Új privát üzeneted érkezett!

részvétem :cry: Legyél erős!
magdolnam
 
 


Odri:
Nagyon-nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: Mi volt a gond???Beteg volt? Őszinte részvétem! :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


odri:
nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok! :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Odri!

őszinte részvétem

Kép
andyfekete
 
 


Odri, drága!

Légy erős és fogadd részvétemet!
Vendég
 


Sziasztok!

Odri:
Mély megdöbbenéssel olvastam, hogy mi történt! Fogadd őszinte részvétemet! Légy nagyon-nagyon erős, mindenkinek nagy szüksége lesz most rád!

Kép
anda81
 
 


Anda:mesélj már mi van veled!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a részvéteket és a biztató szavakat!!!

Megpróbálok erős lenni, szerencsére a Lili erőt ad nekem!

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Fogadd őszinte részvétem! Sok erőt kívánok!

Ditta
Én nem írom, hogy mit eszek, de folyamatosan számolom a grammokat. Mikor véletlenül magasabb lett a cukorszintem, akkor megint elkezdtem írni, de nincs erre elég időm, hogy folyamatosan hurcolásszam magammal a füzetet.

Magdolnam
Milyen lett a pacal?

Kép
Kép
nati80
 
 


Odri drága! Megdöbbenve olvasom mi történt. :cry: :cry: :cry: Fogadd részvétem és nagyon sok erőt az egész családodnak!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati, nagyon finom lett!!!!!!!!!!!! Csak már a könyökömön is az jön kis :lol: M :lol: majd viszek apuéknak.

Képzeljétek.... -azt tudni kell előtte,hogy én bárhol bármikor képes voltam elaludni-, már 2 napja fennt vagyok és rohadtul nem vagyok álmos. Éjjel azt hittem megőrülök, mert ugye nem lehet semmit csinálni, mert felkelnek... Elmentem autókázni, tescóba, sétáltam egy nagyot, de hatástalan volt minden :shock: Olyan sírhatnékom van. Ja és mellé párosul, hogy ittam egy csomó nyugtató teát és egy negyed rivotrilt -erre nem akarok rászokni- és SEMMI! Megőrülök

Viri!!!!!!!!! Téged is látni?
magdolnam
 
 


Magdolnam
Nekem mindig beválik ha aludni akarok, hogy F1-et nézek. Engem a hangja totál elálmosít és kb a 3. kör környékén el is szoktam aludni. Tehát én F1 rajongó vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Anyósod nem tud valamit adni neked, hogy aludj egynagyot?
Forró fürdő nem jó? meleg cukros tej?

Kép
Kép
nati80
 
 


a tejet bevallom őszintén nem próbáltam. Mikor hazajöttem kakaót akartam inni,de valamiért elmaradt... Se nyugtató se nyugtató hatású tea, se olvasás, se tvzés nem használt. Az előbb zuhanyoztam le, azt mondja Gyula, hogy már megint zuhanyoztál??? :shock: Állítólag ma már 2szer zuhanyoztam és én egyáltalán nem emlékszem rá. Apu mondta, hogy ha netán legközelebb ilyen lesz, eljön velem autókázni és jól kibeszéljük a világ dolgait. Ez nagyon jól esett. :shock: Az F1et is kipróbálom.... melyik adón szokott lenni??? Bár még soha nem néztem olyat, mindig elkapcsoltam :oops: Á, anyósnak még nem szóltam. Egyébként ő is nyugtatót adna, de kicsit enyhébbet, mint a rivotril meg beszélgetés terápiát alkalmazna. Ami nagyon jó! Csak ma nincsenek egész nap itthon. Mára szerveztem mozit egy hatalmas sétát. Csak gyorsan megszáírítom a hajam és megyünk.
magdolnam
 
 


ja a fürdő... én zuhanyozni szoktam. Nem tudom miért, de én nagyon megundorodtam a kádban való pancsitól. NEm tudom miért. Pedig kiskoromban imádtam. :roll:
magdolnam
 
 


Odri!

Fogadd őszinte részvétemet!! :( :(

(ui:beteg volt??)

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Magdolnam: ha van időm akkor bekukkantok ide. De mint a múltkor írtam lakás mennyezetet szigeteljük, meg jött új bútor is a hálóba. Így most jó pár napja felújítunk, takarítunk, pakolunk, rámolunk. Kende meg a mamánál lakik kedd óta. De ma már jön haza. :) Holnap meg megyek uh-ra. Majd megírom mi volt.
Most viszont megyek, mert pakoljuk az egyik gardróbot.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri
Megdöbbenve olvastam mi történt. Fogadd őszinte részvétem.
Mi történt?
Nagy ölelés!
Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes!

Semmi különös! Rohanó élettempóm még nagyobb sebességre kapcsolt! Mégis azt mondhatom, hogy nyugisabb helyen dolgozom, mint eddig. A főnök felesége a kolléganőm, de egyáltalán nem érezteti,hogy ő a főnök felesége! Tök jól elvagyunk, s mivel még ő sincs túl régen a szakmában (konkrétan két héttel előbb ült oda le, mint én) nagyon jókat szoktunk kacagni egymás tévedésein. Így viszonylagosan vidáman telik a nap. Párom is mondta, hogy régen nem látott már ennyire mosolygósnak.

Baba témában semmi változás, a dokim már felvetette az inszem lehetőségét, mint megoldást. Egyenlőre még nem érzem magam készen a dologra. Biztosan ennek is meg kell érnie az emberben. Bízom benne, hogy sikerülni fog spontán is teherbe essem, bár ezt minden mensikor egyre nehezebb elfogadnom. Próbálom a poziítvumokat előnyben részesíteni az életemben, hátha ez is segít!

Kép
anda81
 
 


Szisztok!

Igen sajnos beteg.

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Odri, sajnálom! Megdöbbentő egybeesés....Apukám október 6.-án, hétfő délután ment el....Együttérzek veled...Ölellek! :cry:
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!

pár friss kép, majd írok is, csak nem sok időm volt mostanában.
már 5 hetesek vagyunk:

Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Andi:
mekkora haja van :) Nagyon édes!!!

Holnapra drukkot kérnék, megyek a cukoreredményért... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jenny,

Fogadd őszínte részvétemet!
Én is együttérzek veled....

Puszillak

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes, mennek a drukkok holnapra.... :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Drága Odri
Hááát…bekövetkezett….Pont a napokban gondoltam rá Édesapáddal mi lehet…
Fogadd őszinte részvétem. Nagyon sok erőt kívánok most nektek.
Próbálj nyugtató teát inni,az mégse gyógyszer.

Csomagod köszönöm szépen,pénteken megérkezett.
Felvettelek msn-n.

Mágnes
Nagyon örülök,hogy találkozhattunk személyesen!!!
Neked is köszönöm szépen a segítséget Abigál baba nevében.
Írj ha visszaértetek,drukk az eredményhez.

Bejci
Bius csodaszép!!!Hogy vagy?

Magdi
Persze, a csomi miatt most ne izgulj…nézz át a másik topikomba…feltettem képeket egy halom cucc gyűlt össze a kicsi lány részére.

Nati
Ha bármikor úgy érzed valami nem olyan mint a megszokott és aggódsz,akkor IGEN menj és nézesd meg uh-al magad. Fő a biztonság.
Ha napi 10 mozgás megvan ,nagy baj nem lehet.
Kaja után,déli órákban,oldaladon fekve figyelgesd a mozgást.

Márti
Mi is este Apuja várható érkezése előtt fél órával pakoljuk össze a játékokat.
Szinte tök felesleges nappal összetenni….
Hogy vagy? Hogy bírod pocakkal a 2 kisfiút?

Anda
Örülök,hogy tetszik az új munkahely.

Ditta
Ágoston lesz a következő babánk,igaz?

Jenny
Részvétem édesapád miatt.Nagyon sok erőt kívánok most nektek.

Andy
Tüneményes Vivi!!! Hogy vagytok?
holka
 
 


Viri
gyere uh után! babakészülős lakásfelújítás?
úgy örülök,hogy már te is a terhesgondozásodról tudsz írni!!!! :D


Nálunk most 4 napig itthon volt a párom és olyan nagyon jó volt együtt lenni!!!!
holka
 
 


Sziasztok!

Jenny!
Nem is tudtam, hogy a te apukád is..... :( Fogadd őszinte részvétem!!

Andy!
De cuki a Vivi!! Kis hajasbaba!!! :)

Viri!
Majd gyere, mi volt UH-n!!

Holka!
Igen, azt hiszem Ágoston lesz a következő...... :) :) hú, már kezdek félni...pedig a 3. szülés lesz, és reménykedem, hogy gyors lesz, de mégis........ráadásul mindenki azzal jön, hogy mekkora a hasam, mekkora baba lesz........ :roll: :roll:

Mindjárt dobok egy tegnapi képet.......elmentünk négyesben a közeli erdőbe, kihasználtuk a szép időt! Olyan jó volt! Rengeteg termést gyűjtöttünk, ma be is vittük az oviba, suliba, láttunk őzikét is!
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Halihó!
Megjöttem a dokitól, és nem kell befekvés, inzulin! 7.2 a cukrom, azt mondta, ez elfogadható úúúgy örülök, nem is gondoltam volna, hogy rendben leszek, már megszerveztem Anna felügyeletét is..
Mondtam a keményedést, azt mondta 29 hetesen második gyerekkel ez természetes. Méhszáj csont zárt, vérkép teljesen jó, csillag nélküli (ahhoz képest, hogy nem szedek vitaminokat... ) .
Szóval minden oké.

(szép vagyok, bemásoltam mindenhová, Apa munkahelyén vagyok, és lopva írok..:) )


ppffuuu Ditta: emmán pocak :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Odri, Holka, Ditta, köszönöm szépen az együttérzést!
Apunak is tüdőrákja volt, mint Odri apukájának. Csak nálunk áttétek is voltak, leállt a mája, méreganyagok felhalmozódtak,vérszegény volt+vérzékeny is. Műtét közben elvérzett, de amúgy is 2-3 hónapja lett volna márcsak hátra. Sajnos az orvosok ezt már csak a halála után tartották érdemesnek közölni velünk.Mi hittük, hogy segítenek rajta és meggyógyul. 57 éves volt, és legnagyobb gonoszsága a sorsnak, hogy elvette az első unokáját, akit még láthatott volna...
Amit az élet akart, azt már elvette tőlem. Mindegy, mi jön már.
Ne haragudjatok, hogy ezt megírtam. Nektek minden jót továbbra is! Minden baba csodaszép!
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!

Odri! Nagyon sajnálom apukádat, teljes megdöbbenéssel olvastam.

Andy, nagyon aranyos a kis Vivi!

Nálunk semmi változás, holnap megyek vércukorterhelésre. Szerintetek ezt a cukrot meg lehet inni teával is?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jenny,
Apunak is voltak áttétjei a veséjében és az agyában.....
Ő most decemberben lett volna 59 éves. Mi is hittük, hogy meggyógyul, de sajno nem volt műthető sem.
Anyukámat sajnos 3 éve elvesztettem :cry:

Ercsi, neked is köszönöm az együttérzésedet!!!
Én úgy tudom, hogy igen...

Holka, nagyon szépen köszönöm. A tea jó ötlet, eszembe se jutott :roll:
Hála a magnézium is segit...
Örülök, hogy a csomag megérkezett :wink:
Majd msn-en beszélünk
:lol:

Ditta, ez nem semmi pocak :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Jenny
Részvétem apukád miatt. :cry:

Ditta
Nem is tudom miért okoskodnak sokan a pocakméreteinket látva. Neked is lehet több magzatvized a cukor miatt és a miatt is nagyobb a pocak. Másrészt nem az első babád lesz, így jobban látszik. Na mind1. Engem már nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye a pocakom méretéről. Cukrod hogy áll?

Erika
Nem tudom meg lehet e inni teával, de citromlevet vihetsz hozzá, nem lesz olyan vészes hidd el. Mint egy durván cukros limonádé.

Mágnes
Nem is kell egyáltalán diétáznod? Mert ha jól tudom ez pont határeset, igaz a glükózos terhelésen 7,8-ig elfogadható. Azért egy picit figyelj rá mennyit eszel, attól baj nem lehet.

Holka
Köszi a segítséget. tegnap ebéd körül felélénkült a picilány, és egészen estig nagyon sokat fészkelődött. Ma is már délelőtt megvolt szerintem a 10 mocorgás.
És az is igaz, hogy ha az oldalamon fekszem, többet mocorog.

Ma éppen a postán voltam mikor iszonyat mensis fájdalom tört rám. De persze nem mentem haza, még beszaladtam a bankba, meg vásárolni is. De már figyelnem kellett, hogy mélyeket lélegezzek és lassan. hazaérve azonnal fekvés és csillapodott a görcs, de még most sem 100-as. De mivel vérzés nincs, így nem aggódom, csak ha reggel is ilyen lesz. Akkor viszont megkérdezem a szülésznőt, hogy szerinte most akkor mi van.
Ma vettem be a homeopátiás bogyók első adagját, lehet attól görcsölök? Nem hinném, de ki tudhatja.
Pedig Fanninak szigorúan meg kell várnia az apukáját, nem hagyhatjuk ki a születéséből.

Kép
Kép
nati80
 
 


Anda
Fel a fejjel! Minden jó lesz! És ha a dokid felvetette az már azért jó dolog, mert nem várat titeket évekig. Csak +an!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Köszi az együttérzést pocak-méret ügyileg....... :lol: :lol:
Akkor nálad is mindig ezzel jönnek??
Cukromat hetente egyszer kellnézetni, reggeli előtt, majd 90 perc után, de mindig jó......és a trombocyta miatt is van heti egy laboros vérvétel, és ott is mindig jó az éhgyomri....próbálom a diétát tartani, de azért néha elcsábulok..... :wink:

Holka!
Írtam privit!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


erika
ne izlelgesd hajtsd fel a cukros vizet citromlét beletéve...10 mp alatt.... aztán igyál rá egy pohár erősen citromos vizet. így nem gáz!

ditta
tök szép pocakod van!
mindjárt olvasom


odri
vagyok újra!!
holka
 
 


Nati:semmi diéta nem kell, de én is úgy gondolom, hogy egy kicsit odafigyelek azért, és akkor biztosan nem lesz gond. Egyí kis diétától nem lehet bajom :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes
örülök,hogy nem kell diéta.szuper!

nati
az megnyugtató,hogy Fanni mozgolódik már! :D
holka
 
 


Jenny, őszinte részvétem :( !

Holka :shock: jó sok cucc gyűlt össze, ez igen!
Mágnes, hu, szerencséd, hogy nem adtak rá semmit. Nekem a kórházban tuti inzulint adtak volna :?
Ditta :shock: :D hú mekkora pocak, nekem is kb ilyen volt a 36.héten és mindig azt kérdezték, hogy ikrek? :roll:
Nati, Te meg lassits a tempón!!!!!!!! Pihizzél többet! Mikor mész drhoz?

Gyula összeveszett Ninával és kipaterolta az előszobába. Csóró malac idegösszeomlást kapott :cry: nem szól semmit, még arra sem, ha beszélgetek vele, ki sem mozdul a házból, csak bámul maga elé. Nem tudom mi lesz ebből.....

Velünk semmi különös, azt hiszem bankot fogok robbantani :lol: :cry: Tegnap voltam bennt a Gyula főnökénél és kérdezgettem arról, hogy mennyi az átfutási ideje annak, hogy a nagybátyámat eltudjuk helyezni egy otthonba. Erre azt mondja: 6-10 hónap :shock: :shock: :shock: :shock: A kórházból ugye kirakták 5hó után, apu ápolja, de nagyon nehéz. Így meg ő nem tud dolgozni. A nyugdíjja meg még nincs elintézve, mert a fia még mindig nem adott le valamt :twisted: Stb stb, úgyhogy probléma hegyek vannak nálunk...
magdolnam
 
 


Szép napunk van ma! Micsda ködös idő! Fáj is a derekam rettenetesen, de mondtam Fanninak együtt töltünk még néhány frontos napot biztos! Bejcire sem volt szülésmegindító hatással a front, hát akkor ránk se lesz!

Fannikám továbbra is aktív, én meg nyugodt. Dokihoz jövő héten szerdán megyek, de elötte ctg, meg talán labor is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
ügyi Fanni! Kész vagytok a fogadására már teljesen?

Magdi
írtam privit :D


Nekünk tök jó éjszakáink vannak. Emma sokat alszik. Vagy 2x6 órát,egy gyors szopival megszakítva. vagy 4 órát és utána szopi majd 8 óra alvás egyhuzamba.....elég baráti :D :D
holka
 
 


Holka!
Privit köszi!! :)
De nagy szerencséd van ezekkel az alvós babákkal!! :) Sokan cserélnének veled! Én is ilyesmire számítok, eddig mindkét gyerkőcöm jó alvó volt, 1-2 nyűgösebb éjjelt leszámítva az elején....Remélem Ágoston is ilyen lesz...azért az biztató, hogy engem éjszaka sosem ébreszt fel a mocorgása...szóval nyugi van! Remélem kint is megtartja ezt a szokását! :wink:

NAti!
Itt is köd.....bár most mintha kezdene előbújni a nap........ :wink:
Képzeld, én már befejeztem a magne-b6 szedését......felőlem akár már holnap is indulhatunk a kórházba!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Holka
Sajnos még nem állunk készen rá. A lakás sehogy nem áll, mindig van valami bonyodalom, mikor végre azt hinnénk sinen vagyunk. Most éppen a konyhában kellett egy db csempét visszaszedni, de annyira ragaszkodott a gipszkarton falhoz, hogy csak azzal együtt jött le, így most ki kell magát a falat is pótolni. Jó kis meló. Lépcső helye még mindig nincs kész és addig se a gipszesek, se a festők nem tudnak jönni, és csak ezek után jöhet a parkettás. És ami a legnagyobb gondnak tűnik most az a padló pácolása. Valszeg úgy csináljuk majd (mivel nem vállata el senki), hogy párom pácolja a 6-8 méteres szálat én meg megyek utána és törlöm (mert azt is kell). Jó kis meló lesz nekem a 37. héten. talán onnan mehetünk is szülni majd.
És ugye elég gáz, hogy most utazik el és ha addig nem fejezi be a lépcsőt akkor mindennel le kell addig állni. Na én ettől parázok de nagyon.
Egy szó mint száz, Fanni nem jöhet novemberig, mert nem tudnánk hova hazajönni. Igaz a pelenkázója össze van rakva, de hol aludna? Vettünk tegnap egy jóképű műanyag ruháskosarat a vizes ruhákhoz, lehet abba pont beleféren szegénykém :lol: :roll: :shock:
vagy esetleg a babakocsiban aludna egy darabig a mózeskosárban, ha nincs más. De itt még fürdetni sem tudnánk, és általában hideg van éjjel. na nem ragozom tovább, érthető, hogy van még mit tennünk.

Ditta
Nálunk már süt a nap!!!
Összefügg a szülés és a magnézium szedése? mert akkor szedem tovább rendesen, még nem akarok szülni menni. Bár valahogy azt kell mondjam várom magát a szülést, de félek is egy kicsit tőle, hiszen teljesen ismeretlen dolog elött állok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ja hozzáteszem a padlót a lerakás után kell pácolni, tehát fannikával négykézláb mászunk a törlőruhával.

Kép
Kép
nati80
 
 


Húú, Nati, nem irigyellek......tudom, mi is ebben voltunk, de szerencsére már kész...........Na, de reménykedjünk, hogy érzi Fanni is, hogy még nincs itt az ideje, majd szépen akkor indul be, ha már rend lesz!!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


most nézem!! De cuki babód van Andi!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Tagnapi nap egy nagy káosz volt. Délelőtt meg volt a genetikai uh. Babaméretek: ülőmagasság 68 mm-es ami pont 13. hetesnek megfelel, azaz 5 nappal nagyobb, a buksija 24 mm, a tarkóredő 1,5 mm. Az orrcsontja látható. A lepény meg hátul tapadt. Kaptam képet, de inkább hanyagoljuk. Semmit nem lehet kivenni belőle, pedig volt olyan jó póz is amit szerintem érdemes lett volna kinyomtatni, de hát ugye a doki klikkelt és nyomtatott. (erre a képre kár volt papírt pazarolni…) De ha kéritek felteszem.
Du. meg vissza kellett mennem a saját dokimhoz egy-két dolgot megbeszélni. Este 3/4 7-kor még a házidokihoz is beugrottam, de annyian voltak, hogy na ott már nem maradtam.

A lakás szigetelése kész, takarítás kész. Még a szekrénybe beköltözés van hátra, de ez több nap lesz…

Megnéztem az összes babuci képet! Mind nagyon cukkkiii. Egyik édibb, mint a másik. Azok a mosolyok zabálnivalók!

Magdolnam: nem is értem hogy bírsz ennyit fent lenni. Szerintem ez nem lesz jó így!

Ditta: milyen szép nagy a pocid! Te nem ment már lejjebb?

Mágnes: szuper, hogy jó lett az eredményed.

Erika: ihattad teával a cukros lötyit? Nekem mondta a dokim, hogy vigyek majd citromos teát és abba rakjam a cukrot :lol:

Holka: de rendes Emma baba! Kende példát vehetne, és megtehetné, hogy átalussza az éjszakát. Nem is tudom mi lesz, ha itt lesz a tesó. Egyik órába ehhez a másikban ahhoz kelek majd…

Nati: drukk, hogy Fanni kivárja hogy kész legyen az otthona!

Nagyon arik a vonalzókhoz betett babócák!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nati
azért pácoláskor csináljatok kereszthuzatot ne azt szagold be!
Ha szeded a magneB6-ot akkor a méhösszehuzódások enyhülnek .a gyakori keményedés,öszehúzódás tágulást eredményezhet .
36.hétig szedd mindenképp!!

viri
dejóóó,hogy azért csak tudsz jelentkezni!! :D
örülök,hogy minden rendben van a kistesóval!

erika
cukorterhelés eredményed?
holka
 
 


Jenny!

őszinte részvétem neked is.
lányok nagyon meg tudlak titeket érteni, én sajnos már 10 éve elvesztettem édesapámat(49 éves volt!), és ő is sajnos rákos volt. Agydaganata volt, és rosszindulatú, pedig a műtét jól sikerült.... De sajnos hiába.

Mindenkinek sok erőt kívánok!

mi jól vagyunk, lassan beáll a napirendünk, tejcim van, éjjel 10től reggel 7ig csak 1szer kelünk fel 2-3 felé enni. Bár már külön szobában vagyunk, mert én nem bírok aludni tőle-annyira gagyog álmában a kiscsaj, de imádjuk.

majd még jövök.
puszi mindenkinek.
ki a következő szülő?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Na! Vércukorterhelés megvolt. Végül este megcsináltam, feloldottam vízben, belecsavartam egy citromot, jól lehűtöttem. Komolyan mondom, még jól is esett. Bár nagyon szomjas is voltam amikor megittam. Szóval nem is volt vészes.
A dokim meg is vizsgált. Hát csajok! Nem lesz kicsi lány az is biztos. Azt mondta, hogy sokat nőtt egy hónap alatt, mert 22 hetesen a köldök magasságában volt, most meg 3 harántújjal volt felette. Én tudom, hogy egyszer tanultam, hogy a méh fundusának hol kellene elhelyezkednie a különböző terhességi hetekben, de erre most már abszolút nem emlékszem. :oops: Vagyis hagyatkozom a dokimra, hogy nem kicsi. Ezek után kíváncsi leszek az UH-ra, hogy mekkorát mond.
De ha bele gondolok, hogy egyikünk sem kicsi, nem is tudom mit szeretnék :D Hát egyáltalán nem kicsi gyereket.
Mi lenne, ha a vitaminokat is szedném!? :roll:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


hétfőn vérvételen voltam, mivel még mindig nem jött meg, annak ellenére, hogy nem szoptattam.... Nőgyógyászatilag teljesen rendben vagyok, de endokrinológiailag.... hát nagyon nem. Mondtam neki, mondja meg hogy mik lettek a pontos értékek, erre azt mondja, hogy inkább kiküldi és lerakta a telót. Na és akkor most mi lesz??? Várom a mikit és majd csak eljön vajon??? Nemtom :shock: :roll:
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?