nem izgatott. Sőt! Ugye én elég szarul voltam, de a boldogság tudata, hogy órákon belül a karjaimban lesz az én csöppségem, annyira oldott a rosszullétemet. Múltkor kb fele olyan rosszul voltam, de azt hittem nem élem túl. Úgyhogy ennyit jelentett nekem az előre látott öröm!
Ne sírj, mert szegény picurka sem örül neki, folytonos összehúzódásokat produkálsz, ha megfigyeled, a hasad ütemesen a levegővételre húzódik -nem méhtevékenységet akarok ezzel mondani-. Lásd: Malackám halála. Hát jó egy napig nagyon sírtam és pont ezt éltem át én is. Gondolj arra, hogy nem is olyan sokára otthon lesz szerető párod!

Köszönöm előre is a receptet!!! Én kérnék privit!

:lol: Holnap megint elkezdek diétázni :lol: Hú ma olyan istenit főztem! Római tálba újburgonya egészben finom zöldfűszerrel hintve 3 rétegben, közte és tetején magyaros fűszerben pácolt tarja. :P És puding.

Képzeljétek! Nem tudom mi van, de fájdogál a vágásom. Nem értem.l A hátamba is kisugárzik. Véleményem szerint meg akar jönni, de nem tud. Érdekes érzés mindenesetre. Ja, és hétfőnként uszodába fogok járni. Legalábbis megpróbálok.
magdolnam
 
 


Magdolnam
Privi ment! Na jó kiírtam magamból a bajom és megint keményedek!!!
Tök jó!!! Felrobbanok!!! Dühöngeni tudnék most!!!

Talán végre megjön neked és akkor végre megnyugodhatsz. Liza hogy van?

Hogyan tudnék egy kicsit lazítani? Hogy el tudjak távolodni a mindennapi családi és egyéb dolgoktól, hogy ne stresszeljem magam? Tényleg nem tesz jót, de nem tudom kikapcsolni az agyamat. Se olvasás, se fürdőzés se semmi nem sgít már rajtam. Lehet veszek majd valami homeopátiás cuccot depire. Van ebben tapasztalatotok mit vehetnék be?
Lehet iszok egy kis bort még ma és akkor lelazulok egy kicsit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Osztrák mézeskalács torta:

80g vaj
100g keserűcsoki
200g marcipán + 150g a tetejére
6 tojás
mézeskalács fűszer 2tk
vaníliás cukor
100g porcukor
100g liszt
baracklekvár

A megolvasztott vajhoz keverjük a lereszelt étcsokit és marcipánt. A tojássárgákat a v. cukorral, mézeskalács fűszerrel habosra keverjük és a vajas masszához keverjük. A fehérjéket a sóval és a porcukorral tömör habbá verjük és azt is beleforgatjuk. Végül jöhet bele az átszitált liszt. Tortaformába töltjük és 160 fokon 30-35 perc alatt készre sütjük (én inkább tűpróbát szoktam csinálni, mert valamikor kevesebb valamikor több idő kell a tésztának).
Rácsra tesszük és még melegen megkenjük a felmelegített lekvárral. Porcukor segítségével kinyújtjuk a marcipánt és azzal beborítjuk a tortát. Sokáig eláll és puha marad.
Én még dekorálom marcipánrózsákkal, de mehet rá akár felolvasztott tejcsoki is.

Az eredeti recept szerint a marcipánnal bevont tortát felszeleteljük, mindegyikre teszünk 1-1 aszalt sárgabarackot és egyenként bevonjuk tej ill étcsokival és az ellentétessen csíkozzuk még. Nekem ez már túl tömény lenne és szerintem az egyszerűbb jobb és szebb is.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok

mi köszi megvagyunk, sok volt a hétvégén a vendég, nem nagyon tudok jönni, ha lesz egy kis időm írok, és rakok fel képeket.
mindenkinek szép estét

bocsika
de tényleg sok a dolog.
holnap megyünk hasi és csipő uh-ra, drukkoljatok, hogy minden oks legyen

pápá

Kép
andyfekete
 
 


a következő lépés januárban lesz. akkor leveszik a mintát a szájpadimplantátumhoz, megcsimálják megint a hallásvizsgálatot, megnézik hogy a tubusok bent maradtak-e, meg csinálnak genetikai vizshálatot amiből kiderül hogy szerencsétlen véletlen vagy mi örökítettünk valamit...
és itt egy ma délutáni kép, szerintem nem nagyon mondanák meg hogy 11 napja műtötték... :)

Kép

KépKép
muffin
 
 


Holka, nagyon édi Emma és gyönyörű...!!!! :lol:

Muffin, nagyon jól sikerült a műtét én se mondanám meg...
Nagyon édesen alszik Eliot :wink:

Mi az oltást jól viseltük, nem is volt nyűgös utána és láza sem volt . Szépen bealudt... :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Muffin, ez nagyon szép! Jó munkát végeztek az orvosok! Remélem, januárban jó híreket kaptok!

Márti, miért jössz ilyen ritkán? Babóca? Aktívkodik? Liza nyuszi nagyon édes, bár 2 napja elég nyűgöske, ennek ellenére sokat mosolyog. Kedden megkapjuk a prevenáros szurit. És elkezdtem kamárázni, hogy legyen mit nézegetni majd később.
magdolnam
 
 


Muffin:
hihetetlen mennyire gyorsan begyógyult a műtét :shock: Erősen szivós csávó a kis Eliot!Kösz, hogy leirtad a lépéseket! Sok sikert és drukkokat!
Megnéztem én is a videot,nagyon tetszik ahogy hozzá álltok a dolgokhoz. Látszik, hogy mindent szivvel - lélekkel tesztek!Eliot a legjobb szülőket kapta a világon! :)

Magdolnam:
hát a fiuk kitúrnak a géptől :? Belezúgtak Popeye-be és folyton azt akarják nézni....
Az én kisasszonyom éjszaka rendezi a balett óráit mostanság és nem hagy aludni....Hihetetlen mennyit mozog! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Muffin
Csodaszépen egyesítették Eliot hasadékát!!! Csak néztem néztem a kis száját!! Nagyon szép lett!! :D :D
holka
 
 


Ma belevetettem magam a melóba. Reggel felmentem a tetőtérbe és elkezdtem kitakarítani, kihordani a szemetet, hogy a parkettás minél hamarabb el tudja kezdeni a melót. Bezsákoltam a hulladék csempéket, padlólapokat, gipszkarton darabokat. Jó kis meló volt. Apu segített a teli doboz burkolatokat behordani a kamrába, mert azok vannak vagy tíz kilósak. Felsöpörtem a nagyja koszt és holnap apu hoz ipari porszívót nekem. Persze még le is kell majd hordani a szemetet, de lehet segít a gravitáció, mert nem fogok mindent emelgetni. Elhúzom a zsákokat a lépcsőig és kidobom az udvarra. Még az ablakokat kellene csak nagyjából megpucolni, mert iszonyatosan néznek ki a glettportól. Mára ennyi a takarításból és a szakdogámhoz gyűjtök anyagot.
Küldtem sms-t reggel páromnak és olyan édi volt!!! Mi nem vagyunk az az érzelgős így szeretlek úgy szeretlek tipusok. Soha nem mondtuk még ki azt a bizonyos szót. De így köszönt az üzenetben: sziasztok Tündi-Bündik! Na sírva is fakadtam! Ilyenkor annyira érzem, hogy fontos vagyok neki és ennél nem is kell több.

Ditta
Privit küldök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
látom rádtört a fészekrakó ösztön :lol:

muffin:
le a kalappal előttetek, és a kicsi fiú előtt...

Én teljesen el vaygok kenődve, Anna leállt mindenféle gyümölcs fogyasztásával... Olyan szépen ette, egy éves kora előtt az adagja egy egy uzsira 2 alma egy körte volt.. Most semmi! :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?