Új privát üzeneted érkezett!

Laptetuuu 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam olvasni, mert zsufi volt a nap. (na látjátok nálam is van ilyen, még így fekve is) :D

Fél 5 kor hajnalban bevettem a gyogyit, aztán nem tudtam elaludni, keményedtem is, meg kiment az álom a szememből. A fiamat néztem hogyan alszik. Aztán 6 után elaludtam, fél 8-kor felkeltünk, fél 9-kor indultunk vérvételre. Tele volt a rendelő mint a délibusz. Azért én bementem, és megmondtam a nőnek, aki összeszedte a papírokat, hogy hívjanak be, mert nyitva vagyok, feküdnöm kell. Szerencsére be is hívtak, hamar végeztem. Aztán anyu vásárolt a Pennyben, piacon, gyógyszertárban, eléggé elfáradtam, mert nem tudtam rendesen feküdni a kocsiban, hisz a gyerekülés ott volt.

Délben hazaértünk, játszottunk a Leventével, állandóan a laptopon akar játszani. Persze nem engedem neki sokat.

Közben befutott a védőnő, beszélgettünk, örült, hogy már betöltöm holnap a 34-et. Neki örökbefogadott ikrei vannak, a 31. hétre születtek.

Utána megjött anyósom a barátnőjével Komáromból, mentek Szentgotthárdra temetésre és megálltak nálam látogatóban. Közben apa bejelentkezett msn-en, kicsit dumáltunk, anyósék elmentek, a három gyerek itt játszik, anyám szülői értekezleten.

(Most mondják a vonatbalesetet, lemondott a közlekedési miniszter. )

Bridget! Remélem bejön ez a doki! Jó lenne, ha végre sikerülne érdemben előbbre jutni! Mikor a Kaáliba bejelntkeztünk, csak elmondtam, hogy egy éve próbálkozunk (nem volt annyi, de ezt honnan tudják?) és hogy milyen panaszaim vannak (rendszertelen menstruáció) időpontot szeretnék kérni, és adtak konzultációra.Utána ment minden tovább. Annyi volt, hogy amikor kiderült, hormonra van szükség, be kellett mutatnunk egy közjegyző előt aláírt életársi nyilatkozatot, mivel nem voltunk házasok.
Levente kb. jövő hét szerdán megy haza, kedden jön az apja érte, de majd meglátjuk.

Nócika! majd küldj képet! Épp ma volt arról szó, hogy a kandalló hleyett jobb a cserépkályha. (ez nem az én véleményem). Én is szeretnék kandallót, olyan hangulatos. (kár, hogy a hatodikra nem lehet :P )

Pendi! Az apja mondta a vacsiasztalnál a Leventének, hogy Szakmári Lillának fogják hívni a kistesót. Erre bejött, és közölte velem a fiam, hogy Lilla baba lesz ám a kistesóm! Na szóval így üzenget, hogy azért benne van, de szemtől szembe mindig azt mondja (hülyéskedve) hogy még meggondolhatja magát. Szóval most már többet tudják, hogy ez lesz.

Amikor már terveztük a másodikat, a barátnőm adott egy táska kislányruhát, mondván, hogy nekem úgyis előbb kell. Na ez a táska ruha kb. 2 és fél éve nálam van, többször elővettem, és reménykedtem, hogy szükség lesz majd ezekre az aranyos kis ruhácskákra. Aztán úgy esett, hogy a barátnőmnek azóta már a második kislánya betölti az 1. évét, tehát ő lett előbb babás (elsőre persze). De most eljött az én időm remélem.
Szóval én úgy gondoltam, hogy az én második gyerekem már él, legalábbis a szívemben, csak még nem öltött testet. Erre olyan jó volt gondolni. És most még kaptam ettől és egy másik barátnőmtől ruhákat, kb. ötször annyi kisruhám van most, mint kéne. És olyan aranyosak.

Csucsu! Én most ezekhez az értékekhez nem nagyon értek, de szerintem a progeszteron oké.

Azért én sem nézném el, hogy tönkretegyenek merő jóindulatból dolgokat más gyerekei a lakásban. Eleve amit a sajátom sem tehet meg, azt más sem. Szerencsére ilyen problémám még nem volt, de én szépen szólnék a gyereknek, hogy ezt itt most nem lehet. Szerencsére ilyen gond nálunk nincs, a tesóm gyerekei szinte az enyéim is, és ugyanúgy anyjuk helyett anyjuk voltam és leszek.

Zsu! Nem sokat írtál! Mi van veled?

Melus szerintem velem egyidős terhes, remlem jól van!

Most ennyi voltam !

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

 
 

Bridget: A véreredményem a határértékek feltüntetésével egyeztetve jók. Viszont annyira biztos voltam hogy a prolaktinommal van gond hisz akkor mitől van 1-1csepp tej a mellemben nyomsára?? Na ezt nem értem. Holnap felhivoma dokit aztán meglátom mit mond mikor menjek be.


Kati: A cserépkályhás dolgot én is hallottam mert a cserépkályha nagyon tartja a meleget. Tényleg jobb. Bár nekem nem tetszik a kandallók szebbek:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Hat mondjuk neked ott a kicijany lehet arra fogjak majd :roll: Nem tom.

Kata neked minnya irok majd de most mennem kell olyan sokat nem lehet szal utana te jossz :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


SZép napot Bridget és a Többieknek szép reggelt:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Megyek dolgozni, és holnap utazom el tesómékhoz. Nem leszek a héten, hacsak náluk nem lesz idő felmenni.
Mindenkinek puszi!
Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinke!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendikém!
Tökjó az új vonalzód és az aláírásod!!!!!

Nócikám!
Te már jobban vagy????

Katám!
Szépen növögetsz? Pocisimi picurnak!!!!

Bridgem!
Szép napot!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu: Doki tényleg nagyon rendes és oda figyel az emberre. Levette a kenetet rákra, bacikra, és mondta, hogy elkaptam valami bacikát, de kaptam kúpokat, amiket majd pé utántól kell dugdosnom. Apa is kapott kenőcsöt, neki azt kell használnia addig. És felejtsem el a szappant, mint mosakodási szert, és használjak valami intim lemosót (tejsavasat), és hüvelyöblítőt is. Azzal mosakodjak. Meg van pár mirigy duzzadva a mellemben, úgyhogy mennem kell uhura. Csinált hasi uhut is, mindkét oldalon vannak petécskék növőben. Pontosan nemtudta megmondani, hogy mennyi és mekkorák, mert nincs neki hüvelyi uhu-ja. Hát ennyi. 3 hét múlva lesz meg a kenetek eredménye, akkor majd ő hív, hogy mi újság.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEntem dolgozni. Öt után leszek. Csók mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy nap Pistike megkérdezte apukáját, hogy kaphatna-e egy mountain-bike-ot
születésnapjára.
Az apa így szólt:
- Pistikém, most vettünk fel nyolc millió forint kölcsönt a házra, sajnos,
nincs most pénzünk biciklire. Várj Karácsonyig.
Eljött a Karácsony, Pistike megint rákérdezett.
- Sajnos még mindig sok a tartozásunk, talán majd máskor...
Két nappal később Pistike nagy bőröndöt cipelve kilép a házból.
Az apja megkérdezi:
- Miért mész el kisfiam, nem szeretsz már minket?
- Tegnap este , mikor elmentem a szobátok ajtaja előtt, hallottam, hogy
azt mondod, hogy elmész, és anya megkért, hogy várd meg, mert mindjárt ő
is elmegy.

Hát dögöljek meg, ha én itt maradok ekkora tartozással :lol: :lol: :lol:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alulírott Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom.

Indokaim a következők:
-Nagy mélységekben dolgozom,
-Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
-Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
-Nedves környezetben kell dolgoznom ,
-Magas hőmérsékleten dolgozom,
-Fertőző betegségeknek vagyok kitéve.

Tisztelettel: Hímvessző
Tisztelt Hímvessző!

Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük .
Sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk:

-Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
-Kis erőkifejtés után elszenderedik,
-Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
-Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
-Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni kell, hogy munkába álljon,
-Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
-Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl. a védőruha viselete,
-Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
-Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.

Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.

Bérosztály :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Egesz heten mar nem is jossz? :shock: :cry: Cipot atvitte a tesod vegul?

Zsu
Jo munkat 8) Szerintem mar mire jossz en nem vgyok mer ma koran kexem holnap suli :?

Csucsu
Nalatok mi zu meselj ma :roll:

Kata
Mindig elfelejtem irni,hogy mennyire tetszik a Lilla nev :wink: Levinek meg ne engedd,hogy annyit gepezzen mert olyan lesz,mint en:internet fuggo :shock: :lol: :lol: Barinomnek tovabbitottam az infot koszke :wink:
Remelem en is,hogy ez a dokker bejon bar en mar mennek a lombikra ha lehetne :roll: Na de mindenki elegedjen meg azzal amit kap :roll: Azt irtad Levi keddig marad...akkor ma ment haza? :?:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nekem ma irtó szar napom van. Mentünk a lányommal az Auchanba. Kiálltunk autóval . Erre a lányom kinyitotta a hátsó ajtót persze nem ahol a ygerekzár van és ahogy tollattam a kutyánk hátulról nekiszaladt az ajtónak ami teljesen kinyilt de már nem segitett semmi mert kattant is a kapuhoz . És az ajtó egy kicsit megsérült. Na mondanoms em kell annyi lesz ez is mintha az egész ajtó sérült volna meg.
Azt tudni kell, hogy a kapunk mivel elektromos úgy érzékelte, hogy vissza kell zárnia. És attól lett csúnya az ajtó. Á leírni nem is lehet. De ami a csúnyább, hoyg a kapu jobban megsérült mint az autó. Mert az autót 5perc alatt megcsinálják max a fényezés lesz több.
De a kaput is meg kell most csináltatni. Sosem volt semmi sérülésem illetve az autóim mindig éppek voltak erre egy ilyen hülyeségen kell megsérülnie az autónak.15éve van jogsim soha sehol nem volt gond erre itthon ilyen baki jön össze. És a párom még nem is tudja. Azt hiszem kapok majd miért nem néztem a tükörbe meg ilyenek.
Szóval ez a napom ilyen.
remélem azért másnak jobban tellik mint nekem.

Kép
csucsu05
 
 


Na beszéltem a férjemmel csak nevetett rajta. Most hivta fel a szerelőt ma megnézi mikor tudja megcsinálni.
Tök jó , hogy a párom ilyen optimista. Azt mondja sajnos ez a kapu átka, ha a kapunk úgy érzékeli, hogy valami hozzáér akkor vissza zár. Hát köszi szépen inkább nem kell elektromos kapu. Mert ha sima kapunk van most akkor nincs baj.
Na mindeg ymár nem is dühöngök tovább.

Kép
csucsu05
 
 


Na en ezert szeretem mikor kozpontilag en lezarom az ajtokat aztan se ki se be 8) Szabina nem ilyedt meg? :shock: Kutya tulelte mert orola nem irtal? :shock: :lol: :roll: :oops: Az elektromos kapu meg azert hidd el nekem jo az....amikor nem kell a hidegben kiszallni es nyitogatni...en mar csak tom :twisted: Na nem is allok be a garazsba :evil: Apa edi,hogy ilyen kis pozitiv :wink: Azert vegul elmentetek vasarloba? :roll:

Nekem a napom gaz...voltam a szortelenitesen...aztan jovok haza es a hong-kongi barinom jol lecseszett,hogy o mindig hiv engem en meg mindig nem et mondok mindenre es hogy o mostantol nem fog hivni majd hivjam en mert en olyan marha elfoglalt vgyok mindig :shock: :oops: :roll:

Tortent ez mindazert mert ugye hetvegen nem mentem mert nem ereztem jol magam,aztan kerdi atmegyek-e vacsira holnap hozzajuk mert megy az x.y. is...mondom hanykor lesz meg mi a vacsi mert 1. ok szeretik a kinai kajakat en nem,2.halat is sokat esznek soot ngyon is sokat,3.megy az x.y. vacsira most nehogyma az en szajizemre fozzenek mert en csak hust eszek,4.holnap mar suli is van es pakolok este! :roll: erre o,hogy hat majd masnem rendelunk...marmint hogy ok esznek vacsit amit foz en nekem meg rendelunk?Hat en mar 1hete rendelos kajan elek...inkabb nem ,meg eszembe jutott tenyleg pakolnom is kell....azt mar nem is emlitve,hogy reggel 10kor jon az oltonyos aki dragamnak csinalt oltonyoket es kesz vannak azt hozza el :roll: Szal reggel 10re mar habtakban legyek aztan meg kell szereznem 2fotot fel 1re odakell erjek suliba este majdnem fel 6ig...aztan meg kikell nyomtassak papirokat az uthoz es pakolnio szeretnek nem utolso napra hagyni :roll: Es azt tenyleg nem varnam el,hogy miatam egyen mindenki husit...meg azt sem tom o hogy foz szal jah...inkabb kihagynam...de nem azert mert nem akarok menni...erre nem bepipult de aszonta most majd en hivjam mert o nem fog....jah mert multkor mikor ebedelni hivott epp a magyar lannyal Patival ebedeltem...na azt is mondta ha nekem o a fontosabb :shock: :roll: :idea: Ez kesz...utalom,hogy mindenki rajtam akar valtoztatni... :evil: en ilyen vgyok amilyen...ha jo vgyok igy akkor jo ha nem akkor nem tok mit csinalni :evil: ennek ellenere azt mondtam,hogy ha visszajottem megprobalok valtoztatni :twisted: Atyaeg...ezek itt nem normalisak :roll: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igazad van , hogy központilag lezárni. De csak kiálltunk mert jött a szomszéd néni is. Amúgy jó az elektormos kapu mert hóban esőben sem kell kiszállni.
Na mindegy mostmár nem is agyalok rajta megtörtént nincs mit tennem már ellene. Szabina nem ijedt meg a kutya is jól van mert lehajolva tovább szaladt. Szóval senkinek semmi baja csak a kapunak meg a kocsinak:(
De a párom azt mondja sebaj mert úgysem szereti ezt a kaput akartuk , hoyg a kereszt rúdakat leszedjük és szélezetlen fára átalakitjuk. A másik házunkban is az volt és az olyan szép. Az a fa amelyik minden irtányba görbül. Máshogy nem tudom leirni. És azt akarjuk lelazurozni úgy nagyon szép. szóval a párom azt moddja lehet a hétvégén meg is csinálja.

Bridget: Tényleg a barátság arról szól, hogy a másikat úgy fogadjuk el amilyen. Mondjuk ha meghiv és tudja, hogy te azt nem szereted akkor vagy főzzőn neked külön vagy ne hivjon meg. Mert rendelni te is tudsz azért elmenni meg nem érdemes. Aztán lehet csak valamiért dühös és rajtad vezette le a feszültséget.Amúgy ezen meg kár megsértődnie, hoyg neked dolgod van.
HAgyd rá aztán majd elgondolkodik. Vagy majd ha lesz alkalmad beszéld meg vele, hogy te megváltozni nem akarsz. Én megértem, hoyg pakolni kell meg készülni. Ezt másnak is meg kell értenie.
Lehet csak bal lábbal kelt fel.

Kép
csucsu05
 
 


Lehet :roll: Mindenesetre...en ilyen vgyok es mar annyian mondjak,hogy valami nem jo velem,hogy kezdem elhinni :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Párodnak igy tetszel nem. Nincs veled semmi gond. Hidd el!!Na meg ha nincs veled valami rendben akkormiért nem ültetnek le és mondják el konkrétan mi a gond. De ezek amiket leírtál nem lehetnek gondok.
Azért ne feletsd el, hogy az emberek irigyek nagyon. Nagyon kevés az a barát aki valóban öntelteln szeretettel fordul az ember felé. Barátból meg nem is kell sok. A többi meg nem számít.

Nagyon ari a vonalzód:) Jó ez a virágos kép :)

Kép
csucsu05
 
 


Igen bar tudod ez a baratkozas ez allando tema mostanaban :evil: Mert nem lehet megerteni en itthon ulo vgyok :evil:

Hat most megmondta a lany csak mondta mondta..... :roll: :oops: Azert bantott...pedig mondta ne vegyem sertesnek csak szol mert o mar nem fog tobbet hivni....de tod az a gond vele,hogy o mindig akkor hiv mikor epp senki nem er ra neki...es akkor na jo felhivom Bridget-et mert o tuti raer...es akkor igy kitomi az ep lukas semmitteveset. :roll: Legalabbis en igy erzem...es az elejen mentem is mindig....az emg,hogy most mar a sarkamra allok es nekem is vannak dolgok amiket elkell inteznem arrol nem tehetek. :roll: Jah multheten amikor mentem megnezni asszem az uccso sulit...vele ebedeltem pont es o meg raert volna es kerdezte mit csinalok kajci utan en meg mondtam megyek a suliba...hat istenem nem mondhatom le csak azert,hogy onagysaga ne unatkozzon :? :roll:

Kicsit ujitottam mar ramfert...unalmamban nincs jobb dolgom :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csinalok valami kajot Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: igazad van. Nem kell mindenkinek megfelelned. Ha meg ezen megsértődik, hoyg te nem mész hozzá amikro ő úgy kivánja akkor nem is ért sokat a barátság.

Mit főzől?

Én dühömben lefestettem a falat. Úgye nyáron költöztünk be illetve tavasz végén. És a kisszobában volt egy két folt a falon mert a gyerekek úgy néznek tévét, hogy közben felkeszenek az ágyra és a lábukat a falra rakják. (persze ez sem az énlányom volt) Nyáron meg úgye mezitláb mászkáltak ki be. Szóval egy csomó folt volt a falon. Na meg a tesómék mikor itt voltak a sogornőm a szunyogokat a falon ütötte agyon hiába mondtam friss a festés . Na meg be volt dugva az elektromos szúnyogírtó. Csak az okos nem várta meg mig meghalnak a szúnyogk hanem csapkodta. Komolyan mondom nincs fél éves a festés és már javítani kellet. Szóval azt csináltam meg. Tök jó lett végül. :)
Igazi kis piktor vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


http://www.rtlhirek.hu/video/29299 Na ez nem semmi :shock: Meglatszik Europai volt az illeto :evil:

Japan kajot....bizonyosszoszban a hagyma karikakat felbe vagva szetszedve bele meg a vekonyra szelt(2mm-es) husi bele...osszefozzuk kicsit max 20perc es rizzsel 8) Asszem udon-nak hivjak :wink:

Tom most koltoztetek en meg emlexem 8) :wink: Ugyi voltal en kicsit kikapcsolok :roll: tele a pocim :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Én is megyek mert a lányom lassan felkel és még van dolgom.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok! Még bentről, de lassan jön értem apácska és uccu haza!

Holnap uhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kicsit félek, hogy mi lesz az eredmény! Most, hogy igy belegondolok nem is tudom mi lenne a jobb! Ha lenne vagy nem lenne ott semmi! Mert ha van ott valami akkor legalább tudjuk mi a bibi és ugye gyogyitható, de ha nincs ott semmi akkor meg viszont még mindig lehet kutakodni és még mindig nem tudok semmit! Szoval nem tudom! De azért szurkoljatok jó????

Kata! Én nem hallottam ezt a cserépkályhás kandallos témát! Hol hallotál róla és mit???

Zsuzsukám! Örülök, hogy ujra vagy és leszel is!! Mi zu veled??? MIlyen bacit kaptál el és hol??? Nem is voltál sehol!? Vagy igen????
Én amugy már meggyogyultam! Hétfön megyek fogászatra!!! Na attól rettegek!!! :shock: :o :o De valahogy majd csak tulélem!!! :lol: :lol: :lol:

Brid!Ne hagyd magad! Igen is állj a sarkadra, mert én is voltam szamár! Mert tudom milyen érzés nincs ló jó a szamár is lenni! Kicsit harcoljon Ő is Te érted!!!!!!!!
Tényleg ennyire izlik kint a barátoknak a pirosarany??? Kérj böven anyudtól, hogy küldjön!!!!!! :lol: :lol: Amugy nagyon jó az uj vonalzod ezzel a kis képpel együtt!!!!! Tetszik! :D :D És gratu a laptetühöz!Most már nálad is tényleg meghozhatná a szerencsét!!!!!!!!!!!!

Pendi! Jó utat a tesodékhoz!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj Noci a lapteut csunya modon elloptam :roll: :oops: direkt :oops: :oops: :lol: :oops: Szal nem csak ugy veletlen jott be mar asszem az uccso 3igy sikerul...lopassal :twisted: :oops: :lol: :lol: Sarkamra allok...latod kicsit elfoglalt lettem nem erek ra mindig mikor epp csorog es o kiborult :? Na mind1... :roll:

Te most mitol felsz uhu-?Mit lathatnanak?Ott nincsenek bibik mar egy csomoszor voltal...ner ertem fejtsd mar ki bovebben :roll: Petit neztek arrol beszelsz? :shock: Na mer akkor ertem de amugy nem :? Hu de ertelmes voltam :lol:

Szoszkevel mi lehet :?: :!: :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Meg fentvgyok am...most irt apa :cry: A fiu akinek karikor mennenk a eskuvojere atiratta az idopontot....azaz nem lesz decemberben...

Az engem nem is erdekel bar ha jol tom az osszes repjegyunk mminden fele atszallassal sot meg a hotelek is megvannak :x Jah meg a fodraszatba az idopontom is megvan december 27-ere 5ora tajt Libanonban :twisted: Mert kedves parom annyira tervez,hogy csak na....o meg a lehet a klotyora is idoben jar :evil: Most merges vgyok ra mert en borzasztoan stresszelem magam minden nemu utazas miatt...nem szeretek es kesz!!!Erre mar miota visszajottem mast se hallok csak azt a hulye utat szervezzem meg melyik hotel meg hogy meg melyik orszagba blablabla...nem is csoda,hogy ilyen magas a prolactinom :twisted: Es akkor elobb ugye mar a mostani uttal is ott voltak a bibik....tudom tudom nem az o hibajabol de akkor is...na most par nappal elotte benyogi hogy megyunk :x Kezdodik a suli uj emberek uj osztaly kivgyok amiatt is milyen lesz az osztalyom :roll: Erre ir,hogy az eskuvo lefujva...persze megyunk valamerre de igy neki nincs kedve arra a szigetre menni ahova en tok vagytam mar es orultem is hogy eskuvo utan oda kotunk ki :wink: Napokig nezette velem a hoteleket,hogy a legjobbat keresem meg erre azt mondja igy nincs kedvedec 23-januar elejeig ott lenni a szigeten :twisted: Mondom neki es mi a terv?Megyunk mashova vgy esetleg a baratokkal csoportosan?Aszongya szerinte menjuk csoportosn a barikkal mert tavaly ugyis elmaradt :cry: :cry: :cry: Erre irtam neki,hogy nekem mind1...erre o miert hova szeretnel menni?Erre en: nekem mennem kell aludni en most nem tervezgetek semmilyen utazast :evil:

Komolyan mondom kikeszit...lehet hagyom a francba had menjem amerre latni akar aztan en meg hazamegyek :evil: Ezek allandoan az usa-ba akarnak menni....en nem vgyok oda erte :roll: es egy romantikus szigeten ketten azert megis mas lenne :cry: :cry: :cry: vgy egy kicsit a haverokkal kicsit velem kettesben...ez a L.A. utazas se erint ngyon mert sosem vagytam az usa-ba...annal inkabb vonz azsia :roll: Na mind1 most jol kipuffogtam magam...fustol a fulem :twisted: Nem is erdekel ma komolyan,hogy mi lesz...megyek ahova visznek aztan jovan... :cry: de elobb kifordulok onmagambol,hogy mindenkinek megfeleljek :twisted: :cry: :cry: :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Óh, sziasztok, csak most siekrült a gép elé érnem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét mindenkinek!

Brid drágaságom! Remélem azért a mérged hamar elszáll!!!!! Küldöm neked a kis boldogság hormonokat! Mellé 1 hatalmas fagyikelyhet eperdarabkákkal csokiöntettel és egy hatalmas tejszinhab adagot a tetejére plusz rá egy inycsiklandozó eperdarabot!!!! :lol: :D Remélem maga attol, hogy ezt mind végig olvastad elrepült a mérged!!!!! :wink: :lol: :D Szoval! Én megértem, hogy mindent megszerveztél és bedurrantál arra, hogy minden erőfeszítésed után jön a hír: A buli lefujva!!! Na asszem ezen é

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na csak lefagyott a gépem azaz mindent engedett csak írni nem! Szal folytatom!
Szoval asszem én is igencsak bedurrannék! De sebaj!! Szerintem inkább csak akkor kettesben menjetek el a Te álmodban megemlített szigetére! Ha már egyszer annyi energiát és erőt belefeccöltél akkor igenis tessék csak elmenni az áhitott szigetre Ázsiába!!!! :wink: Beszéld meg apácskáddal, hogy te mit szeretnél valojában és onnan mentek át az usába és ott talizzatok a barikkal!!!
Uhun még nem voltam! Azaz hüvelyuhun! Nem tom milyen Azaz tudom milyen meg nem is attol félek, hanem attol, hogy mi lesz az eredmény! De már csak pár óra! Nem kell sokat várnom, alig többet mint 12 órát! Most jöttünk haza, mert voltunk Pesten fáért a kandalloba!!! :D :D :D Azt mondja apa, hogy amit most felhoztunk az kb 3-4 hétre elegendő lesz Ez került nekünk üzemanyagba ami kb 800 és a havi gázszámlám meg általányban 14895 Ft. Szoval nyerek rajta rendesen! :D :D :D

Zsuzsu! Nem baj, hogy késön jössz, mert én sem tudok azzal a nagy sürüséggel jönni, mert mostanában nagyon sok a tenni valom, de azért igyekszem ugy ahogy te is!!!!! De azért, mert ritkán jössz írhatnál magadról nemcsak ilyen szükszavuan! Szoval mesélj mi zujs????

Na megyek alukálni! Mindenkinek szép álmokat! Szejjasztok! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ÍJa! Brid! A laptetü, meg meg van bocsikálva!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Te kis lopos!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csáó, vagy még?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát velem nem történt semmi különös.
Dolgozom a héten hétfőn, kedden,s szerdán, csütörtökön, szombaton és vasárnap is. Pénteken meg suliban vagyok. Szóval nem unatkozom. Közben írom a házi dogákat is.... szóval zajlik az élet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó késön, de visszanéztem! Bár gondolom, mint mindenki más már rég huzod a lóbört! Na gondolom akkor valoban nem unatkozol! És milyennek indul ez a tanév?? Nehezebb mint a tavalyi??? Sokkal??? Jaj emlékszem, hogy mondtad, hogy most van az a vasárnap mikor könyvtári nap lesz és ezért vagytok nyitva vasárnap! De nem egész nap ugye?? Vagy igen???

Na megyek! Megint elköszönök és majd meglátjuk! Pusz jó éjt még1x! Chiao

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj! Mai ujsiban talált az anyukám egy gyogyoT Neve: Ferulant! Keressetek rá a google-n! meg is lehet rendelni! Én mondtam apácskának erre Ő közölte, hogy nem igazán hajlanó beszedni, mert nem ismerjük! Egyébként Dr Czeizel Endre neve is felmerült a cikben ugyhogy nem lehet nagy átverés! De mondtam apácskának, hogy holnap rákérdezek a dokinéninél, hogy Ő mit gondol erről a bogyoról!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


jaj lányok mielött kikapcsolom a gépem mondok én nektek még valamit! A7végén kitaláltam, ha netán lányunk születik akkor mi lesz a neve! Tényleg! Ti gondolkodtatok már ezen??? A fiu az régota adott! Söt Évek óta! Ha fiu lesz akkor Gáspár Erhárd Richárd lesz, ha pedig lány akkor Gáspár Titanilla lesz! Nekem nagyon bejön! És mondjuk apácskának is nagyon tetszik! De jó lenne, ha már mondjuk tényleg csak a neveken kéne vacinálni!!! Mert akkor valoszínüleg már igen szépen növögetne a pocakom! De hiszek abban, hogy hamarosan igy is lesz! De az a baj, hogy tudom, hogy addig még néhány nedvesre sírt párnám és éjszakám lesz, de elöbb utobb eljön mindannyiunk vágya!
És ezzel kivánok mindenkinek gyönyörű szép napot! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vidám reggelt mindenkinek! Na most aztán tényleg huzok, mert csak velem lesz tele az oldal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt csajok. :)

Bridget: neked már jó napot:)


Nócika: teljesen természetes, hoyg a neveken filózol. Nálunk is vannak már nevek.
Fiú: Várady Levente vagy Zalán
LÁny: Szonja, és a Titanilla is szóba került:) Na meg a Léna.
Aztán az élet majd alkot úgyis.


Bridget: De szerintem elág gáz, hogy az esküvő elnapolva. vagy megsemlesz tartva?, Hisz nem ti vagytok az egyetlenek akik már leszerveztétek az utat. És nem is szerencsés az időpontot megváltoztatni. Nem jó ÓMEN.
Tetszett, hogy írtad előbb kifordulsz magadból:)
Szerintem amúgy ha nem akarsz csoportosan menni állj a sarkadra és mond meg,hogy te szeretnél kettesben vele elmenni.
Biztos megérti.

Kép
csucsu05
 
 


Kakukkos jó reggelt mindenkinek!!!!

Túl vagyok a csapoláson, nézetek teljes vérképet és pajzsmirigyet is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
3 kémcsőnyit vettek le és alig akart elállni.... én nem tudom, hogy mi lett a véremmel :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Most éppen reggelizem írás közben 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Bridg!

Remélem, azért sikerült kettesben mennetek majd valahova....
Ja, és próbáltalak elképzelni füstölő füllel.... háááááááááát.... nem áll jól.... :roll: :wink: :lol: 8)

Nócika!

Nálunk lány: Nagy Tímea
Fiú: Nagy Máté, vagy Márk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek! Furcsa, de én is itt vagyok! Pedig nem szoktam jönni ilyenkor, de látjátok? Milyen furi az élet! Egyszerüen nem hagy aludni! Pedig Én jó sokáig szoktam aludni! DE most tiszta zizi vagyok a doki miatt is! Meg mivel apácska dodozik igy vonattal kell mennem! Na nem azért mondom én ezt mert lusti vagyok, hanem valahogy egy kicsit megrettent a bizalmam a Mávval szemben! Kiváncsi leszek, hogy mit találnak, majd még ki hogy mi volt a fekete dobozban!

Csucsu! Nem mondod?? Ti nektek is tetszik a Titanilla?? Tök jó! Szerintem is szép név! Bár eddig nem nagyon halottam róla, szinte csak most elösször a hétvégén, de első hallásra nagyon meg is tetszett!!!!!

Zsuzsukám!Ma dodozol vagy otthon vagy???

Brid! Tudom, hogy mondtad, hogy ritkábban fogsz jönni meg minden, de ez olyan furi!!!! :roll: :( :shock: Pont mikor én is itt tudok lenni, azt még sem semmi!


Na jó! Lemegyek fözök egy coffet magamnak! És beáztatom a függönyeimet! Összekötöm a kellemest a hasznossal! Be leszek kapcsizva közben jövök! Most tudok! :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Én ma dolgozom, de csak egy órára kell mennem szerencsére :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én most ittam kávécskát. Még apácska főzte reggel, csak vérvétel miatt nem tudtam reggel meginni.

Hány órára mész dokinénihez??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kettöre! Amugy én még mindig nem jutottam le kávétfözni!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akkor ha lejutsz, gondolj rám is.... baromi álmos vagyok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oksika! Gondolok én is! Csak most valahogy ugy ellustultam, hogy nincs is kedvem felkelni! Mit csinálsz ma?? Azon kivül, hogy 1-re mész dodozoba!?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát takarítani kellett volna, de fáj a karom vérvétel óta és nem akarom megerőltetni.
Szóval irogatok és dogát írok közben.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hopppppá! Doga! És miből és miről írsz éppen????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy olyan rég beszélgettünk már! Ha kész lesz a kandallo akkor gyertek majd el és nézzétek majd meg! Te már olyan szép! Pedig még csak a falai vannak! És amugy festeni is kell, mert olyan poros lett a fal, hogy az tök káosz! Csak most ki kéne találjam, hogy milyen színű is legyen! Meg apácska mondta, hogy jó lenne a kis szobát is kifesteni pedig azt én egyáltalán nem akartam, mert ugy voltam vele, hogy a gyerek nem majd eldönti, de apácska azt mondta, hogy akkor majd átfessük!!! :roll: :roll: Hát ahogy Ő akarja!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hoppá hoppá!!!!
Oksidoksi. Akkor majd össze hozzuk valamikor.
Most minden hétvégén a barátainknál csináljuk a házon a külső szigetelést. LAssan már csak a vakolás van hátra.
Aztán jönnek az ablakok, amiket ki kell még cserélni. Aztán a házban húzunk falat, stb.

Most informatikából kell egy weblapot csinálni péntekig, aztán még könyvtári rendszerekből kell írnom 15-éig, és bibliográfiát leadni nov. 8-ig.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tyüüüüjha! Az igen akkor dodoztok rendesen!

Bibliográfia??? na erről még nem is halottam! De azért hálistennek november 8 azért még elég messze van! Vagy nem ugy gondolod???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?