Új privát üzeneted érkezett!

csajok!

következzen a nagy titok:a hinta a tigrissel:

Kép

Kép
berni1
 
 


Kép

Kép

:D :D :D :D :D :D :D na gondoltátok volna? :D :D :D

Kép
berni1
 
 


Berni, nekem a krumpli meg a hagyma tetszik a legjobban! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Berni, Dorián olyan cuki a hintában :P És, igen, kíváncsi voltam ilyen részletesen:) Mert jó tudni, más hogy csinálja és ellesni egyes dolgokat.

Csilla, Toncsi tényleg nagyon ügyes! Na és azok is, akik tanítják, nevelik. :wink: „Gyermekkoromban” :lol:

Szly, ne keseregj, hogy a fiadat csak a járművek érdeklik! Hisz férfi! :) Gratula Jázmin szemének gyógyulásához!

Évi, Vince haláli abban a sapiban a huncut , mosolyával. :) Nem kell irigyeld a férjemet, a tied biztosan valami másban jobb!

Pat, kellemes otthonlétet(kicsit elkéstem vele ) :oops: :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Feltűnt a konyhából a benti hangzavar:
http://www.send2u.hu/get/?f=lGB8SgieYkojDp9MvmIy
:lol:

("Tetszik, ahogy beszélget. Jaj, de hogy gagyarászik! Ugye, hogy gagyarászik?") :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi az elismerést Toncsó nevében :roll: . Szoktunk Vele foglalkozni, már amennyire időnk engedi, abból sosincs elég. Tegnap este (éjszaka :oops: ) is csináltam neki párosító játékot. Képeket ketté vágtam, belamináltam és karikára fűzve lehet keresni a párját. Egy másikon meg az állatok képét a nevével. Annyira tud örülni, sikongat, ha meglát valami új játékot! Ezért megéri éjszakázni.

Rajzoltunk az új táblájára tájképet, repülő vadlibákkal. Kérdeztük, hogy milyen alakban repülnek a vadlibák? Mire Toncsi: Citroen :D (Ilyen jele van a citroennek csak függőlegesen << )

Gabuska rákérdezek a dokinál erre a gélre. Bár tegnap és ma, mintha kevesebb jött volna vissza :D .

Tegnap megint megfordult Bogi, de most már láttam is :D . Most viszont jobbra fordult!

Szly, szuper, hogy Jázminnak gyógyult a szeme!

Valamelyik éjszaka Bogi elkezdett nyöszörögni, gondoltam, odaadom a cumiját. No de nem találtam, tapogatóztam mindenfelé, lámpát nem akartam gyújtani apa miatt. Így elég mókás lehetett, ahogy az éjszaka közepén kúsztam a kiságy alatt :roll: . És még csak meg sem találtam :shock: . De azóta sem találom :? . Tegnap vettem neki egy másikat tartalékba. Gyanús nekem, hogy Toncsi nyúlta le. Mostanában Ő is a szájába gyömöszöli, persze folyton kiejti, amikor megszólal. Az egyik kezével tartja a szájánál, miközben énekel :lol: .

Nagy a csend, szétnézek :wink: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla, Toncsi a kocsimárkákat is ennyire ismeri? Mint a fiúk :lol: Hátról hasra forog Bogi? Az enyém úgy nem tud, csak akár a hátán, akár a hasán forog a tengelye körül, az ágy rácsait használva kapaszkodóként.
Gabuska, olyan aranyosak így együtt! Úgy tűnik, hogy Lívi nagyon szereti Nórit!
A videókat a megmutattam a nagyfiúknak is, nekik az a véleményük, hogy az ő öccsük ügyesebb és szebb :lol: :lol: De ne higyjétek el nekik, kicsit elfogultak :wink:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
Csanád tuti ügyesebb Nórinál, hisz idősebb 1 hónappal. Szóval a fiúknak igazuk van. :wink:

Csilla,
a gél neve Nutriton. Van nutrilon is, de az tápszer, úgyhogy hangsúlyozd ki, hogy a nutriTon érdekel.
Remélem nem értesz most félre, csak a teljesség kedvéért írom, hogy mindig van pár jobb nap, aztán kezdődik előlről. :( Mi Livinél csak akkor hittük el, hogy vége, mikor már 2 hete nem hányt. De mivel korántsem biztos, hogy Boginál reflux van, ne vedd magatokra! Remélem, hogy csak volt egy rosszabb időszaka és mostantól elfelejthetitek.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy rég nem jelentkeztem, de még mindig nincs otthon netünk.
Remélem már nemsokára lesz, mert már nem bírom, hogy nem tudok rólatok!
Nálunk minden rendben, már kezdek belejönni a kétgyerekes létbe, bár vannak olyan napok, hogy kiborulok, meg semmi se jön össze, meg képtelenség elindulni 2 gyerekkel. De egyébként nagyon cukik. Csenge folyékonyan beszél, Levi meg mosolyog, gügyörészik, nagyokat alszik, szóval egy angyal.
Minden jót addig is, íg nem tudok gyakrabban jönni!

Kép
Kép
deako
 
 


SZIASZTOK

ELROMLOTT A NETÜNK, PÁR NAPIG NEM LESZEK. EGYÉBKÉNT MINDEN OK.

Kép
szly27
 
 


Gabuska, biztosan Livi szerint is Nóri a legszebb baba :) Ja és szerinted is :)

Orsi, örülök, hogy jelentkeztél, ha csak röviden is. Remélem nemsokára mindennap tudsz jönni!

Szly, te is :( Várunk vissza!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Menet közben... :lol:
Kép

(Livi áll elöl a lábtartón és behajol.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Igen, Bogóca már nagyon érzi ezt a forgást, már minden nap megfordul 1x :lol: . Hova ez a kapkodás :shock: :D !

Joli, szerencsére már Toncsi megúnta a kocsimárkákat. Képzelheted, ha elmentünk sétálni minden egyes kocsi mellett meg kellett állni, hogy megnézhesse a márkáját. Azt hittem, kihullik a hajam.
Csináltam azokból is kártyákat nagyon szeretett vele játszani.

Gabuska, ezt a gélt fel kell íratni a dokival, vagy recept nélkül is meg lehet venni a gyógyszertárban? Bár hátha már nem lesz rá szükség...
Mintha azóta is kevesebb lenne és inkább hígabb, rögtön evés után. Szóval a remény hal meg utoljára :wink: .

Ha Livi a fellépőn utazik, akkor menetiránynak háttal van?

Remélem, hamar meggyógyulnak ezek a netek :wink: !

Tényleg, Ti beadatjátok a pneumo elleni oltást és ha igen, mikor?

Megyek vasalni :x

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Az előbb Nóresz is megfordult hasról hátra! Először véletlenül dőlt el, aztán megtetszett neki. Le is vidijóztam gyorsan. :lol:

Nutritont íratni kell.
Nagyon drukkolok, hogy ne kelljen! :wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, nem fellépőn utazik, a kocsi lábtartóján áll. :wink: És igen, menetiránynak háttal. Régebben tettem fel egy képet, ahol így tolom őket, de az a másik babakocsink volt, ott fordítva van.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok! Igértem fotókat, de majd legközelebb... :oops: Mszatkával-talán nem kiabáljuk el- túl vagyunk ezen a hasfájós tejecskével súlyosbított nyavaján.... viszont Máté elfelejtette hogy kell kakiilni :cry: és bedugul. Szóval szegényke megismerkedett a hagyományos lázméréssel, de ha így megkakiltatom, elmarad az esti sírás... :roll: Nincs valami kíméletesebb ötletetek? Amúgy kezdik felfedezni egymást az unokatesóval!
Tejtermelésileg nálam túltermelési válság van, zinte fuldoklik a kicsi, ha nem fejek előtte 60-80 ml-t. :shock: (abból a mellből, amelyikből kajálni fog, a másikból több is lejön...) Ilyenkor komótosan cuppog és fele annyira nincs nyüszi... :P Lehet, hogy bejelentkezem a Him Pálba és megpróbálok leadni....
jövök még, action van....

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kindertojás,
én is 60 miliket fejek szopi előtt. :?

Lázmérő helyett próbáld ki a szélcsövet. Ugyanazt kell vele csinálni, csak nem olyan kellemetlen. Egy vékony gumicső. Gyógyszertár. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A szélcső miért kevésbé kellemetlen?
Gratula a fordulathoz!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hát mert puha, és vékonyabb a lázmérő végénél. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nekünk hajlékony végű lázmérőnk van és fillérekbe került,anno az is teljesen bevált.sőőőt,Dorián még szerette is :oops: gondolom megkönnyebbült nagyon :) bár őt a kúpos lázcsillapítás sem zavarja :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Gabuska, aranyosak a tesók! Olyan jók ezek a közös képek!
Réka, gratula a hasfájás elmaradásáért és drukk a kakihoz!
Csilla, én beadatom, talán holnap sikerül megbeszélni a doktronővel, megyünk oltásra!
Berni, üdv neked is!

Csanád bosszant, a napokban nem eszik rendesen. Egy kicsit szopik, aztán amikor az első éhségét elverte, akkor beszélget, nézelődik, vigyorog, ha próbálom a cicit begyömöszölni a szájába. Legtöbbször csak 100-130 grammot sikerült rátukmálnom. Amúgy nincs baj vele, csak igyekszem három óránként enniadni. Éjjel sem kel fel mindig, de ha felkel, akkor nem elég az, hogy elalszik a cicin. Utánna felébred, beszélget egyet, s úgy alszik el. Azt nem tudom, mennyi ideig tart, mert én hamarabb elalszom:)Aztán egyszer csak feltűnik a csend :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli!
Vince meg nagyon sokat eszik megint! :evil: Ma már 3x evett! :shock: Hova siet ennyire? Már rég nem keltünk ilyen korán! Fél 4-kor keltett! Így néztem: :roll:

Én is rakok egy képet, a Vaterán szereztem ezt a kis hintát, egyelőre nem ücsörög benne túl sokat, remélem majd azért belejön:
Kép
Kép

És képzeljétek, tegnap kacagott! De mekkorát! Méghozzá a nővérére, aki este a pancsinál bohóckodott a kádban! Haláli volt a kis göndörkacajával! :D

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Lemaradt még: én is beadatom az oltást, jövő héten kapja az elsőt. Nekik ugye 3 kell.

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Újra itt! Vírusos volt a gépünk és a netre nem lépett fel! 1000 ft-ért csinálták meg!

Nagyon édik a babák és milyen ügyesek, hogy már forognak! Jázmin még csak oldalra tud elfordulni.

Én is beadatom a pneumot, majd 31-én kapja az elsőt a 4 hónapossal.

Joli! Szerintem Jázmin is kevesebbeket eszik mostanság, bár én nem tudom mérni, de egyszerűen nem kell neki több és nagyon jól elvan. Majd azért a súlyát méregetem hetente a barátnőmnél, nehogy fogyjon.

Kép
szly27
 
 


Évi, Vimce akkora szemeket mereszt :) Azzal kérdi, hogy most ez mi? :lol:
Szly, ha tényleg nem számoltad el a nullákat, akkor nem sok! Fő, hogy újra tudsz jönni! Nekem is azt mondták ma az oltáson, hogy ne aggódjak, mer jól fejlődik. Na de még csak pár napja nem edzik rendesen. De vidám, nyugodt, csak éjjel is felkel enni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Két napra este irtam egy jó hosszút, és elszállt az egész, annyira dühös lettem, hogy nem volt erőm 2 napig újra nekiállni...

Lezajlott nálunk az első nátha...Az úgy volt, hogy pénteken megkapta a Pneumococcus elleni oltást. (én egyébként ha választhattam volna nem adattam volna be, de itt kötelező, úgyhogy nem volt kérdés...). Szombaton teljesen jól volt, és vasárnap is. De a hülye anyja :oops: kivitte sétálni a jó nagy szélviharban (de azért meleg volt, csak nagyon fújt a szél), el is aludt a babakocsiban, és mikor hazaértünk hallom, hogy szipogva veszi a levegőt. Elő az orrszivó-porszivót. Reménykedtem, hogy csak akkor volt, és utána elmúlik, de sajna estére megint szipogás volt...Annyira rossz érzés volt látni, hogy nem kap jól levegőt, és hogy én vagyok a hibás.... :cry: Végülis ma már csak 3x kellett szivni, és csak 2x orrcseppeztünk, szóval azt hiszem 2 nap alatt meggyógyult hála Istennek...

Ma csináltattunk útlevelet is neki! Olyan édes, és bamba a képen, éppen alvásból ébredt fel :) nézzétek:
Kép

Réka! Én is aggódtam a kaki miatt, nálunk is volt, hogy 6 napig semmi. De ez nem baj anyatejes babáknál. Mostanra már be is állt 2-3 naponta van. Nekem segitett a hasfájásban az is, ha a pocakját massziroztam (óramutató járásával ellentétesen kell), vagy a lábait nyomtam fel a hasára. Ha távoznak a "pukik", akkor megkönnyebbül. És aztán néha az is elég, ha pelenkázás közben amikor tisztitom a popsit, akkor erőssebben rányomom egy kicsit a törlőt, néha jó sok eredményt sikerül igy produkálni. Szóval szerintem nem kell "túlerőletetni" a kakilást.

Évi! Látom most te vagy soron aggódásban :) , mármint, hogy eleget eszik-e a gyerek :) Nálam most a nátha miatti aggódás miatt ez háttérbe szorult, el is felejtettem most napokig mérni :) Persze az evést én nem mérem, szóval emiatt nem is tudok aggódni..Dehát Vince olyan szép nagy és fejlett!!! Ha pár napig nem eszik olyan rettentően sokat az még nem a világvége!
Nekem megint egyik nap majd kidurrant a cicim reggelre, ma reggelre megint plöttyedt volt...De szopizik rendesen belőle, szóval már én is kevesebbet aggódom emiatt.
Ártemisz is már párszor kacagott hangosan!!!!!!! Ez a legédesebb dolog a világon!!!!Ilyenkor meg tudnám enni, olyan édes kis hangja van!!!!

Nálunk a fordulás még mindig csak hasról hátra megy. Próbálom most ugy is, hogy a földre teszem, és mellé a játékokat, hogy hátha oldalra fordul értük, de még nem, csak megfogja a maci szoknyáját és magára húzza :)

na most is kisregényt irtam..jó éjszakát!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hali!
Adrien, a hasát maszírozni az óramutató járásával megegyező irányban kell!
Jó éjt
Csilla

Cukik a manók!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Igazad van Csilla, bocs, kicsit fáradt voltam este :oops:
Az óramutató járásával megegyezően kell, mert igy haladnak a belek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Neirda!
Én most pont, hogy azért aggódom, mert túl sokat eszik, állandóan enne, pedig elég kövérke! :)
Remélem, Artemisz már jobban van, nagyon szép kislány! Miért nem adatnád be a Pneumococcust? Elegendőnek találta a dokinéni a hízást, vagy megint tápit javasolt? :? :)

Szly!
Örülök, h. újra itt! :) Mi is a 4 hóssal kapjuk az első pneumót, csak mi 16.-án!

Pat!
Lassan utaztok, és nem jössz... :roll: Gondolom, el vagy havazva...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Joli! Nem írtam el a nullákat, de annyit is ért a munkájuk. Tegnap este már megint nem volt jó. Én csináltam meg, de nem tökéletes. Mindegy, a lényeg, hogy lehet netezni.

Adrien! Nagyon édi a képen Ártemisz!

Vettem Jázminnak egy csini sapit a Tescoban, abban van az egyik képen a vonalzóm mögött.

Kép
szly27
 
 


Évi!

Évi!
Azon is lehet aggódni, hogy túl sokat eszik :) ? Én nem hiszem, hogy ebben a korban anyatejes baba tud "túl kövér" lenni :) .

Köszönjük, Ártemisz már jobban van, még szivogatom az orrát, de már határozottabban kevesebbszer szipog, és szerencsére jókedvű, jóétvágyú.

A dokinéni szerencsére elégedett volt most a hizással, és nem is emlitette a tápszert!!!

Általában azt gondolom, hogy a túl sok oltás felesleges beleavatkozás az immunrendszerbe. A nagyon súlyos betegségek ellen persze én is beadatnám, de ha egészséges a gyerek, akkor nem terhelném még "extrákkal". De tudom ,hogy megoszlanak a vélemények, és mivel itt Görögországban ez is kötelező, igy végülis mindegy...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Szly, nagyon jók a képek a vonalzód mellett!! És a sapi is :P

Adri, végre, hogy meg vannak elégedve Artemisz hízásával! És jó, hogy hamar emúlt a megfázás! Az útlevélkép nekünk is így sikerült :lol:
Évi, ne agódj a kis étkes miatt, ha mozogni kezd, akkor ledolgozza :)
Én kezdtem megtanulni kifogni Csanádon :) Teljes csend és elsötétítés, így nincs amivel szórakozzon és kénytelen szopni. Az este már jól megtömtem, aludt reggel 8-ig :) Lehet, hogy az oltás is besegített.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantok,sajnos nem volt időm visszaolvasni,egy netkávézóban vagyok.Nem jött össze a percdíjas pötyögés sem,mert anyuéknál már upc telefon van,azon meg nincs. Mi végül ittragadtunk Egerben, a nyaralásig már nem is megyünk vissza! Gondoljátok el,a férjem fog összepakolni! :lol: Gyomorgörcsöm van hogy mit hagyunk ott...
Amúgy velünk minden ok,Márk kezelhetetlen,Mira egy angyal!
Ja,és ma összefutottunk Csillával és a csajokkal! Nagyon tündériek!
Mindenkinek minden jót,18 után jövök!
Vigyázzatok a babókra! Puszi!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patr! Jó nyaralást nektek! Csináljatok sok képet, mint a múltkor! Milyen furi, akkor még pocakosok voltunk.! És mégis olyan, mintha most lett volna.

Joli! CSanád kapott pneumo oltást is? Ilyenkor ugye kétszer szúrják őket?

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

olyan vicces most olvasni,h más aggódik az evés miatt,nekem ez a fóbiám teljesen elmúlt,pedíg nem erről voltam híres :D
Dorián van,h 10perc alatt lezavarja a szopizást és utána nyűglődik,míg fel nem veszem büfizni.én nem foglalkozom evvel,ha éhes lenne,nem hiszem,h le tudnám nyugtatni ennyivel.18.án megyünk oltásra,majd akkor megmérik.

adri!
az én mellem sem mindíg duci és olyankor rövidebb is a szopi,de én úgy gondolom,majd ő jelez,ha nem elég :) a múltkor megpróbáltam kiskanállal adni neki tejcsit(hogy ne üvegből kapja),erre ő halálosan nagyokat rötyögött és kiköpködte az egészet :D

Kép
berni1
 
 


ennyire durvát írtam,h mindenki eltűnt??? :lol: :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Berni, annyira durvát írtál, hogy az is eltünt, amít írtam :) Igaz vagy két órával kezdtm és nem gondoltam rá, hogy kiléptet. Most írhatom újra:(
Biztosan mindenki kihasználja a jó időt, azért nincs nagy forgalom. Én is alig érek ide éjfélre :)
Berni, úgy látszik Dorián játéknak vélte a kanalas tejet :) Mégpedig nagyon érdekesnek :lol:
Szly, a pneumo még nem érkezett meg, de kettőt kapott, az agyhártyagyulladás ellenit is megvettük. Mindkét lábát megszúrták :( Ez az új sapi 8)
Pat, sajnálom, hogy annyi ideig kell nélkülöznünk, de önzetlenül jó nyaralást kívánok :) És nagyon köszönöm, hogy szóltál! Legalább nem aggódunk, hová tűntél :)
Csanád elkezdett nagyon nyálazni. vajon mikor lesz eredménye??

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
Nóri is, és sírva rágja az ujját. :?

Népligetben voltunk
Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

van új fürdőköntösünk :lol:

Kép

Kép
berni1
 
 


Kép

Kép
berni1
 
 


Gabuska! Berni! Nagyon tündérik a lurkók!

Tegnap Jázmin átaludta az éjszakát, de a változatosság kedvéért Roli nyöszörgött 3:30-05-ig.

Nóri már ül a kocsiban?

Kép
szly27
 
 


Berni, Gabuska, köszi a képeket!
Szly, gratula Jázminnak! Rolinak biztos csak átmeneti éjszakai nyöszörgés volt.
Csanád is csak 7 óra felé kelt, de éjjel háromszor is cumit adtam. A napokban hétkor már a második kajája volt. Igaz, hogy nagyon sokat voltunk kint a friss levegőn tegnap is.(Ma is) Én úsztam és szaunáztam is :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Édesek a gyerkőcök a képeken!
Bogi egy jó ideje nem alussza át az éjszakát, sőt 2x is kel enni. Nekem mintha kevesebb lenne a tejcsi, tegnap is evés előtt szinte üresnek éreztem a ciciket, és Bogó kaja után még sírdogált. Gyorsan elővettem fagyasztottat tejet, majd negyedórás küzdés alatt megevett 20 ml-t utána meg csak vigyorgott.

Bogival már nem kell mennünk dévényre. Toncsinak viszont kell vennünk a lúdtalpára cipőt.

Jó éjt

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szly,
nem ül, de valamennyire meg van emelve a háttámla. Tudod, a reflux.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


De jó neked Joli! Én pl még sohasem szaunáztam! Na de majd jövőre a nagy fürdőfejlesztés után!

Gabuska! Értem!

Roli azért kel éjszaka(bár ma már nem kelt), mert kötőhártya gyulladása van és leragad a szeme. Sír, fel kell mosni a szemét, utána van hogy kakaó kell neki, mire ezzel kész vagyok, kel Jázmin, szóval nem egyszerű.

Csilla! Akkor nem is volt olyan éhes, ha csak 20-at evett, de az is lehet, hogy nem ízlett neki a lefagyasztott! Akkor már Bogi szépen tartja egyenesen a fejecskéjét? Örülök neki!

Kép
szly27
 
 


Jááááj, Rolinak jobbulást!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi Gabuska!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szly!
Én is jobbulást kívánok Rolinak!

Babók tündériek! :)

Hétvégén mi is a szabadban voltunk, íme néhány kép:

Kép hasonlít rám?

Kép babakocsiban

Kép békésen üldögélve...
Kép magából kikelve...
:? :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek! Évi! Hasonlit, nagyon is, bár nem tudom Apára mennyire :) . Ártemiszre mindenki azt mondja, hogy tiszta apja...A szemük tényleg TELJESEN egyforma.

Ártemisz végre szokik egyre jobban a babakocsihoz, ma már hanyatt is képes volt benne elaludni, nemcsak hason! Sajnos még mindig kell néha szivni az orrát... :evil: remélem mostmár elmúlik lassan!

És tőlem is jobbulást Rolinak!

Joli! Most irigykedem! Én régen nagyon sokat szaunáztam, és imádtam! (itt csak a városban van, ami tőlünk 30 km, szóval ez most nem megy). Úszni meg már 1 hónapja nem lehet, mert lehült az idő. Majd jövő nyáron Ártemisszel együtt!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?