Új privát üzeneted érkezett!

Bogáncs!!! Te jó ég!!! Most látom, hogy 2 hete 1 éves lett Lencus!!! ATYAÉG!!!! Utólag (nagyon) BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy rohan az idő... Nemrég még pocakban volt... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike :D
Tudod, szépen apránként , először negyedet majd pár nap múlva jöhet a fél és akkor szépen hozzászokik a szervezeted!

Zsófi :D
én is nagyon drukkolok neked!!!!


Bogáncs :D
ugyi milyen érdekes! én plö azt hittem tuti + lesz a toxo és mégsem...gondolod immunrendszerfüggő? :roll: :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk majd este bővebben!!!!
nagyon kész vagyok mert Bence hajnali fél öttöl reggel hétig nagyon szarul volt hányt meg ment a hasa és szerencsére kiderült hogy csak gyomorrontás holnap mehet oviba!!!!

de kész vagyok semmit nem aludtam mert nekem meg a fülem fájt egész éjszka!!!!

mami!
szuperek az ikreid nagyon ügyesek vagytok!!!!

én is tippelek ha lehet imádom az októbert !!!
szerintem tündi lesz az első most hétvégén mondjuk legyen 4-e!!!
azután szerintem ticsi 7-én!!!!
és babcsi drágám én azt mondom 9-e!!!!!

szurkolok nektek és este jövök!!!!!
tündi23
 
 

 
 

minden rendben :D petezsák 30 mm, szikhólyag látható, CRL 10 mm, szívműködés jó :D

mindjárt olvasgatok, csak éhesek vagyunk :P

Kép
gaby25
 
 


Babcsi :P

Pont akartam írni én is Ticsinek, hogy mondjuk kutyakaki-felszedés kertből az alap egy rendes gazdánál. Én utcán is összeszedtem mindig.

Tüncsi :P

Tényleg feljebb ment a hasad :lol:
Mit csináltál Londonban? Hogy mik derülnnek ki :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gaby25
Gratula a dobogó szívű pocaklakóhoz!!! :D

Jelentem aludtam megint du. két órát....ilyen az ha az embrenek lemondják az egyik du-i óráját. :lol: Hőm 37,2 ébredéskor, ami meg felel annak a papírformának, hogy 2 tizeddel magasabb mint reggel.Ez van. Tesztet nem vettem mert nem voltam bolt közelben...szóval a holnapi teszt kérdéses. :oops: Sorry. De nem sietek. :?
vizkriszisback
 
 


Tündi :D
én csak örülnék mert ez azt jelentené, hogy Babuci befordult a helyes irányba! :D


Gaby :D
Juhééé!! Óriási gratula a kicsi dobogó szívecskéhez!! Nagyon édi a vonalzód! :D


Bogáncs :D
Bizony, fontos jó példát mutatni! :D


Krisz :D
nagyon drukkolok !!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tündi :D
Örülök, hogy Bencus jobban van! remélem ma ki tudod aludni magadat!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi, Krisz
köszike :D

Vicuska, Ticsi, kolibri, és a többi macskás :D
nekem 13 éve van meg a macsekom, és tavaly a meddőségin néztek toxoplazmát, és negatív voltam. Gondolom, ha ennyi idő alatt nem kaptam el, akkor most sem fogom :roll: mindenesetre a macskaalom már apa feladata lett :P örült neki :lol:

Gtünde
be tehetsz a pocakosok közé a táblába :D

Ditke
nincs még itt a rókacsalád :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok Lányok!
Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat! :lol: :P

Bocsi ha nem tudom nagyon követni az eseményeket, kevesebbet ülök a gép elött...
Egész jól vagyok, szombat óta a normális kereteken belül vannak a kemyényedések, remélem így is marad!!! :wink: Igyekszem pihizni, bár azt mondták nem kell egész nap feküdni. Most nem inzulinozom maga,mert úgy néz ki anélkül is jók az érteéim, ha odafogyelek mit eszek. :D

Ma voltunk megint uh-n, minden héten kell már járnom, a cukor miatt is. Babácska jól van, kb 1300 gr körül. :lol: :lol:

Mami!
annyira jó, hogy ilyen szép nagyok a babáid és hogy még pár hétig kihúzzátok. remélem a viszketés miatt se lesz gond!!!

Vicky!
Szép a szoba, nálunk pénteken fest a párom. A bútorok is lassan egyben leszenk. :wink:
Ha kész vagyunk dobok majd fotót!

Fenci, Vicuska!
Szuper, hogy veletek is minden rendben!! És hogy repül az idö!

Sleepin!
igen emlékszem Pandácskára, remélem nálam is hasonlóna alakul majd. Bár szerencsére a szülés nálam nem indult be.

Tényleg Panda ha erre jársz leírnád nálad mi volt és hogy kezeletek?

Krisz!
Látom te is finisben vagy!!! Drukkolok Neked nagyon!! :wink: :wink: :)

Ditke!
Remélem, hogy végre már ez lesz a ti hónapotok!!! :P :P

Bocsika, hogy nem írtam mindenkinek...
susy75
 
 


Sziasztok!

Tücsi :D

Igen a hordozóra készítettre gondoltam. Vagy mást is varsz most?

Gaby :D

Gratula!

Rólam: Ma voltam a sebészeten, levettek 2 anyajegyet a hasfalról,a mell alatt. Nagyon be voltam tojva, remegtem mint a kocsonya,mikor bementem. Még az asztalon is. Azalatt a negyed óra alatt azon gondolkodtam, ha leszállok össze fogok esni. De túléltem, most már nem félek. :lol: Holnap kell visszamennem, szövettani eredmény majd négy hét múlva.
Most megyek aludni.Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jó estét!

Gaby!
Gratulálok én is a kis dobogó szivecskéhez! :D Biztosan fantasztikus élmény volt. Párod bement végül, v. mégsem?
Képet kaptál róla? Ha igen akkor mi is szeretnénk majd látni. :D

Susy!
Örülök hogy rendeződik a keményedések. A babácska pedig tényleg jó súlyban van! :D
Jó, hogy tudsz figyelni arra mit eszel. Ügyi vagy. :D

Krisz!
Ha kézhez kapsz egy tesztet, azért pisild le! :D
Motoroztok még?

Tündi!
Jobbulást a fülednek! Szegény Bence! Utálom a gyomorrontást. :?

Vicky most egy kicsit pihenteti a szemét. Volt dokinál. Most már remélhetően gyorsan meggyógyul.
Jobbulást!

Pénteken, v. hétfőn megyek sztk-ba nőgyogyihoz. Ez közel van. Remélem lesz uh.-ja. Próbálok vv-t, meg uh-t kicsikarni tőle. A hét elejére várom a pé-t. Szeretnék terheléses vércukorvizsgálatot is kérni.
Egyenlőre most nem érzem, hogy tehetnék mást. Iszom és iszom, húst- hússal eszek, meg joghurtot literrel döntöm magamba. Reggel még a ginsenget is megiszom.

Kismamik!

Nem mondtátok, hogy mit szóltok az otthoni szívhang hallgatóhoz! :shock:
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Viky!
Nagyon szép lett a gyerekszoba. Gratula hozzá :)


Babcsi!
Szerintem minden rendben lesz addigra. Lehet, hogy a végén az utolsó időben megfordul magától.

Fenci!
Milyen volt anyóséknál a nagy bejelentés? Volt nagy meglepi :)
Melóhelyen nagyon meglepődtek?
Hát sajnos engem ma a dokim semmi jóval nem kecsegetett.. :( Sajnos ebben a hónapban nem volt egy árva peteérésem sem. Pedig a méhnyálkahártyavastagság is most 101%-os volt az előzőekhez képest. Annyit mondott, hogy ne keseredjek el, megpróbáljuk a következő hónapban. Különben is egy nő az év 12 hónapjából nem mind a 12 hónapjában termékeny :? Ezen hónapok szám kb 3-4 hónapra tehető, míg orvosi segítséggel kb 6 hónap. :( Na mindegy... engem még ezzel sem tudott felvidítani. Így teljesen szabad kezet kaptam erre a hónapra. Azt csinálhatok, amit akarok :) :lol:

Pompom!
Viszont ha jól emlékszem te írtad, hogy az I-es számú Klínikán van vmilyen doki, aki nődoki és endokrinológus is egyben?
Kérlek mesélnél nekem erről egy kicsit bővebben?
Ugyanis mi már lassan 1,5 éve gyúrunk gyerekre, mire találtam egy normális dokit, aki hajlandó volt megvizsgálni és kiderült hogy a PRL-em oltári magas, viszont most már7 hónapja és két inszem óta hiába.... :( gondoltam megnézem magamnak ezt a dokit, és kizárok még pár dolgot.
Köszi :)

Gaby!
Gratula! Örülök, hogy minden rendben :). Bár csak mi tartanánk itt.

Krisz!
Szorítok neked, hogy két csíkos legyél :) :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Ja!
Vicky mindenkit puszi! :D
Ezt lefelejtettem. :oops:

Princzike!
Szabad kezet kapsz? :D Az kellhet, hát apára fel! :D
Egyébként jó ha mégis egy másik dokit választassz ha ebben nem bízol.
kolibri28
 
 


sziasztok!

szép estét mindenkinek!!!

gaby!
grtaulálok és minden jót kívánok neked a 9 hónap alatt!

viky!
nagyon szép lett a szoba ügyesek vagytok! jobbulást a szemednek!!!

babcsi!
köszike remélhetőleg ma este nem lesz semmi gond!!!
tényleg teljesen ifáradtam de lehet ez les a baj mert most meg emiatt nem tudok aludni!!! :x
hogy vagytok??? manócska hogy bírja????

tündi!
hol vagy mi újság?? hogy van Réka várja már a tesót?? a párod akkor mostmár otthon van veletek???
én is szeretném látni mit varrsz muti meg!!! a multkoriak is nagyon tetszettek!!!!

ticsi!
örülök hogy kissé megnyugodtál! de szerintem te már azért vagy ideges mert közeleg a szülés, de nyugi és hidd el minden rendben lesz!!!!

zsu!
olyan jó hogy lelkileg kezdesz helyrejönni!!!!
én is átérzem veled bár lehet sokan nem is tudjátok itt hogy mi is elveszítettük az első kismanónkat!!!! lehet hogy majd a mikulás hozz neked egy pozitív tesztet!!!!

bogáncs!
boldog évfordulót!!! na és hogy telt az ünneplés????
nekünk jövőhéten szombaton lesz és mi is ünnepelünk kettesben!!!!

kolibri!
köszike hát remélem mostmár jól fog telni az éjszakánk!!!
neked meg sok sikert a dokinál!!!

fenci!
szupi lehetett a nagy bejelentés anyóséknál!!! és hogy sikerült a munkahelyen????
na és hogy vagytok????

na tuti kihagytam valakit ne hari de már lassan a billentyűzetet se látom a nagy kipihentségtől!!!

szép álmokat mindenkinek!!!!
tündi23
 
 


Éjt!

Dike :D

Igazad van le kell ereszteni! Kapcsolódj ki, menjetek el moziba, vagy csak úgy valahová flangálni. Vágd puccba a lakást! Nekem az elsőnél besegített, hogy hatalmas munkában voltunk...nem értem rá figyelni a jeleket, így nem is paráztam azon mi lesz...és lám! Már alszik!

Sleepin :D

Édesek a tippjeid! Tüncsinek sztem ne cseréld le Dóráját, Gergőre, hagyd inkább Babcsinál Gergőt! :D

Tündi :D

Részvétem az iccaka miatt...mindenkinek van vmi nyígja itt is, ma még a dottorénál is bretegek voltak!

Gaby :D

Hatalmas gratt!!!!!!!!!

Krisz :D

Nem ér ám húzni az idegeinket! Még a végén megszülünk! :D

Susy :D

Kitartás! Szoríjjunk, nagyon ügyi vagy az inzulinnal...

Zsu :D

Cijja! Az anyajegyek engem is riasztanak. Honnan tudják, hogy tényleg az-e? Nekem is van egy a melllem alatt, de most nem merem leszedetni, de később meg kellene nézetni, csak egy a bibi, jön belőle a tej...vagy vmi...szted ez mi lehet?

Kolibri :D

Hajrá dokker várjuk a híreket!

Princzike :D

Több szem többet lát...ha nem érzed alaposnak a mostani dokidat, menj, és keress addig, amíg meg nem találod az igazit...a siker kulcsát csak hordozza vki! :D

Ma voltunk megint nstzni...hát megfingatta a drága az asszisztenst! Csak fekve dobogott értékelhetően a szíve...mozogni alig akart, mondtam is hogy fekve mit várunk? Ha megmozdult meg rögtön elcuccolta a szívhangot...hát nem volt eccerű eset!

Egyébként be vagyunk betonozva!

Nem szülök a héten! Azt mondta a dottore, még hátul van...valszeg a fej...jövő hétfő megint ctg, vizs...

Vki küldje azt a frontot!

Kép
ticsimû
 
 


Hiányzók!!!!!!!!!!

Zapáné!!!!!!!!!!
Nati!!!!!!!!!!!!!!

Hun vagytok?

Kép
ticsimû
 
 


Babcsi
Hú, nekem csütörtököt tippelted?? Hm… Legyen inkább szombat. :D
Ja, és Réka pont a 36. héten született. Aznap töltöttem.

Krisz
Köszi a pocidícséretet! Hát, hogy szép… Najó, most még igen. :) Szép terhes. De majd ha Dóri kibújik. Na, akkor már nem fogom mutogatni. :D Nyilallás nem tudom, mi lehet.
Az, hogy most 1-2 tizeddel leesett a hőd, nem jelent semmit. Lásd, az én babás görbém (ez szerinted milyen?? ):
Kép
Amikor Angliában éltünk, akkor 16 voltam. Akkori nevelőapám kapott kint munkát, így vitte Anyukámat és minket is. Jó volt, de nem élnék ott hosszabban. Viszont látogatóba szívesen visszamennék.
Holnapra azért szerezz mán egy tesztet! Ja, és nekem elég sokáig olyan megjövős érzésem volt.

Pompom
Beraktalak! :)

Fenci
Az a gond ezzel a pocak-leereszkedéssel, hogy a második babánál állítólag csak közvetlenül a szülés előtt megy le, míg elsőnél már hetekkel korábban. Úgyhogy nem sokat lehetne kikövetkeztetni. Főleg, ha közben visszamegy. :)
Remélem, azért párod még meggondolja magát apás szülés ügyben. Sok apa nem akar bemenni, aztán mégis bemennek, és utána meg áldják az eszüket, hogy nem hagyták ki.
Azért, ha ő nem megy be, azért lesz vki ismerős, aki bent lesz Veled??

Susy drága!
Komolyan a frászt hoztad rám, hogy eltűntél. Nagyon reméltem, hogy tényleg „csak” annyi történt, hogy be kellett feküdnöd. Örülök, hogy így van, annak meg főleg, hogy már otthon vagy. A lényeg, hogy kikúráltak és méhszáj még tartja magát. Csak így tovább!! Én Gröninek is megmondtam, hogy bent marad szépen az a babó, ameddig kell. Hát, a te szuper fiacskád is!!
Hát, meg tudlak érteni, hogy már untad a kórházat. Anno, Rékával én is bent voltam kb. 5-6 napot és szinte egész nap a hasamon volt a CTG. Komolyan, egy idő után már idegesített, hogy állandóan hallottam a szívverését, ráadásul jó hangosan. Na, meg a haematomás 1 hetem Dórival is alig akart eltelni. Abban talán annyi jó volt, hogy kicsit ki tudtam pihenni magam, ami Réka mellett nem nagyon ment.
Remélem, a cukrodat sikerül beállítani. De az elmúlik szülés után, nem?

Mami
Na, Te legalább le tudtad ereszteni a hormonális gőzt! :) Milyen poén is lenne, ha eccerre szülnénk! :D
Szupi, hogy minden OK! Szépen növesztgeted Te ezeket a kölköket! Nagyobbak, mint amekkorának Dórit mérték ennyi idősen. A lényeg, hogy a belső zárt maradjon, de azért most már pihizz kicsit többet! Na, ha 4 hét múlva ki is kell bújniuk, már szép méretesek lesznek. Nem is fognak ilyen szempontból koraszülöttnek számítani.
Már épp ideje, hogy felrakd a babaszoba képeket!!

Ticsi
Akkó’ holnap csináltatok Apával egy A/4-es lapos képet, hogy össze tudd a pocikat hasonlítani.
Nekem Réka elég szépen ette az „ízetlen” ételeket. Egy éves koráig nem is sóztam semmit. Tkp. ilyenkor az, hogy ízetlen, az csak annyit takar, hogy nem sózok, csak a zöldségek stb. natúr ízeit érzi, nem??? Merthogy neki még ez is újdonság. Mondjuk azóta is mértékkel sózok. Mi elég sótlanul eszünk, pedig én is nagyon szerettem. De már hozzászoktam, most a „normálisan” sózott ételek már sósnak tűnnek.
Na, aki először megmondja, hányszor használtam a „só” szót, az nyer egy kézfogást. :lol:
Amúgy, amikor elkezdett szarul enni, akkor voltam én is úgy vele, hogy tök mindegy, mit eszik, csak egyen vmit.
Szerintem a homeo nem hozza előre a szülést, hanem ha itt az idő, megkönnyíti. Legalábbis remélem!! Nagyon!! Mellékesen, vettem friss málnalevél teát (a régi június végén lejárt), hátha ez hat. :)
A neten honnan rendeltél ajándékokat?? Link??
Sleepin nem cserélte le Dórit! Csak azért írta így, merthogy Babcsinak kell a több idő Gergő megfordulásához.
Priviben küldöm a koktél-receptet!

Zsófi
Szept. 28. is jó szülinapi dátum! Ez volt az egyik tippem a szülésemre (unokahúgom szülinapja is), de nem jött be.

Vicky
Nagyon szép a szoba!! Látom, Nálatok is Micimackó a kedvenc!
Karácsonyi ajándékok miatt irigy! Én hiába tervezem el, hogy na, majd idén időben elkezdem megvenni őket, sose jön be. :? Gyerkőccel meg főleg nem. Bár mi most úgy döntöttünk, nem veszünk senkinek semmi nagyot, csak apróságot, csoki meg ilyenek. Se pénzünk, se időnk nem lesz nagyon.

Dike
Én ilyen külső fordítást láttam vmelyik adón. Nekem úgy tűnt, hogy eléggé fájdalmas. Én sem vagyok híve az ilyen „mesterséges” dolgoknak. Biztos megvan az oka, hogy miért nem fordult meg Babcsi babája.
Hajrá lazaság!! :)

Ditke
Hál’ Istennek, hogy nincs ciszta! Akkor hajrá, mindent bele!

Bogáncs
Nekem volt cicám olyan 25 éve kb. 1 évig. És a toxoplazma eredményem azt mutatta, hogy már átestem a fertőzésen. Na, nekem ennyivel is nyugisabb a terhesség. :)
Na, sikerült megünnepelni az évfordulót?! :D
London – feljebb már írtam Krisznek, mit kerestem ott. :)

Zsu
Mást nem. :) Úgy néz ki, holnapra meglesz a zsák. Hát, nem egy nagy eresztés, csak gondoltam jobb, mint a takaró, mert ez a hátát is melegíti. Amúgy nem szabásminta alapján varrom, csak kitaláltam, hogy kb. hogy kellene megvarrni. :) Örülök, hogy Lelkecskéd már jobban van!

Kolibri
Nálunk 9 fok volt reggel. Napközben meg 15. Egész kellemes volt.
Hát, Rékát nekem is kicsit kinyomták meg vákuumozták. Neki romlott a szívhangja, de végül kiderült, hogy nem volt rajta a köldökzsinór. Még jó, hogy Nálatok nem lett semmi gond!
Ilyesmi szívhang-hallgatóval mi is szemeztünk, aztán mégsem vettünk. De tegnap este Apa a hasamra rakta a fülét, oda, ahova a CTG-t is szokták, ha nézik a szívhangot, és azt mondta, hallotta Dóri szívverését. Na, ő kimarad abból az élményből, hogy rugdossa egy baba a pociját belülről, én meg ebből. :?

Vicus
Összebeszéltetek Mamival gruppenszülés –ügyben?? :)

Sleepin
Nekem tecc a sorrend, meg a dátumom is. Nekem is ez a tervem! :D

Tündi
Na, szegénykém, nem lehetett vmi jó éjszakád. Remélem, azóta jobban vagytok!

Gaby
Szuper!!! Be is tettelek a pocisok közé. :) Képet nem kaptál???

Ezaz! Zapáné-Gyugyi és Nati!!! Tessék jelentkezni és tippelni, mert nem kaptok inni! :D

Táblák mingyá'!
gtünde
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

Ticsi, Babcsi
Úgy látom a saját tippjeink alapján is majd egy napon szeretnénk szülni. :D
gtünde
 
 


Tüncsi cijja

Lehet má értve olvasni se tudok???????,

Vissza is nézem..pedig elolvastam sztem 2* is!

Mármint Sleepint!

:D

Kép
ticsimû
 
 


Megértettem!!!!!!!!!!!

Heuréka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na mer nem ilyenkor kéne mindig ideülni!

Kép
ticsimû
 
 


Na jóó reggelt...

nincs is olyan korán, igaz már két órája fenn vagyok :evil: mostanában kialakult a rend ( rend kkkuuuuuuuuuu....va nagy idézőjelben) napi 3 x 3 órát alszom elszórva....ami végül is megfelelő lenne időben legalább is, de ha nincs egyhuzamban alvás az nagyon kikészítő...(jelzem ettől félek legjobban a gyerekekkel is, pedig tudom nehéz lesz, de én igénylem a sok és mély alvást, sajnos úgy láccik nekem már a születésük előtt is gyakrorolnom kell rá :cry: no mindegy hát eeezzzzvaaan,...

Babcsi!

nekem a három májhormon mind magasabb volt a normálnál jóval és az alkalikus foszfatáz (annak az értéke a legjellemzőbb egyébként erre a kórképre) pedig több volt kicist a megengedettnél....350 körül...szóval neked szerintem nincs aggodalomra okod hálistennek :wink:

Vicuska!

én is negatv vagyok toxora, pedig aztán nem élek sterilen hehe----és 14 éves koorm óta macska van az ágyamban 8) , 18 éves koeom óta pedig különböző férfiak (is) dehát ez egy másik történet :wink: :lol: 8) ugyhogy szerintme is lehet valami köze az immun rendszerhez illetve a korán összeszedett védettségnek?, bakti szintnek?, nem is tudom.....

nekünk gyerekként se volt tilos semmi ami koszos, büdös és ilyesmi....bár városban nőttünk fel, de nyáron ki voltunk csapva vidékre mamákhoz és ott volt minden ami nem higiénikus ugye....(kutyatálkából evés, kutyaházban alvás, csirkesimogatás, dizsnópuzsilgatás) ma már azér a legtöbbtől kissé kiráz a hideg ha saját gyermekeimet képzelem a szituációkba de tény én sose voltam beteges, hát tudja fene.....majd megpróbálok a sajátokkal valami arany középutat találni... :wink: még nem tudom belehülyülök e a sterilizálás, mindentől óvás légkörébe de remélem nem....ti hogy tervezitek ezt jányok???vagy mostani babások mennnyire figyeltek ezekre oda?

Ticsimű!!!

úréég 13nap?????????????hát ez már nagyon a vége tejóóég, szóval még egy hét minyimum..???ba csak összefutunk majd bent... :wink: bár én szüéni nem akarok még, de lehet a belgyógyó bácsi befektet és akko felosonok a patologiáról :wink:

Alkezs megfigyelők tessék jöniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

gtünde!

gyönyörű a tábla neked is mi mindenre van mgé energiád őrület....úgy irigylem azt a képességet, félek én az álmatlanságtól semmi másra neme leszek képes a gyerekellátáson kivül....(reméljük arra igen :wink: ) Küszünjük szépen a méretre való dicsiket, az az olasz lap még nagyobbnak számolta őket.... :oops: hozzáteszem én a súlybecslésben nem nagyon hiszek, mert hisz a húsosságot nem látják, bár a doki szerint +/- 10 % az eltérés általában.....no majd meglássuk....

Vicky!!!

de szééép szoba----a miénk nem lesz ennyire cééép...átmenetinek szánjuk mert mennénk kertesbe de nehéz a döntés...két ilye belvárosi patkány mint mi ájáj....nem könnyű.....(az ideális neknk egy az oktogonon lévő kertesház lenne :wink: )


Gaby!

szuuupppppppppppppppppeeeeer, jeaaaaaaaaaaaaaaaahhhh... :lol: tényleg akartam kérdezni férjeddel milyen vizsonyban maradtál, tud esetleg már a bébiről? nagyon örülök nektek!!!!!!!! Vecsésen laktok????jaj ugy laknék ott imádom a repülőket mármár mánikusan most is légifolyosó alatt lakunk. :lol: de hát uramat olyan messze kirnángatni háááát...

naqjóó mindenkit csokollok elvonulok kezdek álmosodni.... :shock: jomi? :evil:
Vendég
 


Szép jó reggelt!
5.25 kor 37,3. :D Köszi a hőnövelőket :D ..majd jövök szünetben.
Pusz
vizkriszisback
 
 


Krisz!!!

WOWOWOWOWOW istenem de jó lenne.....nagyon nagyon szorííííííííííííííííííííííííítok....
Vendég
 


jóóóóó reggelt.
Köszönöm csajok a jó kívánságokat és a gratukat :D
Rosszul aludtam, eleve már kétszer kelek pisilni éjjel, de 4 után alig bírtam visszaaludni :?
Képet ajnos nem kaptam Uh :( apa vizsgálatra nem jött be, de a végén behívtam és megnézte a monitoron picurinka, és fülig ért a szája :D

Lmami
pedig gyorsan beérek melózni innen, fél óra vonattala nyugati :P párom meg 5 perc alatt beér a reptérre :lol: Ex férjjel beszélőviszonyban vagyunk, tud már a bébiről, mivel rá akart gyújtani melletem a kocsiba és szóltam. Hát így is rágyújtott, mert hogy nem jön az rám, kilógatja a kezét :twisted: még benne vagyok a cégbe és könyvelek, amiatt is kell beszélni, meg mentünk esküvőre dolgozni, akkor volt ez az eset.
Gyerkőc témához annyit, majd próbálom én is a középutat.

Krisz
szupeeeeeeeeeeeeeeeer ++++++++++++++++++++

Gtünde
de jól mutatok a táblába :D
Nem is értem miért nem tudod a pocidra rakni a füled :lol: :lol:

Princzike
előbb utóbb mindenki sorra kerül :P

Kép
gaby25
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ma 9-re megyek.

Gaby :)
Gratulálok a dobogó szívecskéhez!
Kép

Susy :)
Vigyázz magatokra!! Aggódtunk érted nagyon! Pihenj sokat, minden rendben lesz!

Mami :)
Húúú, ez az alvásnélküliség szörnyű! Együtt érzek... A sok alapvető szükségletem közül az alvás hiányát viselem a legrosszabbul. A harmadik a szomjúság! :lol: :lol:

Ticsi
:)
Te hogy bírod ezt az éjszakázást?? :lol:
(Hülye szmájli rossz helyre ugrott megint...)

Tüncsi :)
Igenis, itt vagyok! Jól rám ijesztettél a piamegvonnással!
Tippülök én is:
Okt.9, okt.10., okt.11. A tábli sorrendjében.
Tök jó a kép az alapról. Szoktam én is kukkolni a neten a GoogleEarth-ön.

Krisz :)
Megcsodáltam a képeket!!!
Akkor holnap tesztelsz? Én bizti nem bírnám ki!!! :lol: :lol:

Vicky :)
Szép a szoba!! Szakértő festő szemmel néztem ám!!! :lol:

Babcsi :) Ticsi :) Tuncsi :)
Egy összehasonlítós pocakfotó tényleg jó lenne!!! Csak igyekezzetek, mert a végén valamelyikőtök visszalapul! :wink:

Nekem fogalmam sincs, hogy toxora mi vagyok. ) éve a pótgyerekem a macsek. Tegnap a hüle beugrott a kádba.... Ez nem is lett volna baj, ha már lefolyt volna a fürdővizem! :lol: :lol: Meglepődött a lelkem!

Nati :)
Hogy bírod a munkás életet? Kevés a napi 24 óra..... Azé' ivásra fusssa az idődből, remélem!!! :lol: :lol:

Reggel mérlegre álltam. 55.5kg. Szupcsi!!!!

Elkezdtem megint gyurni, wazze! Síelésre fel kell turbózni az izmaimat! :wink:

Na, olyan rég írtam, hogy asse 'tom konkrétan, mit kéne még írnom... :oops:

Az újaknak velkam! :P
A régieknek tsóközön! :lol:


Fél nyóc?????? :shock: Én meg itt ülök egyszál köntösben!!!!

KépKép
zapáné
 
 


ÉS A BEFUTÓ!

TÜNCSI!!!!!!!!!!!!!!!!

AZ SMS:


FÉL 3 ÓTA SZÜLŐSZOBÁN VAGYOK. AKKOR BŐ 1 UJJNYI. KÜLSŐ MÉHSZÁJ KIFEJTVE, DE A FEJ MÉG ELÉG FENT!


HAJRÁ TÜNCSI SZORÍTUNK!

NEKEM TIPPELTED A SZEPT 30-AT ÉS TE SZÜLSZ MEG!

:)


AKKOR ÁTVESZEM AZ OKT 4-ET!

:)

Kép
ticsimû
 
 


Zapáné!

De jó, hogy vagy, már aggódtam, miért nem jössz ...hiányzol ám! :wink:

Ja Tüncsi sms-e 4:16kor érkezett!!!!!!!!!


Azonnal jövök, amint ír!

cép jó reggelt!

Kép
ticsimû
 
 


JAJ DE IZGI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha ezt tudom, előbb írok!!! :lol: :lol:

Lehet még javítani a tippeken? Meggondoltam magam: Tüncsi szept. 30! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Ma lezárul a szavazás éjfélkor! Nagggyon úgy néz ki, hogy megnyerjük!!! :D Köszönjük a szavazatokat!
Ilyet nyer a leányzó:
Kép


Kérdés:
Mé' nem tok feltölteni új képeket az iwiw-re???? :roll: Ráklikkelek, hogy feltöltés és nem történik semmi. Szétcsesz az ideg. :evil: A végén még én is megszülök!!!! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Hajrá Tüncsi! :) :)

Kép

Kép
princzike
 
 


NYOMJÁÁÁÁ, TÜNCSI!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Mé nem lett laptetű???? De béna vagyok...... :oops:

KépKép
zapáné
 
 


....mert nem tudok számolni. :twisted:

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép

Na, elmegyek burcsázni.......

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Tüncsi!

Mennek a drukkok!! Ügyesek legyetek!!!! :D
csipcsab
 
 


Tündi!

Nagyon szorítok, ügyesek legyetek! :lol:

Gyugyi!
Én ma reggel már kaptam emilkét, hogy a lányod nyert! Gratulálok neki! :lol:

Csipcsab!
Nem teszel képet a Drága kis Flóráról? Már olyan régen láttam. :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép Napot Mindenkinek!!!


Mit látok!!??????? Tüncsikéééém!!!!!! Hajrá! Mindent beleeeee!!! :D :D :D :D :D :D :D


Na Ticsikém, most már mi jövünk!!! Akkó most mit szeretnél, jó lesz a 4.-e? :D

jajj nagyon izgi!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírekre jövök! :D

HAJRÁ TÜNCSI! Nagyon szoríjjjoka neked!Gyorsan táguljál lelkem! :D

Gyugyi!
Gratulálok lánykádnak. Nem véletlenül lett a győztes! :D
A mi cicáink is néha beugranak egy kis alvázmosásra a vizes kádba. Aztán fellocsolják vele a lakást. :lol:
kolibri28
 
 


Hi.
Szüncsi van. :D

Tündi
Már szülsz??? :shock:

Zapáné
Csak bejött a laptetű....de az embreknek is szereztél egy jó napot mert amennyit a gép előtt ültél...tuti köntösben szaladtál dolgozni. :lol:

Én ma pozitívabb vagyok. :D Mit nem tesz egy reggeli magas hő.Anyum azt mondja, hogy odafészkelt a kerjükbe a fecske.Legutóbb akkor volt ilyen amikor a Szofika megfoganását a tesóm bejelentette...így anyám azt mondta, hogy vki terhes a családban megint. :D Mondtam neki, hogy én vállalom! :D

Tegnap este néztük a hal a tortánt...volt benne beigli...hívtam is anyut, hogy szóljon mamának nekem beigli kell!Erre apám beleüvölt hátulról a telefonba:"Mi van terhes vagy?" :lol:
vizkriszisback
 
 


Okés Zsófi! :D

Kép Kép Kép Kép

Kismamiknak drukkolok a szüléshez!! Ügyik legyetek! :wink: :D
csipcsab
 
 


Susy :D
ez szuper, hogy nem kell inzulin!!! Babácska szép nagy!


Zsu :D
Nagyon bátor vagy!!! :D és bizti minden rendben lesz!!!


Kolibri :D
ezt a szívhang hallgatót én is láttam babaoltba! De még nem próbáltam, szóval nemtom! Bizti izgalmas...gondolom

Princzike :D
Köszi a bíztatást!


Tündi :D
Remélem tudtál szundikálni!!! Mi jól vagyunk! Aludni is tudok, már egészen megszoktam a nagy pocakomat! :D Azért már várom nagyon a nagy találkozást!! :D


Krisz :D
Na ugyi ?? :D Juhéééé!! Tesztet! Tesztet! Most komolyan, mikor tesztelsz?

Mami :D
Akkor nyugalomba leszek...tulképpen nagyon már úgysem tudnánk mit tenni, igaz? A fertőtlenítésről meg annyit, hogy csak a minimálisat...amit kell néha kisterilizálok, de hogy állandóan azt nézzem, hogy a kölök steril legyen azt neeem...mi is állatsereglet közt nőttünk fel, úgy mint te, háziállatok tömkelege oszt semmi bajunk nem lett! Vagy ha lett nem tudok róla! hiihihihihi :D :D :D

Gyugyikám :D
Naaaaagy-naaaaaagy gratula kicsi lánynak!! Nagyon szépet nyertetek!! Egyébként ez mi ez? höhöhöhöhö...azt látom, hogy valami zenelejátszó, de jól látom?? :roll: aláírás: a műszaki zseni..

Macsek és a kád esetén jót rötyögtem! Asszem a hármas összehasonlító pocakfotóról kicsit lekéstünk! :D :D :D


CsipCsab :D
jajj de cukorfalat ez a jányka!! Imádnivaló!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Csipcsab!
Flóra nagyon szép! :lol: És látom nem éhezteted! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Megszületett Tüncsiék kislánya!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szeretettel gratulálunk!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Csajok !

Most jött az sms, hogy 9.50-kor megszületett Dóra Rebeka 3450 grammal és 52 centivel. Mindketten jól vannak!!!!


Nagyon sok boldogságot és egészséget Tüncsinek és Dórikának!!! Sok tejcsikét !!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tüncsi!

Sok szeretettel gratulálok, sok boldogságot kívánok az egész családotoknak!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


ÉJEN! ÉJEN! ÉJEN! :D :D :D

Tüncsi!
Gratulálok a kis jövevényhez! :D Kép

Istenke hozott ezen a világon Dóra baba! :D
Sok Boldogságot, jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ha már többet tudtok kérlek osszátok meg velünk is! :D
kolibri28
 
 


szép jó napot!

Megelőztek a hírek!

Nagyon sok boldogságot kívánunk Tüncsiék!

Igen Babcsi most mi jövünk!!!!!!!!!!

Ha ütemezett leszel, akkor valszeg nem előzlek meg...

Bár ha a ma reggelt nézzük!

A párom meglepinek hozott nekünk péksütit, de szórakozottságában feltette a kocsi tetejére a pénztárcáját!

Összes irat, pénz, minden elszállt!

Most , ilyenkor? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem vagyok ideges!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?