Új privát üzeneted érkezett!

Marjan
Ok, nemkem jó a jöv.hét!!!
Majd a többit priviben!
Ja és megvan még az eladó fürdőgatyótok????

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


nemkem=nekem 8)

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Meg van egy par!

Bocsi, ha sok leszek!

Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 

 
 

Fruzsi,
üvegreszelőt mi az auchanban vettünk.
A krumplit egyelőre magában kapja. Eleinte nagyon nem tetszett neki, öklendezett is, de mostanra megszokta (6 napja esszük). Pár nap múlva répával fogom keverni.

Magi,
gyönyörűek a gyerekek. Katica rengeteget változott.

Kisscica,
nekem már fogalmam sincs, hogy kell-e, mert mindenki mást mond. Nekem azt mondták, hogy kell, Eve-nek viszont azt, hogy nem kell. Én egyszer nem adtam rá, de akkor egyből lepisilte az apját, úgyhogy azóta adok rá. Ha véletlenül pont uszi alatt kakilna és nem lenne rajta uszópelus, tuti kifolyna, úgyhogy jobb a békesség :roll: :roll:
Egyébként a csoportban a babák egyik felén van, a másik felén nincs....
Ja, fürdőgatyót is lehet ám ott venni 2000 Ft-ért.
Gratula a fogacskához!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan két képpel jöttem. Este sürgős wc-re mehetnékem volt (persze mindig öltöztetés közben jön rá az emberre) és erre jöttem vissza:

Ezt szoktam gyakorolni állandóan:

Kép

És véletlenül ez lett belőle:

Kép

(Nagyon azért nem áltatom magam, tuti hogy a ruha- és pelenkanélküliség segítette hozzá ehhez a mutatványhoz, meg egy nagy adag véletlen :))

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


jó reggelt

hu akkor ezer bocsi,én ugy hallottam,hogy már nem gyártják az üveg reszelöt csak műanyagot.bocsi :oops: :oops: :oops:

Magika
szépek a lurkók

Zsu
ügyes Liza ha csak véletlen is volt :) :)

mindig azt mondják,hogy a fiuk lustábbak és tényleg van benne valami.ha jól emlékszem itt a fórumon még talán senki nem irta,hogy kuszik vagy mászik a fia?bezzeg a lányok lassan szaladnak.

Aliznak és Daninak boldog 6hós hófordulót :lol: :lol:

megjegyzem de csak csöndben,hogy tegnap fürdés elött evet egy kis fözit Kristóf majd fürdés után 130ml tápszert és 3.33kor kelt :shock: :shock: 3.35kor már evet 200ml-t bevágot és 6.25kor kelt de még nem éhes.
de ez szerintem megint csak egy olyan,hogy megmutatom anyának,hogy tudok én igy is ha akarok :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

csak pár percre jövök... gondolom megint hirtelen kell lelépnem és megint nem lesz a fele mondanivalómra se idő...

Jajj, tiszta depressziós vagyok, hogy Csenge bölcsibe jár.. pedig csak délig van ott.. de úgy hiányzik!!!!!!

Magika, nagyon édesek a gyerekek!!! Katicának hogy kivilágosodott a haja :) Nálunk is most kezdenek el úgy igazán foglalkozni egymással a gyerkőcök. Vigyorognak egymásra, Csenge hordja a játékokat Kisatinak, még könyvet is visz neki :) :) Annyira jó látni, hogy így szeretik egymást!!!

Klarka nagyon szépek a fiaid!!! Azt hiszem te kérdezted, hogy ki mikor akar tesót.. hát én még szeretnék gyereket, de majd csak pár év múlva, amikor már ez a kettő szobatiszta lesz és önállóan eszik, öltözködik.. persze olyan nagy korkülönbséget nem szeretnék. na meg anyagilag sem ártana kicsit rendbe jönni..

Lekri azt,h. a fiúk lustábbak, mint a lányok én is sokfelől hallottam.. egyszer egy néni mondta nekem,h. iker unokái vannak és a kislány sokkal jobban mozog, mint a kisfiú... De erről Babyteve tudna igazából nyilatkozni.. vagy Kamilla..

NEKEM MÉG MINDIG NEM JÖTT MEG A CSALÁDI PÓTLÉK!!!!!!!

Judit nem semmi ez a Ringatós várólista :) Boldog fél szülinapot Rininek utólag is!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


Pelus hát mi a babylove-ot, a Liberót , a Pamperst és a Huggiest is kipróbáltuk, pedig régen kizárólag Liberót vettünk... Azt hiszem mindegyik bevált :oops: :oops: régen nagy Pampers ellenes voltam, de most az is jó ....

Babakaja: ha nem frisset csinálok, akkor a Kecskeméti vagy az Univer a befutó nálunk.. tegnap felbontottam egy alma-banánt Kisatinak, nem nagyon díjazta... Csenge viszont kiosont a konyhába és megette...

Kép
Kép
mango.
 
 


MAngo Köszi

BOLDOG féléves szülinapot Daninak és Alíznak!

Kép
téjé
 
 


Judit: kíváncsi lettem:mennyi a Ringató?

Virág: a havi 15 pelusra az a két gyerekre összesen kell nekünk, nem csak a kicsire! Msot vmi noname-t vettünk a börzén amúgy pamperst meg liberot szoktunk és abból jön ki ennyire kb (könnyű mert a két gyerkőcnek egy a mérete nem kell két méretben pelust venni)

Magi: de jók ezek a 6 hóval később fotók!!! :D

Ksicica: gratula az első fogacskához!!! (hogyhogy nem engedi megnézni? ;) :lol: Úszásnál vagy fürdőpelus kell tudtommal vagy babafürdőnaci, ez utóbbi alá külön pelus nem kell! Ez pisifogó! (legalábbis ami babafürdőnaci és nem gyerekfürdőnaci!)

Zsu: ügye sLiza! Bence hogy van?

Mango: a csal.pótlék ügyében hívd fel őket!!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina, a központi számot kell hívni? Szerinted van rá esély,h. udok is beszélni valakivel? Remélem .... Hogy vagytok?

Kép
Kép
mango.
 
 


Nézem a MÁK honlapját.. látom a következő linket: Bemutatkozunk Hát már bemutatkoztak :)

Kép
Kép
mango.
 
 


na most hallom a híradóban,h. az szdsz meg akarja adóztatni a családi pótlékot is... hát ez már azért tényleg vcc

Kép
Kép
mango.
 
 


Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá: aki a Váci úti MÁK kp-hoz adta be az igénylést, ezeken a számokon érdeklődhet:

488-9337
488-9338
488-9339
488-9553
488-9548

Kép
Kép
mango.
 
 


Alíznak és Daninak boldog félévfordulót kívánok!!!

Zsuzsó
hű, nagyon profi a lányod!!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Most is csak ezért jöttem, de később visszaolvasok és reagálok is.

Nagyon boldog félszülinapot!

Bambi, Daninak! Kép

Szösszenet, Alíznak! Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


SZiasztok!

Csk gyorsan mert van melóm és meg akarom csinálni mire Mazsina felkel: Mango, én végig ceglédi MÁK-ot hívtam és mindig sikerült velük beszélnem, ha kell a szám szólj, megpróbálom előkaparni. Egyébként én pont 3 perce kaptam meg a CSP-t.

Nagyon boldog féléves szülinapot Alíznak és Daninak!!! 8)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ja, Zsu, Bence hogy van?

Liza nagyon ügyeske!! :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sőlő köszi szépen, már sikerült beszélnem velük. Nincs meg egy űrlapom, amit sztem elküldtem, de már tök mindegy, mert holnap újra el kell küldenem.

Azért ha valakinek kellene, Ceglédi MÁK telefonszámai:
53/ 505-363
53/ 505-364
53/ 505-365
53/ 505-366
53/ 505-367
53/ 505-368
53/ 505-369
53/ 505-371
53/ 505-372
53/ 505-373
53/ 505-374
53/ 505-375

Kép
Kép
mango.
 
 


ööööö...akarom mondani Szőlő :oops: :oops: :oops:
sorry

Kép
Kép
mango.
 
 


Isten éltesse sokáig a ma ünneplőket: Alizt éa Danit!
Kép
(Szösszke, merre vagy???)

Ma van Petra, így Kerekes lánykájának bolog névnapot kívánok! Kép

Magika! Nagyon tetszenek ezek az összehasonlítós képek. Katica egyébként hogy bírja az öltözködést? (Emma - hiába lány - utálja, mindig kicsapja magát.)

Kiscica, gratulálok az első fogacskához Maszatnak. Mi sem nagyon tudunk belesni a szájába, mindig kidugja a nyelvét. Esetleg, ha amúgy is ordít, mert azt ugye csak nyitott szájjal lehet...

Zsu, Nagyon ügyes Liza, tudatos lesz az már nemsokára. Bencével mi van?

Mango, nem semmi, hogy még nem küldtek csp-t. Én is hallottam a megadóztatást, nagyon-nagyon durva és felháborító. Adóztassák meg saját magukat, azzal a nagy fizetésükkel. Mert, hogy egyik sem lesi, várja, hogy kapja-e már a csp-t vagy nem, az biztos, mivel tuti észre sem veszik az a "súlyos" 12.000-et. (Két gyereknél nem tudom mennyi). Nekik ez semmiség :evil: (Meg mi sem megyünk ezzel a nagy összeggel sokra, de azért hiányzik, ha nem küldik, vagy még kevesebb lesz.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Többen hiányoltátok Szösszt, az van hogy sajna beállt a dereka, tudjátok, neki grincsérve van, és most pihennie kell, tegnap már be kellett menniük a kórházban injekcióra. Biztos hogy amint jobban lesz, jön.

Innen is jobbulást neki!!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Atizka igazad van teljesen. Elárulom, hogy én pl. azért várom ennyire a családi pótlékot, mert az éves gázleolvasás után jött egy igencsak 6 jegyű számlánk, amit jó lenne kifizetni... 13.300 ft/ gyerek a családi pótlék. Most így utólag nem bánom, hogy így felhalmozódott :) Amúgy nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a MÁK-nál!

Kép
Kép
mango.
 
 


Daninak és Aliznak boldog fél éves szülinapot!

Szösszenetnek jobbulást!

Zsu!

Liza nagyon ügyi! :D


Bogi megint rosszul aludt... :(
Hol vannak már a régi szép idők, amikor elaludt kilenckor este és reggel nyolckor a gagyogására ébredtem....

Hajnali négykor már enni kért...
Evett fél ötkor addig mindent kipróbáltam, felvettem, cumi, inni...de semmi..nem aludt , sirdogált...
150 ml-t evett és félé nyolcig aludt.
Nagyon remélem, nem tart sokáig ez az időszak...
Ja és a 150 ml-t pár perc szünettel ette, közbe sikongatott, gagyogott, apa kezét piszkálta...

Maszatnak gratulálok a fogacskához.

Magi!

Nagyon jók a hat hónappal később képek. szépek a gyerekek!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csp.....
Én ebben a hónapban nem vehetem le a számlámról...se a tgyást... :cry:
Visszavették a folyószámla hitelemet és minuszba vagyok... :cry:
Bocsi, végülis nem ide tartozik....csak eléggé rosszul érint a dolog...ebben a hónapban kiesik közel 80 ezer Ft... :cry:

Képzeljétek! anyám vett Boginak egy csomag pelust, popsitörlőt meg kilenc darab bébikaját... :shock:
Végülis van mit törlesztenie...

Jaj Bogi négykézlábra akar állni. Úgy erölködik... :lol: olyanokat nyög... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonom a dicsereteket!

Hetvegen voltunk kirandulni. Onnan is van egy par kepem.

Szoljatok, ha sok vagyok.

Kép

Kép

Otthon:
Kép

Kép

A kis csaladom:
Kép

Katica mar igy ul, nem dol neki a hattamlanak!
Kép

Egy kis video, ahogy Katica maszik:
http://www.youtube.com/watch?v=yjzq95bLppA

Magi
Vendég
 


Magika!

Nagyon jók a képek! :D Katica nagyon szép és édes. Zolika is.
Megnéztem a mászós videót. NAgyon ügyi Katica! Jó gyorsan megy neki....rohanhatsz utána mi?
Zolikát pedig véletlenül megláttam Himnuszt szavalni. :D NAgyon édes.
és nem sok a kép!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok, lement a sok meló, lassan a lakás is összáeáll it tvagyok újra.
bár senki nem hiányolt:(

Olvasgattalak titeket, de nehéz volt így követni. Minden éjjel dolgoztam.

De a képek nagyon szépek.

Pelenka: mi elkezdtünk textilpelust használni, szeretem. Sokkal természetesebb, nincs vele sok gond és nem folyik ki a kaki:)
igaz ma elcsesztem a ráadást és kijött a pisi. De itt én voltam a béna.

Zsu, mi van Bencével?

lolka_zs
 
 


Lolka, én hiányoltalak! Csak úgy rémlett hogy nagyon lakásoztok, ezért nem is kérdeztem rá hogy mi lehet veled. :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Magika,

ez a lány egyszerűen hihetetlen milyen ügyi! :lol:

Lolka,

miért váltottál textil pelusra?

Csajok,
holnap kapunk tápszer receptet, eddig Ha-t ettünk, most kapunk BEBA1-t, amit egyenlőre keverve kell adnom a HA-val hogy szokja, majd csak a simát eszi. De azt mondja a doki, hogy 6 hós korától már a 2-t kapja majd mert az táplálóbb, de ha nem eszik ebből sem eleget akor is az kell...nem értem, de mindegy. Vagy mivel táplálóbb, ezért jobb, ha ebből eszik keveset, mint a hígabb 2-ből?

KépKép
kisfruzsi
 
 


bocsi a hígabb az a beba1

KépKép
kisfruzsi
 
 


még így is van, semmi nem működik:) de köszi Szőlő.
és annyira régen voltam, hogy anno volt névnapom is, köszi aki gondolt rá:) ezt még enm is írtam meg.

Fruzsi,
hosszútávon olcsóbb szobatisztaságig az eldobható ártól függően 370-470 ezer Ft, a textil meg kb 100e- na ez meghatározó szempont volt ezzel szembesülni

és ugye örökli a köv gyerek. sztem többet fogok költeni rá, mert gyönyörűek vannak és elkap a gépszíj:)
na meg környezetbarát (ez jó, de csak ezért bevallom nem vállalnám) is és sokkal jobb a gyereknek(te sem éreznéd jól magad papírbugyiban) na és a fiúknak állítólag külön sokkal jobb, mert nincs magas hőfokon a heréje nonstop benne.

lolka_zs
 
 


Sziasztok!
Ollem köszi a hiányolást, ari vagy, hogy aggódsz.
Hát az van, hogy beteg az egész család. :( Jó kis torok fájós taknyos kórság. Most is csak bekukkantottam, még vissza olvasni sem volt időm, szegény kicsikém nagyon kakán van. :cry:
Tegnap voltunk dokivál vele (mert persze a miénk tanulmányi szabadságon van, a helyettes meg nem ér rá kijönni) azt mondta, hogy piros a torka, és csúnyán hörög, de szerencsére tüdőgyuszija nincs. Borzasztó rosszul viseli (nem hiába férfi :lol: ) úgyhogy most megint kint alszunk vele a nappaliba. Szegénykémről dől a víz állandóan.( Már akartam kérdezni, hohy a ti gyerkőceitek is csurom vizesek mikor esznek? Vagy csak a Marci ilyen mohó, hogy úgy eszik, hogy beleizzad? ) Kapott klacidot, meg fluimucilt, és két féle orrcsöppet meg c-vitamint. Úgy sajnálom, már a porszívó látványátol is sírva fakad. Pedig eddig egész jól viselte, még röhögött is közbe.
Na megyek én is pihizek egy kicsit, mert elég ramatyul vagyok.
Csak még akartam kérdezni, hogy lehet erősíteni valahogy ott lent :lol: mert tegnap háromszor is bepisiltem akkorát tüsszentettem :oops: Tiszta ciki.
Na tényleg megyek. Majd igyekszem vissza olvasni és ha tudok jövök. Puszi

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Gyógyuljatok meg minél előbb!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok!

Akiknek már mászik a csemetéjük, vagy már több gyerkőjük van...
Szóval miután sikerült négykézlábra állni a babának, mennyi idő volt, mire mászott?

Emi, Magika? És aki még tud nekem válaszolni?!

Mert Bogi egész nap négykézlábra akar állni...
gyakorol... :lol:

Amúgy meg látom sehol senki.... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szössznek jobbulást! Szegény :(

Mangó: nem semmi, mennyi telszám! :shock: jól utánajártál, és gáz, hogy elkeverték a papírod :twisted:

A megadóztatás ha jól emlékszem az szdsz repertoárján már egy ideje szerepel.
Két gyereknél 13 ezer párszáz gyerekenként. nem viszik túlzásba.

De szerintem az is vicc, bár engem nem érint, hogy Győrben ugyan van kismama bérlet, de vmi negyedéveset kell venni és utólag adják vissza az árát! Miből gondolják, hogy aki tényleg rászorul meg tudja előlegezni míg feldolgozzák az igénylését+folyósítják????

Magi: édesek a képek!

Julinka lesasszézik (hátratolat ill hátrakúszik mint a rák, bár az mászik, no, mindegy) a matracról! :lol:

Lolka: dehogynem hiányoltunk, én azért nem írtam, mert nem akartam hogy sürgetésnek vedd, de írtam privit is már! Melyik textilpelust is vetted? BM? Orsitól? Bevált? Mennyit vettél?

(amúgy ha már nagyobb a gyerkőc akkor lányoknak is lehet gázos az eldobható... fülled nagyon)

Marcianyu: jobbulást!!!

MAry: hip-hop mászott akkor már. Bár akkor hosszú időnek tűnt :lol:

Kép Kép
celesztina
 
 


Lolka: bocsi a sok ?-ért :oops:

Magi: nem semmi, hogy mászik Katica!!! :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina!

Akkor készüljek fel, hogy Bogi "hipp hopp" mászni fog???
Aludni se akart...most tudtam letenni. Csak úgy aludt el, hogy adtam neki 25 ml kaját....(néha csak így megy) kis kajával elalszik. néha teával is megy....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na akkor akiket kihagytam,persze még most is nagyon sok mindenről levagyok maradva :(

Nono: le a kalappal....tanulás és 2 gyerkőc...komolyan ügyes vagy..

Kisfruzsi: akkor igen oda jöttök Ottóhoz ahová mi is járunk.Valúszínű akkor igen a többi óra már tele van..mi is 10en vagyunk..(10 baba és 10szer 2 felnőtt)
nagyon sajnálom hogy akkor igy nem találkozunk :(
Habár ha a fél2es órára mentek pont mi váltunk benneteket.. Mi a szeptemberi kezdés óta járunk.De nem vagytok lemaradva semmiről..külön foglalkozik a később kezdőkkel.

Van olyan aki üveges bébikajcsikat ad neki??? merthát ne kövezzetek meg de mi azt esszük....almát,barackor reszelem de a főziket üvegesből kapja..én bízom abban hogy ezek kellőképp vannak ellenőrizve..és sajna nem lenne mindig időm ezeket megfőzni :(

Magi: nagyon jók a képek :)

Kiscica: gratulálok a fogacskához :)

Magika: hol szerzed be ezeket a rugikat???

jajj folytatnám de Máté nagyon nagyon nyűgi :(

majd igyekszem..
Vendég
 


Lituka!

Anyám vett jó pár üveg bébikaját.

Két napja azt esszük...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Úgy látszik már jobban van!!! :D :D :D
Már csak én vagyok dögrováson.
Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:51-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Nagyon ügyes Marci!!! :D

Gratulálok neki!!! :D Látom már haladna előre is!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Jo nagyon a video!
Ugyes nagyon Marci!

Ollem!
Nekem negykezlabra allas utan 1 nappal kezdett el maszni.

Lituka!
A bodykat az Astiba vettem. (tesom elado)
A szurke polot apas angol felirattal pedig a H&M-ben

Lanyok!
Nekem most jott meg eloszor es ugy faj, mintha szulni mennenk.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Atizka! Köszönöm a névnapi köszöntést Petrám nevében is.

Emi! A keresztelő itt volt nálunk helyben a református templomban. A ruhája pedig még a Bettié volt (elraktam emlékbe), mondtam a keresztszülőknek, hogy ne vegyenek még egy fehéret, itt van ez, ez sincs kihasználva, hisz csak úgyis ünnepek alkalmából adja rá az ember. Úgyhogy a kisasszony mást kapott ajándékba.

Textil pelust használók! Én anno Petránál használtam, de áttértem pár hónap után az eldobhatóra, és nem bántam meg. Egyébként pedig én egy ún. "Ágnes pelenkabetétet" raktam rá a textilpelusra, és a kakiknál nagy segítség volt, mivel azt egyszerűen eldobtam utána. A pisiknél pedig ugyanúgy mostam ki a pelussal. Egyébként ez mosható.

Magika! Nemcak Katica, de Zoli is sokat fejlődött és változott a 6 hónap alatt. És látom, hogy ugyanúgy imádják egymást.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Elég betegek voltunk az elmúlt két napban, de szerencsére már kilábalóban vagyunk! Beni is, én is tiszta takony, plusz nekem még a torkom is fáj, de most már nem vészes!
Csak szegény Beni már nagyon utálja az orrszívót, de sajna muszáj, mert nem tud rendesen szopizni különben... :(

A tegnapi (Katica, Rini) és a mai (Alíz, Dani) ünnepelteknek Boldog Féléves Szülinapot kívánok!

Magika: nagyon jók az "akkor és most" képek, Katica hihetetlen sokat változott... És milyen tempóban mászik, hát csak lestem... :shock:

Kisscica: gratula a fogacskához! :wink:

Szösszenet: jobbulást, reméljük hamar rendbejön a derekad!

Marjan: ma megjött az újság, köszönjük! :wink:

Zsuzsófi: Liza nagyon-nagyon ügyes... Remélem Bence is otthon van már és jól van!

Lekri: szerintem is lustábbak a fiúk! Beni nem kúszik, nem mászik, sőt fordulni is csak akkor fordul, ha kedve van (nagyritkán)... :roll:

Lolka: hiányoltalak, de mielőtt le is írtam volna, megnéztem a blogod és láttam, hogy nagyon el vagy havazva...

Marcianya: jobbulást Nektek! Beniről minden szopinál folyik a víz! Viszont amikor kanalasat eszünk, akkor nem! Az nem olyan nagy meló neki...

Atizka: köszi a rossmannos infót... ma beszereztünk jónéhány hipp akciós bébiételt... :D

Lituka: mi azt hiszem felesbe fogunk enni üvegest, meg olyat amit én főzök... Nekem sincs időm mindig megfőzni, meg sokat is utazunk, szóval az egyszerűbb sokkal!
Most még csak gyümit eszünk, azt meg ugye nem kell főzni, csak reszelni, azzal megbírkózok! No meg Sopronban a szüleim kertjébe jó sok almafa, úgyhogy tuti bio almát eszünk! :D

Ercsi, Medina: jó rég jelentkeztetek... Meg lehet, hogy mások is, de most hirtelen ők jutottak eszembe...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Látom Marcinál is bejön a távirányító :) Nagyon ügyeske!!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Hoztam pár képet.. 8) Kép Kép Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Aranyosak a gyerekek ollem,magika,marcianya(többre nem emlékszem) :oops:
Zsuzsófi nagyon ügyes a kislányod :cry:
Aki kérdezte akkor műtenek,ha már nem szopik Fruzsiv. ritkábban v. nem muszáj.


Fruzsi viszonylag hamar fordult ,1 hónapja hasra,a játszószőnyegbe akasztja a lábát,de akkor még utált hasalni és ordított.

Ami nekem nagy volt, hogy hasról fordult hátra és majdnam lezúgott az ágyról 2 hete annyira váratlan volt.


Mi is megfáztunk,amiért muter engem ostoroz :o
Kedden nem tudott aludni éjszaka horkolt, fulladt és ezért áll. szopizott,visza mentünk dokihoz írt fel köptetőt és antibiotikumot az utóbbi úgy kiütötte meg sem tudtam fürdetni,de utánna evett 1-kor, 4-kor és 6-kor felkeltünk.Most taktikát változtattam és este adtam neki az antib-t. :cry: Mer imádok aludni!

Kép

Szerintetek megér ez 10000 Ft-t újonnan(Brendon)?

Kép
kritta
 
 


Zsuzsó sajnálom a kórházat!

Rájöttem felesleges bármin parázni h v.mit később csinál a gyereketek pl. h én nem hasaltattam Fruzsit meg ordított most már simán e van és már fel kézzel is kinyomja magát! :lol:

Ja a masszázs hatására 6 hét(kúpozás) után már 3* volt spontán kakink ami nekem olyan,mintha szobatiszta lenne v. ilyesmi :roll: :wink:
előszőr nem hittem a szememnek :lol:

Jóccakát mindenkinek! minden náthás kicsinek jobbulást?Ti tudjátok mitől lett beteg aki az?

Kép
kritta
 
 


Sziasztok Anyukák,
Köszönöm Dani nevében is mindenkinek a köszöntést. Nagyon kedvesek vagytok!
Puszilok Mindenkit

Kép
1bambi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?