Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
van az udvaron egy műanyag játszóvár.

Remélem nem fog esni, ha mégis, igényt tartanék egy fuvarra :oops: Majd holnap lebeszéljük :)

Ugye sokan leszünk???

Szandra,
mennek a drukkok holnapra.

Ildi,
Nektek is a fogorvoshoz.

Évi,
írtam pü-t. Hoool vagy???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Viki,

a játszóház ott van, ahol Judit írta. A Kolping házban. Egy szoba, egy csomó játékkal, Esztinek is való. Jöttök???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra, drukkolunk.

Ildi, Dávid hogy van?

Judit, a tecsós pelus milyen? Mi most pampers-t használunk, mert a Libero és a DM-es túl vastag és merev... Ez milyen?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

Sziasztok

Köszönöm mégegyszer hogy gondoltatok rám! (Bár én néha elfelejtek köszönteni!)


Gyöngyi
De nemsokára kész lesz az ovibövités (ha-ha-ha....) és akkor nem lesztek -érzésetek szerint- kirekesztve! De gondolj arra, hogy az óvonénitek meg tök jó!!!! :D :D :D

Kata
Én is használok homeos cuccot, leginkább az oscillococcinumot (ha jól irom) az influenza ellen.

Mi a mülleres pelust használtuk amiota van, nekem jobban bevált mint a pampers. Most már csak a bugyis kell néha (már csak alváshoz).

Szandra
Szurkolok, mert én minden autó eladásunkat és vételünket végig izgulom. Jön valaki ismeretlen, vajon tetszik e neki, megveszi e és akkor mi milyet is vegyünk! De mi eddig mindig itthonról adtuk el őket.


Jóbulást a betegeskedőknek!!!!

Sziasztok
Merci
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára merci71 2008.09.25 20:41-kor.
merci71
 
 


Kata,

a tescos kicsit vastagabb, mint a pampers, de jóval vékonyabb, mint a libero. Egy próbát megér, és 1600-ért nagyon ócsó!!! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást :P !

Itthon vagyunk már mi is, csak taknyázunk mindannyian még kicsit :( :? Így sajna a holnapi játszóházat kihagyjuk, de remélem jövő 7-en már talizunk újra veletek :!:

Szerdán voltunk védőnőnél+Esseknél, aki újra nagyon vashiányosnak találta Zézét és azt mondta sürgősen kezdjek el hozzátáplálni főzelékeket+husikat... :? DE mi még csak a gyümiket kóstolgatjuk :wink:

Alma-imádja :D
Alma+banán-úgy köpi ki, mintha valami rémség lenne :x
Alma+répa-imádná :lol: , de Gyöngyink megtiltotta a répát a nitrit miatt :(
Alma+krumpli-szereti :)

Hát, így állunk!

Ja, és képzeljétek Zének van egy dudor/duzzanat a bal szeme mellett a halántékánál :( , ami engem annak ellenére nagyon megrémít :cry: , hogy a doki, sőőőőőőőőőőőőőőt még Gyöngyink sem tulajdonított neki nagy jelentőséget...hiába no, paraanyu :oops:

Judit, Katus!

Írtam püt!

És bár mindenkit változatlanul szeretek most csak ennyire futja :oops: , mert úszok a dolgaimmal és csak ilyenkor tudok igazán csinálni ezt-azt (mosogatás, pakolászás, vasalás, teregetés...)

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


ÉVI!

Van nekem garantáltan nitritmentes répám, itt nőtt az ablakom alatt, virágosládában. Kell belőle???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata,

Nekünk Pampersből csak az első méret vált be, utána váltottunk Liberora.
Ahogy Katus írta, vastagságra a Tescos a Pampers és a Libero között van. Mi 90%-ban Tescosat használunk, néha ha épp nem akciós és kifogyunk, akkor Rossmannosat.
A Müllerestől Zorkának kipattogzott a bőre, a DM-esnek meg nem gumis a hátulja, azért nem szeretem.
Holnap a Tescosból veszek vagy 5 csomaggal:) Máskor akciósan 1800 szokott lenni.

Katus,

Mi megyünk holnap, hála Ibolyának, aki fuvaroz minket:)
Vendég
 


Szuper :) Hála Ibolyának.

Viszont Judit, a katalógusban úgy láttam, hogy max 3 csomit lehet venni személyenként. Bár Ti úgyis 3-an lesztek Zorkával meg Mikivel, nem? :) VAgy ez hogy van???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszönöm az infókat, akkor sejtem, hol lehet.

Most már biztos, hogy mi is megyünk, mert van autónk :lol:

Katus!
Nagyon szívesen elviszlek Benneteket, csak az a gondom, hogy 1 gyerekülésem van csak :oops: :oops: és hát abba meg ugye Laura ül. De ha van Nektek gyerekülés, akkor természetesen megy az oda- és visszafuvar is :wink: :wink: :wink:

Kata!
Először mi is Pamperst használtuk, de nekünk nagyon hamar átázott, főleg éjszaka :roll:
így most napközben Pampers vagy Tesco, de éjszakára a Tescos marad.

De most már dugulok, mert a végén még reggel elalszom :shock:

Andi

Kép
andidenes
 
 


Katus,ha gondolod beugrom értetek is :lol: ,sok jó ember kis helyen is elfér ugye? :lol: :lol: :lol: 10 körül ,oksi?

Kata,én megmondom őszintén nekem nem jött be a tescos pelus.Nagyon hosszú és iszonyú merev.Mi pamperst használtunk végig,most már szerintem az is nagyon jó mióta strecces a tépőzárja.

Évi,egy kis takonytól :oops: szerintem nem ijedünk meg,gyertek csak.
Üveges répa? 8) Abban biztos nincs semmi káros cucc.
bibolya
 
 


Katus,

Akkor majd ketten két külön sorba állunk:)
Én ezt nem is értem milyen alapon szabják meg, hogy hány csomaggal vehetek...múltkor is láttam, hogy kristálycukorból max 20 kg-t lehet venni. És ha én azzal szeretném felszórni a kertet???Nekik nem teljesen mindegy, hogy az adott készletet egy ember veszi meg, vagy száz különböző?
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Én is szeretek Mindenkit csak elvagyok havazva,a blogban sem érem utol magam még csak a káposztafesztiválnál tartok,de már Gekkoztunk azóta meg annyi minden van amit le szeretnék írni.de nincs mikor..

Holnap sajnálom,hogy nem tudunk menni,10 re visszük Dávidot fogászatra a Madách Dental-ba,a 7. ker.be. azért örülök,hogy nem zárt be a Kolping.

Köszi Ibolya!!!

Anett!Hogy vagy? Hogy haladsz a munkával? Bocs a tegnapiért,este már nem akartalak zavarni,későn vettem észre ,hogy kerestél...

Jatka!Bocsesz,tényleg ..itt üzentem,hogy ma nem jó nekünk...

Kata!
de ari vagy...

Dávidnak kutyabaja :D nem tudom mi volt ez a láz szerda reggel vagyis hőemelkedés (38°C) :oops: a torka az picit piros,de kopp kopp semmi baja nincs....

Szandra! köszi köszi...megyünk kedden a Millenárisba....

Ildikó
ilgya1
 
 


Hazaértünk. Végre.

Persze nem zökkenőmentesen, de aki ismer, az tudja h elég 'szerencsecsomag" vagyok.
Eltűnt az egyik bőröndünk, s naná hogy abban felejtettük a lakáskulcsot.
Mindegy, bejutottunk nagy nehezen, s remélem holnapra a csomagunk is előkerül a római éjszakázás után.

S akkor jöhet a napsütés :D
(meg a főzés, mosás, takarítás, kicsomagolás, suliba menés és visszarázódás...)

zsanett
 
 


Zsanett!

Nemcsak a kulcs maradt a bőröndben, a jó idő is:(((De, ha holnapra előkerül, akkor megbocsátjuk:)
Fő, hogy TI épségben meg vagytok, a bőrönd meg majd előkerül.
Egyszer, mikor a barátnőmmel jöttünk haza Angliából, szinte az összes utas bőröndje ott maradt , de másnapra megérkeztek és futárral kiküldték mindenkinek. Van ilyen...
Ha visszarázódtál várjuk a képeket:)
Vendég
 


Zsani, üdv itthon :)
Mi tavalyelőtt Rómában, a szállóban hagytuk a kulcsunkat. :twisted:

Ibolya,
köszi nagyon, akkor várunk, pofátlanul. :D

Dénesandi,
Neked is köszi, majd legközelebb rád akaszkodunk, de ma majd elmondom, hogy hol is van az a MI :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
akkor ott találkozunk :lol:

Zsani, üdv itthon :)

Andi

Kép
andidenes
 
 


sziasztok,

meddig vagytok ott? lehet benézünk, ha normális időben végzünk a kórházban (kontrol).

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,hurrá,akkor legalább megismerhetünk személyesen is :lol: :lol: :lol:

Olyan délig szoktunk maradni,igyekezz! :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Drága Ibolya!

Ne haragudj, hogy a személyes invitálás ellenére sem jelentünk meg, de nemhogy autónk, ma még hordozónk sincs, mivel Uram reggel elvitte a kocsival együtt + egyik barinőm tegnap este 11 körül jelezte, hogy délelőtt benézne hozzánk (persze még nem jött...na, jó még nincs is dél :wink: )+ azért taknyázunk még mindketten ééééééééééés bevallom nektek nálunk általában 10 körül kezdődik a nap :oops: ...Úgyhogy MEA CULPA :!: Ígérem a következőn ott leszünk :lol: :!:

Lányok!

Mikor rendeltek legközelebb abból a csoda folttisztítóból /ha jól emlékszem Anett a ""beszállító" :roll: :P /? Úgy néz ki nekünk is szükségünk lesz rá... :arrow: a Persil, a Dreft és a Vanish már az almafoltoknál csődöt mondott :evil: ...mi lesz így pl. a sütőtöknél :roll: :?:

Na, etetés lesz mennem kell!

Biztos jó volt a játszóházban nektek... :roll: :D

Ja, ezt még akartam:

Kata!


Nekünk is bevált a Tescos pelus, de csak úgy, hogy a 4-9 kilósat akkor adtam először a Zétire, amikor már 6 kiló volt, mert előtte túl nagy volt rá :shock: Ja, és nekünk még a Pampers a jó! Ami totál csődöt mondott nálunk, az a Huggies :?


Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Tegnap folytattam a szerdai hsz-met, de mivel Dórival együtt ültünk a gép elé, így mikor már majdnem kész voltam, egy laza karcsapással a billentyűzetre eltüntette az egészet. Neki tetszett, mert jót vigyorgott rajta, nekem kevésbé. :oops: :oops: :oops:

Most alszik így gyorsan írok újra! Továbbra is náthasak vagyunk, és a hangja se nagyon akar megjavulni szegénykémnek.

Katus! Judit!
Remélem Móninak sikerül a cinin valami rendet kialakítani, mert így lehet többen is ott fogják hagyni, ha csak pénzkidobásnak érzik, mint a Judit!
A Kinizsi-t mi se szeretjük az Évivel, mert olyan mufurcok, de ez van közel, akár gyalog is! De ha megyünk Tesco-ba, akkor ott szoktam a gyógyszertárba beugrani.

Szandra!
A hálózsák nekünk is bevállt, nagyon jókat alszik benne (a náthát leszámítva).
Kocsi eladás nálunk is mindig izgi, nagyon drukkolunk, hogy jó áron és gyorsan sikerüljön!

Kata!
Én is homeosokat adok Dórinak coryzaliat és homeogenet. Azt úgye tudod, hogy mentolos krém használata előtt és után legalább félórát kell várni a homeosokkal!
Köszi a jóga infót!

Viki!
Köszönjük az időpont változtatást! Jó étvágyat Esztinek a kiflicsücsökhöz és joghurthoz.

Ibolya!
Mi is most pamperst használunk, nekem eddig bevált. A tescossal és főleg a liberossal nekem is az volt a bajom, hogy túl vastagok és szélesek, és Dóri combját mindig kidörzsölték.

Zsani!
Üdv itthon! Köszi a napsütést!

Ildi!
Ez valami fertőzés lehet, mert mostanában én se férek bele 24 órába, főleg ha még aludni is akarok! Dóri egyre ügyesebb, és egyre többet kell vele foglalkozni, ami nekem tetszik, csak másra nem nagyon jut időm, aztán meg csak kapkodok mindennel! Még jó, hogy anyukám néha be tud segíteni! Úgy érzem túlvagyunk a kezdeti túlzott itt létén, most már ritkában és rövidebb időre jön, és főleg ha valami segítség kell. Jókat játszik Dórival, így én tudok ügyködni, vagy ha Dóri csak engem akar, akkor ő segít másban! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek jó szórakozást a játszóházhoz, legközelebb már mi is megyünk! (Ez nem fenyegetés!)
Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Csajok!
Köszi a drukkot, autó véve- autó eladva :lol: .

Elmentünk ma egy kereskedésbe, ahol meg is tetszett az az autó ami miatt mentünk, jól meg is vettük. Sajnos nem maradt időnk, hogy a mi autónkat elvigyük ahhoz a kereskedőhöz aki telefonon jelezte, hogy megvenné így jöttünk haza, hogy oda érjünk a Tamiért az oviba. Út közben hívta a Zsoltot egy fazon az autó piacról, hogy érdekelné az autónk és kb fél óra múlva érne hozzánk, mi akkor még 20 percre voltunk itthonról. Hazaértünk, 10 perc múlva itt is volt 2 fickó, jól megnézték és jól meg is vették az autónkat. Jövőhéten szerdán-csütörtökön lesz meg az új autónk és akörül viszik el a miénket is. Ma nagyon összejött nekünk az élet :wink: :lol: .

Köszi a drukkot még egyszer.

Teszek fel egy képet az újról, így néz ki de nem az mert azt már le is vették a honlapról:


Kép


Szandra

szandrakiss
 
 


hello Lányok,

Milyen volt a játszóházban?

Viki, mi volt a kontrollon? Minden OK? Eszterrel tudtatok csatlakozni a többiekhez?

Évi, üdv újra itthon! A vízilovat még mindig nem felejtettem el, ha Marcival újra emberek közé mehetünk, ti lesztek az elsők, akiket meglátogatunk!


Adri, igen, így adtam be neki a coryzaliat - második nekifutásra, ugyanis az első adagot kiütötte a kezemből, az egész konyha ragadt attól az édes vacaktól...

A kis pöcsös határozottan a javulás talajára lépett, bár nem mindig kap levegőt rendesen, mert tiszta takony, már újra trógerkedik:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra, szupeeeeeeeer :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!

Gratulálok a kocsi adás-vételhez. Nem cécóztatok sokat:)

Szuper volt a mai játszóház, csodálkoztam, hogy Zorka mennyire jól eljátszott, legutóbb még csak az ölemben üldögélt végig. Most annyira kifáradt, hogy ebédet sem kért, ahogy hazaértünk dőlt le aludni, kiváncsi vagyok mikor ébred.

És örök hála Ibolyának a fuvarért.
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra,jól néz ki az új kocsi,de azért a másikhoz képest ez elég kicsi,nem? :oops: :oops: :oops: De biztos hamar megszokjátok :lol:

Évi,upsz :oops: :oops: ,akkor biztos felkeltettelek ma az sms-emmel :oops: :oops: :oops: bocsika.Legközelebb már nincs bocsánat tessék jönni!

Kata,olyan édi-bédi ez a kis Marci bébi
:lol: :lol: :lol: .Mérleget sikerült megkérdezned?

Szupi volt ma a játszóházban,mindenkit kidumáltunk aki nem volt ott :oops: :oops: :lol: :lol:

Na jó,ez csak vicc volt,de tényleg jó volt, legközelebb jobb is lehetne ha többen jönnétek.

na jó most mennem kell a Gerit helyrepofozni :oops: .Az anyja szentségit még mindig nem alszik :twisted: Nyomok egy maflást neki,hogy beájuljon :twisted: :oops: :oops:
bibolya
 
 


sziasztok,

3/4 14-re értünk haza a dokitól, azért nem mentünk. mondjuk délben indultunk, mert 1/2 12-kor kelt Eszter, előtte 1/2 9-kor az ütvefúróra ébredt (hőszigetelés :x ), 1/2 10-kor meg már kidőlt. DE a lényeg, hogy kiirtottuk a szájpenészt! :D
majd azért várunk képeket a játszóházról, ha csinált valaki!

Kata, Évi, Adri, Emőke: a hír igaz, csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak! :) miután Kata közhírré tette, gyorsan felhívtam a jógatanárt, hogy Ő is tudjon róla :lol: , szóval nem jövő hét, hanem utána és nem 1/2 15, hanem 14 óra.

Kata, a lényeg, hogy jó kedve van Marcinak+eszik!

Szandra, ez jó gyors volt!

Évi, én répából üveges biot vettem. már nem! :oops:

ha nem jönnék, jó hétvégét,puszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Ibolya!
Hát ez volt a cél, hogy kisebb legyen. Akkor ezek szerint sikerült :) .

Kata!
örülök, hogy vagányMarci jobban van már.

Akkor a Kolpingos játszóházat beiktatjuk állandó péntek délelőtti programnak? Most már úgyis jönnek a hidegek, nem annyira tudunk kertibulikat csinálni az Anikónál :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: .

Fotók készültek??

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok,

3/4 14-re értünk haza a dokitól, azért nem mentünk. mondjuk délben indultunk, mert 1/2 12-kor kelt Eszter, előtte 1/2 9-kor az ütvefúróra ébredt (hőszigetelés :x ), 1/2 10-kor meg már kidőlt. DE a lényeg, hogy kiirtottuk a szájpenészt! :D
majd azért várunk képeket a játszóházról, ha csinált valaki!

Kata, Évi, Adri, Emőke: a hír igaz, csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak! :) miután Kata közhírré tette, gyorsan felhívtam a jógatanárt, hogy Ő is tudjon róla :lol: , szóval nem jövő hét, hanem utána és nem 1/2 15, hanem 14 óra.

Kata, a lényeg, hogy jó kedve van Marcinak+eszik!

Szandra, ez jó gyors volt!

Évi, én répából üveges biot vettem. már nem! :oops:

ha nem jönnék, jó hétvégét,puszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Eszter elküdte újra! :lol: bocs

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Csajok!

Miki volt a Tescoban, vett 5 csomag pelenkát, de 4-es méretűt. (9-18kg) Mi viszont a 4+ méretet használjuk.
Átveszi esetleg valaki? Ha nem kell senkinek, akkor kicseréljük nem gond, csak gondoltam, ha valakinek úgyis kell, akkor így egyszerűbb.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok a Magmában meg gyerekruha kiárúsítás van!! Érdemes benézni!!!!! Coconut termékekből már téli cuccok is vannak jó árban, Gondoltam Zorkára, sikerült-e télikabátot venned JuDit!?? :lol: :lol: Itt már vannak és egész jó áron!! Meg az ugráló mellett vannak még jó dolgok jó áron!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Kösz az infot! Holnap börzézek egyet, ha ott nem találok semmit, akkor délután benézek a Magmába.
Vendég
 


Judit,
nekem kell. Dejó, nem akartam csak ezért teszkózni.

Szandra, Viki, Kata,
szuper hírek!

Anita, Ibolya, Andi, D.Andi, Judit,

köszi a délelőttöt, jó volt.

Anikó, Ildi, Szandra, Anett, Évi, Adri, Viki,

hiányoztatok.

Zsani,
élménybeszámoló???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

De szupi!Az összes kell? Megjegyzem kétszer állt sorba Miki, mert tényleg nem engedték, hogy egyszerre 5 csomaggal vegyen:)
Holnap meg kezdhetjük előlről a 4+ -ért:)
Holnap reggel fél9 körül bedobhatja a Miki Hozzátok, vagy az korán van?
Vendég
 


Judit,
Kell az összes, ha már Miki ilyen frankón áll sorba :)
Nincs korán a fél 9, csak éppen nem leszünk itthon, ha minden igaz :( Sok helyet foglal hétfőig???
Sok sikert a 4+-hoz!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Bár kedvem semmi :( , azért azt nem hagyhatom, hogy ma hsz. nélkül legyen a topik :wink:

Leírom a nyűgömet, de NE nevessetek ki :!: Tegnap voltunk az Ikeában vásárolni és csak hazaérve vettük észre, hogy elhagytuk Zéti hordozójáról az egyik övpárnát :( / ill. már bekötésnél sem találtam, de azt hittem ráült a gyerek, ugyanis volt már rá példa, mivel elég "leesős" az övről :? / És persze, hogy senki sem találta meg és adta le :evil: Tudom, hogy lehet használni nélküle is a hordozót...de ez most kevésbé vigasztal...persze ilyen kis "kütyüket" nem nagyon lehet pótolni, mivel szinte sehol sem forgalmaznak pót cuccokat...még a Graco sem :( :evil:

Ja, és még a duzzanat is ott van a kicsikém szeme mellett :cry:

Kivagyok... :(


Talán mégis jobb lett volna, ha hsz. nélkül marad a nap :roll: :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Nem lehet, hogy még otthon, vagy a kocsiban hagytátok el? Hátha meglesz...
Holnap jöttök a karámért? Nem égető, nincs útban, nem azért kérdezem.

Jó volt a börze, találtam kabátot, bár inkább csak játszósnak, és nem valami hú de vastag, de 800 Ft-ért nem hagytam ott:) Aztán este bementünk a Tescoba pelusért és vettem egy Cherokke kabátot...gondolkoztunk rajta vagy negyed órát...én az első pillanatban teljesen beleszerettem...de ez ugye nem 800 Ft:( Aztán a vásárlók hada meggyőzött, hogy meg kell venni:) Rápróbáltam Zorkára és minden arra jövő megállt és megcsodálta benne:) Úgyhogy megkapta. Azzal nyugtatom magam, hogy múlt héten eladtam a tavalyi kabátját 4000.-ért, úgyhogy gyakorlatilag csak 1200-at fizettem rá:) Így már nem olyan vészes:)
Vendég
 


Judit!

Ezt még csak most olvastam :D... s már itt is a karám!

Sajna tuti, hogy az Ikeában hagytuk el :( Mikor bekötöm Zét mindig ellenőrzöm...észrevettem én akkor is mikor indultunk haza, hogy nincs a helyén, de azt hittem rátettük Zétit.../volt már olyan/...de mivel éppen elaludt nem akartam újra kivenni...

Tudom, hogy lehet kapni övpárnát pl. a Brendonban is /Shrek-est :P /, de amilyen gyagya vagyok nekem OLYAN kell amilyen volt :oops:

Sztem mindkét kabát jó vétel volt :)

Mi is terveztük, hogy kimegyünk a börzére...terv maradt :? .

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Voltunk ma a törökbálinti outletben, a Calzedoniában 390 Ft-ért van pamut gyerek harisnyanadrág, tök jó minőségű, csomó-féle színben, fiúsak is!
Bár lehet, hogy már valaki írta...
Vendég
 


Sziasztok!


Mi is köszönjük a pénteki társaságot :P :P :P
Laura a látszat és a sírásai ellenére nagyon jól érezte magát, mert azóta csak menjünk, menjünk, menjünk babákhoz :) :) :)
Szombaton ott mentünk el autóval a Lőrinci úton, és nem is hittem volna, de Laura felismerte a helyet és kiabált, ott vótunk, vótunk :)
Engem azóta elkapott a nátha :twisted: , de remélem, hogy a cinire azért összeszedem magam és főleg, hogy Laurát nem akarom megfertőzni.
Tegnap mi is voltunk Tescoban, de már csak 3 csomag pelenkát engedtek elhozni :evil: és nem ám személyenként, hanem családonként :roll: :roll:
Amikor kérdeztem az eladónőt, hogy ellenőrzik, ki tartozik egy családba egy kicsit kiakadt :oops: , de hát arról már én nem tehetek.

Évi!
Én is jártam hasonló cipőben Laura egyik rágókájával, amiért odavolt:roll: , de aztán kb. fél év múlva előkerült: a kocsiba vhogy becsúszott a szőnyeg alá :wink: :wink: Annyira ragaszkodott anno hozzá Laura, hogy fel kellett egy újat kajtatnom, mert amíg nem lett meg, addig csak üvöltés volt az autóban :shock:

Andi

Kép
andidenes
 
 


denesandi,

Mondom, hogy Miki is kétszer állt sorban a Tescoban! Egyszer kivitte a 3 csomag pelust a kocsiba, aztán visszament még kettőért és másik pénztárnál fizetett. Máshogy senkinek sem engedik, a pénztáros nem húzhat le 5 csomaggal egyszerre!
Vendég
 


Judit!

Úgy látszik, a nátha már a látásomat is elvakítja :( , újraolvastam a hsz-edet és most már megvilágosodtam :shock:

Andi

Kép
andidenes
 
 


Sziasztok!

Mivel a hét második felében esni fog és dolgozom is, mit szólnátok ha holnap 14 órától buli lenne nálunk esetleg 15 óra (az alvás miatt) ?

anett
kállai
 
 


Megvan a bőröndünk. Bár nagyon nem aggódtam :)

Judit!
Mi tavaly ott vettünk Neki egy tök ari fürdőbugyit, 800 Ft körül...De ezer éve nem vtunk arra, pedig hétvégén is ott jöttünk-mentünk az M7-esen.


Mondtam, h hozzuk a meleget ;)
Csak kissé lehűlt, de jobb, mint ami itthon volt, ugye? :D

zsanett
 
 



Szandra!

Milyen autótok volt ez előtt h az újat "lekicsinylik"? :)
Nálunk is aktuális az autócsere, mert jön ki az új kaszni és sokat veszít a mostani az árából :( Pedig szeretjük...

zsanett
 
 


Sziasztok

Anita
Nagyon ügyes volt Bogi a vízben.
Elöször megijedt a helyzettől, nem ismert, nem a megszokott rendben zajlott az uszija, de aztán már könnyebb volt. Majd jövő héten már jobb lesz, de látszik rajta hogy tanult valamit.
Nem is volt álmos, nagyon akarta amit csinált.

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok!

Anett!
Köszönjük a meghívást! Elvileg tudunk menni, Dóri végre meggyógyult a náthából, és nagyon aranyos, szépen alszik, eszik, és játszik(és ,ár nem csak vendégségben, hanem ITTHON is!)! Én csak allergiás vagyok még egy kicsit, úgy hogy nem fertőzök! Ha Éviéknek is jó, akkor visszük őket is.

Szandra!
Ügyesek vagytok, hogy ilyen gyorsan sikerült ezt a kocsi cserét végre hajtani!

Katus! Ibolya!
Jó volt egy kicsit személyesen találkozni, remélem holnap is sikerül.

Judit!
Mi is köszönjük szépen a karámot. Mióta tegnap áthozták az Éviék a 4 elemet, azon jár az agyam, hogy hol alakítsak a hatalmas nappalinkban egy játszósarkot. Úgy látom minden krativitásomra szükség lesz!

Megyek is tovább agyalni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anett, köszi a meghívást, szivesen mennénk, de vidéken vagyunk Marcival Anyámnál, és csak szerdán megyünk haza :( :( :(. Jó bulizást!

Adri, ha kitaláltad és megvalósítottad, kérünk képet! :wink:

Évi, Adri, Emőke, Viki, nincs kedvetek az alábbi programhoz? Okt. 20-án a Művészetek Palotájában babakoncert lesz 11.00-12.00-ig, 0-12 hónapos korig várják a babákat, részletek itt:
http://www.mupa.hu/programreszletes.jsp ... 8&genre=Cs aladiEsIfjusagiProgram&backUrl=/programok.jsp?
Én szeretném elvinni Marcit, szerintem nem lehet elég korán kezdeni a zenei nevelést :)

Mi szerencsére már jól vagyunk, Marci kigyógyult a takonyból, most nekem van megint mellgyulladásom, de ez lassan már midennapos lesz, próbálom túlélni.
A kisfickó tegnap és ma is megevett 1-1 egész banánt, nagyon ízlett neki. Egyébként próbáltam már neki almát, barackot, krumplit adni, de kiköpte mindet - csak a Hipp-es barack és almakonzervet volt hajlanód megenni, amit én csináltam neki, az nem érdekelte. Csak a banán. VAn ötletetek, hogyan szerettessem meg vele pl. a krumplit? Tanácstalan vagyok. Na meg azt illetően is, hogy most, hogy már egy etetésnél csak gyümölcsöt eszik, kell neki a folyadékpótlás? Több helyen is azt olvastam, hogy 1 éves korig csak forralt vizet érdemes adni nekik (pl. a foguk miatt is), mást nem... Marci ma megivott fél dl vizet pohárból - a dolog szerintem nem a víz miatt tetszett neki, hanem azért, mert ő már olyan nagyfiú, hogy pohárból tud inni :)

Na megyek, mert a gyerek már nagyon lefárasztotta a nagyanyóját...
Szép estét mindenkinek

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?