Új privát üzeneted érkezett!

Csdak gyors bekukk.
Az elmult napok katasztrofalisak,Attila kicsit benathasodott,es ez neki elegge uj dolog,mert meg soha nem volt nathas....szoval brutalis az orrszivas is,nagyon-nagyon fel tole!
Mondjuk o eleve utalja a porszivo hangjat,ezt adjatok ossze.Orrszivas utan,ha otthagytam a szobajaban a porszivot,nem mert bejonni.....anniyra edes volt,aztan lepesenkent,de le nem vette rola a szemet,es vegig nyoszorgott.
Ma mar sokkal jobb,egezs turhetoen aludtunk,de elotte....kb egesz ejjel fent volt,meg mi is es sirdogalt.... :(

Esztora,
orulok,hogy azert jol telt,sajnalom,hogy Nyunyi lebetegedett.
Ki az a Meli? :oops: :wink: :lol:

Ragota,
engem majd erdekel ez a nev dolog :wink: Majd irok.
Tok jo lesz,hogy lesz Neked kulon kocsid,ez oriasi szabadagot ad majd,az meg szinten jo lesz,hoyg konnyen tudtok majd a nagyszulokhoz is atugrani es Neked is lesz egy picit tobb idod kikapcsolni.

Merire nagyons okat gondolok!!!!!!!!!!!De ez szuper hir,hogy jol vannak,es varjak,mig a fiatalur jelentkezik!De ez mar nagyon izgi!!!
Utolag is nagyon boldog nevnapot kivanok Meri!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Esztora az ilyenektől úgy nyílik a zsebemben a bicska :evil: :evil:

Ágota, akkor ezek szerint többet fogtok felénk járni? :) Majd Vikivel és Porsiékkal tarthatnánk baba-mama partikat :) Meg persze aki szeretne csatlakozni, szeretettel várjuk :):):)

Képzeljétek, találtam egy templomot Rákoscsabán, ahol megkeresztelik úgy a Petit, hogy Apa nálunk nincs megkeresztelve :) Azt mondták nem probléma :) Úgyhogy ha minden jól megy, jövő hónapban Apa szülinapja tájékán megkereszteltetjük a Srácot :)
Emlékszem kaptunk egy nagyon édes keresztelő rucit, azt meg kell keresnem hogy jó-e rá :)

Ja és íme néhány kép Rólunk:

Együtt alszunk
Kép

Átölelve
Kép

Tesóm és Peti
Kép

Kitekeredve
Kép

Na hello
Kép

Vacsi után
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szeri,
kitartas az intezkedeshez.
Szulokhoz nem tudtok menni arra az idore,mig nincs kesz?

Niko,
sztem inkabb kesobb fogod tudni hasznalni ezt az etetoszeket,amikor mar kisszek+asztalka.Van hozza biztonsagi ov?Mert anelkul eleg veszelyesnek tunik.. :roll:
De 1500at megert,mert kisszek-asztalnak szupi lesz,de lehet,hoyg etetonek is bevalik Nalad! :wink: Talcat sem latok,az van hozza?
Nekunk is Peg Perego van,mint Esztoraeknak,en is imadom,mikor kisebb volt,akkor is beletettem mar,nezelodni,mig en a konyhaban voltam,mert dontheto is volt,meg az ov is fogta maximalisan.

Ja,4gyerekesseg:hat nalam ez mar nem az elso eset volt,sokadik,mert ugye a 3 uncsiteso.
Edzett vagyok,de nem egyszeru.Minden idegszalam mefeszul, mig vigyazok rajuk.Mert ugye a szemem minidg rajtuk kell,hogy legyen.Lepten nyomon vannak azert vitak,meg osszeveszesek stb,szoval azert tudnak veszelyhelyzetetket krealni,kepzelhetitek. De nagyon imadjak Attilat es baromi jol eljatszanak vele.
Mindenfelet.Foznek,labdaznak,epitenek,vagy csak produkaljak magukat Attilanak,pl baboznak neki,vagy enekelnek,mondokaznak neki.
Azert nem hiszem,hoyg 4et szeretnek :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 

 
 

Pinkine,
wow,de nagy Peti!!!!!!!!!!!!
Ugy latom itt mindjart hasrafordulas lesz :wink:
Tunderi Petimano!
Keresztelo :wink:

Mariettaval mi lehet???Olyan regen volt mar....

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen Meli a nővérke aki a GOKI-ban dolgozik :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora,
ok :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Halihó Csajok! Itthon vagyok,

de még egyben. Kaptam egy kis hétvégi eltávot. Annyira örülö, hogy itthon lehetek. Nagy nehezen kialkudtam a dokival. Annyian vannak a szülészeten, hogy nincs elég ágy és más osztályokon is kismamik fekszenek, de gyorsan mindenkit hazaengednek.
Nincs toxémiám, és sem a hidegfront, sem a telihold nem csalogatta elő Áront, sőt. Szuperul érzi magát, amitől én is. Megint egy hatalmas, kerek és boldog egységet alkotunk. A szülésznőm szerint már jóval nagyobb, mint 3 kg és jó eséllyel szülünk hagyományos módon.
Hétfőn vissza kell mennem, de lehet hazajöhetek, lehet csak a városban kell maradnom, lehet, hogy befektetnek és az is, hogy egyből a szülőszobában landolunk.
Köszönöm a köszöntéseket!
Encinek utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

meriann
 
 


Meri,
orulok,hogy otthon lehetsz es minden rendben!!!!
Ezek nagyon jo hirek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sokat gondolunk Ratok es drukkolunk nagyon!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arwen07 2008.09.21 07:39-kor.

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!
Végre be tudtam lépni. Napok óta próbálkoztam, de a babanet valamiért nem tetszett a gépemnek. Mindenhova be engedett lépni, de itt kiírta, hogy hibát észlel, és leállt.

Nán-dorka:
igen, majd kép lesz Micimaciékból, ha kapok ekkora keretet. Eddig még nem találtam, bár bevallom nem is nagyon kerestem.

Vicky: Levi nagyon szép baba, és nagyon jó hogy Apa ilyen lelkes. Kívánom hogy így is maradjon.

Arwen: hajnali kelések mitől vannak? Előtte este korábban elalszik?
Háát, négy gyereket én sem szeretnék.
Nővéremék évek óta fényképes naptárat ajándékoznak karácsonyra a nagyszülőknek, és nekünk is. Minden hónapra az előző év aktuális hónapjából választanak egy-két képet.
Anyuéknál is hétvégén volt bucsú, de elég béna volt az idő. ENci azért megint felült egy körhintára, alig bírtam leszedni a kör végén.

Angyalka: CSenge pöttyei elmúltak már? nem derült ki, mi okozta?


,,
3,
,
,,,,,,,,54341

,

,


Enci segít.


Adri: kicsit megkésve bár, de boldog szülinapot kívánok.

Pinkiné: Már biztos, hogy szakítanak Tesódék? Sajnálom a 7 "elpocsékolt" (bocs) év miatt. Nagyon el van kenődve, vagy azért tartja magát?
Peti Baba nagyon szép, és jól megnőtt. Örülök, hogy Tesóddal jól megvagytok, nem lehet, hogy a menyasszony volt rá rossz hatással?

Nikó: azért jó, hogy meggondoltad Magad Baba ügyileg. Annyi örömöt és boldogságot tudnak adni, nem tudom néhányan ezt hogy tudják kihagyni az életükből.

Köszi mindenkinek a köszöntéseket, jó hogy gondoltatok ránk.
Mi jól vagyunk, Enci hasmenése elmúlt, átragadt rám, de már túl vagyok rajt én is.
AMúgy nem történt semmi új, továbbra is csak úgy sétál, ha két kezét fogom, anélkül inkább mászik. Ha valamit nem akar, akkor rázza a fejét, hogy nem. Tök jó, már lehet kérdezni, és válaszol. Egyre bújósabb, sokat lehet ölelgetni, simizni.
na, megyek, sír az ágyikójába, ahova elvileg aludni tettem le.
puszi mindenkinek.
vivi79
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok? Tegnap ilyenkor írtam utoljára, azóta senki?
vivi79
 
 


Sziasztok!

Hajni Lillajanak NAGYON BOLDOG 1.SZULETESNAPOT KIVANOK!!!!!!!!

Remelem Hajni jon,es hoz majd szulinapos fotokat!!!!

Kép

Mi szokas szerint uton,de most azzal fuszerezve,hogy nekem faj torkom,meg kezdodik a nathasodas...remelem nem fajul el...
Mondjuk tegnap a 10 fokban falunapoztunk Anyoseknal... :roll:

Vivi,
mostanaban megint kesobb kel,8korul Attilam. :wink: (ezerrel lekopogom!!!)
Remelem ez marad,nem szeretnem ujra a 6os kelest..... :roll:
Fekudni mindig kb ugyanakkor fekszik,mar pici kora ota,fel8-8kozott,szoval az aztan abszolut nem valtozik.Nem tudom mitol lehet,mikor koran kel... :?

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy nem aktivizálom magam, de semmi időm nincs :( Jövő héten pakolunk, csomagolunk, közben megy az építkezés ezerrel, csak ott is folyton valami problémába ütközünk. Arwen, ti jól meggondoltátok ezt a házépítés dolgot? :roll:

Hó végéig ki kell költözzünk, átmenetileg a szüleimnél leszünk, meg a cuccaink is, mondjuk még nem tudjuk, hogy hova fog beférni ez a sok cucc?! Aztán novembertől pedig megint új helyre költözünk, ha nem lesz kész a lakásunk... szóval teljes káosz minden! UTÁLOM! UTÁLOM! UTÁLOM! Én már az új helyen akarok lakni!!!! Ráadásul Balázst nem igazán szeretném ennek az egész hercehurcának kitenni... de muszáj lesz.

Szóval fog. sincs, hogy mikor tudok majd jönni, olvasni...

HAJNI! Lillának nagyon-nagyon boldog szülinapot!!! Majd képeket tegyél föl, egyébként is rég láttuk már a kiscsajt. Milyen a tortája?

Pinkiné, nem semmi milyen nagy Peti!!!! Hatalmas egy gyerek!

Arwen, jobbulást!

Fioonával mi a helyzet??? És mindenki úgy eltűnt. :roll:

Puszka
szerika
 
 


Lillának boldog születésnapot!

Holnap újra kórház számunkra. Nem bánnám, ha megszülnék és a héten már jönnénk is haza. Áron elég jól érzi továbbra is magát pocaklakónak, nem érzem, hogy akarna jönni. Hátha tévedek.
Puszi Lányok!

meriann
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

meriann
 
 


Meri, mennek a drukkok! Ígérem minden nap benézek és megnézem, hogy van-e valami hír rólatok. Várunk vissza, de már Áron babával :lol:
És nagyon szép a tábla!!!! Klassz ez az őszi hangulat! :)
szerika
 
 


sziasztok csajszikák,

köszönjük a köszöntéseket.

keresztelő és a szülinap megvolt, pár képpel jöttem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
h@jni
 
 


Hajni,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj de jok a kepek!!!!!!!!
Levagattaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad a hajad????HOgyhogy?
Amugy sztem nagyon-nagyon jol all!!!
Ugy nezel ki vele kb mint egy tini!Es irto csini vekony vagy,nem mondanam,hogy 2gyerekes anyuka :wink: A csaladi kepen nagyon szepek vagytok mind!
Mindket gyerek gyonyoruuuuu!!!!!

Meri,
++++++ drukkolok Nektek!!!!!Remelem Aron mielobb raszanja magat az elindulasra,es hamar otthon lehettek!!!!

Szeri,
Kitartas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megertem,hoyg Balit nem akarod ennek kitenni,de hidd el,hamar eltelik ez a kis ido,es aztan ott lesztek, a gyonyoru uj otthonotokban!!!!!
Sztem Balinak meg sem fog kottyanni :wink: :wink:
Csak Nektek kell a sok turelem,mert bizony nem egyszeru....
Remelem azert benezel,amikor csak tudsz!
Mar jol vagyok,koszi,csak a torkomat erzem picit,nathat elcsiptem idoben.

En is orulnek,ha jonne mindenki,aki eltunt.... :roll: :wink:
Marietta is adhatna neha hirt magukrol...

Kép

Kép
arwen07
 
 


sziasztok!

keveset neteztem mostanában én is, de most pár sor..

Lilla babát és Adrit Isten éltesse!

Kép

Szeri, kitartás!!! Balinak az a fontos, h Ti ott vagytok a közelében, ne aggódj! És, ahogy Arwen írta, miylen klassz lesz majd az új, csodaszép lakásban!!!

Meri, drukkok továbbra is csőstül... +++ Ari, h a héten már újra otthon is akarsz lenni. Áron baba majd tudja, mikor van itt az idő. És Te is rá fogsz jönni...

Arwen, jobbulást, remélem, nem lett semmi komoly.

MAjd teszek fel cicás képet, ha sikerül. Meg fotózok ezerrel, h a karácsonyi naptárhoz legyenek sztárfotók.
Dorónak meg könyvet szeretnék, amibe belée lehet ragasztani a fényképét, Bartos Erikának van iylen. Imádja az Anan, Peti-könyveket, pedig azok még ne mis neki valók, puha lapúak.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Anna, Peti - bár biztos kitaláltátok

Hajni, csoda aranyosak vagytok a családi képen és nagyon szép ez a kislány! NAgyon hasonlít Rád.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Arra is gondoltam amúgy, h ki lehetne vhogy használni a technika vívmányait, és egy saját mesekönyvet szerkeszetni a gyerekeknek a saját fényképeikkel. Részleteket még nem találtam ki, de klassz lenne. Már Doró is imádja a könyveket.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Már megint jól alszom. :lol:

Erika: kitartás!!!!

Hajni: tényleg klasszak a fotók. Szerintem is nagyon jól áll így is a hajad.

Arwen: jobbulást!

Nán-dorka: a könyv jó ötlet szerintem. Amúgy muszáj optimistán (vagy naívan) abban hinnem, hogy még a héten haza is kerülünk, különben belehalok, akár arra gondolok, hogy még 24 napunk is lehet egyben hátra akár végig kórházban, akár végig anyósoméknál, a plusz kórházi napokat szülés után már nem is tekintve.

Köszi Lányok a drukkokat.

Tegnap este apa gitározott Áronnak, nagyon szereti hallgatni és - persze minden elfogultság nélkül :lol: - szerintem jó hallása van a gyerkőcnek. Apa minden picit más hangzására jelzett, hogy van különbség. Megígértem neki, ha igyekszik és nem várat magára kap Vencel napra egy ici-pici gitárt. (amúgy vasárnap lesz a névnap) Arról nem is beszélve, hogy majd apa ha nem látja gitározhat a nagyon is. Egész este ment az alkudozás és úgy tűnt belement. Egyébként is a szülésznő is mondta neki, hogy odabent "csak" 38. hétig nő a fütykös, úgyhogy kijöhet. :D
Most jelzett, hogy ő is ébren van. Most jó lenne ha már indulna, mert apának nincs szabija és ha maradnunk kell anyósoméknál, akkor azt apa nélkül tesszük. És őszintén szólva nem lesz egy leányálom. Szóval ha nem akar ő sem bosszankodni, akkor tolakodjon le és rúgja szét azt a nyílni nem akaró méhszájat és nyomakodjon ki minél hamarabb. Na, most már nagyon terhes vagyok. Minden felállásba belehalok kicsit, annyira fáj a derekam és még mindig képes :shock: nőni a hasam. Akkora, mint a mesében az üveghegy kb. de lehet, hogy még annál is nagyobb.

Lassan kezdek készülődni, mert nemsokára indulunk.
Legyetek jók és vigyázzatok Magatokra!

meriann
 
 


Meri, értem már, ennyire részletekbe menően nem tudtam, miért tartasz már ott gondlatban, h otthon lenni.
Nagyon kedvesen csalogatod, nekem ez a gitár-dolog nagyon vonzó lenne! :D
Üveghegy :D , persze hogy fáj, az :( , de sokáig már nem tart, az tuti!!!

Várom a híreket nagyon!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


meséltem már, h Dorka verset mond? :) Annyit, h "Dini, Dani", de azt jó sokszor, a "Jákobnak volt 6 fia" mondókából.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Esztora, örülök, h jól sikerült a nyaralás, a betegség ellenére is! Strandolás Nyunyinak milyen volt?
A fenébe a túlsúlyt, vacak lehetett!

Pinkiné, édes nagyfiú Peti!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek!

Mi jól vagyunk.

Meri, szorítok!

Hajni, Lillának utólag is boldog szülinapot.

Pinkiné, Peti szép nagy gyerek! :) Nagyon édi.

Szeri, kitartás!

Dorka, köszi az infókat!

Többieknek is sok puszi, Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok!
Lillának nagyon boldog szülinapot kívánok.
Gyönyörűek ezek a gyerkőcök, még mindig. :D

Dorka: Édes lehet versmondás közben.

Bíztam benne, hogy Meritől van valami mai üzi, de sajna nem. :cry:
Szorítok továbbra is.!! :wink:
A gitár dolog nekem is tetszett.
vivi79
 
 


Sziasztok!!

Én is vagyok ám olvasni mindig sikerül de írni...

Nyunyit ma gyógyultnak nyilvánították és szerencsére ez a hangulatán is látszik
Képzeljétek 15 foga van már!!!!

Minden kedves most ünneplőnek nagyon sok boldogságot kívánunk!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


sziasztok,

Egyik elveszett bárányka jelentkezik :lol:
Jól vagyunk, csak besűrűsödött a program - múlt héten volt a céges búcsúbulim, aztán hétvégén gyorsan fel is használtuk az egyik búcsúajándékomat, ami egy hosszú hétvége volt Sopronban 8) Most értünk haza :D
Bár az időjárás jobb is lehetett volna, azért így is jót pihentünk, nagyokat ettünk, voltunk Bécsben shoppingolni és kirándultunk 8) .

Holnap próbálom utolérni magam és visszaolvasni, aztán jövök majd bővebben is...

Pussz

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Minden Szülinapot, Névnapot Ünneplőt SOK SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK!


Meri, sok-sok kitartást Neked! :) Már csak pár nap a célig! :) Tudom mit érzel, anno én is hajtottam a napokat, sőt én még megkértem a dokit is hogy segítsen. Aztán kisfiam mégis tojt az egészre és jött, amikor Ő akart :) Aztán utólag visszatekintve hálás voltam a dokinak, hogy nem hallgatott a sirálmaimra, nem indította meg a szülést, s az egészet a maga szépségében, valójában élhettem meg :) Tuti így lesz nálatok is! :)

Hajni, nagyon szuperek a fotók! :) Ha minden igaz jövő hónapban nálunk is lesz keresztelő, csütörtökön eldől az időpont :)


Megyek, nemsokára fürdetés, készülődöm. Apa nem ér haza, úgyhogy nagymama segítségével fürdünk :)

Képzeljétek, okt. 1.-től Apának új melóhelye lesz. 10-19-ig van a munkaidő, úgyhogy ezentúl nem fürdetünk hétközben együtt, hisz 1/2 8 körül van fürdetés. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


jó reggelt!

Meriről semmi hír tegnap hajnal óta? Nagyon sokat gondolok rájuk!!!! Remélem Áron baba hamarosan elindul a Nagyvilágba!

Dorka, ez a mesekönyv nagyon jó ötlet! Ha megszerkeszted, csinálj neki egy weblapot, hogy mások is tudjanak rendelni, tuti üzlet :wink:

Arwen, hogy vagytok? Nátha elmúlt már?

Pinkiné, hogyhogy új munkahely? :shock: Nem tudjátok kicsit későbbre tenni a fürdetést?

Esztora, örülök, hogy Nyunyi jól van, és hogy jól sikerült a nyaralás! Na azért nem lehetett izgalmaktól mentes, ahogy írtad :D Képtárba tettél képeket, ugye?

Hajni, Lillát Isten éltesse! Nagyon szépek vagytok a képeken, Marcus is milyen nagy fiú már a kis öltönyében :lol: :lol: :lol:

Vivi, jó lehet, ahogy bontakozik ki Enci önállósága, egyénisége! Isten éltesse őt utólag is!!!!

Szeri, elhiszem, hogy nincs kedved költözködni... :? A szüleidnél nem tudtok addig maradni, míg nem lesz kész a tietek? Gondolom már finisben vagytok vele, kitartás!

Krisz, Csenge jól van, elmúltak a kiütések?

Ágota, a Splash nekem is tetszik :wink: Na meg szuper, hogy tudtok majd önállóan mozogni vele! Ha a szüleidnél jársz, szólj :wink: Milyen színt néztél ki? Az én favoritom a kék és a zöld :lol:

Többiek, merre vagytok?

Rólunk: Levente egyre élénkebben mocorog, tegnap egész nap meg nem állt pár percnél hosszabban, viszont az éjszakákat egyre inkább átalussza a pocimban. Remélem, majd születése után is megtartja ezt a jó szokását :lol:
Délután megyek a terheléses cukor eredményemért a dokihoz, drukkoljatok, hogy rendben legyen :roll:

Alakul a szobája, nagyon szép lett a festés és a bordűr, már csak a matricák hiányoznak, és a kiságy.

Kiságy: írnátok nekem tapasztalatokat, milyet érdemes, milyet nem? Hezitálok 2 méret között (60x120 és 70x140), illetve gondolom fontos az állítható fekvőfelület és azt hallottam, célszerű, ha kivehető pár oldalrácsa, hogy később egyedül ki tudjon szállni majd.
Bölcsőtalpasnak van-e értelme? Állítható legyen-e az oldalrács magassága? Ha valakinek van véleménye, kíváncsi vagyok. :D A héten szeretnénk megvenni, akkor már olyan babaszoba kinézete lenne a kis szobájának :lol: Majd teszek képeket, most még kupi van :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Varom a vedonot,aztan ebed utan megyunk ki az epitkezesre,de azert gyorsan beugrottam.

Merire sokat gondolok!!!!

Vicky,
Szuper lehetett a soproni hetvege!!!!!!!!!!!!
Biztosan mindenkinek meglesz a maga tanacsa ezugyben,mindenkinek mas valik be,gondolom.En leirom az en velemenyem :lol: :wink:
Nekunk 140x70es van,es soha nem vennek kisebbet.Ebben nagyon jol elfer meg most is,es meg sokaig.Nekem ez szempont volt.A mi kisagyunk atalakithato heverove,szoval ez nekunk nagyon sokaig jo lesz Attilamnak.Nekem a 120x60as baromi kicsi.
Nalunk nem kiveheto a racs,de en ezt sem banom.Mert ejjel pl nem szeretnem,ha kimaszkalna.Ha nagyobb lesz,ugyis at lesz alakitva az agy,es akkor ki tud jonni.De nekem nagyon-nagyon jo,hogy van egy hely,ahova ha beteszem,tuti biztonsagban van,nem tud onnan kijonni!
Mert van csomo olyan hazimunka pl,amikor nem lehet lab alatt.Es ha ki lenne veve a racs.... :roll: Jarokat mi mar nem hasznaljuk.
Fekvofelulet:nekunk 3allas van,legfelelul volt kb mig el nem kezdett biztosan forgolodni,de a kozepsot mi nem igazan hasznaltuk,egybol letettuk teljesen,mert en attol feltem,hogyha felall,akkor kiesik,mert ahhoz meg tul magasan van a kozepso allas.De fontos,hoyg allithato legyen a magassag.
Bolcsotalpas nagyon szep,de sztem irto rovid ideig tudod hazsnalni,mert amint elkezd mozogni,forogni,nem tul jo,ha instabil az agy (bar gondolom fixalhato,de akkor meg mi ertelme? :wink: )
Kivancsi vagyok a szobara nagyon,biztosan nagyon szep!!!!
Natha elmult,koszi :wink:

Pinkine,
meg fogod szokni az egyedul furdetest,nalunk is rengetegszer van,hogy egyedul furdetem.De annal nagyobb alkalom,amikor viszont itthon van apa (nalatok majd a hetvegek) es lehet vele furdeni :wink: Sajnos a munkahely nagypn fontos,gondolom nem jo kedveben valt a parod.Ugyhogy kitartas!!!!!!!

Esztoram
orulok,hoyg Nyunyi jol van mar!!!!
15 fog???Nem semmi!
Attilanak most fog attorni a 8....... :roll:

Nandorka,
ez a versomndas csucs lehet!!!!Jaj de megneznem!!!!Kis okos!!!
Nalunk a legujabb a rajzolas es az epites,meg az autozas (tologatja,guritja,halali),ezeket nem unja meg.
Ja es a konyveiben mindent (allatokat,targyakat)vegigmutogat,amit mondok,es az allatokat meg is puszilja a konyvben,mindig :lol: :lol: :lol:

Niko,
orulok,hogy jol vagytok!

Mindenkitol szivesen neznek meg uj kepeket a gyerkocokrol!!!! :lol: :lol: :lol:

Ti hogy alltok az egyedul evessel,poharbol ivassal?Bilizest (wcszukitozest) mikor kezditek el?

Kép

Kép
arwen07
 
 


Vicky a mi kiságyunk egyedi méretű 120X70 -es .
én nem bánom hogy csak ekkora jővőre ugyis ágyba tesszük Nyunyit
olyanba aminek van kis pereme hogy ne essen le
szerintem sincs szükség kivehető rácsra.
a miénk is 3 állású ez nagyon fontos
én azt vallom hogy az ágy alvásra való mi sem fekszünk benne nappal csak ugy ezért Nyunyit sem teszem bele (van külön hálószoba így könnyű ezt megoldani)

Képeket még nem tettem fel de majd hamarosan!!!

Arwen egyedül evés Nyunyi probálkozik én hagyom mindig van saját kanál villa sőt kés is nála (természetesen full életlen)
banánt almát szőlőt egyedül eszi
pohárból ivást próbálgatja ,általában ráömlik a fele :lol:
a bilit én jővő nyárra tervezem addig nem probálkozunk.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MERITŐL MA 11.07-kor:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Szia! Elérkezett a nagy pillanat, Áron úgy döntött, elindul erre a világra. Kérünk egy kis drukkot! Nemsokára jelentkezem. (remélem) puszi Meri"



Nem is kis drukk megy, hanem tengernyi, ugye, lányok?
Áron baba és kedves kis családja, nagyon gondolunk Rátok!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Az igazság az, h tegnap este is írt Meri, de egyedül voltam a 2 csemetével, csak neki tudtam reagálni.
Most pótlólag:

"Szia! Kórházban maradtunk mert magas a vérnyomásom. Holnap vérvizsgálatok lesznek. Puszi! Meri"


Áron, úgy látszik, nem várta ki a vizsgálatokat. Naná, nem teszi kockára a kis gitárját. :wink:
Hajrá, pici gitáros!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Hú Merinek extragigadrukkok akkor!

Dorka, köszi a híradást :D

Arwen, Esztora, köszi a kiságy-véleményeket :D

Csajok, 7,7 lett a terheléses cukrom (7,8 a felső határ). A házidoki szerint ez teljesen jó, viszont a neten több helyen azt írják, hogy ezzel már diétázni kell. Most akkor szerintetek örüljek ennek, vagy ne? :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Meri nagyon drukkolok!!

Vicky szerintem kicsit figyelj oda mit eszel ennyi most elég.
(vagy küldjél nekem belőle, nekem a terheléses 4,9 volt)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Meri! Extra giga-mega drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hajrá Áron baba! :) Vár idekint a szép nagyvilág! Na meg a kis gitárod! :)

Vicky, szerintem teljesen jó a cukrod, + ha a dokid nem aggódik, Te se tedd. Ha aggódni kéne, szólt volna.

Kiságy: nekünk 60x120as van, de nagyobbat kellett volna venni. Én olyat szerettem volna aminek leengedhető az oldala, mert én kicsi vagyok, Peti meg nagy és bizony néha nehézkes Őt beraknom az ágyba az oldal rács miatt. De aztán nem olyat vettünk.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Meri: szorítok Neked nagyon, és kitartás. Hamarosan (lehet hogy már most) a karodban tarthatod várva - várt Áron Babádat.
Várjuk a mielőbbi jó híreket.
vivi79
 
 


Vicky: a mi ágyunk is csak 60*120-as, de nekem nincs vele semmi gondom. ENci általában átlóban fekszik, így szerintem mindegy mekkora, keresztbe mindenképpen kicsi lenne. A rács nem mozgatható, de a matrac 3 (de lehet hogy 4) magasságban változtatható.
vivi79
 
 


Nándorka írta:
Áron megérkezett, 3180 gramm és 48 cm. Csodálatos élmény volt világra segíteni a mi nagy fiunkat. Mindhárman jól vagyunk. Puszilunk! Áron, Meri

Kép
vickybabe
 
 


FIGYELEM, FIGYELEM!
A DRUKKHEGYSÉGEK UTÁN JÖHETNEK A GRATULÁCIÓFOLYAMOK!

MERI ÍRTA:

"Áron megérkezett, 3180 gramm és 48 cm. Csodálatos élmény volt világra segíteni a mi nagy fiunkat. Mindhárman jól vagyunk. Puszilunk! Áron, Meri"

ISTEN HOZOTT, ÁRON BABA!

Kép
leovica
 
 


Gratulálok Meriéknek, minden jót, jó egészséget Nekik!!!!!! :D

Nikó, Te következel :wink: aztán én :lol: De utána kiért drukkolunk??? :roll: Csajok, jöhetnének már a tesók :wink:

Pinkiné, Esztora, köszi a cukor ügyben a megnyugtatást. Én is erre gondoltam, hogy azért megnézem azt a diétát és próbálok belőle minél több dolgot alkalmazni. A cukorfogyasztásra eddig is próbáltam figyelni, pl sosem veszek cukrozott gyümölcslét és édesítővel iszok mindent, amit csak lehet.
A házidokim amúgy nem az az aggódós fajta, a múltkor a tsh-m is sz*r lett, de szerinte az is jó volt :? :roll: az endokrin doki meg megemelte a gyógyszeradagomat :?

Kép
vickybabe
 
 


(Én meg annyira nagybetűkkel akartam írni, h aztán a belépéssel gondjaim voltak. Ezért továbbítottam Neked a hírt, Viki, de gondolom, nem baj, így Te is hamarabb örülsz nekik. :D Ezért az "álnév" is. :)
Aztán látom, így be is írtad, Viki, köszi.)
leovica
 
 


Kiságyról gyorsan Vikinek: nekünk 120x60-as van, abban aludt a fiú majdnem 4 é koráig, de ez talán vérmérseklet és alvási szokások kérdése is, kinek mekkora kell. Talán érdemes a nagyobb méret, h ha nem alszik túl jól (ilyen persze ne legyen, nem is lesz!), az ágyméretet mint zavaró tényezőt ki tudod zárni.
Levehető rács: nekem is megnyugtató volt, h az ágyából nem mászott ki, amíg én ki nem vettem (persze ez is temperamentum és mászókedv kérdése is egy idő után, de az már csak 1-2 é kor fölött). Amikor feláll, úgyis az a legbiztonságosabb, ha teljes magasságban van az oldalrács.
Nekünk 3 magasság van, ez elég is volt, most már lent van.
Bölcsőtalp: minden szempontól inkább a többféle irányban mozgó bölcsők jobbak, ezt szeretik a babák is jobban, és ennek vam fejlesztő hatása. Szóval bölcsőtalpat nem ajánlom. Az én fiam mindig megriadt a bölcső oldalmozgásától, de a lányom szerette a másik fajta bölcsőt.
Ragotát meg lehet kérdezni, asszem nekik volt egy hinta, amiben aludni is lehet, talán nem is horror áron.

Hú, egész regényt írtam, de lehet, h mindenre még most sem válaszoltam... :)
leovica
 
 


Meri!
Isten hozta Áron Babát idekint. Jó egészséget, sok tejcit és még több kitartást kívánok az első napokra.
Örülök, hogy szép élmény volt a szülés, majd várjuk a beszámolót ha tudsz jönni.
vivi79
 
 


[color=red]Merikém:
hatalmas gratula Nektek. nagyon ügyes vagy.
sok boldogságot, jó egészséget kívánok Áron babának.
és persze a büszke anyukának és apukának is.
várunk vissza. :wink: [/color]

[/img]

Kép
Kép
h@jni
 
 


méé lett ez fekete?? én pirosat akartam. :twisted: :twisted: :evil:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Viki, sztem a határértékek úgy vannak kijelölve, h teljesen biztonságos legyen.
Én megkérdeznék esetleg még egy orvost, aki ért hozzá, aztán ha ő is azt mondja, rendben, én nyugodtan ennék mindent.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Milyen szuper hirre jovok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MERI,
SZIVBOL GRATULALOK NEKTEK!
Annyira szuper,hogy elindult a kislegeny,es raadasul,ahogy kivantad,talan meg most a heten otthon is lehettek!!!!
Sok tejcit es jo babazast kivanok!!!!!!!!!!!!!!!
Varunk vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

Vicky,
ne aggodj,minden ok!!!!!A hatarerteken BELUL vagy!!!
Amugy ha egy tanacsot adhatok (nekem allandoan ezt mondta a dokim,es nagyon igaza is volt),hogy ne informalodj nagyon a netrol!!Nagyon sok felinformacio,meg remtortenet van,ami nem hiteles.Inkabb az orvosokra hallgass, tobbet is kerdezz meg nyugodtan.Meg a vedonot esetleg.
Nodokid mit mond?En a hazidokival nem is konzultaltam ilyesmirol,csak a szuleszdokimmal.
Minden ok,relax :wink:

Huuu ma baromira kifaradtam!
De nagyon orulok Merieknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Alig varom a kepeket!!!
Hat Niko,bizony Te vagy a kovetkezo!!!!!!! :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Ja, mert a neten aztán mindenfélét lehet olvasni, én erre már akkor sem adok, ha orvos írta alá. Pl. szopiról bizony hülyeségeket is olvastam, és orvos írta.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?