Új privát üzeneted érkezett!

Ma már kicsit öklendeztem reggel, de nem vészes, viszont állva el tudnék aludni, pedig este 8-kor már lefeküdtem

Vicuska
szépen növöget törpicur :D

Krisz Kép

Babcsi
húúú, már csak négyet kell aludnod :D

Fenci
köszike :P te meg pihenj sokat

Kép
gaby25
 
 


Fencike :P

Ne csüggedj, nekem is van indokolatlan szapora pulzusom és egy kis szívritmuszavarom :wink: Aztán semmi nem volt szüléskor sem, pedig paráztam. A vége felé nem mondom, hogy nem éreztem, hogy erőlködik a szívecském, de ettől még 87 évig elélhetünk :lol: Volt nekem is holter, szívuh, meg terhelés is. Nekem a fokozatosan bevetetett sport (ligghtos torna) nagyon sokat segített és persze, hogy rendben van az életem. A stressz sokatront a helyzeten. Nekem is írtak gyógyszert(bétablokkolót), de nem szedtem soha. Szal kitartás!!!!!

Babcsi :P

ÚÚÚgy izgulok ám érted is, hu ha belegondolok össze is ugrik a gyomrom!

Ticsi :P

Egyél is szépen, ne csak főzőcskélj!!!!

Mennem kell, mert felébredt a tündérem. Üdv mindenkinek.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Ticsi!
már csak kibírod valahogy ezt a pár napot!túlélő enerdzsi megy+++ :lol:

Suzy!
cukornak örülök, akkor továbbra se kell az inzulin ugye? :roll:
a vérnyomid mitől ilyen aracsony?nem éhgyomorra voltál és azért lettél rosszul?eszel vasat?
keményedés ezek szerint nincs :P

Gaby!
álomkór nekem is nagyon durván volt, most már kezdek kicsit kijönni a kómából :D , vuk akkor még nincs, ne is legyen :D

Babcsi!
köszi :) , igazából dilemmáztam rábeszéljem-e hüvelyire, de gondolom nem jó, ha odabent turkálnak ilyenkor :roll:
pedig akkor nagyon szép képet kaphattam volna :(

most hívott hogy meglett a pisieredmény, hát sikerült még egy kicsit rontani a múltkori eredményen, úgyhogy Zinnat (antibiot.) 5 napig, és utána tenyésztés ha kell.állítólag ez mehet az első 12 hétben is(cefalosporin) :roll:
hát, nem örülök... :evil: :?
Vendég
 

 
 

Susy :D
ez a vérnyomásesés sajna jellemző babavárásnál...tartsál magadnál szőlőcukrot, hátha segít...meg vannak erre homeós bogyók is...reméljük egyszeri eset volt...

olajfestéket benzinnel próbáld kimosni....

Ticsikém :D
kitartás, már minnyá szülsz !! érdekes, nekem ez inkáb a 8. hónap körül volt, akkor éreztem, hogy nagyon nagyot nőtt és néha én is úgy voltam vele, hogy nem lehet valakinek ekkora a hasa! nem tudtam aludni, enni, meg levegőt sem kaptam... aztán mostanra valahogy jobb lett...már egész jól bírom...mondjuk most, hogy tudom hétfőn lesz a nap (ha addig nem :D ) így még könnyebb persze!! Próbálj valahogy relaxálni lelkileg!... ha van egy kis időd!!

Tök furi, hogy Tüncsi már jön is haza :shock:


Bogáncs :D
köszi :wink: :D


Vicus :D
persze nem kell piszkálni szegénykét, meg amíg ez a baci dolog nem rendeződik, nem is baj ha minél kevesebbet piszkálnak...gondolom...sajnálom, hogy pisi eredmény megint rossz lett, viszont jó hogy tudod és gyorsan kezelés alá vesznek!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Elbactam a kaját....

Odaégett a fokhagyma valszeg, és keserű lett....

Ma sem az én napom van... Sőt ez nem az én hetem!

Babcsi

Tök jó, hogy Tüncsi jön haza, ha nincs semmi probléma, és gátmetszése se volt nem tartanak bent...remélem minket se!

Vicuska

Nekem a doki a 16. hétig hüvelyi uhut csinál, de jobb, ha téged most tényleg nem piszkálnak, nem kell , hogy bevigyék a bacikat!
Mikor lesz kontroll?

Bogáncs

jól lakok a szagoktól...enni má nincs kedvem! Meg nem is fér hová!

...

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
a fokhagyma mondjon le! :twisted: :lol:
kontroll 2 hét múlva ha nincs panaszom a 12 hetes uhunál lesz :)

Fenci!
azt szeretném megkérdezni( tudom már kérdeztem eccer é válaszoltál is :oops: ), hogy te az istenhegyin voltál?és a kombinált vagy az integrált tesztet csináltattad? és volt uhu vagy kellett vinned az uhut? és kaptl dvd-t vagy képet?és sima uhu volt vagy 3-4d-s? :roll:
bocsi a sok kérdésért :shock: :D :oops:
Vendég
 


Babcsi!
Köszi, de sajna incs itthon benzin!!! :cry: :cry:

Vicuska!
Sose volt magas a vérnyomim... :oops: Mondjuk tényleg nem is ettem, lehet az is gond volt!! Vasat is szedek.
De azért vannak keményedések, csak jóval kevesebb, ez még belefér a normális mennyiségbe! :?
De jó, hogy megcsináltad megint a vizsgálatot, legalább kapsz rá antibogyót, és gyorsan rendbejössz!! :wink:
susy75
 
 


Hellobello!

Krisz, sajnálom, de örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá. Emlékszem én is hogy tudtam örülni annak idején 1 pirinek (hiába akartam jobban terhes lenni). És amint olvastam Neked is jó hosszú ciklusod volt. Na majd mostantól nem lesz egy ideig!!! :D

Oh, Tüncsi jön haza, de szuper!!! Remélem lesz ideje rakni sok sok sok képet!!!! :)

Babcsi, milyen fura lehet tudni, hogy mikor pottyan Gergely. Emlékszem én is mennyit filóztam, vajon mikor jön, és ugyebár úgy egyik percről a másikra jelentkezik. Tök furcsa lehet ilyen szemszögből látni. :) Szerintem így a Te állapotod sokkal felfokozottabb, mert tudod, hogy már csak ennyi meg annyi... :D FÚÚÚ DE IZGI!!!! :D

Suzy!!! PIHI!!!!! Mostmár féllábon is, de vigyázz magadra nagyon!!!

Ticsi!!! Ne idegeskedj, feküdj le a kanapéra, fogj a kezedbe egy pohár üditőt, másikba egy szendvicset, lábakat fel, tv be és nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OKÉS????
Amúgy én gátmetszéssel 3 napot (szerdán szültem, szombaton jöttem) voltam össz-vissz... kirugdosnak, főleg, ha jól szopizik a baba és nem sárgul. :wink:

Vicuska! Istenhegyin a 12 hetesen csinálnak UH-t, de inkább sima, kb. 1 perc a 4D és adnak róla dvdt!

Éredekesség: Pont 1 év különbséggel készült a 2 kép:
Kép Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Ez de jól hangzik! Csak a bibi, hogy Árpi rám veti magát...már nekem is hiányzik, hogy jól megdögönyözzem, de nem így akarok szülni menni, hogy rám ugrik...

Leülnék én a kanapéra, de úgy se jó...má sehogy se jó
Ha fekszek, itt fáj ott fáj, ha ülök, a gyerek utálja, ha megyek na aaaaaaaaaaazt szereti! ringatom...de egész nap...kimerítő!

Mennyire hasonlít a két kép!!!!!!!!!!!

Suzy

Ugorj ki az utcára szíjjjá le vmelyik párkoló kocsibúúúúúú....:D ez nem lehet akadály....:D

Vicuska

Gyorsan megy az idő! A barátnőm meg felfázott, de neki nem adott semmit a dottore..kamillázza magát...remélem nem lesz baja...Majdnem együtt fogotk szülni...na majd lesz kiért izgulni májusban is!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
Kössz a tippet. :lol: :lol: :lol: Már nekem is eszembejutott. Jól mutatnék nagy hassal,ahogy lopom a benzint... :wink: :lol: :lol:

Sleepin!
Okés! :wink:

Apropó nagy has. Aktuális pocifotót!!

Kép
susy75
 
 


Suzy!

Csini a pocid, de annak a növénynek ott mögötted mikor adtál inni??????????

Kép
ticsimû
 
 


Susy :D
hihihihi..látom Ticsi adott egy jó tippet! :D hát, jobbat én sem tudnék adni :D :D :D

poci szép nagy már!! :D

Viki :D
Igen, elég furi, hogy az embert nem meglepetésként éri...bár még hétfőig akár az is lehet :D

Tényleg nagyon hasonló a két kép...de hát, végeredményben egy és ugyanazon baba :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Ticsi!
mér is kell Suzynak benzint lopni? :roll:

Suzy!
csini vagy, nem is nagy a hasad 8)

Sleepin!
köszi :D
tényleg nagyon hasonlítanak :wink:
Vendég
 


Ticsi!
A virágocska mindig ilyen. :oops: Pedig locsolom ám...

Vicuska!
köszi. :P Most már csak a hasam nö, mert a diéta mellett én nem nagyon hízok.
Benzin az olajfesték lemosásához kell. :lol:
Majd csinálok ruha nélküli(mármint hason) fotót, azon látszik milyen nagy!!!!!
susy75
 
 


Éjt!

Tüncsi mégsem mehet haza...:(

Dórának bakteriális bőrfertőzése van...plusz 5 nap kórház!!!!!!!!!!!!!!!

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

No ezt vajon mitől kapta?

Mert odabenn bizti nem...megint remkel az eü?

Kép
ticsimû
 
 


Ja lemaradt!

Befőztem 20 üveg lecsót...nem vok normális...most bűzlik a ház...párom ki van akadva...no jó, kezdhettem volna reggel, de akkor mi lett volna az ebéd...

Lecsó? :D

Holnap majd jól kiszellőztetek! Még jó időt ígérnek!

Jön a hidegfront szombaton, bízok benne!

Kép
ticsimû
 
 


Baccus Tüncsi!!! :( Dórika szedd össze magad, szopizz szépen, az segít!!!! Hogy a francba kaphatta el... :evil: Azt hittem anno, hogy minket sem engednek ki olyan korán a kórházból, mert mi be is sárgultunk, és emlékszem ott sírtam páromnak a telefonban, olyan szinten nyomasztó volt az a pár nap odabent. Olyan boldog voltam, amikor kiengedtek, hogy csuda. Persze akkor jött rám a para, hogy te jó ég, fogalmam sincs semmiről! :D De megoldottuk! :)

Ticsi, mostmár egyszer jó lenne nekem is lecsót befőzni. No körülnézek szombaton a piacon, ha lesz érdemleges hozzávaló, akkor még lehet idén megoldom. Mivel tartósítod? Sima dunszt, vagy vegyítesz bele vmi anyagot is?
Ilyen esetben (Árpi rádveti magát) vigyázz a vízszintes pozicióval is. Nekem nem volt nagy hasam, mégis szenvedtem vele, gondolom akkor Te hogy szenvedsz... Meg Babcsi... De mostmár igazán kitartás, külök babahozó hidegfrontot, ok?! :D :wink:

Tudom, még mit akartam az előző hozzászólásomban. Hogy érdekes, hogy többen is írják ezt a szívritmuszavart. Mármint, hogy Fencinek van, Vicuskának is. Nekem is szoktt lenni olyan, hogy úgy ver a szívem, hogy pulcsin keresztül látni lehet, szó szerint. Páromnak detto. Vajon miért van ennyi fiatalnak szívproblémája??? Hát kíváncsi lennék. Ja és, hogy miért legyint az orvos, amikor mondjuk neki, hogy ez van. Nemtörödömök... :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin

A zárszavad a legtalálóbb szó!

A lecsót én simán dunsztolom, nem keverek hozzá semmit...lehetne?
A lekvárokhoz keverek jamosítót...ha több időm lesz, majd azt se.

Nekem a keresztapám küldte a veccermentes paprikáját, a pari meg a hagyma saját veccermentes termés...má vag ymásfél hete készóülök befőzni...csoada, hogy eddig kibírta!

Kép
ticsimû
 
 


Má megint lemaradt!

Ezért várom már nagyon az osztódást, szegény gyerek nem kap mást tőlem az elmúlt két hónapban csak elutasítást...nem fér oda szegénykém a hasamtól...pedig együtt alszunk, de nekem mint a nyúl kell aludni, mert ő képes körbeforogni a kiságyban. és jajj nekem ha rájön a rugdalhatnék!

Kép
ticsimû
 
 


sziasztok!

fenci!
jobbulást neked és pihizz sokat!
írtál arról hogy hogy fogadták a munkahelyen a manócska bejelentését??? lehet csak én vagyok vak és te már írtd!!!
és most hogy vagytok???

susy!
tessék enni és odafigyelni és nagyon vigyázni magadra!!!!
örülök ogy azért minden ok cukor ügyben és hogy a keményedések is kevesebbek!!!!
nagyon csini a pocakod!!!!

gröni!
nagyon ügyik vagytok hogy minden rendben van!!!
manócska még maradjon egy kicsikét a pocakodban!!!

vicuska!
gyógyulj meg szorítok ogy a kontrollon már rendben legyen minden!!!!
manócskához gratulálok!!!

zsófi!
katica teljesen eltünt de most már kevésbé volt hisztis bár azért egy fél óráig azt hallgattuk hogy hol a katica!!!
és te hogy vagy babás tünetek???

mami!
szomorú ez az epebaj de a gyógyik majd segítenek!!!!!
drukk!!!

gyugyi!
gratula a lánykádnak!!!!

babcsi!
jajj de izgi emlékszem én is mennyire izgultam mert én is tudtam előre hogy 23-án meg fog születni Balázs!!!!
kívánom hogy szép élményed legyen az első találkozásotok!!!!
tényleg ott bent lehet a párod???

tündi!
gyógyulást kívánok Dóri babának!!!!!
sajnálom hogy nem jöhettetek haza!!!!!
de várunk minél előbb haza gyógyuljatok gyorsan!!!

ticsi!
csak nyugi ne idegeskedj fő a nyugalom!!!!
tessék szépen sokat pihenni és nem foglalkozni semmivel!!!!
szurkolok hogy úgy alakuljanak a dokgaid ahogyan szeretnéd!!!!!

mi jól vagyunk holnap megint suli pedig lenne más dolgom is!!!na mindegy !!!
ígértem képeket hát rakok fel ha nem gond!!!!
folyt....
tündi23
 
 


akkor a képek bocsika ha sok!!!!!
már egyedül tudok sétálni
Kép
Bence és a mozdonyok
Kép
Ő az én huncut nagyfiam
Kép
imádok a nagyágyon csücsülni
Kép
apa és a fiúk
Kép
a kis komoly manó
Kép
látjátok milyen ügyes vagyok?
Kép
Bence a számítógép asztal alatt
Kép

bocsika ha sok lett de nem tudtam választani!!!!

szép álmokat!!!
tündi23
 
 


jó reggelt
ese kutyi beleugrott a hasamba, megjedtem nem lesz e baj belőle :? de úgy döntöttem erős kölyök, de többet inkább nem fekszem hanyatt

Tündi
helyesek a fiúk :D

Ticsi
kérhetek lecsót? :D :wink:
Jaj szegény Dórka és mama :? melyik kórházban vannak amúgy?

Susy
szép pocak :D úgy fel vagoyk puffadva mostanában, hogyha még ki is nyomom a pocit, majdnem ekkora lenne :lol: :lol:

Vicuska
én is akarok menni az integrált downszűrésre, abban benne van az UH is, és mérik a tarkóredőt. Leglábbis a Bolgárkerék utcában, én oda fogok menni.

Sleepin
jó összehasonlítás, tecc a képek :D :P

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt!!!

1cn.Tegnap este 11kor megjött piri.Jól vagyok eljesen...semmi nega feelings. :D Na majd most jól belehúzunk!!! :D
Csak lábaljunk ki a náthából...főleg a párom mert már megint ő terjeszti. :?

Dóra babának jobbulást!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Ma szabin vagyok végre. Állatkertbe megyünk kölökkel.
Tegnap és tegnap elött megszakadtam a munkától, rám fér a pihi.

Szerdán írt Vicky, hogy még kezelik a szemét és addig szünetelteti a netezést.
Majd Ő elmondja, hogy mi is van a szemével. Remélem nem haragszik meg ha azt leíroma megnyugtatásotokra, hogy a kötőhátyáján lettek pici cysták és most azokat gyógyítják. A látásban nem zavarják szerencsére.
Reméljük hamarosan meggyógyul!


Tüncsi!
Jobbulást kívánok Dóra babának! Remélem azért hamar haza mehettek. :(

Ticsi!
Neked jó kis hidegfrontot kívánok, hogy erre a hétvégére már meg is legyen Ádám! :D

Babcsi!
Kitartás! A hétfő sincs már messze! Akkor éhgyomorra kell menned a kórházba? Tényleg aznap csasziznának is? :shock:

Vicuska!
Küldök baci űzőket én is! Múljon el a kontrollra a pisigubanc! :wink:
Azért jól látszik az uh-n a manóka. Nem tudott elbújni. :D
Még nem páfrányos a nyálam! :D De a hételején már annak kell lennie! :D

Fenci!
Szerintem se kéne már dolgoznod, ha tényleg stesszes a meló, és a szíved is vacakol. Ez valószínüleg idegi alapon van és arra mindenféle képen jó a magne B6. :D
Én is szarul érzem magam sokszor, de nekem érzésem szerint néha kihagy a szívverésem és aztán jó nagyokat dobban. :shock: Szedek kb. 2 hete én is magneB6-ot, de úgy az egyébként is meglévő kimerűltségre. Nem sokat hatott eddig, mert ülve el tudnék aludni bárhól. :?

Zsu!
Bátor vagy! Én is szeretnék egy ilyen sebészt aki lekapdossa az anyajegyeimet! Csak kéne egy jó! :D

Krisz!
Hajrá következő hónap! :wink: :D

Gaby!
Kutyi ne ugráljon a pocidra! :D

Tündi!
Édik a skacok! :D

Susy!
Aszta! Milyen nagyon szép a hasad!? :D Növesztgeted szépen.
Vérnyomi problem meg múljon el! Kólázzál orvosi utasításra! :D

Mami!
Hogy vagy? Hat a gyogyiszer? :shock:

Mindenkinek puszi és drukk! :D
Majd jövök még. :D
Ma tüdőszűrésre kell mennyek! Azért kérek egy ólomkötényt ha törik-ha szakad! :twisted: 8) [/b]
kolibri28
 
 


Reggelt!

Tüncsivel beszéltem reggel...staphilococcus! Ez általános baci a kórházban, ne aggódjon anyuka sok gyerek megkapja!!!!

Hát menjenek a k...a anyjukba!

Általános!!!!!!!!!!!!!!

Amúgy megjött a tejcsije, Dóri szépen eszik, de napi 2* antibiot kap, már tettek neki be tűt, hogy ne kelljen ,mindig szurkálni.

Réka már nagyon várta haza Dórit...

Nem tudom konkrétan melyik kórházban van, csak annyit, hogy Pécsen...


Párja tesz ma fel képet, ha lesz energiája...

Isteni vasaló idő van...hát vasalnivalóból nincs hiány!

Kép
ticsimû
 
 


Fenci :)
Azért tessék pihenni!


Krisz:)
Sajnálom és mindent bele a következő hónapban!

Susy:)
Szép nagy poci :)

Tündi:)
Aranyosak a srácok :)

Vicuska:)
Sajnálom a rossz eredményt, de most már csak a gyógyulás felé vezethet az út :)

Pompom:)
El tudnád küldeni a doki mobil számát? Egyszerűen képtelenség vonalason utolérni :(
princzike
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Ticsi :D
Szegény Dórika! Azért nem semmi, hogy az ember gyermeke már a kórházban sincs biztonságban :shock: és ennyivel elütik :evil: mondjuk mit vársz majd bevallják, hogy megfertőzték a babát mert mittomén nem rendes a higiénia? nya persze, arra várhatsz! :evil:


látom teljesen fel vagy pörögve, befőzés, vasalás (mondjuk a vasalást én is űzöm)...azért lájtosan!

...az tök jó, hogy tudsz szerezni biztos helyről zőcséget! manapság nem tudhatja az ember mit eszik!


Tündi :D
jajj de szépek a gyerkőcök!!!! Balázska kék szemei!!! valami gyönyörűek!!!

én is izgulok ám! és jár az agyam vajon milyen lesz mikor először meglátom! Szerintem ezt nem is lehet elképzelni, ugye? :D


Kolibri :D
igen éhgyomorra és aznap meglesz a csaszi...remélem még délelőtt mert nehezen bírom kaja nélkül! :shock:


Krisz :D
piri mennyen a..... :twisted: -ba! Viszont nagyon kemény csajszi vagy! és hamarosan ott csücsül a babóca a pocidban!!! :wink:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi!

Idén nagyon nagy szerencsénk van, nagyon jó lett a termés. Mi itthon termeltünk sárgarépa, zöldség, paradicsom, erős paprika, hagyma, sütőtök, cékla, karalábé, retek, kapor, spenót, sóska, rebarbara...gyümiből van meggy, fekete-, fehér- és piros ribizli, szilva, alma, málna, egres, szőlő, eper, anyuméknál termett cukkini, patisszon, sárga, és őszibarack, körte, cseresznye, szeder, som, anyóstól meg kaptunk krumplit. Néha tojást, de azt inkább ősszel tavasszal hozunk, mert 300 km.
Szinte nem is járok a zöldségesbe, csak banán, narancs, meg citrom, mait veszek, meg káposzta, de a múltkor olyan vacak volt, hogy egy darabig nem megyek! :evil:

És Árpi miatt nem permetezhetünk, leeszi, ami megteccik...inkább legyen fele annnyi, meg férges, de nem rizikózok

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok Lányok!

Babás kismamik, ejnye miket produkáltok?

Vicus,
A bacilus nem jó hír, muszáj ( :) ) lesz kikezelni.

Susy,
Terhesen valóban nagyon sok lánynak alacsony a vérnyomása. Mindig legyen nálad egy kis keksz, és víz.
Benzínből jó lesz a gyógyszertári is :)

Ticsi,
Én is csak kitartást tudok kívánni, és akkor drukkolok hogy minél hamarabb meglegyen!
Köszi a Tüncsi híreket! Szegény Dóri baba, és szegény Tündi, hogy még egy hetet ki kell bírnia. Ficikének se lehet könnyű.

Fenci,
Hmm, a kivizsgálás nem árt. Rám is tettek ilyen kütyűt, semmit nem mutatott ki. A Magne B6-tal most egy kicsit elbizonytalanodtam. Lehet azt ilyenkor szedni? Ellazítja a méhet. A többiek biztos jobban tudják.

Nekem is van szapora szívverésem, de az ekg-m jó.
Most gondba is vagyok ezzel, mert szedek rá egy pici Betaloc-ot. A doki mondta, jó lenne ha abba hagynám. Abba is tudom hagyni, de akkor kiugrik a szívem, nem tudok normálisan létezni. Pedig napi 3x15 perc futást írt elő. Szóval kicsit kellemetlen, de jövő héttől megpróbálok leszokni róla.

Krisz,
:( A fenébe pirivel. Megértem, hogy nem mertél tesztelni, fárasztó mindig csalódni.

Tündi,
Nagyon aranyosak a gyerekek. :)

Kiváltottam az első adag gyógyszeremet. Holnap kezdem szúrni.
Érdekes egy stimu, még 2 szem clostyt is kapok. Amúgy Gonal-f, Menopur lesz a menü. + Prednisolon, Kálium-R, Folsav.

Kép
mofly
 
 


hoztam én is egy elrettentő hordót!

Csak viccelek ám!

Imádom!

Kép

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D
aztaaaa! Ennyi minden termett!! De klassz!!!! :D sajna nekünk nincs ilyen lehetőség! :cry:

a pocid szerintem már nagyon lent van! :wink: :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


sziasztok!! fuuu de levagyok maradva!!

tüncsiék!!! előszőr is nektek gratulálok a babához, sok égészségetés boldogságot kivánok!! el a bacikkal.:( ja, és gyönyörű kislány Rebeka.

Gröni! hajrá plussz kilok, nooo korház.

Vicuska!! el a bacikkal! mihamarabbi gyógyulást.

Pompom! én is bromot szedek napi felet. te? milyen maga lett a prolaktinod?

Gaby gratulálok a dobogó szivű picurkádhoz. :D

Babcsi!! hétfő már nagyon hamar itt lesz, szoritok, h minden a legnagyobb rendben legyen. aztán te is mihamarabb küldjél vkinek mmst, h megnézhessük a kis babád!!!!

Fenci!! pihizz, és remélem nem lesz semmi gond!

Mami! sajnálom, remélem a gyogyik minél hamarabb használnak!!

Krisz!! :( nagyon sajnálom, és remélem nekem is ennyire erőm lesz majd egy ujabb csalodás után mint neked. de abban reménykedem a legjobban h már nem kell többet egy csikot látnom!!! meg neked sem!!!

kolibri!! remélem hételején, már én is látom a páfrányokat, és mindketten elcsipjük végre a megfelelő napot, és találkoznak.

Ticsimű!! ne tessék idegeskedni itt az utolsó napokba, kitartáááás!!++++++++
már nagyon nagy a hasas, és tényleg jó lent van!

Tündi!! nagyon helyesek a fiuk! :D

susy!! nagyon helyes pocid van!!!! :D

Rólam. a 8. sőt ma a 9. napon már csak éphogy rózsaszines a mensim, már nem ártana ha elmulna. mult hónapba csak 7 napig volt meg, és 12. napon volt pé. egyenlőre most abban reménykedem h legyen pém. mától, vagy holnaptól elkezdjük az akciózást :D aztán lehet h nem járunk sikerrel, mivel ma kezdődik a 3 napos bornapok és hát h a párom spermái mennyire birják az alkoholt??? kitudja?! :lol: én meg a bromora fogok inni, csak nem lesz semmi bajom. ja képzeljéte napi felet szedek este, és semmi mellékhatásom nincs!!! semmi!! azért remélem hat. :)
a hőm mensi alatt, hol 36.5 hol 36.6. multkor is igy volt és 36.3 ra esett le. remélem most is észreveszem!!
off
olyan jó lesz ebbe a 3 napba kicsit kikapcsolodni, lesz itt Karamell, Bartok Eszter, 4for dance, varga feri és balassi betti, stb...még discoba is elmegyek ezer éve nem voltam.

KépKép
dike
 
 


Kép

Ganyézás előtt benézek gyorsan! :D ...mer asztán jön a Zapa és KVT! :lol: :lol:

Tüncsibabának gyógyítóenerdzsik mennek a távolból!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Nem is véleményezem a dolgot, mert nem tűr nyomdafestéket..... )

Ticsi :)
Ez brutális!!! :) :)
Azé' jó lesz megint összegörnyedve ülni, ugye? :wink:

Babcsi :)
Már csak hármat kell aludni? :) Izgi!!!!
Köntösmadzag legyen Nálad, ha csaszi lesz!

Mofly :)
Kifosztottad a patikát rendesen! :) Meglesz az eredménye bizti!

Dike :)
Jó hosszan elhúzod piroskát.... De lehet, hogy az enyém a rövid! :lol:
Disco? Tavasszal voltam. Soha többet! :shock:

Gaby :)
Sedre kutyus! :D Hány kilós? Remélem nem 60!!! :roll: :lol:

Tündi :)
Mekkorák már ezek a gyerekek! Képekből nekem sosem elég!!! Jöhetnek még!!!

Susy :)
Hol az a pucérpocak? :lol: Muti!!!!

Vicuska :)
Bakter. Ez nem jó. De inkább a gyogyi, mint hogy valami baja legyen a babának! Ilyenkor érzékenyebb az emberjány a bacikra.

Fenci :)
A 24 órás kütyü az jó! Abból sokkal tisztább képet kap a doki. Én egyébként simán tudom szabályozni akarattal a szívdobogásom. Gimiben így lógtam a suliból!!! :oops: :lol:

Lila f****m sincs, mit olvastam még....

De kaptok tőlem pocakfotót! Baromi büszke vagyok magamra, dicsekszem egy kicsit.... :oops: :roll:

2008.február .............. 2008. április ......... ..... 2008.október
Kép Kép Kép Kép
(A 2. és 3. képen ugyanaz a gatya... A 4.-en a lányomé van rajtam. :lol: )

Na, hív a porszívó.....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Helloka!

TICSI!!!!!!!!! Ez a poci bizony lent van!!! Hidegfront jön és sutty kipottyan Törpicur (ugye jól emlékszem, hogy nem írtál még nevet? vagy csak én siklottam át felette???) Én is próbálkoztam idén jó sok mindennel, hogy majd ültetek haha, persze 5-6 hós gyerekkel... vicces... a palántákig eljutttam, a retek beburjánzott mint az állat, többi (répa, paradicsom, paprika, sóska, spenót...) épphogy elindult, dehát elültetni... áh, lehetetlenség. No majd jövőre! :D Lecsón rajta vagyok! :wink: Ja amúgy termelői piacra járunk, remélem azok is nagyjából vegyszermentesek!!!

Aztán staphilococcus... Hát elég vicces, mert emlékszem nekem majdnem leüvöltötték a fejemet, hogy hogy merem a gyereket új letenni az ágyra (hanyatt) hogy nincs pelenka a feje alatt. Hátde könyörgöm, nem kórházban vagyunk? Nem tiszta vasalt fertőtlenített a lepedőm??? :evil: Mondjuk az a nővérke szegénykém nagyon bunkó modorral volt megáldva... Egyik csajt úgy lecseszte, mert eltörte véletlenül a lázmérőt. Mondta a csaj, hogy hozat be másikat a férjével, de akkor is csak mondta és mondta... PARASZT! Csak nem tudom az ilyen miért nem másik osztályon van, miért a gyerekágyon. Így is van elég bajuk az ott fekvőknek. Persze Nektek nem lesz! :wink:

Tündi!!! Nagyon ügyes Balázs!!! És mennyire hasonlít a 2 fiú!!! :D Cépek!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép napot csajok!


Megint gyors leszek, bocsi! :oops: Majd jövök bővebben, de most segítség kéne tapasztalt anyukák, kismamik! Voltam uhun, a lepényem III. fokban érett. Meddig húzhatjuk még ezzel? Amúgy minden rendben, majdnem két és fél kiló a csöppem, még mindig megvan mindene, de megint szégyenlős volt, így marad a 24. heti felállás!

Estefelé benézek és nem leszek ilyen önző, igérem! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Dike :D
köszi :D a bromo bizti hat és szuper, hogy nincs mellékhatás!!! :D


Gyugyikám :D
aztaaaaa de csini valaki!!! :D :D :D köntösmadzagot jelentem már elpakoltam!


Viki :D
amit a nővérről írtál az tényleg nagyon durva! :shock:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gyugyi!

Aztaaaaaaaaaaaa

Kockahas!

Sleepin!

Ádám Hunor lesz a törpe! :D

Kép
ticsimû
 
 


Gyugyi!
kocka a hasad!irígy-irígy!biztos megdolgoztál érte 8) zapának hogy teccik? :D

Ticsi!
igen, éjjel jön a hidegfront :lol: , jó nagy a pocid és lent van :shock:
azta igazi veteményes és gyümölcskert :P

Dóri baba jobbulást! :) :evil:

Tünde!
mekkorák a gyerekek 8)

Dike!
örülökk hogx nincs bajod a gyógyival, azért óvatosan igyál, jó bulizást :lol:

Sleepin!
magne b6 mér nem mehet szívre Fencinek ?azt babásan is lehet, sőt javasolt, én is szedek :roll:

Mami?????

Mofly!
hajrá lombik!!!!látom ikrekre gyúrtok :D , milyen furi h milyen más minden protokoll :roll:

Krisz!
RMPPB! :twisted:

Ditke?????

Zsu!
milyen volt a varratszedés?nem is zuhanyozhatsz? :roll:

Babcsi!
párod bent lesz veled? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Princzike: a doki száma: 30/970-5613
A vonalason tényleg szinte lehetetlen elcsípni őt, de ezen sikerülni fog.

Dike, a prolaktinomat még nem tudom, a receptet előre megkaptam, mert a mellvizsgálat alatt egy-két csepp átlátszó valamit sikerült "produkálni" a mellbimbóimból... szóval nem sok kérdés maradt prolaktin-ügyben... Jövő hét kedden lesznek meg a leleteim, és valszeg én is fél szemmel kezdem, aztán ahogy hozzászokom, emeli az adagot. Nem mondhatnám, hogy repdesek az örömtől, bár tudom hogy ez csak egy kis eltérés, kezelhető, szóval nemtom mit rinyálok. :)

Ma a hangulatom amúgy is béka segge.. egész nap szédülök és lazán le tudnék húzni az ágyban 12 órát, szóval most vagy frontérzékeny vagyok, vagy frontérzékeny vagyok. :) Vérnyomásom mondhatni mérhetetlen, szóval csak lazán kapaszkodom az asztal szélébe, meg a teásbögrémbe. :) Ilyenkor sajnálom, hogy nem bírom a kávét..

Szép estét, lányok!
Vendég
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk 2 tanítás között.
A Jó hírem annyi, hogy nem nagyon fáj a hasam...sőt nagyon semennyire. :D Eddig nem észleltem semmi vért onnan ahova nem való...ha értitek mire gondolok. :wink: Az endo lemondott!!! :lol: Kopp kopp.Győztünk végre!!!Jöhet a babó!!!

Tüniéknek jobbulást és kitartást!!!

Azén torkom is kapar...fuj...
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Tünde kérésére fotók Dóriról:

Kép
Kép
Kép

Ezek még 30-i képek. Frissebbeket majd a Tünde tölt fel, ha már hazajöttek. Elvileg kedden végre kiengedik őket.


Gábor
gtünde
 
 


Köszi Gábor!!!!!!!!!!!!!
Gyönyörűűűűűűű!!!!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Gröni!
Pü. ment!

Állatkert megvolt. Igaz kétszer mentünk mert de. nem volt nálam elég pénz a belépőre , mert képzeljétek fizetnem kellett a tüdőszűrésért. :evil: Valami hülye rendeletre hivatkoznak, hogy 30 éven aluliaknak 2000.- Ft.-ot kell fizetni, ha nincs üzemorvosi, v. fogl.eü. orvosi beutalója. :evil: Nekem meg persze, hogy nem volt, mivel a menedzser szűrésen már kérik a neg. leletet. :evil:
Na mindegy. Haza jöttünk, megebédeltünk és utána jót sétáltunk a rokonok közt. Nagyon klassz lett. Nyár elején láttuk utoljára.

Kedves Apuka!
Gratulálok a második kislányhoz! :D Jól sikerült! :D
Jobbulást kívánok neki!

Ticsi!
Nem semmi pocakforma! :D Tényleg jól lent van már!
Remélem azért még elviselhető neked. :D

Gyugyi!
Fantasztikus az átalakulásod! :shock: Grat! :D

Dike!
Lazítsatok! :D

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Gábor :D

köszönjük a képeket!!! Tündéri baba!!!!!! :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Szép reggelt csajok! :roll:


Voltam olyan ügyes tegnap, hogy amint letettem itt a lantot, bealudtam és most keltem! :shock: :oops: De ez jó így, mert tudok sumákolni! 8)

Zsófi!

Drukkolok, lassan tesztidő! :wink:

Krisz!

Sajnálom! :( Érdekes, nekem is mindig teszt után jött meg! Mintha szivatni akarna a ribanca! :?

Babcsi!

Jesszusom, minnyá meglesz a kisfiad! :D Izgulsz? Mibe, hogy vasárnap nem alszol? :lol: Ezt már féllábon is! :wink: Ja a magzatvíz! Csak írtam valamit! :oops: :lol: Általában mással kapcsolatban nem nagyon jönnek be a megérzéseim, úgyhogy nyugi! :wink: Asszem csak Susynak éreztem össze a babát! 8)

Vicuska!

De édi! :wink: Most, hogy szedsz már gyogyót nem lesz semmi gond sem a pipiddel! Nekem is mindig van benne valami, de 5 napos antibogyós kúra után rendbejövök, nálad sem lesz emiatt gond! Meg hát természetesen semmi gond nem lesz! :wink:

Susy!

Nekem is van ilyen! Nálam ezt a bébi csinálja mikor ráül vagy inkább ráfejel a méhszájamra! Kicsit elsimogatom onnan és minden rendben! Próbáld meg, hátha bejön neked is! Nálam a keményedéseknél is ügyeskedik a leányzó, szépen kirugdalja. Addig mocorog míg el nem múlik! Biztos zavarja őt is! :roll:

Ticsi!

Nem semmi ez a zöldség felhozatal! :shock: És te művelted babásan, gyerek mellett egész nyáron? :shock: Emlékszel még mikor tizenpárhetesek voltunk mit aggódtál a méhszájad miatt? Ne haragudj, de mikor küldted múltkor a privit és írtad benne, hogy még mindig zárt vagy akkorát röhögtem! Akkor ezt nem gondoltad volna! 8) Ja lepény. Úgy van a papíron, hogy II-III. fokban érett, inkább III. fokban! Kérdeztem a dokit, hogy mi a teendő, aszongya beszéljem meg a dokimmal! Kicsit félek csak, mert a 18. héttől II. fokban érett és most lett III. fokos, gondolom nem lesz gond keddig! :shock: Szerintem is nagyon lent van a pocakod!

Zsu!

Hogy vagy? Én is akartam már kérni fotót az ebről! Nagy már?

Bogáncs!

Köszi neked is! Hát, is-is. Többnyire jó a kedvem, már túl vagyok a kitüzőtt célon, így sokkal jobb! Igaz most a 34. hetet céloztam meg, remélem addig még egyben maradunk!

Mami!

Drukkolok, hogy hasson a gyógyszer és egyben maradjatok még jó pár hétig!

Fenci!

Sajnálom ezt a nyavalyát! Nekem is van ilyen hirtelen szívdobbanásom. Olyan, mintha megállna egy pillanatra, utána meg dobban egy nagyot! Én nem voltam EKG-n, sőt belgyógyásznál sem! Csak nem lesz belőle bibi! :roll: Neked hányas diétát kell tartanod? Nálad is jól össze jön minden! :( Most le kellett állnom a diétáról, hogy hízzak, így kicsit könnyebb! Természetesen az első dolog amire rámásztam az a palacsinta! :oops:

Sleepin!

De édes Bendegúz! Az a husis pofija, úgy meg puszilgatnám! Tényleg hogy hasonlítanak, nem is értem! :lol:

Tünde!

Nagyon szépek a fiacskáid! A kis Balázsnak az a kis gyámoltalan, szerény mosolya... Hát, engem teljesen levett a lábamról! :wink:

Mofly!

Nagyon drukkolok neked, hogy sikeres legyen a lombik!

Dike!

Örülök, hogy nincs mellékhatása a Bromonak és természetesen hatni fog! :wink: Én napi kettőt szedtem, élő halott voltam! De nekem más miatt kellett!

Gyugyi!

Nem semmi menynit fogytál! :shock: De szerintem az elsőn is csini voltál! Micsináltál a pocakoddal, hogy ilyen lapi lett?

Kolibri!

Te ilyen fiatalka vagy? Ezekszerint a 28 a neved mögött a korod? Minnyá olvasom a privit. Azért kedvesek, hogy fizetni kell, miközben állandóan a megelőzésre fektetik a hangsúlyt! :evil:

Tüncsi!

Nagyon sajnálom, hogy nem jöhettek haza és szegény Dóra baba.... :( De nagyon szépek vagytok! Olyan megható, minnyá sirok!

Remélem nem hagytam kis senkit! :roll:

Ja fogyás. Ne féljetek nem fogok elfogyni! :twisted: Azért reggel, este már lemegy pár falat. Most próbálom elhagyni a reggelit, hogy ebédelni tudjak. Nem tom sikerül-e, reggel úgy kelek, mint aki éhen akar halni!

Kép

Kép
gröni
 
 


Reggelet!

Alkesz megfigyelő jelentkezik! 8) 8) 8) 8)

Krisz!
Sajnálom a rühest! a fene vinné el!

Gröni!
Már ennek is nagyon örülök, hogy eddig kibirtad! De szerintem még 3-4 hetet III. fokban érett lepénnyel ki lehet birni. Nekem Lacival 36 hét 5 naposan volt III. fokban érett és 40 hét 6 napra szültem meg! Úgyhogy nyugi és növesztgesd még egy kicsit azt a babót! :P

Fenci! Viki!
Tessenk gyógyulni és vigyázzatok a manókra!

Mami!
Viszketsz még? Mi zu veled???

Vicuska!
Igen is kezelni kell azt a pisit, szedjél rá bogyót, nehogy legyen valami felszálló fertőzés, és bajt okozzon!

Ticsi! Babcsi!
Itt a finis, már várom a jelentést, bár irni nem szoktam, de olvasni igen, arra még jut időm!

Tüncsi!
Bár még nem olvasod, de köszi a sms-t, nagyon szép Dóri baba! A francba azzal a csúnya fertőzéssel!

Zsu!
Te hogy vagy, te sem irsz mostanában valami sokat! :(

Gyugyikám SZESZTESTVÍREM! :twisted: :twisted: :twisted:
Nem semmi amit műveltél magaddal!!!!!!! Nekm még mindig van 7 kilóm, ami nagyon ragaszkodik hozzám! :roll: :roll: :roll:

Tündi!
Hogy megnőttek a fiaid! :shock: :shock: :shock:
Lassan itt a szülinap!

Mi is szülinapozunk ma, meg a jövő héten is! Má megen inni kell! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Heni!

Ha olvasol, jó lenne már ha csesznél valamit az MSN-nel! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Talán akkor többet tudnék rólatok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pálinkásat :)
Kép

Nati :)
Hijjányoztá! Kép
Esténként mindig eszembe jutsz, amikor kint kortyolgatok az erkélyen.... Hihi!
Dógozás mellett ritkábban jutsz Te is a gép elé, látom. Ezzel én is így vagyok.
Kölkök jól vannak? Ti olyan sokan vagytok, mindig van szülinap vagy névnap! :lol: :lol: Inni kő! :lol: :lol:

Gröni :)
Betöltötted a 32. hetet!!!!
Kép
Szuper!!!!!!!!! Lepényhez nem tudok hozzá szólni, nem emlékszem .... Megnézem az uh-s papírjaimon, csak elő kell kotorni őket.
Kilókkal hogy is állsz? Mínuszban vagy? Nem emlékszem. :oops: Csini anyuka leszel! :wink:
Hasam: Edzésenként 100-200 hasprés. A legjobb!

Kolibri :)
Bizony, beutaló nélkül nagyon sok helyen fizetni kell! Én mindenhova kérek. Biztos, ami biztos! :D

Krisz :)
Jó hír a rosszban!! Piroska megtalálta a megfelelő kijáratot. :wink: Pozitív gondolkodás. "nincs endo, nincs endo..." Következő hónapban tessék tüsténkedni! :D

Babcsi :)
Akkor holnapután? :D Heverésszél még két napot, mert utána 10 évig nem fogsz!!! :lol:

Vicuska :)
Zapának teccik-e? :roll: Nincs okom panaszra.... :oops: :wink: :lol: :lol:
Egy pocakfotót dobhatnál! Kiváncsi vagyok! :)

Ticsi :)
Hogy vagy ma reggel? Beelőzöd Babcsit vagy bevárod? Nyákdugó? Megvan még?

Pompom :)
Kapucsínót sem szereted? Energiaitalok? Abban is van nagy löket koffein!

Én mindenesetre benyomok még egy kávét......

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyiii!

Kávét nekem is!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati :)
Kép

Főzéshez egy kis sangrijja? :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?