Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjöttem az uhuról. Minden rendben a babóval, olyan gyönyörűen látszott a gerince. Hihetetlen élmény. 3 hét múlva genetikai. Annyira boldog vagyok. És bár megfogadtam, hogy nem bőgök, de azért sikerült elpityerednem. Azt, hogy láttam milyen szépen fejlődött, teljesen kitörölt mindent az agyamból, tehát nem is kérdeztem rá a nemére. Na majd legközelebb.
Ja és remek éjszakám volt, bevált az új gyógyszer.

Most rohanok...

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza, Gratula az Uhu-hoz! Szuper, hogy minden rendben Halacskával :) és hogy tudtál aludni éccaka!! :)
Rszg, én lemaradtam valamiről :(. Milyen szobából milyen bútorokat? :oops: :oops: :oops: :roll:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


wicca, de, végül sikerült visszafeküdnöm, most ébredtem :oops: :lol:

papillon, hát igen, a kutya. Nekem kutyafóbiám volt, ezért lett ilyen kis szörnyem, és hát meglepő, hogy mennyire imádom és gondoskodom róla, szóval lehet, hogy a gyerekkel is menni fog :roll:
Egyébként mostanában én is felkelek hajnalban, és van, hogy órákig fent vagyok az újabb alvásig.

rszg, ez a bútoros dolog nekem sem világos :shock:

tessza, gratula az uh-hoz, meg a szép babócához, akkor majd 3 hét múlva megkérdezed a nemét is :wink:

gabka, én percre pontosan két hét múlva fogom menni genetikaira, úgy látszik, együtt megyünk. Talán éppen ezekben a percekben mondják meg nekem, hogy minden rendben 8) remélem :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

Sziasztok,

Nemlajos: te szerencsés vagy, hogy alhatsz. Én is sokat vagyok ébren éjszaka, de hát menni kell reggel suliba, oviba, na meg dolgozni... De hát ez az első pocakosodás előnye. :) Használd ki! Többet ilyen jó dolgod úgysem lesz! :)

Tessza: én is el szoktam magam sírni UH-n... Szerintem ez teljesen normális... A legjobb meg az, hogy minden rendben van a babávál.
Egyébként az UH. szerintem a 20 hétig 'érthető', mert rajta van az egész baba. A 30. héten már csak egy-egy részlet fér a képernyőre és nem látod egybe....
Örülök, hogy tudsz aludni éjszaka, pocsék lehet az asztma...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


nemlajos, én reggel 9re megyek, jön velem a párom is. Levinél még nem jöhetett be, csak a 4d-n látta.
Most ott volt már az előzőn és most is jönni fog. én legutóbb azon bögtem, hogy milyen imádattal nézi már most a képernyőt, meg ahogy közben szorította a kezemet :)
na tessék most is meghatódtam és bögök :oops:

tessza, örülök, hoyg jobban vagy!!!

rszg, mi ez a költözés?

Kép

Kép
gabka77
 
 


gabka, hát igen. Szerintem az én párom nem tud ott lenni, de a múltkorin is olyan furi volt (asszem, még szokta a gondolatot).
Én 11.40-re megyek az Istvánba, aztán remélem, hogy ott szólítanak, mert én híresen balf...fék vagyok :oops: :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


rakok fel pocakfotót, és konvertáljatok át kuklika méretűvé, hogy meg tudjátok saccolni, mim lesz :lol: :lol: :lol:

oldalról:
Kép
csupaszon:
Kép
szemből:
Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nemlajos, szerintem eléggé hasonlít az enyémhez :)!! FIÚ!!! Szépen pocakosodsz Te is :)!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


A próféta szóljon belőled! :lol:
A pocakom majdhogynem ekkora volt eddig is, most valahogy a formája más már. (próbáltam a régi pocakfotót megtalálni, de egyelőre nincs meg)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


megtaláltam!!!
Érdekes, mintha kisebb lenne a pocakom most, pedig az alábbi a 10. héten készült.
Vagy csak a formája más? :shock:
Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nem semmik ezek a pocakok:-D én is most indutam be az utóbbi pár napban :?
Rszg, nagyon kivi vok mi lesz a pici :D te ne felejts el rákérdezni a nemére!!!
tessza: hogy lehet, h doki nem mondta meg rögvest, az enyim mindigelőször azt keresi é tána méreget:-D mondjuk én mondogatom is neki mindig, h na kisfiú v kislány? :roll:

Nemlajos: nekem is hasonló testalkatom van, e pocim azért még nem ilyen :shock: d már növöget, utolfoglak érni;-)

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


bakkkker! Tényleg most kisebbnek tűnik!!!! Nekem a 1 héten még semmmi nem volt!!!!! Csak a szokásos kis has :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Kisebbnek néz ki! Fogytál? Vagy nagyobbak lettek a melleid? :) Vagy tényleg csak más az alakja, de nekem innen nem úgy tűnik!
Én lányok úgy érzem, hogy nem indult még be a pocakom, pedig betöltöttem már a 19. hetet!!!!!! Igaz Zsozsóval is elég későn kezdett igazán látszódni ... Decemberben (kigombolt kabáttal!!!) nem adták át a helyet a buszon! Vagy csak bunkók voltak, nem tom ... :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


hát, nem tudom, holnap megyek védőnőhöz, ott majd kiderül, hogy fogytam-e...
De az biztos, hogy nem puffadok úgy, mint az elején, már érzem, hogy nem a szelektől akkora a pocim.
Az előbb meg bal oldalon volt egy kemény kis bütyök, erre megkocogtattam, hogy menj picit arrébb, mert ez így nem jó, és pár pillanat múlva már nem volt ott :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Biztos fogytál is vmennyit meg a melleid is nőttek :o
Hát igen, a szelek, azok engem is gyötörnek jó ideje, a hasam reggel sokkal kisebb, mint este, bár ez terhesség előtt is így volt :lol:
De édes!!!! Már ennyire érzed!!!!

Tényleg csajok!! Nektek hol tapadt le a babó? Nekem hátul a furunkulisban, vagy hol a rákban :D szóval a méh hátsó-felső falán, állítólag az a legbiztosabb.

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


nekem elöl tapadó méhlepényt mondott a doki, ha jól emlékszem... De most már nem is tudom... :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


akkor lehet, h azért érezted az oldaltbökést :wink:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


nemlajos, ez nem semmi, nem cserélted össze a fotókat :lol:
Az tényleg nem semmi hogy már így érzed, főleg hogy első baba. :shock:

tessza, az jó hogy tudsz aludni éjszaka, azért az fontos :)

Én nem nagyon ébredek fel, csak hajnalban pisilni. Remélem ez sokáig így marad :wink:

Az én hasam is nagyon megindult, az elsőnél ilyenkor még szinte nem is látszott. Most kiváncsiságból lemértem és már 90 cm ! :shock: Igaz hogy nincs összehasonlítási alapom, mert ezelőtt soha nem mértem.
Én még nem tudom hol tapad, mert a 12.heti uh-on még nem írták rá, majd jövő héten megyek a 18.hetire, remélem jó helyen van mert Bulcsúval is a méhszáj közelében volt eleinte. :?

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Asszem lassan én is méreckedek, ezidáig csak a kilóimat számláltam:-( eddig a hónapjaimmal megegyezően sikerült híznom, remélem így marad :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Nemlajos, enyim pocak (has) is kb ilyen :) Növésben.

Én a jövő hét második felében megyek a genetikai UH-ra, de nekem legutóbb (értsd első gyereknél) sajnos ezen a vizsgálaton nem derült ki, hogy mi a neme, csak a 22. heti 4 D-n. Ha jól emlékszem, épp a hátát mutogatta a 18. héten Samu... :lol:
És mikor voltam a 14.héten, akkor kérdeztem a dokit, h lát-e valamit a nemét illetően, de azt mondta, hogy áááá :)

Viszont most már annyian tudjátok, hogy fiú-lány lakik-e a pociban, hogy egészen felcsigáztatok.

Tessza, örülök, hogy minden OK veled és a babócával is.

Az én párom sajnos még nem volt velem UH-n, de majd szervezünk egy ilyen alkalmat is.

Rszg, várjuk a híreket a holnapi UH-ról! És hova is mennek azok a bútorok?

A doki szerint a méhlepényem valahol hátul tapad. És Vica, én úgy tudom, sőt talán ezt már ti is mondtátok (Heheninél rémlik, h ez volt az egyik gond), hogy ha az elején lent van a méhszáj közelében a méhlepény, az nem nagy probléma, mivel ahogy növekszik a méh, az is húzódik felfelé.
Apropó, merre jár Heheni? És a többiek, akik ritkán néznek be?
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


hát az túlzás, hogy érzem, egyszerűen csak volt egy keménykedés a bal oldalamnál, aztán eltűnt.
Néha érzek kis pukkanásokat, mintha robbanóscukorka lenne a méhemben, de ezek még nem az "igazi" megmozdulások. Majd ha lerúgja a vesémet :wink:

erpé, a Te hasad is összement? :shock: :roll:

vica, az én haskörfogatom már 101 cm, 98 volt az első képnél (ami itt az utolsó) a 10. héten, úgyhogy végképp nem értem 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!
Olvaslak Titeket, ugyhogy képben vagyok nagyjábol csak ahogy beteg voltam nem volt kedvem irni.De mostmár jobb minden.Irigylem azokat akik végig alszanak éjszaka én sajna vagy 3-4szer ébredek és olyan nehéz visszaaludni.
Gratulálok a sok uh.-hoz meg drukk a sok holnapihoz.Mi is túl vagyunk a 18.hetin legközelebb nem is tudom mikor kell mennem.
domin000
 
 


dominooo, most már ne tűnj el! Mi volt a bajod, ha megkérdezhetem?
A 18. heti után gondolom Neked is a dokidhoz kell visszamenni az eredményeddel/ért. Az afp-nek meglett már az eredménye?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Na ha már mindenki csinált képet majd én is csinálok ! :)
Szépek! :)
Kép
moncsi89
 
 


Köszi lányok. Nekem már most úgy tűnt, hogy egyszerre már nem fér el a képernyőn. Egyébként megint fejjel lefelé volt, mint múltkor. Lehet hogy batman lesz, ha nagy lesz? :shock:

Nemlajos, tényleg csalóka a fotó. Nagyon sokat számít, hogy milyen ruhában van az ember. Van egy nacim, amit ha felveszek, anyósom rögtön azzal jön, te fogytál. Amúgy lehet, hogy a puffadás miatt látszik nagyobbnak a korábbi fotó.
Nagyon jó lehet, hogy már most érzed a babát.És ne becsüld le, így kezdődik (mondom a 0 tapasztalatommal). Párom első kérdése az volt, mikor meséltem, hogy szopizta az ujját a gyerkőc, hogy akkor ő miért nem érzi még? Nagyon várja már. Én is, de még én sem érzem.

Rszg, a nagy pakolásban el ne feljtsd az UH-t.

A párom még nem volt velem uh-n, és eddig még nem is beszéltünk róla, hogy szeretne ott lenni. Lehet, hogy megkérdezem, hogy a genetikaira bejöhet-e. Sajnos nagyon elfoglalt.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Nekem is hátul tapad a lepényem a fundusban :D. Akiknek elől tapad azok később érzik meg a babót, de úgy tudom, hogy egyébként nem sok különbség van!
Domino, megmondták a nemét? És minden rendben Veletek??
Én kb. 2 hete nem kelek fel éjszaka! Azt hiszem anno Kukli ajánlotta a citromfű teát, próbáljátok ki!
Tényleg annyian eltűntek!! Zazzy, Heheni, Monka, Monic .. most nem jut eszembe több név, de megnézem kinek kéne még itt lennie!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


NA kész is van ...

Kép


Kép


Kép
moncsi89
 
 


ó, hát nagyon jó látni a pocakodat, moncsi, az utóbbi hetekben már aggódtam (és nyafogtam a páromnak), hogy nekem miért nem kis pukli, mint másoknak, de jó látni, hogy neked is az egész nő!
Szép poci! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Végre végre jönnek a pocakfotók!!!!!! :D
Moncsi sztem Neked is kiskakasos van a pocakban :)! Szép pocak!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Na kedvet kaptam én is...de sajna csak a telóm van, ami már kicsit homályos képet csinál.

Kép

Wicca, nagyon szép a vonalzód!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Szemből nem sokat változott...

Kép

eddig is ott volt az úszógumi.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Moncsi, tényleg nagyon látszik a poci. Mamáddal mikor beszélsz?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Lányok, azért látszik, hogy együtt haladunk :D
Tessza, szép pocakod van Neked is :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Tessza elvileg az ultrahang után megyünk fel hozzá... Az jövőhét kedd. Szerintem belül tudja már.. csak fél ... De biztos hogy sejti hogy mi van..
Mosmár nem félek annyira :) de az uh-t megvárjuk még .
Neked is szép a pocakod :)

Kép
moncsi89
 
 


moncsinak kiutalok egy közösségi drukkot és globális hajrát jövő hét keddre!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


:D:D köszi szépen :D az jól jön :)

Izgulok nagyon az UH miatt mert ugye ez az első...remélem rendben van minden.
Lementem ma védőnőhöz aztán kiderült hogy kissé vashiányos vagyok. Aminek 25-44 között kéne lennie az nekem csak 12 :S Ugyhogy muszály szednem az a tablettát, de a mellékhatások nemtudom meddig lesznek még :S nehogy baj legyen

Amúgy már kezdek biztos lenni benne hogy őt érzem odabentről :) de még teljesen biztos nem vagyok benne de egyre többször érzek valami furcsát :)

Kép
moncsi89
 
 


Tessza Akkor nagyon figyeltél, hogy minden kiesett. Mármint a kérdések. De majd kiderül, mi lesz. És a halacskáknak van kis farkincájuk :wink: A lényeg, hogy minden rendben van Veletek!!!

Wicca, Nemlajos, Gabka, Erpé Nem költözünk! A kisszobából pakoltuk ki a bútorokat, mert az lesz a babaszoba, és új bútorokat rendeltünk. A régieket odaadtuk valakinek, és november 6-án jönnek az újak :) És hála a nővéremnek, ma a kiságyunk is megérkezett :)

Gabka Én is holnap megyek, csak 9.45-re. Géza megint nem jön velem, mert a csapatával focidöntőt játszanak. De nem megyek egyedül, mert az ikertesóm jön velem. Ő ugyanúgy várja, mint én! Géza majd a 4D-re jön velem. Akkor fogja először látni :) Már alig várom. Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá. De addig még majdnem 3 hét van.

Nemlajos Szerintem is fiú lakik a pocakodban. Nagyon előre nő. Egyébként az enyém is. Nagyon kíváncsi vagyok. A derekam még mindig megvan, csak a fenekem nőtt. Mag a pocakom előre :) Jó lenne, ha Neked is kiderülne holnap :)

Papillon Én biztos nem fogom elfelejteni! Az első kérdésem lesz. Ha meg mégis elfelejteném (ami kizárt), akkor ott lesz a tesóm, aki majd emlékeztet :roll:
Egyébként én már minden nap érzem a Manót, hogy mozog :roll:
Én nem is tudom hol tapadt le :shock:
Eddig én is kb. 1 hónap/1kg-nál tartok. Tényleg jó lenne ez a tendencia :) De biztos több lesz.

Tessza Olyan nincs, hogy elfelejtsem. Már péntek óta visszaszámolok, hogy hányat kell még aludni... Mint a gyerekek. De már csak egyet :roll:

Mindenkinek szépen látszik már a babó a pocakon. Jó, hogy van ez az oldal. Én örülök neki.

Tényeg!!! Hol vannak a többiek???

Kép

Kép
rszg
 
 


Sziasztok!

Én is olvasgatlak Titeket, csak el vagyok alélva a kisbabám mozgásától. Annyira jó, szinte minden nap megkönnyezem. Még a párom nekem sem érzi.
Mi pénteken megyünk UH-ra, remélem a páromat is beengedik, mert Ő még nem látta, de nagyon szeretné. Jó lenne tudni a nemét is!

Moncsi: Nekem is vasat kell szednem, és én is rosszul vagyok tőle, nekem még székrekedést is okoz, erre a védőnő azt mondta szedjek hashajtót. Inkább a vasat próbálom meg mással pótolni!

Olyan jók a pocakfotók, hogy én is teszek föl:) Reggel olyan minth

Kép
milky
 
 


Szóval.........
reggel olyan mintha nem is lenne, estére nagyobb sokkal!

Kép
milky
 
 


Szép pocakok!


Tessza
, gratula az UH-hoz.

Ma is még egy kicsit depi voltam, ráadásul elmentem az afp, utáni vérképemért, és elég alacsonynak tűnik itt-ott, mert v. hat helyen is meg van csillagozva.

Du,-t kinn töltöttem a szabadban mert hazaszállítottam Keresztanyám, vhogy evés közben olyan feszültség jött rám, biztos most jött ki a 3 napi stressz, rögtön arra a gyógynövényes bogyóra gondoltam, amit azelőtt szedtem, herbáriás nyugtató, rájöttem se nincs nálam, se nem vennék be most, kell vaklami gyors, mert, már nem kaptam levegőt az idegtől, hogy miért???

Még természetesebb gyógymódot kerestem, hamarabb hatott, mint a gyógyszer, ajánlom mindenkinek!! Mondjuk én amúgy is imádom a természetet, de hát ki nem? Nevessetek nyugodtan: kis kutya simogatás, fűben ülés, növények, nézegetése, fogdosása, és birsalmát szaglásztam, ami az előtt lett leszedve. Kinn el is felejtettem az ideget, sőt olyan nyugalom volt, meg szép idő. Nem őrültem meg, de ott üldögéltem a fűben, és azon gondolkoztam, kit érdekelnek a számlák, az indulatok, a telefon, mi az a stressz, hát az amit minden nap élünk, és rendesen ki kell szabadulnunk, vagy vissza kell mennünk gyerek korunkig, hogy egy virágra vagy a természetre tudjunk koncentrálni, vagy egyszerűen csak a fűben hemperegni. Utána már nem kell a bogyó sem, az garantált!


Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


milky és mivel próbálod pótolni a vasat?


Kép
moncsi89
 
 


Próbálok minnél több májat enni, monduk 1 héten 1x legalább. Sok vas van még a spenótban is, de azt még nem ettem.
Szeder is szuper, és még a vörösbor. Azt viszont nagyon keveset szoktam, hetente 1x-2x 1/2 dl.

Kép
milky
 
 


milky, és hol az a fotó? :D

bea, ez az, így kell ezt csinálni, nincs jobb gyógyír a természetnél!!!

rszg, nekem még várni kell 13.5 napot, na de ki számolja?! :lol:
Drukkolok, hogy holnap örömödben sírj az uh-n! :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


milky nekem sokan azt mondták hogy nem szabad májat enni ... Ez igaz? vagy te ilyesmiről nem hallottál ..?
Mindenhol mást olvasok.. egyik helyen megcáfolják azt amit a máshol olvasok..

Kép
moncsi89
 
 


:D

Kép Kép
Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


A máj az jó a vérkép re, én azt hallottam,

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Tessza Szép pocak és én amondó vagyok, hogy Neked is fiad lesz!! :) Neked is előre nő nem oldalra!
Bea nagyon jól tetted, hogy a természetet választottad a bogyók helyett! Jó volt olvasni, hirtelen én is mindent elfelejtettem :):):)!!
Rszg várjuk a beszámolót!! Nagyon kíváncsi vagyok!!!! :D Megvan már a kiságyatok?? De szuper!!! Mikor rakjátok össze? És én nagyon kíváncsi vagyok ám rá!! Meg kisrucikra is, meg mindenre!!! :oops: :lol:
Ma nekem is nagyon sokat mozgott Bálint baba :), kint söprögettem a diófalevelet és egyfolytában rugdosott :lol: , lehet pihenni szeretett volna inkább?!
Ma megfőztem az első tökfőzelékem és sikerült!!!! :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Utánanéztem az elveszetteknek! Jópáran másik topikban vannak : zümis, monic80, Nicolete, mamacsibe (az Ő vonalzóján már az is rajta van, hogy kislányt várnak!!!! :)), moni3, joe.
Aztán pedig vannak olyanok akikről semmit se tudni sajnos : vanda1980, dojika, vicuska.
Hát hirtelen ennyi ...

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


moncsi Szabad májat enni, de mértékkel!! Sok benne az A vitamin, amit nem szabad túlzásba vinni!! (én legalábbis erre emléxem)!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Nemlajos Akkor Te csak védőnőhöz mész holnap? Valamit félreértettem!

Wicca Holnap megírom mi volt az UH-n. Ha kész lesz a babaszoba, teszek fel képeket. Az még egy hónap. Kb.

Kép

Kép
rszg
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?