Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Marek az infót!

Igen, én is úgy gondolom, hogy jól választottam Ildivel. :)
Tudom, most nem a szülészeten van, de gondolom meg tudja oldani, hogyha mennem kell, akkor fel tudjon jönni hozzám is.

Jaj Te szegény, hány ágyasban voltál, ahol ez a "remek" csapat volt melletted?
És jut eszembe, Kika szoba szabad volt?

Kép
anhel
 
 


Ildi: hát azért jött előbb Lotti, mert már készen volt, és nagyon kíváncsi volt a családjára :D Ez egyértelmű :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi, emiatt ne legyen lelkifurid, a legkevésbé vagy Te az oka annak, hogy ennyivel előbb jött Lotti. Fronthatás például, bármi egyéb. A tapasztaltabbaknak nyilván van ennél jobb magyarázata is.
A lényeg, hogy jól vagytok! Ráadásul a párodnak igaza lehet. ..:)
Egyébként meg, ha a panaszkodáson múlna, az én Dórim is már megszületett volna hetekkel előbb, kb. mióta iszonyúan zúg a fülem és egyfolytában csak picsogok, hogy mennyire nem bírok aludni, stb.

Kép
anhel
 
 

 
 

Ma 11-ig aludtam, nagyon jól esett. És tervezem, hogy visszmegyek még aludni. Ma ilyen napom van :S
Megint álomkór...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel
Ötágyas szobában voltam. De így is hálát adhatok mindenkinek, aki a kórházban dolgozik, hogy nem raktak ki, mert szombaton már mondták, hogy mehetek haza, én meg csak hápogtam, hogy Borit nem hagyom ott. Aztán jött a dokim és intézett nekem még egy kis haladékot, de szüksége volt mindenkinek a jóindulatára. Akiknek fenn van a korán a babájuk, azok nem maradhatnak az osztályon, hanem 72 (vagy kevesebb) óra után haza kell menniük.... Tavaly ugyanez volt, ki akartak rakni a kórházból, én meg csak bőgtem, hogy Bálintot nem hagyom ott. Hát most ezt megismételtük, de most volt egy kis emberség mindenkiben, a TB meg szerintem kibírja, hogy engem 3 nappal tovább kellett etetniük...

Kika szoba....? Örültünk, hogy jutott szülőszoba. Az egyesben kezdtük, azt szépen elárasztottam magzatvízzel, amikor kiürült a kettes szülőszoba, rögtön átköltöztünk, mert az egy kicsit nagyobbb. Tovább nem tudtunk költözni szerencsére, mert megszületett Bori... :lol:
Teltházban nem lehet válogatni... :lol:
Ja, és először nem volt hely a gyerekágyon, egy nap után költöztettek át oda...

marek
 
 


Köszönöm az együttérzést csajok!!! De lassan kezdem feladni. Csak sírdogálok itthon, :( :( pedig ma még barátnőm lányának 1 éves szülinapi partyjára is hivatalos vagyok...

Ildi: biztos hogy nem miattad jött Lotti hamarabb!!! Ő így látta hamarabb, a babák biztos hogy értenek ahhoz, mikor kell kijönniük.

linhbaba
 
 


Így látta jónak, úgy értem... látszik hogy dekoncentrált vagyok :(

linhbaba
 
 


Linh: nem csak értenek hozzá, hanem egyenesen ők diktálnak. Az agyukban van valami izé, ami jelez, ha készen állnak a születésre, és erre indul be a szülés. Ezt is a napokban olvastam...

Ne sirdogálj kérlek, nem sokára jobb lesz. A 37. hét környékén bármit megtettem volna, csak Bori jöjjön már ki, sírtam is, szomorkodtam is, de nem jött, mostanra minden bajom elmúlt. Már nem zavarna az sem, ha túlhordanám... Lilivel ugyan így voltam. Egyszercsak jobb lesz, és kész. És mindjárt itt van a te időd is a megkönnyebbülésre. Addig meg lehet jókat aludni, és a kicsiről álmodozni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac köszi! Azért nem láttam magunkat, mert a táblázatban néztem, és ott nem vagyunk. De a szüléstöri meg a kép ok. Köszi.

Amúgy most értünk haza a sétából, két és fél óra volt és még mindig alszik. Bár éjszaka lenne ilyen!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés:

Most volt itt a védőnőm, nagyon rossz lett a vér és vizelet leletem, fehérje, baktérium minden van, a vérnyomásom 143/86, lábam csupa vizes, irány a kórház, már beszéltem az ügyeletes orvossal, azt mondta mindenképpen menjek be, megvizsgál, megnézi a vizeletemet és eldönti mi legyen, remélem nem lesz baj.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Kapkodom a fejem.... :roll: :roll:

Gratulálok Kriszta!!!!

Hajrá Emmalena!!!!


Én jól visszajöttem tegnap....na mindegy, apósom hozta Barbit az oviból és pikk-pakk itt volt a fél család - véletlenül. :shock:
Beállított anyám, tesómék. Mindenkire rájött, hogy még utoljára pocakosan lásson... :roll: próféta szóljon belőlük!!!

Tegnap: ctg-n rendszeres, de nem túl veszélyes fájások, aztán vizsgálat: 1 ujjnyira nyílt méhszáj. Bármi lehet, dokim nem bocsátkozott jóslatokba. DE egyfolytában fáj mindenem, derekam, hasam, szalagjaim, Szabi túrja a fejét a lábam között, ez néha akkora nyilalásokkal jár, hogy menet közben összerogyik a lábam :roll: Állati viccesen nézek ki ilyenkor....mint aki beszart....
:oops: bocs!

Marek! Csodás a lányod!!!! Óriási gratula!!!! És most aztán pozitívan!!!

Férjem ma el, holnap este jön vissza, drukkoljatok, hogy NE MA éjjel folyjon el a magzatvíz.....

Megyek az oviba gyerekért, talán este be tudok még nézni, vigyázzatok magatokra, és hajrá, aki szülne, én MA még nem, vasárnap már jó lenne :lol: :lol: :lol:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Tercsi: már látszik a táblában is: csak ennyire lassú volt az extra :S

Nincs mese, ha most alszik, akkor neked is most kell pihenned :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: a terhességed már kihordottnak számít, ne izgulj! Ha most kell szülnöd, megbocsátom neked, hogy csak ennyi ideig laktál a terhes táblában :)

Ne izgulj, a legnagyobb rossz ilyenkor az lehet, hogy a születés megindítása mellett döntenek. Akkor meg babázhatsz nemsokára... Az nem rossz :) Igaz?

Nagyon drukkolok neked! Nektek! És szerintem a 10.10-i szülés nem is olyan rossz...

Már Kriszta élvezi is az előnyeit, remélem Emma is csatlakozott már, de biztosan közel jár hozzá...
Csak ajánlani tudom ;)

Tel. számomat elmentetted?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Handi: én drukkolok neked, de vigyázz az oviba menetellel, mert az babacsalogató hatással van. :D

Menj inkább a bölcsibe érte :) Nekem bejött, tegnap mentem Liliért és nem szülök még...

De Kriszta... ;) (Ő is oviba ment, nem?) És most már babázik :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek, hú ez a kórházas hercehurca, el is hiszem, hogy rosszul viselted... de örülök, hogy végül maradhattál. Belegondolni sem merek egy olyan helyzetbe, hogy én haza, ő meg marad. Ki a franc bírna otthon ülni nyugiban a seggén...

Na, gondoltam is Rád, azért is kérdeztem - Ildi említette, hogy azon a héten csúcsok dőltek meg, csak aznap de. amikor én voltam ctg-n szept. 30-án (szülőszobán csinálta, mert ügyeletben volt) 9 baba született meg! Ebből szerintem egyet hallottam is. :D

Éva, mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen! Holnap meg már irigyelni fogunk Nymalaccal és a többi még 2:1 állapotú kismamával, hidd el! :)

Kép
anhel
 
 


Engem hívott a védőnőm... Biztos ma nagyon hiányzunk nekik...

Kérdezte, hogy még egyben vagyok-e, mondtam, hogy igen... :)
Aztán mondta, hogy Lili miatt hív, mert kellene neki a 3 éves státusz mérés. Mondtam, hogy rendben, mikor vigyem...
Hát, pl. ma mondja nekem 3-kor, 5-ig rendel a doki nénink, és addig jöhetnénk... Ez jó ötlet, de éppen a pancsiba készültem, Lilim meg ébredezett a bölcsiben. Mondtam, hogy oké, lefürdök, hozom a Lilimet meg az oltását, mert azt is már egy ideje tervezzük beadatni neki :D
Ő meg átszaladt a doktornénihez, és megkérdezte jöhetünk-e, persze időpont már nincs, de természetesen bezsúfol minket is :) (tök jó fej, csípem őt). De akkor mentő ötlete támadt neki, úgyis nemsokára megszületik Bori (mondtam neki, hogy célidő jövő szerda), és akkor úgyis ki fog jönni, és akkor itthon leméri Lilit is, meg beadja neki az oltást is... És akkor most nem kellett mennünk.

Nagyon szeretem az ilyen hozzáállást. Nem véletlenül cseréltem én anno doktor nénit Lilinek. Azt hiszem Bori meglepi majd valami finom csokival, mikor jön majd hozzánk első alkalommal... :D

És én a védő néninket is szeretem. egyáltalán nem jár a nyakamra, tudja, hogy nem szeretem, ha jönn, így mindíg felhív, kérdez, egyeztetünk, és kitölti amit ki kell. Borival is ez lesz. Akkor jön majd, ha hívom, ha kell valami infó neki, akkor majd felhív.

És ami miatt jó a védőnéni a háznál: ő az egyetlen a környezetemben, hogy melyik gyerekemnek mikor milyen oltásra, vagy vizsgálatra kell elmennie, és mint egy jó titkárnő, ezt jelzi is nekem idejében :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: jó az új vonalzód! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: nézd csak. Lehet venni bármilyen babakocsiba jó mózeseket 4500Ft-ért. Ezzel eléggé védett és meleg lehet az eredetileg kinézett babakocsid is. :)

http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=337

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac, a képekhez kis komment, amiket küldtem...
Az egyik a szülés utáni kép, ahol még körbeugrálják a csecsmősök. Aztán babakocsi, az első séta. A cumis törcsis, az első fürdés utáni, aztán két alvós kép. Köszi az ügyintézést. :wink:

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nymalac, nagyon jó lett a honlapon a galéria. :)

Kép
szöszke
 
 


Lányok! Ehhez mit szóltok? Vett valaki ilyen koponya-kímélő párnát? Az tény, hogy elég sok kisbaba elfekszi a fejét. :shock:

http://babyfun.vasarlas.origo.hu/termek ... id=1440176

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok, látom ujra van pár baba :lol:

GRATULÁLOk én is a friss anyukáknak és a babáknak.

Marek: örvendek, hogy minden rendben...végre otthon.

Lkata: sajnálom a kapott rossz hirt...ne szomorkodj el, csak kijön majd...

Én nemrég keltem fel, aludtam egy nagyot, két napja reggel is fél 10ig jól elvagyok az ágyba :lol:
Nekem nem szabad szülni novemberig...a tegbnap volt itt egy szaki, aki be kell épitse még a kandallót, kér hét mulva ér rá idejönni...igyhát remélem ezt még kivárjuk

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Örömhírt hozok!!!!!!!


"Megszületett Baric Emma Lena. 17:45-kor. Természetes uton. 3750 gr es 53 cm. mindketten jol vagyunk. puszi"

Tiszta szívből gratulálok Emmához az egész családnak! Gyors felépülést, és sok-sok tejcit kívánok nekik!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szöszke: köszi! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tercsimama: Fent vannak a képek!
:)

Mindenki: Lehet Nóri képeket nézegetni a galériánkban...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: vajon mi lehet veled?! Nagyon sokat gondolok rád... ++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET EMMÁÉKNAK!!!!!!

Évinek szorítok!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET EMMÁÉKNAK!!!!!

így akartam

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Emmaléna!
Gratulálok Emma megérkezéséhez!!! Jó egészséget és boldogságot kívánok nektek!!!!

marek
 
 


Emmaléna! Hatalmas gratula! Egészséget, sok tejcit kívánok!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Hatalmas gratula Emmaléna!!!Sok boldogságot, gyors felépülést és sok tejcsit :D

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


sziasztok!


Én Vikcy barátnője vagyok.Csak szeretném veletek közölni,hogy Vikcy már este fél hét óta bent van a kórházban.Fájásai voltak.Most szűk három ujjnyira van kitágulva.Nehezen tágul szegény.Sok-sok drukk neki.Ha van valami akkor jelentkezem.

A babásoknak sok boldogságot és sok tejcsit,akik pedig még várják a kismanót azoknak kitartás :)

Kép
csehi77
 
 


GRATULÁLOK MINDENKINEK!!!

GYÖNYÖRŰSZÉP BABÁK SZÜLETTEK, NAGYON ÜGYESEK VAGYTOK!!




Marek!!!
Gyönyörű a kislányod, örülök,hogy már otthon vagytok és minden rendben van!

Nyugtonmalac!
Annyira jó a honlap, remélem Tomit is motiválja a születésre a honlapra való felkerülés is :lol: :lol:

Olyan jó olvasni a soraitokat, sajnos én még a babás-mamás részekhez nem nagyon tudok hozzászólni, de remélem nemsokára eljön ennek is az ideje.
Minden rendben velünk, most már naponta járunk ctg-re, most is oda készülök és apával várakozunk.
Semmi fájdalom amúgy, úgyhogy biztos még van egy hetünk, remélem utána belehúzunk :)

Addig is császkálunk egész nap, ide megyünk - oda megyünk, mert apa is itthon van - lehet,hogy emiatt kevesebbet fogok jönni, de akartam már kérdezni, hogy valaki el tudná -e nekem küldeni priviben a számát, hogy tudjak jelezni,ha megszületne Tomi a nagy csatangolások közepette :lol:

Mindenkinek gyönyörű szép hétvégét kivánok, a pocakosoknak pedig kitartást!!! :)

Borkaby

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Nyugtonmalac! :lol: Még mindig hála a honlapért! Így tudom követni a babaesőt! :lol: Köszi! :lol:

Inez, Kriszta, Emmalena! Hatalmas Gratula Nektek!
Sok egészséget, kitartást! :lol:

A fejvédő párna ütötte meg a szemem:
Én forgatom a fejét, minden evés után máshogy van, hol egyik, hol másik oldal, így nem hiszem, hogy elfekszi. Most már magától megfordítja, így egy kicsit küzdelmes! :lol:

Nusildi! A séta tuti jót tesz! Ugyanis Máté 2 napja a kiságyban alszik minden evés után, 1 éjszakai evés úgy néz ki kimarad. (bár 2 éjszakából nem lehet még következtetni) Igaz, mi 2,5 óra sétánál tartunk! :lol: Ezért is nehezebben tudok jönni! :oops:

És hihetetlen gyorsan fejlődik a mozgása! :shock: Tegnap este arra ébredek, hogy nyöszörög, hú gondoltam kelés lesz és evés (egyébként így is volt) És látom, hogy a kiságyban keresztbe fekszik és a lábait kidugta a rácson! :lol: Hihetetlen!
Ma este meg letettem, feje a fal felé következő evés előtt, meg teljesen keresztbe fekve találom a kiságyon. Hihetetlen mászkerálásban van! :shock:

Egyébként jót tett nekem a védőnéni szerdán! Jót beszélgettünk az éjszaka miért nem alszik a kiságyban témáról!

Jaj és olyat kakilt tegnapelőtt! Anyum rakta tisztába és éppen el tudott ugrani, mert sugárban jött! Szőnyegig ment! :lol: Fél óra takarítás! De azóta nem fáj a hasa! :lol: Kellett egy kis tisztulás biztos és az Infacolt sem szedjük azóta, szóval alakulunk! Nagyon gyorsan és napról napra! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Vickynek ezer drukk!!!!!!!!!!!!! Gyors szülést most már neki!

Borkaby! Meddig engedik neked túlhordani? Jó császkálást!

Jaj és még Nusildi! Nekem is nagyon sokat jut eszembe, hogy én vagyok az oka, hogy hamarabb jött, nem is kevéssel! Hisz festés, pakolás, jövés-menés, nem pihenés stb.! De amilyen egészséges, jól fejlődő baba és azért szép súllyal született engem is azzal vigasztalnak, hogy ő már készen állt és kíváncsi volt! :wink:

Egyébként kinek hogy telt az éjszaka? Hétvégi programok?

Éváról nincs hír??????????

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Először is, GRATULÁLOK Emmalenanak, minden szépet és jót kívánok nekik!!!!!!!!!!! Kép

Bettike - úgy néz ki, hogy nálunk megint kimaradt egy éjszakai etetés, no de miért is? 1-kor keltünk, evett 50 ml-t 50 perc alatt, aztán hiszti ezerrel, kiságyában nem maradt meg, nyüszögött, majd magamra fektettem, ott sem volt neki jó, mozgolódott, vinnyogott, raktam újra cicire, kicsit evett, aztán vissza rám, úgy aludtunk el kb. fél 4-kor, hogy a kisujjamat szopta ezerrel :roll:
Szóval a múltkori tök jó éjszaka után most megint semmit sem aludtam :?
Engem itt már megnyugtattak a csajok, hogy nem miattam jött előbb Lottika, úgyhogy te se gondolj erre, azért jött előbb Máté, mert jönni akart, én is próbálok arra gondolni, hogy ő tudta, hogy jobb már neki kint vagy hogy ha tovább marad bent, valami probléma lett volna, gondoj erre te is!!!
Tök jó, hogy így mocorog Máté!!!
Amúgy Lotti kb. 6. naptól átfordítja a fejét ha hason van egyik oldalról a másikra :shock:

És képzeljétek, tegnap peluscsere közben lepisilt sikeresen, így át kellett öltöztetni, mondja párom, hogy ha már úgyis meztelen, tegyük mérlegre és képzeljétek, 2710 gramm!!!!!!!!!!! Juhéééé, születési súlyát 10 grammal meghaladta, nagyon boldog voltam!!!

Borkaby - lassan te is hozzá tudsz majd szólni a babás részekhez :wink:

Júj, megyek, mert felébredt!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!
Naháááát, micsoda babazuhatag! :wink: :lol:


Emmalena...nagyon gratulálok! A kis Emma nagyon ügyesen jött, szép súlya és hossza van! Remélem nem volt túl megterhelő!
Nagyon sok boldogságot és egészséget nektek!
:lol:

Vicky...nagyon drukk! Bár lehet azóta már babázol is? Várjuk az infókat! Pussz!
Nekem is van egy eseményem, tegnap este elment az egész nyákdugóm! Tényleg barnás és undorító! :shock: :?
Kicsit meg is ijedtem tőle, mert a Wc-n vettem észre, tele lett vele a betétem!
Hívtam a dokit, mondta hogy azért menjek be ha tudok. Letusoltam,Fecó be is vitt, feltettek Nst-re és fájásmérésre. Nst jó volt, fájás semmi (ilyen 30-as max.) :roll:
A doki megnézett, nem tágultam :( , és már nem jött több vér...tehát nyákdugó volt!
Kérdeztem hogy ez azért jelent e valamit? Be fog e indulni? Azt mondta -nem, ez csak azért van mert megpiszkált, sajnos ez nem jelent semmit! :?

Kép
Unokatesómmal, aki november elejére vár babát! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok

köszi lányok a tippeket, majd sorba próbálom ki öket. kedden megvizsgálták a pisimet, negativ volt. ilyen hamar gondolom nem változott meg.
de kedden bemegyek a dokimhoz, megmutatom neki a bokám.

GRATULÁLOK, sok eröt és egészséget kivánok a friss anyukáknak és a babáknak

éva: drukkolok, hogy minden rendbe legyen nálad

kata: Norbika jól meggondolta magát igy a végére

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ma 08.50-kor 3700 grammal és 52 cm-el megszületett Unger Fanni.A baba és anyukája is jól vannak. Nem volt egyszerű menet,de majd Viki mesél.Csodálatos érzés volt ,hogy én vághattam el a köldökzsinórt

Kép Kép

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem, de tegnap már későn értünk haza és lusta voltam a gép elé ülni, ma meg már reggel 7-re szüreti mulatságba vittem a lányom.

Szóval, tegnap a kórházban megnézték a vizeletemet, ők nem találtak benne fehérjét, a vérnyomásom magas volt, a lábam dagadt, egy csomó ideig ctg-tek, hogy rendben van-e a baba, fájásaim nem nagyon voltak max. 60-asok, megvizsgáltak, még mindig ujjkúpnyira vagyok csak nyitva, így hazaengedtek, méregetni kell a vérnyomásom és ha továbbra is (kb. 3 napig) magas a vérnyomásom, szédelgek, fáj a fejem, akkor megint be kell mennem, de amúgy is megyek talán szerdán nst-re, aztán majd meglátjuk mi lesz.
Már annyiszor indultunk neki a kórháznak- szülésnek, hogy amikor tényleg itt lesz az idő észre sem vesszük, hogy menni kell....



Bkrisztával sajnos mégsem találkoztam, de örülök neki, hogy nem kellett még kivenni a babánkat, jobb lesz, ha majd magától indul meg a szülés, inkább még várok rá egy kicsit.

Emmalena

Én is tiszta szívemből gratulálok a kislányotokhoz, jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!!

Már lassan mindenki megszül, én meg itt állandóan csak tévesriasztok!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


MINDEN ÚJ ANYUKÁNAK SZÍVBŐL GRATULÁLOK A GYÖNYÖRŰ BABÁKHOZ!!!!

Sziasztok!

Visszaolvasni nem tudom mikor lesz időm, de igyekszem. A time management még nem az igazi!

De legalább a szülésem történetét végre megírtam. Egy kicsit hosszú lett, bocsi (apával pont elletnétesek vagyunk ezügyben)!

Kép Szabi alszik

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kata

Tegnap , ahogy engem is megvizsgáltak jött belőlem valami barnás trutyi és még ma is olyan volt a betétem. Érdekes, ha a dr.nőm vizsgál sosincs ilyen, de ha az ügyeletes orvos, akkor mindig folyik belőlem valami.

Jól néztek ki együtt kismamák!!!

Vickyéknek gratulálok a kisbabájukhoz!!!! Itt már tényleg csak mi maradunk egyben a végére!!


Bettyna

Nagyon édes Szabi baba!!!

Kép

Kép
éva75
 
 


Csak egy gyors bekukk, mert mennünk kell vásárolni....

Vikinek és Fanninak hatalmas gratula a nagy eseményhez, gyors felépülést és sok sok tejcit kívánunk!
Sok boldogságot a családnak!


Szabi baba olyan gyönyörű!
De édesen szundizik...


Emma küldött egy sms-t, íme:

"Sziasztok. Megvolt az elso szopi, a sok elotejnek koszonhetoen jol lakik. O is kis szivattyu, nagyon ugyes. A korhaz szuper, a szemelyzet is nagyon keszseges. PUsz"

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Emmalena, nagyon gratulálok!

Éva75, ne aggódj, az a hátralévő két hét is jó lesz még valamire. :) Én is úgy állok hozzá, hogy még nincs itt az ideje.
Attól meg nem fog hamarabb beindulni, hogy kínzom magam ilyen-olyan gondolatokkal. :shock:

Timi, akkor nem tudom, mi lehet a lábdagadás oka. Én hétfőn vonatoztam 6 órát, na estére ocsmányul bedagadt, és kellett 2 nap, hogy visszanyerje eredeti formáját a bokám.

Kép
szöszke
 
 


megjöttünk ctg-ről, semmi fájást nem mutat, illetve enyhén valamit azért megmozdult, de még mindig nem közelít a fájásokhoz :roll:

Már egyáltalán nem sürgetem, szerintem a babák tényleg tudják,hogy mikor kell jönniük és kiválasztják a legjobb időpontot a születésükre. Lehet,hogy még én sem vagyok teljesen kész a szülésre, és bevárja,míg lelkileg felkészülök rá :D vagy még neki kell egy kis idő, még alszik egy picit és gyűjti az energiát

Bettike!
2 hétig biztosan engednek tovább hordani, de elsősorban attól függ, hogy milyen állapotban van a baba, a méhlepény és a magzatvíz. Eddig szerencsére mindhárom tökéletes, nincs mitől félni - de amiatt kell járni minden nap ctg-re, hogy kiderüljön,ha történik valami probléma, és akkor rögtön indítanak. Most,hogy bent voltam a kórházban is volt egy kismami,akit levettek a ctg-ről és rögtön vittek császárra - a hideg is kirázott, baromi rossz érzés lehet. Haza se engedték, a férjének telefonált, hogy hozza a cuccait... :shock:

Linhbaba!
Jobban vagy? El tudtál menni a szülinapra?

Lkata!
Nagyon aranyosak vagytok a képen, tökjó, hogy együtt babáztok majd az uncsitesóddal

Kép

Kép
borkaby
 
 


Vickynek sok boldogságot! szép husis babája lett!: :lol: :lol:
Nem csoda ha nem volt egyszerű menet! :roll:


Emmalena...örülünk hogy működik a kis szivattyú! :lol:

Ma délelött megint kijött egy darab "barna kocsonya" belőlem! :shock: Nekem hány darab nyákdugó lehet????? Csoda hogy nem jött ki eddig Norbi? Aki így be van dugózva, az nem is tudna hamarabb szülni! :)
Éva...szerintem direkt vizsgálnak durvábban, lehet téged is tágítgatni akartak! Picit fáj, de legalább a nyákdugónk kijött, remélem most már nyiladozunk kicsikét mi is! :wink:
Lényeg hogy ne élénk piros vér legyen, mert az ne jó!!!!!!! 8)

Kivasaltam mindent :) Mindjárt ebéd, anya halat süt! Kell a folsav és az omega3 :wink:
Utánna megyünk az IKEÁ-ba, már 5 hónapja szeretnék oda eljutni, de eddig nem mertünk menni a görcseim miatt. Most már nem számít!
De berakjuk a kórházi csomagot, hátha hazafelé már oda megyek! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Vikinek gratulálok Fanni érkezéséhez! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nekik!

Nyugtonmalac
Nagyon jó a honlap! De hogy lesz erre időd, ha megszültél? Vagy az a cél, hogy te szülj utoljára, hogy mindenki felkerülhessen előtte? :lol: :lol: :lol:
Viszont egy dolgot nem értettem. Olvastam, hogy mit lehet és mit nem lehet enni szoptatás alatt. Mi a baj a teljeskiörlésű pékáruval??? Én ugye fehér lisztet egyáltalán nem használok, fehér kenyeret hónapok óta nem ehetek. Ráadásul még mindig diétázok a cukor miatt, szóval nem hiszem, hogy vissza akarok szokni, a fehér pékárura... :roll: Valakitől egy magyarázat?

LKata
Én még nem is láttam nyákdugót... :roll: :roll: :roll: Reméljük, most már lassan beindulnak a dolgok nálad is...

Éva
A téves riasztásoknál nincs rosszabb... Nem irigyellek!!!

Borkaby
Te már túl vagy a 40. héten? Nem semmi! Drukk neked is, hogy történjen végre valami...

marek
 
 


Sziasztok!

Folyt. köv.
Szóval a szörnyű éjszakánk után volt egy nagy hiszti is délelőtt.
Végre lementem az utcára majdnem 2 hét után, elmentem a DM-be, addig párom volt Lottival, mire hazaértem, már üvöltött a gyerek, éhes volt. Előtte reggel a 40 ml-t megette és 4X bukott :cry: Nem tudom, normális-e ez, de elég sokat, szerintem vagy 10 ml-t :?
Mamák, nektek bukik a babátok???

LKata - ha már nincs nyákdugó, akkor jöhet akármikor a baba, nem? Bár azt is olvastam, hogy ha elmegy a nyákdugó, még akár 2 hétig is lehet húzni :shock:

Bettyna - Szabi baba gyönyörű és milyen szép nyugisan alszik!!! Gyere gyakrabban, ha tudsz! Én mindig azt használom ki, ha Lotti alszik :wink:

Vikinek GRATULA és mihamarabbi regenerálódást és jelentkezést!!!

Borkaby - pontosan, ahogy mondod, a babák tudják, mikor kell jönni :lol: Persze pont én mondom, aki parázik össze-vissza, hogy miért jött Lottika előbb :roll:

Ma meglesz a 3. levegőztetés, holnap de. megyünk babakocsit venni és du. le is megyünk sétálni, szerintem simán lehet, ha ilyen jó idő van, sőt, ha már lenne babakocsi, ma levinném!!!

Bettike - most éjszaka megint nem aludt az ágyában, csak rajtam :roll: Mit mondott erről a védőnénid? Amúgy nekem annyit javasolt, hogy rakjak olyan textilpelust oda a feje alá, amin az én szagom van :lol:

Na megyek, írjatok!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Ismét van egy kis időm, most délelőtt voltunk sétálni, aztán kaja, majd apukájával közös program míg én összeszedtem a lakást, délutánra vendégek jönnek! Most meg már nem pihenek, mert mire elaludnék, már itt is lesznek vagy csöpség riaszt! :lol:

Nusildi! Elmeséltem a védőnőnek, hogy nem értem, miért alszik a kiságyában nappal éjszaka meg nem. Ő meg mondta, hogy azt gondoljam végig, hogy a baba érzi, hogy nappal anyuka, apuka stb. tesz-vesz, nincs nagy csend, jövés-menés van, nem érünk rá állandóan fogni stb. De estére ugye csend, itthon van anya, apa. Tökre ráérnek! (Végül is!) :lol: Akkor persze, hogy neki is jobb lenne velünk! :lol:
Azt mondta, hogy munkás éjszakák állnak előttünk, de megéri, ha azt szeretnénk, hogy mindenki a helyén aludjon. (Egyébként azt vettem észre, hogy sokkal kipihentebben alszunk mindketten külön-külön!)
Azt tanácsolta, hogy ha nyüszög, sír, akkor menjek az ágyához, nyugtatgassam, beszéljek neki halkan, akár énekelgessek is, esetleg ki is emelhetem a kiságyból egy-egy rövid időre, de pl. tilos a sétálgatás. És lassan meg fogja tanulni, hogy bár anya, apa este tökre ráér és számíthat ránk, de aludni akkor is a kiságyba kell neki és azt se felejtsem el, hogy mennyire okosak a babák! :wink:

Első éjszaka ezért, amint meghallottam, hogy evéshez készülődik, már adtam is a cicit, hogy ne nagyon ébressze fel magát, aztán még így félkómásan megkajált és vissza az ágyikóba. Ott néha néha fel-fel nézett én megnyugtattam (15-20 perc), hogy anya itt van, aludjon nyugodtan, ügyes nagyfiú már stb. És lám csodát visszaaludt. (Ezért jutalmul a reggeli 7 órás kaja után anyával lustizott, és egész nap halálra dícsértem, hogy milyen ügyes, okos stb.)

Most éjszaka ugyan így kezdtem, ő azonban 1-kor úgy gondolta, hogy inkább ébren marad. Így 2-ig "játszottunk". Azaz én simogattam, hogy igazán lehetne aludni is éjszaka, meg beszélgettem neki, meg simogatás, meg fordítgatás hátról-hasra stb. 2-kor azonban ő adta fel! (Én vagyok az erősebb! MÉG!)
Aztán majd meglátjuk, hogy ez a módszer meddig válik be! :lol:

Nem tudom, hogy ebből mennyit tudsz hasznosítani, de úgy veszem észre, hogy nálam agyban dől el, hogy mit tudok nála elérni! :wink:

Jaj! És még egy kis türelem neked, mert látod mi is csak a 4 hét körül tudtuk ezt elérni! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Máté nekem is bukik! A védőnő azt mondta ne aggódjak, az a felesleg! :roll:

Egyébként köszi a kisujjas tippet! Tegnap én is bevetettem délután. Sajnos egy öltöztetés alkalmával szerintem becsaptuk a gyereket, mert azt hitte fürdés és kajálás lesz. Ezért mikor már semmi sem segített, akkor jutottál eszembe én is odaadtam neki a kisujjam! Hát nem semmi vákuum van ebben a gyerekben. :lol: És még kellett a nyugalomhoz az a zene is, amit pocaklakóként hallgattam vele! (Bereczki, Szinetár - Új élmény) Aladdin mesefilm betétdala! Egyébként fent van a youtube-on! Hátha segít! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?