Új privát üzeneted érkezett!

A tesztat nalunk sem eszi Aron... igy viszonylag ritkan adom.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga hánytól hány óráig van a játszóház?
Akkor pénteken szerintem elmennénk mi is veletek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


9-12 kozott van. Erdemes 9-re menni, mert lehet, hogy kesobb mar sokan lesznek. Mi valoszinuleg megint eljovunk korabban (kb 11 utan), mert Aron altalaban elalszik 11 korul. De a kajat igy is odaadjak :)
Akkor talalkozzunk 9 orakor ott a bejaratnal?

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Ok,akkor 9-re ott leszünk,vagy előbb! :wink:
Ez az a bölcsi,amivel a Plus van szemben?
Mi se leszünk ott 12-ig,mert Gabika is alszik délelőtt akkor még! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ebbe a játszó bölcsibe mi is mennénk Fannival!!! Sajna a most péntek nem jó nekünk, de jövő hétre is összehozzuk??? Főleg ha ilyen szar hideg idő lesz...

Boszi: Fanni is már azt eszi, amit mi. Nincs bébikaja és nincs külön főzés neki. És eddig nagyon szerencsés vagyok, de mindent megeszik. Nem pépesitek neki, csak kis darabokra összevágom a husit neki, és nagyon szépen rág. Bármit főz anyu vagy én, azt megeszi. De gondolom később jön majd a válogatós korszaka :? Mondjuk a bébikaját már nem eszi meg, rázza a fejét és mondogatja, hogy nem-nem-nem-nem :lol: Viszont mi még tápszerezünk reggel és este.

Na megyek aludni, mert hulla vagyok. Ma megjártam Miskolcot :?

horvviki
 
 


Szép jó reggelt :!:

Viki!
Nem bizti, hogy válogatni fog! Bogi első perctől elfogad mindent, ahogyan pl.Fanni is. Nos mostanában meg...a vasszöget is megeszi, mint régebben is :lol: :lol:

Holnapra jó játszóházasdit a fiúknak!

Én holnap du. megyek a kolleganőmhöz látogatóba. Tudjátok, a 3-as ikreket elvesztő kolleganőm/barátnőmhöz. Előre félek. Nem kéne elbőgnöm magam ott mellette :roll:

Indulunk melóba. De holnap már péntek :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi,
Akkor ez megbeszelve! Hozz Gabikanak valtocipot, es ha van ures bebieteles uveged, akkor azt is hozz, mert akkor abba kapjatok a kajat! (akar kettot is, mert adtak oszibarackot is a kelkaposztafozelekhez).

Viki,
Egy baratnommel megbeszeltuk, hogy keddenkent jarunk, ugyhogy a jovo kedden megint megyunk.

Gani,
Szivszorito napod lesz :( :cry: :cry:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Viki,
Ugy emlekszem, Fanni elegge valogatos volt korabban! Ugy latszik, masfel eves korukra ellentetes modba valtanak a babak :) Pl Aron eddig nem igazan volt valogatos, mostanaban kezdte el.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja bocsi! Nem a kelkaposzta fozelekhez adtak a barackot, hanem melle :lol:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga ok,akkor jóra gondoltam,csak mert arra fele nem vagyok vmi ismerős,s sok ovi is van! :wink:

Váltócipő az lesz,még üveget keresek,mert azokat én mindig kidobom,de vhol csak lesz majd! :wink:

Viki jó lenne,ha jövő héten te is jönnél! :P Mehetnénk mind a 3-an,s még aki akar!

S akkor a babatalit is meg kellene majd beszélni,hogy mikor és hol legyen,mert kint azért elég hidegek vannak mostanában! :roll:

Holnap akkor korábban kelünk,mert Gabika ma is 9:10-ig szunyált! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Mi ma így voltunk vásárolni :):):) nekem meg kell majd venni télire kabátot mert apa nem akarja látni rajtam ami van mert nem tettszik neki :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Jól látom, hogy ez téli kabát Gegén?

Novemberben jön haza látogatóba az unitesóm ( USA-ban él). Akkor lesz 3 hónapos a kisfia. Ilyen idősen kb. mekkora rucit hordanak a babák? Én nem igazán tudom, mert Bogi ugye pici súlyú volt, meg régen is volt már :oops:
Született 4200 g-al. Akkor jól számolom, hogy olyan 74-es méretű lehet 3 hós korára?? Fog kapni egy pihiszéket, de valami vagány többrészes együttest is akarok neki venni.
Tök jó helyen élnek. Nincs telük. Téli időjárásban is max.egy hosszúujjú pulcsi kell a gyerekre. El tudnám képzelni ott Én is :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Fanni az éjjel belázasodott, és egész nap lázas. Illetve hol lemegy a láza, hol megint felmegy. 38,5 volt a legtöbb. Persze délután hívtam (volna) a dokinénit, mert ugye ma akkor rendelt volna, de hát sajna nem volt bent. Ma helyettesítés volt, nem dolgozott. :evil: Majd holnap lesz délután. Remélem semmi komoly, és a jövő hét összejön. Egyébként nem köhög, nem taknyos, csak lázas, és olyan kis bágyadt. A szemein látszik, hogy nincs jól :(

horvviki
 
 


Boszi,
Mi lassan mar keszulodunk

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga most eszik Gabika,s 10 perc kb és indulunk! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Helga, Boszi, de jó Nektek! És még a nap is majdnem süt :lol: Ha hazaértetek, majd számoljatok be róla!

Fanni az éjjel is nagyon lázas volt, 39 volt a láza. De hajnal óta nem lázas. És továbbra sincs semmi más tünet. Most itt tanakodok, hogy kihívjam az orvost, vagy várjak még... végső soron délután 4-től rendel.

horvviki
 
 


Viki: jobbulást Fanninak :)+++++

nika70
Salgótarján
 
 


Hát sajna megint lázas, már kihívtam az orvost. 10 és 16 óra között majd jön :? Szerintetek ilyenkor, amikor házhoz hívom illik (kell) neki adni pénzt??? Én a helyében cikin érezném magam, ha gyerekorvos létemre ezért pénzt várnék el, de anyu szerint minden orvosnak kell adni pénzt, ha házhoz jön :roll: De ő ráadásul napközben jön, mert ha még éjjel hívtam volna...

horvviki
 
 


Na kint volt a dokinéni. Nem állapított meg semmit, nem látott semmit. Lehet 3 napos láza :roll: Megint 39 fokos láza van, de semmi más.

Végülis kapott 2000 Ft-ot a dokinéni, simán és gondolkodás nélkül elfogadta. Nem is csodálom, hisz lukas harisnyába jött :?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki jobbulást a kis betegnek,remélem meggyógyultok,s tudunk majd találkozni! :wink:
Én nem adtam a dokinéninek pénzt,pedig nem egyszer volt kint! :roll:
Anyuéktól anno az én gyerekorvosom sose fogadott el semmit,pedig sokszor jött hozzánk,mert nagyon beteges voltam,s anyu meg lázasan nem akart a betegek közé cipelni!
Erről jut eszembe,hogy hétfőn nem kicsit voltam ideges,mikor egy fiatal pár 1 év körüli kislányukat,aki 2 napja magas lázzal küzd elhozták az egészséges gyerekek közé! :evil: Nagyon bírom az ilyeneket! :twisted:

Nika nagyon klassz Gege kabátja! :lol: Én most dzsekit hordok,de ma ahogy a nap sütött melegem is volt benne!
Télikabátom nekem 4 is van,de sokszor az se elég! :lol:

Hát csajok szuper a játszóház!:P

950Ft egy gyerekre és 1500Ft 2 gyerekre az ára. Minden nap(hétvégén nem) 9-12-ig vannak,s ebédet is kapnak a gyerekek,kérésre elcsomagolják!
Zenés foglalkozás van,rengeteg játékszoba,nagyon sok játékkal. Gabikának nem volt gond,hogy most volt először,rögtön feloldódott,s szaladt mindenfele,s játszott.Élvezte a nagy tereket!
Én is jól éreztem magam,szerintem jövő héten újra megyünk majd!
Volt ott egy anyuka 21 hónapos kisfiával és 2 hónapos kislányával!
Na Gabika nagyon érdeklődött a kisbaba iránt,alig tudtam onnan elhozni,s megmagyarázni,hogy az nem játékbaba! :lol: De talán így majd könnyen fogadja a tesó érkezését!
Nem voltunk túl sokan: 7 gyerek volt,ebből 1 kislány!
Helga Áron is nagyon élvezett mindent,s nagyon szép nagyfiú lett!

11 után nem sokkal mi is eljöttünk,s elhoztuk az ebédet is: krumplifőzelék+csirkemell és desszertnek meg barack volt! Nagyon sokat adtak,s nagyon ízletes. Gabika a felét benyomta,s már alszik is! Elfáradt! :lol:



Ja és a kolleganőm is válaszolt a munkahelyes kérdésemmel kapcsolatban:



Sajnos nem vesznek semmiképpen vissza,ha megszűnt a GYES,semmi időre!Csoportos létszámleépítés volt,s erre más törvény vonatkozik sajnos! A femondási idő azonnal megkezdődik,ahogy lejár a GYES,s megkapom majd a végkielégítést! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, Helga irigy vagyok! Mi is akarunk menni.... Remélem jövő hétre meggyógyul Fanni és mindenképp megyünk akkor.

Boszi, ez a dokinéni szó nélkül eltette a pénzt.... Múltkor az ügyeletes orvos visszautasította, hogy ne vicceljünk már....

Sajnálom, hogy nem vesznek vissza, de Te amúgy se mennél, nem?

horvviki
 
 


Viki hát igen még egy ideig nem mennék vissza,de visszasírom a jó kis helyem! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor hoztam nektek képeket :lol:

Tegnapi séta

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor a mai képek :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Aron meg mindig alszik :) Lassan 2,5 oraja, pedig itt lent verik a betont folyamatosan....
Aron is jol erezte magat, szerintem erdemes eljarni, mert megtapasztalja a gyerek a kozosseget, az alkalmazkodast, igy konnyebb lesz beilleszkedni kesobb a bolcsibe, oviba.

Viki,
En magam is haromnapos lazra gyanakodtam... hat varjuk akkor a kiuteseket :( Sajnalom Fannit, biztos nagyon bagyatka szegenykem :(
Azert az durva, hogy ennyire elvarjak az orvosok, hogy penzt adjunk nekik :( es muszaj, mert kulonben nem foglalkoznak az emberrel.
A lyukas harisnya tetszett :D Azert latszik, hogy a humorerzekedet nem vesztetted el.

Boszi,
Sajnalom a munkat :( Azert az jo lett volna, ha van egy biztos allas, ha szeretnel visszamenni. Igy meg ..... :(

Nika,
Jol beoltoztetted Geget!! :)

Gani,
Szerintem egy 3 honaposra 62-es ruha jo, de ha 4200-al szuletett, akkor is csak max 68. 74-es ruhat kozel egy evesen hordanak a babak :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Gabika csak 1,5 órát aludt,de sebaj,nemsokára jön apa,s megyünk le elé! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga!
Születésekor már 62-est adtak rá, mert az 56-os kicsi lett.60 cm-el született!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Már itthon vagyunk hétfő du-tól, csak van egy kis gond.
Mindhárman betegek vagyunk és sajnos Levi a legbetegebb. :cry:
...így nem tudtam még írni...

Lázas már 4. napja (37.5-38.3), köhög, fáj a torka és még szájpenésze is lett.
Szegényke sokat szenved élete első betegségével... :evil:
Sok - sok cseppet, ecsetelőt kell használnunk... na és az orrszívót.

Sok Boldogságot Minden Anyukának és Babának, akik mostanában ünnepeltek!!!!

Kép

Majd jövök... s visszaolvasok :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


helga: mi alapból 62-es rucit hordtunk igaz 4150 g és 58 cm volt Gergő de egy évesen is már 80-as rucikat hordott igaz én nem veszek pont akkorát ami pont jó rá mindig egy kicsivel nagyobbat:)most is még jó rá a 86-os de már a 92-es sem nagy rá :)

Jobbulást minden betegeskedőnek

nika70
Salgótarján
 
 


Nagyon jók a játszós képek! Remélem eljutunk jövő héten mi is. Mindenképp szeretnénk menni, ha nem leszünk betegek!

Szegény Levi Manó! Jobbulást neki!

Fanni is lázas még, de délután már nem volt magas, max. 37,5. Remélem éjszaka sem lesz gond. Holnap jön a 3. nap.

Az agyhártyagyulladás elleni oltást jövő szerdán kapta volna meg Fanni, de mondta a dokinéni, hogy lázas betegség után két-három hetet várjunk. Szóval el kell halasztani... :?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Én dolgozom, és megint nem látom a Megasztárt :( Na de holnaptól szabi :lol:
Fanni ma már csak egyszer volt lázas, remélem gyógyulunk és megyünk játszóházba :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


De jo, hogy Fanni jobban van!
En sem lattam a Megasztart, pedig nezhettem volna :) Mi a Ms Marple-t neztuk :)
Remelem, a jovo heten mindannyian el tudunk majd menni a jatszocsoportba.

Gani,
Megneztem, hogy Aron 65cm volt 3 honaposan, O 56cm-rel es 4070g-mal szuletett (nem is ertette senki, hogy fert belem ekkora gyerek). Tehat valoszinuleg az ismeros kisbaba tenyleg 68 cm korul jarhat, akkor pedig valoban erdemes megvenni a 74-es ruhakat, mert inkabb legyen kicsit nagy, mint kicsi....

Levikenek meg az egesz csaladnak jobbulast!!!

Boszi,
Jok lettek a kepek! Annyira jo, hogy igy elveztek a gyerekek a delelottot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Igaza lett a dokinéninek. Fanninak elmúlt a láza, valóban 3 napig volt, és reggelre kiütéses lett. Nem vészes, de kicsit pöttyös. Doki szerint ez is 3 napig tart. Tehát akkor keddre vége, és jövő hét 2. felében mehetünk veletek :lol:

Plusz kijött egy hátsó foga is, most már 9 foga van minimum :lol: Azért minimum, mert egyszerűen képtelen vagyok megnézni. Nem enged belenézni a szájába. Ezt is úgy vettem észre, hogy bekentem az ínyjét Dentinox géllel és közben éreztem a recét.

horvviki
 
 


Viki!
Lehet már tudni, mikor nyit a miskolci A.?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Vajon miért szedte szét az írásomat a gép :roll:

Helga!
Igen, azért gondoltam a 74-esre, amit Te is írtál. Mindig jobb, ha kicsit nagyobb a ruha :wink:

Bogi is "beteg". Náthás tünetei vannak. Orra van bedugulva, hapcizgat. De az étvágya nem változott semmit :lol: Ma is úgy beebédelt... :lol:
Holnap nem viszem oviba, a héten pihenhet kicsit :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani: még nincs pontos dátum, de november első hete a terv. Ha tudok pontosabbat, majd megirom.
Jobbulást Boginak is!

Remélem jobb idő lesz a héten, mert apa is szabin van, elmennénk ide-oda. Gondoltunk az Állatkertre is, de ha hideg van, nincs kedvem fagyoskodni :?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Jobbulást minden betegeskedőnek! :wink:
Remélem mindenki rendbe jön,mert mi már alig várjuk,hogy újra menjünk a játszóba! :lol:
Talán a 7vége fele jó lesz már mindenkinek! :P
Most 19 fok van kint,de ki tudja meddig tart! :roll:
Tegnap fözőcskéztem közepette meglátogatott a kis huncut a konyhában!
Már szinte minden kész volt,s gondoltam,hogy apjának küldök vele egy kis rántott húsi darabot.
Ő bőszen ette a kis sajtos tallérját,majd megmarkolta a rántott húst és szinte teper be vele a szobába!:lol:
Ahogy azonban apjához ért gondolkozóba esett,és fogta odaadta neki a megrágott sajtos tallért,ő meg benyomta a rántott húst!:lol:
S persze ezek után ebédre mit is kérhetett volna,mint rántott húst s fasírtot persze köret nélkül,mert az meg minek? :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Nekunk sajnos a csutortok es a pentek nem jo, talan a szerda??? Az jo Nektek???

Aranyos volt Gabika sztorija a rantott hussal :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nekem a szerda tökéletes! :wink:
Csütörtök és a kedd meg nekem nem lenne jó! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Ok! Várjuk ám piszkosul a nyitást. Törzsvásárlótok leszünk :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Oh :( Szerda délelőttre pont ma szerveztem programot, egy régi barátnőmmel találkozom. Nekünk a csüt. és a péntek lett volna jó. Azért gondoltam a hét vége felé, mert nem akartam, hogy Fanniban még esetleg bújkáljon valami és átadja a többi gyereknek. Bár már most sincs semmi, de egy-két pötty van rajta.

Gani: nyitás napján szerintem én is lent leszek, összefuthatnánk :lol:

horvviki
 
 


Ok! Én benne vagyok! De komolyan! Hétvégén lesz a nyitás?Akkor szinte kizárt, hogy akadálya legyen :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani: nem biztos, hogy hétvégén lesz, de ahogy tudok valamit, megírom :wink:

Csajok, csüt.. vagy péntek senkinek nem jó? Boszi, esetleg pénteken mehetnénk ketten, ha Helgának nem jó.

horvviki
 
 


Viki,
Nekunk sajnos ugy tunik nem jo. Csutortokre az anyosomat varjuk, penteke meg utazunk.... :( Biztos, hogy nem jo a szerda??? Olyan jo lenne talalkozni...

KépKépKépKép
thelga
 
 


Csajok!

Holnap felhivom a barátnőmet, hogy át tudjuk-e tenni más napra a találkát. aztán jelentkezem , hogy mizu.

horvviki
 
 


Viki nekem a péntek is jó,csak a kedd és a csüt nem! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Sajnos a monitorunk,ami TV is egyben szarakszik!Nincs 1 éve,hogy kaptuk anyóséktól,most meg lehet szervízbe vinni.

Ráadásul noname,tehát nincs is kimondottan olyan szervíz,nem tudom hova visszük,s,hogy mennyi lesz!

Én mondjuk nem vennék olyan Tv-t,aminek nem Sony,vagy vmi ilyesmi a neve! A mienk DANA,de sose hallottam még róla!

:roll:

Hát teli a hócipőm a MÁK-al megint!
Szeretnénk lakástámogatást kérni,de ahhoz ugye kell egy igazolás tőlük,hogy én kapom a családi pótlékot! Fel is hívtam ma őket,de hiába,mert mindenképpen levelet kell írni,s kb. 3-4 hét mire kiküldik az igazolást!
FRANKÓ,mert mi 2 hét múlva akartunk mindent beadni az önkormányzathoz!
A másik amiért mérgelődtem,hogy bereklámozzák itt,hogy kik lesznek a HAL A TORTÁN-ban(köztük MARK is),s erre teljesen idegen csapat jelenik meg a képernyőn tegnap! Pedig már örültünk,hogy a héten benne lesz apa! Talán a jövő héten...

Többiek?
Fiora? Trécsi?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csajok, nekem nem jó a holnap :( De pénteken szívesen megyek Boszival, ha neki van kedve akkor is jönni.

Ma ebéd után megyünk valahova, de még nem döntöttük el hova. Vagy a Tropicáriumba vagy pedig egy játszóházba. A Tropicáriumhoz apának annyira nincs kedve, mert hogy nagyon messze van :?

Fanni pöttyei teljesen elmúltak. Viszont pár napja nagyon rosszak az éjszakáink. Eddig a betegségére fogtam, de most már semmi baja nincs. Többször felkel éjszaka, felsír, és csak úgy alszik vissza, ha kézbe veszem és egy kicsit járkálok vele. Akkor visszaalszik, de mire én is visszaaludnék, már újból fent van. Most megint kijött egy foga alul, már 10 van, lehet a foga fáj. De napközben semmi baja, sőt napközben szépen alszik is. Most is már egy órája tök nyugodtan alszik. Csak éjszaka csinálja ezt... Mit lehet még a fogára adni? Eddig Dentinox géllel kentem neki, de nem sokat használ (ha egyáltalán a foga fáj neki és nem más van... :roll: )

horvviki
 
 


Viki homeopátiás golyócskákat próbáltad már fogzásra?
CHAMOMILLA CH15 azt hiszem a neve

Helga akkor jössz holnap játszóba? :P
Viki szívesen megyek pénteken is! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jaj de jó Boszi :lol: Akkor még egyeztetünk.

Köszi a tippet a fogzásra, kipróbáljuk. Fanni még mindig alszik, egyszer sem ébredt meg. Nem értem milyen fogfájás az, ami csak éjjel fáj, és csak is akkor, ha fekszik. :roll: Mert ha felveszem, akkor egyből abbahagyja a sírást.... :roll: :roll: :roll:

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?