Új privát üzeneted érkezett!

Bridget!

Hát igen sajna itt nem vagyunk túl sokan!
Sőt a múlt héten édes kettesben voltunk!

Viszont sok más topikkal ellentétben itt nincs semmiféle ellenségeskedés! Sőt itt valóban őszintén érdekel minket a másik!

Ahogy hallottam már másoktól van ahol ilyen történt!

Szóval ez van!
Ezért is jó hogy csatlakoztál hozzánk :wink:

A Te párod is lázad babanet miatt???
Néha az enyém is ilyen! De persze az nem számít hogy ő órákat lövöldözik! :shock:

Mi nem csináltunk semmi jót a hétvégén. Párom nevelő apjának a lába beteg volt és rohantunk át hétvégén mert nem tudtuk mi a baja!
A többi időben pedig mentem dolgozni!
Nekem sajna néha kell hétvégén is dolgozni, a néha nem fedi a valóságot!
Igazából 1 hétvégém van ami szabad a többi meg vagy félig vagy teljesen melóval telik!

Kép
pamilla
 
 


Laptető!!!!

Na hátha ebben a hónapban meghozza a szerencsét! :wink: :lol:

Bocs csajok!

Kép
pamilla
 
 


Szora sem erdemes :lol: kijart neked az a laptetu...az elozod ugyis elhappoltam :oops: :roll:

Nem lazad o csak mindig poenkodik,hogy "no babanet" :? O lovoldozni nem lovoldozik de a cnn-t meg a sportoldalt orankent tudja nezegetni :twisted: szal o csak hagyjon engem beken ezzel :lol: de csak cukkolasbol mondja :roll: sot az itt lakokat "kepzelt baratoknak" mondja :roll: Persze mikor hazamentem taliztam Zsuval is es a masik topiktarsammal is :lol:
Parom ezt nem erti meg :roll: es o azt szeretne ha elo barataim lennenek vgy hogy mondjam...de nekem nem kellenek meg nincsenek is itt Magyarok :roll: Persze joindulatbol...mert mindig itthon ulok :? de en valahogy nem vgyok kivancsi az itteni lanyokra...annal inkabb viszont egy "idegen lanyra" innen :wink: Mert o Magyar es nem tom miert de en veluk jol erzem magam :roll: :oops: :)

Persze,hogy jo,hogy jottem :D de hol van veszekedes :?: :roll: en nem tok olyanrol...legalabbis mostansag :? viszont szeretem ha nem bologatos topikban vgyok ahol nem mondjak el az igazi erzelmeiket a lakok csak bologatnak es helyeselnek mindenre mert ugy illik :roll:

Hogyhogy minden hetvegen melozol majdnem?! :shock: Te szegeny na latod ez nem jo :? :roll: es vegul mi lett aposod labaval :?: :idea: :shock:

A laptetuvel sok szerencset :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Szia Niki!

Fantasztikusan éreztük magunkat, biztos, hogy vissza fogunk menni még oda.

Puding csak egyszer volt, többnyire este úgy bealudtunk, hogy nyikkanni sem volt időnk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A laptetőért no problem, nálunk úgysem jön össze a bébi ebben a hónapban :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szegény apósod :!: :!: :!: Jobbulást neki!!!!

Énis utálom, ha valaki csak bólogat, de nem vállalja fel magát.... nem mondom, néha jobb csöndben maradni....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezekkel a nyaralasokkal ez a problema :twisted: minden erod kiszivja es faradtabban jossz haza ,mint elmentel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Apósom lábáról csak annyit, hogy már évek óta mondjuk neki hogy za nem normális ahogy kinéz a lába!
Fel van dagadva és be van vizesedve de vmi nagyon durván!
Először múlt héten belázasodott és akkor a doki azt mondta hogy ez bizony orbánc!
Aztán lett rajta 1 nagy kitüremkedés aminek csúnya volt a közepe és ez szombaton kifakadt!
Az anyósomat hívtuk vas reggel amikor szegény elkezdett zokogni a telefonba hogy nem áll el a vérzés!
Mi meg nem tudtuk hogy mi a baj úgyhogy rohantunk ki Veresegyházára!

Hétfőn kórház és ott kiderült hogy a gond a vizes lába volt, mert az vhogy elfertőződött! emiatt volt a baja. Most minden nap tisztítják neki és kap antibiotikumot!

szóva lennyi volt de már jó kezekben van!

Kicsit hosszú lett de így tudtam csak elmesélni :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu ahogy a mondas is szol:
Hallgatni arany :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hú képzeljétek szombaron megyünk barinőimmel lovagi étterembe szülinapozni!

Tök jó lesz!
Még soha nem voltam!

Kép
pamilla
 
 


Mi kipihentük magunkat, ezzel nem volt gond. Csak a nap szívta ki az erőnket. Meg a keresztfiunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki!
Én Nyíregyházán voltam és csuda szuper volt... kézzel-lábbal ettünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lehet malackodni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Hogyhogy nem lesz baba ebben a hónapban?
Nem értem?

Jövő hónap akkor inszem vagy mi? :wink:

A hallgatni arany az igaz látod!
De mondjuk én pont nem ez a típus vagyok! :oops:
Volt is belőle már gondom nem is 1x, de ze van!
Azért az évek megtanítottak némi önuralomra és azóta azért javult a helyzet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Hoztam egy képet magamról:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Keresztfiaztál?

De jóóóóóóó!

Ja még 1 jó hír!
A nővérem úgy néz ki hogy férjhez megy jövőre!

végre talált magánhoz illő pasit, aki egyenlőre úgy tűnik hogy normális! A mai világban ez olyan nehéz!
Végre megint megyünk esküvőre!

Kép
pamilla
 
 


Hát anyám tudsz Te élni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó a kép nagyon!

Lenni nagyon nagyon irígy!

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Sajna a pé-m pont szombat hajnalban volt, és mi előtte csütörtökön voltunk együtt reggel. De tudtam ezt, hogy kint fog megérni. Meg a hajtás miatt örülni is fogok neki, hogy nem lesz most baba. Legalább nemkell aggódnom miatta.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na az meg a jobbik eset :wink: Mer az en barinom apukajanak volt ilyenje...es ott csunyan vegzodott :roll: De most mar kezelik akkor joooo azt nem is szabad nem kezelni :roll: Parod szoljon ra hatarozottan es ferfiasan :twisted: :roll: Bar en anyum is hajthatatlan orvos teren...mindig ma csak akkor megy ha baj van :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="pamilla"]H írta:pamillaú képzeljétek szombaron megyünk barinőimmel lovagi étterembe szülinapozni!

Tök jó lesz!
Még soha nem voltam!


Errol mar hallottam 8) az ami pesten van? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]A írta: hallgatni arany az igaz látod!
De mondjuk én pont nem ez a típus vagyok!


Hat en sem :roll: es nekem is volt :oops: ha ez teged megnyugtat :lol:


[quote]A írta: nővérem úgy néz ki hogy férjhez megy jövőre!


Nagy gratula a noverkednek...haaat a mai vilagban tenyleg nehez :roll: Hany eves a novered?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én köszönni nagyon nagyon dícséretet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratula tesódékhoz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ő MArci baba:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Párom és Marci:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En mar a masikban is mondtam de akkor itt is megjegyzem,hogy csini vgy es szerintem fogytal 8) :P A kislurko meg eeeeedi 8) :lol: :lol: :lol: Jot tett nektek ez a nyaralas...leri a kepekrol,hogy minden klappolt :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihóóóóó!

Csak kicsit kukk be mert most értem haza! :oops:
De holnap gyüvök remélem többet is!

Zsu!

Édi ez a kis fütyis!
Most már nekünk is kijár 1 hasonló gyönyörűség!
Meló és suli akkor most 1000000-vel?

Osztom Bridget véleményét! Lerí a képekről hogy minden klappolt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó lenne ha az ilyen pillanatokból több is jutna nem ?
Vagy csak én vagyok telhetetlen?

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

A nővérem nov.-ben lesz 33!
Szóval szegény már volt 1x menyasszony de akkor a pasi kari 2. napján otthagyta őt! :shock:
azóta tartott a vesszőfutás! Képzeld annyi degeneráltat szedett össze komolyan mondom mindegyik orvosi eset volt!
Mintha kimondottan vonzaná őket! De persze ez csa keddig tartott mert remélhetőleg most végre 1 normálisat talált!

Mizu a véled?
Valami "más" érzés????

Kép
pamilla
 
 


Szia :D
Nem sajna 1egylore semmi mas erzer :? :roll: Tegnap elvoltam talizni 1magyar parral akik Angliabol jottek par napja....megittunk egy italt meg bevittem oket egy a bulizos kozpontba :wink: Ott is megittunk 1-2italt mivel lany ejszaka volt csutortok igy a lanyoknak a piros pezsi ejfelig ingye volt :P Igy a parjanak kellett csak fizessen a piaert :wink: Nagyon edes kis par volt es ngyon jol ereztem magam 8) Hetfoig itt vannak majd meg lehet ma is talizom veluk 8) :wink:

Tesod 33??En 31 :roll: es en is voltam 1szer menyasszony :roll: mondjuk itt szinte mar kozos megegyezessel valtunk el :roll: inkabb en eroltettem....es szerencsem volt mert a mostani parom mar akkor par honapja ott toporgott mogottem :lol: es bar nem gondoltam,hogy ez lesz belole...egy vacsi utan megvaltozott a velemenyem :wink:

Otthon viszont sok a marha az tuti :x de akkor ez a mostani normalis? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló Csajok!

Ki mi jót csinált a hétvégén?

Én szombaton még dolgoztam, de meló után mentünk a barinőkkel szülinapozni!
Hát nem is tudom az jó volt hogy együtt volt a banda de...
Mindenki olyan furi volt! Tudjátok a nagy része már babát vár és ettől kicsit olyan fa... lettek!
De azért jó volt!

Vasárnap is pörögtünk!
Mentünk apóshoz a kórházba. Próbáltam magamnak vásárolni vmi csodát hogy a lelkem kényeztessem de nem találtam semmit! :cry:

Ma pedig mentünk uh-ra tüszőt nézetni!
Hát az bizti hogy van de azt nem mondta hogy mennyi.
Én meg elfelejtettem megkérdezni. mert végig arra koncentráltam hogy a lombikot nem felejtsem el megtudakolni.
Hát így jártam és persze a kérdésemre sem kaptam válasz! Azt mondta majd ha az inszemet csináljuk!
Úgyhogy csüt. lesz a nagy nap megint!

Kicsit hosszú lettem de zet tette a 2 nap elvonás!

Puszi

Kép
pamilla
 
 


SziaKép
Mar nem is emlexem mi volt a hetvegen olyan reg volt :roll: :oops: Jha bulizni voltunk...tancoltunk apaval es becsiccsentettunk :lol:
Tegnap meg piros napos unnep volt igy elmentunk egyet setalni 8) kez a kezben kajaltunk es a golfpalyara vgyis a gyakorlora is kimentunk meg az este 8) Sot egyutt foztunk vacsit....na ilyen se surun lesz :? :lol: :lol: Aztan filmet neztunk 8)

Ne aggodj azon,hogy sokat irsz hisz te nem jossz nap,mint nap...latod en jovok megis regenyeket irok :lol: :lol: :lol:
Mindenki jol van nalatok? :roll:

Tobbiek vajon merre lehetnek? :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Na már túl is vagyok a 3. inszemen!
Most megnézte a doki és láttuk hogy megrepedt a tüsző! Szóval most reménykedünk!

De képzeljétek tök jó történt!
Mondtam a dokinak hogy Ő mondta hozzam szóba az inszem napján a lombikot mert majd akkor megbeszéljük!
szóval szóba hoztam és azt mondta ha ez most nem sikerült akkor a következő lehet lombik!

szóval most tök boldog vagyok!
Ha sikerül azért ha nem akkor pedig azért mert a lombik jön!

Kép
pamilla
 
 


Biridget!

Köszi nálunk mindenki jól van nincs semmi gond!

az thogy a többiek merre vannak nem tudom!
Régebben legalább naponta vagy másnaponként jöttek de most már semmi!
Nem tudom mi lehet!De hát ez van!

Örülök hogy jól sikerült a hétvégétek :lol:
Milyen vicces hogy mire ezt írom megint 1 hétvége jön :lol:
Hogy eltelt ez a hét! Tiszta vicc!

Van vmi programotok?
Tényleg hogy vagytok?
Voltatok már kontrollon a baci miatt?
Hogy álltok az inszemmel?

Mi nem terveztünk semmit!
Szombaton kaja anyuméknál aztán shoppingolás anyóssal!
Vasárnap pedig szintén kaja anyuméknál és du jönnek a kereszt szüleim!
Hát ennyi!
Hétfőn pedig megint meló!

Szépséges hétvégét!

Kép
pamilla
 
 


Szijjja :lol:
Nagyon szeretek ilyen jo hirekre jonni 8) Az inszemhez egy nagy lapattal :wink: ez jooo gyorsan ment :shock: :lol: Annak is orulok,hogy a hited ennyire feltort :!: :wink: Mert az ngyon fontos :!: :roll: Na es,hogy a kovetkezo lombik?!huhuuuu na de neked arra mar nem lesz szukseg :wink: :lol:

Hetvegeink altalaban mindig jol sikerulnek....na persze nem most :? Csak fele sikerult jol mert ma dragam uzleti utra kellett menjen csk ugy ripsz-ropsz :cry: 1-2het vgy akar 1hoanp is lehet...meg nem tudjak ok sem :roll: Ugyhogy matol egyedul vgyok ez a honap kajak kiesik amugy is csak spontankodni tudtunk volna de most igy az is elmarad :twisted: :evil:

Megyek uj dokihoz hetfore 1hetre....nagy bizalmat fektetek bele szinte uccso lehetosegem :roll: ugyhogy nala majd talan az inszemig is eljutok parommal nem tom :roll:

Azt meg,hogy nem jottel egy hetig nem olyan jo...mert igy mar senki sem jon :(

Pentek este buliztunk aztan ugye szombaton mire felkaszalodtunk jott az uzi hogy mennie kell es hat az egesz delutan azzal ment el,hogy repjegy foglalas,kocsi felvegye ot,minden mas dolga lemondasa ami hetvegere volt ilyenek :roll:

Amugy jol vgyunk koszi :wink: Kontrolon meg nem voltam...azt mondtak miutan abbahagytam ra 3hetre kell mennem :roll: az mikor is telik le?!?!ooooo...mmmmm.....oooo.....joooo,hogy mondod :shock: elsejen lejar ugyhogy 6-an levetetem azt is az uj dokival mar! :wink:

Inszemmel egyenlore sehogy nem allunk mert amig nem jon el az aktualis honap addig nem beszelek rola az pedig oktober 20-a korul lesz :wink:

Meselj ma milyen volt a hetveged anyudekkal,keresztszulokkel...na meg ,hogy miket vettel?! 8) :lol:
Az irasodat olvasva annyira ereztem rajtad,hogy most majd kicsattansz a pozitivsagtol...hogy kuldok neked meg egy kis cserencset es aztan remeljuk a legjobbakat :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!

Hát a hétvége nem sikerült olyan jól! :?
A párom kitalálta hogy halálos beteg mert 1 kicsit megfázott!
Ezért lófüttyöt nme segített nekem itthon én meg ügye még szerettem volna 1 kicsit kímélő üzemmódban ügyködni!
Szóval a kereszt szüleimet kénytelen voltam az anyumékhoz hívni!
mert itthon a porszívózás maradt volna a páromra amit nem csinált meg. Vendégeket pedig nem hozok cicaszőrbe stb...

Szóval ezen 1 kicsit felhúztam magam!

Aztán még tegnap észrevettem hogy vmi paraszt végigkarcolta az autóm oldalát!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
azt ne is kérdezd hogy miért mer tnem tudok rá válaszolni. De volt vele meló mert apumnak van vmi pasztája mivel el lehet halványítani a sérülést, de sajna van ahol ez nme sikerült sőt van ahol olyan erővel nyomta oda azt a valamit hogy behorpadt a lemez!

Szóval ez a hétvége nem sikerült túl jól!
De a köv már biztos jó lesz!!!!

Kép
pamilla
 
 


Akkor neked sem volt szerencsés a hétvége!

De az hogy lehet hogy csak így pikk-pakk kiküldik a párod és még azt sem tudják megmondani hogy meddig kell kinn maradnia?????
Ez bizti nagyon rossz lehet nektek! :cry:

De lehet hogy neketek is ez kell a babásodáshoz!
Mer tpl anyumék évekig próbálkoztak és akkor sikerült amikor apumat elvitték katonának és nem taliztak hónapokig!
Na és amikor végre taliztak akkor jött össze a a nővérem!

Szóval minden rosszban van vmi jó!
Vagy mi!!!!

Pusz

Kép
pamilla
 
 


Kozbejott egy nagy uzlet :roll: es kellett a segitseg :? Veszhelyzet allt fel ilyet amugy nem szoktak csinalni...meg amugy is...elso a munka itt nem a csalad :? Amikor vegeznek a melovan akkor johet haza...amit 1-2hetre saccoltak max 1honap.Persze parom mar elore mondta,hogy tuti nem vegeznek annyi meloval 1-2het alatt :( De majd meglatjuk :roll: Mar uzent es ra nem sokra hivott is a draga,hogy jol van :P :wink: Kicsit nyugodtabb vgyok :roll:

Megkarcoltaaaak a kocsidaaat :?: :!: :twisted: :twisted: Hogy torne le a barom keze :evil: Hat ha irigyetek nincs akkor tuti valami suhanc volt ugy "szorakozasilag" :twisted: mert ok azt hiszik ez olyan jo fej dolog :twisted:

A parodat meg elkuldtem volna kukutyinba zabot hegyezni :twisted: :lol: :lol: Vgy nem lehet,hogy tenyleg olyan nem jol volt? :roll:

Csalad tud az inszemrol? :roll: 8) Meselj ma.... 8) 8) :lol: Mar csak 10nap van megint es kiderul minden 8) :lol:

Kepzeld nekem meg mindig jon a tejem bar csak a balbol jott es pici csepp de akkor is :twisted: Na majd 6-an kerek arra is bogyot :roll: Na most megyek csucsuzni gyere surubben es NYUGI :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem, de itthon kicsit nagyon felfordult az életem. Gondok vannak a férjemmel. A héten beadom a válást, már nem akarok ilyen életet élni. Ezért nem jöttem. Sajnálom, hogy már nem tartozom közétek. Remélem, hogy mindenki mihamarabb babásodik, de én egy darabig sajna biztos nem foglalkozom ezzel a kérdéssel. Ha nálam is aktuális lesz a babóca téma, akkor majd újra jövök, s remélem arra már ti a 2. vagy 3. gyerkőcnél tartotok. Naggggggggggyon-nagggggggggggggyon drukkolok nektek.

Tényleg nagyon sajnálom. Puszilok Mindenkit!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jaj Kiriki hat en ugy megorultem mikor lattam,hogy irtal..de nem erre szamitottam :roll: :(

Jaj de sajnalom ezt az egeszet...bar nem tom a hatteret igy lehet csak orulni kene,hogy kezdodik az uj eleted :roll: Mindenesetre "ismerek" egy lanyt...aki evekig probalkozott a ferjevel es semmi aztan tavaly elvaltak...talalt uj fiut aki mar a ferje es a lany is babas :wink:

A barinommel is ez tortent...tok veletlen jott az uj ferj es meg abban az evben a baba is :shock:

Tudom most ez nem hangzik neked sehogy sem de majd lesz ido mikor igen :roll: es jokat fogunk derulni rajta.Szal nem fogunk mi a 2-3.babonal tartani ne izgulj...annyi ido nem fog azert eltelni :? na meg hat nekunk sem megy az olyan konnyen :? :roll:

Szal kivanok neked sok-sok kitartast es erot az ujrakaezdeshez...csak hinni kell benne :!: :!: Es szerintem nyugodtan johetsz attol meg szerintem itt senkit sem zavarsz :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Hát nem is tudom mit írjak!
Elolvasva Kiriki a soraid teljesen sokkolódtam!

Hát ha tudnék veled lennék de így csak lélekben vagyok ott!
Kitartást és légy nagyon erős!
Mindenben osztom Bridget véleményét!

Biztos nem könnyű most! De azért tudd hogy közénk jöhetsz mindig Mindegy hogy akarsz e babát vagy sem!
Én úgy gondolom 1 társaság vagyunk és az ilyen helyzetekben is kell egymásnak segíteni!
Szóval kérlek gyere!!!!!!!!!!

Nem is tudok mást mondani csak hogy kitartást!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Igen persze hogy a család tud róla!
mindenről tudnak mi így páran úgy vagyunk mint a borsó+a héja (ezt lehet nem írtam helyesen :lol: )!

Szóval ők tudnak mindenről arról is hogy a köv ha ez nem sikerül lombik!

Képzeld szóltam bennt a melóhelyen!
Hát olyan kettős volt az érzésem!

azt mondta a főnökasszony hogy valahogy biztos megoldjuk de az sem állapot hogy esetleg többször kiesek 2 hetekre!
Ami nekem csak azért furi mert most már több mint 1 éve vagyok itt és még 1x nem voltam betegácsiban!
Arról nem is beszélve hogy mi van ha pl eltörik a lábam?
Vagy bármi bajom lesz!!!

Szóval ez van!
az biztos hogy a okt. lombikot nem fogom eltolni!
Max a nov. dec.-it!

Na mindegy rólam ennyit!

az tök durva hogy még mindig jön tejcsid!
Sztem jó lenne ha kapnál rá vmit mert ez nem normális (pl nekem nem jött semmi belőle)!
Szóval csak eredj a dokihoz bogyóért!
Miért mész új dokihoz? Annyira borzasztó volt a régi (nem nő volt az véletlenül akiről írtál)????
Remélem most már tényleg normális dokit találsz akivel már végig tudsz csinálni mindent!!!
Annyira fontos a bizalom és az hogy 1 hullámhosszon legyetek!

Drukkolok 1000000000

Kép
pamilla
 
 


Az jo ha tudnak rola :P Tudod sokan vannak ugy nem szolnak rola mert a csalad erdeklodese kerdezgetese stresszes dolog... :roll: Jo,hogy ilyen jo a kapcsi nalatok :wink: Mar csak 1het 8) Tyu de izgi 8) 8) :lol:

Fonokasszonyodnak eleg lett volna lombik elott szolni nem?Tudom olyan jo erzes volt neki odamondani :lol: Sokan varnak meg a 12hetig is mert felnek mi lesz a sorsuk...a mai vilagban.... :twisted: :? :roll: Remelem neked meglesz a helyed es korrekt lesz veled a fonokasszony...elvegre o is noooo :wink:

Rolam:
Tudom,hogy nem normalis :roll: En kertem tole gyogyot mikor utoljara ott jartam de nem adott azt mondta annyira nem magas az ertek es nem kell. :twisted: :evil: Legszivesebben azert az orra ala prickolnem a tejet :evil: Na jo nem ugy prickol...csak egy csepp es csak a balbol de akkor is :x :roll: :oops:

Szal jah nodokim van...az ugy tortent,hogy...

Tavaly november fele elmentem a nogyogyimhoz akinek mondtam,hogy szeretnek egy hormonvizsgalatot...csinalt egy vervetelt es mivel rosszak voltk az eredmenyek azt mondta at tud kuldeni erre a specko osztalyra (meddosegi)ahol ezzel foglalkoznak. :roll:

Atmentem es ott mar elso hoban clostit kaptam...megvolt a hormonfelvazolasom...atjarhatosagim....decemberben ujabb closti...apanak idore belem kellett jonnie igy megneztek a spermak meddig jutnak fel mennyiseg stb. szuper eredmenuyei voltak! 8) kaptam tuszorepesztot...(mire ez a 2honap lezajlott mar a 3.dokihoz passzoltak ott a meddosegin belul)aztan dec 23-ra elkezdtem fajdogalni ugyelet ott volt egy halovanyka 2csikosom :P na persze csak a tuszorepitol :roll: (mondjuk en ezt tudtam :wink: )aztan 25-korhaz mert beverzett a petefeszkem(belso verzes azaz nem jott kifele semmi :? )

A korhazi agyamon kozolte velem a no,hogy korai petefeszek kimerultsegben szenvedek....es lassan kifogyok a petekbol es nem lehet babam....ugyhogy minnel elobb ajanlja a lombikot....hatarok haat jo egy even belul(decemberben lejar az o 1eve)Egyeb alternativat kerestem pl petesejtek lefagyasztasa :roll: nem biztatott ra...azt mondta mi van ha 1se erik majd meg vgy nem lesz eletkepes kifogyok a fagyipetikbol es annyi plane 5ev utan mar tuti nem lehet sajat baba mikor mar nincs petim :roll: szal minden fele alternativaban negativ volt.Lehet csak oszinte nem tom de azert neki ,mint doktor ugy gondolom mindent megkellett volna tegyen,hogy segitsen rajtam... :roll:

Januarban kontrollon voltam :roll: Azt mondta semmi tobb gyogyo nincs nekem es nem is tud semmit ajanlani mert az en bajomra nincs gyogyo :( es lombik csakis eszt ajanlja mert minden mas (lapar,inszem)csak ngyon csekely szazalekos probalkozas :roll: Azt mondta amig parom nincs benne a lombikban addig lehetne akkor inszem...bar o a lombikot tukmalta es alandoan azt mondta majd o beszel az emberemmel. :? Hat ha nekem nemet mond nem tom mit gondolt neki igent mond? :twisted: Azt ajanlotta meg homerozzek LH teszt stb. spontankodjak... :roll:

Mar az nem tetszett,hogy igy kimondta a korhazban a dolgokat...ugy beszelsz mint egy halalos beteg akin nem lehet segiteni :? Aztan ez a szamodra nincs gyogymod... :?

Most nyaron meg hazamentem M.orszagra "nyaralni"aztan jol vereztem vgy 2hetig mire eljutottam ott is egy normalis dokihoz mert az elso szerint menstruacios zavaraim voltak :twisted: Szal a barossban kiderult,hogy polyp van a mehemben es 2myomam is van a mehfalon kivul es az egyik benyulik a mehfalig plusz a myomaktol abnormalis alaku mehem van(na igy persze nem jon a baba) :( Kismutet polyp ki...3hetig menstrualtam ugy ossz vissz :twisted: aztan elmult 4napra es megint megjott(ez mar a normal menzim volt megint)A benyulo myomat leakartak szedni..nagymutet! na hat de majd csak szeptemberben...meg hat 10%-os eselyem van arra,hogy az egesz mehet elkell tavolitani.(ez a 2.doki volt mar otthon)aztan tovabbmentem meg 3masikhoz ok mit mondanak....az a bizonyos mehfalbabenyulo myoma megszunk...kesz eltunt idokozben...maradt az az egy nagy 4x4cm-es ami alitolag sok vizet nem kavar :roll:

A 3.doki eszrevette a prolactin-om magas!A 4.doki kenetet vett es tenyesztesre kuldte mert uhu-n latott gyulladast a mehemben :shock: es szerinte azert nem jon s baba....szalo kideritette,hogy ureoplazmam van :? Az 5.doki meg csak szettarta a kezet mert annyi fele leletem volt mar...idom meg semmi mert utaztam vissza...

Aztan itt amikor visszajottem csak akkor derult ki az ureoplazma es,hogy doxycylint szedjek...amit ugye a szuka itt nem akart nekem adni 1.nem is volt 2.minek 10napig? :twisted: 3.miert kell a paromnak? szal a vegen mondtam neki ha akarja vegye le o a kenetet...csak ahaladjunk...aznap 5 es fel orat ott ultem jah mert szoltam,hogy a 21.napi vervetelre is jottem mert meg M.orszagon megcsinaltak a 3.napit es ugye a magas prolactin-ra amugy is kiwi vgyok.Erre levettek csak a prolactint-t :twisted: akkor meg varakozas aztan meglett a tobbi eredmeny...levett kenetet o is es bevizsgaltatja ureoplazma bacira....a pro-ra azt mondta,hogy ad ra gyogyszert HA KEREK :idea: :?: :!: :twisted: :shock: Persze olyan hule volt es felidegesitett 5oran at ott ulni,hogy kiment a fejembiol...dehat o a doki nem?

Ra egy hetre mentem vissza azt mar lehet irtam...es mondtam igen akkor a pro-ra adjon gyogyon...azt mondja nem kell mert nem olyan magas az...dehisz multkor meg adni akart :shock: :? most normalis?itt egy oran belul megvannak a vervetel eredmenyek szal mar akkor latta mi van...na mind1...mondom neki clostit nem szedek nem most mivel tervben volt az utazas es en fostam mi lesz ha megint beverzik a petef. (jah mert kari utan mentunk volna az usa-ba tavaly amit miattam lemondtunk :? )Ugyhogy most nem szerettem volna ugyanezt tenni a parommal :oops: :roll: igy gondoltam majd utana szedem miutan visszajottunk(oktober 20-an uj ciklusom lesz :wink: )Meglett a keneteredmenyem is ureoplazmam van :idea: barom en mar egy hete mondtam neki...es hogy ad ra gyogyot montam koszonom de mar otthonrol megrendeltem es aznaptol szedni is fogjuk :twisted: Ennyi azota nem mentem...minek mennyek :roll: Most mentem volna a 3heti kontrollra a gyogyi utan...de itt ez az uj doki inkabb majd nala :roll:


Tudom,hogy fontos a megertes es harmonia a doki es kozted ezert is vgyok elkeseredve...mert amikor nekem kell elmagyaraznom mim van es mire milyen gyogyot kerek es o nem ad meg ellenkezik...aztan megcsinalja o is es kiderul tenyleg az van..szal ez igy nem megy...tudom nehez is de en megprobaltam neki is megkellett volna... :roll:

u.i.:elore is bocsi a hibakert :oops: :oops: :oops: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pamilla

Kép

Niki
Felviditas kepp :D kedvenc kepem 8) :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!!!


szóval itt vagyok!!!
Hallod nem semmi a storyd! Hát igen nem kevés energiát emészthettél fel ezzel a sok utána járással! A sok bajról amin egészségügyileg átmentél már nem is beszélve!!!!

Nagyon szorítok hogy ez a doki már normális legyen és hogy tudjon segíteni! Már neked sincs sok mert mér csak 4 nap és mehetsz!!!!

A képek pedig nagyon állatok! Kell a fantázia és a móka na meg a kacagás!

Párodról van vmi hír? Mikor tér haza? Beszéltetek azóta hogy jöhet e a lombik vagy az inszem?

Képzeld tegnap leltároztunk az üzletben! Olyan vagyok mint a hulla! Tegnap mentem fél 10-re de. és ma jöttem hajnalban fél 4 körül és reggel negyed 9-kor keltem és rohantam vérvételre hogy levegyék megint a pajzsmirigy vizsgálathoz a cuccot ( azt mondta a doki hogy ez még kell a lombik előtt)!

Kép
pamilla
 
 


1 kis vicc!!!!


Magázva vagy tegezve?



A főnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12-kor mindig elmegy valahova, 2-kor megérkezik, és újra leül dolgozni. Felbérel egy detektívet, hogy kiderítse, mit csinál közben.

A nyomozó másnap jelenti:

- János ismét elhagyta az irodát, beszállt a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hűtőjében talált ételből és lefeküdt a feleségével. Ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni.
- Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges!



- Khm... Megengedi, hogy tegezzem?

- Természetesen.



- Akkor elmondanám még egyszer: János elhagyta az irodát, beszállt a kocsidba és a házadhoz hajtott. Ott megebédelt a hűtődben talált ételből. Ezután lefeküdt a feleségeddel, elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül, és visszajött dolgozni

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok, így ismeretlenül is. Igazából a topik címe miatt jöttem be, mert épp a Bromocriptinnel kapcsolatban van egy kérdésem.

Mi lombikozunk, mert nekem kivették mindkét petevezetőmet (két méhenkívüli után). Az első lombikunk júniusban volt, sajnos nem sikerült, a második meg már elkezdődött. Az első előtt nézték a prolaktinomat, magas volt, és kaptam rá Bromocriptint, 1/4 tablettát naponta. Nem volt tőle bajom, csak mikor nem sikerült a lombik, és abbahagytam a többi gyógyit, akkor ezt is. Most felmerült bennem, hogy lehet, hogy ezt nem kellett volna? Szerintetek kezdjem el újra, mi baj lehet alapon? Mennyi idő alatt fejti ki a hatását a Bromo?

Légyszi, ha valaki tudja a választ, nagyon hálás lennék neki...

Ja, és:
Brigi,
ez azért nem semmi, amit leírtál! Drukkolok, hogy csakazértis jöjjön össze a baba!
Hol élsz külföldön? (Én is viszonylag hosszú időt töltöttem különféle országokban, tök megértelek. Mi igazából csak a lombik miatt jöttünk haza, ha sikerül, akkor lehet, hogy még néhány évet lehúzunk odakint...)

Kép
kisbuta
 
 


A vicc oltaaaari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beszeltunk...most az a terv,hogy o megy Londonbol en meg innen es ott talizunk...kint maradunk 10napot aztan egyutt jovunk haza :wink: De ez meg valtozhat...majd tudositok 8)

Lombik ugyben nem....mondom amig nem aktualis addig nem hoznam szoba/...meg tudja szal ha akarna szolna...varakozo allaspontotn vgyok...nezzuk meg mint mond ez a doki :wink: Igen mar csak 4nap annyira nem izgulok :roll: Mivel a pe-kor apa nem lesz itthon mire talizunk annak vege szal ez a honap kicsukva :roll: De majd oktober 20tol belehuzok 8)

Remelem jok lesznek az eredmenyeid :wink: vgy akar mar most babas is lehetsz :shock: Meg 6nap es kiderul 8) Jo hogy jottel orulok neked,hogy vidam vgy :wink:

A lelterozast en szerettem de mondjuk en nem ilyen sokat voltam bent :shock: :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziiia :D
Az a baj Kisbuta,hogy en nem szedem a gyogyot mert tod a szuka (exdokim)nem adott ra nekem :twisted: Szal egyenlore varakozo allasban vgyok hetfon megyek uj dokimhoz es majd vegre kapok valamit :roll: Szal en ebben tanacstalan vgyok...de en nem hinnem,hogy magadtol kene elkezdeni szedni :roll: De miert hagytad abba? :shock: A doki mit mondott?Mert ebben a kerdesben talan o lenne a legokosabb :roll: Nem tod felhivni,hogy megkerdezd?Bar en ugy tom ha szeded is a terhesseg 12.heteig szedni kell :roll:

Koszi a biztatast es neked is sok sikert

Kép

Amugy en Japanban elek 8) De sajna mi parommal nem tudunk annyi idore hazamenni :roll: En meg igen talan bar most kezdodik a suli szal en se :? Merre fele jartatok mar?Fu de izgi 8) :lol: Amugy en mar latasbol ismerlek :wink: Azaz olvasasbol :oops: :lol: :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brigit,
nem mondott semmit külön a bromo-ról. Júniusban mondta, hogy szedjem. Mikor megjött, és nyilvánvaló volt, hogy a baba nem maradt velünk, akkor csak telefonon beszéltünk, és mondta, hogy akkor hagyjam abba a gyógyszereket (utrogestan, magne-B6, terhesvitamin, stb.) A Bromot nem említette, és mivel a lombik során kezdtem el, automatikusan abbahagytam azt is.
Szombaton kell mennem vérvételre és ultrahangra, akkor személyesen megkérdezem. (Talán jövő héten repesztünk is...)
Éltem már Franciaországban, USÁ-ban és Ausztráliában. Japánban még nem, nagyon érdekes lehet azért az is!

Kép
kisbuta
 
 


Itt vgyok am 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tyu...te nem a magas prolactin-od miatt szedted a bormot? :roll: Mer ha igen akkor logikusan kell :roll: Vgy nem? :roll: Nehogy keso legyen az elkezdesehez....bar ha o azt mondta ne szedd :? :roll: Mikor lesz a nagy nap? 8) es miert kellett ennyit varni a 2.lombikig? :shock:

Igen ngyon erdekes,ngyon szeretek itt elni 8) De azert Franciaorszag usa es ausztralia se piskota :wink: :lol: Ausztraliaban iden voltam,Franciaban meg nem :oops: USA-ba meg talan jovo het vegen vegre eljutok :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönök szépen mindent! Olyan drágák vagytok. Nagyon jól esik, mert hiába én döntöttem, hogy váljunk el, azért még engem is megvisel. Ma megmondtam a barinőimnek is, és a főnökömnek. Elég "jól" fogadták. Azt mondták, hogy elég jól tartom magam. Én is így gondolom, és persze a melóhelyre próbálom nem bevinni a problémákat. A főnököm is bíztatott, hogy ne szégyelljem magam emiatt, ha az emberek pedig pletykálnak, azzal ne foglalkozzak, mert aki normális, az úgy sem pletykál, aki pedig nem, annak ne adjak a véleményére. Ráadásul azt mondta, hogy ha valamit intéznem kell a válással vagy a lakáseladással kapcs., akkor nem is kell magyarázkodnom, nyugodtan menjek, s intézzem, akár munkaidőben is.

Egy valamire jó ez az egész, így most lefogyok, mert nincs étvágyam enni.

Bridg! Jó volt olvasni, hogy mi történt a barinőddel. Ha ezen túl leszek, remélem én is találok egy olyan pasit, aki igazán szeret, s talán születik majd valaha babám is.

Niki! Köszönöm, hogy te is így mellettem állsz. Azért lehet, hogy időnként jövök majd.

Nagyon szorítok mindkettőtöknek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jelen 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?