Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anett,
köszönjük a meghívást! Lehet, hogy élünk vele, még nem tudom, hogy alakul a holnap....ha megyünk fél 4 körül számíthatsz ránk!

Merci,
köszönöm, kedves tőled, hogy írtál Bogiról! A valamit már tanult nála igazából azt jelenti, hogy minden úszás nemet tudja (szép komotosan, a lassúsági versenyt megnyerné :D )csak épp, ha már nem ér le a lába, nem akarozik neki úszni. És elmesélte a mai "kisbaba" vagyok viselkedését és, hogy nem csinált semmit :evil: Viszont rólad csak jókat mondott :)

Kata,
a banánnal vigyázz kakaügyileg, próbálj belekeverni neki egy kis barackot. Botond a banán-almát szerette, később hússal is. Egyébként nem biztos, hogy rosszabb az üveges, mint a friss gyümölcs, hacsak nem a kertből van, soha nem lehet tudni mivel kezelték :( Nálunk is a vízet ittak, Boga cumisüvegből születésétől, Botond úgyanúgy, mint Marci, hozzátáplálástól pohárból (nem tudott inni cmisüvegből, hiába nyomtam a szájába :lol: )

Na még annyi mára, hogy Essekhez ebbe a hónapba 3x kellett mennünk, persze hétvégén, és reggel fél9-kor is fel tudtam hívni szombaton. Gond nélkül. 3000Ft-ért, amit én inkább kifizetek, minthogy behúzzam a gyerekeket az ügyeletes Heim Pálba. Az oviban összeszedett torokgyulladásra, nem kaptunk antibiotikumot, csak lázhúzót és septofortot.

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Mivel holnap úgy is talizunk Anettéknál :P így nem írok semmit...majd szóban :wink: !

Nekem fáj fej :( , nektek azért jó éjszakát :D !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


akkor holnap.... :D
kállai
 
 

 
 

Sziasztok,

Anett,
köszönjük a szíves invitálást, de mi nem tudunk most elmenni :( Nade, Nektek remek szórakozást!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anett,sajnos ma nem tudunk élni a meghívással,mert 1/2 3-ra én fodrászhoz vagyok bejelentkezve.Talán legközelebb.

A többieknek jó bulizást és dumcsizást :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Anett!

Köszönjük a lehetőséget :P !

Csajok!

Jó volt talizni veletek :lol: !

Többiek, akik nem voltak!

Hiányoztatok :( !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Biztos jól sikerült a mai tali :D , de mivel Laura is elkapta tőlem a náthát :( :( , így jobbnak gondoltam, hogy inkább nem megyünk emberek közé, nehogy megfertőzzük a többieket. Voltam Lakosnál délelőtt, de megnyugtatott, hogy semmi komolyabb és nem kell semmi gyógyszer, csak porszívózzam a nóziját :roll:
Nem tudom kinél hogy megy a porszívózás, de Laura szerencsére most már nagyon jól tűri, sőt ő kiabált ma is többször, hogy anyunyci, gyeje pószívni nószidat :P :P

Így holnap a cinit is kihagyjuk :cry: bár Laura állandóan oda akar menni :)

Andi

Kép
andidenes
 
 


Sziasztok!

Előszöris az, amiről lemaradtak akik nem jöttek (sütöttem a vedégeknek :-) )

Kép

és jönnek a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


és igen-igen saját készítésű karamell csillog a torta tetején... :wink: :D

köszönöm a mai napot!

anett
kállai
 
 


Bizti nagyon jól éreztétek Magatokat! :)

S hihhhhhetetlen, de mindenki csemetéjét megismertem a képeken :)
Még mindig igazán kis szépségesek :)

zsanett
 
 


Laura,

Jobbulást!!!


Anett,

A sütidnek híre ment ám! Most legalább láttam is, nyelek nagyokat:)
A fotók is szépségesek, persze ilyen alapanyagból...:)
Vendég
 


Anett,
mi is köszönjük a tegnapot! :lol: Nagyon fini volt a torta és a kávé is! Képeket nem minősítek egy profinak :wink: de nagyon tetszenek :!: :!: :!: :!: Ennyi maszatos arcú gyereket :lol: :lol:
Botond ma mindenkinek újságolja, hogy tegnap a Szonjáéknál voltunk! Csoda eső gyerek, nem kicsit esett tegnap :shock: :oops: , de semmi baja :!:

Zsani,
Jól ám :!: :D

Dénesandi,
Laura hogy van?

Sok volt nekem ez a tömeg ma a cinin :shock: Néha Botond is besokkal :( De imád Mónizni! :D

Anita
putyu
 
 


Anett!
Mi is köszönjük a tegnap délutánt, jól éreztük magunkat. A torta isteni volt, mindenki sajnálhatja, aki lemaradt róla!

Ma vettem Babyluuf-t, és azt olvastam, hogy a hátukra kell kenni. Tegnap mintha azt beszéltük volna, hogy a mellkasára kell. (Bár lehet, hogy az én agyam gyagya!!!) Most akkor hova kenjem?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!
Én mindig a mellkasukra kentem bár emlékszem tényleg a háta van írva. Szerintem nyugodtan kenheted a mellkasra, arra figyelj, hogy nagyon kevés is elég belőle.

Anett!
Hú ez a torta nagyon jó így a képen is szerencse, hogy én a korán érkeztem :wink: :lol: Édesek a képek.

Megvolt ma az autó eladás, vétel így már az új autónk áll a kertben. Kata már látta is mert a pék előtt összefutottunk de szerintem nem is figyelt rá :) .

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok,

sajnálom, hogy lemaradtunk Anett sütijéről. Viszont a pénteki játszóházat is passzoljuk.

Szép estét, jó hétvégét mindenkinek,
K

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Anita! Judit!
Köszönöm az érdeklődést :) , Laura már szerencsére jobban van :) :) , de inkább még nem kockáztatom meg, hogy gyerekek közé menjünk.

A pénteki játszóházat is sajnos ki kell hagynunk :( :( , mivel nekem suliba kell mennem, de lehet, hogy egy kis időre beugrunk.


Anett!

Nagyon jók lettek a képek a gyerkőcökről és a sütiről is egyaránt :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Nektek utólag is gratula a gyors autócseréhez:-) Azért az új autó sem olyan picike, de tény, hogy az előzőnél kisebb :P

Ildi!
Laura tegnap este Téged és Rékát kereste a Magmában:-)

Andi

Kép
andidenes
 
 


Anett, sajnálom, hogy erről lemaradtunk, jó kis muri lehetett :). És az a süti.... hmmm

Szandra, bocsánat, de Marci itthon üvöltött az Apjával, amikor elindultam nyuszi nénihez (mi így hívjuk péknét), úgyhogy rohantam, mint az állat, nem vághattam vmi értelmes arcot :roll:

Mi ma értünk haza Anyámtól, fél2-re már dévény tornára kellett mennünk, fél4-re jött Lakos beoltani Marcit, úgyhogy szép kis nap volt. De legalább Péter hazaért délután Münchenből - bár csak elméletileg van itthon, mert miután ledobta a cuccait és átöltözött, játszott 10 percet Marcival, aztán céges rendezvényre kellett mennie, szerintem csak éjszaka ér haza :evil: :evil: :evil:
Marcikámat meg nagyon megzavarta ez a mai tortúra és az oltás, letettem aludni, de 10 percenként felsír. Adtam neki kúpot, nincs hőemelkedése - lehet, hogy a szuri helyén fáj a lába? :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Ne viccelj én is mindig rohanok ha a csajok nélkül megyek a pékhez pedig ők már nem is kicsik.

Csajok!
Nekem most mit is kell tennem, hogy Edó novemberben be fogja tölteni a 2 évet. Kinél mit kell bejelentenem? Segítsetek már légyszíves. Köszi

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Kata!!

Teljes mértékben igaza van Marcinak, ha nyűglődik, a tetanusz fáj (jól emlékszem, hogy azt kapta? :oops: ), én kaptam, tanusíthatom :roll: :cry:
Tényleg jó kis mozgalmas napotok volt, de akkor meggyógyult Marci, ha megkapta az oltást - és ez jó!!! :lol: :lol:

Dénesandi!

Jobbulást LAurának!! Ebben az időben az a furcsa, ha valaki nem beteg :roll: :lol:

Szandra!!

De jó!!!! Meg van az új autó!! Milyen vezetni?????? :lol: :lol: :lol:

Adri!!

Mindegy hova kened a kencét! :lol: :lol: :lol: Elől-hátul is mellkasnak hívjúk - hordószerűen. Előlre talán azért jobb, mert akkor könnyebben be is tudja lélegezni, nem csak a tüdejére hat, hanem a nózijára is.
(Nem tudom kivel beszéltem: rákérdeztem a kámforra, én emlékeztem rosszul, adható piciknek is :oops: :oops: )

Anita!!

Mariettát is nagyon dicsérte a fejlesztő! :lol: :lol: Csodálkozott, hogy még nem iskolaköteles :lol: , és javasolta, hogy vigyem iskolába - de nem fogom :lol: :wink: . Ezek után kíváncsi vagyok, hogy mit mondhatott a ténylegesen iskolába menő gyerekekre :lol: :lol: Bár mindegy, a mieink tökéletesek és csak ez számít :lol: :lol: :lol:
Jó volt a hajad!!!! :lol: És jól állt a farmer!! :lol: :lol:
Örülök, hogy Botinak semmi baja az esés után - tényleg nem mindennapi volt :roll:


ANETT!!!

Köszönjük mi is a bulit!!! :lol: :lol: Nagyon jól éreztük magunkat.
Hazaértünk és még nem volt víz :roll: :roll: :roll: Így ásványvizzel főztem és azzal mostunk fogat. A fürdés elmaradt a csajoknál - egy ilyen nap után - csak kicsit voltam mérges :twisted: :lol: . Szerencsére legalább mi le tudtunk fürdeni, mert 9-re lett víz, de reggel 5-kor más megint nem volt egészen addig, míg el nem mentünk otthonról :twisted: Állítólag egész délelőtt nem volt víz felénk!!! Annnnnyira unom már ezt a városfejlesztést!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nem tudom hogy van ez (na, jó tudom :lol: ), de a Te képeiden mindig szebbnek látom a lányaimat :lol: :lol: Hihetetlen, hogy mindegyik hogy pózolt Neked!!! :lol: :lol: :lol:
Ki kellene találnod valamit, amivel közkinccsé tudod tenni az ilyen képeket - én legalábbis igényt tartanék rájuk!!! :lol: :oops: És akkor ott közkincsé lehetne tenni az összes talis képet!!!! No???? Ki tud ilyet csinálni??????

Viki!!

Hogy van a csajszi?? Visszatért az étvágya???

Jó éjszakát mindenkinek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!

Nekem a lakcím szerint illetékes MÁK irodában kellett.
Másolom amiket kértek :

A gyermekgondozási segélyre vonatkozó igénylést kizárólag írásban[2] – személyesen vagy postai úton – lehet benyújtani

* az igénylő munkahelyén található családtámogatási kifizetőhelynél (amennyiben ilyen működik), vagy
* az igénylő lakóhelye vagy tartótartózkodási helye szerint illetékes Magyar Államkincstár Területi Igazgatóságán.

Az igényléskor a formanyomtatványhoz csatolni kell vagy be kell mutatni [3]:

* az igénylő személyi igazolványát és lakcímkártyáját
* a gyermek(ek) eredeti születési anyakönyvi kivonatát
* az igénylő és gyermek(ek) TAJ-számát igazoló hatósági igazolványt
* az igénylő számlavezető bankja által kiállított igazolást a számla fennállásáról (ha bankszámlaszámlára kéri az igénylő a folyósítást)[4] - én ezt nem csatoltam...

A további rész szerintem számotokra nem érdekes.

A folyósításról :

Az igénylés elbírálását követően a támogatás összegét az igény benyújtásának időpontjától a jogosult személy bankszámlájára utalják vagy postai utalványon folyósítják, illetve a munkabér kifizetésével megegyező módon fizetik ki. Az ellátás az igény benyújtásának időpontjától jár, késedelmes igénylés esetén az ellátást visszamenőleg legfeljebb két hónapra lehet megállapítani. Az ellátást utólag, a tárgyhónapra járó munkabér végelszámolásával, más esetekben a tárgyhónapot követő hónap 15. napjáig kell folyósítani. Az ellátás igénybevételével kapcsolatos valamennyi eljárás illeték- és költségmentes.

Itt olvashatod részletesen és letöltheted a nyomtatványokat :

http://www.allamkincstar.gov.hu/hu/csal ... egyeb/gyes

Jó éjt!

zsanett
 
 


Szandra!

Nálunk eddig a munkahely elintézte a gyerkőcök bejelentését a gyesre, de lehet, hogy azóta változott a dolog, majd én is utánakérdezek és ha valamit megtudok, akkor megírom.

Zsanett!

Neked köszi a részletes információkat, mert ha így kell csinálni, akkor lassan lehet lemenni Vácra :) :(

Andi

Kép
andidenes
 
 


Sziasztok!

Holnap 10-től mehetünk a játszóházba,remélem jön mindenki .


most rohanok...... a boltba egy kis tejfölért,mert igy nem készül el az ebéd.
bibolya
 
 


Andi!
Megnéztem Nektek :) De kb tényleg Váchoz hasonló távolságra, a 11. kerületben van, a Bartók Béla utcában. Ha minden igaz.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok! Nekünk sem jó a holnapi játszóház :oops: ,ugyanis Dávidék mennek az ovival úszni és szólt az óvonéni,hogy nem e mennék el velük. 22-en fognak menni és elég sok a hosszú hajú kislány. Apa itthon lesz,így a Rékát itt tudom hagyni vele.

Ibolya! ma átszaladok a pénzzel,otthon vagy?

Szandra!
Köszi :wink:
holnap viszem..ráteszem a Gryllus 2-t is.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nekünk is le kell mondanunk, mert apa holnap elviszi az autót teljes átvizsgálásra így nekem kell várni a mosógép szerelőt mert folyik az a szemét. Igaz már megvan, hogy miért akinek elöltöltős van annak azt tudom tanácsolni, hogy vigyázzon a ruhákban maradt csattokkal mert ki tudja lyukasztani a gumi peremet elől.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Akkor most ki is jön holnap játszóházba? Mer' hogy mi mennénk Zével!

Kata ?/tudnánk konzultálni a hozzátápiról! :P /
Wiki ?/veled meg a T. nőről/
Emőke
?/szeretném látni az Ábelt is már!/
Anita
?/hozd vasgyúró Botit! :wink: /
Anikó
? /legalább személyesen talizzunk...nem előled menekültünk ám tegnap, csak tanácstalankodtunk az utcán Adrival/
Judit
? /Zorkát is rég láttam már!/
Andi
? /Húúúúúúúú, a Rebekát talán már meg sem ismerem
!/

Az ovisokat nem is kérdezem, mert ők elfoglaltak :?

Ibolya!

Ketten leszünk meg a srácok :?: :wink:

Még mindig éli világát egerünk a spájzban :evil: ...4 csapdát raktunk le...semmi eredménye :evil: ...mi a jó francot eszik ez :roll: :?:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Én meg fodrászhoz megyek fél10-re.
Vendég
 


Évi, mi mennénk szivesen (Marci kilábalt a takonykórból), de fél1-re tornára megyünk, és sok(k) lenne a kettő egymás után :( :( :(
De a hozzátápival kapcsolatban a jövő 7en összeülhetnénk végre vmikor - Marci ma egy fél almát benyomott egy banánnal, tegnap viszont szegénykém a torna és az oltás után már olyan fáradt volt, hogy 2 kanál barack között elaludt:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit, Kata!

:( :( :( a holnap miatt.

Kata!

Hú! Egy egész banán? Én max egy 4-5 centis darabot mertem hozzáadni az almához, de sztem attól nem tudott másnap kakilni :roll:

Jövő 7 o.k. :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

mi elvileg megyük, csaknem merem leírni, hátha Manó átalussza. szóval remélem holnap találkozunk!

párkép a T.nőről :D :

Kép Kép Kép

Kata, jól eltűntetek... :(

puszi,Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Mivel Dóri egy negyed órája beájult, nem tudunk menni, mert így is csak rövid időre tudtunk volna csak benézni.
Fél 11 körül jön anyukám, és sütünk, főzünk, mert du Szegedre utazunk az egyik ottani barátnőm 50. meglepi szülinapi bulijára. Így kicsit húzos lesz a napunk, főleg hideg fronttal spékelve. Ezért most perc alvásnak különösen örülök.

Puszi mindenkinek:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Évi, mi sem tudunk menni. Apa használja az egyetlen autónkat. De jó lenne már újra összehozni a fiúkat, Zéti is biztosan sokat nőtt.
A hozzáetetéssel kapcsolatban teljesen meglepődtem, hogy a júniusi topikban, az Ábellel azonos időben született babáknak már adnak ezt-azt. Én úgy tervezem, hogy ha minden jól megy, lesz elég tejem, fél éves koráig nem adok neki semmit, majd karácsonykor extra menü lesz neki az alma :-)
Gyöngyi mi erről a véleményed?


szép napot mindenkinek!
Emőke
birdie
 
 


Az előbb kifelejtettem, tudnátok háziorvost ajánlani? Merre található a rendelő?

köszönöm
Emőke
birdie
 
 


Ha az publikus, hogy lesz játszóház, akkor annak is publikusnak kellene lennie, hogy mégsem.

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,ne haragudj,de délelött nem olvastam a babanetet hogy jönnél.Vagyis bocsika, éjfélkor irtad hogy jössz-én akkor már aludtam.Mivel tegnap is, meg ma is sorban kaptam a telefonhivásokat és az sms-eket,hogy ki nem jön-és megmondom őszintén a kisbabásokat nem is vártam :oops: mert múlthéten sem jöttek :oops: -igy azt tartottam ferrnek,hogy odaszóljak,hogy mégsem megyünk.
Bocsi a kellemetlenségért és a + sétáért.
bibolya
 
 


Szandra,ugy tudom,hogy ha a céged tb kifizető hely akkor oda kell fordulnod a gyes igényléséhez szükséges papírokért,ha a MÁK-tól kaptad a gyedet,akkor viszont hozzájuk.Zsanett jól irta,a netről letölthetőek a papírok.
A Vecsésieknek a Váci útra kell menni / Árpád híd / 3 napi hideg kajával.Postán is be lehet adni a kérelmet,de akkor is az eredeti szül.anyakönyvi kivonat kell.Nekem anno azt mondták,hogy ugyanannyi idő ha postán adom be mint ha bemennék személyesen.Én bent voltam-jobban megbizom magamban,mint a postában :oops: :oops: :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok! Nincs vkinek ötlete hogyan húzzam ki Szaszát ebből az 1 hónapja tartó orrfolyásból? Jövő héten mehetek a gégészetre vele, ha nem sikerül. Dóri már tökéletesen jól van, nem is ovizunk emiatt... Hétvégére szervezem a családi bulit Doresz szülinapjára... Tiszta káosz! :D Nem tudom mi volna, ha nagyobb lenne a család! :lol: puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Jutka!
Ötletem sajnos nincs de jobbulást Szabesznak.

Wiki!
Jogos! Egyedül voltatok csak ott?

3/4 3-ra jött a mosógép szerelő :roll: , pont fel akartam már hívni mikor duddantott. Kicserélte a gumit benne oszt már ment is így a cirka 7 adag mosásnak neki is látott a drága.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Wiki!
Ez sajnos nem egyedi eset,én már nem egyszer jártam így,hogy csak én voltam egyedül játszóházban....vagy legtöbbször az Andival és Lőrinccel tavaly....de ha a többség lemondja,mint a mellékelt ábra mutatja,akkor már nem szokott senki jönni-ez a gyakorlat....ez most a tanulópénz volt. :?
Küldhetnéd a kis segítségedet ide is!

Szandra!
Megkaptad az uszis képeket?
Nem tudom hol lehet Tami trikója,de biztos meglesz,mert ott nem maradt semmi.Biztos elkeveredett,csak feltűnik a szülőknek,hogy eggyel több ruha van az uszis zsákban....
és a Pendrive-ot?

na mennem is kell gesztenyebábot gyártani...

szép hétvégét Mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Helló Mindenki!

Ildi!!

Szörnyű, hogy már az oviban se futunk össze :roll: :cry:

Szandra!!

7 adag??? :roll: :roll: És hova teregeted?? :lol:
Tami az ovival ment?? Hogy nem Te öltöztetted! Azt hittem Te is ott leszel az usziba mert délután mentek :oops: :oops: Valamit félreértettem :oops:

Jatka!!

Nagy adag C vitamin (aszkorbinsav) 1000 mg is naponta, echinachea és mehetne valami homeos immunerősítés is. És sok kitartás!!! :lol: :lol: Sára is nagyon beteges volt a Marietta első ovis évében , még az is felmerült, hogy ki kell venni a manduláját, de mára mintha elfújták volna. Tudod nálunk nagyon bevállt és kellett az arcüregátmosás is!!
Ja, és írt fel a doki néni (a gégész) Aerius-t - nagyon jó!!!!!!

Ibolya!

Te nem bízol a postában???? :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor képzelj el minket.
Jó a kép Geriről!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Emőke!!

Teljesen egyet értek veled!!!!! :lol: :lol: Az anyatejnél jobbat nem adhatsz a gyerekednek!!!!!! Van 99 éve, hogy minden mást egyen, ehhez képest az első fél év az életének egy nagyon kicsi része - add neki a legjobbat, ha megteheted!!! :lol: :lol: És hidd el visszasírod majd - ahogy én is :lol: :lol: :lol:

Viki!!

Tündér a csajszi!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Kata!!

Marci hihetetlen vagesz!!!! :lol: :lol: Imádtam én is a lányokról ezeket a maszatos képeket!! :lol: :lol: És határozottan husi a kislegényed!!! :lol: :lol:
Hogy viselte az oltást???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi! A holnapi buli előtt beugrok még a patikába! Ezek a homeósok meddig állnak el felbontás után? Szabesznek még egy cebion beadásához is sok kitartás kell! :lol: Aeriust Dóri kapott az ekcémájára. Lehet örülnöm kéne a gégészetnek, mit csinálnak ott? Naon megkínozzák? Köszönjük,ha gondoltok ránk! Puszi!
jatka
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, főztem, mostam (tegnap meg ma összesen 8 adagot), takarítottam oszt jól lerogytam a fotelba és benéztem.

Gyöngyi ma gondoltam rád, már fél 11kor kész volt az ebéd és pontban délben ettünk is, szerintem ilyen még nem volt a történelemben. Holnap meg anyunál eszünk tárkonyos pulykaragú levest és palacsintát :D
Tami az ovival ment most úszni, pénteken ovis úszás kedden meg Merci nénis uszi lesz ha jól tudom 14-től.

Ildi!
Köszi a pendrive-ot, megkaptam. El is felejtettem, hogy nyomassam nekik a zenét de most jól előveszem és megkeresem nekik a kért számot.

Szandra

szandrakiss
 
 


Helló!!

Szandra! Én is gondoltam rád!! :lol: :lol: Néztem az iwiw-en a felrakott keresztelős képe (mert persze ide nem tettél egyet sem :twisted: ) - jó sokan voltatok tényleg.
Délben ebéd? Büszke vagyok rád :lol: :lol: :lol:


Jatka!

A homeos szerekre rá van írva, hogy meddig állnak el. Csak vigyázz a tárolásukra! Remélem jobban vagytok. A fül-orr-gégész néni nekünk is írt Aeriust a Sárának, amikor olyan sokáig volt beteg. Kipróbálhatnád Szabesznél, márha tényleg olyan régóta betegeskedik :oops: Gégészet? Hát le kell fogni a kicsiket, hogy vizsgálhasson a doki - ettől pedig minedgyik ordít, de nem kínozzák :lol: :lol:

Többiek???? Mit csináltatok ebben a "szép" időben?????

:roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

itt az éjjeli műszak! :D
igen, egyedül voltunk, de legalább beengedtek minket, hiába lett lemondva. ok, tanultunk belőle, de most először mentünk játszóházba, szóval elég rosszul jött ki...

Gyöngyi, most nézem csak, hogy Sára Lilla. Manó is Eszter Lilla! :) sosem használtuk még, mondjuk az Esztert se sűrűn. :) és igen, pár napja már a régi adagokat eszi!

Nekem is lenne vagy 5 adag mosás, de annyira lassan szárad és max. 2-t tudok kiteregetni. eddig meg kint dolgoztak, de most már legalább kész a ház!

Jatka, jobbulást Szaszának! Gégészet: Sultész drnő elég lópokróc a Heim Pálban, múltkor egy csomót vártunk rá, merthogy ebédelt, majd közölte, Ő ma már nem rendel (interneten+betegfelvételnél is mondták, hogy 14 óráig van) és kb. 2 perc alatt dobott ki minket mindkét alkalommal. szóval ha javasolhatom, ne Hozzá menjetek! de nem is lesz rá szükség, reméljük!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Jatka!

Szerintem egyszer éjjel mi is ezt a doktornőt fogtuk ki az ügyeleten, szörnyű volt.... utálatos és durva a gyerekkel. Még Zoli is totál kiakadt.

Egy is merősünk viszont ajánlott egy nagyon jót -igaz még nem voltunk ( lekopogom ) de ha gondolod megadok nevet számot.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!


Mi tegnap vadásztunk...egérre :? Ééééééééééés jelentem: nem vagyunk már apró állatka tulajdonosok :) Mondjuk a napunk ráment a spájz ki-és bepakolására, elfertőtlenítésére, de most legalább tiszta és EGÉRMENTES :P Ja, és képzeljétek a macsekunk is segített: rátette az egyik tappancsát az egérke hátára :lol:


Katus!

Nagyon szemfüles voltál Zézé fogait illetően... :P olyannyira, hogy:

pénteken kb. 5 perc-ig tartó (barátnőm által) vígasztalhatatlan nyügi után átszakadt az ínye és kibújt a bal oldali, majd szombaton 10 percnyi sírással a jobb oldali fogacska is :lol: :lol: :lol:

Kata!

Múltkor kérdezted a manók "itatását"...hát, Zé szinte semmi vizet nem hajlandó mostanában inni...mást meg még nem próbáltam...talán elég neki az anyatej is :roll:


További szép 7vége maradékot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok! Viki! Pont ezt akarnám megúszni. Engem amúgy is megvisel minden kórházi/sztk-s vizsgálat, nem még egy ilyen. Ráadásul nekem még az oda vezetés is problémás. :oops: Ti mé voltatok? Anett! Szerintem tuti kérem a számot. Max. Apa fuvaroz, ha "messze" van. Msn-es mélemre jöhetne. Köszi! Meg szeretnék előjegyeztetni a hírös, nevezetes folttisztítóra. :lol: Az ovis ebéd kifogott rajtam! :D Puszi: JuDóSza
jatka
 
 


Sziasztok! Gyöngyi! 1 hónapja tartana ma, ha tegnap nem múlt volna el. Egyszer sem kellett törölni! Nem is értem! :roll: Bár lehet jót tett az oviszünet! Na majd holnaptól jön a következő menet! :? Ráadásul már ott kéne hagynom a Dórit... A gégészetet nem fújnám még le, mert kicsit gyanúsan veszi még a levegőt! A homeós Euph... használtuk a héten, lehet jót tett. Majd újra rázizzenek a leírásra, mert elsőre nem találtam meddig lehet felbontás után eltartani! :oops: Sára vegyescsopiba jár? pussz! J.
jatka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?