Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Most lehet, hogy be fogok égni, de izééé....ti most Gyulán laktok? Hahahahaaa...77 fontot akartál írni, nem? :wink:

Bíbi anyu: Tiéd bébi nem tépi le a fejvédőt? :D

Mirci: ÓÓÓÓ, ne aggódj, nem fekszel te be sehová, illetve mégis, szülés után a gyermekágyra. :wink:

Na megint robogok tovább....
jaimee1
 
 


:lol: :lol: :lol: Így értettem. 87....na az már végképp abszurd lett volna. :wink:
jaimee1
 
 


Bíbi: kíváncsiságból megmértem a hőmet. Most 36.83. A legutolsó adat ami a hőmérőben volt (ezt mértem még a terheségem elején) 37.27. Érdekes én ezt a hőleesést szülés elött még nem is hallottam. Nagytesós kép haláli :D :D :D

Nóri: ez a 77 kiló nekem hihetetlen :shock: . Bár szép magas lány vagy. Cickókat baromira irigylem, nekem még így is csak 80C.

Kép
Kép
mirci74
 
 

 
 

Jaimee:hova robogsz állandóan? :wink:
Miért laknánk most mi Gyulán? :shock: :shock: :shock:
(az Babszi szülővárosa)
Vendég
 


Az én cickóimat Samanta Fox néni is megirigyelné.Nekem viszont baromi sok néha.Fénykoromban 70 b volt /pár éve/.
Mi lesz velem terhesen?atyaég...sátorlapból majd heggesztünk a dudáimra valamit.

Mi az a flow?Nem szoktam szülni, bocsi. :oops:
Vendég
 


Tudtam. :evil: :oops: :oops: :oops: :oops: Akkor Bcsaba...ugye? No mert készülünk Gyulára.

Robogok, mert Popi alszik, ilyenkor tudok ezt azt megcsinálni. De itt esz a fene 5 percenként. :oops:

Flow - áramlás, hogy kap e elég kaját a bébi a zsinóron át.
jaimee1
 
 


Függő anyuka...robogj csak. :wink:
Na ugye hogy tetszik tudni!Mit fogtok csinálni Gyulán?
Vendég
 


Enyém Apa objektívre licitál a vaterán. Elmennénk érte. De csak ha megnyeri. :roll: Aztán meg sétukálnánk egyet, ha nem lesz borzalmas az idő. Részleges topiktali esetleg?

Terhesen még hagyján, hanem amikor belövell a tej.... :shock: :shock: Apa szeme kocsányon fog lógni. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Ha szar idő van, átmegyek én érte, oszt elküldöm futárral vagy postán.Ezért ne bumizzatok esőben.Nekem 5 perc átmenni Gyulára.(tudod, ferrarink van)
Vendég
 


Topiktalit most olvasom csak...igen igen igen!De tiétek apát hova rakjuk?(értékmegőrző vagy a vár jöhet számításba)
Vendég
 


A vár jó hely!!!!
Főleg, h onnan 5 percre lakom sétával.... :lol:

Jaimee!
Sztem megéri elmeni Gyulára. Csodaszép hely!!!!!!
És nem is vagyok elfogult :oops: :lol: 8)

babszika
 
 


És ott lehet egyedül a megyében kapni ÉTCSOKIS FAGYIT!!! :D
(ami az egyik legjobb dolog a fődön) 8)
Vendég
 


Mirci: 3.25 kg volt Bandita, 3 kg jöttünk haza, de nem volt annyi, csak jóindulatúan beírták. Most 7.1 kg és 61 cm!!!! :shock:

Na szóval ha vastagabb pulcsi van rajta, akkor nem fér el a keze a teste mellett, csak előtte :roll:
És ez csak pulcs...semmi vastag bundazsák....

Szülés előjeleire nem tudok semmi hasznosat mondani, én hipp-hopp magzatvíz elfolyós anyuka voltam :lol:

Sirki: a kiscsaj zabálnivaló!!!!!!!!!!!!!!

Bibí: a "nagytestvér"-en kacagok még most is!!!!!!!!

Rakok fel hordozókinövős képet!!!!

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nóri, milyen magas vagy? Tényleg tök vékonynak tűnsz azon a képen, megnéztem még egyszer. Engem most meglepett ez a 77.

Mellméret meg, én 85C s voltam, terhesen alig kaptam már rá valamit, és igen, ahogy Jaimee is mondja, ez a tejbelövellés...hát én már utálom ezeket a bennszülött csöcsöket. :lol: :lol: :lol:

Igen, Bíbi szőke pihés kezd lenni, mit is mondjak, kezdek izgulni....öööö...remélem, tőlem van :lol: :lol: :lol:

Letépni még nem tépi a fejvédőt, egyelőre inkább így lejjebb húzza, hogy kilásson. Miért, ez lesz a jövő? :lol:

Mirci. ez tök izgi, mondjuk a napközbeni hő nem mérvadó, mérj már egyet reggel felkelés előtt, annyira kiváncsi vagyok! Másik fórumon egy csajnak reggel leesett, másnap meg is volt a baba. :lol:

Gyabi, nem semmi súlya van kis Banditátoknak! Bíbi most hagyta el csak a 6 kg-ot, viszont a legkisebb hossz, amit mértem, 68 és fél. Hosszúpuska lesz, mint anyája. :lol:

Topiktali, még ha részleges is, irigykedek!
Vendég
 


Ez nem éééééér!! Mindig akkor dumcsiztok ilyen sokat, amikor nem vagyok itt!!! :twisted:
De nem menekültök, akkor is írok! :D

Babszi,
tudod aki fontos nekem, azt nem hagyom szem elől veszni. :) Nagyon jól döntöttél, mert az egészség és a nyugalom a legfontosabb! Biztos hamar találsz magadnak való munkát, ahol meg is becsülnek, és értékelik a munka morálod. Cuuuuppp és tessék jönni, mert különben nem küldök pozitív enerdzsit! :D

Nórikám,
Te bombanő! Az Urad biztos nagyon imádhatja a méreteidet! :oops: :lol:
Pár éve még 70 B voltál? Ááá, akkor még van remény(em)... :D

Bíbi,
én már láttam a nagy Testvért az iwiw-en, ott is figyelt. :D

Jaimee,
az Uram is vaterázik, de Ő az érem-bélyeg témakörben érdekelt. Numizmatikával foglalkozik elég komoly szinten, már vagy 15 éve. Jó dolog a vatera, no meg az ebay. :)
Vendég
 


Mirci, akármit mérsz én megmondom, napokon belül tuti hogy szülsz. Okos vagyok? 8) 8) :lol: Anyám, a 39+4. napomon nekem már 1 hetes volt Réka. Nem is tudom, mi lett volna, ha végighordom. Ha így is 3540 g-ra megnőtt 38+4 alatt....

Bíbi anyu:
[quote]I írta:gen, Bíbi szőke pihés kezd lenni, mit is mondjak, kezdek izgulni....öööö...remélem, tőlem van

:lol: :lol:
Na most akkor ezt rakd össze! Az én szemem zöldesbarna, apáé szürke és van egy KÉK szemű lányunk. :shock: :shock: Gondolom, idővel be fog szürkülni a szeme....

Nóri: Hát az a gond, hogy mindenképpen ki akarja próbálni Apa az objektívet. Használt és féláron adják....Szóval ha megnyeri, utazik/utazunk. Azért köszi, aranyos vagy!!! Ha tuti lesz a dolog (holnap jár le a licit), akkor majd próbálunk egyeztetni.

Rékám: Ja, apa most mondja, hogy nem is vatera, hanem teszvesz. :oops: Na mindegy, egykutya. Numizmatika? Ejha!Mindjárt tesztelhetsz. :wink:

Taliról meg...van aki megszervezné? Mert akkor csak egy dátumot kell kitűzni, aki eljön, eljön. Tavasszal? Hm?

Na hablaty befejezve. Eldugulok egy időre. :oops:

Ja, Sirki, hogy vagytok? Javulgattok?
jaimee1
 
 


Mindenkinek köszönjük a dicséreteket! :D

Mirci,
igen, műtermi képek! Már nagyon mennek a drukkok! És nyugi, nemsokára szülni fogsz, ez tuti! :D

Bibi,
jó ez a nagytesós kép! :lol: Harisnyát azt hittem, hogy nem is fog kelleni, mert gondoltam én, hogy minek egy ekkora babára harisnya, tulajdonképpen a fényképeszkedésre vettem, ahhoz képest azóta van még két másik... :D

Nóri,
én sem látom rajtad azt a 77 kg-ot! Kuttyok nagyon édik! :lol:

Gyabi,
jó gyorsan nől Beni baba, nálunk is az van, hogy a vastag kabáttal nem fér el a keze, dehát ülni még nem tud az autósülésbe, hordozó nincs nagyobb méretben, igy sajnos egyenlőre várni kell még az üléssel!

Jaimee,
kösz a kérdésed, javulgatunk, tegnap sokszor porszivóztam az orrát, este már szépen kapott levegőt, bár éjjel 3-kor felébredt már megint, szopizott, de most aludt vissza egy nagy hisztiroham után, levegőt is kapott szépen, nemtudom miért nem akart visszaaludni.
Éjszakai szopi után mennyi idő kell még visszaalszanak a babák? Mivel nálunk ilyen sose volt, kiváncsi lennék a tapasztalatokra?! Csak az én lányom hiszi azt, hogy már nappal van? Nem lenne jó, ha összekeverné a napszakokat...

Ja, és még egy kérdés, overall téma már megint. Mekkora méretet kell venni, hogy kihúzza a telet? Vagy alapból kettő fog kelleni? Mert tegnap próbáltunk egy 74/9M-eset, de nagyon nagy volt rá, de ha akkorát veszek, ami jó, vagy egy kicsivel nagyobb, akkor meg hamar kinövi, gondolom én, bár a fene se tudja mennyit fog nőni?!
sirkici
 
 


Arikon:Frédi bélyegekkel is foglalkozik?Csak mert van egy elég komoly gyűjteményem.(örököltem nagyapámtól...vagy 30-40 évig gyűjtötte)Érdekli???Ha igen, priviben megdumáljuk. :wink:

Bíbi:benszülött csöcsös (modernkori tsiriné)... :lol: ...ja, amúgy 177 cm vagyok.
Jaimee:én benne vagyok a taliban akár hóban, akár napsütésben!

Mirci:hogy vagy???
Vendég
 


Sziasztok!

Váltjuk Sirkiéket, most mi vagyunk betegek. Hajnalban az ügyeleten voltunk mert egyszerűen nem kapott levegőt Beni! Hiába porszívóztuk, semmi. Felső léguti hurut+torok gyönyörű piros-most már kezd meleg is lenni! Kaptunk szirupokat, orrcseppet, köptetőt...hát kíváncsi leszek...most bealudt mint a tábortűz!
Kíváncsi voltam el fogjuk e kapni, mert errefelé járvány lesz szerintem, tele a rendelő, nálunk az egész család náthás, csak még én nem...de ami késik...


Én is kíváncsi lennék a bundazsák méreteire???!!!! Nem tudk dönteni...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nóri! Télikert????

Arikon, hát ez az, Nagy testvér mindenütt figyel!:lol:

Gyabi, hűűű, akkor Nektek is jobbulást, sajnálom ezt az ügyeletet, de rémisztő lehetett, hogy nem volt levegő.

Bíbinek is kék a szeme, hát persze, hogy nekünk barna, szóval... :lol:

Overál: én vettem kettőt, egy vékonyabbat meg egy vastagabbat, mindkettőt 74-80 as méretben, ránézésre óóóóóriásnak tűnt, de ahogy rátettem Csiribébit, már nem is...és azért alája is kell majd öltözni valamennyire...meg azért egy fél év, mire kitavaszodik. Vagy ha nem, hordjuk egy év múlva. :lol: Vagy nyáron! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nóri,
igen, bélyeggel is foglalkozik, de mindjárt felhívom és megkérdem Tőle. :wink:

Én is benne vagyok a taliban, a megszervezésben is, de a helyet nem biztos, h. tudom, biztosítani. Szállást tudok adni ha valaki messzebről jönne (pl. Békéscsabáról) :wink:
Vendég
 


Jaimee,
asszem nem lesz szükség tesztelésre, mert már pöttyözgetek... Jééé, csak nem rendeződik a menszim! :shock:

Holnap megyünk esküvőre, remélem nem akkor fog megjönni, mert megőrülök. :twisted: Imádok esküvőre járni, mert annyira jó látni az izgatott készülődést, a várakozást. Hallgatni ahogy remegő hangon elismétli az ifjú pár a fogadalmat, aztán sírni egy jót, hisz eszembe jut a mi esküvőnk. áááá de szíííp dolog is! :)
Vendég
 


Arikon bébi:de drága vagy!
Kép
Vendég
 


Ja, a tali. Hát mi meg menni nem nagyon tudunk messze menni, és nem is hiszem, hogy tavaszig lesz "ótonk." Max. bkv. De jöhettek szalonnát sütni. Bár én nem eszem húst. :lol:

Arikon, kinek az esküvője lesz?
Vendég
 


Bíbi:vega vagy? :shock:
Vendég
 


Igen, mondhatjuk így is. :lol: Már ezer éve. Pontosabban kb. 16. De Csiribébi miatt muszáj volt tennem némi kivételt, míg pocaklakó volt. Bár felesleges volt szerintem. Szóval sajnálom az állatokat, s nem eszem olyat, akinek szeme van...
Vendég
 


Van olyan amelyiknek nincs? :shock:
(amelyik pislog, azt én sem eszem meg) :oops:
Vendég
 


Hát ez az nincs :lol:
Vendég
 


Csajok ti párologtattok a szobában?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok itten vagyok még.
Délelőtt piacon voltunk apukámmal, jól bevásároltunk. Nagyon ritkán járok piacra, és most annyira élveztem.

Overall téma: én 68-ast vettem, de Jaimee szerint nem lesz már jó tél végén. Hát majd meglátjuk egyáltalán mennyivel születik Bálint.

Nálunk én vagyok a kakukktojás a családban, a 173 cm-el magasnak számítok. A szüleim teljesen átlagos méretűek, a párom meg kicsit alacsonyabb nálam, úgyhogy kíváncsi vagyok milyen méreteket örököl majd Bálint.

Gyabi: jaj de sajnálom Benikét :( Szerintem ha megy a fűtés mindenképp jó párologtatni, hogy ne legyen olyan száraz a levegő.

Bíbi: hogy hogy nem lep meg, hogy vega vagy :) Nekem voltak időszakaim amikor nem kívántama húst, és hetekig nem is ettem, de azért állandóan nem bírnám a hiányát. Csak húst nem eszel, vagy semmilyen állati eredetűt?
Korábban említetted, hogy tönkrement a csodamatrac. Láttam, hogy van belőle nagyobb méret is.

Jaimee mami: legyen igazad. Bár a doki szerint a héten nem szülök. (szerintem se)

De jó, hogy megint előjött ez a topiktali téma! De most már jó is lenne megvalósítani. Én a jövőben biztos nem tudok szervezéssel foglalkozni, de mindenképpen elmennék. Amúgy én is fel tudom ajánlani a pici kis kertünket helyszínként.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Csajok azt nem is mondtam, hogy az utóbbi napokban nagyon belassult Bálint. Alig akar mocorogni. Mondjuk a napi 10 megvan (azt mondta a dokim ha ennél kevesebb kórház), de korábban sokkal aktívabb volt. Gondolom már kevés helye van szegénykének, mert azt viszon érzem, hogy sokszor feszíti neki magát a hasfalamnak.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci, ez a vihar előtti csend. :lol: Erőt gyűjt a pici a nagy útra! Mértél hőt?

Tojást eszem, bár nem szeretem, de pl. zsírt nem, de tejtermékeket igen, szóval nem a legsúlyosabb eset vagyok.

Nagyobb méret is van?:shock: Hűű, azt meg kéne nézni. Érdekes, nekem nem rémlik.

Gyabi, mi most nem párologtatunk, bár nem is fűtünk.
Vendég
 


Bíbi: nem mértem hőt, de majd holnap reggel.

Tojásért én sem vagyok oda, tejtermékeket viszon imádom. Sajton, tejen, kefíren...stb. el tudnék élni. Zsírt én sem szeressem....na jó néha egy jó kis libazsíros kenyér hagymával azért lecsúszik.

Csodamatrac dobozában volt egy prosi abban láttam a nagyobb méretet. Az olyan érdekes kerek formájú.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Időm az zéró, de 2 sorra.

Gyabi: Igen, ha dáthás Bandita, akkor jó lehet a párásítás. Valahol olvastam.

Nóri: Apa szólt, hogy megnyerte a licitet, holnap megyünk Gyulára. Részleteket nem tudok mert ma még nem láttam enyém uram, 9 ig nem is fogom. :roll: Talizhatnánk valahol a várnál? Ha ráérsz.....Apa kidob a várnál, elmegy az obiért, aztán visszajön értünk. Már ha jó idő lesz....De meglátjuk.

Mirci: Nahát nekem is azt mondta a dokim december 10-én (hétfőn), hogy nem várható szülés a héten, mert a méhem tök nyugodt, Réka meg fenn van. Jelzem nem is jött le, csak a kitolás előtt. nem kapkodta el....És hát mikor is született Réka? Hát másfél napra rá. :roll: :roll: Szóval a baba dönt.

Helye bizti nincs már sok odabenn.

Ezt a 10 mozgást meg sosem értettem, mert nekem olyan volt, hogy percekig folyamatosan mozgott. És az hány mozgásnak számít? Mert akkor reggel 8-ig megvolt a 100. :lol:

Bíbi anyu: AKkor nem csodálkozom, hogy vérszegény vagy....és Bíbi kap majd husit? Hogy tervezed?

Mirci: Mikre emlékszel te....68-as? Na azt tényleg nem lesz jó áprilisig. :lol:

Overálba tanácsot nem nagyon tudok adni, én jóóó nagyot vennék, hiszen nagyjából pontos méretű akkor kell, ha már járnak, az meg még odébb van. Bár Bíbi lesz olyan elvetemült, hogy 10 hónaposan már járni fog.... :lol: :lol:

Késő este még bekukkantok.
jaimee1
 
 


Hű, 2 sorra, mi..... :oops:
jaimee1
 
 


Köszönöm! Már rá is raktam a kályhára egy cserápedény vizet...Te....2 soros!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
jobbulást!
Nálunk most úgy néz ki én vagyok beteg, vagyis még annyira nem, csak a torkom fáj, de még nem szedek rá semmit, nehogy ártson, még várok, remélem nem lesz roszabb! Hiába, ez a lüke időjárás, na meg a virusok!

Mirci,
igaza van Bibinek, ez már a vihar előtti csend! Jaj, de kiváncsi vagyok, hogy mikor akar már kibújni Bálint baba?! :D

Úgy néz ki ez az overall kiválsztás nagy gond, mondjuk mi belepróbáltuk Nikit abba az overallba, de hatalmas rajta, a lába, keze még csak hirül se látszik ki belőle, az biztos, hogy jó lesz majd vmikor a télen, de addig mit adok rá? Szóval, nagyon tanácstalan vagyok, de rá még kabátot nem jó adni, mert ahogy visszük állandóan felcsúszik, ahogy fogjuk, nagyon nemtudom miket adjak rá ilyen időben, mindig attól félek, hogy fázik, bár én fázós vagyok, úgyhogy hozzám nem lehet viszonyitani az egy ruhával többet, számomra még nem találták ki azt a téli kabátot, amiben ne fáznék! :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok!

Mircikém!
Én úgy izgulok már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (sztem helyetted is) :roll: :oops:

Sirki!
Óvatosan azzal a "biztos fázik"-kal. Csak egy sztori:
Szóval az unokahúgomat a mamám nevelte fel. És mivel a mama fázós volt, a gyerek nyáron is pólóban és trikóban volt.
Mára már 20 éves, de annyira megszokta, h ma már nincs melege és ő is fázós.

Tali nagyon jó lenne. Kérdés, h hol? Úgy értem, h Pesten?
Mert akkor Nórikám, a szállásod megoldva :wink:
Gondolom, már tél előtt nem akarjátok... vagy igen?? :roll:

babszika
 
 


[quote="bíborlány"]
írta:
bíborlányArikon, kinek az esküvője lesz?

Férjuram unokatesója házasodik. Most 40 éves Ő is és a leendőbelije is. Tök aranyosak, annyira izgulnak. :)
Amikor megtudtam, h. Ők is babát szeretnének azóta annyira drukkolok nekik. Nagyon megérdemelnék!!

Szerintem a talit tavaszra kéne időzíteni, addig van időnk bőven a megszervezésre. Tök jó ötlet ez a szallona sütögetés. :wink:
A helyszín kiválasztás előtt össze kellene írni, h. ki hol lakik és utána kiválasztani a mindannyiunk számára megfelelőt. Ha gondoljátok küldjétek el nekem és megszerkesztem a táblát.
:)
Tehát: Nóri, Babszi, Mirci, Bíbi, Jaimee és szerény személyem benne van a buliban. Gyabi, Sirki ugye Ti is? :wink: Más jelentkezők?
Vendég
 


Jaimee: mondanál ész érveket nekem a 9-18 kg gyerekülés mellett???? Miért nem jó a 36 kg-ig???? Te már biztos többet néztél mint én.... :oops:

Ha dönthető, akkor jó annak is aki még nem tud ülni, nem????
Ülés shzempontjából nem ugyan az?????
9-18 kg
Kép

9-36 kg
Kép :roll: :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszi,
ebben van valami, sőt! Ezért akarok venni egy overallt, és azzal meg vannak oldva a gondok! :lol:
sirkici
 
 


Sirkici, akkor vegyél egy vékonyabbat ami most kicsit nagy csak, meg egy vastagabbat, ami majd jó lesz. :lol: És tavasszal megint egy vékonyabbat, ami akkor jó. :lol: :lol: Én teszveszeztem, tök olcsón tök szépeket, nagyon örülök nekik.
Vendég
 


És kéééééész a konyha! Annyira " meredek", tök bírom. :lol: :lol: :lol:

Kép

...és ez még csak az egyik fele. :lol:
Vendég
 


Mirci! Hogy vagy????? Hőőőőőő? :wink:
Vendég
 


Hhhhhhhhhhhhhhúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, nem semmi konyha, öröm lesz itt tenni-venni!!!!!!!!!

Mennyit adsz a tesz-veszen egy oveálért , ami jó állapotban van??? Most néztem szét és tényleg vannak szépek!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee:most jutottam géphez... :cry: Voltatok Gyulán?Mondjuk az idő nagyon kaki. :oops:

Arikon:az sms-ed éjjel olvastam...hát, fotót nem tudok róla csinálni, mert több ezer darab, szóval... :roll:
Én is vaterázok amúgy. :wink:

Bíbi:a konyha marha jó és nem értem miért lenne meredek?Láttad az enyémet...az meg chili vörös! :wink:
Amúgymeg neked kell, hogy tecccccccen.(a többi meg bekaphatja) :D
Jelentem a képeket lementettem, de nem tudom lekicsinyíteni itthon, úgyhogy hétfő reggel ígérem megkapod a télikert képeket!

Mirci:???
Vendég
 


Overálokért 1000 meg 2600 HUF-ot adtam, egyiket sem bántam meg, nagyon szépek....és gyönyörű pirosak! :lol:

A chilivörös konyhát nem fogom tudni elfelejteni, nagyon állat, annyira tetszik! Bírom, hogy Te sem vagy teljesen normális-szerencsére! :lol: ( a többiről meg...Nóri ezt most csak Neked...öcsém kamerázott tavaly, s felém fordult egy jelképes mikrofonnal, hogy mit üzenek én a nagyvilágnak, mire gondolkodás nélkül rávágtam: " Mindenki bekaphassa!" :twisted: )
Vendég
 


Gyula csodaszép volt, imádooooooom, majd még jövök!!! ....Nóri nem volt sehol. :( :( Brühühü....De végig cuppogtam Bcsabát, szóval puszi az bizti eljutott vagy még úton van....
jaimee1
 
 


Bíbi anyu: Mi ebben a meredek? :shock: :shock: Tök sima konyha.
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentem még mindig 2 in 1. Esemény semmi. Jövő héttől már sűrűsödik a program, minden nap kórház, CTG, flow.

Ne haragudjatok de most csak ennyit írok, mert mindjárt indulunk anyukámékhoz.

Aranyosak vagytok, hogy izgultok értem :)

pusszancs

UI. Bíbi elfelejtettem hőt mérni :oops:

Kép
Kép
mirci74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?