Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kékapu!Isten hozott közöttünk,állandó vendég leszel,vagy csak átmeneti hozzászólás volt az előző!?Egyébként tényleng meg kellene próbálni,milyen az ha hat réteg ruhát kell fölvetetned a kölökkel,cipeled a pakkot,és vonszolad magad után a gyerekeket ha menni kell valahová?Bár ki tudja,ha te is apuka vagy?
Na most ár megint boldogitalak titeket.Meló kész és csesztek jönni érte pedig két napja reggel 5-től boritékolok.A zenebölcsibe mindenképpen mentünk volna ha csak nem akkor jönnek!
Kati azért nehogy végelgyengülj!!??-jó ötlet ez pont most mikor család tervezés van folyamatban??Te tudod én csak ovni akarlak.Rég dumcsiztunk,de tényleng meghalni nem volt időm!Holnap jön Klárus hozzám ha minden igaz!-nagyon várom már!!Figyike nekem Gergő köpi ki mostanában rendszeresen a húst,mikor milyen kedve van mert másra nem tudom fogni!-ne foglalkozz vele,akkor hátha megunja,és csak azért is enni kezdi.Borcsa a Nesztnek van magánrendelője is a Bercsényi utcában ha nem akarod kivárni a hosszu sort az sztk-ban.nagyon "Jó"-árai vannak fix.ki van irva igaz benn a rendelőben,de nincs elszállva én meg se lepődtem pedig én nem adok ki feleslegesen több pénzt mint amit muszáj,mégis gyakrabban választom az oda buszozást!Hát ennyi ,most megyek is.pussz mindenkinek evetke
evetke
 
 


Sziasztok! Kékapu, ez egy beszólás akart lenni? Hadd örüljön már Süti, hogy a párja elvitte kocsival! Amikor még nem voltam ilyen "emancipált", és nem volt jogsim, én is nagyon tudtam értékelni az ilyesmit. Kép Komolyan már nem merek írni a Babanetre, mert minden szavába beleköttök az embernek. Teljesen meg vagyok döbbenve. Amúgy üdv itt, ha Te is a XV. kerületben laksz, de ha nem, jaj neked! Kép
Evetkém, bár apukámat hazahozták mentővel, azért ha már ilyen ügyesen megszerveztük, nem hagyonám ki semmi pénzért a talit. Ráadásul pont kész vagyok az egyik könyvvel, és neked sincs épp melód! Izgulok én is! Tali!!!
Borcsa, nincs minekünk DVD-nk, se videjónk, csak és kizárólag mpg formátumot tudunk kezelni. Kép Elmegyek érte bármikor, vagy tali a játszón szép idő esetén? A levlista jelentkezést próbáltam visszaküldeni, de nem bizti, hogy sikerült.
Tigrimami, közben rájöttem, hogy Alexa már majdnem 4 hetes, bár úgy repül az idő, hogy ezt alig hittem magamnak is. Sétáljatok csak nyugodtan, de vásárolni szerintem még ne menjetek.
Kati, minek diétázol te a babaprojekt előtt? Nehogy tényleg legyengüljön a szervezeted! Ráadásul így télen amúgyis kiürül a vitaminraktárunk. Csak óvatosan! Ja, a múltkor nem válaszoltam, hogy Homokkomárom Nagykanizsától egy köpésre van, Zalaegerszeg felé tartva. Kis falu, egy bekötőút végén. És igen, nagyon más ott az emberek mentalitása. Tiszta nyugi az egész. Szeretem, de nem valószínű, hogy tudnék ott élni végérvényesen, tipikus nyüzsgős pesti vagyok, sajna.
Húst valamiért Gellért is bojkottálja, meg a tejet is, pedig előtte ivott vagy fél litert egy nap. Sajtot eszik csak mint állati fehérjét.
Cili, üdv neked is! Majd mi is mennénk zenebölcsibe, de inkább csak egy (fél) év múlva. Meg ha rászánom magam, hogy átbumlizzak Újpestre. Kép
Kíváncsi csak épp erre járt (tényleg!), és felugrott hozzánk, az túlzás egyelőre, hogy összejárnánk. Mindenesetre nagyon szimpi élőben is, és a gyerkőcök is édik. (Ja, mobil meglett.) Nagyon fáradt szegény, hát, nem semmi azért egy 6. terhesség. Kicsit olyan érzésem volt, ahogy kérdeztétek, mint amikor gimis koromban R-GO rajongó voltam, és a többi csaj ámuldozott, hogy ismerem Robi anyját. (Ő is palotai egyébként.) Kép
Na megyek, mert már leragad a szemem.
Puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok!Kép
Nem lesz semmi gond a diétával, mert nem drasztikus és mindent lehet enni, csak nem mindegy hogy melyik nap. Vitamín hiányom az nem lesz mert gyümölcs gyümölcs hátán. Köszi hogy így aggódok miattam!KépKép

Süti: Akkor tényleg nagy szerencsétek van, hogy így meg tudjátok oldani. Na és még a férjed is partner benne.
Én uszodába szoktam járni Bencével busszal. Nagy élmény!!!!!!!!Kép

Kékapu: Ne kötözködj!Kép

Evetke: Remélem holnap talizunk!!Kép
Milyen volt Klárussal találkozni? Biztosan jól kidumáltátok magatokat, mi?Kép Gyerkőcök jól elvoltak?
Nagyon ügyeske vagy, remélem most egy kicsit békénhagynak a melóval.

Klárus: Megígérem neked is hogy nem sanyargatom magam!!!Kép Nem fogok éhezni és vigyázni fogok magamra!Kép
Milyen volt a tali?
Nem is rémlett ez a név hogy, Homokkomárom pedig nagyon sok időt töltöttem Nagykanizsán.
Én ugyan vidéki vagyok de több mint 10 év pesti élet után nem költöznék el a fővárosból.
Na megyek, mert ébredezik a fiam.
Jók legyetek, puszi:

Kati
kfk
 
 

 
 

Szia Mindenki!

Én nem szeretem a kötözködős pasikat, legalább előbb mutatkoztál volna be Kékapu! Amúgy sem vagyok most valami jó passzban, úgyhogy inkább én sem piszkálkodom...
Egyébként Klárusnak igaza van a Babanettel kapcsolatban, vannak fórumok, amiket messze kerülök.

Alexa épp cumizik ezerrel, ez az elvem is megdőlt, hogy nem lesz cumi. KépÚgy tűnik tényleg megnyugszik tőle. Képzeljétek mindjárt fél 6 és még nem csináltam ma semmit. De ez biztos ismerős helyzet nektek is.
Pocakfájás még van, nagy sírás-rívás a kaki előtt, aztán minden rendben.
Ja és bibibi: 3 napja tudtam 4 órát aludni egyhuzamban hajnalban! Kép
Amúgy meg szerelmes vagyok a lányomba!!!!!!!!!

Kati! Én is megijedtem ám amikor írtad ezt a fogyi dolgot. Biztos szükséged van rá? Persze te tudod, hogy hogy érzed magad jól a bőrődben, de csak óvatosan!
Egyébként nagyon haragszom, hogy felvilágosítottál fallabda ügyben Kép Kép

Evetke és Klárus remélem jót randiztok!
Klárus apuddal mi a helyzet mostanság?

Borcsa: napok óta szemétkedik a freemail, de ígérem én is visszaküldöm a mailt. Te egyébként a Toronyhírnél dolgozol?

Süti: a fallabda biztos klassz lehet!

Pusszancs mindenkinek, megyek talán most sikerül elmosogatnom. Kép Kép
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!
Végre a "kemény maggal"megismerkedtem!-Klárus lógott csak ki a sorból!Persze ez nem zárja ki azt hogy rátok is kiváncsi vagyok lányok!Csak Klárussal már nagyon toltuk ezt a dolgot egy ideje!Nagyon ari volt,és szimpatikus!-ugyan az jött le mint a leveleken keresztül,a Janka kész tünemény,meg is beszéltük hogy a Gergő két csajszinak is tudja csapni majd a szelet.Jut eszembe itt maradt a játékotok Klárus!!-ha nagyon kell eljuttatom.Kiváncsi vagyok te hogy élted meg a "randit"-és bocsika az átjáróházért!!!
Mindenki épp akkor birt megtalálni amikor itt voltak Klárusék!Tényleng jó volt dumálni,és szivesen látlak máskor is,sőt szerintem legközelebb akár Kati te is átjöhetnél!-ez csak most esett le hogy ma is átugorhattál volna!Majd legközelebb!Mi volt örültek a billentyüzetnek??-és sikerült valahogy a vásárlást elrendezni?
Katalinom látod hogy óvunk téged,nem lehet ám itt semmit sunnyogni:-)Holnap zenebölcsizünk,aztán szokás szerint megint rohanok mert az Arany János utcánál találkozok egy lánnyal fél délben.-közbe anyagot is kellene vennem ,olyan jó kis kabátot varrt a szomszéd néni magának,gondoltam meglepem a Nagyikámat egy olyannal.Két hét múlva megyünk haza addig el tudja késziteni!Szóval győzzem utolérni magam!Szerencsére nincs melóm,megint pár nap pihi!Mi ujsi remélem nem görcsölsz a Bence miatt előre?-jól érezzük magunkat,és ez a fontos!!!
Tigrikém drága!-napról napra elégedettebb vagy a dolgok alakulásával kapcsolatban,ez tetszik!!!!
Ki le nem tojja hogy áll a mosatlan,pihenj amennyit csak birsz,majd összeáll a kép.Még a végén"megjavul"a kis selyemmajmocskád!A cumit meg ..ki tudja ha ez segit akkor oda kell adni nekem ez a véleményem,majd amikor eljön az ideje max.megvivod a külön harcod azért hogy elvedd tőle.De lehet hogy nem is kell neki,Gergő pár hétig tökre igényelte,aztán eldobta pár hónapos kora körül.Ma is gyönyörü idő volt,sétáltatok???
Kedves "kényelmes"süti!-mi a helyzet veletek?-lassan nekem is elmagyarázhatnátok mi ez a szalvétázás,annyit hallok róla látok képeket is,de hogy mi maga a müvelet az magas!Szeretném tudni el lehet olvasni valahol?Tudod ez a kis gyes tényleng szinte pelenkapénz se,én szerencsés vagyok van egy bedolgozásom ami kis pluszt hoz a konyhára de ettől függetlenül,mindig mindent sajnálok magamtól!:-)
Borcsa még én se jeleztem vissza de szeretnék,tényleng miért ilyen vacak a freemail?-válani kéne talán??Mit szólsz a Neszthez amit irtam,vagy neked egyáltalán nem jön be?
Na ennyi kicsit pótoltam a lemaradásomat!Bocsika a szófosásért...jóccaka mindenkinek.eviKép
evetke
 
 


Na szia lányok!!!!

Akkor most elárulok egy nagy "titkot"! De kéretik nem engem megkövezni érte!! Kékapu az én kedves párom!!! Így akart velem kötözködni, (hozzáteszem, remek, hogy ennyi ideje van a munkahelyén) de amúgy jól esett a lehurrogás részetekről! Engem is meglepett, hogy írt és kicsit rosszul is esett, de mind1. Más topikokba is szokott írni, de csak akkor, ha gazdasági vonatkozása van a dolognak! Na mind1, ne haragudjatok érte!

Evi, tényleg nem nehéz a szalvétázás! Bár tényleg nem egy óccsó dolog, de ha már megvan a kezdő csomag (ecsetek, ragasztók, festékek), akkor már csak az alapot és a szalvétát kell hozzá megvenni. Én most akarok majd bemenni vmelyik nagyobb hobbi boltba az árak miatt körülnézni! És hát esténként, mikor már a házimunkához nincs kedvem és a gyerek is alszik, egész jó elfoglaltság! Még én is most kezdtem az alapokról...nem vagyok egy fenomén, de megyeget!
Ja, amúgy van egy www.decoupage.lap.hu oldal, ott minden fent van! Képek, boltok, technikák!

Tigri, az első hetek hónapok sajna ilyenek! De tényleg ne foglalkozz a rendetlenséggel!!!! Nekem Bence még mindig cumizik, de úgy vagyok vele, hogy ezt el tudom majd tőle venni, ha az ujját szopná, azt nem! Ja, és a fallabda nekem azért jó, mert rengeteg energiámat vezeti le és tök jól kikapcsol!

Kati, ez a diéta milyen???
Nekem is kéne már, kicsit le van pukkanva a szervezetem, jó lenne egyet méregteleníteni!!

Na csók, már így is sokat írtam!

Süti
süti
 
 


ZENEBÖLCSIS és ZENEOVIS
FOGLALKOZÁSOK INDULNAK JANUÁRBAN

AZ ÚJPESTI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI HÁZBAN
(IV. István út 17-19.)

ZENEBÖLCSI

A foglalkozások a szülők aktív részvételével, közös játékkal zajlanak. Válogatunk a magyar néphagyomány játékaiból: höcögtetők, mondókák, lovagoltatók, tenyérsimogatók, ujjszámolók, táncoltatók, stb. A programot mozgásos játékok színesítik. Megismerkedünk gyermekirodalmi alkotásokkal, mesékkel, néhány hangszerrel...

A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délelőtt 10 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 10 óra!


ZENEOVI

A foglalkozások az általános óvodai nevelést egészítik ki, jelentkezéstől függően lehetőség szerint életkor szerinti csoportbontásban. Foglalkozunk zenei készség- és képességfejlesztéssel, mondókákat, dalokat tanulunk, dalosjátékokat játszunk, zenét hallgatunk, hangszerekkel ismerkedünk.

A foglalkozások zenehallgatással, mesével zárulnak.
A foglalkozások időtartama 30 perc.
Időpontja: csütörtökönként délután 17 órától.
Első alkalom: 2004. január 8. 17 óra!


A foglalkozásokat vezeti:
Melicher Cecília
óvodapedagógus, ének-zenei mentor

Érdeklődni és jelentkezni lehet:
06 20 398 1931

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok! Evetkém, csak röviden: nagyon arik voltatok, köszi a szíveslátást! Ja, ottmaradtak a rágókák. Írtam mélt ez ügyben, de vacak a freemail. Holnap megyünk mi is zenebölcsibe, ha nem felejted el, elhoznád oda? remélem, még megnézed! Puszi, K.
klara
 
 


Kati! Én is a Szalaynál szültem. Akkor nagyon elégedett voltam vele.
Holnap úgy tűnik mégis megyünk zenebölcsibe. Akkor majd mesélek (ha megismerjük egymást)

Süti! Ha jól emlékszem, csak egy üres mélt kell dobni az említett címre. (ha a levlistáról van szó)

Kékapu! Te nem véletlenül a kulcsmásolós családból származol? ;o) Örülök, hogy itt vagy!

Evetke! Mit jelent a magánrendelős fix ár? Azt hiszem először oda mennék, hogy megismerjük egymást. Hol is van a rendelő pontosan? Tudsz rendelési időt és telefonszámot is mondani? Nagyon hálás lennék. Jöhet mélben is!

Klára! Akkor a találkozót elnapoljuk (igaz, még meg sem beszéltük az időpontot) Most a feladat a következő: rá kell venni az uramat, hogy a dévédét átszerkessze számodra is élvezhető formátumra. Reméljük sikerül neki. :o)
A levlista jelentkezésed sikerült. Láttam a neved.

Csajok! Ne bántsátok Kékaput, mert a végén még köddé válik. :o)
borcsa
 
 


Tigri! A cumi miatt ne aggódj! Én sem akartam cumiztatni a fiamat, de mégis úgy alakult. Inkább hagytam. Aztán egyik percről a másikra már nem kellett neki. Egy oridzsi példány ott figyel a polcon. Már biztos totál el van öregedve.
Azt túlzás állítani, hogy a Toronyhírnél dolgozom. Inkább azt mondanám, hogy időnként írok bele. De nem kapok érte fizut. Ez egy szerelem-lap. :o)

Süti! Jaaaa! Most jutottam el olvasásban oda, hogy Kékapu a párod! Na nem baj! A kérdésemet fenntartom. :o)

Zenebölcsibe remélem odatalálok. Pusza mindenkinek!
borcsa
 
 


Kis kedvesség mára is, aztán megyek aludni:
Kép
borcsa
 
 


Helló!

Hát ez volt a nap poénja!
Kedves Kékapu! Mindenesetre a párodat jól megvédtük... Akkor talán elölről kellene kezdenünk az ismerkedést Kép
Húúú, de ciki, hogy így neked estem, már rendesen szégyellem magam. Kép

Na még jövök, csak benéztem így hajnalban Kép
Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!!

Bori, de igen, a kulcsmásolós családból származik! Ezek szerint ismeritek egymást??Kép

Tigri, ugyanmár, nem igazán volt bájos a hangnem, amit a jóember megütött! Ugyhogy ne szégyelld magad!!!!! Nem neked kell!Kép

Süti
süti
 
 


Sziasztok!Kép

Nem igazság hogy mindenki megy zenebölcsibe csak mi nem!!!!!!Kép Bence annyira taknyos hogy inkább nem veszélyeztetem a többi gyereket. Nem lázas hála az égnek!KépUgye jövő héten is eljön mindenki?Kép

Tigribigri: Ne aggódj a cumi miatt. Nálunk állandóan kiköpte Bence, de mi rászoktattuk. Mikor családlátogatás volt és sokat autóztunk volt hogy nem bírta és sír csak sírt. Bedugtuk a szájába a cumit és megnyugodott. Ez aztán később szokássá vált, de úgy másfél évesen abba is hagyta. Lent voltunk vele a játszótéren és mondta egy néni, hogy nem áll jól neki a cumi adja oda neki. Ő oda adta és azóta nincsen cumi, se az újját nem szopja.
Alexa jó kislány és hagyja Anyuciját aludni!!!Kép
Most ne a lakással törődj hanem magaddal és a lányoddal!!!Kép

Evetke: Majd egyszer megdumáljuk és megint összejövünk, de benneteket se kelljen meghívni gyertek nyugodtan bármikor.
Te tényleg nagyon pörgős csajszi vagy!!!KépKép
Ha nincs munkád akkor gyorsan keresel magadnak valami elfoglaltságot. Irigyellek hogy így télen ennyi energia szorúl beléd!!Kép)

Süti: Itt is van kreatív hobby bolt az önkormányzatnál. Ott már voltál?
Ez a 90 napos diéta amit csinálok
http://www.mindmegette.hu/main.php?app=cikkek/cikkek.php&cikk_id=175
Itt találod. Szerintem betartható és egyáltalán nem éhezel. Megkap minden a szervezeted: fehérjét, keményítőt, szénhidrátot, vitamínt.
Ne haragudjon ránk a párod ám!!!!!!Kép Jöjjön máskor is, most már tudjuk hogy ide tartozik!Kép

Klárus: Nagyon sajnálom hogy megint elmarad a személyes találkozás, de remélem jövő héten is jöttök!!!!!Kép Hogy tetszett egyébként?

Borcsa: Kicsi a világ!!Kép Később valami probléma volt? Mármint a kórházzal? Vagy csak messze van?
Veled sem tudtam talizni de remélem majd jövő héten!!!Kép
Nagyon tündéri képeket tudsz küldeni!Kép Az embernek felvidítja a napját.
Na megyek, jók legyetek!
Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok...

Hát igen, kulcsmásolós családból származom, 29 éves, palotai vagyok és alkoholista (ez csak vicc volt, aki másként gondolja, az most ne reagáljon!). Ja meg valóban a Süti párja. Majd akikről úgy láttam, hogy ismer, annak megnézem majd a fotóalbumát, hogy képben legyek, de majd csak este, mert ma nincs túl sok időm. Múltlor tényleg csak poénból szóltam be Sütinek, akkor több időm volt itt bent, de azóta kifelé néz a monitorom és az egész cég azt látja, hogy én mit garázdálkodom a neten. A babanet meg nem tartozik szorosan a munkámhoz....

Na üdv mindenkinek, majd ha tudok, belekötök valakibe.

:-)

Kékapu
kékapu
 
 


Sziasztok!
Kismama van még köztetek, vagy mindenki profi anyuka már?
Névtelen
 


Névtelen!

Kékapu profi anyuka, én már csak tudom!Kép
Amúgy miért vagy rá kíváncsi??

Süti
süti
 
 


Szia Süti!
Már egy pár fórumot elolvastam, de még nem tudtam magam rászánni a regisztrációra.
Már csak hetek kérdése, és én is anyuka leszek, lehet, hogy akkor határozottabb is.... Talán ezért keresem a kezdő anyukákat..
Névtelen
 


Névtelen!!

Regisztrálj bátran!! A regisztráltak közül garantáltan találsz értelmes beszélgető partnereket!Kép A névtelenektől kicsit idegenkedünk, biztos láttál már te is egy-két nem idevaló beszólást a topikokban. Na hát ezért! De ha "adod az arcod", akkor nincs gond! Netán te is a környéken laksz?

Süti
süti
 
 


Kati! Az orvosválasztásról majd icq-n fecsegünk.
A baba-képeket egyébként egy levélben ömlesztve kaptam, de nem akartam idezúdítani egyszerre az egészet. Gondoltam így hatásosabb. :o) Most már nincs belőlük túl sok, és a jobbakat már ellődöztem.

Süti, Kékapu!
Hát az az igazság, hogy mi valójában nem ismerjük egymást. Csak tudom, hogy eggyel följebb jártál a lilába. De csak egy évig jártunk egy suliba. Szóval semmi kapcsolat, nem hiszem hogy rémlenék. A bátyáink általánosban a legjobb barátok voltak (Álmos, ha mond valamit, dehát köztetek is van nyolc év) és hát a családjaink ismerik egymást. A mamád is itt lakik a Nádastóban, ha jól tudom. Ennyi.

Névtelen! Gyorsan találj ki magadnak valami nevet, mert később esetleg nem tudunk megkülönböztetni a többi névtelentől! Tudomásom szerint már mind gyakorló anycik vagyunk, de van egy egész friss mamánk is. És többen dolgozunk a kismamaságért! :o)
borcsa
 
 


Köszönöm, hogy mindannyian feliratkoztatok a listára.
Kép
borcsa
 
 


Szia Névtelen!

Én még csak 3,5 hete vagyok anyuci, szóval ha megfelelek neked írj bátran! Nyugodtan regisztrálj!

Napok óta kérdezitek csak valamit mindig kihagyok: szóval Alexa nagyon ráérzett a szopira. Voltak az elején problémáink és nem tagadom rendesen el is voltam kámpicsorodva, hogy milyen nehéz dolog szoptatni, de mára már minden oké!
Ja és tegnap este én fürdettem, mert Apa nem volt itthon. Úgy kapaszkodott a kis kezével a pólómba, hogy azt hittem megzabálom. Valahogy akkor esett le a tantusz, hogy ennek a gyereknek én vagyok az anyja! Kép

Én is csináltam ám már pár dolgot szalvétatechnikai módszerrel, csak most félretettem minden ilyen kreatívkodást. Tényleg nem olyan ördöngősség, meg hát nem zsűrizésre készülnek, szóval még bénázni is lehet Kép
Nagyon tetszenek a gipsszel kombinált faliképek, de olyat még nem csináltam.

Megyek, mert felébredtünk.
Tigri
tigribigri
 
 


Vaklárma volt, még alszik. Kép

Nem is meséltem, hogy sikerült ám Alexa anyakönyvi kivonatát és a TAJ kártyáját is elrontaniuk az illetékes hivatalokban. Kép
Tényleg ti tudtok valami olyasmiról, hogy a XV. kerületi önkormányzat ad szülési segélyt? Állítólag 10 e FT.

Mégse vaklárma volt...
Puszi
T
tigribigri
 
 


Szia Bori!

Így már tudom! Álmos megvan, ő valami kutatóorvos kint messze, ugye? Papád Előd-bácsi (én mindig így ismertem), meg a magas ház tetején laktatok sokáig. Még asszem többször is jártunk nálatok, ha jól rémlik, kb 1/2 évvel vagy nálam fiatalabb.
Mondjuk tényleg nem ismernélek meg az utcán, de családilag képben vagyok és így már tudom ki vagy.

Csak azt nem tudom miért vagy "SzaBori"? (A Borit értem!)

Ha már így ismerjük egymás családját, üdvözlöm a többi rokonod, aki emlékszik rám. Kép

Kékapu
kékapu
 
 


Sziasztok mindenkinek!
Szóval bocsi Kékapu!!-de legalább tudod,milyen frankó kis levelező partnerei vannak a kedves nejednek!"Egy mindenkiért,mindenki eggyért".Tigrikém tünemények az uj képek!!!-milyen kis erős lányod van!-tényleng zabálni való!Örülök hogy a hamika is müködik,akkor már megnyugodott a lelked!!Ügyi vagy látod?-és valóban te vagy a mamája ha még nem tudatosult volna.-))))))))))Biztos ma is sétáltatok,gyönyörü idő volt,egyszer még megleslek.Klárus hová lettél?-irjak emailt majd??-neked megvan a cimem ugye?Tényleng messze van neked ez a zenebölcsis dolog,jobban jársz ha a közeletekben szétnézel.De ettől függetlenül sajnálom:-(
Katalinom drága!Gyógyulgatni minnél előbb,aztán ha van kedvetek elsétálhattok felénk valamikor.Hát ahogy mondod igyekszem pörögni ezerrel,meg persze a szükség is nagy úr!!-ezt sem szabad elfelejtenünk!A zenebölcsiba most nagyon sokan voltunk,remélem a jövőhéten kevesebben leszünk/nem a boltodat akarom rontani Cili?.-)))))))))/Csak igy szerintem nehezebb a dolgokra odafigyelni!Mi most is jól éreztük magunkat ettől függetlenül,és jó volt kicsit dumálni Borcsával és Cilivel!!!
Jut eszembe én már irtam egyszer msn cimet ha bármiben tudok segiteni keressetek nyugodtan,vagy irhattok külön emailt is!Süti nincs fotó valahol rólatok??-igértél!!!
Névtelen reméljük veszed a bátorságot és előbb utóbb felfeded magad!-mi is lehet hogy sokmindenben tudunk segiteni,tanácsot adni.De mint ahogy Tigri irta ő is most kezdte a "friss mamaságot"és nagyon ügyike!-neki aztán totál jelen élményei vannak.Na azért nekünk se kell olyan rengeteget merengeni a dolgokon:-)))
Hát ennyi most hirtelen ,ha nem lennék akkor kellemes hétvégét mindenkinek!!Pihenjetek!!-és Gyógyulgassatok!!
evetke
 
 


Sziasztok! Vagyok én, csak eléggé elment a kedvem a babanettől. Evetkém, ettől függetlenül tartsuk a kapcsolatot! Örültem, hogy találkoztunk! Nagyon kedves vagy élőben is, és nekem meg pont te tűnsz nyugisabbnak. Kép A billentyűzetek óriási sikert arattak, az óvónénik és a gyerekek egyaránt el voltak ragadtatva! Nem is adtak a többi csoportnak, azt mondták, így legalább nincs veszekedés. Kép
Kékapu, én nem kérek bocsánatot, még ha Süti férje vagy is. Kép Nagyon megijedtem, hogy ebben a topikban is beszólást találtam, mert itt igazán nem volt jellemző. Ha az én férjem szólna be nekem itt, őt is lehurrognám. Kép Amúgy olvastalak másutt, azért csodálkoztam, mert ált. nem ez a stílusod. Persze a nejével szemben sok mindent megenged az ember magának. Kép
Zenebölcsin rettentő sokan voltak (persze pont az ilyenek miatt, mint én, akik bejelentkezés nélkül odapofátlankodtak Kép), és nagyon rövid volt ahhoz, hogy 20km-t autózzak. Inkább itthon döcögtetem Jankát, és keresek a környéken hasonlót. Kép
Tigri, nálunk Gellért cumis volt, Janka meg ujjszopó, ezzel együtt mindketten igen jól szopiznak (-tak). Ha megnyugtatja a cumi, kész nyereség.
Névtelen, légyszi regisztrálj vagy legalább írj valami nevet! Így mégsem szólíthatunk. Kép XV. kerületi vagy te is?
Puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok!Kép

Már jobban van Bence, vagyis nem annyira náthás mert ugye más baj szerencsére nem volt. Ma lent is voltunk egy kicsit sétálni vele. Holnap megyünk le Balcsira Anyuékhoz, úgyhogy majd hétfőn jövök.

Borcsa: Jól elcsevegtünk az icq-n, csak hirtelen kellett lelécelnem. Remélem jövő héten személyesen is megismerjük egymást a zenebölcsiben.

Tigribigri: Tudatosúlt benned hogy "ANYA" vagy?KépKép
Aranyos nagyon Alexa!!!Kép
Sajnos az önkormányzati dologban nem tudok segíteni.

Evetke: Majd megdumáljuk és összejövünk megint.
Nagyon szép idő van, gondolom kihasználjátok!Kép

Névtelen: Csak azt tudom mondani amit az elöttem szólók. Regisztrálj bátran és kérdezz tőlünk bátran!Kép

Na sziasztok, jók legyetek!!

Kati
kfk
 
 


Kati, téged kifelejtettelek! Hát hogy fogunk mi találkozni? És mikor?
Gyógyulgassatok! Emailcímről megkaptam a levelet, enyém is megváltozott.
Puszi, Klára
klara
 
 


Sziatok!

Higgyétek el, nekem sem az a célom, hogy százezren legyenek, és zavarják egymást. Ez a 24 gyerek + anyukáik kb. a felső határa volt annak, amit ki lehet bírni. De hát most őszintén: mit csináljak, kinek mondjam hogy menjen haza??? Ilyent nem lehet!
Amellett meg, ez még mindig csak a harmadik alkalom volt, kb. 6-8 olyan ember jött, aki először jött, és biztos lesz, aki többet nem is jön. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek jön be ez a fajta móka. Ez nem is baj, de legalább elmondhatja magáról, hogy eljött és megadta magának (és a csemetéjének) az esélyt, hogy eldönthessék, kell-e ez nekik.
Kell 5-6 alkalom ahhoz, hogy kialakuljon egy stabil "mag", akik rendszeresen járnak, és akkor fog kialakulni a közösség érzése is. Megismerik egymást is a kölkök, meg persze engem is, ez így működik. Én amúgy is ilyen "kivárós típus" vagyok, nem szeretek semmit erőltetni, minden gyerek megérik arra, hogy elfogadjon idegeneket. Ki előbb, ki később. És el fog múlni ez a szaladgálás is (nehogy azt higgyétek, nekem nem lenne kényelmesebb csupa egyhelyben ülő "kisbirka" között. Csak ismerem és figyelembe veszem az életkori sajátosságokat, és megpróbálom maximálisan toleráns lenni.)

Sajnálom, ha nem ezt képzelted el Klári, de mint mondtam, nem vagyunk egyformák. Neked ez nem jön be, attól még ugyanolyan értékes emberek vagyunk mindannyian.

Cili
Zenebölcsis Cili
 


Sziasztok!

Kati, vigyázzatok magatokra odalenn! Hétvégére is ilyen ronda idő jósolnak.

Cili, aranyos ez a név (Zenebölcsis Cili). Amúgy 14 évesen én még lelkesen óvónőnek szerettem volna menni, aztán lett belőlem mérlegképes könyvelő Kép Még mindig azt mondom, hogy az elsőt jobban élvezném! Bár a hangomat a gyerekek már nem annyira Kép

Evetke, nagyon örültem neked ma az MSN-en! Kép
Kár, hogy a többiekkel mindig elkerüljük egymást, Klárusnak meg egyáltalán nincs is Kép

Borcsa, nagyooon édes volt a kisfilm! Főleg az utolsó babó. Ez vár rám?! Kép

Mindenkinek jó hétvégét!
Tigri

Névtelen ugye nem futamodtál meg? Kép Mikor és hol szülsz? Kép
tigribigri
 
 


Azért írtam hogy Zenebölcsis Cili, mert volt valami átalakítás itt a babaneten, és a sima Cilit nem fogadta el. Regisztrálnom meg továbbra sem sikerült, úgyhogy maradok tisztelettel:

Zenebölcsis Cili
Zenebölcsis Cili
 


Kékapu! Jajj de jó! Valójában nem számítottam rá, hogy be fogsz tudni azonosítani. Szabori azért vagyok, mert a férjem után felvettem a Szabó családnevet. Most Szabó Borbála vagyok hivatalosan. :o)
Én is üdvözlöm a te családodat! Bízom benne, hogy hamarosan majd találkozunk is.

Kati! Igen. Jó volt beszélni. Kicsit rossz volt rádöbbenni, hogy el vagyok tévedve. Vagy nem tudom. Velem van a hiba, vagy az orvostársadalommal?

Lányok! Nem akarok pofátlannak tűnni, de túl tartózkodónak és nemtörődömnek sem. Szóval inkább megkérdezem. Írogattok találkozókról kettesben-hármasban. Ez valójában egy fajta meghívás a többieknek is (például nekem)? Tényleg nem akarom senkire rátukmálni magam, de ha nekem is szól, akkor szívesen csatlakoznék. :o)

Cili! Nekem bejön a zenebölcsi, és nagyon hasznosnak is találom. Már csak azért is, mert én már a mondókákat, játékokat - ha tudtam is - mára elfelejtettem. Ezzel együtt fél óráért én egy kicsit soknak találom a 400 Ft-ot. Nem vagyok tájékozott, lehet, hogy ez reális. Nem hiszem, hogy minden alkalommal ott leszünk, de a fiamnak és nekem is szükségünk van a társaságra, úgyhogy azt hiszem számíthatsz ránk.

MSN: szabonet@msn.com
ICQ: 2232256
borcsa
 
 


Mi ez a pangás? Minden nap felnézek, időnként többször is, de hiába. Mi történt veletek?
borcsa
 
 


Hali!

Én is kuksizok ide néha, csak nincs időm írni! Kati még vidéken, Evetke és Klárus szerintem melózik ezerrel. Süti és Névtelen eltünt. Én pelenkát cserélek non-stop.

Borcsa természetes, hogy téged is meg akarunk személyesen is ismerni! Ezennel téged is meghívlak magunkhoz babanézőbe, azaz háztűznézőbe Kép Időpont még nincs megbeszélve.

Ja ha valakit majd érint a dolog: XV. kerületi önkormányzat nem ad szülési segélyt, körberöhögtek...

Most csak ennyi, írjatok!
Puszi
Tigri

Kép
tigribigri
 
 


A munkahely is szokott adni szülési segélyt. Mindkét házastársé. Bár lehet, hogy automatice adják, és kérni sem kell. De ha nem kaptatok, érdemes megkérdezni.
Vígasztalódj: Dunakeszi sem adott.

Cili
Zenebölcsis Cili
 


Sziasztok Csajok!!
Képzeljétek totál behalt a levelező rendszerem mármint a freemail,azt irta semmim nincs,amit kissé fájlaltam tudván hogy pld.Cili is milyen lelkiismeretesen küldi a zenebölcsis versikéket.Ma kiváncsiságból megnyitottam az origórol és ömlöttek a leveleim!Borcsa köszike a képeket,maj du.a páromat megkérem nézzük meg együtt met mindenféle letöltögetést kér,lés ahhoz nem értek!.Kati láttam én hogy megváltozott a cimed az msn-is jelezte csak elcsipni sose tudlak:-(mi lenne ha rám köszönnél ha van időd!!!Csüt.jöttök zenebölcsizni???-jó volna ha végre nem rohannék de mindig kitalálok valami feladatot magamnak:-))).Tigrikém csak megleltél csere-berémben??!-ugy örültem neki komolyan.Ne tudjátok meg lassan totál bekettyózok annyi mindent tartok fejben,ficnikre irogatok,de eddig minden flottul ment egy csomó jó dologra tettem szert.Ma is egy vadi uj remuskát cseréltem egy virágtartóért:-)))a férjem meg csak röhög nagyokat rajtam:-))
Klárus azért jussunk eszedbe néha,ha gondolod irj emailt.Tényleng csajok ez a freemailes dolog nagyon gáz ugyhogy átirom az email cimemet a profilomban is légyszike ha valami van oda irjatok!Drága Zenebölcsis Cili!-akartak külön irni,de nem birok lehet én csinálok valamit rosszul?:-(Csüt.beszélünk és sajnálom... Na ennyi hirtelen.Majd jövök én ne aggódj Borcsa olyan könnyen nem tünök el!_és most már ti se!!!
Puszi evetke
Ui:süti?névtelen? Nem harapunk:-)))))
evetke
 
 


Sziasztok!Kép

Na megjöttem!Kép Azt hittem nem győzöm a leveleket olvasni de tévedtem!KépKép
Hol vagytok??? Már akik nincsenek, azért látom hogy egyesek tartják a frontot!Kép
Balcsin nagyon klassz volt csak rövid volt a hétvége. Sok helyre kellett mennünk, úgyhogy nagyom hamar eltelt az idő.
A Balcsi be van fagyva, nagyon sokat voltak lent a jégen.

Klárus: A profilodban már az új címed van?
Hogy mikor talizunk?Kép Hát tulajdonképpen hozzám bármikor jöhettek. Ahogy itt olvasgatom, nem nagyon tartom valószínűnek hogy a zenebölcsiben találkozunk. Szeretettel várlak benneteket!!!!!Kép

Cili: Akkor most tényleg nagyon sokan lehettek!Kép
Biztos vagyok benne, hogy ha már egy ún. "összeszokott" banda lesz akkor minden gördülékenyebben megy. Az eleje ilyen szerintem.


Tigribigri: Alexa hogy viseli az éjszakákat? Hagy egy kicsit pihenni téged vagy "aktív" kisbaba?Kép Hogy telnek a kettesben töltött napjaitok?
Én is úgy emlékeztem, hogy a munkahelyem adott szülési segélyt. Feltétlenűl kérdezz rá a melóhelyedre!!

Borcsa: Szerintem amiről beszélgettünk az teljesen orvosfüggő. Valahogy nekem ez volt a kézenfekvő és nem is tünt fel, mert nem oda tartozom és végülis választottam ezt az orvost.
Úgy voltam vele, hogy 1 évben egyszer kibírom.

Tavaly jártam baba-mama klubba ide a műv. házba és ide 300 Ft + 1 db gyümölcs volt a jegy egy alkalomra.

Most megyek, mert Bence hisztizik ezerrel!!!Kép

Sziasztok, jók legyetek!!

Kati
kfk
 
 


Ééééés .... IGEN!!!!

Regisztráltam!

Tapsvihar!

Kezdetben sima Cili, később Zenebölcsis Cili, mostantól Foltvarró Cili

Köszi Borcsa!
foltvarró_cili
 
 


Hurrá ügyi vagy!!Jó lett a profilod is.-a kisebbik fiad egy az egyben te vagy:-))Megnéztem a munkáidat is,tök aranyosak,mit jelent az hogy kosárba?-meg lehet venni??
Kati ugy örülök hogy végre elcsiptük egymást,de tényleng köszönj be bármikor ha ráérsz,ha nincs időm vagy nem veszem észre azt ugyis tudni fogod:-))Jó lett volna kicsit többet beszélni reméljük talán holnap!Tigri erről a vállalati szülésiről én is hallottam,azért egy kört megér futni érte,minden fillér számit,és ki tudja??Tündéri képet raktál Alexáról a profilba nem is néztem eddig:-)
Klárus lassan kedd van régen irtál,ne hanyagolj minket,ennyire nem lehet tele a hócipőd ahogy irtad!Mert remélem csak pill.üzemzavar és a sok munkád foglal le.Na megyek kicsit olvasgatok még aztán tentike,Joccaka mindenkinek.puszi evi
evetke
 
 


Tigri! Jellemző az önkormányzatunkra. Sokmindent nem ad, amit más önkormányzatok igen. Mellesleg nem tudom, hogy ilyen segélyt más önkormányzatok adnak-e. Nekem a munkahelyem adott, de ott külön kérvényezni kellett.

Evetke! Olvasom az írásodat (13:26) de nem értem. Biztos valamire visszautalsz, amiről korábban már volt szó, de lemaradtam. De ez a remuska dolog... gőzöm sincs mi lehet. :o)

Kati! Már nem jársz a Csokonaiba baba-mamázni? Miért hagytad abba?

Cili! Gratula! Hogy sikerült végül?

Evetke! A www.tar.hu-n a kosárba azt jelenti, hogy a fotóról kérsz papírképet. Egyébként ha tetszik valami, azt Cilinél lehet jelezni. :o)

Pusza!
borcsa
 
 


Na ma is okosabb lettem,én azt hittem ez egy olyan bevásárlós dolog:-)))).Most néztem meg a videót,nagyon aranyosak!-igazi rosszcsontok! A remuska:- nos mostanában megszállt egy "elvetemült betegség"A nlc-n van egy csere-berés topik,-és hát én nagyon fűggő lettem:-)))Ma éppen az Árpád hidnál cseréltem egy kovácsoltvas virágtartót egy remuskáért!:-))/az egy ilyen elektromos sütö edény,orosz kivitel de isteni dolgokat lehet sütni benne/-sorry ha tudtad!HÁt ez a történet,és a múltkor ottan megtalált a Tigri és hagyott üzenetet tök jól esett.Kerek a történet???:-)))Jössz csütörtökön?-Te Borcsa láttam fotózgattál disznóság lenne kérni egy képet ha látszunk rajta?? Na húzok aludni pusza nektek is csajok holnap jövök!!-és ezt vehetitek fenyegetésnek is:-))))eviKép
evetke
 
 


Sziasztok! Olvasgatok ám rendesen, de nálunk nem történik semmi említésre méltó. Csinálgatom a másik könyvet, ez a nehezebb, mert nagyon elvont, filozofikus.
Janka már egyre biztosabban jár, de ha sietnie kell valahová, inkább a mászást választja. Kép
Tigri, a 2. kerület, ahol laktunk, nem adott ilyen pénzt, de az 1. pl igen. Ráadásul az illetékes elvtársak se mind tudják, hogy jár-e, jól kérdezz utána.
Kati, szuper lehet a téli Balcsi. Úgy megnézném egyszer! Sajna anyósomék Akarattyája nem fűthető, pedig lemennék romantikázni néha.
Evetkém, jó csereberét, csak nehogy úgy járj, mint Regina, Pongrác, Bonifác a Gőgös Gúnárban.
Na pusza, majd gyüvök. Klárus
klara
 
 


Evetke!
Nem, nem tudtam, hogy mi az a remuska. Köszi az infot. A fotókat úgy gondoltam, hogy feltöltöm a Tárra, mint a Cili, és onnan ha gondolod, akkor kérhetsz majd papírképet is.
borcsa
 
 


Süti! Kékapu! Hol vagytok?
borcsa
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok a segély ügyben! A munkahelyemtől már meg is érkezett a számlámra, csak gondoltam megpróbálom az önkormányzatot is. Tényleg számít minden fillér.

Evetke! Nekem is van egy remuskám, de én eddig még csak egyszer csináltam benne rakott krumplit, mit lehet még?

Klárus, Janka hová siet? Kép

Képzeljétek Alexa a hátáról átfordult a hasára, majd kihúzta maga alól a kis kezét is! Hova ez a sietség? Azért husi volt.

Majd még igyekszem írni.
Sziasztok
Tigri és a pontosan 1 hónapos Alexa
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!
Ez igen nagyon ügyi a pici lány,jó kis 1 hónapos ajándék!!!Mi minden hónapot ünnepeltünk 1 éves korukig:-))))A remuskában állitólag a világon mindent meglehet próbálni de főleg ilyen tésztás,krumplis cuccok fincsik benne!Nálunk Gábor nagymamája használja ott szerettem belé:-)) Örülök neked Klárus,már kezdtem aggódni:-(Itt is tök ügyike volt már Janka,ez napról napra látványosabb lesz,zabálni valók ilyenkor!!-és Gellért ?-az oviba minden okk!?Most mi is szivesen járunk,vannak ilyen hullámok amikor nagyon nyögve-nyelős,ki tudja mi határozza meg!Hétfőn volta suli előtti megbeszélésre az ovónénivel:-aztat mondta van egy tökéletesen iskola érett gyermekem.Hát ez van irány a suli szept.
Sajna a hirtelen távozásér Kati,de ezek az apró figyelmességek amivel kompenzálom a páromnál a netezési függőségemet!Ülök és nézem milyen szépen eszik:-)))).Remélem jó kis du.lesz mindjárt indulunk is!Borcsa várom hol tudok fotót vásárolni:-)))))?
Na mostan ennyi hirtelen szerintem ma már nem leszek vagy csak nagyon későn puszi mindenkinek evi
evetke
 
 


Evetke,

akkor sűrgősen kezd neki a tanítónéni-nézésnek! (ha már túl vagy rajta, akkor bocs). Nekem Barna most elsős, és tavaly ilyenkor (ill. már novemberben) betelt az osztálylétszám. Mi előző én szeptemberében már feliratkoztunk a tanítónénihez, más kérdés, hogy ő egy "sztártanítónéni", de nagyon-nagyon be is jött!
Tényleg, van már jelölted?

Remoska: (mi o-val szoktuk meg, bocs) ha jól tudom, szlovák szerzemény. Anyu MINDENT abban csinál. Párolja a káposztás tésztához a káposztát, túrós csusza, szalonna, sült hús, szóval egyszerűen minden. És amiért csudajó, hogy mivel felülről melegíti a tető a kaját, szinte lehetetlen leégetni benne, pedig én abban nagy művész vagyok!

Hajrá remo!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!Kép

Mit szóltok ehhez a havazáshoz? Remélem holnap már szánkózásra is alkalmas lesz. Bár nagyon izgulok mert holnap megy a férjem Salgótarjánba úgyhogy az útviszonyok nem a legjobbak lesznek szerintemKép

Borcsa: Azért nem járok a baba-mama klubba már mert bébi úszásra is járunk és tavaly csütörtökre tették a csoportunkat. Azt valahogy fontosabbnak ítéltem meg, na meg 2002. januártól zenebölcsizünk!Kép Jöttök csütörtökön?

Klárus: Nagyon szép a téli tó. Mondhatni mostanság szebb mint nyáron!Kép
Tényleg kár hogy az Akarattyai nyaralóban nincs fűtés mert jó nagyokat lehetne sétálni. Gyerkőcök biztosan nagyon élveznék a dolgot.

Evetke: Azt hiszem sejtem, hogy mi lehet ez a remoska. Apósoméknak van és nagyon szeretik.
Most nyáron voltak kint, de valamiért nem vettek nekem lehet hogy azért mert már nagyon drága volt.
Jó volt ma is elcsípni téged!!Kép

Tigribigri: Nagyon ügyes Alexa!Kép Mi lesz még ha így folytatja?Kép

Cili: Gratulálok a regisztrálásodhoz, nagyon ügyi vagy!!!Kép
Szépek a gyerkőceid! Tényleg anno kérdeztem ezt a faliszőnyegszerű foltvarrásos munkát. Akkor mondtad hogy tele vagy megrendelésekkel. Most már aktuális?

Jók legyetek!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Kati!

Mindig aktuális, csak "sorállás" van. Általában 1-másfél hónap.

De ezt ne itt beszéljük meg, majd csütörtökön.

Cili
foltvarró_cili
 
 


http://kep.tar.hu/bolcsi/
Ide raktam fel azt a néhány nem túl jól sikerült képet. Ha lesz majd még, akkor az is itt lesz.
Jó éjt!
borcsa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?