Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :wink:

Viki én is a Celeb vagyok-ot szoktam nézni,de mióta itt vagyunk,nem tudom,mert a mama rosszul van tőle,mikor meglátja! :twisted:
Sajnálom nagyon a barátnődet,s a babát is!Ennyi baj,remélem más már nem jön...

Kia mondtam én,hogy szupi hely Lelle!

Helga? Fiora?Nika? Többiek?

Itt a Hal a tortán link:


http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php ... _id=382729

Apjuk 4:48percnél látható! :cry: :lol:

Gabika új szava: ÓRA,s mutat rá és mondja tik-tak :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyósnak is volt megint egy húzása,amit nem tudunk hova tenni,de apjuk már fel se veszi a hülyeségeit!
Ugye elromlott a tölük kapott Tv-monitorunk. Felajánlották,hogy majd elviszik megcsináltatni egy jó kis szervízbe,hogy az is jó legyen majd,s
tudjuk használni!
Tegnap apjuk el is vitte a monitort anyjáékhoz,erre anyós közölte vele,hogy haragszik rá nagyon,mert ha ez meglesz csináltatva,miért nem adja oda vkinek a családból,akinek rossz lesz?!:twisted:
Most nem azért,de ajándékba kaptuk mi?!Arról nem volt szó,hogy az egész családé!:twisted:
Meg Gabika szobájába tennénk be később.... :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Helga! Mi is kívánunk neked minden jót a szülinapod alkalmából! Bocsi, hogy csak most :oops:

Boszi!
Biztos úgy van vele, hogy kisegített most titeket, egy új monitorral, akkor minek már a régi, inkább segítsetek vele másokon.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 

Boszi!
Megnéztem a linket és apát :lol:

Kia! Sokkal de sokkal jobb a Dunakeszi Auchan! Bár jó nagy, szóval kicsit fárasztó bejárni... De az üzletsoron van jó sok üzlet és az Auchan mellett ott a Buyway. Az is egy bevásárlóközpont sok üzlettel, mint pl. C&A, Kenguru stb.

Boszi, Helga, miket mondanak már a fiúk?
Nika, Gege már rendesen beszél?

És Gani, mint egyetlen lányos anyuka itt :lol: Bogi mikor kezdett el beszélni?
Fanni nem nagyon akar semmit sem mondani... :( Tudom még ráér, de sok vele egyidős baba már csomó mindent tud mondani. Az anyát általában mondják, Fanninak meg csak a mama és a nem megy....

horvviki
 
 


Viki: ááááááááááááááááááááá Gege még nem beszél :):):):) lusta :)

Boszi: anyós :twisted: :twisted:

nika70
Salgótarján
 
 


Viki!
Azt mondják, a lányok hamarabb kezdenek el beszélni. Na ez nálunk megdőlt :lol: Bogi nagyon későn kezdet el beszélni. Ilyen idősen, mint Fanni, Ő sem mondott sokkal többet!
Pl. azt, hogy apa, még 2 évesen is úgy mondta, hogy "bapa".Olyan 2 éves kora körül kezdtek el letisztulni a szavai.

Aranyköpések
Nem jár egy ideje oviba, a fűtés hiánya miatt. Egyik du. ezt mondta nekem:
-Na, anya! Jól viselkedtél az óvodában? Nem veszekedtél Dáviddal?
-Amikor butaságot csinál, veszekszem vele.
-De anyaaaaa!Hányszor mondjam neked, hogy Dávid az Én szerelmesem. Vele nem lehet csak úgy veszekedni!

Tegnap este hercegnős rejtvényeket fejtettünk. Bogi nagy munkában vezette a vonalakat a ceruzájával. Fel sem nézett, csak úgy mellesleg beköpte: Egerben van Mc'Donalds
:lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja és tényleg van Egerben Mc'Donalds :shock:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani hát akkor is érdekes a gondolkodása,mert akkor ne adjon semmit ajándékba és kész! :roll:

Viki Gabika nagy dumás,meg sokat síkitozik,de elsősorban még a bababeszéd megy nála!
:lol:
De sok szót mond már:baba,mama,apa,hinta,óra,csiga,vaú vaú,puszi :lol: Meg persze mindent megért!

Ma voltunk neki téli cipőt venni. Falcont vettünk,8000Ft volt! :wink: Anyu 5000ftot adott bele! :wink: Meg kapott egy klassz sapit,s még egy pufi mellényt is! Nagyon vagány! :lol:

Ja nem is mondtam,hogy mikor jöttünk haza a vonaton kislánynak nézték! :lol: Hát igen szép hosszú a haja,meg szép lányos arca van!
Ja és nem tudom kinél milyen a menő korszak?
:lol:

Hát mi mióta lent vagyunk nagyon sokat vagyunk kint! Alig várja,hogy menjünk ki kutyázni,s macskázna! Síikitozva szalad utánuk! :lol: Le se áll,nekem meg izomlázam van már! Csak hát a hasamról kellene fogyni igazán,nem tetszik a +4kg! :roll:

Apjuknál ma is forgatott a Tv2 Hal a tortán! Fresh Viki vásárolt,s apjuk beszélt is vele! :lol: Az adás október 27-én este 20:15kor lesz majd! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akkor kinézünk valamikor Dunakeszire........ :lol: Engedek Apa kérésének :lol:

Boszi
Ilyen anyós :evil:

Nézzük majd 27-én is :P
...bár mi mindig szoktuk nézni a BK előtt :lol:

Gani
Szóval Bogi szerelme Dávid :P
Nincs fűtés az oviban a szezonig?

Lassan nekünk is kell venni cipőt....
Manó bejárta ma a lakást a bébitaxival :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

még Patrik sem beszél.pár napja mondja hogy hoppá de kb 3 hónapja ez az első szava amit megtanult az anya utánn.ami még érthető nála az apa,papa,mama,mamma,vauvau,dödö(unokahugom dömdödöm)hinta,és asszem ennyi.

boszi:anyósodra már nem tudok mit mondani...........

azt hiszem lessz mégegy nem alvó gyerekem.nappal keveset mozog,este szokott inkább,tegnapalőtt este párom elvolt hazulról és csak éjjel 2 kor tudtam elaludni.na este 11- egészen addig míg be nem aludtam mozgott.olyanokat rugott hogy jujj.észrevehetően idegesítette a korgó gyomrom is:lol: :lol: :lol: :lol:

Patrikot betettük a szobájába.éjjel 1 ig aludt is ott de aztán átjött hozzám.de elsőre ez sem rossz.áprilisra aludja ott végig az északákat.

Kép
Kép
ettike
 
 


húú ettike már 16. hétben vagy most csnáltad nemrég a pozi tesztet :):):):)

Boszi: milyen felkapott lett Gabi hentes boltja :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Ettike örömmel köszöntünk itt is,írj sokat! :lol:
Most irigyellek nagyon,de remélem nemsokára én is csatlakozhatok majd! :P Nagyon sokszor álmodom,hogy újra kismama vagyok,s lányt szülök,bár szerintem a második is fiú lesz! :wink:

Hát igen Nika eléggé felkapták a boltot,jó kis forgalom lesz ez nekik! :lol:

Anyós mindig tud vmit alakítani,tegnap is sikerült neki,már nagyon elegem van,pedig mostanában eléggé rendes volt! :twisted:
Tudjátok van egy webáruházunk. Anyóséknak is van,s nekik több milla bejön vele,nekünk 200.000 se,már eléggé telített a piac,meg nem tudunk több 10.000es reklámra befektetni!
Erre mit mond tegnap a páromnak?! :evil: Hogy naponta szánjak rá 3-4 órát,s akkor nekünk is több 100.000 be fog jönni! :evil: Na szép!
Magamra sincs 1 órám se,de nem tudom mit képzel? Örökmozgó mellett nekem erre nincs időm! Azt hiszi,hogy ha otthon vagyok ráérek mindenre?! :twisted: S persze apjuk fejét jól teli beszéli ő meg nekem mondja! :evil: Utálom,hogy ilyen! Nem gondol bele semmibe! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Levi alszik...
...én pedig :P


Egy recept - ha épp nem tudtok mit főzni

Tejszínes spagetti

10 dkg bacon szalonnát olajon megpirítunk,
adunk hozzá 30 dkg darált húst és tovább sütjük.
Befűszerezzük - só, bors.
Adunk hozzá 1 dl vízet és 1-1 apróra várott paradicsomot, paprikát.
Ha van otthon kolbász - apróra vágva azt is rakhatunk bele.
Ha a hús jó - hozzáadunk 1-2 tubus ömlesztett sajtot, 1 pohár tejfölt és 2 dl főzőtejszínt.
Felforraljuk....
...és spagettitésztával tálaljuk. Jó étvágyat! :P
(Anyóstól van a recept - finom :wink: )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

boszi:

én is álmodtam Törpéről:

33 hetes voltam és kimentem Patrikkal a nagy tescoba pelust venni a picinek.de ott olyan rosszul lettem hogy mentőt kellett hívni.vérnyomim az egekben,fehérje a vizeletben,és meg is dagadtam.mentőben hívtam a dokim kórházba együtt értünk.azonnal császizott és született egy egészséges kislányom.2500gramm és 47cm volt.és ügyesebben szopizott mint a bátyja.szép kék szeme és hosszú fekete haja volt.
a poén az volt hogy semmim nem volt még összepakolva és babunak sem voltak még kimosva ruhái így a család rohangált össze vissza.
így azt hiszem most időben elkezdek pakolni.a nagy csomaggal várok kb addig mint Patrikkal de egy kisebb kórházi csomagot magamnak meg pár pici rucit előbb összerakok.tuti ami 100.nem fog ennyivel korábban jönni de azért inkább felkészülök.

Kép
Kép
ettike
 
 


Boszi!
Nettóban jön be annyitok havonta? A mindenkori fizetéseteken felül?
Az egy nagyon jó üzlet akkor! Ilyenbe tényleg érdemes lenne fektetni!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani éppen azt írtam,hogy nekünk 100.000Ft se jön be sajnos az üzletből! :roll:
Ami jó kis reklám lenne az vagy 50.000Ft! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja itt a webáruházcimünk: :lol:

Egy kis reklám,lehet ajánlani másoknak is:

http://www.flavinarium-webaruhaz.unas.hu/

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika első mondatfélesége: OTT AZ! :lol: És ilyenkor mindig mutat vmire! :lol:

Ettike nem semmi álmod volt! Te is lassan a félidőbe érsz,nem semmi! :P Jól viseled?

Kia?Helga? Viki?Fiora miért nem jössz?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Azt írtad, 200 se. Ebből gondoltam, hogy e közeli az összeg. Szerintem ennyiből már megérné azt az 50-et reklámra fordítani. Nem próbáljátok ki, hátha nektek is lendítene a forgalmatokon?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Én ma dolgozom :?

Ettike, üdv itt :lol:

Amúgy semmi különös nem történt.
Fanni mostanában horkol éjszaka :roll: Napközben tök halkan alszik, de éjszaka (nem mindig) horkol. Nem hangosan, csak mintha tele lenne az orra :roll: Nálatok is van ilyen??? Már arra kezdek gyanakodni, hogy valami van az orrmandulájával, vagy mivel :roll:

horvviki
 
 


Ja, első mondat.
Nálunk ez volt: " Szettem kóbászt " Nem jelentett mást, mint szeretem a kolbászt :lol: :lol: Kb. annyi idősen mondta, mint most Gabi.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Viki!
Az orrmandula nappal is horkoltatna szerintem.
Nálunk is van valami, mert nappal semmi gond, de így estére annyira bedugul Bogi orra, hogy alig bír beszélni. Nem folyik meg iilyesmi, csak dugul. És nem is sokáig, mert 1 óra múlva, amikor már alszik, nyoma sincs :roll:
Azt hiszem, hogy az őszi szünetben meglátogatjuk a dokinénit.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Jol vagyunk, Aron az utobbi napokban eleg sokaig fent volt estenkent, es rendre elaludtam mellette, igy nem tudtam jonni.

En folyamatosan irogatom, miket mond mar Aron. Gyakorlatilag amiota jar, azota nagyon sokat fejlodott ezen a teren:
anya, apa, mama, tata, papa, haji (hajo), hijado (hirado), teja (tea), átádé (kave), ama (alma), pah (hapi kacsa), neni (nenire is bacsira is), mba (gomba), Koji (Kori, az apjat hivjak Korinak), haj, kot-kot, la-la-la (vau-vau a kutyara), cica, cici, nyuti, auto (ez a kedvenc, gyakorlatilag minden mondataban benne van)

Megvolt az elso aranykopese is:
Eszrevettuk, hogy mondja hogy Koji (az apja neve), es megkerdeztuk, hogy azt vajon tudja e, hogy hivjak anyat. Erre O ram nez, es mondja: Cici :)

Boginak jo kis beszelokeje van.

Viki,
Remelem, nincs gond Fanni orrmondulajaval!
Szerintem meg egyatalan nem gond, hogy nem beszel meg Fanni! Aron az "auto"-n kivul mast ebben a korban nem mondott.... azota meg... minden nap latom a fejlodest!
A pici babakkal mi van? Ugye rendben van a betegeskedo! :(

Boszi,
Nem rossz dolog ez a webaruhaz! Ha napi egy-ket ora munkaval ilyen szep osszeg bejon, akkor az nagyon jo!
A monitort vegulis visszaadjatok???

Ettike,
Udv koztunk! Nem semmi almod volt! Tok eletszeru! es eleg ijeszto! Azert ne szulessen meg elobb az a baba, ha nem muszaj!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga:
sajna nincs változás a babánál :( Infúziót kap és inkubátorban van, erősödnie kell. Még nem mondanak az orvosok semmi konkrétat.

horvviki
 
 


sziasztok,
régen voltam mert bedöglött a laptop és csak apóséknál olvastalak benneteket.
Nálunk minden OK, bár az elmúlt 2 hétben mind a 3-an betegek voltunk. Zsófi már 6 hós elmúlt. Nagyon mozgékony. Ül és kúszik, sőt néha mászik is. El kell pakolnom mindent magasabbra :) .
Rakok fel képeket is ha sikerül.
Kép
Kép
Kép

Kép
fiora
 
 


Hogy megnőtt Zsófi :lol: Az első képen nagyon tündéri! :lol:
Gyere gyakrabban Fiora!

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Fiora
mekkora már Zsófi! :lol:
Hát ez a pénzügyi válság nem vmi jó! 70.000 lakáshitelt vontak le az eddigi 55.000 helyett! :shock: Csak ennél több ne legyen!

Gani nekünk nincs felesleges 50.000Ftunk reklámra! :roll: Ha lenne már rég befektettünk volna!
Az az igazság,hogy új vevő nincs most nagyon,s az kellene. Pedig múltkor 40 weblapon reklámoztam be!
Annyi amennyit anyós mond kizárt,hogy bejönne szerintem! :roll: Legkönnyebb mondani....

A monitort nem adjuk vissza,mert az Tv is,s sokszor egyikünk mást akart nézni(pl apa meccset),s akkor tökéletes volt!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nov. 5-én reggel kapja meg a pneumococcus elleni oltást! :wink:
2 hó múlva a második felét!
Influenza elleni oltás 1700Ft,de most hiánycikk,s abból is 2 kell majd! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora!
Nekem is az első kép a favorit :D Szuper kép lett!
Milyen kis mosolygi Zsófi baba :D

Boszi!
Pedig a visszaforgatás minden üzletnek az alapja.
Elég rémísztő dolog ez a gazdasági válság, igen! És még ez csak az eleje. Hátra van itt még a mélyrepülés szerintem :?
Nem irigylem a deviza alapú hitelt fizetőket.

Viki!
Fanni továbbra is horkol?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Tegnap du. uzsonnáztak a gyerekek. Síri csönd a szobában, Bogi szakítja meg a csöndet, azzal, hogy a vele szemben ülő kislányhoz szól:
"Zsuzsika! Ne beszélgessél! Tömjed a majmot!" :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


mi csak egy oltást kapunk azt mondta dokinéni mert 23 hónap felett csak egy kell és egy hónap ide vagy oda már nem számít és mi valamikro november közepén kapjuk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Voltam ma babalátogatóban! Hazajött barátnőm az egyik babával :lol: Annyira édes :lol: És olyan picike. Már olyan rég volt Fanni, ilyen kicsi. Annyira gyorsan "megnőtt"...

Gani: nov. 4-én nyit a miskolci Auchan! Én még nem tudom, hogy lent leszek-e :roll:

Tegnap éjszaka nem volt horkolás. Nem mindig csinálja Fanni. De már anyu is meghallgatta, és szerinte ez nem horkolás, ez csak szuszogás... :roll:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki akkor nagy öröm volt látni a kisbabát elhiszem! :lol: Én is így voltam mikor a keresztfiamékhoz mentünk! :P

Én meg tegnap elmentem a fodrászhoz,s 10 év után újra barna vagyok! :lol: Mivel ugye nemsokára tervezzük a bébit,s én terhesség alatt és szoptatás alatt se festettem a hajam,így gondoltam vissza festettem eredetire,s csak vágatni kell majd,nem nő le! :P
Aztán majd utána majd természetesen újra fekete leszek! :)

Itt ma nagyon rossz,esős idő van,s hideg is! Gabika nehezen viseli,hogy nem mehet ma ki! :wink: Az előbb éppen anyu fehérneműjeit pakolta ki,s az ágy tetején táncolt mire bementem! :lol:

Tegnap apjuk meg akarta venni a telefonokat,mert ugye szülinapunkra az lesz az ajándék,de sajnos a POP kedvezménnyel azt nem lehet! :twisted: Még feltöltő kártyát se! Aztán 30-40.000Ftnak meglelő pontunk van,s nem tudom mit vesszünk rajta,mert vezeték nélküli teli is van! Router ami biztos kell,aztán még nem tudom! :roll:

Holnap már 1 évvel öregebb leszek! :lol:

Jajj bocsi,ha panaszkodok sokszor,de anyósból már nagyon elegem van! Most fúj a páromra azért mert kell nekünk a Tv-monitor,ha meg lesz javítatva,s ezért kölcsön se ad pénzt az új Tv-re! Nembaj majd megoldjuk máshogy! Mondtam apának ne idegeskedjen,ő nem csinált semmi rosszat! :wink:
Tavaly is pont ilyenkor volt ilyenje anyósnak,mikor is apjuk vmiről megmerte mondani a véleményét,s még ő volt a rossz! :twisted: Közel 1 hónapig nem beszéltek egymással...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Akkor reméljük, hogy nem az orrmandulája lesz Fanninak!
4.én tuti, hogy nem megyünk, mert az ugye kedd lesz s mindketten dolgozunk olyankor.
Amúgy miért nem hétvégére teszik az ilyen és hasonló megnyitókat??? Bizti nem mi vagyunk egyedül ezzel, hogy a munka miatt nem tudunk elmenni aznap.

Boszi!
Anyósod tényleg örök téma nálad. Miért nem tudjátok figyelmen kívül hagyni a dolgait? Magatoknak tennétek vele szivességet. Nem lehet túl jó, mindig egy ember húzásain bosszankodni!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Ettike
Az az álom :?
Reméljük ilyen nem történik meg.... s minden rendben lesz.

Viki
A horkolás... Levi is "hangosabban szuszog" néha.
Főleg, ha nagyon fáradt volt.... mintha horkolna...
Boldog Hófordulót - utólag!
Nagyon megy az idő... most volt fél éves, 1 éves.... :shock: :P

Fiora
Zsófi tényleg megnőtt... egyre ügyesebb.... :P

Gani
Micsoda beszólásai vannak Boginak :lol:

Boszi
Barna hajról kép?
A hitel... nekünk a kocsi deviza alapú :(
...lassan jön a csekk.
..szerencsére a lakás nem :?

Az oltás
Majd rákérdezek a dokinőnél, hogy dec-ben megkaphatja-e az elsőt Manó.
(mert ő 15 hónaposan akarja beadni neki - azt mondta ráérünk vele)

Levi tegnap spagettitésztát evett :P
Haladunk a darabos kajcsikkal.... lassan....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani azért nem lehet nem foglalkozni vele! Mi nem tudunk ilyeneket figyelmen kivül hagyni! S hát sajnos sok minden(köztük ez is) rosszul esik tőle,s nekem jól esik vkinek elpanaszkodnom!
Lehet vkinek az lenne a természetes,ha anyósa így viselkedik,de nekem és a páromnak nem!
Bocsi,ha sokat írtam róla,de jól esik vkinek elmondani! :roll:
Ha vkit zavar szóljon nyugodtan!

Kia lesz majd kép,de mivel sötétbarna a hajam nem igazán fog látszani szerintem! :lol:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Szerinted van olyan, hogy valakinek az ilyen hozzáállás a természetes? Tény, hogy egy fúria az anyósod! Ez nem is kérdés! De mégis, próbáljatok meg nem idegeskedni a dolgai miatt. Főleg ne menjetek bele ilyen eredetű vitákba ( mármint Te és a párod )
Nekem még az is szimpi megoldás lenne, ha nem mennétek hozzájuk. Annyiszor megbántott már titeket. Majd csak rádöbbenne, miért nem látja a gyermekeit.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


sziasztok,

bejelentkeztünk az ingyenes oltásra, majd november küzepén fogja Zsófi megkapni.
Most az a bajunk, hogy nem eszi a tápot :? . Max. 100-at hajlandó üvegből aztán még egy keveset kanállal be tudok neki paszirozni, de ez igy kevés. Megint nem fog hizni. :cry: . Pedig leceréltük a tápot hátha már unja a másikat, de ezt se eszi.

Kép
fiora
 
 


BOSZI

Kép

Anyós kérdés...
Lehet, hogy jót tenne, ha valóban nem találkoznátok egy ideig..
Akkor kiderülne, hogy mit érez...
Nem lehet vele elbeszélgetni?

Fiora
Ki lett Zsófi dokija?
(a területi, vagy mégis választottatok)

Manó már a konyhánál jár a bébitaxival.... megyek elkapom :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi Boldog SZülinapot :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia: maradtunk a Megyeri drnőnél

Kép
fiora
 
 


Boszi,
Boldog Születésnapot!

Voltunk a játszócsoportban pénteken, Gizike sokszor emlegetett Titeket, elmondta, hogy Gabika milyen aranyos volt a multkoriban, amikor átkarolta a nyakát :)
Állítólag a héten volt Janza Kata is a kisfiával :wink:

Fiora,
Zsófi nagyon aranyos!!!! Sajnálom, hogy nem eszi meg a tápit :(, próbálkoztok harmadik fajtával? Vagy esetleg tejpéppel, hátha azt megeszi. Abból is van HA, de csak receptre gyógyszertárból. Áron még mindig nagy szerelmese a tejpépnek!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Fiora
A dokitól kértél időpontot?
Lassan felhívom én is..
Dec. elején úgyis menni kell hozzá.

Boszi
Milyen volt a mai nap?
Ajándékok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Boszi!
Bocsánat, hogy csak most :oops:
Boldog születésnapot!

Fiora!
Meddig tudott szopizni Zsófi? Én valahogy lemaradtam róla, hogy már nem cicizik :oops:
Mivel próbálkoztok ezután? Végül is már elég sok mindent ehet.

Kia!
Nemsokára szülinapoztok! Tervezgetitek már az ajándékokat?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Boldog születésnapot!


Fiora!
Fanninál is volt olyan időszak, hogy nem kérte a tápszert, többször is volt ilyen. Kb. egy hétig tartottak ezek az időszakok, aztán újra elfogadta. Addig meg tejpépet adtam neki, azt megette.
Most hány kiló Zsófi?

horvviki
 
 


Zsófi 4 hós koráig csak szopizott. Azóta kap főzeléket és gyümit és tápot és persze még tejet is. Még most is szopizik, de már nincs sok tejem. A 3. tápnál tartunk, de nem eszi. :cry:
A tejpépet a táp helyett szokták adni? :oops:
AR + HA tápokat kapott mert még mindig elég bukós. Eddig almát, körtét, barackot, tököt, krumplit, répát, zöldborsót, külespéppel és rizspéppel kapott. Most kezdjük majd a husit, spenótot, sóskát, kelbimbót, brokkolit.

Az oltásra a védőnő adott időpontot.

Kép
fiora
 
 


Fiora nekem anno azt mondta a védőnő, hogy a tejpép és a tápszer ugyanaz, csak az egyik híg a másik sűrűbb. És ha a gyerek szívesebben eszi a pépet, akkor adjam azt neki.
Hány kiló Zsófi?

horvviki
 
 


Viki: köszi, most azt csinálom, hogy a gyümikhez és főzelékhez is keverek tápot. Tejpéppel vigyáznunk kell, mert a férjem mindenre allergiás és emiatt Zsófinak is nagyobb esélye van a tejallergiára.
Zsófi most kb. 6.700 g, nem túl husi, de azért nem sovány.

Kép
fiora
 
 


Fiora!
Bogi is ilyen súlyú volt fél évesen. Mindenki piszkálta, hogy jajjj, milyen vékony ez a gyerek

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szerintem sem vékony kislány Zsófi.
No és így elfogadja az ételeket?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Jaj! Kia!
Hogyan tetted bele Levi képét a nagyonbabás vonalzóba? Sehol nem láttam olyan pontot, hogy képfeltöltés :oops:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?