Új privát üzeneted érkezett!

Kapjadbefele.....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Sziasztok!

Én is beszállok a laptetőért, bár pár napja én is eltűntem. Pontosan amióta férjem megérkezett. Nem is értem az összefüggést. :roll: :lol:

Szilvánusz!
Klassz az első avatarod! A dekoltázsos is nyerő, azzal nem tudunk vetekedni, de a legsármosabb topikkispasi díjjért azért sokan rinkben vagyunk... :wink:

Pati!
Szijjja. Nálunk is megy a kicsi eteti a picit. Bár nálunk nem is olyan kicsi.... :wink:

Pepike!
Eltelt, egy pár másodperc, amig gondolatban kihámoztam a gyereket. :wink:

Zsu!
Örülök, hogy otthon.

Eszterxx!
Jó felőletek újjra hallani, hát neked se könnyű. Andris tényleg mint egy 1 éves. :roll: Ha masszívan XVII. kerületiek lesztek szólj, pár percnyire lesztek tőlünk. :wink:

Potyka!
Újjab rejtvény? :roll: Hogy fért be a medence a fürdőszobába. Ja és a gyerekek minél többen annál inkább aludva a legszebbek... :wink:

Na most gyorsan elküldöm, vajon hová kerülök. :roll: :roll: :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


SZilvánusz, a mellyed nem fér be, apa meg nem ért még haza. :wink: :wink: :wink: :wink:
a többit priviben :wink: :wink: :lol: 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

ÁÁÁÁÁ, várható volt Pati!

A férjem egyébként pont az általad megkedveltetett Újbudai Trófeában nyomul. Oda szervezte az osztálytaliját. Nem is tudom ki ajánlotta neki. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Ééééééén akarom a laptetőőőőőőőőt!!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


helló Pumperka! szóval férjed csak visszaszerezte az útlevelet? :)
volt valami kalandos sztori? én olyan JamesBondosan képzelem ahogy Ghanából kimenekült :)

egyébként szerintem mell-ügyben te simán beszállhatsz a ringbe :)

KépKép
judit18
 
 


megyek fürcsizni, még a végén a gép előtt ér tetten apa, ha hazaér
:oops: :oops: :oops: :oops:

ja, és ne hajtsatok már annyira azért a laptetőért!

foglalt :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pumperka te eposszal akartál itt ringbe szállni?????:lol: :lol: :lol:

Ájájjj, édescica, két szó, kit kibeba......szócska....

nem......és zöld.....
ja és három felkiálltójel.....

Ennyi!!!! Éééééérted????????:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jajj drága, hát persze hogy egy csomó helyes kiskrapek van, csak tudod muszáj volt benyalnom valamivel Patinál, hogy gyakrabban jöjjön.....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Pattttt!!!! Ezután örök harag és magázódás!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta!
Lecsúsztunk, most harcoljunk a lapaljáért. :lol: :lol: :lol:
Éljen az 500. oldal lapalja. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Fanetta :shock: :shock: :shock: :shock:

Téged ki bántott?
ÜTÖM AGYON!
8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szilvánusz!

Éreztem, hogy nem az eposz a megfelelő műfaj. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
besz.tram

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


[quote="mpatr"] írta:mpatr
besz.tram


tratratrrrraaaa......
hú ez gáz :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nekünk is van ilyen.....
Nemcsak Patinak....
Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Te, Szilvánusz, ha nekem nyalsz, ne a Pumperkát édescicázzad meg drágázzad :!: :shock: 8)
FIGYELEK! :twisted:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


én is pont így csinálok etetéskor mint Csenge! :) hát azonosul velem Eszter és kinyitja végre a száját!


némmá! Karfiolkrém szakértőnk! :)

KépKép
judit18
 
 


Pumperka! A legaranyosabb ahogyan Csenge is nyitja a száját. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Borítékolom a holnapi hozzászólásokat :roll: :roll: :

"Már megint teleírtatok ezer oldalt, alig bírtam végigolvasni"
"Azért nem regálok, mert elment az idő az olvasással"
"Megjött Pati, megint dúl (mit dúl? tombol!) a hüjeség a topikban"
"Hogy Ti mekkora hüjék vagytok, szétröhögtem magamat, a gyereknek a fejére öntöttem a szörpikét miatta"

etszeterá.....

na csobbanok. lö pá. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Gyorsban egy ghánai kép:
Nyárig még van időnk gyakrolni, és mi is mehetünk emódon a beachre árulni....

Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szilvánusz!

Bármit mond Pati, jólesett az édescicámozás. :oops: :oops: :oops:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


aztasúlyos! kicsinálja utána?

Patti - üldözésimániás!!!

KépKép
judit18
 
 


Azért ennek a képnek is van hangulata.
Kép

hát nem a francia riviéra.... :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


látod Pati, férje Ghánában, ő meg itthon egyedül...egy kis cicázás, s máris jó vagyok nála.
Mér neked meg mondtam, hogy banyek, meg hogy mekkora hülye vagy meg kapjadbefele... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: persze úgyis tudod, hogy zsipázom a búrádat.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


lassan komplett kórtörténetem van a babaneten:
hülye
vasszűz
üldözési mániás

ajaj :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


jujjj, de fantasztikus képek.....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka, nagggggggggggggggyon ottvan a kép!!

Azé szóljatok a Szilvánusszal, ha köll sikosító a Jimm-féléből.
Van. Adok. 8) 8)

(basszus, hogy az milyen egy gejli sz@r :shock: :shock: :shock: )

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Baszki, én is eposszal készültem...

Mona: hihihi, jó kis produkciókat tud a kicsi Nóra! Szerintem ezzel a nyelvnyújtogatással edzik magukat a beszédre (biztos nem, csak most hirtelen ezt találtam ki... ;) ) Mi a Taktaharkányt, Csempeszkopácsit és a cserszömörcés szájvizet próbáljuk tanítani a lánynak, de csak kiröhög minket :) Gondoltuk a mamamamama, papapapapa, babababa gyakoroltatása túl uncsi

Kmanna: szegény kis Pankalini! Mi lehetett a baj? Szép méretekkel rendelkezik ő is! És milyen gyönyörű ezen a képen (is)!!! És tök jó a pólója! Meg a haja, meg a mosolya, meg a ... :)

Mni: szívesen az infót. Mi komolyan vettük, és elmentünk a Kikába. És jól bevásároltunk. Még szerencse, hogy a topik hivatalos hitelesítője is épp arra járt, és tudja igazolni ;)

Panny: szerintem, nincs lemaradva a kisfiad. A saját útját járja, a saját ütemében. És ráadásul jól eszik!!!

Szilvánusz: tőlem örökölte :) Te lány, bármikor szívesen meghallgatom, ha épp „egéritathatnékod” van!
Tök jó a férjurad megoldása!!! Nekem tetszik! A Marci-fiú pedig helyes, mint mindig!

Kiszazsu: de jó, hogy jelentkeztél!!! Mesélj, mi volt a kórházban, hogy van a kis Vikó???? És Te? És hogy bírta a lánykád a távolléted?

Judit18: úgy sikerült lekapni, hogy mint Pimpának állandóan kinn van a nyelve. Mit akar vele????
Drukkolok, hogy rendeződjön most már ez az evésdolog Eszternél!!! A gesztenye sem tetszett neki? Hogy adtad? Csak magában? (nem bosszantásból, de Fruzskának ízlett, úgyhogy máskor is nekiugrom a pucolásnak)

Pepike: de jó, hogy előkerültél! Sajnálom a hitelt :(
A cherokee-nak tényleg egész jó cuccai vannak! Nemcsak bébiben, hanem nőiben is (turkeszokban szoktam találni :) )
Fruzska alvás-pozícióban konzervatív ;), még nem adott olyat elő, mint Alíz. Hihetetlen, hogy tud így aludni!!! Nagyon édes!

Pati: na, csak előkerülsz néha-néha. Hihihihi, én is azt hittem, hogy ebben a hónapban lesz, mígnem egy nálam okosabb (nevezzük csak Potykának) felvilágosított, hogy november nem ez a hónap, szóval még egy hónapig epekedhetek a közös kedvencért ;) Az első karácsonyt épp ma emlegettük, hogy milyen szép lesz, mikor Fruzska magára rántja a karácsonyfát. Azt hiszem ez elkerülhetetlen :) (amúgy tetőtől talpig romantikus lélek vagyok :) )
Jók a képek! És tényleg annyira jó, hogy a nagytesó ennyire gondoskodó!

Potyka: de jó, hogy Te is előkerültél!!! Dani-fiú elblicceli a fürdést??? Biztos fontos aludnivalója van! :)
Na még egy matekpélda. Gondolkodom, hátha megy még!

Szilvánusz: szééééééééééép, úúúúúúúúúúúúúúúúúúúj avatar!!!!!

Pumperka: már hiányoztál! De hát a férjed... megértem! Ezt a beach-et!!!! És ezt a hordozási módot!!!! Van még mit gyakorolnom...
linocs
 
 


Talán az 500. oldal legtöbb hozzászólását sikerül elcsípnem!

Judit!
Én is szoktam tátogni etetés közben. Ha másra nem arra jó, hogy a halak sokkal beszédesebbek lettek az akváriumunkban. :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Linocs!
Milyen volt a hordozós program?

Csakhogy megkönnyítsem a férjemnek az átállást, a reptéren Zsombot a legszínesebb (csak az van) kendőnkben magamra kötve vártuk. Több mint egy órán keresztül, mert késett egy csomót a gép, szóval jó döntés volt vinni a kendőt...

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka,és a a fejeden mi volt? :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ilyen amikor a babó eggyé válik az anyával és a nemzettel.
(Ghánai zászlóval van bekötve a feje)

Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


A fejemen?

Természetesen egy nagy lapos tál tele mindenféle aszalt déligyümölcsel.....

És most mekkorát nőtt az orrom :oops:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


kihűlt a vizem :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


[quote="linocs"]
írta:
linocsPati: na, csak előkerülsz néha-néha. Hihihihi, én is azt hittem, hogy ebben a hónapban lesz, mígnem egy nálam okosabb (nevezzük csak Potykának) felvilágosított, hogy november nem ez a hónap, szóval még egy hónapig epekedhetek a közös kedvencért ;) ...


Pumperka: Szóval novemberben lesz! Még nincs lekésve róla senki!!!
Nagyon jók a képek!!! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még! Még!
linocs
 
 


A feketemunka....

Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Lassan már mindenki a kihűlt vizében pancsizik, nekem meg muszáj teleírnom az oldalt.

Még mindig: Éljen az 500. oldal lapalja. :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pati!
Tudom nem tengerbiológus vagy, de ez mi? Olyan kis bársonyos kívülről még kiszáradva is. Alulról két kis nyílás van rajta. Gondolom az egyiken beszív, a másikon ürít.
Kép

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Feladom!
Megyek én is pancsizni!

De hátha ez már a lapalja. :roll: :roll:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


mpatr írta:
[quote]. írta:..igenis volt ősrobbanás, és megtaláltam az epicentrumát is...


E má megint nagyon kipihetne magát!!!! :lol:
Annyit még ehhez, hogy az a bizonyos epicentrum meglehetősen mobilis, a szemlélőtől (izé, akarom mondani az elszenvedő(k)től) erősen függő. :P

Pepike: amit írtál, az tuti!!!!!! Fannival is alátámaszthatom!!!
Talán már írtam, hogy szinte kettő évesen 5 napra az apjára hagytam, elmentem agytágítani. Amikor hazajöttem, Anettának hívott :shock: :shock: :shock: :shock: , kb. 5 percig!!!!!!!!!!! A könnyeim potyogtak!!!!!!! 5 perc múlva vedlettem csak vissza anyává, addig még az ölemben is tartózkodóan ült!!!! :shock: :shock: :shock: A késmártogatás és forgatás profijai azek a kis, "gondolkodni sem tudó, ártatlan" kis vakarcsok. De hát ezért szeretjük olyan nagyon őket :lol: :lol: :lol: , és ezért ők a szívünk csücskei!!!!!

potyka írta:
[quote]. írta:..nincs is szebb egy alvó gyereknél. (azaz van, öt alvó gyerek....

Ez is kééééééééééész!!!! Úgy látom téged sem háborgattak sokat éjszaka a gyermekeid !! :lol:

szilvánusz: milyen új avatarról beszélsz??????
:P Te sem vagy kispályás, ecsém!!!!

Nem Pumper!!! Nekem a csúúúúcs kell, a tetőőőő!!! Nem érem be az aljával!!!!! Akko ezentúl az 1000. laptetőre hajtok!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Pedig most lehet, hogy az alján vagy ennek! :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


De nem.... :lol:

Már nem is annyira vonzó az aljára kerülni. Brühüm.brühüm :cry: :cry:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


figyi pumper: egyszer azt a a feladatot kaptam, hogy rajzoljak valamit, ami nem hasonlít semmire. Hát ha én akkor látom meg ezt az utóbbi fényképot.......bár éz úgy nem hasonlít semmire, hogy közben sokmindenre hasonlít.....

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Írj még egy hozzászólást pöttyöm, oszt nyugodt lelkiismerettel mehetsz pancsikélni, mer olyan mélyre süllyedsz, mint még senki ezen az oldalon!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


már nem is merek írni.... :roll:

megtisztultam :D :D

Pumperka, ez nem alufelni? 8) :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jó reggelt!

Látom sokaknak ébred éjjel a babó de vajon ez miért van???
2 hónaposan átaludta az éjszakát egészen 5 hónapig most meg 2Xkel.És a végső ébredés 5kor van. Majd 8 körül aludna vissza de akjkor meg vinni kell a nagyon az oviba így hát sírva megyünk mindig mert olyan fáradt. Jó lenne ha kicsit átálna.

Mni!

Általában (90%)így alszik, mikor a babakocsival sétálunk még ott is megoldja, nem mondom hogy nem bámulnak meg minket. De ha neki kényelmetlen lenne gondolom nem csinálná ezt. :lol: :lol:

Hát jellemző hogy Pattié lett a laptető!!


Pumperka!

annyira jók a képek!!!!!
Tengerpartot akarok!!!!!!!!!!!
Úgy volt hogy januárban megyünk, de csak volt.....

Szilvánusz!
Ha lenne 3 kívánságom eskü az egyik a dekoltázsod lenne! :wink: :lol: Na jó nem fosztanálak meg tőle csak én is ilyet kérnék! :lol:

Szia Fanetta!!!

Hát nem lehetett kellemes egy anyai szívnek ez!
De igen mi mindenhogy imádjuk őket, és milyen okos volt mert tudta hogy hat rád a legjobban. Az nem lett volna olyan hatásos ha annyit mond anya enyje benyje többet ne menj el jó?
Arra biztos nem emlékeznél ennyire! :roll: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


[quote="mpatr"]
írta:
mpatr
Pumperka, ez nem alufelni? 8) :oops:


de csak épp ufóra!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


(Mivel nem volt más versenyző) MEGNYERTEM a laptetőt!

Na jó most már megyek, ma egész nap dédizünk.

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Ez már tudom sok/k hát még belőlem!

Tudtok ajánlani jövő hétre valami jó szállást?olyan kéne ahol a közelben van olyan hely ami gyerekekkel is jó, állatkert, kirándulás, stb...
Juditkmét!
Te mit találtál?

Még azt szerettem volna aztán felszívódok hogy a You Tube-ről lehet számot letölteni?

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?