Új privát üzeneted érkezett!

szerintem megtudunk egyezni, ha megkérdezhetem mennyiért adja a lány? Csak a kíváncsiság kedvéért. Adok hozzá 40db melltartóbetétet és egy tejgyűjtő üvegcsét vagy minek hívják. Semmi nem volt használva, mert nem volt tejem.
Írj privit
magdolnam
 
 


sztem mi még találkozni is tudnánk.... bár nemtom pontosan merre laksz, de mondom írj privit
magdolnam
 
 


Babett????????? Veled mi van?

Lillám!!!!!!!!!!!!!!!!! Már elmúlt 09.22!!!! Mi van veled????
magdolnam
 
 

 
 

Magdolnam, ment a privi.

Én is pont ma gondoltam Lillára, hogy mi lehet velük. És Jennyről valaki valamit tud? Nagyon régen járt erre.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Két napig csak olvastam, de sikerült visszaolvasnom mindent! Igaz kicsit régi témákra reagálok, de remélem nem nyakaztok le.

Magdolnam: gyönyörű Liza baba. Minden képét fél óráig nézem. Nagyon cukker!!!
Jók a kenesei képek, de mennék én is.
Fú jól megjártad az alleriás dokikkal. :( Nem tudom miért ilyen szigorú ez az allergiás gyógyszer felírása. Azt hiszik elmúlik??? Nekem is évente kell mennem, de idén nem jutottam el. Úgyhogy maradt a prüszkölés.
Ezt nem hiszem el, veletek mik nem történnek. Bombariadóra gondolok. De jó bunkók voltak a rendőrök mit ne mondjak.
Mitől vannak ezek a rohamok nálad? És mi is ez tulajdonképpen?

Mágnes: nem semmi lehetett ez az asztmás roham. A hideg is kirázott tőle.
Grat. az öcsihez ;) fiút szerettetek volna? Szép a pocakod! És milyen jó ez a 4d-s kép.

Bejci: nem semmi ez a konyhába szülés. Ilyet nem kívánok senkinek!
Elhiszem, hogy már kivagy így a végére. Főleg, mert kijöttek azok a hülye kiütések is. De már nincs sok hátra!!! Nagyon szép lett Bius kuckója! Nem teszel fel egy ucsó pocakfotót?
Sajna Kende egyre ördögebb. Még mindig bepisil, bár nem tudom az okát próbálok türelmes lenni vele. A legújabb, hogy visszafelesel, mindig az övé az utolsó szó, és ráadásul elkezdett engem és az apját verni. Visszaütni nem merek, mert ugye akkor azt hiszi ez jó dolog. Szüval kezdek csődöt mondani a nevelés terén.

Holka: Heni hogy viseli a tesót? Nem féltékeny? Emma még mindig jól alszik?
Heni megy márciustól oviba beírattad már?
Azt nem írta Ditta mikor jöhet haza és most végül tüdőgyuszija van?

Odri: de cuki Lili babó. Ezek a kis tappancsok. Megzabálom. :)

Andy: Vivi baba is nagyon édes. Jó volt olvasni a szüléstörténeted. Teljesen elérzékenyültem.
Megnéztem a videót és a képeket. Nagyon cukkkkiii Vivi lány! (Nekem csak explorerrel ment a mozzilával nem.)

Ditta: jobbulást neked! Remélem hamar kiengednek! Utólag boldog névnapot!

Nati: szuper, hogy nemsoká felköltöztök. A csajok már leírták, mit-hol kell intézni. :)
Remélem a depis hangulatod már elszállt. ;) Nem a szakdolga nyomaszt ennyire és azért vagy rossz kedvű? Cukrod miatt :(

Erika: szép kis pocid van. Jujj már félidős vagy. De klassz a 4d-s kép. De jó hogy már érzed a mocorgást. Nekem ez még soká lesz. Hihi, most még a zokni felhúzással küzdesz. Az lesz a jó, mikor a lábkörmeidet nem tudod levágni. Hi-hi és a cipődet se tudod bekötni :lol:
Jobbulást neked!

Márti: örülök, hogy jó volt a hegyekbe. A fiúkon látszik milyen jól érezték magukat.
Huni még mindig sír az oviba? Két váltás az oviba??? És mikor du. akkor aki melózik hová teszi délelőtt a gyerkőcöt?

Pelus téma: nekem újszülöttként a libero és a rosmannos pelus jött be. Mikor nagyobb lett a liberótól pelenkakiütésünk lett és átváltottunk pampersre. De szerintem ez babafüggő. Ki kell próbálni mi jön be a babának.

Bocsi, hogy ennyit írtam, de nagyon sok lemaradásom volt. :) Remélem nem hagytam ki senki. Bocsi aki esetleg kimaradt. :oops:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rólunk:
Ma voltunk doki néninél. Lemérték Kendét, és 12 kg és 90 cm. Nem csoda, hogy nem jó rá egy ruhája sem. :) Kapott szurit is. Először bátran mondta, hogy melyik lábába kéri, aztán volt nagy sírás, de szerencsére hamar megnyugodott. Utána meg kivittem játszóterezni, de ott már semmi baja nem volt. :)
Megkérdeztem a bepisilés visszaesést. Azt mondta a dokinő, hogy normális, csak legyek vele nagyon-nagyon türelmes. Hát nem könnyű.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


most végre így alszunk:


Kép
behozhatom magam:)

Kép
andyfekete
 
 


Viri
De jó,hogy jöttél!!
Heni abszolút nem féltékeny!!!Nagyon kedvesen és finoman simogatja,szeretgeti Emmát. A legújabb,hogy beszél hozzá, egész odahajol a kis arcához és duruzsol neki. Egyetlen negatív megnyílvánulása nem volt,sem tettekkel,sem szóval. Eltellt már 5 hét…. szerintem már nem is lesz féltékenység.. Nagyon boldog vagyok,hogy szereti a kistesóját.
Viri,légy erős ez már tuti a dackorszak. Heni 90%-ban egy földreszállt angyal de bizony 10%-ban ő is tud ám feleselni…húúúú,nagy türelem kell olyankor hozzá!!
A barátnőm kisfia Henivel egyidős,erőt ad látni,hogy ez bizony korosztályos jellemző…
Ovi: szeptembertől megy majd csak. És várólistások vagyunk….nagyon durva!! Lehet nem is lesz hely?
Ditta sms-t írt azt mondta majd részletesen mesél mindent. Én úgy emlékszem a tüdeje tiszta volt. Remélem hamarosan hazajöhet.


Odri,Bejci
Nagyon jó volt a tegnap este!!! :lol:
Bizony szegény második baba már más mint az első :roll: ….Henit 4 hónaposan hagytam magára egy vacsorázás erejéig és desszert előtt hazatelefonáltam,hogy van,nem sír-e..megehetem-e a desszertet?? Most meg….nem telefonáltam :oops: ….megszavaztam magamnak két órát a férjemmel kettesben!!! Tiszta szívből vágytam rá,hogy csak vele foglalkozzak! És annyira jó kedvem volt,sokat nevettem,mennyei volt a kaja...persze gondoltunk a gyerekekre és beszéltünk is róluk de nem izgultam Emma miatt. :oops: Nagyon jól éreztük magunkat!!! Meg kaptam virágot,meg egy levelet írt nekem(annak örültem a legjobban!!-mert olyan szépen írt a 10 évünkről) Szeretem ŐT nagyon!!! :D
És mint utólag kiderült a kisdrágám tényleg végig aludta az estét,szóval nem is volt gondja vele anyumnak. :wink:

Andy
Tök jó,hogy Vivi tud háton is aludni, Emma csak ha a babakocsiban van amúgy az ágyban csak hason alszik…

Erika
Bizony már 5 hetes…aztán nemsokára 2 hós majd féléves majd 1 majd 2éves!! :shock: Most úgy érzem nagyon szalad az idő!!
Akkor lassan te is kezdhetsz majd vásárolgatni…

Ma Emma újra a „régi”. Alszik délelőtt, alszik délután! Ollé!!! :lol:
holka
 
 


Olyan nagyon szép kis formás Vivi!!! :D
holka
 
 


Viri
én most éjszakára visszatettem a pelust....azóta egy hét alatt egyszer volt pisis,6x száraz volt reggelre...
holka
 
 


Andy: olyan édin durmol Vivi. Legszívesebben most én is eldőlnék.

Holka: de édi lehet Heni ahogy magyaráz. :) És akkor nagyon szerencsés vagy, hogy nem féltékeny. Kende már most mondja, hogy nem adja oda a játékait a kistesónak, sőt még fürdés közbe is mond olyanokat, hogy a szappanomat nem adom kistesónak. Szegény már most tiszta zizi, hogy lesz tesója.
Hát erősen érzem én már ezt a dackorszakot. Eddig "csak" hiszti volt, de most már ez a visszapofázás, hát nehezen tűröm. De hát nem tudok mit csinálni vele.
Micsoda? Az oviba várólistán vagytok? És mi lenne, ha melóznod kéne menned áprilistól? Akkor gondolom bevennék. Azért csinálják ezt, mert otthon vagy a picivel? Nálunk elvileg beveszik a gyerkőcöt, csak megkérik az anyukát, hogy ugyan ebéd után vigye haza a kölyköt, ha már úgyis otthon van a picivel. Bár én még nem írattam be Kendét, azt se tudom mikor kéne ezt intézni.
Én is visszaadtam éjjelre a peslust, de sajna nálunk van is reggelre benne pisi. Bár a dokinő azt mondta kár volt visszatenni rá éjjelre, de hát nem szól mikor éjjel bepisil és ott fekszik benne szerencsétlen. A végén még jól meg is fázik. Inkább kap pelust....

Most voltatok 10 éves házasok? Vagy 10 éve vagytok együtt? Szép idő. És tök szuper, hogy kikapcsolódtatok! Kell ez néha!!! Hű még levelet is kaptál. Ez igen! Az én férjem egyszer sem írt nekem levelet. Ő nem az a típus. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Odri!
privi ment

Kép
andyfekete
 
 


lányok!
köszi a dícséreteket!

éppen az előbb kérdezte telcsibena párom, hogy alszik-e a kiscsaj, mondtam nemsokat, és akkor olyan aranyosan mondta:
-de olyan édes, nem lehet rá haragudni!
hát.. igen, és ezt a férjem mondta, lácccik hogy belevan zúgva, olyan jó hogy mostmár mindig fél 6kor itthon van, és alig várja hogy éjjel vagy este tápszert,-vagy cumisüvegbőla tejcime ő adhassa neki. Imádja a fürdetést is, a csajszi is csak nézeget. Sokan mondják, hogy mintha már 2 hónapos lenne, annyit nézeget és úgy tartja a fejét....
na elég belőlem... biztosan unjátok... de olyan jó érzés.... csak fáradt vagyok, de el is felejtem, mikor a nagy szemeivel rámmosolyog

szia kisvirág!

hogy vagy így a 10.hétben? mikor mész orvoshoz? remélem rókakoma elkerül.

Holka!
mi még hason nem is aludtunk:) csak mikor a kezemben van. amúgy ha nem bukik etetés után akkor oldalt tesszük le, és akkor úgy alszik, vagy elkezd csuklani szegénykém:)
Nagyon várom már hogy sétálhassunk, de először apával fogunk babakocsizni...

majd még jövök később, csak jöna párom, melegítem a vacsit neki....
hogy én milyen rendes vagyok....
bár nem én főztem:)

Kép
andyfekete
 
 


Csajok, másik topikokból tudom, hogy Lillának nem sikerült az inszem. :(

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nem sikerült?? A fenébe is.... :cry: Hogy van?

Nati:
Akkor holnap sasollak, remélem nem kerüljük el egymást :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igen csajok, nem sikerült.
Ne haragudjatok, hogy nem írogatok nektek, de ti a babáitokkal vagytok elfoglalva, nekem meg még el kell jutnom odáig, hogy egyáltalán terhes legyek. És sajnos ezekbe a dolgokba nem tudok beleszólni.
De azért olvasgatlak titeket, és szorítok a még pocakosoknak, mindenkinek könnyű szülést kívánok.
Akik meg már babáznak, sok örömet és egészséget kívánok nekik és babáiknak.
Puszi

Kép
p__lilla
 
 


megvadulok, nem tudom a képeket feltölteni...
magdolnam
 
 



Kép 800FT

Kép 500FT

Kép 500

Kép 500FT

Kép 200FT

Kép 500FT

Kép 500FT

Kép 500FT

Kép 1000FT

Kép

Kép 100FT

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép 300FT

Kép 300FT

Kép 200FT

Kép 200FT

Kép 200FT

Kép

Kép 200FT

Kép 350FT

Kép

Kép
magdolnam
 
 


Annyit hozzáfűznék, hogy a fény miatt kicsit elég sötét színűk lett a ruháknak. A fehér tényleg fehér és nem holmi tört fehér, a rózsaszín meg az a kellemes világos rózsaszín.
magdolnam
 
 


a nadrágból meg van mégegy csak az az inverze
magdolnam
 
 


nem tudom miért nem sorban vannak :shock: :roll:
magdolnam
 
 


a többi 56os még jó rá :shock: szerintem azok inkább 62esek
magdolnam
 
 


a fehér body-ból 7 darab van, ezt elfelejtettem írni
magdolnam
 
 


Jó reggelt. Itthon maradtam, mert kúrálom magam. Ma reggelre férjecském torka is elkezdett fájni. meg is itattam vele egy Neo citránt. Én akkor sem innám, ha nem lennék terhes, mert nagyon rossznak tartom. Volt, hogy simán kihánytam, miután megittam. Szóval nálam kárba vészne. :?
Tegnap a gyógyszertárban kaptam valamilyen homeos bogyót. Hát én azt hittem, hogy ezek jóval drágábbak, de "csak" 900 Ft-ért kaptam meg. Lehet, hogy tényleg használ, mert reggelre már nem fájt a torkom annyira. Vagy pedig az használt, hogy kialudtam magam. Bár a nátha is beköszöntött, szóval ma reggeltől fújom az orromat ezerrel.Képzeljétek hajnalban nem ébredtem fel wc-re, csak reggel, amikor csörgött a telefon ébresztője.

Magdolnam, édesek a rucik, a sapira is lecsapnék:)) Simán tarthatnál bababörzét is. :lol:

Andy, jófej a férjed nagyon! Az enyém is imádja már most a lányát, pedig még meg sem született.

Sejtettem, hogy Lilla miért nem jön felénk. Gyakorlatilag már majdnem mindannyian bebabásodtunk, vagy már babázunk. Azért néha kukkants be ide is, és tájékoztass a fejleményekről. Én nagyon drukkolok :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


visszatértem a babafalvás vonalzóhoz, a másik állandóan leáll. :roll:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Viri
Babavárás során mikor először beszéltem Henivel arról,hogy Emmatesó belefekhet majd a babakocsijába? Rögtön az volt a válasz: Nem!!
Aztán mikor nap mint nap beszéltünk róla,hamarosan azt válaszolta : szabad belefeküdnie tesónak!
Mikor mindkettöjüknek vettem ruhát és beszéltük,hogy a piciruha tesóé lesz. Rögtön azt válaszolta :Nem az is a Henié!!
De hosszú a várandósság majd sokszor átbeszélitek még.
Születés előtt pár héttel pedig megvettük az Bartos Erika:Anna és Peti- Kistestvér érkezik című részét.
Kendének boldog névnapot!

Andy
Nem,nem,nem unjuk!! Írj csak Viviről jó sokat! Jó olvasni.,párod ari!!
Akkor a hétvégén ha jó idő lesz sétáltok,igaz?

Erika
Tantum Verde nagyn jó és lehet kismamiknak is szedni.

Magdolnam
már Emma is kezdi kinőni egy-egy ruháját,olyan furi látni,hogy már ez se az se jó rá.

Lilla nekem írta,csak itt a topikban nem akarta írni ezért nem szóltam.


Ma duplán babázok,mindjárt jön egy 4 hós baba hozzánk vendégségbe..
holka
 
 


Viri
10 év telt el az első csók óta. :D
holka
 
 


Erika
Sterimar sóoldat pedig áttisztitja az orrodat.
holka
 
 


hú, 10év.... nálunk csak 9 :) Jaj Emmáról mikor teszel fel képeket?

Ercsi, ok viszem akkor azt is. Az én homeós bogyeszom 6000ftba kerül :(

Ha valakit érdekelne esetleg az a necchálós tenabugyi..... akkor nekem van még 4db. Bolti ára minimum 400ft. én 300ért odaadom. Bontatlan
magdolnam
 
 


Bejci??? Tegnap-ma éjfélkor telt le a 3. nap. Csak nem boszi vagyok??????????????????????????
magdolnam
 
 


Magdolnam, engem érdekelnének a rusik, csak nem tudom hogy jut el hozzám....
postai úton?

Andy, én mikor a fáradtságtól egy kicsit ingerültebb vagyok a párom mindeig ezt mondaja Lili helyett: anyuci én még pici baba vagyok ne haragudj, hogy csak igy tudok /sirással/ kommunikálni. És akkor egyből elszáll minden fáradtság. Perze elég ha rájuk nézek...
A férjem az első perctől kezdve mondogatja, hogy most már két szerelme van :lol: :lol: :lol:

Bejcire én is kivi vagyok....csak nem a melegfront hozza meg Biust.... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


ment privi.
magdolnam
 
 


sztem szül :roll:
magdolnam
 
 


Bejci engem is érdekel mi van vele. Ilyenkor már be szokott jelentkezni.
Magdolnám jó nagy boszi veszett el benned, ha megérkeztek a fájások Bejcihez. :wink:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hello csajok!

Hát Bejci azért nem jelentkezett be eddig, mert reggel fél 9-től bennt volt a kórházba vizsgálaton, meg nst-n.
Hát a Péterfyben ma babaeső volt... fél 6-tól egész délelőtt potyogtak kifelé a babák, kivéve az én "kis" Biankámat, aki türelmesen csak fekszik anya pocijában és esze ágában nincs kijönni!
Fél 11-ig ültem egy padon, amikor is bejutottam nst-re. Utána megint ücsörögtem egy jó darabig, amikor a dokim meg tudott végre vizsgálni. "Tapintós vizsgálat" során félrehúzta a száját, mire én megkérdeztem, hogy ez mit jelent, erre ő: Hát nagy a baba! :shock:
Csak legyintettem, hiszen ezt már tudom vagy 3 hónapja. De végre már ő is elhiszi! Úgyhogy hétfőre lettem visszarendelve, aneszteziológussal is meg akar nézetni, meg csinálunk EKG-t. Szóval lehet, hogy ő már tud valamit... szerintem császár lesz a vége, amit én lehet, hogy nem is bánnék a baba miatt! Szóval ennyit rólunk.

Mindenkitől bocsi, de most muszáj lefeküdnöm aludni, mert a kórházban is már majdnem elbóbiskoltam... :oops: tök égő volt!
De délután jövök, olvasok és írok! :wink:
Vendég
 


Ja: a fájások valahol elvesztek útközben... mert nekem egy darab fájásom sincs! Nemhogy 6 perces, de semmilyen!! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Andy: köszi nagyon jól vagyok. Igaz néha szúr egy picit, de nem vészesen. Az álomkór is kezd alábbhagyni. Napközben csak ritkán megyek aludni. Émelygés két-három hátig volt napi szinten, de most már azok is ritkulnak. Eddig háromszor támadtam meg a wc-t de nem jött ki semmi. Úgyhogy a vuk még elkerült. Remélem most már nem is fog jönni. :)

Magdolnam: jók a ruhák, de én nem tudom ki lakik még a pocimba, meg én amúgy is kapok a tesóméktól ;)

Erika: melyik homeos bogyót kaptad a torkodra? Amúgy jobbulást az egész családodnak.

Holka: akkor megnyugszom, azért még van 7 hónap, hogy Kende feldolgozza magába, hogy tesója lesz. Remélem nem azzal kezdi majd, ha kint lesz, hogy jól elcsihi-puhizza.
Köszönjük a köszöntést. :)

Bejci: meddig várnak a szüléssel? Gondolom az egy hét még normális idő. Jó pihit neked!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ó Bejci! Pedig annyira drukkoltam, hogy beinduljon végre! Ez már +4 nap. Nagyon nem akar ez a kislányka megszületni? Hány naposak voltak a ciklusaid egyébként? mert ha több mint 28, akkor annyit nyugodtan hozzászámolhatsz, amennyivel több.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Felébredtem... jaj így már jobb!!

Ercsi! Ciklusaim hossza????? Ne keseríts el! 76, meg 54 naposak voltak!!!!!!!(Nem emlékszel?) .... ennyit azért csak nem húz rá Bius, mert akkor tényleg rögtön viszem érettségizni! :shock:

Viri: Mondd meg légyszi a gyönyörű kisfiadnak, hogy a Babanetről azt üzenjük neki, hogy BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!
A szüléssel elvileg kivárják a 2X 1 hetet, tehát 1. hét otthon, csak be kell járkálni a kórházba, 2. hét már a kórházban. De ha császároznak, akkor szerintem jövő hét közepére már a karomban lesz a kisbabám. Ha addig úgy nem dönt, hogy márpedig ő hétvégén akar megszületni!

Magdi : Köszi az sms-t, amúgy akkor még bennt voltam a kórházban, de gondolom azóta olvastad már, hogy mi a pálya. Lizus ruhái nagyon szépek! De nem várod meg az eladással a tesót? Mármint ha kiscsaj lesz a 2. babátok, akkor újat veszel?

Andy: Vivi nagyon szép kisbaba. És én speciel nem unom, ha írsz magatokról, mert így rá tudok készülni, hogy én mikre számítsak!

Odri: De édi a férjed...! Biztos engem is majd ő fog nyugtatgatni, ha ingerültebb leszek. Nálunk ő a nyugalom szobra, még engem is elvisel... nagyon nehéz felidegesíteni.
Vendég
 


Magdi
jó sokat dolgozhattál a sok-sok babaruha kép felrakásával..

Íme Emma,aki tegnap már 4100gr volt!! :D
hétvégi kép dédi kezében:
Kép

mai friss kép:
Kép
holka
 
 


Bejci
reméljük a hétvégén már tényleg happy Mum leszel már!!!!!
jól teszed,hogy alszol...pihenj amennyit csak kívánsz.
holka
 
 


Megjártam ma a dokit. Méhszáj zárt, tehát no para a továbbiakban. Fanni irányba van végre, tehát ezek szerint a lábacskáit szoktam a gyomromnál érezni. No meg a kis popsiját. Én kis drágám!!! És már 2 kiló!!! Teljesen megfelel a korának minden értéke, ezt mondta a doki. Csak a 36. héten kell menjek vissza már ctg-re. Hogy rohan az idő!!!

Erika
A sterimar orrspray tényleg szuper. Én is megfáztam és azonnal elkezdtem fujkálni és az orrom egyszer sem volt bedugulva és nem is fájt a torkom se. Furi, hogy nem szereted a neocitrant, én meg pont imádom, mikor beteg vagyok azonnal megnyugtat és már az illatától is jobban vagyok.
Még én is tudok hozzád hasonlóan hason feküdni, de ez is inkább csak egy jobban megbillent oldalfekvés féleség.
Mosószerből csak az a lényeg (ha jól tudom), hogy folyékony legyen. Mert a szemcsés benne maradhat a ruci anyagában és kidörzsölheti a bőrét a babának.


Viri
Inkább a rossz idő miatt voltam depis, meg azért mert csak telik az idő és a lakás még mindig nincs kész.

Andy
Vivi egy kis angyal!!! Olyan gyönyörűűűűűű!!!

Lilla
Nagyon sajnélom, hogy nem jártatok most sikerrel, de bízom benne, hogy hamarosan jó hírekkel térsz vissza hozzánk.

Bejci
II. Nőink is babaeső volt ma, lehet ez a szörnyű idő hatása. Sőt biztos. Akkor most lehet csaszi lesz neked? Én nem örülnék neki, de ha a baba épsége a tét, természetesen én sem ellenkeznék.

Mágnes
Örülök, hogy találkoztunk!!! Páromnak is tetszenek a rucik!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, tényleg nagyon rohan az idő! És már 2 kiló. Én is rohanok utánad az időben:)

Bejci, arra tényleg nem emlékeztem, hogy ilyen hosszú ciklusaid vannak. Hát ennyit biztosan nem engednek ráhúzni, szóval ne izgulj, nem kell jövőhéten az érettségijére készülni. :wink:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


HOLKA: Tudtam, hogy valakit kihagytam! Neked akartam még írni, hogy örülök, hogy a 10 éves évforduló ilyen jól sikerült. Szerintem Emma is azért volt olyan nyugodt, míg Te távol voltál, mert érezte, hogy ő jó kezekben van, anyukája pedig nagyon jól érzi magát. És hát nagyon édi a képeken!!! Létezik, hogy Hencidre ennyire hasonlít, vagy csak nekem tűnik úgy?
Ja, és képzeld: Kia tök jó fej volt velem. Az én dokim, meg szülésznőm egész délelőtt szülést vezetett, meg műtött, a Kia meg megsajnált, miután már 2 órája vártam az nst-re a szülőszoba előtt, és ő intézte nekem az nst-t. ANnyira jó fej!!!

Nati, Mágnes: Mit összeizgultam magam, hogy fogtok-e találkozni.... mert rossz számot írtam be a táblába Mágneshez. De ezek szerint sikerült a tali!

Nati: Örülök, hogy minden rendben Fannival! És már 2 kg?! Asszem nekem is akörülinek mérték 32. héten. Nálunk a csaszi még nem biztos, de gondolom azért akarnak anesztessel megnézetni, meg EKG-t csinálni. Igazából az a baj, hogy a baba nagy, én meg pici vagyok.
Ráadásul mostanában rámjönnek ilyen furcsa rosszullétek... és mindig este... pánikrohamnak nem nevezném, de nagyon ijesztő. Jön valami rossz érzés- de semmi konkrét, csak olyan szorongás- aztán egyre nehezebben kapok levegőt, elkezdek remegni... és ez tart fél óráig- óráig... A legrosszabb az, hogy ilyenkor tehetetlen vagyok, és a férjem is... gyógyszert nem lehet bevenni, de gondolom, amikor én ilyen szarul vagyok, akkor a baba sem lehet nagyon toppon odabennt. Szóval ezt ma mondtam el a dokimnak, mert belegondoltam, hogy mi van akkor, ha pl. szülés közben kapok el egy ilyet! Gondolom ez is közrejátszik abban, ha végül császár mellett döntenek. Bár megmondom őszintén, az én dokim - és alapvetően a kórház- nagyon nem császár-párti, csak akkor csinálják, ha nagyon nagyon nagyon muszáj.
Vendég
 


jaj milyen édes a kis drágaság!!! Csodaszép leányzó és Vivi is. Neki mennyi hajacskája van :shock:
Bejci :( akkor vissza kell adnom a vállalkozóm (bosziságra) nem jött be. Pedig én már mindennel bűvöltelek. Tuti császárod lesz. Nagyon várom már, hogy küldj róla képet! Tudom, tudom.... Te még jobban várod, hogy karjaidban tarthasd
magdolnam
 
 


Bejci, ne idegelj ezekkel a rosszullétekkel... hasonlót éeztem annak idején, mikor bevittek, de én mondjuk az ájulással is küzdöttem.
magdolnam
 
 


Magdi: Én is sajnos ájulós típus voltam régen legalábbis, ezért rémiszt annyira ez a rosszullétes dolog. De már csak pár nap!!! Az az egy nyugtat, hogy a kórház tényleg csak 3 percre van tőlünk, és talán ebben a pár napban már megúszom újabb rosszullét nélkül...
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Megszavazom magamnak a "legaktívabb topic-tag" címet. Sehol-senki, mindig velem van tele az oldal. Már tök ciki, úgyhogy gyertek Ti is!!!

És akkor gondolom kitaláltátok, hogy mi még mindig egyben vagyunk és remélem most már hétfőig-keddig egyben is maradunk. Nem akarok hétvégi szülést!! Mondjuk nincs is jele, de hát ki tudja!
Vendég
 


Sziasztok!
Bejci mit keresel még itt?? Tessék menni szülni! :lol:

Tegnap én is voltam dokinál, megijedtem Bence méreteitől... Anna a 29. héten volt 910 gramm, Bence most 970-1020 között... Mi lesz itt decemberig???? :roll:

Nati:
Én is örülök, hogy tudtunk találkozni, jó volt beszélgetni :)
A rucikról pedig kérek szépen majd fotót, amikr ráadáod a csajszira :wink:

Megyek, csinálni kéne a rántott husit, ráadásul du. utazunk vidékre, lagzizunk, csak a pakolást nem kíívánom.. Semmi kedvem semmihez... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?