Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én ma 6-kor keltem, kuglófot és cseresznyés lepénytsütök, ma szüretelünk. :lol:

Krisz!
Nekem is hasonló képeim vannak. :wink: Még mindig irígy London miatt!!! :wink: :lol:
És igen, majd mi megmutatjuk! :lol: Én olvastam több hasonló sztorit. És akkor tényleg jó sokáig nem piriznék, lenne esély a gyógyulásra! :lol:

Gtünde, Tücsi, Babcsi!
Hú, már igen a végét járjátok! Szorítok ám Nektek! :wink: +++++++++

Dike!
Pco nehéz kérdés, mert pl. Fencikének is van,pedig nem volt cisztás a petefészke és volt pé-je is. Ő maga következtette ki és aztán nyert bizonyítást. Minden estre, ha a gyanú felmerült én a helyedben csináltatnék IR vizsgálatot.

Pompom!
Üdv itt! Látom már jól elmerültél a témában! Szorítok, hogy hamar összejöjjön a baba! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép

Egyki s Disneylandi sikoly. Sok hullámvasúton csinálnak rólad képet, amit aztán jó pénzért megveheszt.Hát én fefotóztam inkább. :lol:
vizkriszisback
 
 


Reggelt lányok!

Krisz!
Csáóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:

Na most van egy kis időm "locsogni" :twisted: :twisted: :twisted:
Csak az a gond, hogy elfelejtettem kinek mit akartam irni :shock: :shock: :shock: Jesszus csak nem szőke vagyok :roll:

Rólunk: fertőző osztály megszűnt!!!!!!!!
Hétfőn mehet minden a régi kerékvágásban! Itt volt a mami, csili-vili van a házban 8) 8) 8) Bár most megint semmit nem fogok megtalálni :?

Múlt héten rávettek egy hülyeségre! Indultam egy szépségversenyen :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops:
Kevés volt az induló, és azt mondták álljak már oda csak mosolyogni kell, erre majd felraknak a netre és lehet szavazni mert mindenki tovább jutott! Nem volt nehéz 9-ből 10-nek tovább jutni :roll: :roll: :roll: de arról nem volt szó hogy 1 hónap múlva "lidikézni" kell kisestélyiben is! Ja és szinte mindenki a "lányom" lehetne! Tök ciki!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Szóval ha nem akarok utolsó lenni szavaznátok majd rám, ha fent lesz belinkelem!

Lassanszülő kismamik!!!!!
Már alig várom az újszülött fotókat!!!! Tündi nekem is írhatsz sms-t!!!!

Gröni!
Annyira jó hogy még birod! Kitartást kivánok nektek!!!

Lassanmamileszek!
Remélem nem lesz semmi probléma, s még birjátok egy kicsit nagyon szoritok ám nektek is! Tudom hogy nem nyugtat meg de az én nagy fiam is vakarózik pár hete, tegnap már nagyon csúnya volt az egész teste! Elvittem dokihoz, első ránézésre hirtelen azt hitte rüh, majdnem összestem, de gondolhattam volna hogy akkor mi is vakaróznánk itthon! Tömegvakarózás
Szóval atrophias dermatitisze van. Ki kell iktatni a sertés fehérjék nagy részét, és csak szárnyast ehet!

Fenci!
Neked is nagy puszi!

Zsu!
Nekem is hiányoztál ám! Bár én is csak olvasgattam mostanában, írni már nem volt erőm!

Ticsi!
Hányogatással mizu? Mármint Árpinál???


Na vajon kit hagytam ki????

Megvan Kolibri, Vicuska:
Kép

Ja és mióta dolgozom nekem mindenre van időm :shock: :shock: :shock: , meg a türelmem határtalan!!!!!!

Na most már locsogtam eleget puszi mindenkinek, bocs ha valakit kihagytam!!!!
Vendég
 

 
 

Kukacka te drága!!!!!!

Összefonom a kölyköket úgy szoritok a spontán babyért!!!!!!!
Kép
Vendég
 


Ja képzeljétek, nekem aszem tegnap volt pém. Annyira fájt délelőtt a petefészkem, mintha tört forgattak volna benne. Szerencsére reggel apa még aktívkodott mielőtt elment volna iskolába. Délben hívtam, hogy szerintem most repedt csak meg a petikém, mire ő: húú de jó, akkor tuti célba értek a fiúk! :lol: :wink: :oops: :lol: :lol: Annira imádom, amennyire eddig nem beszélt a baba témáról, csak azt hajtogatta, hogy majd lesz nekünk is, most olyan lelkes. És én olyan boldog vagyok vele! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Nati!
Olyan drága vagy, köszönöm! Ha sikerül, rögtön megvarrom a rémszarvasod! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


A rénszarvas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tényleg!!! Már el is felejtettem!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
De most már nem fogom, mert 2 hét múlva mikor jösz a 2 csikos teszttel, még tuti emlékezni fogok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ok! Úgyis aktuális lesz újra! Mikulásra megkapod! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Kukac
De jó neked, hogy érzed a pét. :D Ha én éreztem volna..hja.De én nem szoktam.Az inszemeknél csak mert ott több petike volt. Ti meg tuti eltaláltátok! Csak halkan kérdem:Endod hogy van?
vizkriszisback
 
 


Sleepin, Fenci
Még nincs saját dokim, most akarok keresni, és hát eddig azokat az orvosokat néztem, akik Bajcsyban dolgoznak. Vecsés délpestibe tartozik, és itt voltam az sztk-ban. Amúgy csepel is oda tartozik, szóval költözés miatt helyzet nem változott :lol:
Egyszer ügyeleten voltam benn délpestiben, és akkor csinált UH-t egy doki. Dr. Tarcheh Viktor. Nagyon szimpatikus volt, és rendes, ismeritek? Sleppin, hágy ágyas szobák vannak amúgy? Közös vajúdó is van? Kérek szépen infókat :P
Telefonba mondták, hogy bejöhet apa, de tegnap most kitalálta párom, hogy ő inkább csak hasi UH-nál jönne be, mert zavarná a hüvelyi :shock:

Gtünde
köszi, akkor hétfőn már pocakos leszek :D :lol:

Krisz
nagyon klassz képek, én a vénlány első szintére merészkedtem csak, párom és én tériszonyosak vagyunk, így vita sem volt belőle :lol:

Kukac
drukk++++++++++++++++++++++ nekünk öszeszedték magukat és célba értek miután kjelentettem, hogy októberben megnézetjük őket :lol:

Kuya kérdés
Hát nekünk is van kiskutyi, de biztos vigyázni fogunk, nem az lesz ami Ticsmű írt. Macsek is van, alom az most apáé lett

Kép
gaby25
 
 


ticsimű!! probálok nem rá gondolni, majd meglátjuk lesz e pém. mindenesetre köszi a nyugtatást.

pompom81!!! üdv itt a körünkben,még én is uj felhasználó vok. nekem a peteérés után 1hétell már elkezdődött a mellfájdalom, és most kezd lecsitulni. a neten olvastam róla h a magas proginak ez a tünete, de az orvosom mondta,h nem mindenkinél jelentkezik.

vizikrisz!!! hajrá pozitiv tesztek!!!! várjuk!! nagyon tetszenek a képek, szépek vagytok, és romantikusak!! :D

zsófikukac!! majd lesz ami lesz. azt mondta h ha ezren felül lett volna a progi akkor küldött el volna vmi más mr? vizsgálatra. remélem célbaértek a kis lurkók. :D

KépKép
dike
 
 


Itt vagyok! Megvagyok! :lol: :lol: :lol:

Hétköznap eccerűen nem jutok a géphez......
Tegnap meg színház volt. "Őrült nők ketrece" :lol:

Nem ígérek semmit, mert már többször csináltam segget a számból... :oops: :lol: :lol:
Most vár a mosás, főzés, porszizás.... Wazz. Retek az egész lakás. Két hetes dzsuva. :oops: .... mert ugyi, a múlt hétvégén nem voltam olyan állapotban... :lol: :lol: :lol:

Megfigyelés műxik, a póker-szünetben szoktam idehuppanni. Csak az írás marad el.
:oops: :oops:

Nyafognak, éhesek.......
Körülnézek a frigóban!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Zsófi, tényleg jól elmerültem a témában, de sajna muszáj volt... foggátló abbahagyása óta (4 éve) ilyen-olyan hormonproblémák kúsznak be a képbe, állati lassan és nehézkesen állt vissza a ciklusom, fél évig mensi sehol, aztán egy évig pé-m sem volt, rövid ciklusok, vékony nyálkahártya, barnázás, magas tesztoszteron, hajhullás, szőrösödés (brrr..), pco-gyanú, alacsony progeszteron, most meg úgy tűnik hogy a prolaktinom is magas, szóóóóóval asszem tényleg ki vagyok művelve. :) Foggátló előtt nyikkanásni problémám sem volt... bánom is már nagyon hogy szedtem, de hát olyan kényelmes volt.

Lányok, szedi vagy szedte közületek valaki a premens-et? Asszem ebben a hónapban feltúrbózom magamat vele. :)

Vizkrisz, nagyon szépek vagytok a képeken, a párizsi egyenesen képeslapra való! :)
Vendég
 


Hali!

Pompom
Hát nem semmi. :( Én anno 7 évig éltem fogigátlón.De nekem utána egyből beállt a ciklusom....csak babás nem lettem...na de azt már nem is bánom mert az még az előző párommal volt. Nekem ez a szar endometriózis nehezíti az életem már kb 5 éve...akkor merült fel ugyanis a gyanú...de műteni vagy csak 3 éve műtöttek először. Az évben pedig utoljára...na meg az életben is :lol: mert legyőztem én őt és remélem jól bebabásodtam azonmód! :D

Zapáné
Jó téged is "látni"! :D (én beszélek. :oops: )

Gaby
Párom is tériszonyos...de feljött.Mondtam is neki, hogy nem is olyan vészes a tériszonya....mondjuk remegett is a kezébe a fényképező...ezért lett sok kép homályos... és a rácson nem is merte kidugni, hogy jó képe csináljon...de azért túlélte. :lol:
vizkriszisback
 
 


Kép Kép Kép Kép

Na ezek a 3. emeleten készültek...a Diadalív max zoom.
vizkriszisback
 
 


Krisz
hááát, gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű a kiátás. Elismerésem a párodnak, hogy felmert menni

Kép
gaby25
 
 


Gyugyi!

Kapom ám folyamatosan az emailt, hogy még mindig Andi az első :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Cép jó napot!

Gyugyi

Dzsuvatársam! Én elpateroltam a fiúkat, hogy végre fel tudjak mosni, úgy isten igazából...mert ugye, ha itthon vannak, vmelyik mindig beleláball....

Kész is lettem...

Most leültem egy kicsit, mert nehéz a dinnye...meg ebédeltünk...paprikás rumlit...hú de rég nem csináltam...

Gyerek egy kanállal se evett, annyit mentek az apjával, hogy kidőlt mire hazaértek...

Nati!

De jó, hogy géphez jutottál...hát igen sajnos a hányás még megvan. Belestem a szájába tegnap a nagyőrlők ott nyomulnak alul, mindkét oldal fehér, de láccik, hogy nincs átszakadva..sztem nincs is kedve rágni...mondjuk ez nem indokolja, hogy a joghurtot, a kefírt is ki kéne hányni! Remélem eccer kinövi!

Mindenki, aki kutyatémában hozászólt....tegnap gyomorforgatva megtaláltam a neten a képét annak a bizonyos állatnak...hát így lenne ötösöm!

http://mek.oszk.hu/00000/00060/html/kepek/belfereg6.png

asszem ilyen olyan ürüggyel, de többet a comcéd tájára be se teszem a lábam...
ha vki átjön, azonnal domestosba burkolom a házat...

Bár ha a szél fú átjöhet a cucc nem?

Ó vazze!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Krisz

Isteniek ezek a képek!
Nagyon teccenek!

Tudjátok kiről nem hallottunk már rég!!!!!!!!!

LITTIKE!

Vagy én maradtam le, és vmiért eltűnt?

Kössünk fogadást hármunkra!

A tavaszi topictalin legyen a nyereményátadás...mondjuk vmi folyékony formátumú!

Vki tábla?

Mondjuk ha Babcsinak ütemezett lenne, d enem lesz, mert megfordul!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor ő nem ér! :D

Kép
ticsimû
 
 


Szaisztok!

Krisz!
Nagyon jó képeket csináltatok az utazásotokról! :D
Akkor bízd a megérzésedre, hogy mikor alkalmas az a tesztelés. :wink: Szerintem nem lehetne romantikusabb annál, ha Párizsban fogant folna! :D

Gaby!
Szegény párod. Akkor a szülésnél milyen frusztrált érzése lesz, ha még az uh-fejet sem akarja benned látni. :lol:

Nati!
Szavazunk majd rás! Nem hagyunk cserben, de biztosan jó esélyed van nélkülünk is a legszebb díjra! Szuperanya, három gyerkőc melllett. :wink: :D

Zsófi!
Akkor most teherbe ejtettek! :oops: :D

Zsu!
A kutyik pont olyanok mint a gyerekek. Egy idő után nem érdekli őket, hogy mit mondunk és mit csinálunk. :D A cicákok meg főleg nem. :D

Ticsi!
Akkor neked végül is meghozta a closti a várva várt babykét! :D
Fúj, de undorító az a szomszéd. :evil: Brrr! Még jó, hogy te figyelmes vagy. El sem akarom képzelni ha nem lettél volna az. :?

Pompom!
Szia! Üdv nálunk. :D

Mindenkinek jó hétvégét!

Ja aszemem már jobban van. Köszönöm a gyógykivánságokat. :D
kolibri28
 
 


Hello Csajszik!

Krisz!!! A képekre már nem is tudok mit írni... irigy irigy és HÚDEGYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!! :D

Gaby :) Jajj, miket kérdeztél... vajúdó 1 szoba/ 1 személy! :D Hacsak nincs óriási túljelentkezés, de szerintem olyan azért nem túl sűrűn van. Aztán gyerekágy: van 1 személyes (itt 24 órában Veled van a pici, ez "fizetős" -adnak 1 csekket és annyit fizetsz, amennyit gondolsz a kh alapítványába-), van 2 ágyas (én ilyenbe voltam) és van x ágyas (talán 5?), oda teszik 1 napig a császárosokat (Te úgysem mész oda ;) ) Gyerekágyra első nap bemehetnek Hozzád, utána nem, Neked kell kimenni. Egyszemélyesnél bemehet, kiv. ha vírus van. De ezeket úgyis elmondják a szülőszoba látogatásnál. Szülésnél bemehet Hozzád bárki, de egyszerre csak 1. Szülésznővel is szülhetsz (doki nélkül), ha bármi gond adódna, mindig van ügyeletes doki persze és Ő besegít ha kell. Na milyen info van még... Doki, szerintem szinte mind jó doki. Enyém sajna kicsit túlzottan elfoglalt... Sokat kell várni és lerendez fél perc alatt, viszont nekem a szülésnél, ha nem Ő van ott, lehet a műtőben kötök ki. Óriási tapasztalata van. Csakhát volt olyan reggel, hogy ki sem jött a műtőből, csak tolták ki meg be a következőt Hozzá.

Ticsi! Szomszéd és bélféreg, hát no comment!!! Azért mindennek van határa, de tényleg! Nálunk is van 2 kutya. Első találkozásuk a "gyerekkel" az volt, h odadugtam az orruk alá a telipelust (persze gyerek nélkül), na onnantól nem érdekelte Őket! :D Messziről már régóta mutatjuk Bendének a kutyákat, most kezdtem el azt, hogy leguggolok Bendussal, és akkor "közelebbről" megnézheti, persze közben visongva akar kiugrani a kezemből, és jól megdögönyözni Őket, de az még odébb van! No persze ehhez hozzátartozik, hogy nálunk a kertben vannak a kutyák. Ja és a nyuszit is imádja Bende!!!

Ja és Ticsi! Felhívnám a szomszéd figyelmét rá, hogy évente kötelező a veszetség elleni védőoltás + a féregtelenítés! Amúgy ha át is fújja, nem él meg csak úgy a nagyvilágba, megdöglik, de szerintem át sem tudja fújni, meg átmászni sem tud, hacsak nem visznek még pár barackot... :shock:

Visszaolvasok, hogy akartam-e még valamit!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz
Hú, elkapott a nosztalgia. Én éltem kint majd egy évig, és sokszor úgy mennék vissza. Na, nem élni, csak látogatóba. Irigy-irigy!!!
Látom, voltatok a Madame Tussaud-ban is. :) Párizsi képek szuperek! Na, ott kb. 11 évesen voltam 2-3 napig. Alig emlékszem vmire. A „keljfel” toronyban mi is voltunk, de asszem csak a 2-ig mentünk fel. De arra emlékszem, hogy a múzeumok közül az impresszionisták, meg a Rodin tetszett nagyon.
Hőd szuper!! Hajrá London-baby!! :)
Tippet vettem!

Zsófi
Köszi! Én meg Neked a spontánhoz!!! +++++++++++++++++++++

Nati
Ez jó hír!!
Télleg, Neked is írhatok. Nem jutott eszembe. :oops: De úgyis, aki bent van a telcsimben, kapja majd az sms-t. :D
Mintha vhol itt a bneten olvastam volna, hogy erre a dermatitisre magasabb családi pótlék jár. Vagy hüle vagyok?? Mindenesetre érdemes utánajárni.
Én szívesen szavazok Rád! Várom a linket!!

Gaby
Hát, ha gondolod, én beraklak most is. :) Csak, ha jól értelmeztem, Uh végül nem volt, és ugyi azt dumcsiztuk meg, hogy majd utána. :)

Gyugyi
Na, megetetted őket?? Már csak pár nap és nyer a leányzó!! Amúgy mit nyer??

Pompom
Hú, Te aztán tájékozott vagy. Remélem, hamar helyreállnak a hormonjaid és nincs semmi komolyabb probléma. Premens – én nem szedtem, de mintha jót olvastam volna róla. Ha gondolod, szívesen beraklak a táblába is, ha megírod az adataid: mióta próbálkoztok, hány naposak a ciklusaid, hányadik napon vagy, kor, lakhely. Ha vmelyik titkos, akkor azt ne add meg. :)

Gaby, Krisz
Én „öregkoromra” lettem tériszonyos. :( Anno még Esztergomban is ki mertem menni a Bazilika tetejére, most meg már Győrben a híd szélén sem mertem menni. :oops:

Ticsi
Ma Réka sem ebédelt. :evil: Én pont tegnap lestem meg Réka fogait. Neki 19 már megvan. Még a jobb felső, hátsó őrlő hiányzik. Ja, uncsitesóm koleszos volt.
Én megcsinálom szívesen a tipp-táblát!! Max. ha Babcsinak ütemezett lesz, és megtudja mikor, akkor az ő részét azonnal lezárjuk, és egyből kiderül, hogy ott ki a nyertes. Na?!????
Ja, és itt van a mai pocakkal bővített képsorozat. Szerintem visszament föl. :roll: :D

Kép
gtünde
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Sajna én lebetegedtem, de már (lekopogom ) jobban vagyok és nem lázasodtam be csak orrfolyás meg torokkaparás meg gyengeség....eszem a homeos bogyókat, remélem rendbe kapnak...


Tüncsi :D
Sőt, ma már 38+1-en vagyok csak a vonalzóm nemtom miért így számol? szóval mindig szombaton van a fordulónapom...bár gondolom egy nap ide vagy oda már nyem számít!

Ti hogy vagytok??? Jelek?


Dike :D
reméljük a bromo rendbeszed hamar és akkor babásodásra fel!! :D Egyébként átjárhatóságim nekem is volt meg itt sokunknak és ki lehet bírni ha netán kellen! De bizti nem kell!!! :D

Ticsi :D
Enyém kutyus pl. nagyon pici és szuper tiszta és fürdünk meg fogat mosunk, és bennt alszik a kiságyában...és rendszeres orvosi ellenőrzés alatt van (oltás, féreghajtás)...szóval nem igazán van kutyaszámba véve...gondolom ez is kicsit túlzás amit én csinálok, de az is ha nem törődnek velük rendesen...szóval, szerintem itt csak rendes gazdik vannak, igaz Csajok!!?? ja és kutyakakit kertből össze kell rögtön szedni...akkor ilyen nem fordul elő...

akkor sem érek ha mondjuk magától indul be és úgy van csaszi? Akkor érek, ugyi!? :D:D:D


Pompom :D
Üdv. itt és mielőbbi babásodást!!

Zsu :D
Látom már raktál karácsonyi vonalzót!! Húúú, tényleg mindjárt itt van! :shock:


Krisz :D
Még mindig 37,2 !!!! Egyre izgibb! Megadrukkok mennek!!! és meddig vársz??

képek szupik!!!

Zsófi :D
Akkor elcsíptétek rendesen!!! Nagyon drukkolok!!!

cseresznyés lepényt??? nyami-nyami!!! és szüretést orígy! Nagyon szeretem!!!


Nat :D
szépségverseny? :D én szavazok az tuti! Nekünk úgyis te vagy a legszebb!!!

Gyugyikám :D
tsóközön!! Aztán ne dolgozd túl magad!!


és puszi mindenki másnak is!!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tüncsi :D
tényleg mintha feljebb ment volna :shock:

képzeld az enyém is úgy tűnik...bár le sem ment...csak eddig nagyon fájt a szeméremcsontnál, most meg pár napja elmúlt :shock: :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Tündi!

Ezt már én is hallottam a családipótlékról, de ez most jött ki először, és remélem utoljára! Várom a sms-t!!!

Babcsi tessék gyorsan gyógyulni mert hipp-hopp és mindjárt szülünk!

Ja csajok! Köszi ha szavaztok, valszeg jövő héten rakják fel! De nem ér röhögni :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Tényleg fentebb van :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Babcsi
Érdekes, mert annak ellenére, hogy feljebb levőnek tűnik, a szeméremcsontnál rohadtul fáj. Van, amikor alig bírok felállni. :?
Jobbulást!!
Én meg vettem ma meleg anyagot, mert a hordozóba varrok egy zsákot Dórinak. Még marad is belőle, abból meg Rékának lesz kardigán/kabát-féle.

Nati
Ígérem, nem fogok röhögni. De úgysem látnád! :D De télleg nem!!! Min is röhögnék?!?
gtünde
 
 


Lányok!
Akkor kérem Babcsira, Ticsire és rám a tippeket!! Nyeremény: vmi folyékony nedű. :) Ja, és Babcsi, Ticsi, mi is tippelhetünk egymásra.

Ilyesmi lenne a tábli:
Kép

Ticsi - te azért kapod a szept. végét, hogy minél hamarabb túl legyél rajta, :wink: :)
Babcsi - te meg azért a későbbit, hogy még legyen ideje Gergőnek megfordulni. :D
gtünde
 
 


Nati :D
igyekszem!!!


Tüncsikém :D
akkor az én tippem Ticsire: október 10. Rád pedig: október 2. :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hali!

Üdv a délutáni szunya után!Tiszta lusta dög vagyok. :D Ébredési hő 37,4! :D Ez így van rendjén, általános tendencia nálam, hogy du alvási hő 2 tizeddel több mint a reggeli. De miközben mértem a hőmet furi dolog történt velem:belenyilallt 1x vmi az alhasamba. Egyszer egy elég éles fájdalom és ennyi. :shock: Nem igazán tudom mire vélni. :shock:

Gtündi
Angliában éltél egy évet???Mi is szeretnénk annyira de annyira!Ha egyszer valamiért munkahelyi probléma lenne sztem pattannánk is..de oda ketten. :D
Amúgy tök szép a pocid! :D

Párom amúgy nem megy most németbe.Megy az élet itthon tovább.Épp azon kesereg a telefonba, hogy nincs semmire ideje/idejünk...és hogy mit csinálunk rosszul, hogy így van? :? Valaki vmi jó TIME MANAGER itt???

Kolibri
Párizsban csak akkor foganhatott ha 19-én fogant és apa 18-ai katonái ott várakoztak bent. Egyszer voltunk együtt az úton összesen mert a Párizsban oda-vissza lányok fiúk külön szobában aludtak, a lakókocsi falai meg papírvékonyak voltak.De akkor már amúgy is úgy gondoltam, hogy még itthon túl voltunk a pén. De ha ez igaz , akkor már pozitív lenne a tesztem.

Tippek:
Babcsi okt8
Ticsimű okt 1

Na megyek dolgomra...mert tényleg elrohan mellettem az élet :? ....de ma aludnom kellett, amúgy párom szegény dolgozik most is.

Na puszika mindenkinek!XXX
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Haga!
Boldog Névnapot kívánok Albertnek! :D
kolibri28
 
 


krisz, szerintem 37.2-es hővel te minden legyőztél. :) Disneyland-es sikolyképem nekem is van, azokért a kemény pénzekért, mert nekem eszembe sem jutott így lefotózni. :) Bár az én képem egy picit más, mert rajtam kívül mindenki visítozik, én meg halálnyugalommal üldögélek közöttük és nézek ki a fejemből, mintha hétfő reggel a villamoson üldögélnék.. :)

gtünde, köszi a táblafelajánlást. :) 27 vagyok, Bp-i, 25-27 napos ciklusokkal, és június óta intenzívkedünk a párommal babaügyben. :)
Vendég
 


sziasztok! :( elolvastam mind a 32 oldalt amit a bromocriptines topikban irtak, de még senki nem lett babás tőle!!remélem tényleg csak ez a gondom!!! képzeljétek ebbe a rohadt gyógyszertárba nem volt gyogyszer majd csak hétfőn, pedig gondoltam már lehet használna, minél előbb elkezdtem volna. erre majd csak hétfőtől.

KépKép
dike
 
 


Wow

Bocsi, hogy lepasszoltam a táblát, de ezen a gépen lejárt az office, és nem tudok szerkeszteni, gondolom ez excell.

Az én tippem: Tüncsi okt 3., Babcsi okt 9. magamra is tippelhetek? okt 5. tovább nem bírom

Fürcsi után gyövök bővebben...

Kép
ticsimû
 
 


Megint itt!

A tippjeim:
Remélem senkit nem fognak aggasztani. :D

Ticsi: okt. 8.

Babcsi: okt. 10.

Jó éjt!
kolibri28
 
 


Pompom
Nekem is van még vagy 2 ilyen lefotózott...de nincs rajtuk ilyen firka, csak a szám.

Dike
Itt viszont többen is vannak akik a bromo után lettek babásak. :lol:

Én ügyi voltam:két óra alatt csilli villi lett a lakás (mostam is meg főztem is közben)és közben még 2 oldalt is meghallgattam a relaxás magnókaziból emígy hangosan...de jó volt így is. :D Én multifunkcionális vagyok, csak a páromnak van gondja azzal, hogy egyszerre több dolgot csináljon.Javítotam én már dolgozatot, fejemen maszkkal, miközben hullahoppkarikáztam és filmet néztem. :lol:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajok! :D

Atya isten mennyit írtatok... :oops:

Nati :D Várom a szavazást, tuti fogok Rád szavazni! :wink: Ezek szerint Te vagy a jó Time Manager aki Krisznek segíteni tud. 3 gyerekes családanyaként még mindenre van időd, gratula! :D

Krisz :D Nagyon szuperek a képeitek, olyan szépek vagytok! :wink: Iszonyatosan drukkolok a London-babynek! :wink: Akkor türelmesen várjuk a plusz teszted! :wink:

Tünde :D Tényleg mintha feljebb ment volna a pocid. :wink: Látni kéne 3 pocit egymás mellett, úgy könnyebb lenne szavazni, nem? :lol:

Pompom :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! :wink: Én is pco-s vagyok, illetve ezt mondta ki a doki. De én közben úgy döntöttem nem vok, csak inzulinrezisztens, egyéb bajaim (szőrösödés) teljesen elmúlt. Ja én is neten tanultam a szakmát, látom már Te is kiképezted magad és mindjárt diplomázol! :lol: :lol: Ha kell jó endokrinológus, tudok ajánlani. :wink: Rajta kívül más dokival még nem találkoztam aki értené mivel áll szemben.... :P

Princzike :D Hello csajszi! :wink: Óriási drukk neked a hétfőhöz! :wink: Írj ide közénk ha van kedved! :wink:

Gaby :D Mindjárt hétfő! :wink: Én párom sem akart hüvelyi uh-ra bejönni. Mondjuk ő a szülést is kihagyja. :lol: Rosszul van a kórházasditól. Meg amúgy is aszongya, régen sem mentek be a férfiak a szülésre, csak várták mindig körömrágra a nagy hírt. Meg az állatok is elvonulnak ha szülnek, na ő sem bírná, talán neki nagyobb fájdalmai lennének, mert rettenetese bele tudja élni magát más fájdalmába. Aztán meg csak elájul... :lol: :lol:

Kolibri :D Asszem Te kérdezted, hogy melóhelyen tudják-e már. 1 közvetlen kolléganőm már igen, más még nem. Vártam a csütörtöki genetikai vizsgálat eredményét. Hétfőn majd felhívom a főnököm (ő nem itt van velünk Mo.-on) aztán utána mondom majd a helyi kollégáknak is. :wink: Most már ha akarnám sem tudnám letagadni. Múlt héten végig csadorban járkáltam... :lol: :lol: Nagy bő kardigán, hogy ne lássák. :lol: :lol: Azt akartam, hogy először a főnököm tudja meg. Holnap lesz párom szüleinél a bejelentés. Aztán rögtön meg is kérem anyóst, hogy varrja fel az első kismamanacim, mert máá nem nagyon van gatyóm ami kényelmes lenne. :wink:

Kukac :D Remélem most összehoztátok Mátét! :lol: :wink:

Ticsi :D Ez a szomszéd undorító... :evil: Nálunk se kutya, se macska. :oops: Én sem szertném ha nem fekhetnék ki a kertbe, mert azt kéne nézegetnem hogy hova szart a kutya... na nehogymá.... :evil:

Zapáné :D Gyűjjél sűrűbben. Na csilli-villi már a lakás? :roll: :wink:

Zsu :D Hú már tényleg mindjárt itt van karácsony. :wink:

Dike :D Ha akarod, tedd fel a vérvételek eredményét és meglessük. :wink:

Puszika mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Krisz :D Minek neked Time Manager vazze? :lol: :lol: :lol: Megy ez neked, nem is akárhogy! :lol: :lol: Ügyi vagy! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok drágáim!
Gondolom aggódtatok értem, mert visszaolvasni még nem volt idöm!! :(

Sajna két hétig kórházban voltam, a keményedések elérték tetöfokát. Tegnap este jöhettem haza, hát nem tudom hogy bírtam ki... :cry: :cry:
Szept 11-én este öt percenként keményedtem és nem is csillapodott, szerencsére nem görcsöltem,nem fájt,de nagyon idegesített, meg persze nem is normális. Hívtuk a dokimat, aki javasolta, hogy kórház. Mentünk is Würzburgba egyböl, ahol CTG, vérvétel, fájáscsökentö infúzió! :( Még akkor is 10 percenként bekeményedett a hasam.
Elöször azt mondták talán egy hét, de kettö lett belöle.

Ja a babócám szerencsére jól van, erös kis krapek már, néha majd lerúg az ágyról!! :lol: :lol:

Aztán megállapították, hogy magas a CRP értékem,ami azt jelenti gyulladás van a véremben, meg a vizeletemben is találtak bacit. Kaptam egy hétig anitbiotikumot, és ez szerencsére rendbe is jött. A keményedésekekre minden doki azt mondta, hopgy tuti a gyulladás okozza, azért keményedik ennyire sürün a méhem. 10 napig kaptam infúziót, hát mit ne mondjak szívem vert töle ezerrel, levegöt is nehéz volt venni, de aztán hozzászoktam. A keményedések nem múltak el teljesen,de jobb lett a helyzet. Talán a gyulladás csak részben volt felelös érte.
Nagy szerencse, hogy a méhnyakamat nem rövídítette meg, és a méhszáj se nyílt ki!!!!! :D :D
Végül kedd óta gyógyszert szedek infúzió helyett. Így legalább haza tudtam, jönni és azt mondják ,amíg odalennt mindne rendben ne aggódjak, sajna ez van, a keményedések valszeg nem fognak elmúlni teljesen.
Dokik is azt mondták, hogy normális, mert a baba mozgásokra reagálhat így a méhem, meg gyakorol a szülésre stb és ha nem extrém sok akkor okés!!! :? :?
Azért nem vagyok teljesen nyugodt, csak reménykedek, hogy minden rendben lesz!!!!!
Hetente kell visszamenni kontrollra, ahol majd mindig nézik a babácska fejlödését! :D

Csajok, nagyon padlón voltam, minden nap bögtem a kórházban, már azt hittem szülésig bennt kell maradnom. Naponta 4-szer egy óra CTG volt, már a hócipöm tele volt vele, meg kismanó se nagyon örült neki!!

Ja és kiderült,hogy terhességi cukrom is van! :evil: Ez is két hete történt, azóta, naponta ötször mérem a cukrot, reggelente inzulin, de még nem sikerült beállítani. :cry: :cry: Nem is híztam semmit az elmúlt két hét alatt, söt... Nem is vagyok jól lakva, mert nagyon oda kell figyelnem mit eszek!

Igyekszem majd visszaolvasni, most csak le akartam írni mi van velem!
Látom akinek kell még egybe vannak!!! :D :lol:

Puszi Mindenkinek!
susy75
 
 


Fenci, én is úgy döntöttem, hogy nem vagyok pco-s. :) Nem vagyok inzulinrezisztens (legalábbis egy éve még nem voltam), nincsenek gyöngysorszerű cisztáim, "csak" magas a tesztoszteronom és rossz a lh-FSH arányom, úgyhogy nem és nem. :) Szedsz metformint? Velem szedették fél évig annak ellenére, hogy rendben volt a terheléses cukor vizsgálat... hát.. három hónapig hányinger, néha hányás, hasi görcsök, belefogytam 10 kilót, és ugyan rendszeresen volt mellette peteérésem, de sokszor annyi erőm nem volt hogy kimásszak az ágyból. Aztán fogytam tőle tovább, már elég riasztó méreteket kezdtem ölteni, úgyhogy elbúcsúztunk, én meg a metformin...
Én most Szendei dokihoz fogok járni (SOTE I), állítólag ő elég jó.. endokrinológus és nőgyógyász, pont az a kombináció, ami nekem tuti. :)

Gtündi, kifelejtettem az adataim közül, hogy a második ciklusnapomon vagyok.

Suzy, az nagyon jó, hogy haza tudtál jönni, és remélem hamar sikerül megnyugodnod egy picikét.
Vendég
 


Susyyyyyyyyy

jaj nagyon izgultunk érted éreztük....de a lényeg hogy minden rendben van és sok sok pihenéssel véggi tudod hordani a bébidfet ne félj.....küldök sok sok sok sok enerdzsit +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pompom

Üdv köztünk, előre a bébiééért :lol:

Krisz!

csodásak a képek imádom mindkét várost, küldöm apozitiv tezsthez valókat neked is :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hu ma annyira ideges voltam, majdnem szétrobbantam hormonális jelleggel....apa már nem bírta tovább kivitt a vasas focimeccsre na ott végre jól kiku..aanyáztam magam má elnézést a szófordulatért :wink: :oops: , de nagyon jól esett és le is higgadtam... :wink: a népek meg néztek hogy ez a nagyon terhes nő mit szidja a bírót ilyen randán hehe :wink: :lol: 8)

és még nyertünk is je...

na ennyit afociról gondolom keveseket köt le közületek :lol: :wink:


holnap megyünk a dokihoz a klinikára izgulooook....remélem minden bébi istenien van és nem vagyok kinyílva és nem veszélyes az epebajom se....ki fog derülni.. :lol:

Tényleg mindnekinek puszi most ennyire tellett.....hajnalban jövök :x
Vendég
 


SUSY!
Sok puszi! :D
A lényeg, hogy egyben vagytok!
:D Bővebben holnap .

Jó éjt mindenkinek! :D
kolibri28
 
 


Hjaaaaaaaajj a tippek :)

Ticsi, Babcsi, Gtüdi: október 6 :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

susy!
nagyon örülök hogy mostmár jól vagytok nagyon ránkijesztettél!!!!
a lényeg hogy mostmár otthon vagytok és hidd el minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vigyi magatokra!!!!
ja nekem is volt terhességi cukrom de én nem engedtem az inzulint!!!!!!!!!!
szerencsére mondjuk én gondoltam hogy így lesz szóval nagyon szépen diétáztam és teljesen rendberaktam én a cukromat a kontrollon a doki nem is akarta elhinni hogy ilyen szép lett az eredményem!!!!
szóval kitartás és pihenniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

mindenórás kismamik!!!
nagyon sokat gondolok rátok úgy eszembejut hogy tavaly ilyenkor még mi is egyben voltunk és nagyon vártuk a nagy találkozást!!!!

tündi!
tényleg visszamenta pocid!!!!!

ticsi!
szóval takarítottál!!! nem ilyenkor szokták azt mondani hogy nemsokára szülni fogsz????? a nagy rendrakás meg ilyesmi na szurkolok nektek!!!!!!

krisz!
nagyon szépek a képek és nagyon helyesek vagytok!!!!
drukk a babóhoz!!!!

zsófi!
milyen aranyos férjecskéd van legyen igaza és legyen 2 hét múlva pozitív a teszted!!!!!

dike!
köszike Balázs jobban van!!!
neked meg fel a fejjel és tuti nemsokára babás leszel!!!!

pompom!
üdv itt!!!!

gyugyi!
hogy áll a takarítás na és megetetted a családot????

mami!
hogy vagytok??? viszketés????

mi jól vagyunk szerencsére Balázs is jobban van és nagyon ügyes állandóan csak egyedül akar menni!!!
Bence egyre ügyesebb az oviba nagyon büszke vagyok rá!!!!

szép álmokat!!!!
tündi23
 
 


Éjt!

Bagolytársak??????????

Babcsi

Ha megindul tuti te nyertél! Csak akkor dobnod kell egy smst, mert csaszi után csak másnap fogsz pötyögni, és mi beelőzünk...:D
Jobbulást a baciból!

Sleepin

Én mostanra má tök para lettem. A másik comcédban is lett kutyi a nyáron. A kislány kikövetelte, immáron a másodikat, mert a tvalyit elütötte az autó...mindent a gyerekért...de a család összes többi tagja utálja a kutyát...

Kérdem én, mikor kell beoltatni, mert még most született, de én még itt nem láttam orvost, valamint el se vitték. Anyuka hozzá se mer nyúlni. Fajtát nem tok, de vmi kiskutya. És az legális, hogy az elhunyt eb a kert sarkában van elásva? A macskával együtt? Persze hozzánk közel esik ez a sarok...má mé ne!
A másik, hogy szegény gyerek nem érti miért nézegetem a sejhaját...tegnap jól beleástam magam ebbe a gilinyóba!

Vicuska!

Sos...mesélj nekem! Mennyi idő után aggódjak? A nyáron 3* voltunk ebben a bizonyos szomszédban...és sajna nem mondom, hogy a gyereket rögötn domestosba mártottam. Nem vakarózik, nem fosik, nincsenek semmi aggasztó dolgok a kakiban, de mi van, ha nem a beleire ment rá...oké oké tudom ne legyek paranoiás, de a neten nagyon durvákat írtak anyukák, és vica verza a doki rá...
Para lettem...

Nati

Voks megy! Ha emilről kell, tuti nyersz, mint a szemát anynyi van

Fenci

Jó ötlet ez a 3 poci, de 2 tökös meg 1 nunis vetekszik...nem is egyforma pocik...azé megcsinálhatnánk

Babcsi nem dobsz egy pociképet?
Kéne vmi referencia is, mondjuk egy A4es lap a kézben, mert akkor beállítom a távolságot azonosra...na? Ha excellben nem is de photoshopban otthon vok vmennyire

Suzy!

De jó, hogy jelentkeztél! Már nagyon aggódtunk. És a gyógyin kívül mit írtak elő? Pihi, fekvés? Most má érted is aggódhatunk, nemcsak Gröniért!

Ajaj!!!

Mami

Ezen az okt 6on jót nevettem...korrekt!
A meccs is tuti! A lurkók nagy rajongók lesznek! :D

Tüncsi

A gyerök ma rekordot döntött az evésben...mokkáskanállal lehetett mérni a napi mennyiséget! De az ivás lassan szüreti méreteket ölt!
Olvastam most a babanet kezdőoldalán a hírt a helyes? táplálásról 6 hó után...kivi vagyok hogy vélekedtek erről!

Oké nem kell rögtön székelykáposzta...de sztem azé elég durva 1 éves korig, gyümin, zöldségen, és alig vmin éltetni, ízek nélkül...vagy én vok hülye? Árpi nagyon szerette az ízes dolgokat, és rögötn rámköpte a natúrt...és nem a joghurtról beszélek! Az alma krumplival az egyenesen hánytató volt a számára!
Most mit csináljak, ha a gyerek nem szereti!
Nekem se a gyümisjogi csúszott neki, hanem a kefír! A mai napig jobban szereti...
Túrórudit nem is tudtam neki adni, mert kihányta!
Oké lehet elveket vallani, de amikor a gyerek több napig mindent kihány, és végre vmi megmarad benne, sztem a cikk írója se gondolná, hogy akkor azt nem adná...na ezt jól megfog...az az pont hogy nem fog meg....

na bocsi

Amire én nagyon kivi vok!

Babcsi, és Tüncsi ezerrel homeoznak, én meg semmi...kivi vok a három szülésre! LEhet megszívom...:D Jó tudom alkatfüggő meg egyéb, meg Babcsinak az első...de mégis kivi vok...

Na éjt még nézelődök kicsit

Kép
ticsimû
 
 


Szép jó reggelt! :D

Jelentem hőm 37,1 5.50kor. (Keltem apával.)
Én elég jó time manager vagyok, a páromnak kell time manager. :lol:
További jó hírek, hogy ma már csak 60 kg vagyok...pedig nem sikerült tornáznom mostanában...de úgy látszik kajára se volt pénz. :lol:
Más:épp eszembe jutott, hogy van még vmennyi progipótló gyógyim, de megnéztem és csak 8 szem duphastonom van. Anno rég egy kis progihiányt mutatott a vérvétel, amikor még csak spontánoztunk. Aztán az inszemnél, lombiknál mindig kaptam alapból. Talán e miatt tesztelek kedden (hétfőn veszek tesztet), hogy ha van vmi, azért tudjam meg időben.

Na puszi mindenkinek...emgyek pakolgatni.

Ticsimű
Toxoplazmózis szűrést neked akkor!Gondolom már volt a terhesség előtt vagy elején...de bármikor meg lehet ismételni és akkor megnyugszol. :D

Tünde23
Büszke is lehetsz a két szép fiadra! :D

Legyekmami
Éljen a foci!Én csak a vb-t, eb-t nézem párommal együtt...helyi meccsen utoljára apuval voltam gyerekkoromban...de szép emlékeim vannak róla:szotyiztunk és kiabáltunk mi is. :wink:

Apropó sport:
Tegnap felvettük az időmérőt és a Q3 lemaradt a kaziról.Összefoglalná vki? :shock:

Susy
Örülök, hogy jobban vagytok!!! :D Pihizz sokat otthon, ott csak könnyebb mint a kórházban és nem lesz semmi baj!!!

Fenci
Már be is töltötted a 12 hetet?! :D De szupi!!! :D
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Megint csak benéztem, apukámnak szülinapja van és jönnek hozzánk ebédre! :lol:

Lmami!
Meccs nem semmi! De n mindig tudtam, hogy fasza csajszi vagy Te! Drukk a mai dokihoz! :lol:

Susy!
Sajnálom, a 2 hét kórházat, de az a lényeg, hogy Manócska jól van! Remlem így is marad. Drukk!

Krisz!
Hát én régebben is megéreztem, de nem ennyire. Meg tudod úgy könnyű ám, ha a doki kedden azt mondja, hogy van egy szép nagy petém. :wink: :lol: Drukk a keddi teszthez!!!
Endóm jól van, igaz én soha nem éreztem belőle semmit. Pedig ott volt nem is kicsit. Talán egyetlen tünetem így utólag az volt, hogy mensikor nehezen ment a nagy dolog és iszonyatosan begörcsölt a hasam a toialetten. :oops: :lol: :oops:
A doki kedden azt mondta, hogy szebb a bal petefészkem, mint 4 hete volt. :lol:

Fenci!
Kiváncsi vagyok mit szólnak anyósodék! És jó, hogy már nem kell takargatnod! :wink: És köszi! :lol:

Dike!
Baba terhes lett a bromotól annó! :wink:

Pompom!
Szendei nagyon jó doki, jó kezekben vagy! De úgy hallottam elég elfoglalt, nehéz hozzá bejutni. :roll:

Tippeken még gondolokodom. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Az jó ha szebb. :lol: Akkor most igyál sok folyadékot, hogy azon ne múljon a megtapadás!!!

Mi ma megyünk anyuékhoz ebédelni.Ott lesz az egész család.Tök jó!Szofika is meg Ruben is! :lol:

Amúgy mikortól szokott hányinger lenni? Én akarok vmi babás tünetet!!! :lol: Mint mondottam volt: a bőröm szép, soványodom, melleim nagyobbak kicsit de nem mondhatnám, hogy fájnak, egész nap alszom, a gyomrom is fura néha...na én is magamba tudom beszélni a gyereket, ám. :lol: :lol: :lol: Jó lenne...

Na írjatok már valamit!!!Ébresztő!!! :D

Én 10.30-tól 13.30-ig tanítok, előtte még benézek..remélem felébredtek!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Krisz, vasárnap 5.50-kor kelni? Még a gondolata is... huhh... :) Én addig alszom ilyenkor, míg a kutyus hagy, ami eléggé változó, na meg az ébresztési módszerei is, ma pl. a térdemet "vakarászta". :)

Nekem babás tünetem akkor van, amikor akarom... bebeszélés mesterfokon. :)

Zsófi, én is úgy hallottam, hogy Szendeit elég nehéz elcsípni, de egyszer már jártam nála két éve, úgyhogy mobilszám megvan, csörög, szerdán már ott is fogok csücsülni a rendelőjében, persze háromnapi hideg élelemmel, könyvvel satöbbivel, állati sokat kell rá várni, tényleg nagyon elfoglalt.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?