Új privát üzeneted érkezett!

Cóval sziiijjjjjjjjjjjjjjjjasztok minden kedves nagynak és 6-7 hónaposnak.

Az elmúlt napokról ugyebár nem lehet nem reagálni (??! :roll: :roll: Juditk, sztem nálad a pont, aki jön, jön, aki nem nem.
Konkrétan kaptam kérdést, megyek-e zárt topikozni. Megyek, ha ott (is) lesznek barátaim. De ez a topik, olyan, amilyen, a fene egye, csak a mi kölkeinkről, a pocakosodásunkról, a szülési és egyéb testnedveinkről és RÓLUNK szól(t). Részemről maradok, és ha azt látnátok, hogy eltűnök, hát nem azért van, mert duzzogok. Szeretek itt lenni, közöttetek, a lüke ötéves viták is csak hozzánk tartoznak. Ez itt kérem, mi vagyunk.

Az építkezés körül annnnyi szívatásban van részünk, hogy leírni sok lenne. Azért csak-cak alakulunk, mint a púpos...
Páromnak múlt hét második felében összetörték a kocsiját (taxis :!: ez a megélhetésünk, képzelhetitek :evil: szokásos cirkusz a biztosítóval, stb.........)

Norton harap mint egy kiskutya :shock: :shock: ott tartok, hogy mindent kipróbáltam, mellbimbóvédőt, rászólást, blablaaa.... hatástalan, reménytelen, úgyhogy szoptatok így. Mérlegelnem kellett, mi a fontosabb, hogy fáj, vagy hogy csibe anyatejes legyen. Nem volt nehéz a döntés.

Bocsássatok meg, ha nem reagálok most külön, de én bizony nem vagyok áptudét, semmilyen értelemben (étsd egy zsíros dagimami vagyok aki egész nap sütit zabál és gőze sincs a topik dolgairól 8). Mindenesetre tsók minden kicsinek és nagynak.

Ja és rakjatok mán fel több képet, mert akkor azt átfutom, ha nioncs is időm olvasni, és abból máris összejön egy fasza kis hozzászólás- mindenkinek tudok szépet írni :lol: :lol: :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Pati!
Nekünk még ezek szerint szerencsére nincs fogunk :)

Szilvánusz!
Te is jó sokáig nem jöttél...Fő hogy itt vagy...

És egy videó Nimóról (nézzétek el nekem, hogy nagyon meg voltam fázva, nem kaptam levegőt az orromon, ezért úgy veszem a levegőt mintha maratont futottam volna). :(
Mászni még nem tud, nekünk ennyi a tudományunk. :lol: :lol:
http://www.indavideo.hu/video/Nimrod_ul

Kecskemétiek!
:!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit! Itt vagyok, mindjárt küldön az sms.t!!
Anna neked is!

Csóközön, jó éjt!
Vendég
 

 
 

Kacika!
Már nem az a számom!!!
Hanem a régi!!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Judit!

Haláli a szinkron Nimi ülőtudományához!
Tack! :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kacika!
Áronnak a gyeplabda és az ijjászat tetszett nagyon, Csengének talán a sielés! :wink: :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kacika, Judit,
bocsi, egész du nem voltunk itthon, mamiztunk, aztán meg az esti műszak....szóval: szuper, Kacika megyünk hozzátok!!!! Szólok, amikor indulunk, oks?

KépKép
kmanna
 
 


Szilvánusz, Fanetta, Pumperka, Pati: dejóóóó, hogy jöttetek!

Tegnap nagyon drámai volt a hangultom a topikkal/ban történtek miatt. Alapvetően azzal értek egyet (asszem Kacika írta), hogy írásos formában nem lehet ilyen témákról, ilyen formában vitázni. Legalábbis szerintem...de az biztos, hogy én nem megyek bele, mint ahogy az látszott is. Ahhoz személyesen kellene ismernünk nagyon jól egymást, a másik életét, gondoltait, stb. Egymás szidása, ilyen-olyan becsmérlése pedig nagyon távol áll tőlem, és fáj még olvasni is ezeket az indulatos szavakat, mondatokat.
A lényeg, hogy ma új nap virradt, remélem sikerül lapoznunk, és mindenki a régi kedvvel osztja meg örömét/bánatát velünk!!!

Az még eszembe jutott, hogy ha valakinek személyes problémája van a másikkal és nem lát az indulattól, az megtenné, hogy priviben vezeti le ezen feszültségét, mert azzal, hogy itt közzéteszi, sokunk kedvét szegi/hangultát rontja el, akár napokra...- csak egy ötlet

Pati,

asszittem, sikerült leszerelned a kis haramiát!!!! :roll: :roll: Hős vagy!

Bosek,
(ha még olvasod), motoros cimbova, nekem hiányzol ám innen!!! :)

Niki,én is imádom nézni a képeiteket!!!!!!!!! Szóval, ha még van kedvetek, én nagyon várom az új Lilla fotókat! :wink:

Fanetta,
hogy miket művel Pankalina??? Gondolom, mint minden kortárs, ő is elindult felfedező útjára ebben a hatalmas világban, és közben azon töpreng, vajon mi is lesz belőle, ha nagy lesz:
- botanikus: előszeretettel tanulmányozza minden növény levelét, majd rántja magára a teljes cserepet földestül és hümmögve odébbáll,
- dj vagy vendéglátós: partizás bármikor elképzelhető éjfél és hajnal négy között, éles sikítással és hangos kacagással egybekötve, kb. 2-2,5 órán keresztül
- divatdiktátor: hangos kurjantgatásokkal élvezi, ha egy nagy halom ruha tetején túrhat, válogathat kedvére a zoknik, gatyók között, és nyomja le torkig öklendezve az adott darabot!
- gasztronómus vagy takarító: mert minden de minden szösz, csat, porcica, rojt, hajszál, pók!, összeszedve a pici szájban köt ki...
és míg ezt eldönti, én nagyokat röhögve próbálom menteni a metnhetőt és agyonpuszikálni a kisbestiát, mert imádom minden mozdulatát!!!!!!!!

KépKép
kmanna
 
 


Kacika!
Küldd el légyszi a címed pü.-be hogy a térképen tájékozódjak...
köszi

A régi számom él!

Pumperka!
Tesóm azt mondta, hogy ne jelentkezzek a megasztárba. Vajon miért? :D

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Hello, most jöttünk anyóséktól, már megint buli volt úgy látom :) (lám, lám, lenyomok egy pohár bort és mindent vidáman tudok látni...)

én azt hiszem Monácska Nórijának mai hozzászólásával értenék egyet leginkább miszerint:

jkfpewojklwrtn vüöóü 16542őé. -éőér.-é6+-.--1
2úá3

:) :) :) (fogalmam sincs ennyi idő után, hogy kell idézni)

ez az Nóri, mondd meg a magadét máskor is!!!

Patti, gratula újabb kiskutyátokhoz! :)

Szilvánusz, mit is kell csinálni ahhoz a pizzához? elvesztettem a fonalat...és kicsit visszaestem a fogyókúrában

Niki, még vacilálok borostyánlánc ügyben, nem tudom hiszek-e benne igazán...bár biztos csini lenne benne Eszter

Judit, irány a Megasztár!!! :) nekem tetszett, Nimi is látom majdnem stabil. Eszter is ilyneket zakózik néha

ja csak még annyit, hogy ma visszaolvastam az első pár oldalát ennek a topiknak meg azt amikor szültem és teljesen elérzékenyültem.
akármi is lesz itt én mindig örömmel gondolok majd vissza egyszer ezekre az időkre :)
oh, mindjárt sírok...:) hol is a második pohár borom??

Na jóccakát, még ki kell józandonom az éjszakai műszakig[/quote]

KépKép
judit18
 
 


SZIIIIIIIIIIIIIIIILVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNUUUUUUUUUUUUUUSZ!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

mi van avval a pizzával má???????????????????????
8) 8) 8) 8) 8) 8)

Judit, erre nem is gondoltam, hogy +1 kiskutya... bakke :shock: :shock:

Juditk, király az ülő Nimi!!!!

Kmanna, hős nem vagyok, inkább talán mazochista... de csak picit :wink: :lol: viszont csúcs, amit írtál a mileszhanagylesz témában. stimmel!! :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judit!

Nimit meglestem én is!!!!!
Annyira fain, ahogy imbolyog!!!!! :) És Levi se menjen még amegásokhoz jó????? :lol:

Kmanna!
Hát ez a Panka!!! Nekem a ruhakupacos a tuti sikítozós!!! Meg a szöszös!!!!!

Patti!
Minnyá kapol fotót, ha el nem cseszem így nagyon későn!!! Annyira édesek együtt!

Judit18!
Szívem, te berúgtál???? Ne máááááááááááááá Nagyon vigyorgok! És kujvája irigyellek!
Vendég
 


Kép



Kép



De még mindig széjjel szarik az udvarban......... Mármint a kutya!
Vendég
 


Basszus-basszus! Annyit írtam nektek! Több, mint 1 órán keresztül! :cry: :evil: :(
Én hülye nem másoltam ki mielőtt rányomtam volna az elküld gombra. :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:
Nem tudom újra írni, nagyon késő van.

Pusszantok mindenkit, megpróbálok előbb-utóbb újra írni.

biribon
 
 


VIBURCOL a kúp, homeos, nyugtatós. Pl. fogzásnl szokták adni. Még nem próbáltam

potyka
 
 


Nimi de cuki, és milyen klasszul ül!
Vendég
 


Kmanna!
Nekem is nagyon tetszik a mi leszel ha nagy leszel filozofálás... :lol: :lol: :lol:

Nóri tényleg jókat írt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És ari a kutyussal...

Biribon!
Menet közben is másolgasd (én úgy szoktam, hogy csak azt nyomom meg hogy másol de nem illesztem be sehová, és akkor ha elszáll még beilleszthetem újra) Tudom milyen bosszantó jártam én is úgy... :(

Kacika!
Ok.

A felvétel Nimóról kb. 2 hete történt, azóta már nagyon szépen stabilan ül.. :lol: :lol: Levente meg még mindig ugyanolyan hamisan :lol: énekel. :shock: :( :lol:
Szerintem én sem sokat fogok már kupálódni éneklésügyileg. (bár mondom egy mentségem van, akkor voltam nagyon beteg). :oops:

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Pumperka!!!

Ajjjjjj, ha tudnád, milyen szarul vagyok én is..............
Szédelgek a láztól!

Csenge változatlanul nagyon tetszik nekem.

Most emgyek, vár az ágyam!
Vendég
 


Szaisztok!

Átolvastam pár oldalt, de én nem igazán tudom, hogy miért is volt ez a vita.Bár én annyira ilyenekkel nem is foglalkozom.Utálom a vitákat egyszerűen nagyon.Gondolkodtam, hogy írjak e, hisz mióta Tifani megszülettet én sem írtam annyit mint előtte.
Na mindegy témaváltás.

Más:
Tegnap reggelre Tifani benyalt egy kis náthát :( , kijött megnézni a gyerekorvosunk, szerencsére semmi komoly, csak az orra folyik, mondjuk így is sajnálom szegényt, mert mindig felébred mikor "ki zavarja az orrában a cicakaka".Megpróbáltam szépen fogalmazni.
Egy picit én is elkaptam tőle, úgyhogy mézes teázok.

Nagyon szépek és ügyesek a babák. Nálunk Tifani szépen ül magába, meg egyfolytába rugózik. :lol:

Megyek mert szegény megint szörcsög. :(

Kép

Anita
Pam Brown: "A legőszintébb mosoly a csecsemőé.
Abban nincs semmi csel vagy számítás, csak színtiszta ÖRÖM."
gy.anita
 
 


Jó reggelt!

Kecskemétieknek nagyon jó talit! :)
Mpatr, szia! Sajnálom nagyon az autót, remélem gyorsan sikerül megjavítattni, ja és nem túl nagy a kár. Örülök, hogy írsz nekünk a továbbiakban is. Mi van Eszterxx-ékkel?
[quote]M írta:egyek, ha ott (is) lesznek barátaim

Miért ott nincsenek? ;)
Juditkecskemét, nagyon ügyesek a fiúk! :)
Kmanna, nagyon aranyosan leírtad miket művel Pankalini, jót nevettem én is ahogy elképzeltem. :)
Mona, nem semmi, hogy ilyen közel engedted Nórit a kutyához... (mondjuk én nagyon félek a kutyáktól) Jobbulást!
Biribon, annyira sajnálom, hogy eltünt az irományod... remélem újra be tudod majd írni. :) És örülök, hogy nem rettentél el a fórumtól. :)
Judit18, csak óvatosan azzal a borral, bár két pohárka nem árt, csak gyógyít. :wink:
Pumperka, tök jó, hogy voltatok a sportágválasztón, köszi a képeket! :)
Panny, mi is jobbos! ;)
Kiszazsu, elfelejtettem leírni még egyik nap, de az éjszaka közepén eszembe jutott: az "up to date" naprakészt jelent és Feri nap, mint nap használja ezt a szót, hiszen a munkájában is mindig "up to date". :) Szóval nem akart ezzel semmire sem utalni és a Norbi "update" tuti nem jutott erről az eszébe.
Szilvánusz, nagyon light-osan fogalmaztál... :(

Na most megyünk Pomázra a rendelésre, mert Lilla köhög és az orra is folyik. :(

KépKép
KépKép
mni
 
 


Szisztok lányok,
Na még egyszer utoljára írok nektek, a saját tanulságaim is érdekesek lehetnek az ügy szempontjából. Először is, bár már egyszer írtam, de még egyszer, ne haragudjatok, hogy belerondítottam a topikba, és sokaknak rossz érzést okoztam. Nekem is rossz érzést okozott, becsszó. Tegnap elkövettem azt a hibát, hogy elolvastam este/éjjel a topikotokat, pedig megfogadtam, hogy nem fogom, de hát hamar meg fogok öregedni az ziher, kíváncsi fajta vagyok… nem kellett volna, vagyis mégis, mert így legalább megint lehetőségem nyílt az önkritikára, nem vicceltem, én tényleg nagyon önkritikus típus vagyok, próbálok mindig jobbá válni (szinte hallom ahogy fanetta felhördül.. :D )… szóval kimondottan rossz érzések keletkeztek bennem, mert majdnem minden hozzászólásban megérintett valami, és elgondolkodtatott. Csak a lusie meg a fanetta hozzászólásain vihogtam, arra gondoltam, hogy na, ez a kettő pont olyan vehemens elborulós agyú mint én… :D bár számomra az ő reakcióik voltak a legérthetőbbek, kétségtelen, hogy csak ezekből nem épültem úgymond… és ekkor eljutottam addig a felismerésig is, hogy akkor ugyan a feri miért is épült volna az enyémtől? Na, itt már tök kész voltam magamtól… 8) de, legalább tényleg szolgált részemre tanulsággal az eset, sokkal-sokkal többre megy az ember normális, elgondolkodtató stílussal, mint forrófejű fikázással… szóval bocs lányok, mégegyszer, tényleg nem ezt akartam, nem így kellett volna, asszem leszokok a fórumozásról, és foglalkozom helyette sokkal fontosabb dolgokkal, ez a legigazabb az egészben. Szóval akkor még egyszer: kedves feri! te nem ismersz engem, nincs is hozzá közöm, csak kicsit, hogy is mondjam… csajokat lenézően, meg kioktatóan jönnek le nekem a hozzászólásaid, az is lehet, hogy tévedek, csak gondoltam szólok, hogy próbálj meg ezen változtatni, mert sokakban ez rossz érzéseket kelthet. Tényleg csak jó szándékból szólok, ha te nem így látod ezt az egészet, akkor felejtsd is el, üdvözlettel blabla… :D
Gondoltam még futtatom magam kicsit sztorikkal, hogy voltaképpen kedves jányka vagyok ám alapból, de hagyjuk, nem célom, hogy megkedveljetek, csak hangsúlyos bocsánatot akartam kérni a rosszérzés keltésért, ez kipipálva, úgyhogy nem zsibbasztok tovább senkit, ágyő… :D
Illetve még egy kicsit, na… :D küldeném az egyik kedvenc számomat a márciusi lányoknak, jó hangosra csajok, és rázni a seggeket (mondjuk klipje sajna nincs, de a zene nagyon ott van)
http://www.youtube.com/watch?v=oBb3CiJ-ANw
Pusszantás, becsszó nem írok most már többet, tényleg tényleg :D
Vendég
 


jó ez a szám...

nem tud valaki egy jó rakott padlizsán receptet? amiben hús is van (Attila miatt muszáj)

egyébként nem is vagyok olyan alkesz :) csak tegnap már kész voltam, hazavezettem anyósomtól (3 óra...) majd utána full lakástakarítás, kicsit összeestem utána
de megint megállapítottam, hogy mióta elhagytam a 30as évszámot plusz mióta szültem nem megy már a duhajkodás büntetlenül

megkaptam a honlapját a Keletis turkáló-bandának van egy csomó boltjuk és megvan, hogy mikor jön új cucc
ha valakit érdekel
gondolom babaruha van mindegyikben
http://www.hadakft.hu/

KépKép
judit18
 
 


SZIJAAAAAAAAAAAAA PATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te hüle azt hiszed ennyivel már meg is kapod a pizzámat?? Na felejtsd el. Te ide hazajössz, nem pedig vendégségbe, szóval szó se lehet róla. Abban van némi igazad, hogy ahogy most állnak a dolgok, még ahhoz is bátorság kell, hogy írjál nekünk IS, de ezért maximum jóérzés jár részünkről, nade a pizzám. Azt a vadiújaknak tartogatom. :lol: :lol: :lol:

Ha megmár itt vagy gyorsan beszámolhatnál eszterről, persze csak ha jóváhagyja, és a többiekről is majd, akik úgy döntenek ide már nem. De persze csak ha jóváhagyják.
Amúgy milyen az a zárt topikozás. Ugyanitt megy a babaneten és csak az írhat aki meghívót kap? Vagy hogy működik?

Egyébként meg örülök neked, téged meg Zsut azért nem is vettelek bele a felsorolásba, mert azért a szívem mélyén bíztam, hogy ti a kétlaki élettel is meg vagytok békülve. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lusie: hintát már kipróbáltuk többször is teccik neki. Annyi a gond, hogy egyelőre még nem fér el a lakásban így az erkélyen van, oda meg ugye be kell öltöztetnem, szal kicsit macera, de olyan jól elvan benne, hogy megéri.
Monácska: nem nagyon készültek fotók, mert le volt merülve folyton a gépünkön, de azért majd igyekszem feltenni néhányat. Amúgy nagyon jó volt Erdélyben, Marci tök jól viselte mindkét utat, szóval most optimista lettem, hogy bármilyen nagy útra hajlandó vagyok vele elindulni. Nagyon cuki, édes és szép Nóribaba.
Pumperka, Lusie, Biribon, fú és volt még valaki, ja tudom Judit18: nagyon jó az új avatarotok.
Panny: Mi is akarunk menni jövőre Alsópáhok, szóval nagyon várom én is a fotókat. Tudod, a szimpi kölcsönös ..forever. :oops: :oops: :oops:
Kmanna: nagyon jó stílusban írsz. Neked mi a végzettséged?
Potyka: az öcséd iwiwes fotóján az én urammal van. Aha, ismerjük őt, sőt jobbat mondok az uram már volt is nálatok :wink: :wink: :wink: :wink:
Foster: na ugye, ugye??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Szerintem inkább ne tűnj el, ha van ledved maradj és írj.

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Ohóóóóóóóóóóó Foster!! Üdv a csapatban!!!! Nézz be hozzánk máskor is, örömmel vesszük a hozzászólásaidat is!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Ja és még valami Foster: legégett a szívpörköltem, meg a tököm a sütőben, miközben veled voltam elfoglalva!!!! (arról nem is beszélve, hogy hamarosan jön anyós ebédre) Ezt azért egy bocsánatkéréssel nem úszod meg!!!!! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2008.10.01 12:39-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Hali!

Megvolt a tali, teljes létszámban :lol:
Jó volt nagyon, csak mint mindig, rövid.
Íme néhány kép:
Kép
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


[quote="szilvánusz"]S írta:szilvánuszZIJAAAAAAAAAAAAA
Te hüle azt hiszed ennyivel már meg is kapod a pizzámat?? Na felejtsd el. Te ide hazajössz, nem pedig vendégségbe, szóval szó se lehet róla. Abban van némi igazad, hogy ahogy most állnak a dolgok, még ahhoz is bátorság kell, hogy írjál nekünk IS, de ezért maximum jóérzés jár részünkről, nade a pizzám. Azt a vadiújaknak tartogatom. :lol: :lol: :lol:


Szia Szilvánusz!Szóval, ha a Te pizzádat is meg szeretném kóstolni, akkor töröljem magam és reg-ezzek újra????????? :shock: :shock: :shock:

Egyébként nagyon ott volt a tegnapi hozzászólásod. Minden benne volt. :lol:

Napok óta vajúdom azon, hogy miként is álljak én ehhez a topikhoz. Mert számomra nagyon kedves emberek laknak itt is, de a másik oldalon is. Kicsit úgy éreztem, ha ide is, oda is irogatok az olyan kétszínű dolog. De nem. Miért ne tehetném. :oops: :lol:
Szóval újra itt vagyok!!!!!!!!!!!!!

Más: van egy megkezdett doboz [b]MILUPA HA TEJPÉPÜNK, Boróka nem eszi. Ha valakinek a gyermeke ilyet eszik, nagyon szívesen odaadom. Természetesen ingyen! Nem akarom a kukába dobni.

Most ennyi, majd még jövök, de elég nehéz Borkával az ölemben írni.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Hogy ez miért így jelent meg???????????? :oops: :oops: :oops:
Nem lehet szerkeszteni sem!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Petramama: már épp akartalak hiányolni. A tejpépet meg add oda Fanettának, mert a múltkor panaszkodott, mit is fog enni, mert elfogyott Nimród tápszere!
linocs
 
 


Ohóóó Linocs!!! számól vetted ki a szót!!!! Ha nem kell senkinek, akkor KÉREM ÉÉÉÉÉÉÉÉÉN!!! Nagyon szereti Anetta az ilyen fincsiségeket!! És más se dobja ki az ilyensmiket, hanem GONDOLJON RÁÁÁÁÁÁÁÁM!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta! Fene ízlésed van. Én is megkóstoltam. Hááááááááát, nekem nem jött be!!!!!!!!!! Tök keserű....

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Petramama: már mér lenne kétszínűség? Biztos ott is vannak nagyon és kevésbé és itt is nagyon és kevésbé szimpi emberek, és biztos ott is igénylik a társaságodat és itt is, fenemód :wink: :wink: :wink:
Ahhoz meg azért szerintem elég felnőtt vagy, hogy nem az lesz a módi, hogy velünk kedves vagy, aztán ott majd jól kidumcsizol, tudva, hogy mi úgysem tudjuk majd olvasni. :wink: :wink: :wink:

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Szasztok!

Fanetta: Választottál már kedvencet is - mármint tápszert? Attól azért jobban felhorkansz gondolom.... Nekem amúgy nem leégett, hanem tele lett, mármint a tököm...

Petramama: Örülök, hogy jönni fogsz ezután is, hiányoztál!

Pumperka: A képek nagyon jók, olyan, de olyan szép kislány Csenge. A fiaid is szépek!!! A mellgyuszi elmúlásának nagyon örülök!

Juditkm: Videók nagyon jók, a hangodról nem is beszélve! :lol: Nimike bizonyítja a későbbi, talis képeken, hogy már nagggyon ügyesen ül

Kmanna: A pókevés mégis hogy történt??? Nem mondom, ínyenc a Kiscsaj!

Patti: Örülök, hogy Te is írtál. Tetszik, hogy így is kitartó vagy a szopit illetően, szerintem kevesen bírnák. Egyébként ha jól lakott, akkor harap, vagy amikor eszébejut??? Eszterékről mi hír???

Mona: Kicsit megijedtem a kutyás kép láttán. Én kicsit rosszul vagyok az ilyen állati közeledéstől :lol:

Szilvánusz: Örülök, hogy bejött a hinta! Remélem sokáig fogja élvezni Marcika!!!

Nálunk sajnos baj van.
Ma megjártam a Heim Pál fülészetét Petikével, másfél óra várakozás után be is hívtak, de csak azért, mert szóltam, hogy már nagyon sír és meg kellene etetnem. Katasztrófáli ott a helyzet. Középfül és hallójárat gyulladás, hét nap Augmentin kúra + orrcsepp, orrszívás, hörgőtágító,...... Most egy gyullcsökk. gézcsíkot kapott, nagy tapasszal védve, olyan kis esetlen vele.
Nagyon sajnálom, úgy szenved. Szerencsére az éjszakát végigaludta, adtam neki Germicid kúpot, főleg a fájdalomcsillapító hatása miatt. Tegnap egész nap 37,5 hőemelkedése volt és látványosan kínlódott. Ráadásul háromszor kellett ébresztenem, mert mindig akkor aludt a legjobban, mikor vagy indultunk az oviba (reggel is, du. is), vagy odaértünk az oviba. Persze ilyenkor segítség sehol. Bár mikor van??? Na de ez más téma.
És mindezt tetézve, tegnap áttört az ötödik foga is.

Remélem a Ti kis betegeiteknek megáll a náthával a történet és Nálatok nem lesz ilyen csúnya folyt.köv.

(Amúgy ez megint felveti bennem a "mitől is véd az anyatej???" témát)

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


jaj, szegény Petike! és ez mitől megy vajon rá a fülére?? jobbulást neki!!

jó kis buli volt Kecskeméten látom, Nimi nagyfiú márcsak ülve szemlélte a többieket??

Petramama, nálunk megy ez a tejpép - nem jössz pénteken world press-re mert én szívesen átveszem ha tényleg nem kell nektek
Fanetta - ez tényleg rettenet ízű mert HA, hidd el nem akarod ezt te igazán :)
valami ilyesmi van a dobozán - enye vaníliaíze által TOLERÁLHATÓBB a gyermek számára :) :)

mi gyümölccsel adjuk, úgy lecsúszik Eszternek
Petramama nem próbálod előbb meg gyümölccsel Borókának, úgy tényleg nem rossz

KépKép
judit18
 
 


Sziasztok!

Nem terhelném a topikot, nem akarok több vitát, remélem, nem baj, hogy nem külön-külön, egyesével búcsúzom mindenkitől.

Mit is írhatnék...
Próbálok nekifutni, immár többedjére, de nem megy.
Látom magam előtt, hogy egyesek úgysem akarnák illetve egyszerűen már nem is tudnák azt érteni, amit feketén-fehéren írok.

Így tehát, marad, ami marad... Bár nem panaszkodom, hiszen egyáltalán nem is olyan gyenge az anyag :wink: :


"Bübájam szétszállt, odalőn,

s ha még maradt csekély erőm,

az már a magamé csak, és

Nápolyig vinni is kevés.

Országom visszanyertem én

s a csalót meg se büntetém:

ne hagyjatok hát tengenem

ezen a puszta szigeten;

sőt jertek e varázst a ti

varázstokkal megoldani.

Lágy lehetek röpitse vásznam,

máskép nehéz célt nem hibáznom.

Célom a tetszés volt. S ma már

oda a szellem, oda a báj,

s kétségbe kéne esni ma,

ha nem könnyitne szent ima,

mely a kegyelem kényszere,

s minden hibának gyógyszere.

Ha vártok hát bocsánatot,

nekem is megbocsássatok."



Üdvözlettel:
Bea
Vendég
 


Judit! Szívesebben eszi a hipp gyümölcsöset, meg a Milupa sima vaniliásat.
Tényleg nem kell, szívesen odaadom.

Pénteken mikor mentek? Mi 9,30-tól az IBS-ben leszünk koncerten, utána még nem tudom mi lesz, mert Petra is velem lesz. Elvileg a barátnőmékhez mennénk, de a Mamutba is menni kellene Petrának csizmát nézni.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


na az szupi, a Mammut - mert a World Press a Millenárison van.
mi 2-t beszéltünk meg Linoccsal, akkoriban nem jöttök oda csizmát nézni?

KépKép
judit18
 
 


na lusie! hát mivel??

A kedvencem a BEBA HA 1 - és a keserűség benne a pikantéria :lol: - most húzok Fanniért (ha már egy 6 hónapos kis pisis kiütött a tejpépből :lol: ).

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Jajj, te szegény Bea.

Remélem azért nem bízol már benne nagyon, hogy sokan fognak kérlelni, hogy maradj. És jobb is így, mertha mégis, akkor legalább kellemes csalódás fog érni. Attól félek, nem sokan reagálnak majd rád, de én kivételt teszek és leírom amit gondolok.

Egyáltalán nem érdemelted meg, hogy ez történjen veled. Nem voltál se bántó, se lekezelő, se bunkó, se erőszakos ANNYIRA, hogy így megbántódjál miattunk.

Fiatal vagy, az biztos, talán a helyedet is keresed még egy kicsit a világban az is lehet, nem biztos, hogy jól érzed, hogy hol, milyen platformon, milyen kommunikációs eszközökkel kell fellépni és közelíteni mások felé, de hogy rosszándék nem vezérelt, az szerintem biztos. És ez a lényeg. A stílusod, mint ahogy korábban írtam tényleg kicsit idegesítő volt, valahogy túl nyájas, túl hízelgő, de néha meg kioktató és kicsit álszent, de ez még nem ok arra, hogy így elbánjanak veled vadidegen emberek.

Úgyhogy kérlek te is bocsáss meg nekünk, amiért ilyen fogadtatásban részesültél, és mégcsak azt sem kérem, hogy tanulj a hibáidból, mert nem is tettél valójában semmi rosszat. Szerintem te itt áldozata és bűnbakja lettél egy régóta halmozódó teljesen másjellegű problémának, ami sajnos szó szerint a te hátadon lett leverve. Ehhez persze kellett a te kicsit negédes, mármár szentnek/álszentnek tűnő természeted, csak tudod már Jézus sem élte túl, a mai világban szenteknek pedig pláne nincs esélyük...
:wink: :wink: :wink: ( Látod még az ilyen Foster féle nyers megmondogatást is jobban beveszi az emberek gyomra, mint azt, amit te képviseltél, pedig mérföldekkel barátibb és kedvesebb voltál. Nem mondom, hogy ez így van rendjén, de ilyen a világ)

De kérlek ne szegje kedved ez semmiféle más egyéb társaságtól, menjél nyugodtan, írjál bárhová ahol kedved tartja, kicsit talán legyél távolságtartóbb, tudod, ezt egyszer már kifejtettem, de a lényeg, hogy nincs ám veled semmi baj.

És tényleg ne haragudj ránk.
Sajnálom, hogy így alakult.

UFF!!!!!

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Na, hát akkor újra... Én is gyakran nyomok ctr+c-t, de most utoljára pont egy linket illesztettem be, és az maradt és többet nem másoltam. :(

Nem akartam olyan nagyon beleszólni a vitákba, hiszen ritkán jövök, de most már nem lehet nem reagálni. :)
Szilvánusz jól szóltál! Sokan mások is! De Szilvánusz megnyílvánulása végre simított egyet a konfliktuson, hirtelen minden sokkal derűsebbnek látszott utána. :)
A nyilvános fórum szerintem biza arra való, hogy bárki bármikor olvashassa, akár csak "kukkolóként", akár gyakran író törzstagként, bárki tanácshoz, tapasztalathoz juthasson, vagy akárcsak kis kikapcsolódáshoz, pár vidám perchez. Bárki bármikor bekapcsolódhasson, kiszállhason. Barátokra szert tehessen. Stb. stb. Ez az ami élteti a fórumokat. Arra viszont nem való (főleg egy babás fórum), hogy egymást sértegessük nyílvánosan, hogy durva személyeskedésekbe menjünk bele. Én is úgy vagyok, mint kmanna, hogy rossz olvasnom is ezeket.

Én olyan típus vagyok, hogy míg durván nem bántanak meg, igyekszem a másikban a jókat észrevenni. Én szeretem a fórum sokszínűségét, szeretem Jim temperamentumos, tüzes, humoros hozzászólásait, de szeretem Niki kedves, nyugodt, visszafogottságát is. Feri stílusát sem éreztem igazán bántónak, mindig megmaradt a jóizlés, stílusosság határain belül. Persze olykor olyan pasisan metsző, de mégis higgadt élccel fejezte ki véleményét. Nekem tetszett az is. És nekem jó volt, hogy egy férfi, apa is leírta itt véleményét, gondolatait. És tetszenek a fényképeik, amiket én nem sokallottam soha. Szívesen nézegetem fényképeiket, és másokét is. Számomra kicsit érthetetlen volt Bea közellenséggé, mindennek okozójává avanzsálása is, nem éreztem őt sem rosszindulatúnak, durvának, csúnyán kioktatónak. Csak úgy kapkodtam a fejem az indulatok láttán. Úgy látszik, hogy ez már csak ilyen nyelvész betegség, hogy érzékenyek vagyunk a nyelvi, helyesírási hibákra. Bevallom én is. Magamban sokszor csóválom is a fejem (nem feltétlenül itt), hogy ezt vagy azt miért rontják el annyian? Csak én nem szólok, mert ez nem egy olyan jellegű fórum (okítgatom én eleget szegény férjemet :roll: :oops: ), ráadásul nekem is sokszor égnek áll a hajam, hogy kicsit nem figyelek oda és mit vagyok képes leírni, én hüjjjje. :D Bevallom kíváncsi voltam Jim fogyis topikjára is (hiszen csípem Jim búráját és hiányzanak az írásai), és olvastam ott Foster írásait is. Biza az ő írásain is jókat szórakoztam, jókat írt. Sajnos itt szerintem nagyon elvetette a sulykot és a jó stílust felváltotta egy durva gorombasággal. Sajnálom, hogy olyanokat is belekevert a mondandójába, akiket nagyon nem kellett volna... (Hohó! Most látom, hogy közben visszajött, így már sokkal jobb. Ez már inkább az a Foster akit én is szeretek!)

Sajnálom, hogy sokan elmentek, örülök, hogy sokan visszatértek, jó, hogy jönnek újak, ez a jó egy fórumban, hogy sokan sokfélék vagyunk, sokféle véleményt olvashatunk. De ne essünk egymásnak! Olyat írjunk amit később sem bánunk meg... Később is vállalhatunk.
(Az éjszaka jobbat írtam, megismételni nem sikerült...)

Na, lapozzunk!

Köszi Jim, hogy felajánlottad biológia téren a segítséged, lehet egyszer szavadon foglak. :D :twisted: :P

Minden hófordulósnak virtuális fülcincálás! :D

Betegeskedőknek jobbulást! Nálunk is van vmi takonykór, köhögés tüsszögés, mozgásfejlődési ugrással járó nyugtalansággal körítve. Most először próbáltam az orrát szívni, nem tudom, hogy jól csináltam-e, nem jött túl sok váladék. Fluimart is használtam.

Hozzátáplálás témában akartam írni, hogy mi eléggé óvatos duhajok vagyunk, semmi cukrozott, gluténes, tejfehérjés dolog. Egyelőre csak tiszta gyümölcs (alma, barack, szőlő, sárgadinnye), vagy glutén, cukor, tejfehérje, tejcukor mentes babaétel megy (alma, alma-barack, alma s.barack-sütőtök, alma-sütőtök). Most még nem látszik, hogy bajt csinál, de úgy tudom, később súlyos problémák lehetnek pl. a gluténből. Azt mondják, hogy az a baj a babaallergiával, hogy még a bélsejtjei nem zárnak jól, és simán a nagyobb fehérjék is átmennek a véráramba, és allergizálnak, amik amúgy - örökletesen nem allergizálnak.


Szó volt az egyszervolt.hu-ról. Azt mi is nagyon szeretjük. Luca imádja, vigyorog, nevet, rázza a seggecskéjét, dobol. Az egyszervolt.hu-ra művelte az eszeveszett kúszását is. Amit onnan szeretünk: Animációknál: Pinty és ponty, Elvitte a róka, Kárókatona, Bicikli.
Daloknál, Gryllus dalok, Kaláka (ami szintén Gryllus). De a játékok is tök jók. Én szoktam azokkal játszani. Még a legkisebbeknek valók is elég jók, sok közülük jó kis fejtörő.

Valaki írta, hogy a gyerkőc féléves szülinapjára csőrös poharat kapott. Na, mi is próbálkoztunk féléves kora után, de nem megy belőle az ivás. Megnéztem, még nekem is alig megy. Másoknál mi a helyzet?

Kmanna! Jó volt a pályaválasztási elmélkedés! :D:D Luca is hasonló. :) A pók evés engem is érdekelne. :D :wink:

Na, most másodjára ennyi tellett. Bocsánat, hogy sok mindenre nem reagáltam. Luca mellett most nem könnyű az élet. Annyira mozgékony. Luca folyamatosan áll. :O Mindenre felkapaszkodik amin talál egy kis fogódzkodót. Aztán sportszerűen nehezíti a dolgát, matat közben, fél kézzel kapaszkodik, leesett dologért lehajol, ha zenét hall akkor ütemre rugózik, dobol. Kis ízelítő a youtube-on, annak akit érdekel. Kúszik, mászik, folyton áll és persze zakózik is szegényke, olyankor meg bömbi. Vikó nyomdokaiba lépett. Az ülés még kb. anyira megy, mint Niminek, de talán még annyira sem. Kicsit előrefutott az egyebekkel.
A youtube-on vannak felvételek mászásról és felállásról, zakózásról :(, állva dobolásról, féléves pizsamapartyról (olyan kutyussal amilyen Lillának is van, féléves ajándék), játékdobozban kutatásról. :)
http://www.youtube.com/user/Biribon

biribon
 
 


Ja és csajok! Földim, Szilvánusz! Köszönöm a hiányolást! Jól esik. Én meg ilyen kis hülye vagyok, hogy szükségem van ezekre a visszajelzésekre, mert különben kissé elmegy a kedvem. Ez a tulajdonságom sem könnyíti meg az életem... :roll: :oops:

biribon
 
 


Bea!
Látom, képet, vonalzót is töröltél már! :(
Ne szomorkodj! Rossz helyen, rossz időben sikerült szólni. Bedarált a mostanában amúgy is füstös hangulatú topik. Nem mindenkinek megy jól, könnyen a közösségbe való beilleszkedés. Nekem sem... :oops: Attól még értékes emberek lehetünk és vagyunk is! :wink:
Vigyázz magatokra! Én azért sajnálni fogom, ha nem hallok többet rólatok..

biribon
 
 


Jók a kecskeméti talis fotók és Mona kutyásai is. :)

Én imádok minden állatot. Próbálom majd Luca babámat is mindenféle állathoz hozzászoktatni, hogy semmitől ne féljen, tudja, hogy mihez hogy lehet közelíteni. Kíváncsi legyen kígyóra, békára, kutyára, macskára. Én is úgy vagyok.

Egyelőre kisboszorkánk a fekete macskánknak sikongat nagy elragadtatással amikor engedem, hogy kicsit megsimogassa. Annyira lelkesen simogatja, hogy néha csomókbanmarad a szőr a markában. :roll: De cicánk meglepően jól tűri. :lol:
És, hát kutyákkal is találkozott már, tervezem, hogy lassan kutyasimogatást is csapunk. :D

Niki! Orvosnál mi volt?
Lusie! Nektek külön is jobbulást! Gyors gyógyulást!

biribon
 
 


Na, amikor én jövök akkor vhogy mindig mindenki épp eltűnik... :roll:

biribon
 
 


Biribon, Lilla köhög és folyik az orra. Láza nem volt az orvosnál, most meg összetört a hőmérő, ahogy ráztam lefele... :( Kapott orrcseppet... az már kiömlött... olyan idétlen a teteje, hogy miközben bírkoztam a kisasszonnyal közben fellöktük. :) Ja, meg valami Flumicil nevű szert is kapott. Hát ennyi, remélem gyorsan meggyógyul, a kedve viszont a betegség ellenére is jó. :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Biribon, jajmár, fürdetésidőben?? :)
mi most dugtuk ágyba angyalkát
voltunk úszni kissé lefárasztotta, gyors menet volt

egyébként tökre egyetértek azzal amit írtál a topicról (kivéve talán, hogy Foster írásait kedvelném mert nemigen olvastam amit igen az nekem kissé szabadszájú bár nem vagyok prűd)

Luca iszonyú ügyes megnéztem pár videot

a macskaszőrcsomó a kézben nálunk játszik :)

Fanetta, a BEBA HA 1 ???? jesszus, én meg voltam győződve, hogy azért nem eszik Eszter hónapokig mert azt kapta, pikáns ízlésed van!! :)

holnap megyünk megnézni ezt a helyet, majd mesélem ha érdekel vkit
www.kindyroo.hu

KépKép
judit18
 
 


Csajok,
nagyon köszi a mai talit, igazán jól éreztük magunkat!!!!
Legközelebb mi vagyunk soron, jöhetnénk hozzánk, vagy a Jákóba meghívnám a csapatot egy kis sütizésre (mert a múltkor miattunk maradt ugyebár el...), na hogy hangzik??? :wink: A meghívás bárkinek szól pesti anyucik!!!!! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
kmanna
 
 


Bea drága, ugye azért nincs vonalzód meg avatarod mert épp újat csinálsz? ;) Nekem hiányoznál!
[quote]A írta: nyilvános fórum szerintem biza arra való, hogy bárki bármikor olvashassa, akár csak "kukkolóként", akár gyakran író törzstagként, bárki tanácshoz, tapasztalathoz juthasson, vagy akárcsak kis kikapcsolódáshoz, pár vidám perchez. Bárki bármikor bekapcsolódhasson, kiszállhason. Barátokra szert tehessen.

Biribon, ezt nagyon jól írtad, hiszen, ha a kezdetektől fogva ez egy zárt fórum lett volna, mi mind nem ismernénk egymást. Nem lettek volna találkozók, nem örülhettünk volna egymás örömének, babájának.
Nagyon cuki Luca, nagyon ügyesen játszik a kutyussal, meg mászik, meg keresgél a dobozban. :)
Lusie, jobbulást Petikének!
Kacika, köszönjük a talis képeket! Egyet viszont elfelejtettél! Magadról képet feltölteni! Szóval, ha már a többiekről is raktál fel, akkor Rólad is várunk egyet! ;)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Na, csak panaszkodni kellett! :P :wink:
Fél 5 óta fürdetés? :wink: :lol:

Niki! Akkor elég pechesek voltatok ma. Nálunk is hasonló a helyzet, de nem találtam vészesnek a dolgot, mi nem voltunk orvosnál. Vettem Nasivint, Oscillococcinumot és Cebion cseppeket Lucának, de nem használtam még ezeket. Magamnak is vettem c-vitamint, hogy én se betegedjek és rajtamkeresztül is gyógyuljon. :)

Judit! És hogy oldjátok meg a baba és a macska együttlétét a mindennapokban? Kijár a macska? A miénk kinti-benti és szegénykét mostanában nem nagyon tartóztatjuk itthon. :( És a nappaliba sem nagyon engedjük, ami gyakorlatilag Luca "járókája".

Én sem vagyok egyáltalán szabadszájú. De néha megfelelő időben, helyen, mennyiségben jópofa is tud lenni a szabadszájúság. Na nem minden fogadható el...

Luca ma csak 3x evett és 1/2 8-kor aludt el... Nem tudom, mi lesz itt? 4-5x szokott enni és később szokott feküdni, de most délután csak nagyon röviden aludt, így lefáradt. Ti mit csinálnátok? 6-kor evett utoljára. Szerintem most már akár hajnalig fog aludni.

biribon
 
 


De szépek ezek a gyerkőcök!!!

Panka baba továbbra is nagyon édes!!! És alatta Petrus is! :)
És persze a nagy legényke is. :)

Niki! Lilla szereti a kutyust?

biribon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?