Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kép
Julcsival minden rendben, és kézeljétekel, mostanra elértük az alsó 3 percentiles súlygörbét! Prapapapaaammm!!! Kép (Természetesen alulról. Szegény ember vízzel főz, ennek kell most örülni Kép)
Kakiemésztettség rendben van, szóval még egy vaskontrollt csinálunk márciusban, aztán Hawaii, ha az is okés.
Én úgy örvendek! KépKépKép

Annak viszont kevésbé, hogy Maci_2 Kép-nek ilyen magas a cukra Kép És még a pajzsmirigy is ... KépKépKép Nagyon sajnálom ...

Manó Kép
naaa, nehogy már felvedd ennek a fütyöknek a megjegyzését! Tojni rá, pénzért dolgozol, nem azért, hogy szeressen, csináld meg azt az összeállítást, oszt jézus. Ha már muszáj melózni ... de én elhiszem, hogy kicsit jó nem a baba mellett lenni, nem köpködlek meg érte, nekem is olyan jó, mikor Anyu kicsit körbeugrálja, s azalatt vasalhatok Kép meg takaríthatok is Kép

Andi Kép
Jakupcseket nem láttam, de az én nem tegnap kialakított véleményem szerint pasi legye na talpán, aki kibírja a többnejűséget! Most képzeljétek el, amint nem egy hanem mindjárt HÁROM házsártos feleség fogadja, mikor a kocsmából hazatámít (és amúgy is duplán lát, úgyhogy hatfejű a rém), minden feszültséget rajta vernek le, összefognak ellene és kifosztják vagyonából. Hálószobáról már nem is beszélve ...
(nem véletlen, hogy az iszlám világban vagyoni helyzethez kötött a feleségmaximum. Tuti, hogy külön pecóba kell őket tenni!)

Ellenben a többférjűséget én is szívesen venném, ámbár három influenzás pali ... mikor az az egy is rémes ... meg három után hajtogatni a vécédeszkát ... meg háromszor annyi sörösüveg ... hmmm, ez mégis meggondolandó ... KépKépKép

Gombóc Kép
irodamalac Zsombi Kép (én kiskoromban úgy ettem a újságot, hogy kijövet még olvasni lehetett Kép Ez, gondolom, sok mindent megmagyaráz KépKépKép)
Erős mikulás Kép az első nap nekem is ilyen volt, aztán csitul majd, de az orvos nem árt.

Megyek vacsizni, mert egyszálmagamban fürdettem bébikét, és még nem ettem. Na de majd most! Vááááá! KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Azúr,
ez a háttámla és ülés közötti dőlésszög változás csak a Bobob-nál van, Timinek is pont ezért vettem tavaly ezt a 9-18 kg-ig jót. Ő nagyon szereti és kényelmesen elfér benne, viszont szerintem az ülés külső mérete bazinagy, ezért is vagyunk most bajban a kocsivásárlássalKép Az tuti, hogy Zsebi nem kap ilyet, mert akkor én a csomagtartón vagy az utánfutóban utazhatokKépKépKép

Kangi,
hatalmas hurrá a jó eredményhez!Kép

Gombóc,
nagyon drukkolok nekedKép

Psandi,
én elképzeltem a férjemet, amint még egy-két nőnek igyekszik megfelelni, amikor én sem vagyok egyszerű eset...és nagyon megsajnáltamKép Szóval az ő érdekében elzavarom majd a jelentkezőketKép

Maci2,
nagyon sajnálom, hogy rossz lett az eredményKép Remélem, találsz valami jó megoldást egy dokival a dolograKép

Korán örültem, autót ma megnéztük és visszamondtukKép Először is hiányzott egy garnitúra kulcsa (oszt majd ellopják, amíg vásárolunk CeglédenKép), aztán kiderült, hogy ez a dög tííííz lityit eszik gázolajból is, és végül nem akartak, csak forint alapú hitelt adni (mert azt sem engedték, hogy tetszőleges bankkal intézzük a dolgot), ami kb. 10-15000 forinttal drágább havontaKép Na ekkor telt be nekem a pohár és kifordultam a kereskedésből. Az már csak hab a tortán, hogy beleraktuk a Timi ülését a hátsó ülésre és max még egy akkora gyerekülés fért volna el mellette, meg én élire állítva, pedig ennél szélesebb kocsi tényleg nincsKép A férjem meg ki van akadva, hogy ő egyterűt azért már mégse vesz, és különben sem elérhető az ára. Nézegetem a Zsuzsi által ajánlott Peugeot 307 SW-t is, de még annyira új, hogy a használt is alig olcsóbb, szóval a dízel simán 4 milla körül vanKép Fogalmam sincs, mi lesz, de ma este szuperül összevesztünk már megint ezen a sz@r kocsinKép
Viszont volt egy jó oldala is a mai napnak, mert anyámnak bevallottam a következő csemetét, hogy lássa, nem csak nagyzási mániából nézegetem a 4 milkós verdákat. És lőn csoda: egy perces néma csend után öröméről biztosított, ami valódinak tűntKép

Magdi,
köszi a kocsiötletet, de amint írtam, nekem a 3 méretes gyerekülés lesz a gáz, ami egy akármekkora síma kombiba sem megy beleKép
Az ülést meg tényleg Timivel kell kiprószálni, de szerintem tuti jó lesz neki az a Römer Zoom, mert én is azt néztem kiKép

Ja, Zsebi megkűzdött a 6. fogacskával, lassan igazi ragadozó leszKép

Akinek most nem írtam, szorri, de tök szita az agyamKép

Na megyek duzzogó pasit nézni, akitől elvették a játékszerétKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Jaj, mennyi kék fejecske lett benne, nem akarom ám rontani a közhangulatot...BOCSIKAKép

Jóéccakát!
Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Na pussz csajok Kép

Bocs, hogy csak ritkán irkálok, de kicsit el vagyok havazva. Murphy - ha találsz magadnak valami jó szórakozást, tuti, hogy jönnek a kötelező elfoglaltságok, amiket általában úúúútálsz Kép

Gombócka, naonn szorítok holnapra neked Kép Egyébként vígasztald magad azzal Zsombi tekintetében, hogy nálunk a pohárevés volt a divat... azért egy zsepi talán kevésbé veszélyes... vagy az is lehet, hogy szép csendben épp valami cirkuszi trükköt tanul, és még nem megy neki tutin KépKép

Kangibéjjbeeee, még a végén díjbirkózó lesz a régenRopi Julcsiból Kép Már szerintem fel sem venné a posta, ha fel akarnád nekem adni hízókúrára KépKépKép

Manóka, ne bánkódj Kép Sajna a főnök azért főnök, hogy utasításokat adogasson, DE legalább nem kell minden nap látnod. Tudod ez mekkora előny ? És végülis... tényleg a pénzért hajt az ember...

Én is várok épp egy melót... asszem hosszabb távon fog működni, amit előzőleg néztem, az meg nem válaszolt, tehát valószínű nem aktuális ..... tényleg van 5letetek, hogy fordításért mennyit lehet kérni ?

Márknak boldog 13. hót Kép

Macikettőke... a cukrodat voltaképpen kordában lehet tartani, azt egykettő beállítják... semmi baj nem lesz, meglátod. A pajzsmirigy dolgokkal sajna nem tudom, mit és hogyan... de nagyon drukkolok neked Kép

heppi, hogy mit lehet csinálni egy ébredős babával és apával ? BÉKÉN KELL ŐKET HAGYNI, LEGALÁBB ADDIG TE ALHATSZ KépKép
Mellékesen Ancsa ma életében másodszor előadta a hajnali 3-fél 6-ig nem alszom-ot sok sírással (szerintem inkább hiszti volt, mert a végén, mikor az ölembe vettem, úgy vigyorgott, mint a tejbetök. Pedig már addigra 2 hidegvizes arcmosáson is túl voltunk, sőt, már Kopasz kelt fel hozzá, és kitette a nappaliba a járókába - na ott tetőzött az ordítás Kép Huhh.... aztán a második cicizés közben aludt el végre... és 10-ig mint a bunda Kép

Na most megyek, mert a kiscsajom már megint lemászott a hempergőről... ehh... hajolgatásrekord Kép

Pussz nektek :

Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Bocsi, hogy csak beugrok, de holnap majd jövök "rendesen" is.

MomoKép

Ismét nem tisztem a belekotyogás, csak egy ajánlat.
Mi Novemberben vettünk Seat Cordobát, újan 3,2 milkóért.
485 literes csomagtartója van, és két gyerekülés mellett, egy 9-36 kg(?) meg egy 0-18 kg-ra hitelesített között kényelmesen elférek a méretes hátsómmal együtt.
Ez az új kiadás, de a régebbi fajta sem kisebb, esetleg a csomagtartója 30 l-el, és olcsóbb az új árnál.
A kereskedésekben normálisak az eladók, és sok kedvezményt adnak.
Először úgy volt, hogy hitelre vesszük, de mi választhattunk volna bankot.

Ez nem szponzorálaás akar lenni a Seatnak, ez csak az én tapasztalatom.

Egy kis bíztatás Macinak, Gombócnak, és Neked KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Momo: ha nagy autót de nem annyira újat akarsz találni, akkor nyugodt szivvel ajánlgathatom a Mitsubishi Space Wagont. CSak hát ez is elég drága, mert a 11 éveset vettük 1 miláért....
De ebbe beleférünk!!!!KépKépKép Sőt, még további gyerkőc is beférne, ha kéneKép.

Maci:cukorKép, pajzsmirigyKép.

Manó:főnökKép

Papirevés: Ancsi is rendre eszeget, most már tanulja a két ujjal felcsippentés művészetét, a nagyok szobái pedig optimális gyakorlópályát jelentenek ebben. És aztán csak kiabál valamelyik: "Ancsi, add vissza, ne edd meeeeeg!" Ancsi meg még nem tud kiköpni (tulképp nem is bánom...), kézzel kell kiszedni a szájából, na ezt meg tesók még nem tudják ill nem vállalják... mire meg én odajutok, papir lenyelve...

Alvás:heppi, tényleg, miért tévéztek fél 4-kor??? Ancsival is előfordul, hogy nem bir igazán visszaaludni, bár leginkább akkor, ha nem kap első nyikkre cicit, avagy egyéb műsor (orrszivás-lázmérés betegségnél) van mellé teritéken.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ha már a földszinten buliznak a srácok, miért olyan hangosan, hogy felhallatszik a másodikra?
Vagy miért nem hívtak meg a szemetek????!! KépKépKép

Klár Kép
Sajna nincs már ötletem fordításügyben, de keress a weben, rémlik, hogy láttam valahol ilyen témájú megnyilatkozást. Majd még én is keresek.

Heni Kép
Gyere holnap!!! És Pestre mikor jöttök?

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Úgy látszik nincs elég szar napom. Írtam egy csomót és elszálltKép

Lányok,
Nagyon aranyosak vagytok, köszi az aggódást, a vigasztalást és a drukkokat (rám fér). Ha nem gond, akkor egyben válaszolnék mindenkinek. (Ha igen, akkor is.)
Anyukámtól örököltem a hajlamot. Kb. ennyi idősen lett cukorbeteg, mint most én.
8,9-ig oké, 9-11 anyagcserezavar (tabletta), 11 fölött beszélnek cukorbetegségről (inzulin).
Jövő hétfőn megyek cukordokihoz. Nem sok mindent mondott a telefonban. Azt hitte már szedek gyógyszert a pajzsmirigyre. Mondta az értéket, de nem ismerem a határokat, így azt sem tudom mennyire rossz. Közölte, hogy Ronit le kell választani, amúgy sem olyan kicsi márKép ( Gondolom a gyógyszer miatt. Hogy lesz így kistesó?Kép) Már bőgtem egyet. Lehet, hogy keresnem kellene egy empatikusabb dokit. Terhesen is jól megijesztett telefonon, aztán kiderült, hogy csak diétáznom kell.
Csütörtökön megyek vissza a háziorvoshoz. Majd elmondom neki is, hátha tud valami (más) megoldást.
Remélem, hogy ha a pajzsmirigyemet beállítják, akkor a cukrom is rendeződik, vagy legalább javul.
Köszi, (Azúr) DR CSákány M György és más topikok nekem is eszembe jutottak.

Gombóc,
Drukk holnapra!
Toleráns ZsombiKép

Andy,
EvésKép képekKép

Kangi,
Örülök, hogy minden rendbenKép

Momo,
KocsiKép
Esetleg Renault Scenic?
6 fogú ZsebiKép

Maci_2
maci_2
 
 


Klár Kép
Például hirdetést találtam:
"Angol jogi szakfordítást vállal ügyvédjelölt 2ft/afa/karakter, rövid határidővel számlaképesen. Brit jogász lektor."

Egy fordítóiroda, árakkal:
http://www.multitasking.hu/ford.htm

Egy másik:
http://anita-kaposi.tripod.com/Forditas.htm

És egy harmadik, a neve miatt Kép :
http://nextra.hu/clara-service/dijak.htm

Na még egy:
http://www.medinfo.hu/new3/szolg/fordito_szolg.html

Ő is magánban nyomja:
http://www.tiszanet.hu/palfoldi/arlista_f.html

Aztán még:
http://www.flash.hu/komaromi/angol/mennyi.htm

Meg még egy:
http://www.interperfect.hu/arjegyzek.htm

Talán ez már segít, hogy nagyjából elképzelésed legyen. Ha nem, akkor keress magad! KépKépKép

Pusssssz
Kangi
kangi
 
 


Klár: nálunk is szokot hajnali"nemakarokaludnijátszatokmárvelemis" ébredések lenni. Ezek szerint még később is várható?

Momo: kocsivásárlásKép, voszont legalább már az egyik nagyszülő tudja az unokát, ráadásul még örömmel is fogadtaKép.

Kangi: nagyon nagyon örülök, hogy Julcsi elérte végre a görbe alsó értékét. Látod nem kell aggódi, szépen lassan beindul ő isKép. DejóóóKép. Fotókat megnézegettem, tüneményes leányzód van!!


Andy: édes Márk nagyon klassz kutyusa vanKép
Olyan nagy fiú már. Örülök, hogy jól eszik márKép

Gombóc: nagyon fogok a holnap napra szorítani, meglátod minden rendben lesz! Zsombi nagyon értelmes. MikulásKép. Eddig soha nem volt görcsöd ilyenkor?

Maci2: nagyon sajnálom az eredményed. A pajzsmirigyet biztosan be tudják állítani , szerintem a cukor sem annyira vészes még, főleg, hogy terhelt érték. Van egy emberke , aki gyógyteával tartja , vagy normalizálja a cukorbetegek értékét.Igaz téged még nem sorolnálak od!!Ha gondolod utánnajárok és elkérem a címét. Amúgy ő volt nemrégiben a Fókuszban is. Köszönöm a segítséged a hozzátápiról, aranyos vagyKép.

Azúr: szegény Artúr, majdcsak kinövi!Vagy legalábbis a krémek hatnak neki .

Manó: munkahely miatt sajnállakKép, nehéz döntések, az biztos.

Psandi: papírzsepi evészetKép, nem hiszem hogy baja lenne tőle.

Heppi: éjszaka-hajnali ébredés nálunk is van, valami jó ötlet engem is érdekelne!

Magdi: Zsuzsi szépen fejlődikKép.

Urszila: Julka fotója nagyon édi ahogy hintázikKép.

Nadi: jobbulást kívánok, múljon el minden betegség mielőbb!!

Évi: aranyos Petra ahogy ül. Magától ül fel? Mászással ti hogy álltok, azaz az előjeleivel? Nálunk Robó nem akar megmaradni hason.

PIldi: köszi a tejbegrízes tippetKépés a főzelékekkel még azt hiszem tényleg várok.

Elnézést akinek nem tudtam már írni, de kissé elfáradtam mire a végére értem, amúgy sem voltam aktív, mikor leültem a gép mellé.
Köszönöm mindenkinek az öteleteket kakiügyben. Nem igazán állt még helyre sajna. Azt mondta az egyik ismerős védőnéni(aki még hasznos taácsokat tud adni), hogy addig ne adja mást gyümin kivűl, még be nem áll a széklet?. Szerintetek? Tudom, hogy rengeteg oldal van a neten, ahol receptek vannak, de írnátok majd nekem, egy két nálatok bevált ételfélét, hogy hogyan készítettétek el? Köszi előre is.

Még egy kérdésem lenne, biztosan tudtok segíteni: nálatok mikor kezdtek el mászni a csemeték? nem gond szerintetek ha Robó hason nem akar lenni és nem indult még be nála a mászási reflex? Ülni ügyesen ül, ami meg szerintem korai (15én volt hat hós), igaz nem magától ül fel, de ha segítek neki, akkor csomó ideig ücsörög és úgy játszik.

Lassan elbúcsúzom, jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


LányokKép

Megőrülök.
Kapom vagonszám a vírusos leveleket.
Van antivírusom, tehát védve vagyok, de akkor is félek, hogy valami baja lesz a gépnek.
Nem tudjátok mitől van?
Megelőzés??

HELP

Heni
heni1979
 
 


Macikám édesem, hogy hogy lesz így kistesó ?
Elméleti, vagy gyakorlati bemutatót szeretnél ? KépKépKép


NYUGI, lesz kistesó, a cukrodat hamar le fogják tornászni Kép Kérdezzem meg aput holnap, hogy kihez jár a cukrával ? Kép

kangi, köcceee, meg fogom nézegezni Kép Szerintem lesz fogalmam Kép

Heni, a legtöbb levelezőproginak (legalábbis az ismertebbeknek) már van kötelezően vírusszűrése, vagyis visít, ha gyanusat tapasztal, ezeket a leveleket csak megnyitni nem szabad, hanem egyből kuka Kép Ez megelőzésnek is jó. Tudod, gyanus, ha ismeretlen a feladó, és ha nincs tárgy..... Ez van, ennyi sz@r van az interneten is már.

Anita, ne siettess dolgokat.. Robó semmiről sincs lemaradva Kép Lehet, hogy előbb fog állni, és utána mászni csak .KépKépKép

Autókutatóim : Tavaly vettük a Peugeot 306 Break-et, kombi, jó nagy, 1,8 milla (lízingelt autó egyébként) és 1998-as.
Csak jót tudok róla mondani. Na ? KépKépKép
clarissa
 
 


Sziasztok!

Koszi szepen a drukkokat holnapra! KépKépKép

Maci_2,
en is pajzsmirigyes vagyok, de en alulmukodok. A tulmukodest nem tudom, hogy kezelik, de nagggggyn nagy drukk a gyors javulashoz!

Momo,
autougy Kép. JAj, szegenyek! De legalabb anyukad tudja a harmadik unokat es orul is neki! Kép
En mar irtam, mi Skoda Octaviasok vagyunk. Kép NAlunk az dontott, hogy az osszes ilyen kategoriaju kocsi kozul ennek a legolcsobb a szervize, es hozza az alkatresz. Es bazinagy. Kép

Andy78,
tunderi a kisfiad! Kép Azt megkerdezhetem, honnan szereztetek azt a kutyust? NAgyon tetszik. Kép

Anita,
ne aggodj, 6 honaposan meg nincs lekesve semmirol! Kép

Es most egy kis fenykep-osszeallitas. Kép Zsombi 28-an (azaz HOLNAP) lesz 1 EVES: Kép NEkem abszolut hihetetlen, de a naptar nem csal, 28-an szuletett 13:00-kor. Igy most megmutatom Nektek, milyen volt es milyen lett. Kép

Kép

Kép

(Ez utobbit Zulu muveszno keszitette. Kép )

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok, gyors beugras...

rengeteg volt a melo, alig tudtam befejezni, ez az itthoni allando munka ... hat a szabaduszosagnal jobb a kellemes kozalkalmazotti 8 ora munka Kép
Klara Kép tenyleg szeretned??? Mi is forditunk ugyanis. Nem irtad, hogy milyen nyelvparrol/ra forditassz es hova, (kis hazankba vagy kulfoldre?) Van tapasztalatod, ismersz par szoftvert (Trados, SDLX, Transit?) Ettol is fugg ugyanis az ar 0szerintem. Magyar arak: babapa egy cegnel dolgozik 9 Ft+ÁFA/szó, de kaptunk már 1 FT+ÁFA/karakterert is melot.
Kulfoldi arak: Egyszer megjegyeztek, hogy alacsonyak az araink kulfoldre, de allando partnereknel, akik sok melot kuldenek altalaban 0.032 EUR/szo a tarifa. Erdemes 0.05 EURO-t kerni szavankent, az a kozepkategorias ar. (Nalunk a nyelvpar: angol, nemet, de baratoknak szereztunk olaszt, franciat, a nemetet is gyakran ki szoktuk adni masnak)
Na nem OFF-olok tovabb. Tobbiektol elnezest.

Maci Kép
szurkolok, hogy javuljanak az ertekek, es jojjon mar a kisteso (en ugy tudom, hogy fokozottabba kell figyelni)

Gomboc
eljen soka a mindjart 1 eves Zsombi, nagyot nott Kép

Momo
remelem talaltok egy jo kis kocsit

Na Andus nyamazza az office cd-t, mennem kell, kepzeljetek irt egy par sort, egy ures dokumentumba, es el is mentette ooőűűűűöooöüo fy neven. Es elso szavainak egyike: hinta
...es rabigaba hajtott szuleinek kemeny karizom munkat kell vegeznie.

Siras van...( vagyis inkabb AAAAAAAAAAa

Sziasztok ZS&A
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Andy
látod-látod, mégis megeszi Márk a főztödet, sőt csak azt Képgratu a 13 hóhoz és nagyon édes a képen Kép

Kangi
de jó, hogy Julcsival minden oké Kép

Momo
drukk, hogy találjatok hamar egy megfelelő kocsit és örülök, hogy anyukád örül a bébinek Kép egyébként meg nyugodtan írjál annyi Kép-t, amennyi jól esik, hisz kinek öntenéd ki a szívedet, ha nem nekünk?? Kép (ezzel nem azt akarom mondani, hogy szeretem ha szomorú vagy, ugye érted???)

Anita
milyen receptek érdekelnének? egyelőre csak gyümisek?
mászással abszolut nem vagytok lemaradva! Egyébként én csak poénból 4,5 hósan megtámasztottam Dani lábait, amikor hason volt, mert kúszásra akartam ösztönözni, hogy tolja előre magát. Erre egyszer csak 4kézláb lett belőle, utána egyre gyakrabban csinálta, majd elkezdett kutyázni, pár napra ra hátrafelé mászni, majd előre. A kúszást meg totál kihagyta.

Maci
ne szomorkodj, biztosan találtok valami megoldást a dokiddal, és rendbejön minden Kép++++++++++++++

Andi és 3 óra 50 perc múlva 9 hós Dani Kép
psandi
 
 


Gombóc
boldog első szülinapot a Nagyfiúnak! KépKépKép tényleg nagyon nőtt Kép
ezexerint kerek 3 hónap van a fiaink közt

Zsurló
ez jó, hogy Andus már el is tudja menteni az irományait. Dani még csak kitörölni tudja az enyéimet Kép
hinta Kép

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Gombóc!Kép

Nagyon boldog szülinapot kívánok Zsombinak!KépKépKép

Hogy megnőtt, olyan hihetetlen, hogy egy év alatt a kis ráncos pockok milyen komoly pasik/nőcik lesznek!

Holnapra drukk+++++++++!

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc, boldoxületésnapot a nagyfiúnak KépKépKép

Daninak is boldog 9-ik hót Kép

zsuri, ez egyelőre csak egy "konkrét" itthoni (I mean Hungary), de hosszabb távú munka, és voltaképpen azért vállalnám el, hogy ne felejtsem el se a németet, se az angolt. Tulképpen mindig szoktam Kopasznak segíteni, mondjuk neki az éttermes anyagokat fordítgattuk (párom is beszél vagy 4 nyelvet valamilyen szinten)... bár bevallom, a németnek kicsit neki kellene feküdnöm, mert az utóbbi 8 évben szinte módom nem volt azon a nyelven bármilyen formában is kommunikálni. Angol meg most sokkal jobban megy... Tehát először ebbe beleásom kicsit magam, és ha müxik, akkor majd valszeg vállalok további munkákat is. Szerintem nem fog semmiféle progi kelleni hozzá, ilyesmit nem is használtam még sosem. Majd most éjjel, vagy holnap meg is nézem az anyagot, csak nem akarnék saját ellenségem sem lenni, hogy esetleg nagyon keveset mondok, de sokat sem akarok KépKépKép
Egyébként köszönöm az infot - eltárolom néhány bites picike agyamba Kép

csajok, megyek, mert még mindig van dolgom, és a tegnapi éjszaka várományosa vagyok ma is, úgy érzem, mert Ancsa nem sokat vacsizott (bealudt a cicin Kép)

Pussssz nektek :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Momo!
Vigasztaljon az, hogy a Römer Zoom sokkal keskenyebb, mint a 9-18 kg-s ülések, így egy harmadik ülés könnyebben befér az autóba. Kép

Gombóc!
Zsombinak boldog szülinapot. Kép

Én is begyüjtöttem a gyerekektől az influenzát, most hárman kúrálódunk. Kép Remélem Niki és Jani nem áll be a sorba.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Gombóc,

Nagyon boldog születésnapot az 1 éves Zsombinak!!!! KépCsuda helyes a kiskrapek. Kép

Évi+Petra
Évi24
 
 


Kép

Gombóc,
Isten éltesse az egyéves Zsombit!!!!!!!!

F.
franyo
 
 


Gombóc,
ISTEN ÉLTESSE ZSOMBI BABÁT!Kép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Gombóc Kép
Boldog szülinapot Zsombinak!!!! KépKépKép

Brühühü, a hó miatt nem tudok autózniiii KépKépKép

Ez legyen a legnagyobb bajom Kép

Tsók mindenkinek!
Kangi
kangi
 
 


GombócKép

Nagyon boldog 1. szülinapot ZsombinakKép

Tüni
tüni
 
 


Gomboc
Nagyon boldog szulinapot Zsombinak! Kép Kép Kép Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

Kangi,
Fél4-re készítettem kávét, de nem jöttetek Kép Kép

Évi,
aZuram éjjel (ha felébred) simán megnéz egy filmet vagy meccset, aztán vagy elalszik, vagy nem. Engem meg totál nem zavar, mivel nálunk éjjel is megy a TV (persze nem ordít, de fényforrásnak meg némi hangnak kiváló). Ominózus eset kifejezetten Orsi miatt volt, akit ezexerint roppantul érdekel a tenisz (aZuramat is) Kép

Manó2
Először is nem irigyellek. Én ugyan itthon vagyok a lányommal napi 24órát, de egy hónapban eccer muszáj elmennem nélküle vhová (ilyenkor ő nagyizik) és az nekem nagyon fincsi. Volt már, hogy tehetetlenségemben sírtam, hogy inkább kiszaladtam volna a világból, csak ne is lássam Kép de ezek elmúlnak. Viszont hogy te dolgozol, az nagyon jó ebből a szempontból, mégha nem is hobbiból teszed. Hülyefőnököt tessék kiosztani Kép Láttad az Erin Brokovich c. filmet? Van benne néhány jó ötlet, tessék kikölcsönözni és megnézni!!! (tárgyalástechnika alapok)

Gombóc,
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy vetéltél. Persze semmi nem biztos, és kívánom, hogy ne így legyen. Télleg jobb, ha elmégy a dokidhoz. Egyébként szeretnél már babásodni megint?

MegintKangi,
Többnejűségi írásodról eszembe jutott, hogy amikor még doloztam egyszem főkönyvelőnkre (hím) 18 pénzügyes csaj (minden korosztály képviseltette magát) jutott. Hát volt olyan, hogy főnök délután eltűnt 2 órára, és csak utóbb derült ki, hogy szaunázni volt Kép
Nem irigyeltem sosem, mikor az egyik terhes, a másiknak betörtek a lakásába, a harmadik éppen összeveszett a palijával, a negyedik depis a mensi miatt, az ötödik a nyaralását intézi, a hatodik a többiekkel a vasárnapi menüt beszélik ki (ki mit hogyan) stb. Na nem is volt ott, csak egy évet, aztán elment egy másik céghez Kép

Momo,
Látod, a nagyikra mindig lehet számítani Kép De a kocsi Kép Most akkor mi lesz? Az én uram szerint a következő autónk Renault Scenic II lesz. Őszi vásáron néztük, nagyon pipec, mintha egy terepjárót és egy kisbuszt kereszteztek volna Kép Hát nemtom mikorra jön össsze rá a lóvé....

Klár,
Fordításból van kapcsolatom. A sógornőm az Offinál vmi kisfőnök. Tolmácsolásra általában megvan a bejáratott emberkéjük, de fordításra bizti vevők lennének (bár némettel és angollal Dunát lehet rekeszteni). Ha gondolod, megadom az emiles elérhetőségét (priviben), ott érdeklődhecc, amennyire én tudom, fix árakkal dolgoznak.

Anita,
Majd ha mászni akar, fog Kép De komolyan! Orsi hat hósan mászott és még nem volt egész 7hós, amikor felállt bútorok mellett. De a hétvégén vendégbaba 8hósan segítséggel tud felülni, mászni nem tud, de már nagyon erőlködik, csak hát mindig inkább hátrafelé halad, no ettől szörnyen dühös lesz. És szerintem vendégbabával sincs gond. Majd ha testileg és szellemileg is elég fejlett lesz, hipp-hopp meg fog indulni.

MegintGombóc,
Boldog szülinapot Zsombinak (mennyit változott)

Orsi ma 9-ig aludt. Már kezdtem aggódni, hogy talán fel sem akar ébredni Kép De most elemében van, rámol (ahogy nézem a szennyes ruháival próbálja beteríteni a lakást minél egyenletesebben) és közben magyaráz. De most már muszáj harapnom is vmit.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Ezt nem bírom kihagyni, lányok Kép, egy friss kép:

Kép

F.
franyo
 
 


Gomboc

Nagyon nagyon boldog szulinapot Zsombi fiucskanak!!!Hihetetlen hogy megy az ido,nemreg meg csak az eskuvonket szervezgettuk: )
Drukkolok hogy minden rendben menjen a dokinal!

Puszi mindenkinek
Kataa es a majdnem 16 honapos Alex

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok

Hogy ezek a gyerekek mit ki nem találnak...
A sarokülő és a fal között van kb 30 cm.
Bence bemászik, épp a feje látszik ki.
Dorina is be akar mászni, Bence segít neki,
és vérig vannak sértődve, ha nem engedem Nekik.
Az éjszakánk elég tűrhető volt, éjfélig nem engedtek aludni..
Apuka dolgozikKép És még hol van este 8 óra...

GombócKép

Boldog szülinapot Zsombinak

Kép

Neked még mindig DRUKK

ZsuzsiKép

Olyan ritkán jösszKép

Zsuzsóval vajon mi lehet??

MaciKép

Ne izgulj, rendbe lehet hozni azt a cukrot, aztán jöhet a kistesóKép

NadineKép

Remélem, jobban van ZsankaKépKép

KangiKép

Örülök, hogy Julcsival minden rendbenKépKép
Pestre márciusban megyünk az utazás kiállításra.
Ha van kedved, talizhatunkKépKép

HeppiKép

A szennyes nálunk is sláger. Külön van a mienk, meg a két gyereké két piciben.
Az én két drága apróságom egy pillanat alatt szórja ki az összest a fürdő közepére,
Én meg válogathatom utánuk szétKép vagyKép

Most kaptam egy e-mailt, amely megoldás, hogy miért kapok annyi vírusos levelet.
Megint valami agresszív vírus terjed mailben.
Ha valakit megfertőzött, innen letöltheti hozzá az "ellenanyagot"
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FxNovarg.exe

Ezt most elküldöm
Heni
heni1979
 
 


sziasztok,
RTL-en baba-mama delelőben az ekcémáról is szó lesz.nézzétek,akit érdekel...
é.
Évi24
 
 


Sziasztok!

Gombóc!

Boldog szülinapot Zsombinak!!!
Kép
Beu
beu
 
 


Anita,
A bükkszentkereszti Gyuri bácsira gondoltál? Már iszom a teáját.
Roni először kúszott, nagyon sokáig. Kb. 9 hónaposan kezdett mászni. Szóval még van ideje RobónakKép

Klár drága,
AZ elmélettel és a gyakorlattal is tisztában vagyok. Legalábbis Roni léte erre enged következtetni.Kép
Újpest közelében kellene doki (most a MÁVba járok).
Én is Peugeot rajongó vagyok.

Gombóc,
Boldog szülinapot Zsombinak!Kép
Ha jól értettem (Roni itt visítozott mellettem), akkor túlműködöm. Ja, és az az érdekes, hogy terhesség alatt kicsit alulműködött, ezért jodidot kellett szednem.
Te szedsz gyógyszert? Nem tudod mik a határértékek (TSH, FT4)? Mitől lesz egyszer csak gond az ember pajzsmirigyével?
CsúcsképekKép

Zsurló,
Nagyon lefoglal a munka, ritkán jössz.
Édes Andus, hogy már beszélKép

Sofka,
Merre (és hogy) vagy?

Magdi,
Jobbulást Neked is!

Kangi,
Akkor szánkózzálKép

Franyó,
KépKépKépKép Jó, hogy nem fosztottál meg bennünket tőleKép

Heni,
Találékony gyerekekKép (bocs)

Ari,
Veletek mi van, eltűntél?

Toffiról nem tudtok semmit?

Maci_2
maci_2
 
 


Heni,
Köszi a vírusírtót. Én is kaptam páratKép

Maci_2
maci_2
 
 


Gombóc: boldog szülinapot Zsombinak, jó egészséget és sok örömet, boldogságotKép.


Anita

U.I: most csak ennyire ugrottam be a többit majd este, ha elalszik Robó
anita77
 
 


Maci_2Kép

A MÁV-ban kihez jársz? Anno nekem terhességi cukim volt, és mivel a MÁV-ban szültem, oda is jártam Dr. Szilágyi Katalinhoz. A stílusa nem mindig tetszett, de szerintem jó szakember, és ha babát szeretnél, szerintem megérné elmenni hozzá, mivel ott ő foglakozik a terhességi cukorbetegekkel is. Szóval terhesen is tudnál hozzá járni. Na, ez most kicsit nyakatekert volt, de gondolom, értedKép

Tüni
tüni
 
 


Nem tudja valaki, hogy infralampazas kozben be kell-e kotni a gyerek szemet? Artalmas-e, ha belenez?
Mert ha igen, Mikivel bajosan fogjuk hasznalni...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SZIASZTOK!

Beevickéltem dolgozni, pedig legszívesebben itthon maradtam volna 1,5órába telt mire beértem.
A fönök ma már nem is köszönt, állítólag rossz napja van.

Momo: Nekünk svájci frankos hitelünk van, a forintalapúval ellentétben, de eddig csak rosszabbul jártunk, mert mindig romlott a forint a 3 hónap alatt kb 2e ft, sok kicsi sokra megy.
A szuzikira forintalapu van, így fix az összeg, nem kell aton agonizálni, hogy mennyi is az annyi.
Jut eszembe az egyik ismerősömnek pegauet 307 es kombija van 3 gyerek 2 iker úgy 6 évesek, és egy 12 éves gyerkőc van kb 1 éve vették, jól elférnek benne, a csomag tartó is hatalmas.A gyerekek hátul ülnek, azt tudom, így gondolom a 3 ülés is elfér.


Lányok mit lehet magas vérnyomásnak nevezni, napok óta 140/90 145/90 normális ez. és olyan piros az arcom...
Lehet a megfázástól, láztól?

Manó: Dorka egy kicsit jobban van, nem köhög annyira, de én nemakarok javulni.Ugyan doki nem látott még, majd csak eljutok oda is.


Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2Kép

Hivatalosan úgy tanultam, hogy 50 éves kor alatt a vérnyomás max. értéke, ami még a normál tartományba tartozik 140/90

Tehát szerintem ez még jó.
A láz a pulusszámot, és a légzésszámot emeli.

Heni
heni1979
 
 


Zsuzsi
Sajna be kell Kép
Norka
norkini
 
 


Franyo Kép

Lanyok
Jazi par napja nagyon rekedt. Olyan igazi repedt fazek.Mas baja nincs, van 5letetek mit adjak neki?
Norka
norkini
 
 


Franyó,
És ki tudott mászni Anka vagy beszorult? Kép

Hé többiek, mi van veletek (Sofka pl kifejezetten érdekelne, Dé-ről sem hallok mostanában, Kiszuny is eltűnt, Miszike és Mókuska is mindha nem írna pár napja)???? Vagy csak én vagyok figyelmetlen?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Zsuzsi,
én akkor infralámpáztam a lányomat amikor aludt. Igaz így nem mindig sikerült minda2 oldalát lámpázni. Szerintem azért több mintha nem használnád.

Sziasztok,
Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok

Gomboc: Nagyon Boldog Szülinapot Zsombinak
Kép

A kutyust a quelleből rendeltem ha érdekel róla még valami válaszolok kérdezz nyugodtan.

Franyo: Ügyes a gyerköc de nem veszélyes oda bebujnia, ki tud jönni egyedül is vagy segíteni kellett neki?

Magdi: Jobbulást nektek remélem hamar meggyógyultok.


Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Gombóc!Kép
Boldog szülinapot a nagyfiúnak!!!Kép Szerintem semmit sem változott, illetve persze nőtt, de az arca teljesen felismerhető. Előszedtem Dani képeit és én őt meg sem ismerném rajta, annyit változott.
A drukk továbbra is megy, majd írd meg mit mondott a doki!!! ++++++++++++++

Franyó!
Anka Kép

Köszönöm az autóval kapcsolatos infókat én is. Végül autót tegnap lefoglaltam (Picasso), de nem bírtam aludni a nyugtalanságtól, ezért ma lemondtam és iszonyú szomorú vagyokKép Persze tudom, hogy jobb ez így, mert beparáztam attól, hogy most fogunk költözni és annyi előre nem látható kiadás lehet és inkább majd akkor vegyünk autót, ha tisztán lehet látni a kiadás-bevétel egyenleget, de már annyira beleéltem magam, elképzeltem, hogy melyik kis rekeszbe mit fogok tenniKép
Egyébként ezt is mindenkinek csak ajánlani tudom, mert nagyon ki van találva. Igazi családi autó. Hátul 3 db különálló ülés van, tehát tényleg 5 személyes és a vezteő ülés megemelhető, ami olyan törpéknek jó, mint én, tényleg ki lehet látni belőle.


Nem is írtam még, hogy Dani megtanult puszit adni! Olyan édesKép
És ugyan a tapsolás meg az integetés még nem megy, de tud pacsit adni. Én nem tanítottam neki, lehet, hogy a kutyától tanulta el?Kép

Heni!
Honnan lehet tudni, hogy kaptam vírust? Vagy ez hülye kérdés úgyis észreveszem?
Gyerkőcök aranyosak lehetnek, ahogy így összetartanak a rosszaságbanKép Ilyenkor egyre inkább megerősítem magam az augusztusi babaprojektes terveimben.

Andi!
Daninak boldog 9 hósságot kívánok!! Hihetetlen hogy repül az idő!!!!

Most megyek felöltöztetem Danit, mert szerintem fázik, ugyanis 5 perce a kályha előtt ücsörög.

Réka
muki
 
 


Gomboc: boldog szulinapot ZsombinakKép

Mano2: jartam neha feletek, de akkor alt pont dolgoztal, vagy Lacko epp bealudt. Szal valami mindig kozbejott. Setalni meg nem nagyon megyunk el olyan messzire ilyen hidegben. Azert remelem hamar meggyogyultokKép Fonokot meg tojd le!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Na pussz csajok Kép

Véééégre talán 5 percre letehetem a hátsómat Kép WOW Kép

A délelőtti havazás miatt megint itthon ragadtam - de legalább lejjebb tettem a TÚÚÚÚÚÚKKK ágyának alját (második etetés előtt arra ébredtem, hogy az én drága lányom fel akar állni az ágyban, és az ülve a derekáig sem érő rácsban kapaszkodik...
Úgyhogy ... átalakítás Kép

Zsuzsi. Ha nagyon nem boldogulsz az infrával, akkor a nagyanyáink féle módszer - ha lefekszik aludni, vagy az öledbe ül, akkor zsepibe (vászon, teee Kép) kötött meleg só....

Macikettőm KépKépKépKépKép

heppike, köccönöm, evidenciában tartom ajánlatodat. Kép De most indulásnak csak azt az egy melót vállalom be, mert ismerősnek kell dolgoznom, és legalább azon lemérem, mennyire OK a dolog. Egyébként asszem egy Website angol és német nyelvű verzióját és naprakész karbantartását kell majd csinálnom .... most per pillanat a GYES, tejpénz meg csalpótlék mellé ez a kis valami is jó lesz Kép

Magdi, olvastam, hogy Ti is begyűjtöttétek a kórságot... gyógyulgassatok... Kép

Heni, köccccc a linket... lefuttattam, de eddig (lekopogom) megúsztam Kép

Na most szaladok, mert ébred a csajom asszem Kép Több, mint 1 órát aludt... hurráááá Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Zulu!
Mindig lfelejtem írni,de most végre eszembe jutott. Múltkor mondtad, hogy építkeztek, aztán Beu eszembe juttatta, hogy nekünk meg van egy építőipari cégünk. Lehet, hogy tudok neked segíten. Mi a szerkezetépítéssel foglalkozunk csak, de anyagokat (beton, zsaluzat, betonacél, hőszigetelés)is olcsóbban kapunk, mint a magánszemélyek, mert nagytételben vásárolunk. Szóval ha gondolod segíthetek.
Persze nem akarok itt tolakodni, nem üzlet miatt írom, tényleg a segítség vezérel.
Abban is tudok segíteni, hogy ha kaptok árajánlatot, az mennyire reális. De ez csak a szerkezetépítésre vonatkozik, de általában az szokott a gond lenni, mert burkoló, festő... ismerőse mindenkinek van.

Na ennyi, bocs, tényleg nem akartam itt belepofátlankodni a dolgaitokba.

Réka
muki
 
 


Sziasztok,

Andy
Nagyon köszönöm,hogy leírtad az ekcémás tapasztalatotokat,így legalább tudom,mire számítsak. Ma a gyógytornásznő azt mondta,még szerencse,hogy ilyen pici korban jött elő az ekcéma,mert ahogy te is írtad,még kinőheti. A gyógyszertárban a gyógyszerész néni is azt mondta,hogy az ő gyereke is ilyen idős korban lett ekcémás,de kinőtte,most 10 éves,viszont még mindig gyógyszertári mosakodót használ,mert a száraz bőre megmaradt.
Sajnálom,hogy Márk is ekcémás,remélem kinövi. Ügyesek vagytok,hogy már meg tudja enni a felnőttes kajákat is. Gondolom ez nagy könnyebbség neked. Drukkolok,hogy megint 300grammokat hízzon.

Psandi,
Úgy láccik válogatósak ezek a babák,Artúrnál a zöldségekkel kell trükközni,csak gyümölcsbe keverve eszi,de majdcsak eljön az az idő,mikor már mindent esznek.
Daninak boldog 9 hósságot!

Momo,
Köszi szépen a székinfót. Asszem akkor mi a bobobot vesszük majd. Bár még autónk sincs,de egyszer csak lesz az is.
Autóhoz én sajna nem értek,de szurkolok,hogy találjatok egy méretileg és árilag is megfelelőt.
Örülök,hogy anyukád jól fogadta a hírt,remélem a család többi tagjai is így reagáljanak. Ha mégse,akkor meg nem kell velük törődni,nem szép dolog tőlük,ha nem osztoznak az örömötökben.

Kangi
Örülök a jó híreknek! A múltkor akartam írni,csak elfelejtettem,hogy a bőrdokinál a váróban mellénk ült az ágyra egy anyuka egy 4 hónapos cukipofa mosolygós kékszemű babával,aki a leterített bárányszőrön nagy vidáman kalimpált a karjaival és rágcsálta a rágókáját. Szóba elegyedtünk és nagy szomorúan mondta az anyuka,hogy szegény baba milyen sovány. Pedig tényleg nem látszott soványnak,mondtam is,hogy én nem látom annak,erre azt mondta az anyuka,azért mert jól fel van öltöztetve. Szóval egyből eszembe jutottál,hogy te is mennyit aggódtál Julcsi miatt és hogy milyen rossz lehetett neked is. Mondtam az anyukának,hogy Artúr meg kicsit túlsúlyos és mozgásilag nem fejlődik olyan gyorsan,szóval a nagy súly se túl jó. Láttam rajta,hogy ettől egy kicsit felvidult szegény.


Magdi,
Jobbulást az egész családnak!

Gombóc,
Zsombinak nagyon boldog szülinapot!
Drukkolok!

Zsuzsi,
Sikerült az infrázás?

Réka,
Rossz lehet valamiről lemondani,amibe már beleélte magát az ember. Szurkolok,hogy nemsokára mégis megvehessétek a kocsit.
Nem tudom,sikerült-e csúszásgátlós zoknit gyártanod,de láttam a Corás baba mama katalógusban ilyet,akciósan,talán 200ftért. Dano köhög még szegény? jobbulást,ha igen.

Klár,
A gyerekeink tuti összebeszéltek,mert Artúr is kivételesen sokat aludt ma. Az új babakocsit kipróbáltátok már? Gondolom ebben a hóban nem tanácsos. Drukkolok,hogy összejöjjön a fordítás,biztos jól jön majd az a kis plusz pénz.

Franyó,
nagyon aranyos az a kép. Anka hamar meggyógyult a lázas betegségből?

Anita,
Ahogy többiek írták,szerintem sincs lemaradva Robó. A 2003 novemberi Kismamában van egy cikk a mozgásfejlődésről,ill a januári Kismamában a naptárban le van írva hónapról hónapra mit tud a baba mozgásilag. A cikkben a kúszást kb 8 hónapos korban írják,úgyhogy addig még van időtök bőven!

Maci 2
Drukkolok,hogy találj egy szoptatáspárti cukordokit és hogy minél hamarabb rendeződjön a cukrod meg a pajzsmirigyed!

Nekem is folyton eszembe jut,hogy egy jó páran nem jelentkeznek mostanában:Leszter,Toffi,Pálma,Szilvi,Babajaga,
Zsuzsó,Sofka és még folytathatnám. Tudtok róluk valamit?

A mai nap jól kifáradtam,mert ebben a nagy hóban csak feltoltam a babakocsit a hegyre (rózsadombon van a gyógytorna a budaiban)de közben jót dühöngtem magamban,hogy miért nem bírják ellapátolni vagy legalább felsózni a járdát? Ahol ugyanis nem volt sózva vagy lapátolva jókat csúszkáltam és gigászi erőfeszítéssel tudtam csak tolni a kocsit. Volt,hogy az útra is kimentem,mikor nem jött az autó,mert olyan nagy volt a hó. Na mindegy,fogyókúrának jó volt azért. Artúr nagyon élvezte a havat,hazafelé egy kicsit engedtem,hogy a pelyhek ráessenek az arcára,kicsit meglepődött de azért tetszett is neki a dolog.
Ami viszont nem túl jó,hogy a barátom szegény influenzás lett,magas láz (39körül),végtagfájdalom,ilyesmik. Én meg itt ápolgatom,ahogy tudom. Át is költözött a másik szobába,hogy szegény Artúr vagy én el ne kapjuk. Ti betegség esetén elszeparáljátok az apukát a babától? Vagy úgyis elkapja,bármit csinálunk?

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Sziasztok,

Az előbb kimaradt:

Norka,
Szegény rekedt Jazi. Rekedtségre én mézes hársfavirág teát szoktam inni,de tudom a méz 1 éves kor alatt nem adható, a hársfa nem tudom adható-e? hát ezzel nem igazán segítettem Kép Esetleg patikus néni nem tud segíteni?

Heni,
Pár hónapja jó párunkat megtámadtak a vírusok (mármint a levelezést)aztán abbamaradt a kéretlen levéláradat. Lehet,hogy ez is valami új vírus. Köszi a linket!

Heppi,
Jó lehetett a baba mama vendégeskedés. A babáitok játszottak is egymással? Vagy csak idősebb korban tudnak egymással játszani?
Fárasztó lehet ez a pakolászós korszak. Gondolom,ha valamit jól elzársz,akkor Orsi talál helyette más rámolnivalót. Még mindig ébred hajnalban Orsi?

Évi,
Köszi a tippet,de sajna pont akkor voltunk a tornán. Mondtak valami hasznosat?

Zsurló,
Jó,hogy jelentkeztél. Beszéléshez gratula.

Manó2,
Lehet,hogy az idegeskedés miatt annyi a vérnyomásod? Remélem hamar rendeződnek a munkahelyi ügyek.

Zulu,
Hogy vagytok? Megint elzárt a hóesés? Az építkezés halad? Gondolom alig várod,hogy elköltözzetek.


Myssniáról tudtok valamit? Ő is jó régen írt.

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Na pusssz csajok Kép

Nőm matat, Kopasz alszik, én meg várom a szülőszobát Kép

Azu... egész családom álomkóros egész nap velem együtt Kép
Babakocsit ma leteszteltem a hóban... mondjuk rosszabbra számítottam, bár szerintem 5-7 centis nem letakarított hóban már tuti elakadnánk. Bár az is igaz, hogy nem a prérin lakunk, ahol olyan kevés a hókotró, mint sütőtökön az elefántszőr Kép

Huhh, Sajtkukac épp ordibál velem a járókából, hogy miért nem veszem ki. Olyan nehéz nekik megmagyarázni, hogy az ember egy kicsit mással is szeretne foglalkozni, nemcsak velük..

Most megyek. Megbeszélem vele a dolgot emberközelből Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?