Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és tegnap is és ma is éreztem végre valami apró "kaparászást" :D Épp úgy mint Samunál, 16 hetesen :D ennyit arról, h a második terhességnél előbb fogom érezni...

Bea, első terhességnél sokan csak a 20. hét környékén érzik először a picurt, szóval van még idő, bár elhiszem, hogy várod már nagyon!
Most már tényleg megyek,
erpé
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az iwiw-es jelölést.
Ehhez az orrszíváshoz csak annyit, hogy mi eleinte úgy csináltuk hogy nem is tettük rá a porszívóra, hanem apa szívta a csövet, így nem volt olyan erős. Persze ez csak akkor volt jó amikor nem volt nagyon eldugulva az orra. Amúgy Panna iszonyúan félt tőle, ha meglátta a porszívót már üvöltött, úgyhogy fura volt mikor Bulcsúnál először elővettük és meg se nyikkant :)

Bea ne aggódj, első babaámnál én is csak a betöltött 18. héten éreztem a mocorgást és akkor is nagyon kellett figyelnem rá. Pedig még a hasam sem volt párnázott :D

Cicikrémnek én a Garmastant használtam, nekem nagyon bevált és kellett is mert mindkét gyereknél szinte sebes lett. Bulcsúnál annyira fájt hogy napokig nem tudtam szoptatni az egyikből és állandóan fejnem kellett. És ekkor nagyon hasznos volt az Avent-os bimbóvédő is, így gyorsabban gyógyult.
A tejláz tényleg durva lehet, nekem hál istennek nem volt, de eleinte egy kicsit nekem is begyulladt a cicim mikor nem szívta ki rendesen a baba. Volt hogy a férjem segített megmasszírozni mert annyira fájt már. :lol: Legalább ő is élvezte a dolgot. :oops: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Sziasztok!

Na, a kisbabó nem mutatta meg magát tegnap a 4D-n, képzeljétek, végi a hátát meg a kis seggét mutogatta, és még rázta is nekünk:-) nagyon eleven kis manóc. De nem akarja, h tudjuk a nemét, hiába magyaráztam neki az előnyeit :oops: ez van, nem jöhet minden össze!!! De amúgy minden rendben vele. 115g, 10 cm+lábak:-) ami jó hosszú, a hátával együtt, tiszta apja....

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

papillon sebaj, majd három hét múlva a genetikai uh-n hátha :wink:

Mindenkit visszajelöltem, akit be tudtam azonosítani, erpé, Te lettél a 700.! :lol:

Párom azért üvölt, mert nem a legjobb problémamegoldó, neki babakorában is az volt a módszer, ha valami nem jött össze, hogy megharapta a játékát vagy bármit... Szép remények, mi? :evil:
Remélem, lesz annyi idegen anyag a gyerekben, hogy ebben egyikünkre sem fog hasonlítani (én is tudok robbanni).
Reggelig tartott a hiszti, aztán mielőtt elment, megölelgetett (sunyi módszer alvó emberrel békülni, hát mit léphet erre bárki?).
Szóval már várom, hogy megint elutazzak egy hétre a szüleimhez, jó lesz egy kis pihi már nagyon!
De hát minden kapcsolatban vannak mélypontok, úgyhogy nem aggódom, már rég nem vagyok romantikus lélek, hogy azt higgyem, a házasság fenékig tejfel :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszi nemlajos :) én s abban reménykedem, csak az olyan soká lez, 28-án :cry:
de ez van, szemérmes a kicsike.

Ismerem a férjed fajtáját, az enyém is szeret kiabálni, robbani, már már hisztizni, ha elpattan benne vmi,főleg a munkahelye miatt ilyen stresszes és ha még én is vmit szóvá teszek ilyenkor,ajjaj :evil:
Ilyenkor nem lehet vele beszélni, lenyugszik, idő kérdése. Csak az a baj, h nehezen állom meg ilyenkor, h kussoljak :oops:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


A barátnőimmel mindig azon szoktunk röhögni, hogy tiszta hülyeség, hogy a nők hisztisek :)
Minden pasi hisztizik és amikor mi bukunk ki valamin, akkor persze le vagyunk hisztisezve, pedig ... :)
Régen az én párom is tört-zúzott és hisztizett, mondjuk ordítani nem szokott. Nekem már sikerült a nagyrészét kinevelni belőle.
Ezt a viselkedést, anyósomnak köszönhetem és kegyetlen sok melóm van a páromban :) Ő meg persze el van telve magától, hoyg mennyire jó anya. Én meg nem dörgölhetem az orra alá, hogy egy idegroncsból csináltam embert.
bocs, hogy kikeltem magamból

Kép

Kép
gabka77
 
 


Ez jó:-)

az enyém állítólag gyerekkora óta hisztis, kordában lehet tartan,de kinevelni nem :lol:
Hát ez az!!! Még, h mi vagyunk hisztisek,amúgy mellette még egy jót sem tudok hisztizni,. mert azon is kiakad :oops: női sors :shock: de azért nagyon szeretem :roll:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


jaj, de jó, hogy sorsközösséget vállaltok velem, és nem csak az én férjem ilyen kezelhetetlen!
:)

gabka, én kinevelni nem tudom, sajnos én rontottam rajta a legtöbbet, amikor egyszer elhagytam két és fél évre. Akkor vette fel ezeket a rossz agglegényszokásokat (azóta se tud visszaszokni a párkapcsolatba...)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Húúú, akkor szép storytok van nektek is:-)

Az enyim meg soha nem élt együtt senkivel 31éves koráig, akkor is persze velem:-) háááááát,már nagyon sokat változott, de milyen nehezen ment a totál együtt élés, nagyon nem akarta, kell neki a magány, aszonta, ahhoz képest,most totál elégedett lehetek :wink: sokat változott, kivéve hisztit :twisted:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Lehet, hogy azért sikerült nekem valamennyire a "nevelés", mert az én párocskám még elég fiatal :)
nem volt még 22, amikor összejöttünk és most lesz még csak 27 :)
Fiatalabb pasival kell kezdeni :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


Ebben igazad lehet, de kezdtem én már fiatalabbal, az előző férjem 22 volt,amikor összejötünk, a nevelés túl jól sikerült, átfomáltam rendesen és lehetett is, sőt igényelte... ott meg az volt a baj, amikor megvilágosodott :D úgyhogy azóta ezt a nevelést nem eröltetem annyira :wink:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


persze elsülhet visszafele is a dolog :)

mennyi ideig voltatok együtt?

Kép

Kép
gabka77
 
 


Helló csajok!
Micsoda sztorik. :) Zsoltinak is én vagyok az első akivel együtt él, hát neki 2 év kellett az összeköltözéshez, úgy, hogy nekem saját lakásom volt. :lol: Ő egyke, annyira el volt kényeztetve, hogy nem is gondolnátok. Érettségi után kapott kocsit, mobilt, 50 e ft zsebpénzt, és nem kellett semmit csinálnia. Mára a munkahely legjobb embere, és mivel én elég domináns vagyok, aranyos kis apuka is, aki megbecsül minket. Csak totál lusta és rigojás. Mint egy szottyadt vénember. De ezen én mindig jókat nevetek, néha direkt bosszantom. :lol: Ha pedig kiborul tőle, még jobban szórakoztat, ő pedig tnaul belőle. Mondjuk engem marha nehéz megbántani, meg kihozni a béketűrésből. Bár ha siker cunami vagyok. :lol: Amúgy Nemlajos babavárásnál sok helyen vannak mélypontok. Ne aggódj! Ők is félnek, el kell őket kényeztetni kicsit. Most mindenki csak velünk foglalkozik, pedig ők is apukák már vhol. Én ma spec meglepi meggyespitét sütöttem neki. Fog örülni asszem. :wink:
Papillon nemsoká neked is is a köv. uh, majd akkro bizti kiderül a kis örökmozgó neme. :)
Csajok nem játszunk tippelőst az uh-k előtt?
Monka nagyon eltűnt. Remélem jól vannak.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Gabka!
6 évig :oops: és rá háromnegyedévre jött is a következő, persze a házasság csak most volt, 1 hónapja 8)

Mi nem is tom mikor költöztünk össze, háááát, az úgy volt, h azért hamar ott aludtam heti 1-2 szer, aztán, 3-4szer, aztán már csak 1 napot voltam otthon, na, az jó sokáig volt, a vasárnap este kellett neki, h egyedül legyen (tényleg egyedül olt :!: ) 3 és fél éve vagyunk együtt, és kb 1,5 éve élünk együtt. Úgyhogy nálunk is 2 év :idea: :)

Én is domináns vagyok, de nagyon vissza kell fognom magam, ami nem baj, jellemfejlődés :wink:

Este én is eltünök majdés hétfő este jövök újra, megyünk NÁSZÚTRA :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Kukli, milyen tippelősre gondolsz?
Már sokan tudják, hogy fiú lesz

Nálunk is én vagyok asszem a dominánsabb, de én is próbálok nem visszaélni vele :)

Mi fél év után költöztünk össze, kicsit kényszerből, de jól bevállt eddig a dolog :)
most volt 5 éve, hogy együtt vagyunk és májusban van a házasságink, amiből most már a 4. jön :)


Hova mentek nászútra?
Jó utat egyébként és pihend ki magad! :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


köszike:-) Csak Tihanyba megyünk :oops:

Ügyik vagytok :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


papillon de jó nektek, csak úgy kettesben. Én nem is tudom mikor voltunk utoljára kettesben valahol :cry: , talán a nászuton, de annak már 5 éve.
Nálunk mind a kettőnknek a másik volt az első igazi, de beletelt 5 évbe mire összeköltöztünk. Hú tényleg idén decemberben lesz a 10 éves évfordulónk, mi a megismerkedésünk napját is megünnepeljünk, illetve az a fontosabb ünnep.

Ma végre sikerült egy terhesnacit vennem, itt Zeg-en van 2 bolt amikben összesen 3 farmer jöhetett szóba. Ez aztán a túlkínálat nem?

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


mi is kétszer ünnepelelünk egy évben, azt a napot, amikor összejöttünk, meg a házasság napját :)

mi jövő hétvégén megyünk egy kicsit kettesben hétvégézni. most még lehet, mert a nagyszülők nyakába tudjuk varrni az egyszem unokát :)

én múlt héten vaterán vettem 1300 ft-ért egy nagyon kafa terhes nacit :)
szerintem megéri körülnézni :)

ma nekem is sikerült összevesznem a párommal, este még leharapom a fejét :twisted:

Kép

Kép
gabka77
 
 


Látom megy ez nekünk :evil:

ÉS hármasban megyünk, jön a kiskutyánk is :)

Hát, azért a nászutat vhogy meg kell tartani :wink: ránk fér! Az itthoni sok idegeskedés és gond miatt. Csak hát fos idő lesz, meg hát nem lesz akkora "nászút" babó miatt :oops: még szokott görcsölgetni és ovi vagyok... Persze fantázia kérdése, tudom, de a kutya azért tud ilyenkor zavarni :P

Najó, én is jórol dumálok itt nektek!! Megyek pakolni.

Pusza

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


papillon, a gyereket se hagyjátok itthon :)
még szerencse hogy nehéz lenne itthon hagyni :)

bocsi kicsit fáradt vagyok :oops:

Kép

Kép
gabka77
 
 


Mi az első perctől kezdve együtt élünk, kollégiumi szerelem, befeküdtem egy ferde este az ágyába, és azóta (kivéve azt a két és fél évet) együtt élünk. Ennek most volt 8 éve.
Neki én vagyok az első komoly kapcsolata (egy tiniszerelem volt előttem), nekem meg csomó többéves kapcsolatom is volt, mind alfahímekkel, akiket jól beszelídítettem, aztán meg jól vége lett, és a következő barátnőjük élvezte a kész pasit :?
Hát, úgy látszik, most egy kis alamuszi papucs pasiból, aki a tenyerén hordott, csinálok egy dühöngő vadállatot, szóval megy visszafelé is.

Megjártam az Ikeát, most voltam ott először... hát lányok... nekem nem jött be. A kütyük jók, de bútorok! Vagy gagyik, vagy horror áron.
Azért ott hagytam 3.5E Ft-ot, de ebből 2E a kutyapárna volt, mert neki még ünneplem a születésnapját (igaz, még majdnem 2 hét).

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nézz körül, édes lányka jó minőségű rucik egyenesen Svájcból. :)

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom pasi téma van soron. Szerintem akár alfahím, akár papucs, csak férfiból vannak a szentek.
Nekem két hosszú kapcsolatom volt/van, és volt néhány futó. Az első majd kilenc évig tartott. A tenyerén hordott, de a jóból is megárt a sokkk.
Ez a mostani a második. Öt évvel fiatalabb, és vagy másfél évig küzdöttem érte. Valószinűleg mazochista vagyok, mert inkább jellemzi az önzés, és gyakrabban érdek ember, mint nem. Szóval az első egy kutya alkat volt, most meg van egy öntörvényű, törleszkedő kandúrom. Viszont fél év után összeköltöztünk, és már annak is 6,5 éve. A házasság tavaly csak áradás volt. Bulizunk egy jót, és hacsak egy napra is, de összehoztuk a családot. Különben én sem vagyok matyó-hímzés.
Ja és anyósomnak van egy bevált módszere, mellyel kivédheti a nevelési problémákat: Eski előtt (meg igazából már az összeköltözéskor) elmondta minden menynek és vőnek, hogy pénztártól való távozás után reklamációt nem fogad el. :wink:

Nemlajos, az IKEA nekem sem jön be. Valószinűleg, ha az embernek van fantáziája, nagyon klasz dolgokat tud összeállítani, de ez rám nem jellemző. Az árak... :shock: hát elég borsosak.
Jó utazást, és pihenést otthon, édes otthon.

Papillon, kellemes nászutat. Tihany nagyon szép hely, ne bánkódj, hogy csak oda jutsz el.

Gabka, merre mentek?

Vica, hogyhogy Zeg-en ennyi a választék? Viszont közel vagytok Ausztriához. :wink: Talán érdemesebb ott körülnézni.

Kuklika, mivel nálunk még teljesen ismeretlen a babó neme, úgyhogy mehet a tipp.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Halihóó,

Hát ehhez az "üvöltözős férjek" sztorihoz nem tudok hozzászólni, mer az enyém nem hisztis, csak néha ... :D. És sztem a pasik egyébként hisztisebbek mint a nők, csak nem veszik észre :evil: . Na de azért nem tudunk nélkülük élni!!! :lol:

Én szívesen tippelgetnék a nemekre :)!!!

Ma megint ketten maradunk a fiammal, így jöhet a Harry Potter, fantás sütit kellett hozzá sütnöm (életemben először csináltam)!

Bea, én Zsozsót csak a 20. héten éreztem meg, olyan volt mintha valaki buborékokat fújt volna a hasamba :), most egészen más volt! És most olyat is érzek néha mintha kaparászna odabent :D.

Papillon, felejthetetlen nászútat kívánok Nektek :wink: :D !

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


fantás süti? És hol a recept??? 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok !! Látom pasis téma van :D

Tényleg hisztisek!! De én nem tudom megnevelni az enyémet :) Valahogy nem megy... Dehát néha elkell viselnünk egymás hülyeségét :)

Néha érzek valamit a pocimban..De nemtudom eldönteni hogy az a baba vagy nem . :oops:

Kép
moncsi89
 
 


Köszi a jókívánságokat! :oops: Majd beszámolok!!!
Jó pasizást és mocorgás hallgatást!

Üdv mindenkinek!

Kati

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


nemlajos és persze akit még érdekel :)!
Íme a recept:
Tészta:
200 gr margarin
200 gr cukor
1 tasak vanilincukor
4 tojás
250 gr liszt
1/2 tasak sütőpor
Másfél citrom leve (+ én még belereszeltem a héját is)

Túrókrém:
500 gr túró
300 gr porcukor (eredetileg 500 gr cukrot ír, szerintem túl édes) 250 gr margarin (eredetileg 500 gr margarint ír! Istenem! fél kiló
zsír....brrr)

Fantás zselé:
14 dl szénsavas narancsüdítő
4 cs vaníliás pudingpor
4 evőkanál cukor

Tészta: a margarint habosra, után a cukorral tovább kevered, aztán beledobálod a többit, összekevered, és kimargarinozott (én olajozni
szoktam) legnagyobb tepsidben beleteszed, és szépen az olajos vagy margarinos ujjaddal széthúzogatod. A tészta majd szépen eloszlik, és megdagad. Magában is nagyon finom ez a piskótaalap!
Túrókrémet összekevered, és hűtőbe teszed. Én szoktam olyat, hogy mazsolát előző nap rumba áztatom, és a túrókrémbe teszem. A megmaradt rumot amit a mazsola nem szívott fel, másnap más sütibe felhasználom.
4-5 dl üdítőbe elkevered a van.pudingport, hogy csomómentes legyen, majd az egész üdítővel felöntöd, bele a cukrot, és felfőzöd sűrűre.
Ha a tészta kihűlt, rá a túrókrém, és nem nagyon forrón rá a zselé. Majd mindig keverd meg egy kicsit a lábosban, ne bőröződjön be nagyon, mielőtt a túróra teszed.

A receptet a nővéremtől kaptam, Ő az aki módosította az eredetit. Én eszerint csináltam és most hogy végre meg tudtam kóstolni: ISTENI!! Nyamnyam :)
Kép Kép

Mondjuk lehet, hogy a fénykép nem a legjobb :oops: , de legalább van elképzelés :)!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


DE megkóstolnám :oops:


:oops: :oops:


:oops:
moncsi89
 
 


Papillon jó nászutat!!!


Kép
moncsi89
 
 


wicca, köszönöm, mentettem 8)
És így már tiszta a lelkiismeretem a múltkori palacsinta fotó miatt :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


hja, és papillonnak én is romantikus nászutat kívánok!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok! Nekem a mai napom nem volt semmi. Azt hiszem, ezentúl 2 születésnapot fogok tartani. Egy plusz kérdésen múlt, hogy a suliban nem szakadt rám délután a vakolat! Ha a takarítónő nem szól utánam, hát... nem tudom mi lett volna. Pont telibe kapott volna. Leszakadt tőlem 10 centire (Jól látjátok) egy 2 m X 2 m-es vakolat. Úgyhogy élünk :) Hála Istennek!!!

Hozzászólva a pasi dologhoz. Nálunk nincs domináns. Egyformák vagyunk. Szinte mindenben. Egyformán gondolkogunk, ugyanaz a hobbink... A vita ritka, de akkor is Ő enged. Nem szeretünk veszekedni, és soha nem fekszünk le úgy, hogy haragudnánk a másikra. Mi áprilisban lesz 8 éve, hogy együtt leszünk, és 1 év után költöztünk össze. És azóta is nagyon jól megvagyunk!!!
Azzal sem értek egyet, hogy jobb a fiatal pasi. Én ha újra kezdeném is, akkor is idősebb párt választanék :) Vagy megkeresném a Gézát :oops:

Nemlajos Én is tervezem az Ikeázást, de csak apróságokat. Bútort én a Freddy bútorboltban csináltattam, nagyon jók az áraik, és egyedi méretre csinálnak mindent. Nagyon meg vagyok velük elégedve!

Kuklika Még én sem tudom a nemét, a tippem fiú, az álmomban pedig lány volt :roll:

Wicca Fantás sütit már én is csináltam, fincsi. Nővérem pont ma mondta, hogy süssünk majd a keresztelőre :)
Azt írtad, te szívesen tippelnél. De hol a tipped? :roll:

Kép

Kép
rszg
 
 


rszg Az enyémet én is fiúra tippelem :D és én is álmondtam róla nekem is kislány volt az álmomban :)



Kép
moncsi89
 
 


Sziasztok,

De jól néz ki ez a süti, majd kinyomtatom a receptet :roll:

Ma voltam védőnőnél, az enyém nem volt, csak helyettes, de minden rendben ment, ideadta a papírokat az AFP-hez.
Hétfőn megyek Nőgyógy. rendelésre, titokban abban reménykedem azért hát meg tudja mondani a nemét, hiába mondja, 9 hónapos nagynéném (neki most jön a 4.!! :lol: ), hogy 20 hetesen látszik már normálisan :D

Ma mondta egy kismama, hogy neki 15 hetesen már látták.

Kép

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Én is nemsokára megyek.. Vagyis én majd UH ra, de én is reménykedem hogy már látszik a neme. :)Majd szerdán derül ki hogy mikor, de remélem pénteken már mehetek :)


Kép
moncsi89
 
 


Pasi-téma
Én olyan pasit szeretnék, aki mellett egyből elfelejtek mindent mást,
:lol: pl ha bántanak, ilyenkor kismamán olyan rosszul tud esni :cry: , vagy éreztetik, ha nem kedvelnek, ilyenkor annyira másképp jön le
Baba -téma, olyan fiús érzésem van mostanában, bár már lehet, hogy csak azért, mert mindenki azt mondja[/b]

Kép
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2008.10.03 18:26-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Nagyon ciki ha nem emléxem, hogy ki az aki már tudja a babó nemét???? :oops: :oops: :oops:

Rszg, Neked fiút tippelek :)!!!! És nagyon örülök, hogy túléltétek ezt a "balesetet", nem gondolnék bele, hogy mi lett volna ha ....!!!!!!!!! Fantás süti receptünk ugyanaz?

Nekem az összes ismerősöm lányt tippelt és az én összes ismerősömnek (kivétel öcsémék) lánya lesz vagy született nemrég ... :):):). Szóval sztem inkább fiús topik leszünk!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Az összes ismerősömnek lánya született vagy fog születni! Lehet, hogy most értelmesebben írtam le?!?! :oops: :roll:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


wica nekem mit tippelsz?? :)


Kép
moncsi89
 
 


Bea, evileg már 12 hetesen is meg lehetne mondani, de akkor még nem szokták :)! Ha most megmutatja magát akkor úgyis megmondja a doki Neked!! :) Neked egyébként én inkább kislányt tippelnék!

Ha látnám a pocakokat, biztosabban mernék tippelni :):):):)!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Nemsokára már mindenki tudni fogja :lol:

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Hát remélem jövőhéten én is tudni fogom már :)


Kép
moncsi89
 
 


Na megyek leviszem a kutyát addig remélem valaki megjósolja nekem hogy milyen nemű babóca van a pocimban :)

:D

Kép
moncsi89
 
 


Moncsi, Rá(d)nézésre fiút!!! :wink: :lol:

Az én képzeletemben vannak a lányos meg a fiús anyukák :), ami persze egyáltalán nem biztos, hogy bejön!!! :P
De pocakformáról egy másik topikban az egyik lány viszonylag jól tippelget (ha jól emléxem, még nem lőtt mellé!) :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Itt az enyém: nemrég készült Kép

akkor kislány :lol: :lol:

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Na. megyek én is, jó éjt kismamák

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Ez a fantás receptet én is ismerem, csak mi mirinda szeletnek hívjuk. Biztos emlékesztek régen a Mirinda üdítőre, na abból szoktuk csinálni, az egy kicsit édesebb volt mint a fanta. Meg alul kakakót kevertünk a tésztába. Amúgy tényleg nagyon fincsi. :)

tessza, sajnos Zeg egy ilyen város, semmi nincs itt. :( Ha valami jó és olcsó ruhát szeretnék a gyerekeknek akkor irány Szombathely vagy Nagykanizsa, esetleg Keszthely. Ott épültek új bevásárlóközpontok amikben vannak ezek a jó kis boltok, mint pl. C&A és Takko. Az igaz hogy közel van Ausztria, de férjem nem igen szeret ilyen bevásárlókörútakat tenni velem, meg hát csak egy nadrágért, meg egy felsőért nem biztos hogy érdemes messze menni.
Teszvesszel meg az a bajom, hogy én nem merek úgy vásárolni nadrágot hogy nem próbálom fel, felsőt még hagyján.
Az Ikeát én mondjuk szeretem :D , igaz azt sem tudom gyakran látogatni.

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Tényleg a Mirinda !!!! Na így most beugrott nekem is, mármint a mirinda szelet, akkor onnan volt olyan ismerős, bár azt sem csináltam sohasem :)!!!

Bea, köszi a pocakfotót! Így is kislányra tippelnék!

No, mi is nekilátunk a HP-nek, remélem ma este sikerül végignézni!! :)

Mindenkinek Jó éjszakát! :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Moncsi Kíváncsi leszek, melyik jön majd be!

Wicca Köszi a tippet, Géza örülne neki. Mikor mondtam neki, hogy kislányt álmodtam, megkérdezte, hogy "És volt pöcse a kislánynak?" :roll:
Én is örülök, hogy nem történt baj!
A receptünk majdnem ugyanaz, nekem mindenből kevesebb van, de arányában ugyanaz. És nekem is úgy volt, hogy át kellett írnom az eredetit, mert sok volt a margarin és a cukor is :)

Mindenkinek jó éjt!!!

Kép

Kép
rszg
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?