Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tali: én a csütörökre szavaznék, de ha a többség a szerda mellett dönt, akkor az is jó....

Pár kép:
Pózolás a tükör előtt
Kép
A távirányító nagyon kapós nálunk is Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép
zuzmara08
 
 


Cicc! Van ez így mindenkinél.. :D
Én is kicsapom néha a biztosítékot.

Patrik nagyon édes!!!

dhbetty
 
 


Nekünk a szerda lenne jobb, mert csüt megyünk neurológiára.... de ha minden kötél szakad, persze akkor megyünk csüt-ön is.. .-

Kép


Kép
fcicus
 
 

 
 

Egy icipicit nekem is jobb a szerda, mert pénteken vizsgázom, úgyhogy csüt. jó lenne tanulni...Na akkor szerda du. Kinek küldjek címet?

Kép
nyafi
 
 


Szerda egyenlőre jó.

Cicus,ment pü!
Vendég
 


Sziasztok!

Segítsen valaki megmondani, hogy mi az a krém amit a gyógyszertárban kapható, fehér, nagyon "könnyű", hamar felszívódik és illatmentes. A tejkrém rémlik..

Én anno vettem sima hidratálókrémnek is arckrém helyett..vagy az megint más..?

Pankának nagyon ki van száradva az arca, de főleg az álla, ahol a legtöbbször nyálas. Gondolom azzal bekenném.

De ha esetleg tud valaki jobbat szóljon..

Köszönöm!

Betty

dhbetty
 
 


passz. gyógyszertárostól kérdezd, biztos segítenek...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a szerda, akkor most Nyafinál lesz?
Képzeljétek voltunk Ringatón az Ancsánál, és fantasztikus volt.
Levi annyira de annyira imádta, amikor abbahagyta Ancsa a zenélést vagy az éneklés, szinte követelte. Na meg persze csak úgy "tapadtak rá a csajok" :wink: :wink: . Két kislány is odajött, és adtak neki a homlokára puszit, na ezt az én fiam nagyon élvezte.
Annyira élvezem hogy már ekkora, ki tudja fejezni az érzéseit, bújik hozzám, meg próbál bekapni nála ez a puszi. :lol:
Betty sajna erre én sem tudok tanáccsal, én amikor kiszáradt az arca Bepanthennel kentem és jó volt rá.

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Nyafi ne haragudj, de közbejött valami és nem tudok menni a talira! :cry: Sajnálom...

Kép
zuzmara08
 
 


Nem tudom megkérdezni mert nem élek otthon. Mo-ról szerettem volna hozatni ezért kérdeztem...

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!

Betty én annak idején valamikor beírtam ide a fórumba....próbáltam újra előkeresni mert én is ezt használom Rékának ha száraz a bőre de nem találtam meg......receptem pedig nincs itthon....két összetevőből áll az tuti...az egyik ugyanaz mint a fürdetőkrém...a másikat nem tudom.Nekem még maradt tavaszról és a hűtőben tároltam decemberig még jó......Próbáld meg előkeresni ha van egy kis időd sajnos nekem nem sok van a kis atombombám mellett :( Pedig nagyon szívesen segítenék tudom ilyen rossz amikor kiszárad a bőrük!

Anna azt hiszem te kérdezted a pocakom...van rendesen olyan mint Rékával 20 hetesen...nagyon nagy :shock: És rengeteget eszek sajna :(

Zuzmara Patrik nagyon édes!!!Mennyit változott!!!! :shock: Tiszta nagyfiú már :)

Kia jobbulást nektek!!!Mjad mesélj milyen volt itthon!!!

Na megyek mert Réka nem hagyja enni az apját!!! :lol:


Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Na akkor ki is jön? Hunci, Cicus, Boganna...
Betty tudom, hogy nem élsz itthon, de hátha kinn is léteznek jó kis gyógyszertári kenőcsök...erre gondoltam...

Kép
nyafi
 
 


Ezek nem kevergetnek nekem külön.. :?

dhbetty
 
 


Csajok bocsi, de sztornó a mai nap, Gigi taknyos, köhög, prüszköl...lázat még nem mértem, de nem meleg a feje. Nem akarom, hogy elkapjátok.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan felnéztem, hogy volt-e tegnap valami fontosság a taliról, még jó, hogy felnéztem. :lol:

nyafi, sajnálom! Minden rendben van Gigivel? Mert múltkor is taknyos volt. Nem lehet ugyanaz a visszatérő takony?
írok huncinak, hátha nem jön fel addig, de Annát sajnos nem tudom sehogy sem értesíteni. Elképzelhető, hogy ő sem jön ma már netre, tudsz neki írni egy smst?

Puszi,pacsi, később benézek....

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nyafi, sajnáljuk, de még jön a vénasszonyok nyara, és akkor tudunk valami kis jó talit csinálni a szabadba. Abigélnek jobbulást.

Niki, kitartás. Én is egész nap csak lótok futok a kis Levi után, mondjuk pocaklakóval ez sokkal fárasztóbb lehet. Te nagyon szép kis vékony kismama voltál Rékával is úgyhogy ne izgulj a kilók miatt. :wink:

Kia nektek is jobbulást, úgy látszik ez az őszi influenza sokunkat ledönt a lábáról. :cry:

Zuzmara, a múltkor akartam már írni hogy mennyire pasis lett Patrik. Amennyire emlékszem a férjedre, ugyan úgy néz ki a kis hapsi is.
Hihetetlen hogy mennyire tudnak hasonlítani már ilyen picin is az apjukra. Levit is mindenki kis Krisának hívja!
Szóval nagyon jó képek Patrikról, nagyon kis huncut ő is.

Lányok rég raktatok fel képeket!!!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Kép

dhbetty
 
 


Kép Kép Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok!!

Abigélnek jobbulást!!!

Panka nagyon kis cuki :)

Akkor én is dobok pár képet az atombombámról :)

Kép A Réka nevű hurrikán újra tombolt...:)

Ma reggel mialatt én reggeliztem így találtam ŐRékaságára:

Kép Ez még csak a kezdet...:)

Kép Folytatás...mialatt kiszaladtam a wc-re...:)

Így telnek napjaink :lol:
Vendég
 


Pankának boldog hófordulót, Flórikának is!!!!

Nagyon édes gyerekek!Réka meg kis hurrikán :lol:

Nyafi sajnálom, jobbulást Giginek!!!!Majd legközelebb...
Vendég
 


Köszönjük Hunci! :D

Képek nagyon aranyosak! :D
Vendég
 


Kép
itt meg a Flóra nevű hurrikán tombolt...

Kép

Kép
Vendég
 


Jó kis hurrikánjai vannak mindegyikünknek :lol:

Flóri mosolyáért még mindig odavagyok :wink:

Valaki egyszer régen feltett egy bescannelt képet a nem kötelező védöoltásokról...feltenné megint?Vagy van valakinek infója,miket lehet választani és mi mennyi????
Vendég
 


Hunci ment pü!
Vendég
 


Sziasztok!

Már jobban vagyunk....

Néhány kép:
.....holnap jövök betűkkel is :lol:
( Bocsi, egy kicsit sok! )

Mándok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Uncsitesóm fiával - Csanáddal ( bő 3 hónappal fiatalabb, mint Levi)
Kép

Nyíregyháza:
Uncsitesók
Kép
Kép

Itthon:
A kis beteg
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Az új szerelme:
...mert most sokszor hallja az orrszívás miatt :P
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Abigélnek jobbulást!!!!!!!

Nagyon jók a fényképek!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek Bencus elindult :roll: már egész nagy távokat is megtesz :D


puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


hmmm az első menő manó!!!
Köszönjük, szedi az oscillot, úgy néz ki javul...

Kép
nyafi
 
 


képek!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Hát ez a vicsorítós kép a kedvencem.. :lol: :lol:

dhbetty
 
 


Csajok mit csináljak? Gigi 3 napja megint tápon él... :cry:

Kép
nyafi
 
 


Szerintem semmit...biztos ez az időszak is elmúlik...

Nálunk meg az van,hogy az esti 270 ml-t simán bevágta.Most meg 120-at alig bír lenyelni...
Ennek meg az az eredménye,hogy óránként felsír,víz,cumi és simi....

Valaki ápolja valamivel a fogacskákat?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek, édesek, zabálni valók a Manók! :-)

Patrik is nagyon pakolós... úgy dobálja maga mögé azokat a holmikat amik előtte, mögötte vannak, mintha világ életében ezt csinálta volna :lol:

Kingii: ugyan ez van nálunk is már vagy 1 hete... eddig simán lecsúszott a 260-280ml, most meg alig bírok 140-160ml beleszuszakolni... nem tudom mi lehet az oka... besokalltak? :lol: Mindegy, nem erőltetem! Annyit eszik amennyi jól esik neki, csak furcsa...

Fogápolás: mi már kb. 2 hete mossuk Patrik fogát. A fogorvos barátunk tanácsára Oral-B 0-ás vagy 1-es fogkefe és Elmex kinder fogkrém. És nagyon élvezi... amint meglátja a kezemben a fogkefét már tátja is ki a száját :lol: :lol: :lol: annyira cuki...

Nyafi: nem lehet, hogy a betegsége miatt nem kívánja a szilárdabb kaját? Remélem minél hamarabb rendbejön és visszaáll minden a régi kerékvágásba....

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!!!

Nyafi nekem is a vicsorgós kép tetszik a legjobban :lol:
Szerintem is lehet betegség miatt nem eszik szilárdat Gigi.....örülj neki hogy legalább a tápit eszi...mert nálunk ugye múlthéten volt egy kis fülfájás és akkor a tápi se nagyon ment!
Bár most sem az igazi főleg a tápi evés de legalább a szilárd most megy....nálunk is van olyan hogy este csak 120-130 csúszik le a 250 tápi helyett :shock: Teljesen változó hogy mikor mennyi de én sem izgatom miatta magam....mondjuk az a jó hogy mi nem kelünk ezért éjszaka mert éhes maradna!Mondjuk mi 18 kor vacsizunk egyet.

Mi is mossuk a fogunkat de mi nem használunk még semmilyen fogkrémet csak úgy simán mosom neki és persze ő magának :D Bár pont utánna jön az esti tápi amin bealszik szóval nem túl hatásos a dolog de azért több mint a semmi!
Vendég
 


Sziasztok!

Most úgy néz ki, hogy van időm is és kedvem is írni egy kicsit.

Húha, hát rengeteg dolog történt, sok mindent írtatok az elmúlt időszakban.

Ringató

Mi még nyáron voltunk 2x Ringatón, akkor írtam is a fórumban!!! Nem volt rossz, de rájöttem, hogy csak azért, hogy valaki (plusz én) énekeljen a gyereknek, mondókázzon és furulyázzon nekem nem éri meg a 800 forintot 20 percért. Lehet, hogy fukar vagyok, de amikor én is tudok énekelni és mondókázni, plusz a furulyatudományomat is csak fel kell frissíteni (ilyenkor áldom a zenei általános iskolát :lol: ), akkor meg minek fizessek? Szóval emiatt inkább nem mentünk többször.
Rájöttem, hogy a ringató honlapján minden dal és mondóka rajta van :oops: :D

Minden baba nagyon aranyos, de tényleg. Patrik eszméletlenül megváltozott, nagyon jóképű lett ám! :wink:

Rólunk
Most éppen beteg a Törpe, torokgyuszi plusz takony. De az legalább pozitív, hogy a takony csak úgy folyik az orrán! Nem így volt májusban még, akkor még csak feküdt és annak szövődménye is lett. Most viszont egész jól viseli, az első éjjel (csütrőlpéntekre) az katasztrófa volt. Hogy honnan a betegség, azt nem tudom, mindegy is. Aminek nem örülök, hogy már megint antibiotikumot kapott, de nem baj, vannak már nagyon jó kis bélflóra visszaállítók.

A súlyunk: kb. 10.920 gramm, de ez változó persze, a hosszunk olyan 75-76 centi. Óriási babánk van, de ímádom! Egyébként a súlyt a pocakon lehet talán csak látni, olyan Micimackós pocakunk van :lol:

Játszani mi is játszunk rengeteget, ilyen ez hol van az hol van mindig megy, most a legújabb elfoglaltsága, hogy mindent, amit csak lehet beügyeskedik a mi ágyunk alá, aztán meg néz, mint rozi a moziban, hogy hol van, és miért nem veszem már ki nek! :lol: Dobálunk is, de szabályszerűen, és hát sajnos a dvd lemezes állvány az favorit, mivel apa megkért, hogy ne engedjem meg neki, ezért megállás nélkül onnan kell elhurcibálnom a gyereket :lol:

Időközben mi is felálltunk persze, és ha egyenes felület mentén van a gyerek, akkor oldalazva gyönyörűen sétál (itt említeném meg, hogy Zsuzsi én nagyon sajnállak! Fantasztikus dolog, hgoy elindult Bence, de én nagyon nem várom! Onnan már nincs visszaút :lol: )

Kijött az első fogunk!!! Egészen pontosan 10-én! Reggel még voltunk a dokinál méricskélésen, ott mondta, hogy 1-2 héten belül ki kell jönnie. Aztán hazajöttünk, még visszaaludt Törpi, és mialatt alukált, kibukott a fogacska :lol: Ennyiben hat a lánc, de amúgy elég nyűgös tud lenni néha miatta.

Enni ímádunk továbbra is, a reggeli és esti cici között van egy főzelék biztos és két gyümölcs, vagy valami finomság (mondjuk baby jogo vagy baby desszert, bár ezektől ő csak éhesebb lesz :lol: Ö).
Most, hogy beteg mondjuk több cicit kap, egyrészt nyugtatja, másrészt csak van benne valami, amitől jó!

Most így hirtelen ennyi, aztán innentől kezdve majd írogatok!

Elkezdtem dolgozgatni mellékmunkát, egy nap kb 2 órát vesz igénybe és egy héten kb 2x-3x megyek el itthonról 2-2,5 órára, úgyhogy nem vészes, de legalább Csabit elkezdhettem hozzászoktatni, hogy nincs mindig vele anya.
Szörnyen anyás, szinte már már mániákusan! Én nem bánom, mert én meg szörnyen odavagyok a gyerekemért, szóval 1-1! :oops: :lol:
Azért nem árt, ha néha csak apával van.

Najó, nem sokára felteszek én is egy-két képet.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Köszönöm csajszik az infokat! Cic írd mikor gyógyul meg a pockod és majd akkorra időzítjük a talcsit, hogy ti se maradjatok ki belőle!

Kép
nyafi
 
 


Cic, abban igazad van hogy otthon mi is el tudunk nekik énekelni ( bár nekem nincs jó hangom sajna), meg mondókázni, de ami szerintem nagyon fontos, hogy társaságban, babák közt vannak a picúrok, és hangszereket használunk, és ezeket semmivel nem tudod pótolni otthon.
Nálunk a foglalkozások 30 percesek, és 700 ft, ha meg bérletet veszel 3000 ft/6 alkalom, úgy már végkép nem olyan drága, ha van kedvetek gyertek ide a Patakyba. :) :) Ti kihez jártatok?

Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


A csajszik egyszerűen cukorbogyók. Levi csak nézete őket és mosolygott rájuk. Abigél és Flóra nagyon egyedi kis vigyorral rendelkezik. Pannának meg csodaszép szemei vannak! :D :D

Voltunk egy tök szupi cukiba rakok fel néhány képet róla!

Kép Fürcsi este!

Kép Játszóház a cukrászdában. Ennyi labdát??!!

Kép Én már igazoltatok is!:-)

Kép Első bizonytalan lépések!

Kép Na és ez az álom cukorgyár!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Ez kimaradt!
Kép Anya, ebből is meg abból is meg.......

Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót a babáknak utólag is.. Panna, Kristóf, Csaba, Dani.

A képeken nagyon szépek a fiúk, lányok!

Anna
Jó helynek néz ki a cukrászda. :wink:

Flórának szép méretei vannak :P

Nyafi
Gigi már meggyógyult?

Cicus
Gratula az első fogacskához!
Jobbulást a kicsinek!
...a méretei :shock:
Tényleg hatalma baba!

Mi sajna fogytunk egy kicsit a betegség miatt.

Zsuzsi
Gratula az első lépésekhez!!!

Én most járássegítőt akarok (vagyis már Apát is megfertőztem :P ) venni Levinek.

Nekünk most jön a 4. fogunk.
A 3. pár napja bújt ki.

Kb 2 hete tudunk tapsolni és integetni... :lol:
Szinte mindenkinek - még a kutyáknak is - integet :)

...és bölcsis lesz Manó :lol:
A 2. helyre, ahol voltunk - fel is vették.
(Niki - ez a Krúdy )
Az első a leendő munkahelyünkkel szinte szemben lett volna ,
ahová felvették az pedig pár szám méterre van :lol:

Rengeteg telek van - ami eladó - arra, ahová költözni akarunk...
Jó lenne kifogni egy olcsóbbat :oops:

Ezt ma kaptuk - voltunk a sógornőméknél - a kerilányunkké volt, csak ő
már kinőtte:
Kép
Nagyon tetszik neki :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia köszönöm kérdésed tök jól van! Nekünk van járássegítőnk, imádja, hangosan zenél, ő meg háááááh háááááááááh sikolyokat kiadva közlekedik vele a nappaliból az ebédlőig. Az a baj, ha elakad a falban, neked kell odamenni elhúzni, mert ő még nem állítja irányba, s ez 10 mp-enként. Nektek nem tom milyen a lakás, lehet hosszabb. Mienk majd kismotorrá alakítható.
Anna ez nem a Horváth? Igazán átjöhettetek volna, ha már ilyen közel van. Asszem az egyik képen kb. Hunciék lakása van, ők is olyan közel vannak hozzá. Én még nem mertem betenni ilyen sok labda közé, meddig volt benne?
Cic nálunk háromnegyed óra 700ft. 5 alkalom meg 6000 és itt se az a lényeg, hogy egy csaj ismerős dalokat énekel, mert a kisbogyóm inkább vágtatva mászik ide oda a gyerekek között és boldogan sikongat. Kb 10 percenként hiányzom neki egy teljes pillanatra, majd miután nyugtázza hogy otvagyok rombol tovább. Én ugyan nem tudok vele nagyon ölbe játszani ott, de mindenesetre kétszer voltunk és azóta tapsol. Gyertek ti is oda! Zuzmara ti nem jöttök? Lehetne ott egy babatali. :D Zsuzsiék is idejárnak.

Kép
nyafi
 
 


Utazzak 2x másfél órát fél óra miatt? ???? :lol:

De az a sok cukros cukrászda hol van pontosan???? Engem nagyon éredekelne!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus: mi is a társaság miatt járunk, egyébként én is énekelek, mondókázok neki itthon, de azért az nem ugyanaz.


Levik nagyon cukik!

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi nektek ki tartja?
Mi pont most értünk haza, és szuper volt.
Képzeljétek Levi tiszta csípés van valami hülye szúnyog, pók, vagy az isten tudja mi, de szétcsipkedték szegénykémet. Már többször átvizsgáltuk a szobáját, de nem találtunk semmit,és senkit! :oops: :oops:
Mit tegyek???? A Ringatón is azt hitték beteg , de csak ez egyik arcocskáján van vagy 20 csípés meg a kezén kettő. Van valakinek valami jó ötlete milyen szúnyog vagy bogárirtót vegyek ami nem veszélyes a picúrra????

Nyafi, igen azt hiszem ez a Horváth cukrászda egyik tagja a neve SUGAR.
Cicc a cuki Újpesttől városközponttól nem messze van.
Elküldöm a linket, nézzétek meg rajta a szülinapi tortákat, álomszépek. Nemsokára úgy is itt vannak a a szülinapok! :D :D :D :D :D

http://sugarshop.hu/kinalatunk/tortak.html

Szép napot mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


szerintem nekünk a Hazay Ancsa tartja és nagyon szuper...hihetetlenül profi és lelkes. Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Meséltem már nektek?Azt hiszem még nem.

2007.11.21-én Budapesten született egy Nagy Flóra Bianka nevű kisbaba.

Az én lányom is 2007.11.21-én született és ő is Budapesten és őt meg Nagy Flórának hívják.

Tök vicces a dolog :D :D :D ,de már volt belőle 1-2 kellemetlen sztorink.És azt hiszem lesz is.... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Meséltem már nektek?Azt hiszem még nem.

2007.11.21-én Budapesten született egy Nagy Flóra Bianka nevű kisbaba.

Az én lányom is 2007.11.21-én született és ő is Budapesten és őt meg Nagy Flórának hívják.

Tök vicces a dolog :D :D :D ,de már volt belőle 1-2 kellemetlen sztorink.És azt hiszem lesz is.... :?
Vendég
 


milyen sztori?

Kép
nyafi
 
 


Kingií, tényleg milyen sztori??

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!


Anna tök jók a torták :D Na meg ez a cukrászda is meseszép....nálunk sajna nincs ilyen :(

Nyafi tényleg a kajolással kapcsolatban az jutott még az eszembe bár nem tudom most hogy megy....de pl. én Rékának már rendesen ízesítem a főzijét fokhagymával , hagymával és így tök jó íze van valamint csináltam csak neki light-os csirkepörköltet lefagyasztottam és azt is szoktam neki belerakni zafttal(húúú de hülyén néz ez ki így leírva remélem így kell no mind1 :D ) együtt!Így sokkal jobban eszi.....a másik ami nálunk bejön hogy amikor ő ebédel akkor ebédelek én is...1 falat anyának 1 falat Rékának :)

Kingii tényleg mesélhetnél pár sztori-t ezzel kpcsolatban....amúgy tényleg elég vicces ugyanazon a napon 2 ugyanolyan nevű gyerkőc :D

Képzeljétek már vagy 1-2 hete érzem kistesó mocorgását...és egyre erősebben hívja fel magára ő is a figyelmet :lol:

Na megyek mert itt tobzódik már megint körülöttem Rékuci :)

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Először is az okmányirodánál derült ki a dolog...
Mentünk csináltatni az útlevelet.
Odaadtam az ügyintéző csajnak a papírokat egyszer csak látom,a csaj nagyon összehúzza a szemöldökét.
Mondja:anyuka itt baj van...a gyereknek nem stimmel a lakcíme!Néztem hülyén hogy most mivan???? :shock: :x
Folytatja: a gyerek valami budapesti címre van bejelentve...
Megint tök hülyén néztem a csajra,mondom ez most tuti szivat.
Kérdi tőlem,hogy a lányukat nagy Flóra Biankának hívják nem???
Ránéztem a férjemre és:MICSODA???TE NÉLKÜLEM MERÉSZELTÉL ADNI A GYEREKNEK EGY MÁSODIK NEVET???
Szegény azt se tudta mivan...Aztán végül is így derült ki,hogy aznap született még egy Flóra -csak ő Bianka is.

folyt köv..
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?