Új privát üzeneted érkezett!

Docka: Robó foga még nem látszik, csak az ínye kemény neki . Éjszaka többször ébred, van mikor elég ha a cumit beteszem a szájába,enni viszont 2-3 szor eszik reggelig még.Nagyon szép Andris, sokat nőtt és olyan csini. Gratulálok a forgáshoz, ugye milyen jó érzés, hogy ennyire fejlődnekKép.

Regina: gratulálok az oldalra forduláshoz, azt hiszem így te is beállsz a nehezenpelenkázóanyukák táborábanKép. A táblázatban is ott a helyed, hiszen te is közénk tartozolKép.
Tündérien alszik Dominika.Sütőtöklevét még nem próbáltuk.

Szisz: jó erős BorkaKép. Krumplit még nem adok Robónak, de hamarosan az következik. Úgy tudom, hogy elejében csak simán megfőzöd és összeturmixolod, vagy összetöröd(attól függpépesen vagy daradosan is eszi már), majd egy picit felengeded a főzővizével, vagy anyatejcsivel. Később lehet répával, sütőtökkel , céklával keverni. de majd jönnek a tapasztaltabb anyukák és ők biztosan adnak ötletetKép.Köszi a hízókúrás tippet.Kipróbálom majdKép. de huncut nézése van Borgkának. Annyira aranyos. Kép, naés csinibini leányzóKép.

DBarbi: nagyon klasz autóülés vettetek és tényleg az ára iS elfogadható.mekkora már fanni? olyan hatalmasnak látszik az ülésbenKép. Szép kislány nagyonKép. Ti az etetőszéket mennyiért vettétek ?

Vera: örülök, hogy az oltást túlvészeltétek minden gond nélkülKép. Nálatok két oltásból állt a a Mejugate? Nálunk 3 db volt. Egy éves kor felett pedig 1.
Szerintem is érdemes beadatni. Táspióságon pl ebben hunyt egy egy kisbabaKép. A másik pedig, hogy a doki szerint is kb 10 éves koráig védi őket. Ezért is érdemes beadatni, mert ki tudja mi,mikor és hol üti fel a fejét.
Hajvágás: én egyenlőre csak ollóval vágtam elől le Robó haját, foggalmam sincs mikortól lehet géppel. Szerintem ez nincs korhoz kötve.


Dorki: de édes Nik, mekkora haja vanKép.A gondolkodó leány szobra pedig tündéri. ott éppen aludni készült ? Tényleg hatalmas haja van, nem hullik még neki? Nálunk Robónak eléggé kihullott már a babahaja, csak a feje tetején van még.

Barbi: éjszakáitok tényleg nem annyira vészesek, mint a többikeneél. talán ti vagytok eddig a legjobb helyzetben jelenleg.Tudom milyen , mikor semmire sinvs idő, én is sokszor elhavazódom. Talán ennyi az össz kikapcsolódá, hogy írok nektekKép.Ádi nagyon aranyos az alsó képen, tiszta profi autóversenyzőKép. Az első képen miért tört úgy el a mécses? Szegénykém.Úgy tudnak mindenen sírni. Nagyon klasz a kis autó, gurul is?Hideg: én már itthon át vagyok fagyva, mi lenne akkor ott? Hogy bírjátok. Ki nem is igen mentek, gondolom, csak ha nagyon fontos.Bárcsak jönne a jóidőKép.

Edit: megy a dukk folyamatosan!!!!!

Zsizsa: nem is tudom mit írjak. Bocsánat! Persze tudom, hogy Gabóca leányzó, magam sem értem, hogyan bigyesztettem oda, hogy fiúKép, ne haragudj. Biztosan sietve kapkodva írtam. nekem is nagyon jó, hogy írhatok nektek, ti jelentitek nekem a kikapcsolódást.Amiatt senki nem kövez meg, hogy Gabival alszol. Nálunk is van Robó sokat a nagyágyban, viszont én tényleg nem tudok vele aludni. Ficánkol álmában is, kezével csapkod, nem könnyű eset. Főképpen ezért nem szeretném ha megszokná a nagyágyat. persze annál jobb nincs mikor összebújva alszunkKép.Imádom a puha arcocskáját, meg a szuszogását.

Tényleg olyan jó, hogy ilyen aranyos társaság jött össze ennyi gyönyörű, szebbnél szebb babákkal. Szeretek ide járniKép.Tényleg szinte hiányzik már, ha egy nap nem tudok írni. Lehet ,hogy függő lettemKép. ?
Minden baba olyan szép és igaz Robón is látom mennyit fejlődik, főleg ha a képeket összehasonlítom a mostanit a régiekkel. de minden egyes alkalommal megdöbbenek, mikor itt is látom a babákat, hogy mennyit nőlnek és változnak tényleg.Ez annyira csodás dologKép.

Lányok segítenétek?Etetőszéket szeretnén mi is venni, ha van köztetek olyan aki a mostani akciókat már megtekinettte, megírná, hogy milyeneket, mennyiért és hol lehet venni Pesten? Jó lenne felmenni, de csak ezért nem érné meg, főleg akkor állna apa haja az égnek, ha még nem is kapunk normálisat , jó áron. megkszönöm a segítségeteket előrre is.

Most éppen azon kivételes alkalom van, hogy Robó nincs kézebn és itt kukucsol a szönyegről rám. Közben a tükörben is felfedezett és hol innen kukuccsolunk, hol a tükörbőlKép. Így lassan haladt az iromány, remélem nem kutyultam össze semmitKép.
Nagyon hideg van nálunk is, azt hiszem me nem megyünk ki.

Én is teszek fel egy képet Robóról , ő is picit elgondolkodott éppen:




Kép

Bocsánat, hogy hosszú lettem!
Derűs szép napot: Anita
anita77
 
 


Közben Zsizsa és Vera is írt. csak gyorsan mert nem tudom kihagyni, hogy ne írjak mégKép.

Zsizsa: annyira édi Gabi, azért valjuk be szereti a fiús sportokatKép. Nagyon édes, hogy fogja a kormányt, nagyon ariKép.Jó takarítást.

Vera: Benci kész nagylegény márKép. Akárhogy is szeretnéd, hogy komoyl kép legyen róla, azért a huncutságot látom ám a szemében , ottan ragyogKép.Meg azok a dundi kezecskék, Robónak is tisztára olyanKép.

Na én is elhúzok, mert ezer a dolgom, a fejem is kezd fájni...

Anita
anita77
 
 


Süncsi!
Gyere és mondd el, mikor van a szülinapod!

Ma én is alakítottam a mosással, azazhogy tegnap. Tegnap reggel betettem egy mosást és teljesen elfelejtettem, úgyhogy a ruha lassan másfél napja rohad a mosógépben. Most újra öblítem, kérdezzetek majd rá, hogy kiteregettem-e.

Panó
panó
 
 

 
 

Szöszi!

Igen, azért nem támogatja. VAgyis van fent Outlook, csak nincs beállítva...

VAli!

Már erősen érik bennem ez a táppénzes dolog. Nem a fizikailag van gond, hanem azzal, hogy nem tudok akkor menni wc-re, amikor éppen kell, vagy nem eszek egész nap semmit, mert nem tudok kimenni kajálni, és a péksütiktől meg már rosszul vagyok, meg nem is akarnám azzal tömni magam. És érzem, hogy hiányzik a rendszeres kajálás, és a változatos, egészséges kajálás. Mind nekem, mind a kismanónak odabenn! Ma ettem két banánt összesen, és már két óra lesz...(Zsuzsa, ne szidj össze, tudom, hogy nem helyes!!!)

EGyébként asszem Egcsi mondta, hogy ki kell javítani a táblázatban, mert már 31 éves! De nem bizti!

Timi
hmmm
 


PanóKépKépKép

AFP vizsgálat vérből van? (nagyon hülye vagyok?)

Timi
hmmm
 


Timi!

Igen, vérből van.
panó
 
 


Mennyi vért vesznek le hozzá?

Timi
hmmm
 


Nem tudom pontosan, de nekem nem tűnt fel, hogy többet vennének, mint máskor.
panó
 
 


Kicsit káosz szokott lenni, mert a védőnő szokta mondani, hogy mikor mi következik, csak az sosem úgy van. Pl. a 12-i uh-nál mondta, hogy az hüvelyi, és fél egyre menjek a kórházba, mert akkor csinálnak hüvelyi uh-t. Engem a doki reggel 8-ra hívott, mentem is, és meg is csinálta. Jövő héten megyek ismét végőnőhöz, biztos fogja mondani, hogy jön az AFP, és hogy ide meg oda menjek....de ez sem jön be....na szóval káosz!Kép

Timi
hmmm
 


Én aláírtam a védőnőnél egy papírt, hogy minden vizsgálatot az orvosom végeztet, így nekem a védőnő nem szokott bekavarni.

Panó
panó
 
 


Vera!

Én nem adattam be Bencének az agyhártyagyulladás elleni oltást, mert nagyon sok rosszat olvastam/hallottam róla. Sokszor van mellékhatása, sokszor az oltás miatt kapják meg a gyerekek a betegséget. Ráadásul, ami ellen oltani tudnak az nem a sűrűn előforduló fajta.

Amúgy sem volt 3*2700 Ft-om. Én is egy éves kora után adatom be, mert akkor már sokkal ellenállóbb a szervezete, nem jelentkezik oly sűrűn a mellékhatás, nincs legyöngülve a sok egyéb oltás miatt, stb... Ráadásul csak egy szuri kell.

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!
Nem aludtam egész éjjel,mert a kiscsajszinak majdnem 39 lett a láza,de én is annyira nyomorultul érzem magam,hogy a lépcsőn alig tudom levonszolni magam!Szerencsére nekem nincs lázam:

Orsi!
Én is előnyben részesítem a homeos bogyókat,és most hogy ilyen rosszul vagyok reggel és este is beveszem az Oscillo-t.Maya is szedi,nekünk nagyon bevált.A köhögés elleni szirupja is szuper,de én a fejfájástól kezdve,a hányásig mindenre ezekből veszek be mert ez biztosan nem árt a babának.Ami még nagyon jó: Kalcium-Sandoz pezsgőtabletta(narancsos).

Zsuzsa!
Nem tudom elküldeni neked a Dömötöri "sztorit",mert valami nagyon nagy baj van a gépemmel,és azt írja hogy nem jó a címed.
Gyönyörűek a férjed fotói!

Bori!
A kert a sajátunk,és tavasztól őszig meg sem állok,hogy mindig ilyen szép legyen.Imádom a virágokat,és kertészkedni,füvet nyírni.Már alig várom a tavaszt,hogy kapálhgathassak kicsit!HIHIHI!

Süncsi!
Köszi,hogy válaszoltál a kérdésemre.Te hogy kerültél oda?Melyik városban fogsz szülni?Milyenek ott a kórházi körülmények,dokik,szülésznők?

Vali!
Érdekelne a Badmittrersdorfi szállás,és a részletek,még mi is tervezünk egy téli utat!

Ja!Szt.Imrések!

Egy barátnőm húga 2 hete szült ott,és egy szülésznőről hallottam pletykát:Még nem tudom ki,de kiderítem.Szintén választott volt,és a szülés után bement a lányhoz a szobába megkérdezni,hogy mennyiben is állapodtak meg?A lány azt mondta,hogy 20.000 ft-ban ,erre a nő:Legyen inkább 30.000.Szegény teljesen ledöbbent,és úgy jöttek el,hogy nem fizettek neki semmit,mert a férj feljelentéssel fenyegetőzött!
Na ehhez mit szóltok?
Amúgy áll még a febr.12?

Nanda
nanda
 
 


Szöszi!
Tündéri kisbabátok lesz,és nagyon jó fej lehet a férjed!
Nanda
nanda
 
 


Timi!!
Muszály ott bent szenvedned?Tudják,hogy milyen "állapotban" vagy?Vannak jogaid,élj vele!Nehogy Te és a Baba lássátok a kárát!

Nanda
nanda
 
 


Nanda!

Azért szerintem vigyázni a tavaszi kertészkedéssel! Tesóm úgy született 8 hónapra, hogy anyukám úgy gondolta, hogy kertészkedik egy kicsit!
Durva ez a "legyen 30"!!! Az biztos, hogy én sem fizettem volna neki egy fillért sem! Meg, ha már van egy tarifája, akkor tudja, és ne kelljen a "beteget" kérdezni, hogy miben is állapodtak meg!

Timi
hmmm
 


Nanda!

Muszájnak nem muszáj, de úgy gondoltam, hogy, ha mindenki tud dolgozni, én miért ne! Csak most kezdek rájönni, hogy a körülmények nem nagyon adottak! Tudják, hogy babát várok, és az is ok, hogy kollégámnak is kell szabi. De a főnök úgy godnolja, hogy akkor én meg megcsinálom majd a kollégám munkáját. Pedig az nem fog menni!!! Nincs hozzá képzettségem. Ugyani ő számítástechnikai dolgokkal foglalkozik, domainekkel...gőzöm sincs róla, és nem is akarom elsajátítani. Ha el is tudnám, akkor sem annyira, hogy ha valaki kérdez valamit, akkor ne hülyén nézzek rá...

Ki dönti el, hogy meddig "kell" dolgozni egy kismamának? Szülészt kell megkörnyékezni? Házidokit?...

Timi
hmmm
 


Timi!
Én úgy tudom, hogy csak a háziorvosod írhat ki, de ha a nőgyógyászod ír neki egy papírt, hogy kéri a nevezettet téáppénzre venni, akkor biztos kiír. Legalábbis nálunk így működik.

Panó
panó
 
 


szöszi: én kaptam fájáserősítést, mégis szumma 14,5 óra volt. Elfáradtam, de kibírtam. És nem hangoskodtam! Előre nem tudhatod, mi van neked megírva! De legyen könnyű szülésed! Kép

Mucska: akkor lehet, hogy elnéztem a profilt Kép

Timi: 1 kémcső kell az AFP+hepatítiszhez.
Ja! Az aceton amiatt is lehet, hogy nem eszel rendesen! Akkor a szervezeted a saját fehérjéidet bontja le, ami veszélyes! Tessék enni!!!

Zsuzsa
zerko
 
 


Én most egy hónapja tp-en vagyok, és csak a háziorvosom asszisztenseivel találkoztam, de volt, hogy csak telcsin hívtam őket!Kép
Ezek szerint jó helyen "kopogtattam"Kép

Timi
hmmm
 


Timi: lásd Panó!

Zsuzsa
zerko
 
 


Timi!Kép
Irtal a szerkesztonek?

zsuzsa!Kép
igen,mindenkinel maskepp van es nem tudni elore semmit...minden elojel meg szamitas csak kuruzslas szerintem.mit tehetunk,remeljuk a legjobbakat...Kép

szoszi
szoszi
 
 


Nanda es tobbiek!Kép
Lehet,hogy en el vagyok tevedve? amit leirtal a szulesznorol,az felhaborito,nincs is mit hozzatenni.De en most egyebkent is kerdezem:20e ft a szulesznonek...Ez atlagos?Nem sok az egy kicsit?Tudom,hogy egy jo szuleszno tobbet segithet mint a doki es ha minden rendben,akkor rajta mulik a legtobb, de en picit sokallom.
szoszi
Je,milyen aktiv avagyok ma...
szoszi
 
 


Timi!

Nálunk a saját doki is írhat papírt, de nekem először a védőnő mellett lévő doki írta, hogy táppénzre javasol. Azzal mentem a háziorvoshoz. Innentől csak minden hónapban mondom, hogy kérek javaslatot a háziorvosnak és kész.
Egyébként nem vacakolnak egyáltalán vele.

Nanda! Felháborító az egészségügy pénzéhsége. Én is biztos, hogy fizetni fogok, de ez a fajta megoldás nálam sem jön be. Én is biztos egy fillér nélkül felálltam volna!

Panó!

Kiteregettél már????????

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Szöszi!

Nem vagy ma negatív, mert a 20000 Ft én is sokallom egy kicsit, bár nézőpont kérdése.Ugye elvileg a dokinak illik többet adni, mert az az orvos, de egyáltalán nem biztos, hogy olyan sok mindent csinál is. Már mint egy jó szülésznőhöz képest.

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Anita!
Hogy ez a Robó milyen ügyesen ül már!Kép Nagyon szép!!! Nekünk is van ilyen bodynkKép

Nekünk csak két oltásból állt, és a neve NeisVac-C. Kétszer kapta ugyanezt. Ez azt hiszem épp akkor jelent meg amikor nekünk aktuális lett, mert az első alkalommal mikor kijött a doki, akkor mondta hogy 3 lesz, de utána szerencsére boldogan újságolta hogy ebből csak kettő kellKép Elég is volt szegény Bencimnek, de a fő hogy most 10-15 évig biztonságban van.

Etetőszéket nem tudok ajánlani, de az attól is függ hogy mennyi hogy milyet szeretnél. Fa etetőszéket, ami később kisasztallá-székké alakítható, ez olcsóbb, már 6ezertől kapható, vagy műanyagot. Nekem a nagy álmom a PegPerego Prima Pappa, de az van vagy 40ezer forintKép
Majd meglátjuk. Anyukámékhoz mi a fából készült változatot vesszük.
Hamarosan aktuális lesz, bár Bence még sehogy sem ülKép

Zsófi!
Te tudodKép Ez csak egy tanács volt, én így érzem magunkat biztonságban. Nekem nem vigasz, hogy nem sűrűn fordul elő, sosem lehet tudni sajnaKép
De mindenki maga dönti elKép

Pussz,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


lányok: úgy tudom, a fogadott szülésznő kb. ennyi! (15-20)

Nanda. gátlástalan! Oda is diktafonnal kell menni? Én is ezt tettem volna. Melyik kórház?

Zsuzsa
zerko
 
 


Lányok!
Most néztem át a szegedi topikba. Ott is 10-15 írnak a szülésznőnek. Tulajdonképp nem sajnálom, de amit Nanda írt az akkor is felháborító.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Hali!

Csak gyorsan beugrottam. Nem takarítottam még konyhát, inkább sétáltunk. Pesten nagyon jó az idő, meg a nap is süt, és az öcsém pont jókor jött, éppen akkor öltöztünk fel, így együtt sétálhattunk.Kép

Vera,
amit Gabi fog, az kormány a számítógépes autós játékokhoz.Kép (Apája az első fizetéséből rögtön kormányt vett anno, ez már az azóta vett jobbik változat.Kép) Tényleg kopasznak tűnik Bence, de legalább már látjátok, hogy nő a haja.Kép

Anita,
cseppet sem haragszom, tudtam én, hogy tévedés, csak nagyon tetszett, itt vigyorogtam rajta.Kép

Zsófi, Vera,
nekünk szerencsénk volt oltás ügyben, mert a kerületben az önkormányzat átvállalta a költségeket, így itt ingyen van, ezért minden baba meg is kapja, ha kéri. Mi is kettőt kaptunk.

Most futok, mert Gabóra rájött a nyűglődés.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Én azért kifizetném ezt a pénzt a szülésznőnek, bár csak úgy, hogy amennyit én gondolok, és nem tarifa alapján. Azért mégis jobb, ha nem úgy beszélnek veled, hogy NYOMJUNK KISMAMA...vagy ilyenek. És még nem is hallottátok a hangsúlyt.Kép
Asszem ma este átrágom magamban, és a férjemmel a tp-s dolgot. Csak az a baj, hogy azt meg kell várni, amíg találnak helyettem valakit. És egyébként is közutálatnak fogok örvendeni, és én leszek a szemét és a lógós...de mindegy. Én is egy kismama helyére jöttem ide, és ő is sztrájkolt már a végén a helyzet miatt. Ráadásul neki még alapból is gondja volt a veséjével...

Timi
hmmm
 


Timi!

Ezt most ne úgy fogd fel, hogy mit gondolnak, hanem mi jó neked és a babának. Az a legfontosabb! Kép

Én otthon maradnék a helyedben. Az a kevés és rendszertelen kaja, idegeskedés stb. az viszont nem jó senkinek!
Pusza: Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Ja, Szöszi!

Írtam a szerkesztőnek, még válasz nem jött, azért reménykedem, hogy hátha...Kép

Timi
hmmm
 


Mucska!

Igazad van, de kicsit rossz érzésem van, pedig olyan jó lenne otthon pihizni! És talán akkor a lakás sem szaladna mindig, és nem lennék hulla estére....ja és adnék enni a babámnak! Rendesen szégyenlem magam, hogy nem eszem rendesen!Kép

Timi
hmmm
 


Sziasztok!

Valami félreértés történt, nekem nincsen szülinapom, csak julius 1-én lesz. Azért köszi mindenkinekKép
Egcsinek van szülinapja!!!!

Nanda,
Winterthurban lakunk, ez kb 25 km Zürichtöl, egy 100ezres varos. En minden nap Zürichben vagyok, ott dolgozom.
Szülni is Zürichben fogok, mert ott talaltam jo dokit. Nagyon jo fej és meg vagyok vele elégedve. A szülésznöket még nem igazan ismerem, csak a szüléselökészitö tanfolyamon fogom öket megismerni. A klinika, ahol szülni fogok (kettö között valaszthatok, ugy néz ki, hogy mar döntöttem)nagyon klassz, szallodara inkabb emlékeztet, mint korhazra. Es boritékolas itt nincsen. Szerencsére.
A betegkassza ugyan elég draga, de a szolgaltatas is ezen a szinten van.
"Röviden" ennyit, még irok majd ugyis az élményekröl.
Mar tudom, hogy miben lesz szükség a tanacsaidra:
homeopatia és kertészet.
(még jövök a kérdésekkel!!!)
Ja, a kertészkedéssel kapcsolatban:
most olvastam egy ujsagban, hogy terhesen vigyazni kell, a toxoplazma miatt. Mindenképpen kesztyüt kell hasznalni és nem szabad kerti munka közben az arcod felé nyulni. Utana alaposan kezet kell mosni (bocs, ha mar ezt mind tudtad)

Zsuzsa: DiktafonKép

Megprobalok a profilomba feltenni egy képet a pocakomrol.

Puszi
Süncsi
süncsi
 
 


Timi!

Megállapítom, hogy rendes és becsületes munkavállaló vagy! Kép

De most az nem számít! Amikor még más vállalkozónál dolgoztam én is ilyen voltam. Megcsinálták az inszeminációt és én mentem másnap dolgozni, mert hogy nem mondták, hogy kiírnak. Na nem is sikerült egyik se. Persze nem csak ezért, de utólag sokszor tettem szemrehányást magamnak, hogy akkor biztos jól csináltam e a dolgokat. Voltam e én annyira fontos a munkahelynek, amennyire az nekem. Morbid mondás, de igaz: Nélkülözhetetlen emberekkel van tele a temető. Ez most csak átvitt értelemben szól Neked!!!!!!!

Pusza:
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Én is tudnék mesélni... Tegnap totál kiakadtam az iskolai gazdaságis sötétségén!
Holnap majd leírom!

Volt valaki Corában?

Zsuzsa
zerko
 
 


Zsuzsa!

Én holnap készülök, mert szóltak, hogy érdemes szétnézni. Igaz én csak tényleg nézelődni akarok, de holnap van a nagy bevásárlásom is.
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Talán sikerül addig rágni a dolgot, hogy a saját érdekeimet fogom nézni!

Rendesek vagytok nagyon, hogy biztattok!

Puszi:

Timi
hmmm
 


Timi!

Sajnálom, hogy nincs csontocskás gifem, mert elküldtem volna neked, hogy legyen mit rágni!
Kép
Ne rágódj sokat, hanem pihenj és legfőképp EGYÉL RENDESEN!
Disznó módon megjegyzem neked, hogy ha a munkahelyről mégy a szülőszobára akkor sem fognak Neked örülni! Munkahelyen meg csak nem akarsz szülni?

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép Annyit nem ér az egész!Kép

Timi
hmmm
 


Jee, sikerült, van egy kép a pocakomrol a profilban. Ha érdekel valakit.

Timi!
En egy hete csak napi 4 oraban vagyok elfoglalt!
Olyan jooooooo! Szoval csatlakozom Mucskahoz, egyél rendesen és pihengessél!

Puszi
Süncs
süncsi
 
 


Mucska!
Köszi a figyelmeztetést, kiteregettem!

Zsuzsa!
Én voltam ma a Corában, mi érdekel? Mondjuk nagyon nem néztem körül, de én például betétes kismama farmert akartam venni, ami az újságban 4490 Ft volt, igaziból meg 5990 Ft. Azért van egy kis különbség. Volt farmer szoknya is, az meg 6990 Ft volt.

Panó
panó
 
 


Süncsi!

Nagyon szép pocakod van!Kép

A szívem már teljes mértékben pihizik otthon!Kép És nagyon megkívántam a mákos tésztát, azt fogok főzni kispapi nagy bánatára!Kép

Timi
hmmm
 


Süncsi: nagyon csinike! ÉS formás is! Kép

Panó: Nekem az egyik felső tetszett. Asszem 3990-ért hírdették. Talán holnap kinézek. De köszike. Akkor nem vettél semmit?

Zsuzsa
zerko
 
 


Zsuzsa!
De, azért vettem egy gatyát, mert már nagyon muszáj volt. Úgy emlékszem a felsők tényleg annyiba kerültek, mint az újságban.

Panó
panó
 
 


SZia Mindenki!

Süncsi!
Először is boldog július 1-t kívánok mindannyiunk nevében, másrészt édes a pocakod! Az enyém már kicsit nagyobb, majd belövök ide egy képet holnap, most elvileg szülői értekezletre kell rohannom.
De jó lehet ilyen közel lakni a síterepekhez!!!

Timi,
Remélem, hamarosan regisztrálhatsz, már ünnepszámba fog menni, igaz?
Nanda,
A kapálással vigyázz, tavaszra már nagyhasú leszel. Mayánál hány napig szokott nagyon rossz lenni az állapota egy-egy betegségnél? A fiam pl.max 1 napig van kutyául, utána semmi nem látszik rajta,kivéve a múltkori hányásos víros.

Most rohannom kell a szülöire.

Bellana,
ugye nem bujdokoltál el?
Kinga pedig talán valami vizsgalehetőséget keres magának, hogy nem jelentkezik be?

Bori
drbusborbala
Budapest, XX.
 
 


Sziasztok lanyok!
Uuuuuu, alig birlak benneteket kovetni. Aruljatok el, Ti, hogy csinaljatok?

Egy benazo zoldfulu kerdesei: hogy tudok kepet kuldeni, ez a melleklet dolog nem mukodik, hogyan tudom megnezni a babafotokat?


Elore is koszi.

Suncsi
Remek, hogy anyukad ki tud menni, es milyen jo, hogy fiatal, az en anyukam is meg csak 54, de szeretne elonyugdijba menni, en kis dog meg ezt kihasznalni.
Milyen jo, hogy lehet puskazni, igy en is tudok gratulalni a 20. hethez.
Miota elsz Svajcban? Megertem, hogy bepoccentel, en megszoktam mar Helsinkit es mar "majdnem" szeretek is itt elni, de neha eltudok kenodni rendesen egy-egy dolgon. Oriasiak a kulturalis kulonbsegek.
Domperke gyonyoru lesz, Te milyennek szeretned? Az
otletet koszi, meg fogom nezni. Az orvosra sajnos meg egy honapot varnom kell. Tudod itt a terhesseg alatt havonta egyszer talalkozunk a vedonovel, 2-szer van orvosi vizsgalat, de nem nogyogyasz, csak altalanos orvos vizsgal, es az ultrahangon sincs orvos, sot meg a szules alatt sem, csak akkor, ha valami komplikacio merul fel. Sajnos a magan uton eleg draga, legutobb 120 Eurot fizettem

Szoszi
Elarud nekem mi is tulajdonkeppen az "szuloszoba"?
A sok jo tulajdonsagokon kivul, amit most sajnos mivel nem ismerlek nem all modomban felsurolni, egy dolgot babucid biztos orokol toletek, ez pedig a humorerzek. Jot nevettem a sztoridon.

Timi
Olyan szepen leirtad, hogy milyen helyre szeretnel eljutni, remelem mihamarabb sikerul. Retek, viragok stb, a legjobb lesz, ha en itt eszakon ebbe bele sem gondolok. Hol van meg a tavasz, Soraya biztos egyetert velem.

Zsuzsa
En is valami ilyesmire gondoltam, de sajnos semmi hasonlot nem talaltam a neten. Valaki irta, hogy a ferjed fotoi gyonyoruek, csak kapkodtam a fejem e es csodalkoztam, hogy ezen az oldalon ilyen is van. Ferjmustra? Gondoltam: milyen belavalo csajok:-). Utana megertettem, hogy tajkepekrol van szo. Nem haragszol ugye? Minden esetre en jot rohogtem magamon.

Pano
Igen, nagyon szeretnek en is felkerulni. A terhessegem a Kingaeval azonos, a korom 34 es Helsinkiben elek. Nagy cuppanos erte.

Nanda
Jobbulast kivanok, en csak kb 1 honap mulva tudok nyilatkozni baba-nemrol, ha elmentem a maganorvosomhoz. Itt a Helsinkiben a Noi Klinikan nem mondjak meg a baba nemet meg akkor sem, ha biztosan latjak:-(.

Mucska
Szomoruan olvastam a mutetedrol,annak viszont nagyon orulok, hogy jol vagy, es nem ujult ki a betegseg. Koszi a biztatas remelem tenyleg semmi gond nem lesz:-)
Szerinted en is kiprobalhatom ezt a chat-es orvos-valaszol dolgot?

Chello
Neked is koszi a biztatast, lelkileg mar most jobban erzem magam. Remelem ez kihat a fizikai, hogyletemre is.

Bellana
Remelem ma mar jobban vagy, es a felvetelid is jol sikerult. A legjobban viszont azt remelem, hogy a nagyi-baba paros jol mukodott es nem volt semmi gubanc. Milyen idos a kisfiad?

Vali
Koszi, nem is ertem, amikor talalkoztam a ferjemmel akkor meg csak 1 db gyerekem volt:-).

Bizom benne, hogy mindenkinek valaszoltam, ha nem csak nyugodtan panaszkodjatok.

Ildiko
salla
 
 


Süncsi!

ÉDES A POCAKOD! MÉG A KLAVITURÁMNAK IS TETSZETT, MERT BE IS RAGADT A CAPSLOCK!
MOST TELEFONÁLTAK, HOGY KEDDEN ITT AGÉP, AKKOR AZ ELSŐ DOLGOM AZ LESZ, HOGY KIPRÓBÁLOM ÉS MEGY A KÉP AZ ÉN JELENLEG ANNÁNAK NEVEZETT POCAKONRÓL.
TE ALAPHELYZETBEN JÓ VÉKONY LEHETSZ. nA MOST GÉPSZERELÉS KÖVETKEZIK.....
MUCSKA

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Nyugodtan próbáld ki. Reggel elküldtem a linket, ott megtalálod. Ha nem írj és küldöm újra. Nálam mindig van valami probléma, ha kijövök uh-ról és akkor szoktam nekik írni. Minden este van rendelés Chaten is. www.scheringclub. hu oldalon megtudod nézni, hogy mikor ki rendel és hánytól!
A szülőszoba az egy tv műsor és a szüléseket mutatják be...

Bellana, Kinga hol csavarogtok Kép

Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Panó: köszi az infót!

Kinga! Hátast dobtál az áraktól? Mi ez a nagy hallgatás???

Ildiko: a szuloszoba egy musor itthon az egyik kereskedelmi csatornán.
Amugy jo poen lenne itt mustralni a Kispapikat Kép
De tenyleg tajkepek Kép
Esetleg probald meg estenkent ezt az oldalt. Itt dokik valaszolnak a chaten online a kerdeseidre nogyogyasz ugyben (lsd Mucska):
http://www.scheringclub.hu/azorvosvalaszol.php?action=k
Sok sikert!

Muszka: jó szerelést! Kép Nem kell colát önteni rá, és csokit olvasztani bele! Kép

Zsuzsa
zerko
 
 


Na, lányok, lassan posta címén megyek haza!Kép Mucska után szabadon elnevezem a pocimat Buda Richárdnak.Kép Aztán meg ha mégsem így lenne, akkor Lilla Bianka lesz! Bár az egyik ügyfél, aki gyakran jár ide, mindig úgy kérdezi, hogy hogy van Lilla Bianka!?KépKépKép Mert, hogy majd ha neki gyereke lesz (férfi), akkor lányt akar, és ezért az enyém is lány.Kép

Puszi Mindenkinek mára:

Timi (a még regisztrálatlan 14+1 -es) Kép
hmmm
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?