Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Princzike, dr. Szendei Györgyről írtam, aki a Sote I-en rendel (baross u.), endokrinológus és nőgyógyász, az asszisztált reprodukciós osztályon is dolgozik, műt, vállal szülést, mobilon mindig elérhető, viszont nagyon sok betege van, így előfordul hogy sokat kell várni rá, de állítólag nagyon ért ahhoz, amit csinál. Én azért megyek hozzá, mert az endokrinológusom nőgyógyászhoz küld, a nőgyógyász meg endokrinológushoz.. és hát nem túl jó, hogy az orvosok ide-oda pingpongoznak velem... Eddig kétszer voltam Szendeinél, és bár akkor még nem volt aktuális egy kisbaba az életünkben, de ettől függetlenül meghallgatott, kivizsgált, és nem vágta hozzám a foggátlót azzal a célzattal, hogy az majd jól megoldja (elfedi) a problémáimat. Szóval én bízom benne nagyon. :)
Telszáma: 266 0473, 4278-as mellék. Ha itt nem érnéd el, előbányászhatom a mobilszámát, csak szólj.

Lányok, most kezdtem el mérni a hőmet, és kicsit furcsa.. már a ciklusom harmadik-negyedik-ötödik napján 37 közelében mozog (37-36.9). Nem érzem betegnek magam, semmi nátha, megfázás vagy ilyesmi.. összehasonlítási alapom nincs, ez az első ciklus, amikor hőmérőzök.. jól tudom, hogy ilyenkor még alacsonyabbnak kéne lennie..?

Tüncsi, sok boldogságot Nektek! :)
Vendég
 


Tüncsi!

Gratulálok Dóra babához!! Jó egészséget sok örömöt ebben a kis emberkében! És jó sok tejcsit!! :D

Zsófi!

Hát igen nem éhezik a lány! Szeret enni az biztos! :lol:

Pompom!

Nekem is Szendei volt a dokim. Ő "hozta" nekem össze Flóra babát! :lol: Az első inszemem sikerült.
csipcsab
 
 


Ja Zsófi!

És elmondani nem tudom hogy mennyire drukkolok Neked! :wink:

Persze a többieknek is! 8)
csipcsab
 
 

 
 

Hatalmas gratula Tüncsiéknek!!!!! :D

Ciki vagy nem ciki? :oops: Az egyik 11-es fiú mondta:"Tanárnőnek nagy a hasa...csak nem babát vár?" :D :oops:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok! :lol:

Tünde!!!!!!!!!!!!!
millió gratula Dóra babához! :P


Kép

Gaby!
nagyon szuper hogy van szép szívverésetek :D

Krisz!
ugye veszel ma tesztet? :D

Susy!
pihizz sokat, de azért írj néha :D
nagyon ügyi vgy, hogy nem kell inzulin 8)

Mami!
sajnálom a nem alvást.... :evil: de lesz ez még így se :D

Gyugyi!
gratula a csajszidnak! 8) 8)

Csipcsab!
Flóra nagyon kis husibaba :P

tegnap óta megint küzdök a vukingerrel :roll: :?
Vendég
 


Ticsi :D
húúúúú..ez tényleg bosszantóóó!! gondolom végigjárta az utat de sehol semmi? :shock:


Pompom :D
a ciklus elején mikor még tart a menzi normális ha ilyen magas...majd utána fog valszeg leesni...

Krisz :D
egyre több a jel! Nem válaszoltál, hogy mikor tesztelsz! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Húúú én is akartam írni, hogy megszületett Tüncsi Dórikája, de hívott tesóm, aztán most már jó késő :oops:

Nem baj, Babcsi beszámolt :wink:

Tüncsike :P :P :P

Ez úton is szeretettel gratulálok, osztozunk az örömötökben!!!!


Babcsi, Ticsi :P

Mindjárt ti jöttök!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


suliból...........

Én is kaptam sms-t! :D :D :D

Tüncsi :D
Itt is hatalmas gratula!!!!!
Ficike mit szól a tesóhoz????

KépKép
zapáné
 
 


Tüncsi :P

Azért én tippeltelek meg a legjobban az okt 1-vel!!!!!! Igaz, hogy elfelejtetted betenni a tipptábliba, de elnézem :wink: :lol:


Gaby :P

Juj, de jó!!! Örülök, hogy minden rendben!

Sleepin :P

De cuki vagy! Nagyon köszönjük!!! Amúgy tényleg nemrég még pociban volt, Te láttad is, mert találkoztunk :wink:

Kolibri :P

Én már nem vagyok kismami, de még leszek :wink: , szal nekem tetszik a szívhang kütyü. Már Lencusnál is hallottam róla. Jó lehet hallgatni a kis szivecskéjüket!!!

Tündi :P

Jobbulást! Igen, köszi, olyan szép volt az évfordulónk!

Krisz :P

Még mindig +++++++++++++++++++++++++++
Gyanús vagy nekem. Sztem nem ciki a beszólás, lehet megérezte 8)

Mami :P

Nem semmi az alvásmódod, nekem is voltak alvászavaraim az első 3 hónapban, meg a vége felé.Már csak az oldalamo tudtam feküdni, asszem a vena cava superiort nyomta a kincsem, háton rögtön rosszul éreztem magam, a forgóim meg már kivoltak a kizárólag oldalfekvéstől... 8) Kitartássss! Véreredmény?
Dokibácsid még az aki régen is volt?

Dike :P

Hipp-hopp babás leszel te is, ne aggódj.

Susy :P

Pihenj azért sokat!!!!!

Gröni :P

Hát én Dórikáztam volna. De nálunk aztán a Lenke lett az abszolút szerelem. Remélem bírod még, írj egy sort, ha tudsz!!!!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Csajok!

Ez a nap borzalom!

Mi történik, ha a rendőr elkapja apjukot, elment beszerezni az ideiglenes iratokat... mér kell mindennek eccerre történni...

Babcsi

Több volt benne, mint hittem! Felvette a szülés pénzét a kártyáról, mondván legyen itthon, bizti, ami bizti, de tegnap este nem tette ki....

:(

Most ki kell tartanom!!!!!!!!!!!!! Arra gondoltam, ha Árpi 12én született, akkor legyen Ádám is 12, csak más hónap, és akkor tök vicces lesz!

Szóval új célom: Október 12.!

És az is vasárnap!!!!!!!! :wink:

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Tüncsi :D

Gratulálok a gyors szüléshez! Dóra baba isten hozott ezen a világon! Sok boldogságot és sok-sok tejcsit. Sikerült befejezni a varrást?? :lol:

Kép

Ticsi :D

Ezt a pechet. Szegény férjed....Biztos bántja ez a dolog. Azért drukkolok, hogy legyen egy becsületes megtaláló, aki visszajuttatja nektek. Anyajegyet a bőrgyógyász megvizsgálja, aZtán küld tovább a sebészhez, ha le kell venni. Nekem nem volt gond az anyajeggyel, csak annyi, hogy rossz helyen volt, s amelltertó birizgálta.Jövő hét csütörtökön veszi ki a varratokat.

Mindenkinek pusz!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ticsimű
Sajnálom a pénztárcát. :( Ekkor pechet.Remélem azért meglesz belőle még vmi....

Bogáncs
Amúgy az a 11dikes srác viccesen mosolyogva kérdezte...nagyon jóban vagyok azzal az osztállyal, na meg nem mindenki előtt kérdezte...csak tőlem ahogy ott sétáltam a padok között. Mindenesetre a próféta szóljon belőle! :D

Babcsi
Ma veszünk majd tesztet, úgyis lesz rá időm mert lemondták az egyik magánórámat. Holnap lepisilem ha szép lesz a hőm. :D

Puszi mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Tüncsi Anyó! :)
Jajj, de jó már babázhatsz! Isten hozta Dóri babát! :D :D

Susy :)
Jól ránk ijesztettél, örülök, hogy jobban vagy! Utálom a kórházakat, nehéz kibírni minden napot.

Zsu :)
Túl vagy rajta, az a lényeg. Forrjon össze gyorsan!

Ticsimű :)
Akkor szoríjjad össze a lábadat, mert már nagyon kevés van hátra! :)

Mami :)
A meccslátogatáson én is jót röhögtem. Nem baj az, ne maradjon bent aminek nem kell. :)

Krisz :)
Drukkkkk!
Angliai út biztos jó volt, szépek az esti képek.

Nekem sajnos ebben a hónapban sem lesz spontán babám. Hőm zuhanórepülésbe kezdett, és olyan jól drukkoltatok, meg is jött rendesen a 29.-ik napon. Sebaj, kezdhetjük a lombikot. Ma este megyek dokihoz, hogy felírja amit kell.
Párom okt. 21-én elutazik egy hétre, úgy hogy "sietnünk" kell, addig le kell zavarnunk a programot.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 32800_.png

Kép
mofly
 
 


Ticsi :D
hogyaza....:evil: :evil: :evil: .....próbálj meg nem idegeskedni! Tudom nem könnyű de neked most másra kell koncentrálni!!! Akkor drukkoljunk okt. 12-re ? azt szeretnéd? Mert akkor drukkhegyek!!!!!!


Krisz :D
Akkor jó!! Nagyon izgulunk ám érted!!! :wink:


Mofly :D
Most viszont azért drukkolunk, hogy hamarosan 9 hónapig hírét se lásd pirinek! és látod nagyon jól tudunk drukkolni!!! :D :wink:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Ticsi!
Remélem, hogy tényleg egy jószándéku becsületes ember kezében kötött ki, és hamarosan visszakapjátok.
Én tavasszal a suli elött egy parkoló autó mellett találtam egy bukszát. Rávetettem magamat és addig nem moccantam amíg a tulaj vissza nem jött. Remélem nektek is ilyennel lesz dolgotok. Addig is kutakodjatok, kérdezősködjetek. De Te ne idegasítsd magad ezzel!

Mofly!
Jó, akkor mostantól visszaszámlálás: 9 hónap mulva szülőszoba a cél! :D

Babcsi!
Te hogy vagy ma?
Na nem sürgetni akartalak, de már úgy sem lesz grupen szülés. :lol:

Krisz!
Na ezek asztán a jó előjelek! :D Hajrá! Hajrá! :D
kolibri28
 
 


babcsi, közben rájöttem hogy mitől lehet még ilyen magas a hőm, fogzok mint a babák. :) Van még egy bölcsességfogam, ami épp mostanában bújik kifelé, egy kicsit megkésve ugyan, de hadakozik kifelé..

Krisz, drukk! :) Mit tanítasz?
Vendég
 


Kolibri :D

Hát én is ez a típusú ember vagyok, aki ott állna, hóban fagyban...Én rengeteg kulcsot találtam, itt a piacos napon szint mindig, beviszem a COOP-ba...pénzt még nem leltem...

Sajnos kevés ember van, aki kora hajnalban megy dolgozni és a talált összeg elég magas volt ahhoz, hogy ne is menjen aznap!

Én abban reménykedek, hogy a papírokat visszaadja! Nekem most ez is elég lenne!!!!!!!!

:(

Kép
ticsimû
 
 


Kolibri :D
köszi kérdésed, megvagyok...kicsit alul fájdogálósan de semmi extra...


Pompom :D
hát, az is lehet...bár nekem az első napokban mindig magas volt a hőm és utána ment csak lejjebb....


Ticsi :D
reméljük, olyasvalaki találta meg aki szintén ilyen elveket vall...Bízzunk benne!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Jajj, de ciki, hogy összekevertem a neveket!!!! Szóval Babcsinál forduljon Gergely!! Bocsánat, pedig tudtam... :?

GRATULÁLUNK TÜNCSI!!!!!!!!!!! Isten hozott Dóri!!!!! :D

Ticsi, Mintha magamat olvasnám, én szoktam ilyen "szerencsés" lenni. Tuti ha elhagyok valamit, akkor megspékelem vmi jó nagy összeggel, vagy értékkel. :shock: :? De nem idegeskedni!!!!

Mofly, szorítok, hogy lezavarhassátok gyorsan! :D

Gaby!!! Ügyik vagytok!!! Gratulálok!!!! :D Ex, no comment! MIt képzel, hogy kismama mellett cigizni???? Áh... inkább nem is mondok semmit!

MIt is akartam még... Gyugyi, akkor mostmár vége a szavazásnak, nyertetek?

Krisz, csak így tovább a hővel!!!! És mostmár tesztelni tessék!!! :D Irgumburgum!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom!

Ez elég szörnyűségesen hangzik, hogy a dokik így pimpongoztak veled. Viszont valszeg felhívom telcsin, hogy részt vegyek egy jó kis kivizsgáláson nála. Legalább ezt a rizikófaktort is kizárom. Egyszerűen már nem tudok mire gondolni, hogy mi lehet az oka, hogy nem jön össze. Így a második inszem után. A most majden harmadikról meg nem is beszélek. Szóval nagyon köszönöm. :)

Tücsi!

Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok! :lol:

Krisz :)
Mikor tesztelsz?

Kép

Kép
princzike
 
 


Zsu!
de jó hogy levetetted!altatásban csinálták? :roll: nekem a hátamon van 2 elég csúnya, nagy anyajegy....
:evil: :shock:

Ticsimű!
csesszus :twisted: :twisted: :? bizakodjunk a jótét lelkekben :roll:
ja, és akkor csukd össze a lábad(pipilni is csak óvatosan menj :D )

Krisz!
tesztet akarunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kell ennél több bizonyíték????? :lol:
Vendég
 


Mofly!
szijja 8)
piri k@pja be, de nem baj, fel a fejjel, hajrá lombik!ahhoz is drukkolunk! :D :D
Vendég
 


Kaptam mmst a Tüncsitől, de nem tudom leszedni a telóról!

Átküldhetném vkinek, aki fel tudja tenni???????????????

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!
én sem tudom... :oops:

csajok, voltam ma a laborleleteimnért, és a pisim elég brutál lett....tele van bacikkal, vérrel, gennyel, gombával....nagyon magas a fehérvérsejtszámom is....ez noooooooooormális babásan? :roll: szerintem nem...ja, és nincs semmi tünetem :shock:
a vérvizsgálat nem gáz, ott csak picit magasabb a fehérvstszám :roll:
Vendég
 


uh Vicuska

A fehérvérsejt az sztem normális hogy magasabb, a többbi....hát azt nem tom....
elvileg az utrotól sok minden más is kijön, de ha aszondod brutál...

Kép
ticsimû
 
 


Kép

Íme Dóra Rebeka!!!!!!!!

:D

A nap fénye!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Talén kéne még egy kontroll vizsgálat. Azt meg már fürcsi után középsugaras pisiből. Talán nem lesz semmi benne. :wink:

Ticsi!
Jaj ne izéljél már. :twisted: Mond meg addig is, hogy mi van az mms-en! Majd később megnézzük ha valaki fel tudja tenni. :D
kolibri28
 
 


Ticsi!
Köszönjü! Hát igen így azért más mint szavakban. Jaj! Teljesen elolvadok! :P 8)
Ne nézzetek hülyének, de beleszerettem ebbe a kiscsajsziba! :D
Gyönyörű kis husibaba! Milyen kisimult és rózsaszín? :D Mintha nem is ma született volna!

Vicus!
Lehet, hogy egyből egy hüvely kenetet is kéne vizsgáltatni.
Igyál sokat! Az kimossa a bacikat. Főleg a Zsurló és a cickafű. De azt nem tom, hogy kismamiknak mit szabad.
kolibri28
 
 


Ticsi :D
jajj de édííííí!!! Édes kis hajasbaba!!! :D :D :D

Hogy kell felrakni mmst?

Vicus :D
Dokibá nem mondott semmit? mondjuk a vér meg a genny az egy kicsit fura, de bizti dokkibá tudja majd a teendőt!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Kolibri!!!!!!!!!!

Vicuska!!!!!!!!!

Zsúrlót!!!!!!!!!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Az olyan erős vízhajtó, hogy elhajtjja a babát!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Babcsi

Nem tom hogy kell felrakni, átküldtem a barátnőmnek, akinek a telója memókártyás, ő onnan visszaküldte nekem, a képet skypon, és onnan tettem fel...megizzadtam mire sikerült!

A régi telómmal meg tudtam csinálni, hogy átküldtem az mmst magamnak emilre, de ez vmiért nem akarja!

:evil:

Beszéltem Tüncsivel...

Éjjel 11kortól már fájdogált, de azt hitte a szokásos, keményedés, fájás...csak hogy jöttek 7 percenként, oszt nem múltak...elment fürcsizni, és akkor úgy döntöttt, hogy tán be kéne menni

A lemért fél órás út 10 percbe telt!

Az EDA nem hatott, szinte végig érezte, de főleg a kitolás volt nagyon rossz azt mondja..
De Túlélte!

Még este jövök, és írok még, csak most kezdődik az esti hisztivel együttes tortúra...

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok Csajszikák!!

Ilyen hírekre azért előbújok ám!! :lol: :lol: :lol:

Tüncsikém!!
Hatalmas gratula neked és Dóra babábak!Gyönyörű kislány!Legyen hosszú,egészséges,boldog életetek!!!!!

Babcsikám!
Örülök,hogy előkerültél..bevallom nekem végig nagyon hiányoztál!Szorítok neked még erre a pár napra,hétre!Utána megkezdődik életed új,még teljesebb,csodásabb szakasza!

Mamikám!
Csodásak az ikrek,sok öröm és boldogság van 2 csöppségben egyszerre!Ikernek lenni nagyon különleges,leírhatatlan érzelmi kötelék-kívülállóknak nehéz is felfogni néha!Én már csak tudom...Vigyázz magadra+a kicsikre még!Neked is drukkolok nagyon!

Ticsi!
Láttam hiányoltál!Én már régen elköszöntem innen,nagyon ritkán jelentkezem-bár hetente azért benézek!Neked is mindeen szépet,jót kívánok!Ne idegeskedj most!Nem tesz jót neked/nektek!Nyugi!Kitartás!!

Vickykém!
Nálatok is hogy eltelt már az idő...hihetetlen!Neked is a legjobbakat kívánok,megérdemled!!Lassan te is kezedben tarthatod a kisfiadat!Eddigi életed leggyönyörűbb pillanata lesz...

Jaj!Olyan nehéz írni így,hogy nem vagyok már napi történésekben képben...

Grönikém!
Tudom mi történt és nem írsz most,de innen küldök most neked sok erőt,kitartást!!Nem felejtettelek el,remélem ha megszületik Dóri,akkor majd jelentkezel újra!HIányzol!

Gaby!
Örömmel olvastam a jó hírt,a boldogságodat!Látod,minden rossz után jön valami sokkal jobb!Gratulálok a férjedhez+a dobogó szívű babótokhoz is!!

Susy!
Sajnálom,hogy ilyen megpróbáltatásokon mentél kersztül,de örülök hogy babóval minden rendben!Kitartás neked is,biztosan nagyon nehéz most neked,de pihenj sokat,vigyázz a cukorral és pinden rendbe jön!Szorítok!

Zsu!
Szomorúan olvastam,hogy mi történt veled...Kívánom,hogy az utolsó ilyen fájdalom legyen ez és a következő beültetés sikerrel záruljon!Nagyon megérdemelnéd már!Vigyázz magadra,kapcsolódj ki kicsit,lazíts..hogy utána megújult testtel,lélekkel tudj nekivágni az útnak!!Sok erőt kívánok és szorítok!

VIcuskám!
Neked is gratulálok a babához!!Nem hangzik jól a laboreredmény,de remélem doki majd jó hamar meggyógyít!Vigyázz nagyon magadra!!!

Zsófikám!
Fel a fejjel,előbb-utóbb neked is kopogtat a gólya!Lassan eljön a te időd is!!Még van 3 hónap az évből!!Emlékeztek??Év elején megjósoltam,hogy idén szinte mindenki bebabásodik majd...és igazam lett!!Örülök,hogy ennyiőtöknek sikerült!!Nagyon örülök neki!!

Nati és Gyugyi!
Puszi nektek is!Látom,(a)lkesz megfigyelők lettetek!! :lol: :lol: Ha visszajönnék,akkor én mi lennék??? :wink: :wink:

Velem nincs semmi idevonatkozó új hír...nem sikerült még,tenni meg már nem fogok érte,ez nem változott!Lassan kész a tetőtér és megkezdjük új életünket párommal idefent!Aztán,egyszer..ki tudja?? :wink:

Puszi+nagy ölelés mindannyiótoknak!!!

Ha kihagytam valakit,ne vegye személyesnek...ennyi idő után ez is csoda tőlem...
littike
 
 


Ticsi! Vicuska!
Nem akartam rosszat! Becs'szó! :(
Azért írtam, hogy azt nem tudom a kismamiknak mit szabad.
Gondoltam úgy is megkérdezed a dokidat.
De jó , hogy figyelsz Ticsi! :wink:


Sajnálom, hogy nem hatott Tüncsinek az EDA. De az a lényeg, hogy jól vannak. :D
kolibri28
 
 


Kolibri!

Anno Árpival én úgy éreztem felfáztam, és én is zsurlózni szoktam....de akkor dottore mondta, hogy jajjjjjjjjjjjjjj béármit, csak azt ne!!!!!!!!!!!

Ezért reagáltam ilyen gyorsan...nem tom mi van ráírva a zacsira, de azt tudom, hogy nagyon hatásos, viszont nagyon erős!!!!!!!!!!

Mit is akartam még

Ja igen!

Sikerült neki gátvédelemben szülni, csak egy icipici repi van, de hamar helyrejön, viszont most hogy a törpe copizik má nagyon fáj a hasa, ahogy húzódik össze a méh!

Jaj de jó neki, hogy má túl van rajta!!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Littike!

De örülök Neked!
Te leszel a Józan megfigyelő!!!!!!!!! :D

Egy darabig! :D

Én kerestem, hogy mit írtál utoljára, és az alapjén nem vettem az adást, hogy végleg elköszöntél...
azé nézz be néha, hiányolunk!!!!!!!!!

:(

Kép
ticsimû
 
 


Tüncsi
De ari ez a Dóra baba!!!Nagyon szép!!! :D

Vicuska
Akkor kúráljátok ki gyorsan azokat a bacikat...majd ad rá a doki vmit gondolom. :D Jobbulást!!!

Littike
Drukkolok egy csodaszép spontán babához vmikor a jövőben!!! :D

Vettem tesztet...ha jó lesz a hőm reggel megcsinálom, ha nem nem.

Szép jó éjszakát!!! :D
vizkriszisback
 
 


Na itt vagyok!

A gyerek amióta felkelt egy merő hiszti volt. Most hamarabb kifektettük! Illetve apjuk!

Én ma alig tudtam enni...a gyerek is megérezte, holnap úgy kéne ébredni, hogy a mai nap meg se történt, de lehet ilyet?

Ma se főztem be a lecsót...holnap kéne vmi új kaját is csinálni...má sok lesz a maradékból..

Vki vmi ötlet?

Babcsi :D

Ha nem indul meg neked, akkor a hétfő az fix? Vagy várnak míg megindul, és akkor csaszi?

Vicuska :D

Mit sikerült kideríteni a dottorétól a pisire?

Krisz :D

holnap a zebrádra ébredjünk! mekkora hőt kérsz? Elintézzük!

Mit is mondott még Tüncsi!

Valszeg pénteken jöhetnek haza, ha minden jól alakul. Most kezdi el szedni az árnika, és társait, hogy gyorsabban felépüljön.
Azt mondták neki, hogy azé fáj neki, mert a bal oldalán van vmi összenövés, és emiatt talán az eda is kicsit nehezebben hat!
3-6 ig még elviselhető volt a cucc, csak utána nem bírta, kötöttek be neki oxitocint, ettől meg leesett a baba szívhangja, mondták, ha nem áll vissza nyissz nyassz! De Dóra megemberelte magát! :D
Azt mondja, amikor csak nyekereg cicire teszi, és ettől jókat rottyant a törpe...vicces lehet...pukizik... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A doki megdicsérte, hogy ilyen szép szülést szeret levezetni!
Na elég szita ám az agyam, majd jön Tüncsi is és leírja a-zig, ezek csak foszlányok!

A hangja meggyötört volt, de azt mondta ez má a kipihent állapot! :D

Edinka!!!!!!!!!

Ha olvasol minket! tessék jönni vissza!!!!!!!!!
Az msn fejlécén az van, hogy végre a célegyenesben! Kivik vagyunk mit jelent!!!!!!!!!!!!

Lécccccccccccciiiiiiiiiii

Kép
ticsimû
 
 


Krisz!

Laptetű!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


[size=18]Tünde, gratulálok! Gyönyörű szép Dóra baba!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D [/size]

Ahogy Kolibri írta, most pihenő üzemmódban vagyok sajna :( remélem hamarosan javul a helyzet, addig viszont a párom letiltott a netről :?

Puszi mindenkinek

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!

Ugyan má nem olvasod, de kitartás, mi történt? Bár mgírni se tudod..no de majd, ha javul!

Kép
ticsimû
 
 


Hali!

Ticsimű
Én is észrevettem a laptetűt. :D Intézhetne egy zebrás tesztet. :D
Sztem akkor tesztelek ha legalább 37,1 lesz reggel...de nem tuti, meglátom milyen lábbal kelek.

Vicky
Jobbulást!!!!
Ma motoroztunk kicsit a városban délután...elég jó idő volt. :D Gondoltam ám rád. :D
vizkriszisback
 
 


szép estét!

TÜNDI!
ITT IS GRATULÁLOK NEKTEK ÉS KÍVÁNOK MINDEN JÓT A LEGÚJABB 4 TAGÚ CSALÁDNAK!!!!

GYÖNYÖRŰ KICSI LÁNY DÓRI BABA!!!

ticsi!
hát nem irigyellek a mai nap után szurkolok neked 12-ére!!!!
és amúgy hogy vagytok jelek???

krisz!
mennek a hőemelő energiák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drukk reggelre!
emlékszem én is alg mertem Balázsnál tesztet csinálni!!!

Bence mostmár jól van kopp-kopp remélem nem lesz semmi baj!!!!
ma volt oviba is és olyan jó volt nekik mert volt arcfestészet meg ugrálóvár hát nagyon élvezték!!!
neki is lett egy katica a kezére festve és este meg ordított hogy el fog tünni a katica!!!!

Balázs is jól van élveztük ma a jóidőt és voltunk sétálni nagyon élvezte!!!
majd rakok róluk képeket!!!

többieknek millió pussz meg mindenkinek drukkhegyek kinek mihez kell!!!!!

szép álmokat!!!
tündi23
 
 


Szép jó reggelt!

Hát hő 37,1 lett nagy nehezen...de még a toaletten nem voltam...vacilálok.Egyrészt jó lenne megtudni ha pozitív de sokkal szarabb megtudni ha nega...na még van egy órám eldönteni, hogy pisilni vagy nem pisilni. :?
vizkriszisback
 
 


PISILNI!!!!!!!!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Nagyon szép kis csaj ez a Dóri!!!! :) :) :)

Andibabám megnyerte a szavazást!!! :P
Kép
Lecserélem az aláírásom. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Krisz!!!!!! Mivammá?????? :lol:

Nekem ma megint megjött. 26 napra. Ez jó! A 20 nap kicsit necces volt. :shock:

KépKép
zapáné
 
 


Nos...félsiker...pisiltem...de nem mártottam bele a csíkot. :? :oops:
Nem volt elég erőm. Ne útáljatok!!! Majd holnap ha addig semmi nega jel nem lesz.
Holnap már csüti...és ha csüt fogant 2 hete akkor London baby! :wink:
Semmi jele nincs ...csöngettek...
vizkriszisback
 
 


Tüncsi
Itt is hatalmas Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

Krisz
én is vaciláltam :lol: végül a 31. cn teszteltem, te most hol is tartasz? :roll:

Vicky
remélem azért semmi komoly baj nincs :? ne ijesztgesd a társaságot

Kép
gaby25
 
 


Most duzzogok....
Kép
:lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Krisz!

Fő a nyugalom!

Dehogy utálunk!

Majd holnap lesz a nagy nap!

Bár szép lett volna...okt 1 van!!!!!!!!!!!

Babcsi!

Októberiek lesznek a Lurkóink!

Méghogy a csajokra kell várni!!!!!!!! :D

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?