Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és új képek a
http://www.somlohegy.hu/feketejulcsi
oldalon KépKépKép

Félkarú, féllábú és au, mingyárt félszemű
Kangi
kangi
 
 


Kangi: Julcsi annyira falat a képeken, és a mosolya lenyűgözőKép. orrocskájának pedig gyógyulást.Végülis mitől lett neki?Háp-bú produkcióhoz gratulálok, ügyik vagytok!!!Hugod kislányának jobbulást!!!!
Robó a képen kutyust harapdál, fordítható három írányba, kelepel 3 féle hangon, aranyos kis játék.Aztán vigyázz nehogy Julcsi eltegyen lábalólKép!

Urszila:köszi a tippet ,Robó még csak most kezdte a gyömölcsöket, így még a főik messzebb vanak.De majd mrgpróbálom a szilvát adagolniKép.Bablé leöntéséről én is azt hallottam, hogy utánna már a második vízben , nincs puffasztó hatás.

Gombóc:drukk, hogy mielőbb múljon el ez a fránya nyavaja!!!Ne légy elkeseredve, rendbe fogsz jönniKép.

Beu:milyen a Franyó féle bab?(most nincs időm kikeresni...)

Köszi a szilvás tippeket.Makjd kipróbáljuk.Ma körte volt a menű, de ennyire még semmi sem ízlett Robónak mint ez. Bár a turmix hangjától megijedt a drágám, de a hami kiengesztelteKép.Kíváncsi leszek a hatásra.Szegénykémet úgy sajnáltam.Eddig három hóig a hasfájóssággal küzdöttünk, most meg a kakival...Bízom benne, hogy beáll majd nála.

Jó hétvégét mindenkinek, amolyan igazi apás babás napokat!

Anita
anita77
 
 


Anita Kép
hajszálér-repedés miatt volt rózsaszín a váladék, erre jutottunk. Köszönjüka bókot a lány nevében (éppen most esett fenékre és nyávog).
Köszi a gyógykívánságot, de nem a húgom lánya, hanem a húgom beteg (14 éves) Kép Csak gondolom, fura volt, hogy ilyen vén lónak ilyen kicsi húga lehet Kép

Hajrá kakiprojekt!

Pussz
Kangi
kangi
 
 

 
 

Kangi: bocsi, én olvastam kapkodva, de Robó az ülembe ült és matatott ezerrel. Egyáltalán nem vagy vén rókaKép, friss pipihusiKép Kép., húgodnak meg tényleg jobbulást.

Köszi a drukkotKép

Anita
anita77
 
 


Hali Csajok!

Csak gyorsan, mert nálunk ilyenkor zajlik az élet...

Urszila, általában akkor esik össze a kenyér, ha az élesztő találkozik a cukorral, mikor összerakod a cuccost, no meg, ha állandóan nyitogatod a ketyere tetejét. De gondolom ezt nem teszed, nem?Kép

Nálunk is kezdődik ez a felnőttkaja sokkal jobb, érdekesebb, finomabb, nekem azkell műsor. Bár nekem kicsit könnyebb, mert a bátyó tányérjába kacsingat a kisasszony, és Danóm még ritkán eszik csípős pacaltKépKép

Jaj, mennem kell
pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


PACAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLL KépKépKép

Na pussz csajok Kép
Bocs, de ezerrel erre-arra vagyok, azért legalább minden nap elolvasom az aktuális híreket.

Ma megyek babakocsit venni, ha minden igaz, nagyon várom már... a drukk csk azért van, mert be kéne, hogy férjen a szerkentyű az XXSSSS-es liftbe. MAjd ha leteszteltem a masinát, visítok, hogy milyen Kép

Kaja : Ancsa akkorát ebédelt, mint a ház : zöldborsó, krumpli, répa, mellecske... ez volt úgy egy saccperkábé harmincdekás adag, utána egy kb. tíz dekás gyümiegyveleg narancsból, banánból, mandarinból és egy kicsi üveges sárgabarackpüréből (az sajna nincs idehaza mirelit készleten Kép )... most meg alszik ezerrel Kép

kangi : szkafandert kellene hordanod Julcsihoz ? Kép Megnéznélek benne Kép

Anita : ha látod, hogy nagyon nem tud kakkantani, tessék megtornásztatni azt a kislegényt, utána csak azért dugd be a hőmérőt neki, hogy egy bazi adag popsikenőccsel jól "bezsírozd" az ominózus területet.
És ha ennyire nem megy neki 3 napig, akkor azért egyszer-egyszer a fél glicerinkúpocskáért sem fogja senki sem a fejedet venni.
Egyébként ha narancsot leturmixolsz neki, vagy apró magtalan (édes) mandarint, az is tuti Kép Lényeg, hogy ne legyen sok az alma, vagy a banán mellette..... csak 5letként Kép
Egyébként úgy megszorongatnám a kispasit KépKépKép

ZsombizsombiGombócostul....
Helyette pohárból gyümölcslét megissza ? Esetleg ? Kép

Egyébként lassan szerintem elkezdhetjük a "saját" szakácskönyvünk összeállítását is Kép

Most menek, mert megjött a vendégünk Kép

Addig pussz mindenkinek babástul, mamástul :

Klár
clarissa
 
 


Hello csajok!

Most láttam a babaszobán új tavaszi cipőket. Én még nem merek venni, de hátha van akit már jobban érint.

http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=61945;from=4

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

GombócKép

Drukk, hogy P2 legyenKépKép

TimiciKép

Boldog szülinapot így utólag Bencének!!!

KangiKép

Gratula a beszélő lánykáhozKép

És egy kép:

Kép

Heni
heni1979
 
 


Anita,
Csak jövő kedden lesz meg minden eredmény, majd telefonon megkérdezem (időpontot csak 9-ére kaptam). Egyébként a terhelés óta még rosszabbKép
Robó nagyon aranyosKép
Próbálj meg csak őszibarit adni neki.

Urszila,
Köszi az ötleteketKép

Gombóc,
Drukkok továbbra is mennek!
Nemevő ZsombiKép

Kangi avagy ami még maradt belőledKép
ÉjszakaKép
Beszédes JulcsiKép
Jobbulást a húgodnak!
Képek szupikKép

Heni,
Nagyon tuti képKépKépKép

Beu,
Hmmmmmmmm, de fincsi lett a sütiKépKép

Ma alakítottunk a párommal.
Megmelegítettem a krumplipürét, odakapott az alja. Még jó, hogy a vendégek nem látták, gyorsan átpakoltam másik edénybe.
A párom feltöltötte az illóolaj-párologtatót hideg vízzel, amiben már jó ideje égett a gyertya. Naná, hogy elrepedt az üveg.
Vendégek utáni pakolászás közben eltörtem egy borospoharat. Ezt sajnálom a legjobbanKép
Párom megnézte milyen játékot kapott Roni, és ahogy elfordított egy gomot eltört benne valami.
Szóval ez nem a mi napunk.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Már régen raktam fel képetKép

Szundi a babakocsiban, ritka pillanatKép
Kép

A bátor zsiráf, aki nem fél a hintátólKép
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Macókám, viszont tört cserép szerencsét hoz... ha meg 2 dolog, akkor duplán Kép
Mindenesetre óvatosan menj Roni közelébe ma, OK ?? Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,
csak most tudtam megint benézni, de írni megint nem nagyon van időm, viszont a születésnapi köszöntéseket mindenképpen szeretném megköszönni. Drágák vagytok, hogy nem felejtettétek el a törpét. És íme két kép a szülinaposról:

Kép

Kép

További jó hétvégét mindenkinek, pusza
Timici
timici
 
 


Maci! De legalább a süti fincsi!Kép
Ilyen üvegrepesztést már én is csináltam.

Heni! Nagyon édesen néz ki a kiscsaj! Komoly dolgozó nő.

Kangi! Képek szuperek!
Ezen lehidaltam! http://www.somlohegy.hu/feketejulcsi/20040105/index.htm És többet kellene kislánynak öltöztetned. Annyira szép a karácsonyi ruciban!Kép Náthátok hogy van? Miénk múlóban. Orrvérzés elég ijesztő lehetett.Kép

Urszila! Honap kipróbálom a túródat. Remélem szereti majd.

Klár! párolt bab+krumpli+husi+sajt.

Franyó! Eszembe jutott, amit régóta akarok kérdezni: Anka kap már kenyérhéjat azóta?

Heppi! Neked még csak most kezdett el szekrényeket pakolni Orsi?! szerencsés vagy! Lőrinc már nagyon profi ebben a sportágban. A múlkor fejjel előre beküzdötte magát valamelyik szekrény aljába. Édes volt. De a pakolásból nekem is irtóra elegem van. Újabb és újabb szekrényeket fedez fel magának. EGy ideig az újdonság ereje hat, amit talál, azzal elszöszmöszöl, de egy idő után már csak l'art pour l'art pakol. Villámgyorsan ki, aztán tovább a következőre. Folyton árendezek, mivel lezárni nem tudom a szuper szekrényzárakkal ezeket a szekrényeket.

Ma az én fiam is zabagép volt. Alig győztem etetni. Legalább három üvegnyi kaját megevett.KépKép

Beu
beu
 
 


Klár,
KépKépKép
Roni szerencsére már alszikKép

Timici,
Édes nagyfiúKép

Leléptem.

Maci_2
maci_2
 
 


Mikim csokos szajacskaja:

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Köszi a bókokat, Anka nevében!!! Kép

Kangi,
Julcsid gyönyörű!!!! Kép

Beu,
zöldbabreceptet szívesen Kép, örülök, hogy ízlett Lőrincnek! A válasz az elfelejtett kérdésedre: pár napja néha adok neki kiflivéget, azzal még nem történt baj, remélem, nem is fog, mert Apa kivág Kép, ő jobban aggódik, mint én!

Anita,
Robó nagyon komoly kislegény már!! Kép
Te kérdezted a zöldbabot? http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=275&post=237766#POST237766
Ebben az üziben írtam, Beunak.

Urszila,
kösziiiiii KépKépKép!!!

Heni,
Dorina tündérlány Kép!!

Maci2,
Roni milyen drága, ahogy alszik! Kép A zsiráf is nagyon helyes, mi a maciját szoktuk beleültetni, nem is féltékeny ám Anka, áááááá.... Kép

Timi,
szülinapos Bence Kép nagyon ééééééééédes!!!

Erről jut eszembe Kép, ma én is egy évvel öregebb lettem, holnap csinálok is magamnak tortát Kép.

Na pussz, megyek alukálni, teljesen K.O. vagyok...

Franyó
franyo
 
 


Franyo,
Boldog szulinapot!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Franyóóóó!

Isten éltessen sokáig!!!
Kép

Zsuzsi! Az a száj!!!! Falat! KépKépKép

Maci! Roni teljes átéléssel alszik! Ééédes! KépKépKép

Timici! Mit is mondhatnék? Gyönyörű! KépKépKépKedveli az érett nőket? Kép
beu
 
 


Sziasztok!

Fotók tündériek!

Anita: körte milyen hatással lett? Ancsit -legalábbis úgy tűnik a körte a ludas -piszokul meg tudja hajtani (kifolyósra). A szilva meg a szőlő is mehet neki. Én viszotn (Klár a fejemet veszi lassanKép) a mandarint meg a narancsot még nem ajánlanám, mert a citrusféléket 1 éves korig jobb elkerülni (allergén).

Ancsinak tegnap anyatejbegrizt főztem, (többieknek tejbegriz volt), izlett neki. Ma meg a mi céklánkból evett. Erről jutván eszembe.
ecetes dolgot szabad adni nekik??? (merthogy ez leendő céklasaliból volt) mikortól szabad, tudja valaki?

Tescoban újságja szerint nagy babacucc akciók vannak, mondjuk nálunk a ruhák totál semmi nemvolt ami akcióban lett volna. De kecskeméti húsos kaják százasért, azt hiszem az jó ár, nem?

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi!

Ma voltam, csak egyféle kaja volt, de állítólag hétfőn hozzák a készletet. Ez a Fogarasin volt, de azt olvastam az egyik fórumon, hogy a többiben is hasonló a helyzet.

Beu
beu
 
 


Na csóóóókcsajok Kép

Franyócinak boldog szülinapot Kép Alig várom már, hogy a harmincadikra megvehessem neki a klubtagsághoz nélkülözhetetlen görbe botot Kép

Henikém, kép tuti Kép Csak ennyit fog a dolog változni az elkövetkező 70 év során...
Kép
Bocs, ezt muszáj volt Kép

ildikém Pvel az elejeden, most azonnal rohanok, és hozom a zsebguillotine-omat Kép Én is csak azért merem, mert doktor néni ajánlotta. De mondhatom, nincs mindennap citrusféle nálunk sem, csak ez is egy alternatíva. Sárga- és őszibarack, szilva Kép Körte is esetleg Kép

Hmmm, ezt a szájat nem is merem megmutatni Ancsának, mert utána nem fogom tudni levakarni a monitorról Kép

Macika, de yóók is az ilyen nyugis pillanatok... Kép WOW Kép

Beu Kép Keressek partedlit ? Csorog a nyálam, pedig már vacsiztam is.....eddig még csak egyszer Kép

Szülinapos fotók KépKépKép Lájkolom Kép

Kangi, még nem is mondtam, de annyira mosolyogtam... azt hittem, a mienknél kuszább frizura nincs is a világon, de Julcsi minden pálmát elvisz Kép Tündériek a képek Kép

Most pussz kicsit, menek mazsolázni kicsit a neten, meg csinálok császármorzsát még gyorsan Kopasznak Kép

Csóóók:

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Réka!
Én a puffadó festékes zoknit átvasaltam, úgy hogy ne érjen a festékhez a vasaló, hanem az a deszka felé nézzen.

Franyó!
Boldog szülinapot.Kép

Képek tündéiek. Kép

Na most már hív az ágy, puszi:

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Ha már nem jár erre senki, legalább én írok. Kép

Kangi! Franyó!Manó2!
Julcsinak, Ankának és Dorkának boldog 11. hót. Kép

Maci2! Sofka! Zsuzsóc! Mókuska! Heppi!
Roninak, Marcinak, Lizának, Lilinek és Orsinak boldog 10. hót. Kép

Anyakati! Dinihe! (elveszettek!!!)
Védának és Szonjának boldog 9. hót. Kép

Pálma!
Bálintnak boldog 8. hót. Kép

Kaska! Évi!
Violának és Petrának boldog 7. hót. Kép

Na mostár megyek, hátha Ti is kedvet kaptok az íráshoz. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Franyó: Isten éltessen sokáig!

Pénteken voltunk a dokinál, egy vagon gyógyszert írt fel, 2 kanalasat is, de ez Dorkánál nem jött be, mert szombat reggel kihányta az egészet.
Így most taktikázunk, nem egyszerere kapja meg az adagokat.
Írtak fel orr, és füll csöppet is, én meg tudom érteni a kicsi manót, hogy nem jó, ugyanis nekem rengeteg bajom volt a fülemnek, de remélem neki nem lesz, pedig a doki már a fűl szúrást emlegette, ha hétföig lázas lesz, akkor el kell vinni fülorvoshoz, hát én nem vagyok híve a fűl szúrásnak, szerintem van más gyógymód is, nekem 1* se szúrták fel, pedig 2* műtötték, és majdnem minden hónapban voltam kicsinek a füll orr gége klinikán, még Szegeden.Állandó vendég voltam, már mindenki ismert..

Szóval egy kicsit ki vagyok, de remélem minden rendbe jön már nem annyira köhög, és nem is nagyon lázas.

Hétfön itthon marad nem megy bölcsibe, szerencsére az apja szabin van.

Manó: kéne majd talizni, Emmának vettem kis pulóvert ki ne nője nekem...

Ha jobban leszünk ezt a bölcsis dolgot szerinted kipróbáljuk?

Emma hogy viselte a szurit?

A candidás diétát elmeséltem Istvánnak, nem repkedett, de legalább fogy egy kicsit, igaz rám is rá férne, így lehet, hogy szolidálok vele.

Ugyan most a Norbinak vab egy jó fogyis étrendje, arra vagyok rá izgulva, majd hétföfől kiprobálom, mert most ebédre vagyunk anyámhoz hívatalosak, 50 éves, hogy öregszünk...

Jók legyetek
Manó2+Dorka
aki indulás elött bealud, apja virágosnál, én meg itt...

Orsoly: Nem szoktál erre járni?

Kép
Kép
dorka2
 
 


Évi24Kép (vagy inkább 25?)

Boldog szülinapotKép (Ha jól emlékszem, azt írtad, h. 25-én leszel 25Kép)

FranyóKép
Neked is nagyon boldog szülinapotKép

Tüni
tüni
 
 


Evi,
Boldog negyedevszazadossagot!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Manó2!

Hű, ez nagyon rosszul hangzikKépÉn egyébként annyira nem vagyok fülszúrás ellenes, nekem 1x szúrták fel és soha többé nem volt baja, úgyhogy az szerintem azért nem igaz hogy ha egyszer felszúrják akkor utána állandóan fel kell (hallottam már ilyen mendemondát), de hát értehető hogy amíg lehet elkerülnétek. Én egyébként ha felmerül ilyen ganú be szoktam vinni Emmát rögtön fülészetre, mert a házi gyerekorvosok általában egyáltalán nem értenek a fülhöz.

Emma za oltást háát, nem is tudom hogy viselte. Azóta olyna kis nyugatlanul alszik, éjjel is sokszor hallom hogy nyöszörög meg nehezen alszik el, szerintem érzi hogy valami bújkál benne. Most "várjuk" hogy eljöjjöna kritikus idő (állítólag 7-10 nap mire kijönnek a mellékhatások), remélem hogy megússzuk pár pöttyel. Ha meggyógyultok akkor telizhatunk, mi mindíg ráérünkKép Na jó, majdnem mindíg.Kép
Mostanában főleg a lába nő minta bolond gomba, most kezdi kinőni az 1 hónapja vett 22-es cipőjét, de magasságra még mindíg 81 cm, szóval 86-ost hord még egy ideig azt hiszemKép


A bölcsit ha van kedvetek kipróbálhatjátok, bár szerintem ha ottvagy másképp viselkedik, de lemehetünk, legalábba manók eljátszanak mi meg beszélgetünk. Most úgyse lehet kint sétálni, nagyon hideg van. Mi olyan 10-1 /2 1-ig szoktunk lemenni.

A candidás diétában a kenyér szerintem a legrosszabbKép De még én sem fogytam egy dekát sem, pedig elvileg mindíg diétázomKép, d ezatán nem jön össze mert valam,i miatt mindíg megszegem.Kép
Egyébként megkérdeztema nyukám és azt mondja hogy az azért lassú fogyókúra, mert 4-5 hónap alatt fogyott 10 kg-ot, de szerintem épp ezért jó, mert nem éhezel közben. lehet majd rászánom magam én is.

Maci2!

Uyganilyen zsiráfunk van!!! Most hozta valamelyik nap a westel csomagküldő Emmának AfrikábólKép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Évi boldog születésnapot!
Kép

Képzeljétek mi történt tegnap este. Madarászos légzésfigyelőnk van, soha nem riasztott tévesen. Azaz egyszer, mikor egy lap volt betéve, és Lőrinc már legurult róla. Aztán betettük a második lapot, és azóta tökéletes. Tegnap este viszont Lőrinc elaludt szopi közben, bevittem a szobájába, ágyába, kijöttem, és egy perc múlva sivított. Visszarohanok, gyerek békésen szuszogva alszik. Egy óra múlva megint sivít, berohanok, minden rendben. Kijövök, egy perc, sivít. Aztán kicsit tapogattuk a drótokat, és később nem volt vele baj. Valószínűleg Lőrinc rontotta el, ha megkaparintja, elég mostohán bánik vele. Kép Vajon szervizelik valahol?

Beu
beu
 
 


Tüni,Zsuzsi,Beu,

köszííííí! Nagyon aranyosak vagytok! Kép igen ma lettem negyedévszázados. Kép
Ma jöttünk haza Pápáról is,ahol nem fogjátok elhinni milyen tortát kaptam.Nagyon vicces.....és nagyon aranyos,zabálnivaló....az egészhez még azt kell tudni,hogy otthon engem Joe-nak hívnak. Kép Ez hosszú történet,hogy miért,most inkább nem mesélem el,hanem küldök egy képet a tortámról,ami elvileg Petrát ábrázolná.egy kép alapján próbáltak volna baba formát kreálni,hát inkább kismajom lett,de mind megzabáltuk....Képés azért,ha nem bánjátok maradnék továbbra is Évi24. Kép

Ftranyó,
neked is szülinapod volt? Akkor isten éltessen. Kép

Beu,
szerintem vissza kell vinni a Madarászba a légzésfigyelőt és ott meg kell,hogy oldják a szervizelést,esetleg kicserélik,mintha valami ilyesmit mondtak volna.szerintem vidd vissza,hogy azzal,hogy rengeteg a téves riasztás.....

puszi és még1x köszi a jókívánságokat
Évi+ kismajom Petra

Kép
Évi24
 
 


Zsuzsi, Beu, Klár, Magdi, Manó2, Tüni, Évi,
köszi a jókívánságokat!!! Kép

Évi,
téged is Isten éltessen! Kép Kép
25-én 25? Ez jó... Persze nekem is volt olyan, hogy 24-én 24 voltam, csak ennek már 3 éve Kép Az volt a vicces, hogy ugyanabban az évben voltam én 24-én 24 éves, amikor a férjem 29-én 29 éves Kép (csak ő másik hónapban).
Huhh, micsoda torta!!! Kép

Zsuzsi,
ez a száj!!! Kép Jó a kép!!

Manó2,
jobbulást Dorkának!!! Kép

Klár,
jó a kép Kép

Beu,
szerintem is a Madarászosokat kérdezd a szervizelésről... Mi tegnap ünnepélyes keretek közt leszereltük a légzésfigyelőt, és kölcsönadtuk legeslegjobb-barátnőnek, aki nemsokára szül Kép.

ÉÉÉÉÉÉÉS... Anka szülinapi ajándéka "részemre" nem találjátok ki, hogy mi volt: kibújt a második fogacska!!!! Kép

Pussz mindenkinek
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!Kép

Franyó, Évi,
boldog szülinapot Nektek!Kép

Beu,
szervíz engem is érdekel, ha holnap a kölkek hagynak nekem 5 percet, akkor fel is hívom a Madarászt. A miénken az elemtartó műanyag rettyent meg, és néha nem érintkezik az elem.

Maci_2,
tündéri a szuszizó csajsziKép. BátorZsiráfKépKépKépKép.

Klár,
na megvolt a babakocsibeszerző körút?Kép

Timici,
fotók szupik!Kép

Nálunk még mindig nyomizás van, annyira várom a jégkorszak és az influenza végét...

na pusszancs mindenkinek!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszi a Roni_dicséreteketKép

A játékot sikerült megjavítani. Nem tört el, csak kiakadt egy pöcökKép Viszont ma is törtem-zúztam, egy üvegfedő esett áldozatulKép Párom azt mondta, jobb lesz ha az ágyhoz kötözKép

Évi,
Boldog szülinapot!Kép
TortaKép

Zsuzsi,
SzájacskaKép

Franyó,
Nálunk is így van, a párom nem ad Roninak kenyérhéjatKép
Roni bezzeg fél a hintától, hintázzon csak a zsiráfKép
Boldog születésnapot!Kép
Gratula a 2. fogacskához!Kép

Klár,
Császármorzsa éjjeli negyed 1-kor?!Kép

Manó2,
Dorkának jobbulást!

Manó,
A mienk is westeles zsiráf, az unokatesómtól kapta RoniKép

Beu,
Téves riasztás bosszantó lehetett.

Maci_2
maci_2
 
 


FranyóKép, ÉviKép

Nagyon boldog szülinapot!!!!

ÉviKép

Két hónappal vagy idősebb nálamKép

Képek aranyosakKép

Heni
heni1979
 
 


maci2!

Nekünk westeles nyuszink is van, és az is nagyon szép, a füleivel együtt még nagyobb mint a zsiráf. Kép
ja, és mégh a hintánk is uyganilyen, még sznre isKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Auchan újságból idézek, jan. 28-febr. 5.
Kecskeméti Gidás kaja: 89
Mildi kaja 119
Mildi tejpép 469
Libero jumbo+ajándék sapka v. sál 2990
Pampers jumbo 3649
Fixies 1899
Nestlé 0,5 literes bébiital 329
Nivea 3 db törlőkendő + fürdető 1999
Johnson's 4 db törlőkendő 1899
Háti hordozó 8990
utazóágy 9990
elég könnyűnek látszó Las Vegas? babakocsi 23990, 3 kerekűben 24990
kombidresszek 469

Julcsinak, Ankának és Dorkának, Roninak, Marcinak, Lizának, Lilinek és Orsinak boldog hófordulótKép

KangiKép jan. 5-i sorozat a kedvencemKép

ZsófiKép kenyérkére isten mentsen, hogy rányissam az ajtót, élesztőt kínosan messzi teszem a cukortól. Nem tom, mi lehetKép

FranyóKép isten éltessenKép Hurrá, fogacska!Kép

ÉviKép isten éltessenKép

BeuKép Julka is imád kipakolni, néha ugyan bepakol is, csak nem oda, és nem aztKép nálunk még + a nagyok széthagyott ruhái, ceruzái, stb.stb., gyere hozzánk, és akkor rájössz, hogy milyen jó dolgod vanKép

ZsuzsiKép Csókos szájKép újabb Miki+Gyuri csínyek???

SofkaKép merre vagy? olyan ritkán írsz mostanában!Kép

Urszila
urszila
 
 


Na pussz csajok, most egy rövid Kép

Megvan a babakocsi, bár még szokatlan a kisasszonynak, de nem baj Kép

Macika, ez nálunk valami perverzióféle... Kopasz iccaka szeret jobban főzni, nekem meg ez a hajnali császármorzsa 10 perc alatt maradt Kép
De... megcsinálni 10 perc, megenni kettő Kép

Évikém, boldog szülinapot neked Kép Mellesleg tökyóóóó 5let volt a torta Kép

Na most szaladok, mert a csajom bömböl Kép

Pussz :


klár
clarissa
 
 


Hello lanyok!

Koszonom a tejes infokat.Most aztan teljesen elbizonytalanodtam. Szoval ne adjak 2 het mulva kakaot a lanyomnak, azt javasoljatok? Urszila az Unios csatlakozas jo volt Kép

Franyo
Ime itt is Boldog Szulinapot!
Amugy en is ugy szoktam Jazi kajcsait gyartani altalaban, hogy pici vajon hagymat piritok es utana jon a tobbi. Apa mindig megjegyzi,hogy ez nagyon fini igy Kép
Tyuhuuuuu 2 fogu Anka!

Evi
Neked is Boldog Szulinapot!! Kép
Torta tok jo.

Zsuzsi
Csokos szaju Kép
Mi ujsag veletek? Nagyon csondbe vagy!!!
Klar
A kep nagggyon jo!
Vettel babakocsit vegul?
Ird mar le lecci azt az ecceru csaszarmorzsa receptet pliiz! Maganba is johet.
Anita
Nagyon helyes Robokad! Kép

Urszila
Eccer mar leirtad ezt a kefir-turo dolgot.Csak annyi,hogy beteszem mikroba? Lecccci ird le meg 1x! Lyukasagyu vagyok...

Maci
Nalunk is megy mar a joghurt, tejfol, sajt kb.10-11 honapos kora ota. Szerencsere semmi galibat nem okozott, Jazi nagyon szereti. Parszor kapott mar tojas sargajat is, csak lusta vagyok neki megfozni...

Gomboc
Irok mailt. Fel a fejjel!!!! Kép

Kangi
Hat mennyire jo fej lehet a lyanyod dumcsi kozben Kép
Megneztem a kepeket, hat annyira helyes! Kép

Lanyok
Vettem pehelymixet, keszitett mar valaki ebbol valaha is ehet kajcsit v adalekot? Fozni kell vagy csak beaztatni?

Beu
Lattam par edes cipot, naná hogy keson... Kép
Te akciozol Gilike neven?
En kinyitom Jazinak a szekrenyt,hogy pakoljon, es max belekapaszkodik az ajtajaba,hogy felalljon.En nemtom, a csajomat nem erdekli a pakolas?!?!! Kép
Legzesfigyelo- hat nemtom. Gondolom szervizelik ha mar ennyibe kerul...!

Heni
Jo a kep!

Maci2
Huuuuu, jo kis napotok volt! Jo,hogy vege... Kép
Kepek Kép

Timici
Nagyon helyes a kis egyevesed! Kép

Mano2
Dorkanak hamar jobbulast! Neked meg Kép a fulmizeria miatt

Lanyok
Mi ma anyoseknal voltunk. Kibirtuk Kép
Jazi egyre tobbet gyalogol kapaszkodas nelkul. A BebiTaxit is inkabb tologatja maga elott,minthogy rauljon. Olyan edddes, megzabalom.
Kerdes: Akihez aranylag rendesen jar ki a vedono, meddig teszi ezt havi rendszeresseggel? Remelem egy eves kor utan mar nem fog minket folyton zaklatni?????
Tettem fel par kepet (kajcsi,Taxi)
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=27655
Jok legyetek.
Norka
norkini
 
 


Mindig lemaradt. Köszi a hófordulós gratulákatKép

Minden hófordulós babócának gratulaKép

Klár,
Minden kajával így van. Sokkal tovább tart elkészíteni, mint elpusztítani.
Recept jöhetKép

Norka,
Képek nagyon jók! KenyeresKép
Édes lehet, ahogy gyalogol.
Védőnő szerencsére csak az első pár héten volt, azóta nem. De nem is hiányzik.Kép

Jobbra el.

Maci_2
maci_2
 
 


Mindenkinek köszönöm az ötleteket kakiügyben.tegnap volt, ma nem...Nem tudom mennyi időnek kell eltelni, hogy átáljon a szervezete Robónak is és beálljon a kakiügy is.

Csucsuka: felnőttkaja evés jó lehet Kép.

Klár: köszi a tippeket, igaz a naranccsal még várnék picit. Jó kis menű volt nálatok, hami -hami. Saját szakácskönyvből kérek 1-etKép.

Heni: profi gépírónőd vanKép.

Maci2: sajnálom a cukorértéked, azóta mérted már, vagy honnan tudod, hogy rosszabb az eredmény?Biztosan szerencsétlen napotok után , jó fog következni.Aranyosan alszik Roni, bátor zsiráffal nem akart helyettcsserélni még mindig?Utólag is boldog 10 hót RoninakKép.

Timici: aranyos Benci nagyon, mekkora szemekKép

Beu: jóétvágyú LőrincKép. Téves riasztás elég kellemetlen lehetettKép.

Zsuzsi: azok a csókos ajkak, nem semmmmmmiiiiiKép.

Franyó: boldog szülinapot!!Köszi babos receptetKép. Gratulálok Anka 2. fogacskájához. megviselte nagyon?

Ildi: naranccsal még várnék én is, aranyos vagy, hogy leírtad te isKép. Anyatejestejbegrízt hogyan csinálod, rendes grízből?Forralod az anyatejet?

Manó2: Dorkának jobbulást kívánok.Anyukádnak pedig boldog szülinapot!Boldog 11 hót Dorkának.

Évi: boldog szülinapotKép.Tortád nagyon klasszKép.Boldog 7 hót Petrának.

Zulu: jobbulást.

Urszila: köszi az akciókról írtakat, rendi vagyKép.

Kaska: boldog 7 hót Violának.

A gyümik után ti hogyan kezdtétek a zöldségféléket, mit mikortól és hogyan adtátok? Azaz hogyan szerette a dedetek? lassan szerintem már Robónak is lehetne adni burgonyát , sütőtököt, répát.(hat hós múlt)megírnátok, hogy nálatok mi vált be jobban?

Jó éjt mindenkinek: Anita
anita77
 
 


Tényleg, holnap még védőnéni is jön.... huhh...

Na :
Császármorzsa : palacsintatésztát szoktam csinálni, kicsit sűrűbbet, mint a generál. Egy nagyobb teflon serpenyőbe jön úgy egy 5-6 evőkanál olaj... és alá kell durrantani, ebbe a szinte még hideg olajba a palacsintatészta... nagy lángon indítani, és ahogy melegebb az olaj (de még nem forró) onnan szigorúan takarékláng. És csak kapirgálni fel a tésztát, ahol alul kicsit "megkapta", vagdosni egy fa lapátkával. Ki hogy szereti... én úgy 6-7 milli átmérőig szoktam szétvagdosni, és forgatgatni a "morzsákat". A végén még egy óvatosat rá lehet pirítani nagyobb lángon.

Lekvárral isteni, inkább savanykásabbakkal (ribizli, meggy).

Aki szereti, a palacsintatésztát lehet egy kis grízes liszttel "vadítani".

Yóóó étvágyat Kép
clarissa
 
 


Norka!
Megkuksiztam! Aranyos a csaj! Az én gyerekem mikor fog kenyeret enni???? (Igazából tudom a választ, majd ha adunk neki.Kép De rettegünk minden harapós kajától.) Én vagyok gilike, igen. Pakolás: addig örülj!!! Kép Nekünk is ilyen taxink van, Lőrinc is sétál már vele (magától még nem). Meg ráül, és próbálja hajtani magát, de max. egy méter után mindig lemászik.

Évi! Petra volt vacsira? Elég vicces. Bár ha úgy fogalmazok, hogy Petra a desszert! Már sokkal jobb.KépKép

Klár! Milyen kocsit vettetek? Azt mondtad, szóljak vasárnap sportkocsi ügyben, és majd még lesznek ötleteid. Na, mesélj!

Urszila! Hát lehet, hogy háromhoz képest jó dolgom van, de mikor estére már nem lehet végigmenni a lakáson, mert minden beborít a szekrények tartalma és a különböző játékok, hát nem tudok rád gondolni és vigyorogni. A helyzet akkor válik tragikussá, mikor apájával vannak kettesben. Mert én még csak-csak pakolok vissza is, de a fiúk inkább csak kifelé.Kép

Maci! Én megmondanám enyém pasinak, hogy nem kell az ágyhoz kötözni, megyek én magamtól is, de övé akkor a háztartás és a gyereknevelés minden öröme! Na, jó, szoptatni szoptatok.Kép

Zulu! Felhívom én a Madarászt, és majd tájékoztatlak.

Franyó! Gratula a fogacskához!!! Nekünk is kibújt megint egy, így ötfogú lett a srác. Most az elmúlt négy napban három jött ki, és már megint fehérlik egy. Nálunk is apa az aggódósabb. Bár én se vagyok kutya. (inkább macskának szoktam képzelni magam. KettőnekKép)

Jó éjt,
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Évi!
Boldog szülinapot. Kép

Babócák nagyon tündériek. Kép

Zsuzsi tegnap nekikezdett kutyázni, ma pedig már mászik, csak még lassan (szerencsére). Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Hófordulós babócáknak gratula ! Kép

Anita
a körtét Dani is imádja, de sajnos fáj tőle a hasa
Robó édes Kép ilyen kutyás játékunk nekünk is van, és már nagyon ügyesen tologatja Dani, kezd rájönni, hogy többféle képpen lehet

Kangi
búzó-hápogó Julcsi édes lehet Kép

Klár
és milyen babakocsi?
ma voltunk a Kikában, ott is van néhány jó kocsi de ami tetszett, elég nehéz volt, és ha belegondolok hogy +10 kg gyerekkel emelgetni a villamosra....

Heni
jó az informatikusotok Kép

Maci
bátor zsiráf KépKép

Timici
szülinapos nagyon helyeeeees Kép

Zsuzsi
csókos szájú Miki... ha 25 évvel fiatalabb lennék.... Kép

Franyó
boldog szülinapot Kép és gratu a 2. fogacskához

Beu
légzésigyelő Kép nekünk szar Medikoros volt, az aztán tényleg rengetegszer beriasztott Kép úgyhogy már vagy 3 hónapja nem használjuk
nagyon beindultatok fog-témában

PIldi
Tescoban tegnap voltunk (Fogarasi), volt kb. 10 db bébiétel meg 15 db ruci... de biztos feltöltik a készletet. Azért el tudtam költeni egy kisebb vagyont KépKép

Évi
Neked is boldog szülinapot Kép torta klasssssz

NOrka
az a védőnő jár hozzátok ilyen lelkesen, aki lefiúzta Jázit? Nálunk 2x volt a régi, 1x az új, mind2 azt mondta, hogy majd jönnek, azóta is...

Kérdés:
autósülés témában szeretnék véleményeket hallani.
Lassan lecserélném a bébihordozót egy fix autósülésre, milyet érdemes venni? Mindenképpen 0-18 kg-sat kell, vagy lehet 9-36-os is? Láttam kb. 10ezertől 55 ezerig minden fajtát, melyik a jó?

Rájöttem, hogy a gyerekem majdnem mindent hajlandó megenni, ha reszelek hozzá (nem kevés) almát. Ez el fog múlni, vagy 10 év múlva is almát kell adjak a húsleveshez, főzelékhez? Kép

Na megyek Apa mellé, jó éjt

Andi
psandi
 
 


Magdi
kutyázó-mászó Zsuzsinak gratula Kép

A
psandi
 
 


Na csók csajok Kép

Andikám, pont ugyanitt tartok én is... ülés...
Hiába nagy Ancsám, én 9-18 kilósat fogok keresni neki, lényeg : minél mélyebb legyen a kagylója.
Nézegetni te is tudsz a http://www.sztistvan-kozg.sulinet.hu/~konya/ címen, illetve a http://www.babashop.hu/babashop/diskusi.php (IS). Speckó nekem a Maxi Cosi meg a Römerek is tetszenek... meg az utóbbi oldalon akad egy-két szerintem tuti Neonato is Kép
És hát... valljuk be, ha ezt az ember használtan is veszi, általában ezek sincsenek annyira lestrappantva még...

Beu - új babakocsit akarsz, vagy használtat ? Kb. milyen árfekvésben ? A fenti második címet még nem hiszem, hogy láttad : abban a Top Rider legalsó modellje tök jónak tűnik.
Azt is bevallom (elítéltek érte, avagy sem.. KépKép), hogy a végén én valakitől vettem egy Pierre Cardin-t (sürgősen kellett, és volt másféle ígéretem új kocsi ügyben, de abból nem lett semmi, erre besokalltam, és elmentem ezt megvenni), tök yóó állapotú, kellemesen csukódik és nyílik, yóó manőverezni vele, Ancsa elfér benne (az ülőrésze elég hosszú pl... illetve jó magas a háttámlája. És egy kellemes semleges színe van... én tök elégedett vagyok vele. Most arra, hogy pár hónapot elszaladgáljak vele, arra megfelel. Ha megunom, nézek másmilyet. Meg én azzal is meg voltam kötve, hogy mi fér be a liftünkbe... hát a Cardin pont klapp Kép Meg a kocsi hátuljába, mivel sokat megyünk erre-arra... na ez sem okozott gondot. Sajna ahogy így elnéztem, a Graco Metrosport-ja nem Kép

Egyébként Székesfehérváron hirdetett egy leányzó egy szürke Hauck XL6-ost.. kép szerint nagyon jó állapotú, csak nem tudom, mekkorára csuk6ó össze.
www.stop.hu - aprónet-en babakocsi cimszó alatt sok jó van, fényképesek is Kép

Na most ez az üzi megy. Utána majd valamikor folytatom. Ha csak holnap, akkor pussz nektek, nyugis iccakát mamáknak, babáknak és a papáknak is Kép

Klár
clarissa
 
 


Andi!

A 9-36 kg-sat nem ajánlják még ilyen kis korban, mert még túl nagy nekik (és tényleg, mi is kipróbáltuk még Mikinél). Nekünk bevált a Brevi Grand Prix 0-18 kg-ig, ill. Mikinek most vettünk 9-36-kg-ig Römert és most már jó neki, de kissebb gyereket nem tennék bele. Egyébként ha anyagilag nem gond, jó a Römer 0-18 kg is, csak nagyon drága, ha csak nem találsz kéz alatt.
Ja és köszi a gratulát. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Beu,
két macska KépKépKépKép!!!

Norka,
Jáziboy ééééééééééééééééééédes!!! KépKépKép

Köszi-köszi a gratulákat!!!!!!!!!!!! Kép

F.
franyo
 
 


Sziasztok,

Urszila,
Kenyér teteje attól is beeshet, hogy sok a víz. A receptben írt mennyiségnek nagyjából az 1/8-át öntsd ki, és csak a maradékkal próbáld meg. Nekem is volt ilyen még a tuti recipe után is, és akkor olvastam vhol, és bejött. Minden más hozzávalót a szokott mennyiségben használj Kép

A többieket is végigolvastam, de már a véleményem idejét múlta, úgyhogy bocsi, hogy másoknak nem írok.

A hétvégén elég jól sikerült. Szombaton ebédre jöttek a baráték, aztán egy fél óra múlva apáják elindultak Pécsre. Mi meg a 4 jány, maradtunk bulizni Kép A két kisebb egész délután nem aludtak, sőt éjfélig nyomattáka játékot. Ami kizárólag azért nem okozott különösebb gondot, mert legalább a barátnémmal jól kibeszélgettük magunkat. Az ő lánya éjfélkor ájult bele a tápiba, Orsi meg fél egykor is evett, de még utána picit altatni kellett. Ezek után reggel 7-kor már hallottam, hogy beszélget (röpke 6 órás alvás elég volt neki Kép ), hát gyorsan kimenekítettem, hogy a másik babót ne ébressze fel. Délelőtt 11 körül elaludt a karomban, és délután kettőig nyomatta. Aztán még 5 körül is aludt egy órát. Már előre féltem, hogy milyen lesz az éjszaka, de csodák csodája fél10-kor belealudt a tápiba és reggel 8-ig hangja sem volt. Mindkét lány evett egész hétvégén, mint akit eddig éheztettek. Sőt vendégbaba is kanalazott, ami nála nagyon nagy szám, mivel a kanál látványára is szájzár Kép Barátném mondta, hogy ideadja Verát egy hónapra, mert legalább vmit egyen (gyümit, főzit, bármit) csak már ne csak tápi (Vera 7 hós koráig csak szopizott). Szóval köszönjük szépen jól vagyunk, még én is ki tudtam magam pihenni az éjszakai maratoni alvás miatt. Ja, és legjobb az volt az egészben, hogy a lányok az egymás nyüszögésére nem ébredtek fel. Ha az egyik nyávogott, anyája ugrott: simi, cumi stb, de a másik baba békésen szundikált tovább Kép
Hát ennyi volt a hétvége, és nekem nagyon jólesett a barátnézás is, meg a babázás is. És még arra is rájöttem, hogy Orsi ugyan bújósabb lett, de nem kizárólagosan hozzám/belém, mert barátnét is kisajátította, szóval rám már nincs is olyan nagy szüksége. Komolyan megfordult a fejemben, hogy Orsi talán élvezné a bölcsit is (nem mintha be akarnám adni, de ha úgy hozná a sors, nem nagyon viselné meg a lelkivilágát).

Na de most már itt az ideje a reggelinek (függetlenül attól, hogy Orsi még nem jelzi az éhséget)

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Andi!

Általában azt szokták javasolni, hogy ha anyagilag belefér, akkor ne vegyél nagy súlytartományt átfogó ülést, mert nem lehet úgy megcsinálni, hogy tökéletes legyen a 9 kilósnak és a 36 kilósnak is. Macnak Römer King van, 9-18, kb. 10 hós kora óta használjuk, pedig Ő egy kisebb méretű gyerek. Malacnak az egyel nagyobb kategóriát vettük, Römer Zoom, azt hiszem, ez már végig kiszolgál, mert szétszedve ülésemelőként is használható. Árban kifejezve 55 és 30e.
Használt ülés: csak tuti megbízható helyről!

Zulu
(a változatosság kedvéért megint taknyosak vagyunk, családilagKép)

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu! Egy éven belül a Madarász szervizeli, egy éven túl a Trimusz Kft. 410-11-48.

Andi!
Ülés: Az autóklub újságjában a német autóklub tesztjeit szokták lehozni. Ebben különböző szempontok szerint értékelték az üléseket. A 9-18 kategóriában a Römer vezetett. Mellette csak egy, tisztíthatósági szempontban maradt el a BeSafe Izi comfort. Ez nálunk nincs, mi Ausztriában vettünk egyet. A Römer új 80 ezer kerül van, ez 50 volt, mínusz adó, plusz benzin (de a nagyszülők szálítottak Kép)

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?