Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

bocsika az eltünésért!

tündi!
Rékának nagyon sok boldog szülinapot kívánok így utólag is!
remélem a pocaklakó jól van és még bírjátok egy darabig!!!

többiek hol vagytok???

szép napot mindenkinek!!!
tündi23
 
 


Mi vagyunk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.10 10:07-kor.
Vendég
 


Nem akarom elkiabálni, de nagyon úgy néz ki, hogy én is csatlakozom a KISMAMA csapathoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Részletekkel jövök a szept 18.i uh után!

Kép
Kép
emma1976
 
 

 
 

sziasztok!

emma!
akkor először is halk gratula!!!!!
várunk a hírekkel!!!
tündi23
 
 


Emma
Akkor csak: :D :D :D :D :D
gtünde
 
 


Azért én megnézném a tesztről a képet. :wink: :D Imádok pozitív teszteket nézegetni!
gtünde
 
 


Emma :)
Halk gratula!
És egy kicsit irigy vagyok :lol:

Nekem meg annyira kitolódott mostanában a ciklusom, hogy most vagyok a 44. napon, és semmi. Csak hogy idegeskedjen az ember. Tudom, a szopi bekavar, na de ennyire?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Emma :)

Halk gratula :wink:
Drukk az UH-hoz :)
Vendég
 


Emma :D

Az még egy hét, ne csigázz!
Gratulálok!
De jól meggondoltad? (Csak vicceltem :wink: )

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Húú milyen hírre jövök!!!

Emma :P

De izgi! Te is jó bátor vagy! Vagy csak én vagyok még óvatos?
A tesztecskét én is megnézném!

Tüncsi :P

Olyan ritkán jövök, hogy elmulasztottam Réka szülinapját, ne haragudj. De jókívánságból sosem elég, úgy hogy szívből kívánok neki hosszú boldog életet!!!!

Visszaolvasgatok...

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok

Sok mindenkit ismerek innen, és végre csatlakozhatok :D ma teszteltem, jövő héten már mehetek UH-ra? :P

Kép
gaby25
 
 


Emma :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gaby :D

Gratulálok!
Mehetsz, de ha vársz a 6. hétig, akkor már dobogó szívecskét is fogsz látni!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Gaby :)
Micsoda hír!! Gratulálok!! 6 hét előtt tényleg nem lesz szívhang, max. megállapítják, hogy jó helyen van-e. Én bizti megnézetném.

Bogáncs
Semmi gond! :) Köszi utólag is! Ha tudsz Zuglóban eladó lakást, lécci szólj!! Úgy néz ki, inkább veszünk és majd eladjuk, minthogy fizessük 2 évig a bérleti díjat.
gtünde
 
 


Gaby :P

Hát de jó!!!!! :!: :!: Gyere minél gyakrabban! Várunk!!! Ja, és megérdemelted már!!!! Szép, korrekt ZEBRA!!!!

Emma :P

Nem szánsz meg minket????

Tücsi :P

Zuglóban pont nem, de ha igen, szólok :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gaby :P

Jól megtréfáltál a teszttel, azt hittem hirtelen, hogy a sajátod... Nem ér röhögni :oops: 8) :lol:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Gaby

Gratulálok! Nem semmi. Megint beindult a zebra-szezon? Én is azt mondom, hogy ha most mész, akkor petezsákot lát a doki, ha kicsit kibírod és vársz, akkor már ott fog dobogni a kis szive. Örülök neked. Tényleg megérdemelted. De mintha a sors tudná, hogy eddig nem tudtál babásodni, most pedig lám sikerült.

Emma

Úgy látom eltökélted, hogy huszon akárhányadikáig nem mutatsz semmit. :D Azért halkan gratulálok, és szorítok, hogy minden rendben legyen az UH-on.

Bogáncs

Szerintem te következel. Vagy még nem akarsz? Csak úgy özönlenek a tesó-babák. :D Mondjuk én beszélek. 9 év van a két gyerekem között.


Bobóka

Na, hogy boldogulsz? Gondolom ügyesen. Nálatok aztán tényleg kicsi a korkülönbség. Strapás napjaid lehetnek. De milyen jó lesz a lurkóknak később. Krisi hogy fogadta a kistesót? Szeretgeti?. Anna most kezd abba a korba kerülni, hogy már tudja, hogy mi az a megszeretgetni, puszit adni, szorosan átöleli a nyakam. Úgy imádom ha hozzámbújik.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Emma, Gaby, gratulálok nektek, ez nagyon jó :)

Képzeljétek Danus elindúlt :D . Mutogat, nagyon tud szeretgetni, és egésznap be nem áll a szája. 12kg, 80cm, és 5,5foga van :D

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

végre beindul a topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gaby!
SZÍVBŐL MONDOM NAGYON ÖRÜLÖK NEKED!!!!!!!!NAGYON MEGÉRDEMLED MÁR A KIS POCAKLAKÓT!!!!!!
GRATULA!!!!!!!!!


boboka!
már olyan sokat gondoltam rád hogy hogy vagytok??? nagyon édesek a fiúk az iwiwen láttam őket!!!
gondoltam sms-en zargatlak de bizti nincs sok időd!!!!!

bogáncs!
hogy vagytok???
most jövök csak rá amire gondoltam csak nem nagyon akartam elhinni hogy hogy telik az idő: LENCUS BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!
gondolom volt nagy buli hogy tetszett a kishölgynek???
Kép

emma!
nagyon csigázol bennünket!!!!

tündi!
hogy vagytok????

mona!
gratula Dani első lépéseihez!!!!

rólunk: mi is elindultunk egyik dologtól a másikig már simán elmegy!!!! nem erőltettük neki egyik napról a másikra történt!!! nagyon élvezi hogy szabadon mozoghat!!!!

szép estét!!!
tündi23
 
 


Köszönöm csajok :D

Hát igen, ez a mi évünk a párommal :-) esküvő, új ház, gyerek :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby
szívből gratulálok!


Bocs' csajok, nem akarok itt lököttnek tűnni, csak még alig hiszem el, hogy össze tud jönni nekünk úgy egy baba, hogy spontán, és még azt sem tudom, hogy mikor volt peteérésem :D Ráadásul 4+2-re csináltam egy negatív tesztet, 4+6ra zebrásodott be, szóval volt izgalom bőven! Na íme:
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma
Ez egy tuti pozitív teszt!! Tök mindegy mikor "zebrásodott" be, a lényeg, hogy ott a második csík!! Még egyszer gratulálok!!! :D
És elhiheted a spontánt, hisz Barbinak is sikerült, meg Tizának is, pedig egyiküknek sem spontán volt az első baba.
gtünde
 
 


Gaby :)
Hatalmas gratula!

Mona :)
Gratula a járáshoz!
Nem semmi méreteitek vannak.

Tündi :)
Nektek is gratula az első léptekhez!

Ma vittem vissza kontrollra Brigit a pulmonológiára. Szegényt megcsapolták :( Inkább azért sírt, mert leszorították. Utálja, ha korlátozva van a szabadságában. Utána alig állt el a vérzés, és még folyni is elkezdett a vére. Jövő hét péntek fele kell érdeklődnöm az eredményért.

Dominak egy másik fajta hólyagvizsgálatot kell csináltatnom, amitől függmek a továbbiak.

Dorkának tegnap betömték az első fogát, de szerencsére ez még tejfog.

Én meg ideges voltam, mert bár minden hónapban hosszú a ciklusom a szopi miatt, de most extra hosszú, így ma csináltam egy tesztet, de negatív. Most vagy hormonális, vagy cisztám van.
Nagyon nem kell az eszemmel negyedik, de érdekes, hogy a szívemmel, meg mást éreztem a teszt után egy icipicit. Hülye vagyok, mi?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli
Hú, szegény gyerkőcök! Csak nem akarnak elmúlni a betegségek??
Dehogy vagy hülye! Én már előre szomorú vagyok, hogy nem leszek többet pocakos.

Timi
Hát igen, az ember elolvad, amikor hozzábújik a kis lurkója. :) Olyan jó érzés! Már ezért megéri!!

Mona, Tündi
Gratula az első lépésekhez!!

Mona
Szép méretek! Réka még most sincs 12 kg. :) Bár a védőnéni annyinak mérte 2 évesen, de ruhában volt. Szerintem 11 körül lehet.

Boboka
Köszi a levelet iwiw-en! Ígérem, fogok írni választ!

Az elveszett lánykákról (Szilcsi, Tiza) annyit tudok, hogy mindkét helyen megint fiú lesz. Babcsi meg az ősbe írogat. És nem sokkal halad mögöttem. :) Barbinak írtam iwiw-en, de nem válaszolt. Elvileg már meg is szülhetett, mert kb. 1 héttel van előttem.
gtünde
 
 


Nelli,
én már elkezdtem minden bébiholmitól megválni, nehogy negyediket akarjak!!!!!!!!!!!!
Csütörtökön viszem, Mártont Győrbe, hogy mérlegeljék kell-e a dinamikus ct vizsgálat vagy esetlegesen műtét... Nálunk még sosem volt a bakter pozitív, refluxa tudtommal nincs, erre most meg kevéske vér volt a vizeletében.
Veled érzek!!!!!!!!!!

Zebrákhoz sok-sok szeretettel gratulálok!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica :)
Én is folyamatosan adom Öcséméknek Brigi kinőtt holmijait, de persze azokat vissza lehetne kérni. De nem lesz 4. baba. Elszomorít, hogy nem leszek többet terhes, meg nem babázom, majd csak az unokáimmal. De hát örökké nem lehet szülni!
Drukkolok Mártonnal kapcsolatban!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Bogáncs
szombaton ilyen szép korrekt zebrám lett, egyforma a két csík :D

Emma
én ma vagyok 4+6 :P neked is gratula :D

Kép
gaby25
 
 


Basszus írtam egy rakatot, erre eltűnt, a lap nem jeleníthető meg felirat fogadott :evil: :evil: :evil:

Gaby :)
Szívből gratulálok, nagyon drukkolok az UH-hoz. Szerintem nyugodtan megnézetheted a héten, hogy jó helyen van-e. Bár szívhang tényleg a 6.hét után szokott lenni.

Emma :)
Szuper kétcsíkos teszted van. Továbbra is drukk az UH-hoz :)

Mona :)
Gratula Dani első lépéseihez! Új fotók? :oops:

Tüncsi :)
Szépen kihúztad Dóri babával, ügyesek vagytok. A közelgő szüléshez drukk és hajrá és egyebek :)

Bogáncs :)
Boldog Szülinapot Lencusnak! A 7 napba még belefér a jókívánságom :P


Rólunk.
Jövő hétvégén végre költözünk!
Albert 72 centi, és 7770 gramm. Fél éves is elmúlt, hihetetlen! :shock:
Nagyon huncut, zsivány kis kópé, tele akaratossággal :twisted:
Mindent megeszik, szívesen fogadja az új ízeket. A spenót persze kivétel :) Már csak reggel és este kap tápszert. Foga még nincs.
Próbál kúszni, mászni, de csak kezdetleges formában. Imádja ha a levegőben röptetjük, és felhúzzuk ülésbe. Magától még nem ül fel, de ha felhúzzuk, nagyon ügyesen ücsörög.
Sikongat, dumcsizik és MOROG! Félelmetes! Nem tudjuk hol tanulta, de igazi mélyről jövő hang. Nekem fájt a torkom pár másodperc után, amikor utánoztam, de ő meg hosszú perceken át csak morog és morog :D

Ti tudtok valamit erről a GYED, GYES változásról? Mi lesz majd csak 2 évig? És mi szűnik meg???
Vendég
 


Ja, és

Gaby :)
Én gratuláltam Neked msn-en, ha nem jöttél volna rá.
....@invitel.hu
Vendég
 


Gaby :P
Hurrá! Üdv. végre köztünk!
Én is megnézném az tuti :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :)

TI hogy vagytok???
Vendég
 


sziasztok!

emma!
ez aztán a gyönyörű két csík!!! szívből gratulálok!!!!

gaby!
muti a tesztet!!!!!!!
hogy vagy??? voltál uhun????

szilva!
elveszett bárányka!!! hogy vagytok??? ki lakozik a pocakban tudjátok már????
Boldi hogy van????

nelli!
jobbulást a lánykáknak!!!!

haga!
jó nagyok vagytok már!!! képek????
és hova költöztök???

tündi!
köszi a gartukat képzeld már egyre többet lépeget egyedül olyan édes meg lehet zabálni!!!!

szép napot mindenkinek!!!!!
tündi23
 
 


Bocsika, tesztet nem tudok mutatni, telcsiben van a kép, és melóhelyre mindig elfelejtem behozni a kártyaolvasót, otthon meg még nincs net :S
jól vagyok, tegnap voltam sztk nőgyogyinál, nem csinált UH-t, jövőhét csütörtökre hívott be. Kicsit megnyomkodott, meg kenetet vett, és rákszűrést csinált. Viszont UH így 6+2 lesz, akkor már van szívhang, ugye? :-)

GYED, gyes változásnak majd utánanézek :P

Kép
gaby25
 
 


Hú csajok, ezt már szeretem, van élet!!! Én is jövök néha, kikapcsolódok a dobozolásból, a pakolás lassa megy... :lol:

Tündi :P

Köszönöm a jókívánságokat, nagyon örültem neki!
Hát képzeld volt kisebb ünneplés a napján, nagyon édes volt a gyerekem, olyan megható ez..., de sajna este 7 fele annyira sokat hányt, hogy kórházban kötöttünk ki... Addig kutya baja nem volt, 1 óra alatt teljesen kiterült.. :cry: :cry: Nagyon ilyesztő volt az egész, apa pont visszajött Pestre, mi még a Balcsin maradtunk a jó időben...Mentő, Marcali...apa vissza :cry: Már jól van a kis drága, ételmérgezésre gyanakszunk...

Nem semmi, hogy Balázs megy,mondjuk mindent hamar csinált, ez igen!!!!!

Mona :P

Nektek is szívből gratulálok az első lépésekhez!!! Ezek olyan csodás dolgok!! Tényleg jó nagy Danus...

Emma :P

Ez egy gyönyörű zebra!!!! De jó, hogy megkegyelmeztél neünk! Láto van kis segítő kéz a fotón!!!! Vigyázz magatkra! Megkérdezhetem hányadik spontán hónap volt?

Timi :P

Olyan aranyos vagy, hogy gondoltál ránk. Pont tegnap elmélkedtünk apával, hogy már szeretnénk is, de még kicsit jó lenne hármasban is. Nem tudom, majd megérik a dolog...

Hú, az nagyon jó érzés, amikor odabújik. Lencus is csinálta már egy párszor, de még nem ölelget. Mennyei érzés...

Tücsi :P

Jól bírod, ügyi vagy. Még nem is dícsétem meg a rékás falvédőt, pedig nem semmi :wink: Varrógéped is van???

Haga :P

Bizony szala az idő!! Amikor Lencusnak csináltattam a tortát és kérdezték mi legyen ráírva, a könnyeimmel küszködve mondtam, hogy csak annyit :Leke 1 éves.
Ja, Lencus is morgott, már sajna leszokott róla...

Nelli, Amica :P

Jobbulást kívánok a kicsiknek, nyugalmat nektek!!! Tudom, ha a gyerekekkel vmi van, az ember lányának nincs komfortérzése.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Haga :P

Neked is köszönöm szépen a köszöntést!!!

Nelli :P

Egyáltalán nem vagy hülye, a lelked mélyén még van benned egy gyerkőc sztem. Teljesen kizárt? :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs :)
Sajnos kizárt több okból, főleg anyagi okokból és helyhiányból, fel is kell őket nevelni. Meg nagyon nehéz lenne még egy gyerekre normálisan figyelni. Párom sem akar többet.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok lányok!

Rólunk: tegnap voltunk doktornéninél+védőnéninél, az eredmények:
Marci 6 centit nőtt és 1 kilót hízott, így 56 cm és 4420 g. Krisi még mindig alulról verdesi a 7 kilót.
Nem tudom, mit kellene tenni, hogy jobb étvágya legyen, most nagyon keveset eszik. Marci 5 hetesen többet eszik, mint Krisi 1 évesen. :(
Ne haragudjatok, hogy keveset írok, de sokszor csak zombi üzemmódban működök. :oops:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!
Gyorsan csak bejelentkezem, mert Marci nem sok időt hagy. Szombaton megjöttünk otthonról, ahol nagyon jó volt, s mindig, kevés :wink: Marci nagyon jól viselte, s egyre okosabb, értelmesebb nagyfiú a Drága!

Gratula a zebrákhoz! Gaby és Emma, s gyertek a további hírekkel mielőbb!

Tünde, Babcsi, már nagyon közeleg a nagy nap, hogy vagytok????

Tündi23 - Gratula Balázs elindulásához, Mona - Neked is Danihoz!

Ennyit sikerült gyors átolvasás után "produkálnom", igyekeszem visszazökkeni :oops:

Tiza, Szilva - jelentkezzetek, hogy vagytok??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Na felteszem a teszteket, amivel még tartozom :P :wink:

31. cn Kép

33. cn Kép

Csajok, a görcsölgetés normális úgy tudom, de néha elég erősen belegörcsöl :? hálistennek csak rövid ideig, de mindig megijeszt, nehogy megjöjjön :?

Kép
gaby25
 
 


Gaby :)
Az olyan, mindjárt megjön érzés, és a görcsök normálisak, csak nagyon ne görcsölj! Ha olyat tapasztalsz, inkább beszélj a dokival!

Boboka :)
Ne hasonlítgasd a két fiút egymáshoz, mindegyik baba más. Ne idegeskedj, ha Krisi nem eszik olyan sokat, ha amúgy minden rendben! Én a gyakorlati tapasztata alapján mondhatom, hogy valahogy az első gyerekek általában kevesebbet esznek, kisebb súlyúak, még felnőtt korban is.
Ilyen pici korkülönbség mellett nem csodálom, ha zombi vagy. De 1 év után már könnyebb lesz. Kitartást!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Édes drága legkisebb családtagunk 9 mm és dobog a szíve!
Boldogságunk határtalan! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma
:D :D :D :D :D Meghiszem azt! Most már nagyon-nagyon hangos gratuláció!!!!
gtünde
 
 


Gaby
Görcsölgetés normális. Én is mindig attól féltem, hogy megjön. De nem jött. :) Azért, ha nagyon erős lenne, menj dokihoz! UH-ra mikor mész??? Addig nem merlek berakni a táblába. Vagy merjelek?!? :)
gtünde
 
 


Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Köszönöm a válaszokat lányok. :P Nem görcsölök nagyon, párszor fordult elő, hogy erősebben begörcsölt, de gyorsan enyhült is

Emma
de jóóóóóóóóóóóóóóóó :D bízom benne hamarosan mi is hallhatjuk :P

Gtünde
csütörtökön megyünk UH-ra, majd utána tedd csak be a táblába :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby :D

Én is úgy mentem uh-ra, hogy tuti nem sikerült, mert menzis hasfájásaim voltak, meg barnáztam is, és Krisi már 1 éves! Nyugi!

Emma :D

Gratulálok még egyszer! Igaz, hogy másodszorra mennyivel könnyebben ment? :wink: Pihizz amennyit csak tudsz!

Tüncsi :D
A másikban láttam a pocifotód. Szerintem is lejjebb van egy kicsit, de most már akár ki is bújhat, nem? Még semmit nem érzel?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Emma :D
Hatalmas gratula!! Vigyázz magatokra nagyon!

gTünde :D
láttam a bababirodalmat, nagyon szép minden, már Dorka bármikor jöhet. úgy tűnik, hogy ő jobban szeret odabent lenni, mint a nővérkéje. Apropó, tudom, hogy nagyon megkésve (mentségemre, igzoltan hiányoztam), de annál több szeretettel kívánok nagyon boldog szülinapot Réka Panna Babának!!!!

Bobóka!
Krisinek is nagyon sok boldog szülinapot! Tarthatjátok majd együtt a fiúk szülinapját, jó közel van a kettő egymáshoz!!s egy év különbség :lol:
Gratula Márk súlyához! Szerintem sem szabad a két babát összehasonlítani. Te írtad még a múltkor, hogy Márk hamar be fogja hozni a bátyust....ez normális :)

Barbiról nem tudtok valamit???
Nagyon jó a tábla Tünde, köszönjük... s a pocakos részt külön öröm nézni :lol:

Gaby :D
Nagyon erős két csík, tuti, hogy minden rendben lesz csütörtökön, addig is mennek a drukkok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Hűű, micsoda tesztek, gratúlálok csajok :wink:
tünde, ez már olyan izgis, már a másikaknál is olvastalak :wink:

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

emma!
akkor mostmár óriási gratula nektek!!!!
vigyi magatokra!!!!!!

mona!
mi újság veletek hogy megy a manónak a séta????

gaby!
szuper tesztek szurkolok az uhuhoz!!!!

szilvi!
de jó hogy jöttél hiányoltalak!!!!!
hogy vagytok Marci már bizti nagy!!!!!!

boboka!
te szegény bizti nagyon fáradt lehetsz!!!
Krisi miatt ne aggódj eszik ő annyit amennyi neki kell és bizti minden rendben van!!!
egyébként nálunk is Balázs sokkal nagyobb evő mint Bence!!!!

tündi!
na hogy telt az éjszaka?????

bogáncs!
szegény manócska de akkor mostmár jól van ez a lényeg!!!!
képzeld egyre többet megy egyedül a drágám és nagyon élvezi!!!!
mondjuk most egy kicsit megfázott de egyébként jól van!!!!
képeket teszel majd fel a szülinapról????

na szép napot mindenkinek megyek rendbekapom a lakást a fiúk elmentek mamázni!!!!!!
tündi23
 
 


Sziasztok!


Mi már négyen vagyunk itthon :lol:

2008.szeptember 17én 15 óra 27 perckor 3600 g és 56 cm Gonda Botond Tibor hosszú fekete hajjal világra jött. Van sok tejcsi egyenlőre és most már mindketten jól vagyunk.

Hát lányok ez a második császár sokkal jobban kikészített de leginkább nagyobb fiam viselkedése. Nem is gondoltam volna hogy ilyen mély nyomott hagyj benne az 5 nap kórház bent mindenen rendben volt pusszit dobot ölembe ült de ahogy haza jöttünk meglát akkor elfut nem foghatom meg a közelébe megyek elkezd sírni borzasztó rossz érzés megint a sírás kerülget.
Tudom türelmesnek kell lenni de érzelmileg kics...... az embert. Nem is tudom mi lenne ha a férjem nem lenne velünk egy hétig remélem addig rendeződik egy kicsit a dolog.



puszi barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?