Új privát üzeneted érkezett!

Gaby
Nem tudom hanyadik napon vagyok...többszáz. :shock:
Kaptam kezelést az endora ezért nem menstruálok vagy 9 hónapja. Több mint 5 hete voltam uh-n, akkor még nem indult be a ciklusom.Utána elkeztem inni peteérést serkentő teát és hát sztem meg is volt a peteérés...de hát csak a jó isten tudja, hogy mikor...ha az uh után 2 vagy 3 héttel akkor már pozitívnak kellene lenni a tesztnek...van rá esély érzésem szerint....de nem akarok csalódni.
Pattik nincsenek, barnázásnak hírte sincs...kopp...kopp, hőm mondjuk jó, alhasam , mellem kicsit "érzem", alszok feszt, kívánós vagyok, a fecskék is fészkelnek náluk, egy srác tegnap megkérdezte nem-e várok babát....szóval ezek mellette szólnak...de hát már annyi éve próbálkozunk, hogy gyáva vagyok...
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Én megértelek! :lol: Én sem fogok egyhamar tesztelni az tuti. Nem mondom meg mikor volt pém, így a csajok sem tudnak majd rábeszélni! :wink:

Littike!
Nekem fent van a fejem! Egyáltalán nem sietek sehova. Ha nem sikerül idén az se baj, majd sikerül jövőre vagy azután. Azt hiszem sikerült végre elengednemk a görcsös akaratást. Értékelem azt ami van. Persze csinálom amit a dottore mond már csak a fránya endo miatt is. :wink:

Tüncsi!
Gyönyörű Dóri baba! Gratulálok mégegyszer!!! :lol:

Viki!
Mi a baj? Úgy megijesztettél? :shock: :? Minden esetre jobbulást! :wink:

Tündi!
Elképzeltem, ahogy a fiad az eltűnő katicáért hisztizik. Édes lehetett. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hihihi úgy látszik ma a vesszőket nem bírom használni. :oops:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Zsófi
Te legalább tudod mikor voltpé.Mellesleg mi is tudjuk mert mesélted az uh-t is meg a szúrkálást is. :wink:
vizkriszisback
 
 


Szép reggelt csajok!

Először is: Tüncsi! Szívből gratulálok Dórához! Sok boldogságot és egészséget! Gyönyörű kislányotok van!

Felületesen olvastam csak vissza, majd később bepótolom, de muszáj volt jönnöm, tegnap Ticsi értesített a jó hírről, nem akartam lemaradni az izgalmakról! Bár sejtettem mi lesz a vége! 8) A tippem nekem is szeptember 30! :P

Susy drága!

De jó, hogy jelentkeztél, mindenki aggódott értetek! Én kicsit pozitívan álltam a dolgokhoz, nem gondoltam volna, hogy baj lehet veletek! A lényeg, hogy otthon vagytok és jobban vagy!

Vicky!

Tény, hogy felületesen olvastam, de nem láttam sehol sem, hogy mi a baj! :shock: Mi a baj?

Krisz!

Izgulok érted, megértem, hogy félsz a csalódástól! Továbbra is drukkolok! Holnap már azért pisilj egy zebrát! :wink:

Gaby!

Örülök nektek és szívből gratulálok! Most mondjam, hogy nagyon bejött neked az élet? Igazán megérdemled! Továbbra is minden ilyen jól alakuljon! Vigyázz magatokra!

Mami!

Örülök, hogy bírjátok még egymást! Gyönyörű súlyban vannak a bébik, ügyesek vagytok! :wink:

Gyugyi!

Gratulálok a szépséges lánykádhoz, nem volt kérdés, hogy ő legszebb! :wink:

Tündi!

Te szegény és szegény gyerekek! Mielöbbi gógyulást kívánok nektek! De már látom nagyfiad jól van!

Vicuska!

Sajnálom a rosszulléteket, de bízz benne, hogy ez lányos tünet, hátha elviselhetőbb lesz így! :wink:

Babcsi, Ticsi!

Na ki lesz a következő?( remélem nem én :shock: ) Az biztos, hogy októberi lesz! Na, én nyertem? :P Hát, már nekem is csak egy hónapom van, hihetetlen! Asszem hónap végén veszik ki a varratokat, szerintem aznap szülök is! :roll:

Húha, mi a fenét akartam még! :roll: Később még jövök és pótolok!

Kikönyörögtem egy terheléses cukormérést a védőnőtől, mert itthon igen érdekes értékeket mértem, nem voltam nyugodt! Éhgyomri 4,2 terheléses 4,9! Elvileg már nem kell diéta, de így sem tudok enni! Egy zsemlénél több nem csúszik le, az is részletekben! Nagyon a bögyömbe van a gyerek, nem hagy enni! Már minuszban vagyok, ami nem is lenne annyira nagy baj, de közel 10 kilót fogytam egy hónap alatt, ami nem tetszik sem a dokinak, sem a védőnőnek, lehet kórház lesz belőle! Remélem azért szépen növöget a bébim!

Ja igen. Mami neked akartam még a szorulásra írni, hogy Ferro Grad Folicot szedj, az ricinussal van bevonva! Ahogy bevszem rövid időn belül már rohanok is a retyire!

Littike!

Örülök, hogy jelentkeztél, de ne kelljen már valaminek történnie, hogy írj ide! Nagyon hiányzol! :(

Kép

Kép
gröni
 
 


Krisz!
Arra már senki sem emlékszik, visszakeresni meg úgysem fogtok! :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Így hogy írtad, mondtad, sztem mindenki vérszemet kap, és keres lázasan!
Én tippelek, hogy Gyugyi tuti fog követelni pöllantást!

:D

Kép
ticsimû
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Ticsi :D
nem hatott a fránya EDA ? cegénykém, pedig hogy készült rá :evil:

viszont tényleg jól alakultak a dolgok ha éjjel 3-tól 9.50-ig volt a szülőszobán mert akkor viszonylag "hamar" meglett Dórika...ez a gátseb is nagyon jó, hogy alig van! Szóval mindent egybevetve jól alakult minden...

te is hamar túl leszel rajta! Most már nem sok van hátra akárhonnan is nézzük!!

Nekem azt mondta a dokibá, hogy ha 6-ig nem indul be magától (vagy nem fordul meg) akkor aznap megcsinálja a csaszit...akkó leszek 39+3-on...de valahogy az az érzésem, hogy addig még bármi lehet...aztán persze ki tudja! na ezt jól megaszontam :D :D :D

...ahogy elmesélted a szülést a nyissz-nyasszon jó rötyögtem :D :D

tegnap rendesen keményedett a hasam, néha fájt is... volt, hogy nehezemre esett a menés...de mára elmúlt...állítólag erős front volt...

Littikém :D
Örülök, hogy hallani felőled!!! :D Bizti szép lett a tetőtér! és boldogok is lesztek benne!!! Aztán egyszer csak.... :wink:

Vicky :D
Remélem jobban vagy??


Tündi :D
Képeket várjuk!


Krisz :D
nya jó, megértjük! De holnap már nó párdon! :D


Gröni :D
a vércukor nagyon jó hír !!! A fogyás miatt reméljük nem kell kórházba menned! Babuci meg egy hónap múlva ha jön majd lesz időd felhízlalni magadat utána! Akkor már bizti lesz helye a zsemlének !! Kitartás!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok! :lol:

Ticsi!
köszönyjük a fotót Dóra babáról, nagyon szép! :D
remélem a mai napotok jobb lesz 8)

Krisz!
holnap tuti zebra lesz :wink:

Kukac!
én ráérek visszakeresni
:lol: , Tapolcán nem voltam :oops:

Gröni!
hogy a csudába nem bírsz enni? :shock: de ennyire? :roll: dá-dá! :D
tessék erőltetni :lol:

Vickynek úgy tudom, a szemével van baja :(
de remélem hamarosan rendbejön 8)

Littike!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjja :D gratula az emelethez! 8)

dokkerral nem beszéltem pisiügyben :oops: , próbálok sokat inni :roll:
majd jövőhéten megyek hozzá :roll:
addig csak nem lesz semmi baj, kicsit fájdogál a derekam+a méhem
Vendég
 


Vicus :D
igyál sokat az átmos, de szerintem beszélj dokkerral mert ha van valami fertőzés az nem éppen előnyös...nem akarlak ilyesztegetni csak a dokim erre mindig nagy hangsúlyt fektetett azért gondolom, hogy fontos...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vicus :D
még annyi, hogy ilyenkor asszem csinálnak kenetet, abból több kiderül...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi
Hát te is nagyon finishben vagy már. :D Drukkolok, hogy neked is ilyen "könnyű" szülésed lesz mint Tüncsinek.

Vicuska
Köszi a drukkot! Igyál igyál...de azért én is azonnal dokihoz mennék...nem a jövő héten....terhességnél a felszálló bacik komoly gondokat okozhatnak...Neked persze nem lesz semmi bajod...de minek kockáztatni?

Gröni
Köszi neked is a drukkokat!!!Te meg egyél szépen!!!! :D

Leírom, hogy milyennek érzem a hasam:nem a méhem görcsölget mint menzinél , hanem két oldalt középen van vmi húzódás vagy mi.
Most lyukas órám van és utána még egy.Délután megint szunya lesz mert csak fél5től tanítok egyet. :D

Képzeljétek:A suliban az egyik teremben már megint leszakadt a vakolat...komolyan mondom ez már vagy a 6. eset tavaly évvége óta.Most volt a legsúlyosabb:egy tanári asztalnyi darab ráhullott egy srácra...olyan 2-3 cm-es vakolat.Bevitték a kórházba...de asszem azért"jól"van.Komolyan mondom ez már botrányos! :twisted:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Szivböl gratulálok Dóra babához. :lol: Sok tejcsit és jó egészséget kívánok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babcsi!
Azta tényleg már csak pár nap és karodban tarthatod Gergely babát!!!!De jó lenne, ha mar november vége felé tartanánk...

Vicuska!
Szerintem se várj. Tényleg nem jó az a sok minden, ami a pisidben volt. Látod nálam is találtak bacit és egyböl kaptam antibiotikumot,mert baj lehetett volna belöle.

Vicky!
Én is le vagyok maradva, hogy mi van veled!! :roll: :roll:

Gröni!
Jó sokat fogytál. Nem is tudsz enni rendesen??
Azért próbálj meg, nehogy befektessenek.
remélem velem már minden rendben lesz, és decemberig egyben leszünk!!! :wink: :wink:

Krisz!
Vártam ám a pozitív tesztedet. :? Na de majd holnap. Ügyi vagy hogy ilyen türelmes vagy!!!! 8)

En egész türhetöen vagyok, keményedés sincs túl sok. :wink:
Viszont néha olyan nehéznek ézrem a hasam, mintha köveket cipelnék benne. Kismamik, nálatok is van/ volt ilyen??
susy75
 
 


Krisz
nem tudtam az előzményt, bocsi :oops: drukk nagyon++++++++

Susy
pihenj sokat. Amúgy milyen érzés ez a keményedés? :roll:

Gröni
igen, nagyon bejött :D jó cserét csináltam :wink: tessék szépen enni, irgum-burgum

Vicuska
ejnye bejnye, azért egy vizeletvizsgálat nem ártana, nem?


Felhívtam a védőnőt, jövőhét csütörtökön lesz jelenésem
:D :P kiskönyvet is ad rögtön? :P

Kép
gaby25
 
 


Krisz :D
köszi, bár már kicsi az esély, hogy Gergő befordul..nya mindegy...


Susy :D
olyan gyorsan el fog menni ez a hónap, hogy észre sem veszed!

bizony volt/van ilyen, és egyre nehezebb lesz! persze vannak napok mikor könnyebb, dehát a kilók azok kilók :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gaby!
el is felejtettem gratulálni a kis dobogó szívü babácskához!!!!!!!! :oops: :D
A keményedéskor a méhem kb fél percre összehúzódik,amit én úgy érzékelek, hogy a hasam szinte mint a kö, olyan kemény lesz. Vagy olyan minha egy kis labda lenne a hasamban, kidudorodik egy területen.
Ha nincs túl sokszor, akkor ez normális,mert a babamozgásokra is regálhat így a méh, illetve gyakorol a szülésre. Nálam sajna túl sokszor volt,ami megrövidítheti a méhnyakat. De szerencsére nem történt meg!!! :lol: :lol:

Babcsi!
Reméljük így lesz! :wink:
Akkor jó, ha ez normális!
susy75
 
 


Gaby
Én meg arról vagyok lemaradva, hogy neked hogy sikerült most a manó.Spontán?Mesélj!Minden érdekel!Mit érzetél és mikro stb stb.... :lol:
vizkriszisback
 
 


Krisz
Spontán :D Fél éve nem védekeztünk, már kezdtem aggódni, és mondtam páromnak, hogy októberben ficánka vizsgálat lesz, ha addig semmi, na erre megijedtek, és felturbózták magukat :lol:
Mikor meg kellett volna jönnie, 26. cn volt egy kis nagyon halvány rózsaszínes váladék, na ezek után nekem aznap, vagy másnap meg szokott jönni, és most semmi :P 30. cn mikor párom cicizett :oops: éreztem hogy érzékenyebb a mellbimbóm, és másnap teszteltem :D Cicim feszül azóta is, de nem túl érzékeny, pocim feszült, görcsölgetett, most is görcsöl még néha. Gyomorégésem van, de róka koma még nincs, émelyegni szoktam kicsit, de nem vészes. :wink:

Kép
gaby25
 
 


TÜNDI!!! DÓRA GYÖNYÖRŰ!!! Olyan mintha jópár napos baba lenne!!! Tök kisimult, szép!!! És hát ha szopizik, akkor maga a tökély!!! :D

Ticsi! Én is józan megfigyelő vagyok!!! :D

Vicus! Vitted a pisit? Mert akkor amiatt is tele lehet mindennel, amit ember el nem képzelne, hogy belekerülhet! A kenet lenne a legeredményesebb.

Krisz, már alig vártam a reggeli írásodat, erre... hmmm... ha Te türelmes vagy, én is! :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tüncsi :lol:


Sok szeretettel gratulálok Dóri baba érkezéséhez :)
Sok tejcsit és mégtöbb boldogságot Nektek :P
Vendég
 


Vicuska!

Én leszek most az ellenpéldája mindenkinek, de megjegyzem NEM AZ ENYÉM A KÖVETENDŐ!

Én ugye kókuszgolyókat dugdostam közvetlen a terhesség előtt! ÉS a kezdetetktől könyörögtem a dokinak egy kenetért, de azt mondta a 36. hétig nem veszélyes a babára, ha mégis ott van a baci...hát én ebben nem lennék olyan biztos!!!!!!!!!!! De ellene nem tudtam tenni semmit, kúpozni nem mertem, viszont a canestent gyártó cégnek remek reklámanyag lennék...azé figyletem, hogy vizszketek-e vagy ilyesmi, de szerencsére nem volt jele...
Én se várnék ha a dokkered hajlandó alaposabb vizsire menj el!

Krisz

A középső húzódás nagyon jó jel, nekem Árpinál volt ilyen, én azt hittem felfáztam, mert éreztem, hog y nem a petefészkeim görcsölnek, de nem is a mensis cucc...dottore mondta, hogy a méh egyből a húgyhólyagra kezd hajolni, és azt érzem!
Szóval aza zebra nagyon érik!

Kép
ticsimû
 
 


Írtam Tüncsinek smst!

Nagyon nehéz iccakája volt, sokat sírt a leányzó,de reggletől már húzta a lóbőrt! Most próbál pihizni!

Babcsi

Némileg azé hatott neki az EDA, csak sokkal jobban érezte, mint Ficinél...valszeg az időzítés volt más, meg hát a baba méretei...azt mondta Ficike 1 hósan volt ekkora!
No az se mindegy!

Jaj vajon nekünk mekkora a dinnyénk? Neked menyire mozog? Nekem má alig lehet helye, mert nagyon lájtos a cucc, de érzem, csak má nem olyan agresszíven forgatja a dolgait.

Suzy

nekem is kőbányám van néha, sőt most má elég gyakran!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D

a lényeg, hogy már túl van rajta és minden rendben van....

...szerintem nagy lehet a dinnyécskénk...enyém dinnye eléggé mozgékony, főleg, hogy a fejecske van felül ezért lehet jobban érzem...tegnap viszont akkorát rúgott belém, hogy csillagokat láttam percekig...

neked vannak jelek?....nekem egy-két napja a gátnál is fájdogál meg a keményedések...hmmm...kíváncsi vagyok kihúzom-e hétfőig...holnap megyek dottoréhoz, lesz NST meg minden....vajon hogy állhat a méhszáj? :roll:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Ticsi :D
ezek szerint Tüncsi Baba-Mama szobában van? ezt nyem tudtam :roll:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hali!

köszönöm a sok jó tanácsot pisiügyben :oops: 8)
most hívtam a dokimat, holnap reggel viszek be neki újra pisit.
(ő nem igazán aggódik, szerinte normális babásan :roll: )
a sógornőm meg pont most ilyesztett rám, hogy ebből vetélés is lehet, ha megmarad a fertőzés.... :shock: :shock:

ha a doki nem akarja, csak nem kezdek el antibogyót szedni?
egyelőre azt mondta, kezdjek el jó sok teát inni :roll:
(kár, hogy nem sört :lol: )

Babcsi, Ticsi!
vasárnapig ki kell tartanotok! :P :P
Vendég
 


SZiasztok!

Vicuska :D

Helyi érzéstelenítéssel csinálják. :? AZ injekció beadása fájt, utánna nem éreztem semmi. Majd amikor kiment az érzéstelenítő....

Ticsi :D

Köszönjük a képet! Nagyon szép Dóra!Imádnivaló egy kiscsaj. Tüncsinek pusz.

Littike :D

Jó, hogy újra benéztél.Azért többször is jöhetsz! :wink:

Vicky :D

MI történt?????? :shock: Remélem jobban vagytok!

Gyugyi :D

Gratulálok a lánykádhoz! És neki is gratulálok.

Krisz :D

Megértelek! Holnapra nagyon drukkolok egy jó erős duplacsíkhoz. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Babcsi

Ezek szerint igen...én se kérdeztem, de abból amit írt erre lehet következtetni.

Enyém dinnye a sarkával nyomkod...mondtam neki, nem arra van a kijárat, de nem tágít. Én tegnap éjjel éreztem egy olyat, mintha fúróval menne lefelé...most vagy beékelődött végre, mert eddig hátraállt a feje, vagy nem tom mi van...
Én majd hétfőn megyek megint, ki kell bírni addig, mert csak akkor lesz meg a tenyésztés...azt muszáj tudni a baba miatt...
Keméynedések nekem is vannak, de nem fáj sehol semmim.

Vicuska

Hát ez az, nekem is eztmondta a doki anno...hogy normális...hát kinek mi a normális egy kismamának, aki ennyi időt várt rá, mérmint a babára sztem ez nem normális, max a fehérje, mert a baba is egy parazita, a gyulladás az belefér, amíg megszokja a szervezet, de a vér meg a gennny az nem!!!!!!!!!
neked rossz lehet, hogy érted is mi van a papíron!!!!!!

én tök laikus vok, csak azt látom, ha kiemelik, hog ymelyik több vagy kevesebb

Kép
ticsimû
 
 


Babcsi :)
Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)

Krisz:)
Sok-sok zebra+++++++ a holnapi teszthez :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ticsi!
hát ez az, hogy értem.... :shock: mi nem spórolunk állatoknál az antibiotikummal (ami lehet nem mindíg jó, de asszem előbb csinálunk bacitenyésztést meg antibiotikum rezisztenciát, mint humánban.... :roll: , igaz nem olcsó az állatdoki, de ha valaki eredményeket akar(főleg ha a gazdi is közreműködő), akkor gyorsan és hatékonyan pörögnek a vizsgálatok.....nem 1/2 év a várkozási idő sérvműtétre, hanem 1 nap....vagy azonnal...stb, de ebbe most ne menjünk bele... :oops: .)
szóval azon is filóztam, hogy ha a doki nem is mondja én lehet elkezdek szedni augmentint, olvastam hogy azt lehet babásan is. :roll:

drukk hogy kibírjátok hétfőig milyen tenyésztést néznek? :roll:
Vendég
 


Hali!
Méghogy a véres gennyes vizelet nem gond....hát én jól beolvasnék annak a dokinak...vagy a párom ha én nyuszi vagyok...neki már ki van a tö*e a béna orvosokkal.

Amúgy a párom nem aludt túl jól az éjjel, mert tudta, hogy esetleg tesztelek.De ő csak később kelt mint én...nem is bírta és idő előtt felkelt...de csak miután én elmentem.Parázik ő is, na meg főleg félti a lelkem.

Délután megint aludtam 2 órát, 37,3ra ébredtem.

Holnap megpróbálok megint tesztelni :D .

Na megyek dogákat javítani. Vki kérdezte a múltkor, hogy mit tanítok,hát ANGOLT. :D

Princzike
Köszi a drukkot. :lol: Elkél.

Zsu
Neked is köszi.Annyit teszteltem már életemben...de most parázok.Na meg egyrészt úgy vagyok vele, hogyha terhes vagyok az vagyok a teszt nélkül is. :D Csak talán nem ártana egy kis progi ha tényleg babó van.

ticsimű
Te is mindennnapos vagy már!!! :lol: Elére is sok sikert és könnyű szülést!!!

Tündi
Pihengess sokat!!!Úgy imádom a friss baba illatot...biztos csudijó együtt lenni Dóra babával...hát csak a sírás fársztó gondolom.De ő is megnyugszik hamar ha megszokja a környezetét. :D

Na mindenkinek szép jó éjt!!!
vizkriszisback
 
 


Tücsikém :P

Nagyon szép Dórika, gratulálok hozzá!!! Gondolok Rád sokat, ez az első pár nap a kórházban igen húzós, pláne, ha veled van a kicsi. De a tejcsi miatt, meg a babának is jobb, én is ezt választottam.

Babcsi :P

Hogy vagy? Gáttájék fádogálása gyanús :wink: Alvás?

Ticsi :P

Bírod még?

Krisz :P

Ne csigázz minket! Bár én is csak a 36. napon tesztelem, v a 34-en.
Mert ahogy késett, úgy rögtön csináltam és tiszta neg lett. Nem jelent még semmit, kinél hogy emelkedik a hcg szint. Drukkk++++

Gröni :P

Szijja, jó, hogy jelentkeztél! Már mingyá betöltött 32!!!! Ügyes vagy és úgy érzem jó a kedved!!!

Susy :P

Örülök, hogy jó a helyzet. Kitartás neked is!!

Mami :P
:?: :?: :?:

Vicus :P

Pisit kell ismételni, helyes.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Krisz, én voltam az a valaki, aki kérdezte hogy mit tanítasz. És én is angolt. :)

Fél napomat a dokim várójában töltöttem, és bromocriptinnel távoztam... most meg pihentetem a karomat, mert jópár kísérlet kellett ahhoz, hogy vért tudjanak venni tőlem, már most szép színes, meg duzzadt, meg minden ami kell..

Dóra baba viszont szívet melengetően gyönyörű! :)
Vendég
 


Vicus :D
miért is? Aznapra fogadtál? :D :D :D

az újrapisivel egyetemben vegyen kenetet is! Mit spóról rajtad ez a doki ? :evil:


Ticsi :D
kitartás hétfőig! Nekem nem is cinált kenetet a doki, csak pisipróba volt, de az totál rendben van!


Princzike :D
Köszi! :D


Bogáncs :D
Köszi megvagyok! Alvással nincs gond, lekopogom..Képzeld, nehezebb volt úgy a 8. hónapban mint most...valszeg már megszoktam, hogy húz a pocim :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hallo hallo


Tündi!!!!!!!!!!

óje és ójeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...gyönyörű ez a kisjány odavagyok :)

kitartás a benti első napokhoz sok sok ölelés tőlünk :)

most cask gyorsan magunkról, majd hajalban jövök hosszabban... :shock:

voltam ma a klinikán a belgyógyász dottorénél---igazolni láccódik a terhességi epepangás romlottak az értékek a múlt héthez képest.....kaptam gyógyit, ami enyhítheti a viszketést és javithatja a labor leleteket.....vágjátok ezt az óvatos fogalmazást ettől falnak megyek..... :evil: talán igen talán nem....ők nem felelősek semmiért ugye----na jó nem dühüngök

rengeteget kellett várnomés rettnetesen meleg vot komolyan majdnem rosszul lettem mi a fenének kell igy befűteni, minden kismama legyezgette magát keményen----

nadeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

lényeg a lényeg............reméljük hat a szer és a javuláááááááááás utjára lépek :)
Vendég
 


Mami :D
hogyaza az epepangásba :twisted: de naná, hogy javítani fog rajta a szer!! :wink:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok csajok! :D

Nagyjából visszaolvastam az elmúlt 3 nap termését. :wink:

Tünde :D Gratulálok Dóra babához, gyönyörű, és nekem az első másodpercben az ugrott be mikor megláttam a képen, hogy egy az egyben nővérkéje. :D Iszonyatosan hasonlít rá! Sok boldogságot Nektek a kibővült családban! :wink:

Gaby :D Gratula a dobogó szívű picurkádhoz! :wink: Bizti már kapsz kiskönyvet. :P

Ticsi :D Sajnálom a pénztárcát, iratokat, pénzt.... :D :evil: Vigyázz magadra és kitartás! :wink:

Babcsi :D Neked is. Látom már jönnek a jelek. :wink:

Gyugyi :D Gratulálok a kiscsajodnak a győzelemhez! Megérdemelte, gyönyörű! :wink:

Princzike :D Ne keseredj el a hónap miatt... :? Akkor most rúgj be, mondd hogy mikor iszol, biztosan lesz itt partner is hozzá. :D Másik endos nődoki jó ötlet. :wink: Munkahelyen meg volt a bejelentés főnöknek meg közvetlen kollégáknak. Gratuláltak és páran meg is kérdezték, hogy akkor még miért dolgozok? :shock: Nem akarják, hogy stresszeljek. :wink:

Krisz :D Én is küldök erőt a reggeli tesztedhez! :wink:

Vicky :D A szemeddel van valami gáz? :roll: :roll: :oops: Mi a baj? :roll:

Zsu :D Egyik barátnőm vagy 15-öt leszedetett magáról. Csodállak benneteket, én nem merném... :oops:

Vicuska :D Jól tetted, hogy felhívtad a dokid. Hajrá újra pisi! :wink:

Képzeljétek hétfőn voltam EKG-n. Hát ölég rossz lett az eredmény. Össznye-vissznya kattogott a szívem. Dokinéni mondta ez bizony nem szép. Éreztem, éreztem ahogy dobog a szívem. Régóta van ilyen, már vagy 10 éve. Aztán pár perc múlva mondtam már nem érezem. Akkor újra nézte és akkor tökéletes volt. Mondta kell kardiológiai kivizsgálás. Ma voltam vissza házidokinál. Magne B6 3x2, Panangin alkalomadtán, új vérvétel mert a nőgyogyis vérvételen csomó mindent nem nézetnek a nőgyogyik. Plusz vissza a kardiora, kapok valami 24 órás EKGs monitoros izé kütyüt. :roll: :oops: Megijedtem, el is pityeredtem magam hétfőn az orvosnál. Kérdezte Magne B6-ot szedem? Mondom nem. Miért? Nem mondta senki. Aszongya szörnyűek ezek az orvosok. Mondom nekem mondja? Röviden felvázoltam a sztorimat, hogy minden bajom az interneten gyógyítom. Úgy váltunk el, azt mondta, "Továbbra is olvasgassa az internetet". Amúgy nagyon szimpi doki volt. Na most a cukorbajom mellé még ez is... :( :cry:
Jövő csüt megyek nőgyogyihoz, alig várom hogy láthassam Bogyókámat hogy minden rendben vele. :roll: De biztosan. :wink:

Puszikálok mindenkit. Megyek alukálni.
fenci
 
 


Éjt!

Fenci

Jesszus...hát ez má nem hiányzott! Reméljük hamar helyreraknak...na ezek után én se dolgoznék! A szíved egyre nagyobb terhelésnek lesz kitéve, sztem jobb lenne pihizni!

Babcsi

Érdekes, hogy nem csinálnak kenetet, mert ha van benne baci, akkor a baba rögtön születés után kap rá antigyógyit, mert a szülőcsatban elkapja...nekem csináltak Árpinál is. Lehet a dokid annyira tudja, hogy csaszis leszel? Hát ott valszeg ez nem áll fenn!

Vicuska

Verd ki a balhét, ne csinálja má...vizsizzen meg rendesen...azé óvatosan az augmentinnel...az is antibogyó, és a 12. hétig nem kéne...

Vissza kell olvasnom...szita vok

Kép
ticsimû
 
 


Folyt...

Vicuska

Konkrétan nem tom mit néznek..a legtöbb embernek streptococcust mutat ki, erre kapja az anya, és a baba is az antigyógyit

Krisz

Tesztelj lécci, amíg egyben vok, mert honnét fogom megtudni... :(

Bogáncs

Amennyire akartam szülni, most lelohadt a kedvem. Még bírom, most nem is gondolok rá. Se nyákdugó, se fájdalom. Nem paráztatom magam, mert félek piszkosul, hogy mekkora a gyerek...hétfőn megtudom, no majd onnan leszek para!

Pompom

Vérvétel ügyben társra leltem benned. Nekem mindkét kezemet végiggyakorolják, mire valami jön valahonnan. A Phenilbutazon krém nagyon jó ezekre a sérülésekre...én bekenem vastagon a szivárvány, és két nap alatt eloszlik...gyógynövényből, a fekete nadálytő a befutó, de az sztem hosszabb idő alatt hat.
A lényeg ugyanaz, eloszlatja a vérömlenyt, és nem tud kialakulni rög...sztem valamelyiket próbáld ki!

Babcsi

A pisipróba az rendben volt nálam is, de pl ismizek olyan embört, akinek rendeben volt, és mégis pozi lett kókuszra!

Mami

Ettől a melegtől én is félek, nem is viszek bundabugyit! Hát tood mér fűtenek? Jobban terjednek a bacik, tovább kell bennmaradni, oszt jobban dől a lé...
Küldöm az epeserkentőket!
Nincs vmi amit tudnál használni még? Folyékony vagy homeos?

Kép
ticsimû
 
 


Mami!
sajnálom :evil: :( , remélem a gyógyik beválnak :roll:

Fenci!
kezet foghatunk ekg ügyben :? nekem 2,5 éve derült ki a ritmuszavarom.1 hónapig jártam kardiológushoz, volt 24 órás kütyüm is, sziv uhu...stb.nem derült ki semmi igazán, nagyobb a balkamrám....állitólag a stressz miatt :shock:
aztán nem mentem többet, gyógyit nem szedek,nem érzek igazán semmit, néha szúr a szivem. :?
máshol meg azt mondták(a sürgősségin, ahova először küldtek a házidoki, amikor meglátta az ekg-m), hogy egyeksok banánt, mert biztos alacsony a kálium szintem. :twisted:
egy kicsit én is aggódok mi lesz, de csak nem lesz baj.
Persze azért te vizsgáltasd ki magad :roll:

hozott apa haza tesztcsikot,és ezzel nem láccik vér a pisimben :roll:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Nem tudok jó híreket mondani csajok. :?

A hőm 36,8 volt reggel...na az már nagyon nem fasza.Megvártam amíg párom felébred, hogy megbeszéljük, hogy akkor most legyen-e teszt vagy nem.Mondom végülis ellőhetjük mert ezen hő alapján én már nem várok pozitív tesztet,tehát olyan nagy csalódás sem érhet, és hát nem is lett az.
Ha bízni lehet még a hőben akkor 1-2 nap múlva megjön.Hát kár érte...de hát mázli is kellett volna a pozitív teszthez mivel fogalmunk sem volt mikor van pé és hát elég ritkán lövöldöztünk Angliában.Úgyhogy biztos ott volt pé és mi pont nem próbálkoztunk. Ebből kiindulva pozitívan vágunk majd neki a kövi hónapnak és tuti eltaláljuk a pét. :D
Viszont akkor most megint jöhet a Grace Klinika meg a torna...nehogy má terhesnek nézzenek ok nélkül. :wink: :lol:

Köszi a szorítást és bocsi, hogy az egész topikat túráztattam vagy egy hétig erre meg nem jövök pozitív hírekkel. Okosabban kéne ezt csinálnom, csak gyártottam itt a tüneteket és már párom is annyira reménykedett szegény...

Na pusszantás mindenkinek!Legyen szép napotok!!!
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

KRISZ??????????????

KépKép
zapáné
 
 


Kép
Basszus.......... :(

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Krisz

A manóba :evil: ...... Sajnálom! :(

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz!
Sajnálom!
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Krisz!
Sajnálom! :( De látom a pozitív hozzáállásodat. Ez jó! :wink:
Mert így sikerülni e kell!
kolibri28
 
 


Krisz :? :( :(



Fenci :D
Hogyaza :evil: De bizti semmi komoly! Azért most fő a pihenés!!!


Ticsi :D
Hát, szerintem is tudja, hogy csaszi lesz oszt kész....

Te meg látom egyre idegesebb vagy!! Kicsit nyugííí!! Nem szabad mert kelleni fog az erőd! én is ezt mondogatom magamnak!!!!


...voltam dokibánál...méhszáj teljesen zárt, minden rendben....hétfőn reggel megyek be és aznap csaszi...annyira izgi...már alig van pár nap.....

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok! :lol:

Krisz!
:( :( :(

Kép

ha megjön, akkor utána mit tervezel?mármint lesz lh teszt, vagy uhus tüszőkukucs vagy ilyesmi? :roll:
drukk a kövi hónapra :wink:

Babcsi!
hűha :shock: , már csak kevesebb mint 4 nap 8)

voltam dokinál reggel, vittem pisit, délután lesz meg az eredménye.
meg volt uhu :P , de csak hasi, szóval nem sok minden láccott(főleg hogy előtte muszáj ( ly?) volt elmennem pipilni, de ugye hasi uhura teli hólyaggal kellene menni, mert akkor láccik jól a méh.
nya mindegy, azért ott volt és láttuk! 27 mm és a gép is pont 9 hét 6 naposnak dobta ki a korát. és mozgott.
mondta csinálhatunk hüvelyit ha nagyon akarom. :roll: , aztán inkább nem birizgáltuk a babát :D


Kép
Vendég
 


Vicus :D
óriási gratula a kis drágához!!! Igaz milyen megható látni a picurit mozogni :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vicuska!
Jó lenne, ha minden renben lenne a pipiddel. Szorítok. :wink:
Egyre nagyobb a bébid is!!!!

Krisz!
A francba!! :evil: de legközelebb sikerül, ha már pé-d is van!

Babcsi!
tényleg izgi! :P Már csak pár nap!!!!!
Off: Az olajfestéket mivel lehet könnyen kimosni ecsetböl, edényböl? eddig akrylt használtam azzal nem volt gond, viszont tegnap olajjal festettem és hát nem olyan egyszerü kismosni mint az akrylt. :? :?

Fenci!
Remélem nem rendetlenkedik a szíved többet. A pihi biztosan jót tenne!

Ma voltam diabetológusnál, szerencsére jók a cukor eredményeim. Viszon ahogy megérkeztem elkezdtem szédülni, gyorsan lefektettek,mert majdnem elájultam. A vérnyomásom a béka segge alatt volt, ott feküdtem a dokinál vagy fél órát mire jobban lettem.. :oops: :oops:
Nem is mentem be a rendelöbe hozzá, hanem ö jött a vizsgálószobába és fekve beszélgettünk!! :oops:
susy75
 
 


Napot!

Krisz!

A betyárba! De nagyon jó a hozzáállásod, irigylem!

Babcsi

Igazad van, egyre idegesebb vagyok! Az éjjel olyan szar volt, hogy azt mondtam, szedjék ki belőlem vhogy mert én ezt má nem!!!!!!!!
Tudom hülyén hangzik, de Árpival nem volt ilyen nehéz! Akkora a hasam, és beton kemény, és mindenemet nyomja, és iszonyúan fáj már...én nem értem, hogy lehet ekkora különbség, mekkora lesz?????????

Nagyon irigyellek a hétfőért, még akkor is, ha tudom, hogy a csazsi után sokkal nehezebb lesz minden, de túl leszel rajta!

Főzök kínomban...enni nincs kedvem egész nap almát majszolok!

Tüncsiék ma mennek haza!!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?