Új privát üzeneted érkezett!

Nem volt nagy forgalom ma, szinte csak Lili írt! :lol:


Kaáli után Boniéknál voltunk Zsiginézőbe!!! :D Mintát levettük, csuda édes pofa a kispasi!!!!
No: 21. napon indul a szurka!!!! :lol: Azaz long protokollom lesz. Ma vért vettek mindkettőnktől, + tőlem kenetet clamidiára + uh + rákszűrés. :D Dokibácsi kedves volt (bár kicsit túlterhelt, néha össze-vissza beszélt :lol: ), azt mondta, karácsonyra már babásnak kell lennem, ezt eldöntötte. Hát így legyen!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli örülünk, hogy itt voltatok,Zsigi külön a meglepiknek :lol:
remélem máskor is jártok erre, most már idetalálsz egyedül is :lol: :lol: ja szerencsét hoztatok, mert sikerült átmenteni párocskának a fontos adatokat :lol:

remélem a szájremegtetést és az ajaklebiggyesztés részét is levettétek, nem csak a félmosolyt amit direkt neked szórt:wink:

Kaáli: ÁMEN :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

képzeljétek már a másik fórumba is irtam, elkapott az érzelgősség.. gondolkodtam rajta, hogy idén karácsonykor ZSigi már 4 hónapos és 19 napos lesz..és eszembe jutott a tavalyi karácsony, amikor még csak az Uh képe lógott a fán az angyalka mellett...és titkolóztunk a szülők előtt, hogy aztán karácsonykor a gólyahírrel jól megbőgessük őket....


Kép

az is csodálatos volt! Tiszta szívből kívánom, hogy az idei karácsony ne csak Zöldinek, Gabynak, Klarisszának, Bettikének, Zsunak Szilcsinek, Szilvának,Athiznak SZilbeenek, nekünk és a többi anyukának legyen igazán gyönyörű hanem minél több embernek itt a topikban! CSodát sajnos nem tudok tenni, csak imádkozom értetek és a kicsi lelkeitekért, hogy végre letaláljanak hozzátok!

Szeretlek benneteket és szeretném ha nagyon Boldogok lennétek!

bocsi az érzelgőségért... most ezt a korszakomat élem! :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Lili: szép a görbéd, hajrá!! :-D

Puszi: de jó :-D

Bonikám, Te annyira aranyos vagy, el is érzékenyültem :oops: Én is ugyanezt kívánom Mindenkinek! Egy olyan díszt az idei karácsonyfájára, ami eddig nem volt :D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni
jaj, mindjárt pityergek :P én is felrakom majd az UH képet :D

Puszi
hatalmas drukk ++++++++++++++++++++++++++++++

Lili
még nem rókáztam :lol: csask egy kis öklendezés volt reggel

este kutyi beleugrott a hasamba, :? megjedtem nem lesz e baj belőle de úgy döntöttem erős kölyök, de többet inkább nem fekszem hanyatt

Kép
gaby25
 
 


Szezsó, Gaby ne réjjatok :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Puszi!
Ez nagyon jó hír!!! Minden úgy fog történni!!! ++++++ :lol: :lol:

Boni!
Én rendesen sírtam. :oops: :shock: :lol:

Gaby!
Várjuk a uhu képet!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hali!

Na egy iccccipicccit én is bekukorékolok már hozzátok.

Boni, ez tényleg szép volt tőled, különösen, hogy engem is megemlítettél, köszönöm.

Néha pedig úgy érzem, tök láthatatlan vagyok a topicocban. :roll:

Gabi, ne aggódj a baba miatt, egyszer volt, hogy Szilivel a pocban a jó nagy hasamra ráesett a tejesdoboz, nagyon sírtam, de szerencsére Szilinknek nem lett baja. :lol:

Én is drukkolok ám mkinek, mert itt előbb utóbb, de mkinek lesz babája! :wink:

Puszó
athiz
 
 


Sziasztok!

Még anyuméknál, csak gyorsan elolvastalak titeket (nem kellett sokat) és nem bírtam megállni, hogy Boni írására ne reagáljak. Nekem is könnyeket csalt a szemembe! :lol: :wink: Ez nagyon édi írás volt tőled!

Gaby! Hú de rohan az idő! :wink: Már kiskönyvért fogsz menni! :lol:

Zöldi! Sütőpor! Ilyet is csak te tudsz! :wink: :lol:

Puszedli! SZezso! Drukkjaim nagyon mennek ám felétek! :wink: :lol:

Lili! De jó újra görbét látni itt! Reméljük most már + lesz a vége! SZívből kívánom!

Athiz! Dehogy vagy láthatatlan! :twisted: Fiúk? Jól vagytok?

Babim! Most már rá fogok szólni pirire de nagyon, hogy ne szórakozzon már veled! :twisted:

Katica? Nagyon eltűnt! :(

Andi! Kitartást a költözködéshez! Főleg, hogy most duplán kijár! Én is várom a képeket?

Surmi? Új meló lefoglal teljesen?

Mi jól vagyunk, a napokban elérjük a 3 kg. Eszünk, alszunk. Általában 3-4 óránként. A szemészeti kontrollon minden rendben volt, az utat végig aludta. Alig sír és csak néha hasfájós.

Kép
bettike
Eger
 
 


Helló!!!!

Boni: én is elérzékenyültem! :cry: Édes vagy nagyon! Köszönjük!!!!

Köszi Lányok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


most jöttünk doktornénitől, Zsigmondom beteg.piros a torka és hurutos a tüdeje.kapott kanalas gyógyszert!

ennyit az anyatejes védettségről :cry:

puszi remélem nem kaptátok el :cry:
Vendég
 


Boni: akkor azért volt nyűgösebb Zsigi tegnap! Szegényke! Remélem hamar meggyógyul a Drága!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli én is! :cry: :cry:

ja fasza a szerencsehozó tickered :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsigi babának küldök gyógyító puszikat Kép

Kép
gaby25
 
 


Zsiginek jobbulást! És Cebion cseppet adj neki, azt hiszem azt lehet ilyen csöppnek is!
Az anyatej márpedig rengeteget segít az immunján, csak a rengeteg bacit azért az sem tudja elhessinteni sajna.

Bettike, köszi kérdésedet, Szili őszöl anyukáméknál Üllőn, holnap megyünk érte. Iszonyúan hiányzik a kis gazfickó, Endi is unatkozik nélküle, nincs kivel veszekedni. :lol:
Nagyon rendes a kiscsávód, hogy jól viselte a nyaggatást a szemészeten. :)


Pusz
athiz
 
 


Sziasztok!

Boni, bakker én is majdnem elbőgtem magam. :oops: Már alig várom a karácsonyt, kíváncsi vagyok nagyon, kis gazfickónk fogja-e élvezni a csilli-villi karácsonyfát! :wink: Zsiginek mielőbbi gyógyulást!!! Az anyatej, hidd el, nagyon is sokat segít!!! Most sajn ilyen hülye időszak van, mindenki beteg ebben a sefüle-sefarka időben. :? Mi 10 ( :idea: ) napja húzzuk, és másodjára kapja Lali az antibigyót a 10 nap alatt. :( Úgy szörcsög szegénykém, sokszor még szopizni se tud, csak bekapja és nem kap levegőt és ordít. :cry:

Puszi, hajrá!!!!!!!!!! Kíváno, hogy életetek legszebb karácsonya legyen az idei, egy olyan dísszel a fátokon, mint a Boniéké volt tavaly!!!

Gaby, nektek már adott a téma. :wink: Csináltassatok sok-sok másolatot az uhuképből, és dekoráljátok ki vele a fát! :wink: (én egyszer seggre estem itthon a parkettán, guggolva csináltam valamit és megszédültem, akkor nagyon megijedtem, de nem lett semmi baj)

Kati??? Szegény nagyon eltűnt... :cry:

Babim, piri???? Piri mennyé má Babimhez!!! MOST!!! :wink:

Athiz, jók az új vonalzók. Endi kap még cicit? Apa suerint egy évesen le kellene választanom Lalit a szopiról. :roll: De én nem akarom!!!

Bettike, ügyi kispasid van. Éljenek a jó eredmények! 3 kiló? :shock: Tejóég, milyen pindur!!! Gratula a szép hízáshoz!!! Én már majd megszakadok, mire lecipelem őurasága popóját a babakocsihoz, pedig elsőn lakunk... Majd eljön az idő, mikor alig bírod felemelni! :wink:

Zsú, nálatok elindult már a babaproject? Marcira ki vigyáztt, amíg lagziztatok? Vagy ott volt végig?

Kata? Mizujs feléd? Kilók?

Lili, biztató görbe, de tudom, ez még nem jelent semmit... Azért drukk!

Szezsosüni, mizuli? Ezeknek a szuriknak nincsen mellékhatása?

Coca, Hannabéb hogy van? Éjszakai üzem? Te császáros leszel? (úgy tudom, az idősebb először szülőknél nagyobb az esély a csaszira a szövetek rugalmatlansága miatt)

Kép
szilcsi
 
 


Röff!

Zsigi! Gyógyulj, és múkodj rendesen! :lol: :wink: ...anyával nemsokára "teázni" kell mennünk megint.

Lilli! Íme:
Kép Kép
...ez egy hete volt. 8-9 kiló +

Ez meg az álmatlan éjszakáim terméke:
Kép

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]T írta:e császáros leszel? (úgy tudom, az idősebb először szülőknél nagyobb az esély a csaszira a szövetek rugalmatlansága miatt)

Bingó! + miómák, + véralvadáso zavar, + várhatóan nagy bébi. (+dokim sebész is, és szerintem szeret műszakban dolgozni, nem vasárnap, meg éjjel... :wink: )

Kép
zölddisznó
 
 


Ennyi érzelgős picsut egykupacon :lol: :lol: :lol: :lol:

mukodik mukodik :lol:

Zöldi ez a Hannaruci éééééédsen gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :lol:

Lalinkónak jobbulást!
Vendég
 


Szilcsi, még szopizik Endi, nem is keveset. Én úgy gondoltam, majd 1,5 éves korában leszoktatom, de ez nagyban múlik azon, hogy viseli. Ha pokol lesz, inkább még cicizzen picit. De szándékomban áll 2 évesig mindenképpen lecuppantani a kiscsákót. Az már nem egészséges a dokink szerint sem.
Jobbulást a picúrnak!

Zöldi, juj, de ügyi vagy, nagyon tünci a kis szerkó, biztosan jól áll majd Hannának!

Bocs, szaladok vásárolni, puszkó
athiz
 
 


Köszi! :oops:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Köszönöm a képeket! Igazán szép nagy pocid van már! :lol: :lol: Gondolom már várod a nagy napot!!! :wink: És ez a kis ruha.... tündéri. igazi kis Angyal lesz ebben a ruciban Hanna! Jaaaaaj ez már nagyon izgalmas lehet. :lol:

Boni!
Zsiginek mielőbbi gyógyulást!!

Szilcsi!
Nem is bízom el magam, csak ha már a kezemben tarthatom a picurimat. :lol: Lali babának is jobbulást kívánok!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Halihó!

Boni, azért picsogunk, mert dolgoznak a hormonok :-D mindenkiben más hormon :-D Jobbulást Zsiginek!

Coca: helyes a pocid :-) Micsoda gyönyörű rucija lesz Hannaliennek! :-D az összes kiscsaj irigy lesz rá:-D

Szilcsi: jobbulást! Semmi mellékhatás, lekopogom. De ez még nem a tüszőnövesztő szuri, hanem a hormonrendszer-kikapcsoló :-D

Athiz: jó családegyesítést holnapra! :lol:


Elhunyt Albert Györgyi, szívinfarktust kapott. :cry:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Coca: irtó ügyes vagy!!!!!! :wink:

Jocca! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Coci, nagyon szép a pocid is, a ruha is!

Náthás babáknak+mamáknak jobbulást!

Szezso+Puszi, nagy drukk!!

Szilcsi, köszi, piri sehol! :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca nagyon nagy pocód van, mi lesz itt még a 38. hétig. :lol: És gyönyörű a ruhácska!!!

Boni, Zsiginek jobbulást!++++ És nagyon szép fotó van róla a karifán, olyan helyes rajta!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bettike, de jó, hogy minden rendben volt a szemészeti kontrollon. Édes Máté már 3 kiló!!! Jujj, de picurka!!!

Szilcsi, nem nem kezdtük el és még nem is fogjuk. Csak azért írtam a hőmérőzést, mert szülés óta rendszertelen a mensi (magamhoz képest, én óramű voltam, most meg 28-35 napig bármi lehet) és kiváncsi vagyok, mikor van peteérésem. Deeee elfelejtettem mérni ebben a hónapban. Valahogy Marci mellett nehézkes. 8)

És raknék képet az én 12 kilós csöppemről-felkészültünk a télre:

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Szép Vasárnapot Mindenkinek :!:

Vagyok én is , csak ez az új meló lefáraszt és a héten suliban is voltam. Ma 10-ig aludtam :oops: :roll: Tudom , hogy kisgyrekes anyukának nem illik ilyen sokáig aludni, de hulla voltam.
És voltam a dokimnál is , végre 1000 év után megjött a pirim, azt mondta, hogy nem befolyásolja a miomám a teherbeesést, inkább a megtartást. Kaptam Floragén kúpot, az felzavarja a spermákat a doki szerint, és mától kell szednem a clostyt. Az aszisztens csaj meg nagyon bunkó volt, mert megjegyzést tett, hogy miért akarok én 5 gyerek után még ennyire? Szerinte nem normális, nem egészséges dolog, én meg mondtam neki, hogy megvan az oka. Erre azt válaszolta tök flegmán, hogy mindenki úgy teszi tönkre az egészségét ahogy akarja. Én erre azt válaszoltam , hogy egészséges vagyok így nincs mitől tartanom. Persze ez a beszélgetés durvább volt egy kicsit élesben. Csak azt nem értem , hogy az abortuszosokat miért nem piszkálják így? :evil:
jaj futok oda ég az ebéd :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Ahoj!

Cuki nagyon a legkisebb Piskóta! És nagyon vagány cuccokat vettetek neki.

Surmi! Nem követtem az eseményeket...végölis mekkora az a fránya mióma? és hol helyezkedik el? Mondtad annó, hogy műteni szeretnék. Mégis békénhagyják?

...én barnamacival birkózom, elég "sz.r" ügy, fáj tőle a hasam, és elfogyott a Laevolac. :(

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok! Végre itthon! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Zöldi! Szuper pocak és csodás ruci! Tudtuk ám, hogy ügyi vagy! 4D-re mentek?

Gaby! Hogy vagytok? Szülők tudják? Mit szóltak?

Babim! Piri még mindig kerül? :cry:

Piskóta! Naggggyon vagány!!!!!!!!!!!!

Surmi! Szerintem egyik füleden be másikon ki! Egyébként is semmi köze hozzá? Mi lett az odaégett ebéd? :wink: :lol:

Lili?? Hőd?

Boni! Ismételte gyermekem az általad felrakott kakis balesetes képet tegnap este 10-kor! :) Jaj és jobbulást Zsiginek!

Puszedli, Szezso! Továbbra is drukk, és gyertek már meséljetek közben is, meg részleteket is akarok, hogy mikor mi! :roll:

Szilcsi! Azóta javult már a helyzet, jobban vagytok?

Mi jól vagyunk! Bár kissé hasfájósan! Meg mindig cicin akarunk lógni, de attól nem múlik el a hasfájás, szóval ördögi kör! Egyik éjszaka el van a kiságyban, másik éjszaka, meg csak velem alszik nyugodtan. De úgy látszik, hogy már 1 evés kimarad lassan. A fene se tudja még a rendszert, de biztos még nem is kell, hogy kialakult legyen ugye?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Asszem már nem támogatjuk a 4D piacot, másfél év alatt minimum 10* voltunk! :)
Nem nagyon készül Hannáról odabenn jó fotó, mert lepény mögött bújkál, és elég homályosan tudják csak lekapni.
Talán ez a legjobb, 25 hetesen:
Kép
Örülök, hogy benépesedett az otthoni babaszoba! Kérünk képeket! Sokat!

Kép
zölddisznó
 
 


A kis szégyenlős! :)

Képet akartok rólam?

Kép


Gyúrunk vazze??

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Zöldi: 100x70x50mm egybefüggő, vagyis egy nagy. havonta kell menni Uh-ra. ha nő, szívás, ha nem, vagy visszahúzodik az jó. Én most igyekszem bizonyos ételeket kiíktatni az étrendemből. Pl. naponta 4-5 erő kávét is megiszok, ami elősegíti a miomát, hát csak reggel iszom. Eddig nem tudtam erről semmit, mondván nekem ilyen sose lesz, Hát, ja :oops: :roll: De úgy látszik én minden sza.ba belenyúlok. Én szeretném ha leszívnák , mert a tudta is zavar, és már néha feszítő érzés.

Bettike: hál' isten nem égett oda, csak a teteje kicsit barnás lett egy-két helyen. húsos rakott karfiolt csináltam.
Kisfianak milyen édi csókos szája van, gondolom leszoktad smacizni, olyan drága :D
surmi
kockasfulunyul
 
 


Bettike! Jaaaaajjjj! :lol: :lol: :lol:

Surmi! A miómát sajna nem tudják leszívni. :cry: De hogyhogy eddig észrevétlen maradt?

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zöldi HAnna nagyon gyönyörűűű ZSigi is állandóan lepénybe fúrta arcocskát... :lol: :lol:


BEttike Máté tiszta apja csak még kicsit pofisodni kell és akkor tökéletes koppintás
:wink: :wink:

ZSu MArci nagyon vagány ebben a ruciban, és ismételten agyoncsókolgatnám a gyönyörű pofiját

ZSigmondom gyógyulgat orrszívó porszívó jó dolog..bár ZSigmondom arcát látni kellene..

amikor bekapcsolom a gépet szemek kidüllednek a rémülettől utána remegteti a száját, majd ebből átvált ajak ajakbiggyesztésre hogy be legyen tárazva az esetleges sírásra ami felé nem jut el, mert rendszerint bealszik közben

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szezsó, Puszi hipermegadrukkok

BAbim piri?

KAtám hogy vagy?

Surmi le az ápolónővel

:twisted:

Ölelek mindenkit de most rohanok tovább takarítok, és babázok mint kislánykoromban :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Szép reggelt, bár irtó hideg van! :twisted:

Ki mit csinál ma?

Surmi! Hát tényleg csókos szájú, de én csak arcra adok puszit!

Tegnapi hiszti eredménye:

Kép

Tisztára tanácstalan vagyok, mert a cumi és az ujja sem marad meg még a szájában, mindegyik kiesik, kicsúszik, nem jött még rá, hogy hogy tartsa bent. Így a hisztivel csak úgy bírok, ha kiveszem a kiságyból és velem van. Nem tudom, hogy mennyire tanulja meg ezt, és már egyáltalán nem marad meg éjszaka a kiságyban, csak velem alszik, pedig nappal meg a kiságyban alszik 3-4 órákat. Nem értem! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike cumi nekem sem maradt meg ennyi idősen... csak az ölbenmaradás volt..

éjszaka én mindig palacsintát csináltam belőle :lol: :lol: így élvezet a meleget, meg el is nyomta.. nálunk éjjel köztünk sose maradt el.. csak az ágyában..talána tapasztaltabb anyukák jönnek és segítenek...
Vendég
 


Bettike, szerintem vagy hozzászoksz, hogy veled alszik, vagy odagumizod a cumiját (viccen kívül, van ilyen), vagy mindig felkelsz hozzá. Több variáns nincs. Illetve az, hogy hagyod, hogy üvöltsön 2-3 éjszakát, mert nem veszed ki az ágyából, és kb. a 4. éjszakát már végig fogja aludni. De én tuti inkább a legelső variánst alkalmaznám, de én már csak ilyen gyogyi vagyok, semmi pénzért nem hagynám üvölteni. :)
athiz
 
 


Boni, akkor jó! Nálunk is marad ez!

Athiz! Köszi!
Nekem nem gond a velem alvás, de hosszú távon nem megoldás! Az üvöltést nem választanám. Kivárom míg belenő a cumiba. :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bettike, nagyon boldog szülinapot kívánok (kívánunk)!!! :lol: Csudaédes Mátébaba! :wink:

Kép
szilcsi
 
 


Bettike gondolom ez az eddigi legeslegszebb szülinapod! :lol: :lol:
Vendég
 


Bettike gondolom ez az eddigi legeslegszebb szülinapod! :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj de édik vagytok! És figyelmesek! :lol: :wink:

Boni naná! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Boldog szülinapot kívánok!!! :-D

http://www.youtube.com/watch?v=Eg27RyD4U3Y

Pusz

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zsuzska hova tünt megint?

És Lili?

Gaby?

Andi?

Kata? Hol tartotok? Akár priviben is megírhatod,...

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Dobok görbét, majd még jelentkezem ma

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bettike!

boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!
:lol:
Rohanok dolgozni :twisted:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bettike, boldog szülinapot!

Lili, megint nagyon ígéretes görbéd van! Nagyon szorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


reggelt!

Lili+++++++++++++++++++

Szezso, Puszi+++++++++++++++++++

Katica :?: :?:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?