Új privát üzeneted érkezett!

Végre én is géphez jutok.

Így állunk-dióhéjban:
Az építkezés halad, hamarosan kész a ház kívülről, akkor majd mutatok képet is.
Peti ma dolgozik végre először, a biztosító huzakodik, de nem hagyjuk magunkat.
A kisnyuvaszokat mind elvitték, az uccsót múlt hét végén. Kaptam mindről híreket, jól vannak. Project letudva :wink:
Gyerkek jól vannak, Norton mászik (főként kúszik) ezerrel, a nappalit már bejárja, máshova még nem garázdálkodik. Továbbra is 2 foga van, amivel ritkábban harap meg, pontosabban, ha nem éhes csak szórakoz-na. Este lerakom 7-9 között (attól függ meddig bírja én szeretném minél később) és jobb napokon 5-6 ig nem kel fel, akkor magam mellé veszem és reggelig általában ( :roll: ) visszaalszik. Gordont olyan szinten imádja, hogy ha meglátja az oviban, amikor megyünk érte, elkezd sikítozni, ami aztért gáz, mert akkorra lefektették már a bent alvókat és mindenkit felver :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Olyan jó látni, hogy szállingóznak vissza a sokatírók!
Ügynöknő, sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kedd vagy szerda egy minitalira???? Meg akkor a Ti kutyátokat is végre megkínozhatom, nemcsak a Potykájét!

Linocs, milyen volt közös kedvencünk a hordozós napon??

Kacika, az a link...................................................
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsu, hálistennek, hogy nincs nagyobb baj. Már akkor nagyon aggódtál, amikor először felállt, lám, nem alaptalanul :? :?

Potyka, hatnak a takonyszerek?

Kvaszévi, merre vagy????????????

:?: Nagyobbal rendelkezők: a kisautó és motor mikortól aktuális játék?? Nem emlékszem :shock: :shock: csak arra, hogy Gorka még nem járt, már autón ült és haladt ezerrel.

Gondolkoztatok már azon, hogy közeledik AZ ELSŐ karácsony????
:wink: :wink: :wink:
ajándékokon is gondolkoztatok már? :roll:

Kértetek képeket, íme:
Érdemes megnézni a második képet jobban, Gordon etette a kicsit, a háttérben az almabefőzés, amit én csináltam, na ekkor szembesültem azzal, hogy igenis volt ősrobbanás, és megtaláltam az epicentrumát is :wink: :lol: :lol: :lol: .

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ja és még:

Monácska, értetek is sz@rrá izgultam magam.
Ne csináljatok mán ilyent :shock: :? :?

Mzx, Pepike, mi is hitelkiváltás előtt állunk, kényszerpályán. Nyugi, nyugi, túl sok érdeket sértene a deviza tartós emelkedése. Türelem, most várni és szívni kell, de szerintem hamarosan rtendeződni fog.
Ja és olyan pacifista optimista mindigjobbinista vagyok, mint a Linocs. :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Patiiiiiiiiii!

Tök jók a képek tipikus csendélet Patiéknál!
Alizkám is nagyon szereti Pepit, pedig ő néha undokoskodik vele mert még mindig féltékeny, de azért szereti ő is nagyon. Valamelyik nap előbb megfürdettem Lizámat mert derékig szaros volt és vérig sértődött hogy nem vele fürdött mert amúgy mindig kettesben szoktak. A házzal jó hogy már itt tartotok már legalább látod az út végét..

Juditkmét!


Nekd akartam írni az előbb csak felébredt a királylány hogy örülök a bölcsinek, így biztos könnyebb lesz és hidd el Levinek is jobb!
A gyerekek mivel másképp nem tudnak érzelmileg hatnak ránk, és akár tudtunk nélkül befolyásolják tetteinket! (Atkinsontól idéztem szerintem nagyon jó könyveket írt a gyerekpszichológiáról!)
húúúúú! Most ugrott be hogy neked ígértem a szakdogámat! :oops: :oops: Aktuális még?

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 

 
 

Mostanában mindig így alszik Alizkám. Eleinte kihúztam a lábait, de mindig felébredt és sírt nagyon. Úgy hogy már nem piszkálom, de nem hinném hogy kényelmesen alszik...
Kép :lol: :lol: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


hoztam még pár képet, remélem kedvcsináló a többieknek is :wink: :

Kép Kép Kép
Kép
Kép Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pepike, ez a póz :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
bár, az utóbbi időben voltak pillanatok, amikor én is el tudtam volna aludni- még így is...... :roll: :roll: :roll:
Te jóég, miccsinálsz evvel a gyerekkel???!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pepike, :shock: :shock: :shock: :shock: Király a lányod alvása :lol: :lol:
Vendég
 


Patti, gyermek folyamatosan alszik (mostanában rendre elblicceli a fürdést, és másnap olyan lábaszagú a kis mancsa.... külön kell megmosnom neki. :lol: ) sztem javul.

Alvási póz, Pepike... hát balerina lesz, a vak is meglássa. (a lábujját szopizza??? vagy csak úgy tűnik? Amúgy ha alszik, én hozzá nem piszkálnék, nincs is szebb egy alvó gyereknél. (azaz van, öt alvó gyerek , igaz az enyimek ma megasztároznak,a zért érek ennyire rá. A fiaim meg úsznak a kádban, ami végre az udvarról a fürdőszobába került.

Eszter, igazából perpill az elkezdett felvételi előkészítő második menetéről akarnák kitúrni a gyermeket. De elszántam magam és hétfőn bemegyek kisdeddel, lehet viszem a gengsztereket is, akkor általában elég hatékony és meggyőző vagyok. Legalábbis remélem.

Új matek: 1, 3, 4, 6 csak a négy alapművelettel és zárójellel hogy lesz ebből 24? (ja, gyerek imádja a tanárt is, aki tartja az előkészítőt, már csak ezért is akarom, hogy menjen)

potyka
 
 


Patti, de jó képek!!! Norti tiszta te :lol:
Vendég
 


[quote="potyka"]
írta:
potyka
Amúgy ha alszik, én hozzá nem piszkálnék, nincs is szebb egy alvó gyereknél. (azaz van, öt alvó gyerek ,


Ez naggggyon jóóóóóóóóóó! :wink: :lol: :lol:

Pati jó kis pasi csapat jött össze! Nem is tudnék választani.....
De látom egy már úgy is a kosárban van :lol: :lol: jöhet!!!!!

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


patiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Na végre, te is megjöttél....Épp ma kérdezte az uram, hogy akkor most a fórumos kisfiúk közül Marci a legszebb? Hát mondtam naná..... :D :D :D :D :D :D :D vagy lehet, hogy a Norton még mindig jobb képű :shock: :shock: :shock: , de már ezer éve nem láttam róla fotót.Fújjjj vén banya, kár volt ezt az orrom aládörgölnöd megint. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

De viccet félre, jól sikerült kiskrapekok ezek.

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


De jók a képek! :) Eszterxx, Andris 1 évesnek is elmenne :).

Képzeljétek, megcsinálták végre a fűtést, röpke 3 hét után.Meleg van, hurrá!
Ezen kívül kész a használatbavételi engedélyünk, úgyhogy gyorsan berobogtunk a bankba vele, bár még nem jogerős. Kiderült, hogy a Raiffeisen hétfőtől nem nyújt svájci frank hitelt, de mi már beadtuk, úgyhogy nekünk még igen. Húú, nagy kő...
Szóval jónapom-pom-pom volt, bár Laura azért igyekezett beárnyékolni, mert 12 ! -szer ébredt éjszaka, magam mellé tettem a felénél az ágyunkba, és olyan nyugtalanul aludt, hogy az ébredések között sem igazán tudtam tőle pihenni. Kicsit szédülgettem egész nap, vajon miért? :roll: :wink:

Fognak nyoma sincs, az ekcéma viszont nem múlik, lehet attól van??? Valakinek valami ötlete ekcémára, sokszori ébredés megszüntetésre?

Pati, esetleg valami homeós bogyó? A Chamomilla és Arsenicum album nem használt.

Kép

Kép
mzx
 
 


Zsu!!!

Dejó, hogy minden rendben és ilyen gyorsan hazaértetek. Gyere mihamarabb és mesélj!!!!

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ja és ott van ám Botitarka is a képeken, jajj de kis ennivaló ő is. A játszósruhájából úgy vélem ő van otthon. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De cukik a krapekok így együtt.

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Azért írok ám ennyit, hogy véletlenül se kerülje el senki figyelmét AZ ELSŐ ÉS EGYBEN LEGÚJABB AVATAROM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Mzx!

Már a raiffaisen sem ad? :shock: De mindegy a lényeg hogy nektek már sima az út...
Szupi hogy már fűtésetek is van!Bár ez nem kéne hogy extra legyen!



Szilvánusz csini az avatarod, rögtön feltünt már elsőre is! :lol: :wink:

Na kié lesz az 500 oldal laptetűje?

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Patti, Évi, Eszter, Szilvánusz! Nagyon édik a kiskrapekok. Zabálni valók. Kérem ne szakadjon meg a kapcsolatunk még vagy 20 évig, hogy Borókának legyen kik közül választani. :lol: Bár én nem tudnék.... Nem adtok egyet nekem is? Elférne a csajok mellett! :roll: :roll: :roll:

Pepike! Ez az alvóspóz.... :shock: Én biztos örökre úgy maradnék... :oops:

Szilvánusz! Én is rögötn észre vettem az új avatart!!!! Nagyon jó ez a kép rólatok!

Mzx! Hurrá! Hurrá!!!! Az éjszaka miatt részvét. Én tudom milyen ez... Sajnos... Bár a tegnapi egészen tűrhető volt. Csak 2x kelt. :lol:
Ekcéma: Petrának van egy kicsi időnként, de neki szerencsére a Sudocrem, és a Babe omegás tusfürdő rendbe hozza.

Potyka! Akkor ti pályáztok a Városmajori gimire. Én is próbálkoztam Dorkánál, de hallani sem akar róla. Én meg kényelmesen homokba dugtam a fejem, legalább még 2 évig nem kell hajnalban kelnünk. Bár ennek ellenére megfelvételiztetem. Kiváncsi vagyok mit tud...

Judit18! Már tegnap olvastam ezt a krémtúrót, de akkor nem volt időm írni. Szerintem ne gyakran adj ilyet Eszternek pont a sok adalék miatt. Próbáld ki a Milupa Gyermekálom vaniliás tejbedarapépet. Borókának nagyon ízlik. Pedig ő aztán válogatós! Gesztenyét főzni én héj nélkül szoktam. Csak sütésnél hagyom rajta a héját.

Zsu! Akkor minden rendben Vikóval? Örülök neki. Hogy bírtátok a kórházat? Ki volt addig Alexával?

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szilvánusz:
Avatar??????
EZ?????????
És HOL A DEKOLTÁZSOD????????????????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
8)

Potyka, ha alszik akkor gyógyul. Királyság!!!!!!!!!!!!!! El sem hiszem, hogy bekerült a kád.

Pepike, hajtok a laptetőre. De ahogy ismerem, Kölyök jön lát és győz :lol:

SZIIIIIIIIIIIIIJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAA Móni!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Nesze neked nyanya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Csak nehogy laptetű legyen belőle :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Csajok, ha már Kacika felhozta a dolgot, megnéztem a blogot, JOBBAN VAN a 7 hónapos kisfiú.
Te jó ég, ő is márciusi csibe, akár topiktag is lehetne....
A kisfiamnál 5 nappal fiatalabb......
Olvasván édesanyja kétségbeesett de kőkeményen bizakodó sorait, összeteszem a két kezem, hogy enyém a világmindenség legnagyobb adománya, egészséges a családom.
Egyik kedvenc mottóm ezennel bekerül az aláírásomba is.

És megy nekik a drukk, ezerrel és még többel:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Tényleg Potyka "megnyerted" a kádat???? Most esett le, hogy múltkor még az udvaron volt. :roll: Kérünk ám képet az új fürdőről!!!!!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szilvánusz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

TE PICSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mi van banyek, mi nem teccik???????!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: 8) 8) 8) 8)

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Petramama, neked is szijaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Gyűlik a banda??? :lol: 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szilvánusz, mondtam én ilyet????????????????

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


na azért :wink: :wink: :wink:
Tök jó az idézeted...

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ugyeugye? 8)

Szépek vagytok az avataron, csak a másik kép olyan Szilánuszosabb :wink: :wink: :wink: :wink:
Neked is mindenki a melleddel szokott beszélgetni? :wink: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


KI száll ringbe a leptetőért még? :wink: :wink: 8)
Valahogy el kell csapnom az időt, apa ma ment először dolgozni a kocsitörés óta és abban maradtunk, hogy ébren megvárom :oops: :oops: :oops:
:roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Háááát nem is tudom........ (és most nagyokat pillogok és böngyörgetem a hajamat:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ).

De komolyra, mér tényleg mindig kirakatba teszem? Degáz, lehet, hogy észre kéne vennem magam...

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Szerintem Patti csak irigykedik. :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként szia Patti!

Nekem meg aludni kéne, mert alig élek. Ti meg ilyenkor virultok. :twisted:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Znikuszt barátnőm mesélte, hogy neki is mindig a mellével beszélgetnek.
Kedvenc kollégám és főnököm a rendelőben sose tudta, hogy mikor kiről beszélek, ha arról volt szó "Tudod, az a fekete kiskutya, akinek ötször operáltuk meg a bárányhimlőjét" de bezzeg, ha azt mondtam, hogy "Tudod, az a kutya, akinek az a nagymellű vörös csaj a gazdája" na azt rögtön beazonosította.
:lol: :lol: :lol:
Volt egy csajszi, az sztem hajtott a kollégámra, mert mindig egy szál lenge pólóban melltartó nélkül jött picsányi gatyácskában és idióta ürügyekkel, ha a kolléga bent volt.... Mondjuk megtehette azzal az alakkal.... :roll: :roll:

Szóval csak ezért kérdeztem.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Halihó,
én is szeretnék laptető lenni... :) De most inkább megyek Beugrót nézni. :)
Pati, nagyon jó az idézet, a vonalzód alatt, tényleg az a legfontosabb! Szegény Boti, nagyon drukkolok Neki én is!
Szilvánusz, szuper az avatarod. :)

Most többre nem telik, megyek inkább Tv-t nézni. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Húú, ma elmentünk a sokak által emlegetett Kopaszi gátra (Öböl XI-be). Jót sétáltunk, csajok göriztek. Fotó nincs, mert a gép itthon maradt. :oops:

Az jutott eszembe (merthogy láttam, hogy egy csomó gyerek ott szülinapozott), hogy van ott több üres épület. Vajon azokat nem lehet-é kibérelni egy topiktalira??? Szerintetek???

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


[quote="petramama"]S írta:petramamazerintem Patti csak irigykedik. :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Ja és ha itt tartunk:

Kép

:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jajj Beugró, azt én is szeretem nagyon...halál tehetségesek, de én Megagázt nézek....

Jajj Kopaszi, holnap én is el akarom csalni oda apjukot. Már a múlt héten is emlegettem aztán Linocs megelőzött. Jó ötlet, bár anno Tyúkanyónk is emlegetett valami nagytalifélét náluk....

Jajj na és a Kikában kivel futottunk össze? Linoccsal természetesen....

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ezt még muszáj!
Pati, nagyon jók a képek! Annyira helyesek a fiúk! Főleg ahol a nagy eteti a kicsit! Édesek!
Pepike, szia! Hogy lehet így aludni? Sokáig szokta bírni ebben a pózban?

KépKép
KépKép
mni
 
 


jaj de helyesek a pasik, ha már nem lennénk elkötelezve Marcihoz akkor Nortonért is hajtana Eszter!!! :) :)
és akkor még ott van Boti, Andris is na és Gordonról se feledkezzünk meg (ja és még Erik is!!!)!!

csajok, muszáj elmesélem hogy ma rátettem Eszterkémet a mérlegre és azt hittem beájulok! több mint fél kg-t hízott 1 hónap alatt!!!!! :) :) :)
pedig nem is sokat adtam krémtúrót!! :)
szerintetek mennyire fog körberöhögni 2 hét múlva a doki a tanácsadáson akinek tegnap sírtam el panaszomat a nemevésről :)

(na jót tényleg horror etetni de úgy látszik a fotoszintézis még működik)


Szilvánusz - ez súlyos! te lehetnél az első bölcsész playmate! :)

KépKép
judit18
 
 


PATIIIIIIIIIIIIIIIIIII TE MÉG MINDIG MILYEN HÜLYE VAGY!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

És hát persze, hogy állatorvos, mi más lenne......


ejnye, bejnye csak jönnél gyakrabban ide

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Patti! Tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :shock: :lol:

Szilvánusz! És mi szépet vásároltatok???? Én írtózom ilyen akciókkor menni. Annyian vannak... Meg amilyen szerencsétlen vagyok az akciók előtt pont bevásárolok. :oops:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Judit, most már tuti csak kitalálod ezt a nemevős dumát
:P :P :P :P :P

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szilvánusz, jövök én gyakrabban, de ha megint előkerülünk mi nagypofájúak (Ügynöknő,....... :roll: ) akkor meg a topik csendesebb fele fog megint meglépni.
Nincs a Fődön igasság 8)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


[quote="mpatr"]J írta:mpatrudit, most már tuti csak kitalálod ezt a nemevős dumát
:P :P :P :P :P


Vagy Eszternél tényleg működik a fotoszintetizálás... (Judit, akkor legalább a súlygyarapodás miatt nyugodt lehetsz!)

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


télleg volt valami érdemes a Kikában?

topictali yess! bárhol!

Patti, mióta operálják a bárányhimlőt?? :)
ha itt tartunk?? én is ott tartok kb. :) :)
ja és akartam kérdezni, hogy Znikusz még mindig vállal bébiszittelést? Ürömön is vajon?

Pepike, Alizka csúcs!!! Eszter is így indít alváskor de aztán csak lemegy laposba egy idő után

KépKép
judit18
 
 


ááá én se vagyok akcióhős, sőt, lehetőleg duplaannyiért vásárolok, persze nem direkt, de nincs ezekhez türelmem. Eredetileg is szőnyeget mentünk nézni, végül magunknak vettünk ágyneműt, meg marcinak harisnyát, meg ujjatlan bodyt... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


A fotoszintézis a Nap energiájának felhasználása a növekedéshez, pontosabban az energia kémiai energiává történő átalakítása. A fotoszintézis olyan metabolizmus, amely lebontó (katabolikus) és felépítő (anabolikus) folyamatokból tevődik össze. A katabolikus folyamat a fényreakció, amikor a fényenergia kémiai energiává alakul. Az anabolikus folyamat során a szén-dioxid megkötése (fixáció) történik és annak szénforrásként való felhasználása a növekedéshez, ezt nevezzük sötét reakciónak. A fényenergiát kémiai energiává a növények, a fotoszintetikus cianobaktériumok, bíbor- és zöldbaktériumok alakítják át. A cianobaktériumok és a növények az oxigéntermelő fotoszintézist használják; a bíbor- és zöldbaktériumok a bakteriális vagy anoxigénikus (oxigént nem termelő) fotoszintézist alkalmazzák.

Melyik is illik Eszterre???? :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Popdaráló milyen? mint egy anti-Megasztár :) vicces

KépKép
judit18
 
 


Eszter az én kis virágszálam :) így már passzol mert növény, nem ?

KépKép
judit18
 
 


nem is zöld!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ááá ez hülyeség, szerintem ez csak valami nemlétező üldözési mánia. Már mér vonulna háttérbe a csendesebb fele? :shock: :shock: :shock: :shock:
Különben meg így sem úgysem jönnek jósokan, akkor meg nem mindegy? :) :) :) :) :)

Na menni kéne már fürödni, úgyse lesz ebből már laptető.

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?