Új privát üzeneted érkezett!

Megjöttem. Szerintem ugyan nem sokáig, mert most tettem le aludni a Marcit, és mostanába nagyon szenvedősen aszik el.
Szőlőnek BOLDOG SZÜLINAPOT !!!
Ercsi várom a képeket :D
D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:58-kor.

Kép
marcianya
 
 


Emmának az ágya fölött van egy borostyánlánc, így is jó?
Az igazság az, hogy én nem nagyon hiszek benne (bár most elolvastam a cikket, amit Ercsi bemásolt). Apósom hallott valamit róla, és előhalászott egyet valahonnan. Mondta, hogy feltétlenül tegyük Emma mellé. Én el is felejtettem, a férjem rakta ki. Hatásáról nem tudok beszámolni, merthogy Emmának még nem is nő a foga. :)

Bolygó, Zorróné elutazott Sopronba, a múltkor írta.

Marcianya, jó a szék, biztos nagyon kényelmes is.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Marcianya: tök jók ezek a cipellők! Szólok is Levinek, hogy ilyet is hozzon tescoból! :lol:

Marjan: fogalmam sincs, hol lehet venni... :(

Na, és akkor a képek:
Bubuval, az óriás bábbal:
Kép
Apa altat:
Kép
Anyával séta:
Kép
Vigyor:
Kép
Kép

ercsi_3
 
 

 
 

Hihetetlen! Már alszik is! :D
Ja, az elöbb a lényeget le sem írtam! Megvolt az első ebéd az etetőszékbe! :D Háááááát...
Szerencsére a kedvencével próbálkoztam, a répával, mert először eléggé nem értette, hogy mit is akarok tőle, mert nem így szoktunk enni. Még a száját is össze szorította. :lol: Aztán rájött, hogy így nem is olyan rossz, de akkor meg minden más érdekelte, forgolódott a székbe, hogy mindent megnézzen :D Végül csak bekanalazta, de nem olyan lelkesen mint szokta. :lol:
Majd megszokja. Először a hordozót sem szerette.

Kép
marcianya
 
 


Ollem, zöldségesmérleg... Kép

Ercsi, nagyon jók a képek!! Édes a kis Vigyori!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Ercsi, még mindíg iszonyatosan édes Lillus! Az a vigyor haláli! :D
Most ahogy így nézem tényleg van benne valami Apábol is :D Végülis csak van valami köze hozzá :D :lol: Nagyon tetszik a hello kittis rucija! Ez olyan disznóság! A lányoknak sokkal jobb több ruhát csinálnak! Mi meg úgy vadászunk állandóan :( Igaz a hétvégén a H&M-be tök vagány kord nacit vettünk, kapucnis felsővel. Majd kicsenem a szobábol, és lefényképezem, csak ott van a szerkénybe, ahol a prücsök alszik. :lol:

Kép
marcianya
 
 


Sikerült, és még fel sem ébredt :D

Kép Barna a pulcsi, kaky a nadrág.
Azt azért hozzáteszem, hogy a kettő együtt 6180.-volt! :?
És olyan nagynak tűnik, 80-as, de ez a méret kell már neki :lol:

Kép
marcianya
 
 



Harmadszorra húzom le a fejéről a paplant. :?

Kép
marcianya
 
 


Ercsi csodálod, hogy mindenki 1 évesnek nézi? Kicsit nagy a csöppöm. :lol:

Kép
marcianya
 
 


Tudom, hogy nem igazán jó minőség, de EZT LÁTNOTOK KELL!!!
Ollem, ajánlom Bogi figyelmébe :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:59-kor.

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Ismét csak röviden, bocsesz...

HArisnya: Én is kínait veszek, olcsó és jó, Liza Katáét hordja, amit Kamilla is hordott. Harisnyából én még a MArksSpencer-t szeretem, de asszem újonnan nem lehet itthon kapni. Ez az egyetlen ami nem bolyhosodik ki. Még a Next is bolyhos....

Csak én lusta dög vagyok, és még a harisnyát is a neten veszem :) Így nem kell keresgélni és még válogatni is lehet :)

http://www.vatera.hu/harisnya_55oft_87078719.html

Borostyánlánc, nem tudom, én nemigen hiszek benne, de nem is igen van rá szükségünk szerencsére...

NAgyimék ma mentek el, és még egy fotót se csináltunk, olyan hülye vagyok :(

Kata meg köhög...juhé...

Ja és naaagyon fázom :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na Boginak ízlett a krumpli + banán párosítás megspékelve egy kis tápszerrel folyósítás céljából.... :lol:
először azt mondta Bleh...aztán mégis kellett neki...
Most elvan ezzel a kajával. remélem fél négyig nem kell neki táp...vhogy majd szórakoztatom....
épp nagyon ásított...na megint aludni akar???

Marcianya!

örülök, hogy Marcinak is bevált az etetőszék!
És tök jó a rucija. tényleg elég nagy méret. Nekünk is inkább a 68 és 71 es cuccok a jók. De nem tudom, Bogi hány centi. 3 hónaposan 61 cm

Ercsi!

Lillus nagyon édes. Látom ő is nagyokat nevet! :D
És köszi a láncról a linket.
majd megnézem.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

Felcsigáztál.... :lol:
Remélem, meg tudom nézni....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Tim: igen az a sógornőm volt már akkor terhes volt, képzeld nagyon könnyű szülése volt, 12-17 óráig vajúdott csak és képzeld több mint 4 kg lett a baba, igen furcsa volt ott állni az üveg túloldalán és sok ismerős arcot látni.

Marcianya: marci nagyon aranyosan alszik, szép baba nagyon.
Nekünk már azt tanácsolta a doktornő hogy tegyük lejebb egy fokkal a kiságyat, látom nállatok is lassan időszerü lesz.
Harisnyát én a C&A ban vettem neki még év elején jó minőséget, ma viszont a kínaiban találtam 600 ft- de szerintem sok benne a műszál, ugyhogy elmegyek inkább megint az árkádba.
A mamusz és a kiscipő nagyon édi, nekünk is van mamuszunk csak olyan gyorsan nő a lábunk hogy lassan kéne egy új. Ja meg kéne valami téli cípő vagy kisbakancs de gőzöm nincs hányas a fiam lába.?

Ollem: Bogika gyönyörű és ez a mosoly!!!! Szerintem nagyon hasonlít rád!
Ruben is ilyen mosolygós baba hála istennek. Mindenen vigyorog Ujabban a kutyáknak gagyarászik meg hangosan nevetgél rajtuk.

Bolygó: Bogi is nagyon tünemény utolsó kötelező oltásotok volt? Szerintem minél nagyobbak annál jobban megérzik a szurit, azt vettem észre hogy Ruben is egyre jobban sír hónapról hónapra, de csak megszokja, mert mi szinte mindent beadatunk neki.

Lekri: szépek voltatok a keresztelőn és Kristóf láthatólag milyen jól viselte?!!!

Kép
geni
 
 


Marcianya!

Bogi tátott szájjal nézte.... :lol: Valamit visszadumált neki közbe...ja és magának akarta a monitort... :lol:
Nagyon édes Marci! Az a sikongatás...látszik, hogy szeret fürödni

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zsuszófi!

Tök jó. Vaterán tényleg jó harisnyák vannak. köszi a linket.

Katának jobbulást.

Olvastam a szüléstörténetedet...hát ilyen gyorsan szülni...döbbenet... :shock:
Én meg hajnal négytől délután 17:45 ig....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sehol senki.... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csak gyorsan bekukkantok, mert vár a vasalnivaló. :?

Marcianya: Nagyon édes Marci, tényleg élvezi a fürdést, nagyon sikongat és röhög. :lol: Jó a pulcsi és a naci, igazi kisfiús. A mamusz is ari.
Bogi inkább csak mosolyogni szokott fürdés közben és csapkod kezével-lábával, tiszta víz leszek tőle. :)
Mi az a szenvedős elalvás Marcinál. Bogi is eléggé szenvedősen alszik el, bár már elég gyorsan 2-3 perc alatt, de addig feszeng és rugkapál, sokszor nyög is hozzá, ritkán kicsit sírogat. Aztán fokozatosan álomba "ringatja" magát.

Geni: Igen, az utolsó kötelező (legalábbis jó sokáig), legközelebb majd a pneumo-t adatjuk be neki, remélem tényleg ingyenes lesz, aztán a többi kötelezőt. Érdekes, mert a három hónaposon tiszta nyugodt volt, meg sem érezte a szurit, sztem most fáradt volt, azért tűrte nehezen (délelőtt nem aludt és a doktornőre is sokat vártunk (11-től délig)). :?

Mi is lejjebb tettük a kiságyat egy fokkal, így sokkal nyugodtabb vagyok.

Atizka: Tényleg, de figyelmetlen vagyok, elutazott Zorroné Sopronba, még írta is, hogy vonattal megy... :oops:

Szőlő: Boldog születésnapot kívánok! :)

Az előbb Bogi olyan édes volt: magamra raktam, egy ideig jól elvolt, aztán kereste a cicit, "odaadtam" neki, elszopizott egy ideig, aztán rámnézett és röhögött. Eszméletlen édes volt és huncut egyszerre. :lol:

Ollem: Igen, eléggé elégedett baba mostanában a lányom, csak az esti hiszti ne lenne (1 héten 3x min.)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ez a borostyánlánc felkeltette az érdeklődésemet. Tuti beszerzek egyet.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ollem: Én itt vagyok, vagyis már megyek is vasalni és megnézem, Bogit, hogy alszik.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szia Bolygó!

Én Bogim is alszik!
Jaj elképzeltem, ami írtál, hogy szopizott a lányod és utána röhögött. jaj de huncut. Ilyenkor úgy elérzékenyülök, olyan édesek ezek a babák!

Esti nyügi nálunk régebben volt, de most már nincs. :D
csak úgy magától elmúlt...sőt, ha minden oké, akkor egész nap nincs sírás. Ma pl. nem sírt csak amikor kérte a kaját, de az is olyan gagyogós sírás...mostanában így csinál.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Vasalás.....hú én nem szoktam, csak amit nagyon muszáj.... :oops:
Nem szeretek vasalni.... :oops:

Azt hiszem csinálok tojás krémet elővacsira....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Á! 3szor szállt el amit írtam! :evil:
Itt vagyok én is (néha), de eléggé szenvedek a gyerekkel. Lerakom, akkor 2 perc nyugi, majd elkezd hisztizni. Ha nem veszem föl, egyre jobban belehergeli magát. Ezt játszuk már 3 óra óta. Most beraktam a hálószobába, hátha ott végre alszik. Aig aludt ma még valamit.
Igen, nagyon szeret fűrdeni. Én meg úgy imádom!!! Már alig rakok a kiskádba vizet, mert úszik az egész fürdőszoba :lol:
Most beszéltem Anyummal. Nem nyugtatott meg. Azt mondta neki a doki, hogy autoimmun betegsége van, és valami megtámadta a pajzsmirigyét. Persze egyből utána néztem a neten, és jól fölidegesítettem magam. Már mindenfélét összekombináltam hogy mi baja van. Úgyhogy sikerűlt el sz@rnom a saját kedvem.
És ráadásul Apa is késöbb jön, mert fodrászhoz ment. Pedig ilyenkor olyan jó lenne valakivel dumcsizni egy kicsit :( Kicsit depis lettem.
Megyek is, nem akarom rombolni a hangulatit.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Remélem anyukáddal minden rendben lesz!
Panaszkodni is kell, úgyhogy gyere nyugodtan!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem köszi. Bitzos ez a hülye idő is! Tisztára olyan, mintha november lenne. :?
Természetesen Marci elaludt az Apja helyén a hálóba. Mindegy legalább alszik.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Bogi meg felébredt....kb bő fél órát aludt
úgyhogy megyünk apa elé.
nekemmeg elkezdett fájni a torkom.... :?
Nálunk is elég gáz az idő..olyan mintha készülne a hó.... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem majd szólj, ha már nálatok havazik :lol:
Gyógyítgasd magad! Igyál jó fooro teát! A teljes téli hangulathoz már csak az kell :lol:
Pusz, majd jövök. De azt hiszem ma már nem. Holnapra összekanalazom magam.

Kép
marcianya
 
 


Bolygó, Mary, Ercsi! Nektek is köszi. :)

Marcianya! Annyira jó a videó! :D Édesen sikongat fürdés közben. :D Nimród még "csak" mosolyog, de minden csupa víz körülötte. :D Imád fürödni. :)
Zokni: azért is szoktam a kínaiban venni, mert a mellett, hogy pamut, nem is vágja a kis lábát. Van pár nagyon vagány zoknink is, de azok fél óra múlva már nyomot hagynak a lábán. De ez tényleg nagyon jó, és nem esik le a lábáról.
Köszi, hogy lefotóztad a mamuszt. Jól néz ki, és nem is drága. Addig mindenképpen adnák rá, amíg ilyen hideg van. És jó a kiscipő is! :)
Jók a rucik is.:) A fiúkra tényleg nehezebben lehet találni jó cuccot. Nemrég vettem neki bársony kantáros nacit, szintén a kínaiban 2600-ért. Nagyon édes benne. A méretét nem tudom, de nem a bébi ruháknál volt. :) A 68-as méret már nekünk sem jó. 6-9 hós rugik most éppen jók, de plüssből az 1 évesekre valót hordjuk. Mi nem vagyunk olyan husi-baba, de hosszúak a végtagjaink. :)

Képzeljétek: ma kaptunk ajándékba egy pár siesta kiscipőt. :D Úgy örülök neki! :D 17-es méret és jó neki. :shock: Csak azt sajnálom, hogy nem akora, hogy jó legyen, mikor elindul. De mindegy, legalább a kocsicipő kérdés megoldódott. :D

Ercsi! Nagyon édes a lányod! :D Huncut a mosolya. :wink:

A kiságyban a matracot már 2 hete leszállítottuk, csak tudnám minek, hisz velünk alszik. :roll: :lol:

Vasalni nekem is kéne, de pont ma nem fogok.

Mary! Hogy csinálod a tojás krémet? Mi szeretjük az ilyen kencéket.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Marcianya! Gyere nyugodtan, ide leírhatod azt is, ami bánt.
Anyukád biztos hamarosan jobban lesz. Elhiszem, hogy aggódsz.

Mary! Vigyázz magadra. Igyál forró teát, egyél húslevest. Nálam is így kezdődött és egy hétig is elhúzódott. :?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Marcianya!

Legyél jó!

Gumimaci!

Tojáskrém:

-6 db tojást megfőzöm, összetöröm
-vöröshagymát apró kockára vágom (ha vki nem szereti nem tesz bele)
-2 kanál mustár
-petrezselyem (szárítottat szoktam)
-só
-bors

Körözöttet is szoktam.

Nimród se hord pici ruhákat... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Gumimaci!

Kb két hete gyógyultam meg... :? Lázas voltam meg minden....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok

tényleg haláli volt a cuppogás meg a nyögések és a nyőgés végén egy nagy puki. :lol: :lol: :lol: azt hittem bekakilt.de hála nem

nagyon jól viselte a kersztelőt,nem nyüglödött nem sirt.a "leöntést+ itthon gyakoroltuk igy az se esett neki rosszul.söt a képen látszik,hogy akkor is a kezét cuppogta :lol: :lol:

én Kristóffal beszaribb vagyok,mint Levivel voltam.Levi ilyenkor már félig ült a babakocsiba.Kristófót meg mindentől jobban féltem. :oops: :oops:

na ennyit voltam.apa indul melozni én meg most raktam fel a húsos káposztát.nemrég jöttem haza. :) :)
Vendég
 


ja ugynéz ki megyünk ki a betegségből.már nem kell az antibiotikum.
6850g-os a legény.jővőhéten kapja meg az oltást.Levim ilyenkor már 8kg volt. :lol: :lol: :lol:
napi 6x eszik 170ml-ket. :lol: :lol:
ma evett egy kis paradicsomos krumplit. :lol:
Vendég
 


Csajok...nevet így valakinek a babája?...???

http://www.youtube.com/watch?v=jG5rQ3D_ ... re=related

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 



Klárka!

Ez a nevetés nagyon durva... :shock:

De Ercsi Lillusának nevetése édes.
és megnéztem a játszó Lillust is. nagyon édi.

És találkoztam közben Marcianya ÚSZÓLECKÉJÉVEL ÉS BESZÉLGETÉSÉVEL!!! Nagyon édes Marci!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ma állították ki 1 éve a terhes kiskönyvemet...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hát szerintem is durva....

Viszont küldök valamit még, ami más miatt durva...elképesztő...
http://www.youtube.com/watch?v=i4BYMvVvMg0

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Na... megjöttünk. Nem pont úgy volt, ahogy képzeltük. :? De nem ez a lényeg.

Mary! Figyelmetlen vagyok, tényleg beteg voltál. :oops: Remélem, nem estél vissza.
Köszi a receptet. Majd kipróbálom, jól hangzik. Én annyit változtatok rajta, hogy a hagymát reszelni fogom bele. Nem szeretem harapni a hagymát. Nem értem, mit akartál írni a körözöttel. A mellé csinálod ezt a krémet? Körözöttet én is szoktam.
Látom a mai nap, nektek is évforduló. :D (kiskönyv)
Nekünk is van még egy: ma 1 éve láttuk először a kis petezsákunkat uh-on. :D

Lekri! Múlt vasárnap mi is hasonlóan jártunk. A legnagyobb csendben Nimród bekakilt a templomban. Még nyögött is utána egy sort. :oops: :lol: Kicsit később, szintén a nagy csendben akkorát ásított... :oops: :lol:
Örülök, hogy jobban vagytok!:)

Klarka! Furán nevet ez a baba, de édes! :)

Ercsi! Már egyszer láttam Lillusról ezt a videót, de megnéztem újra. Nagyon édesen nevet! Most Nimród is itt ült az ölemben, tátott szájjal sasolta a lányodat.
:lol: :lol: :lol: Pedig ebben az órában már nyügi szokott lenni.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Most készítem az Attila gyógyulásáról szóló videót...ha elkészül megmutatom nektek.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a hiányolást és a szülinapi köszöntést is! :) (holnap lesz) Nagyon aranyosak vagytok!

Mi tegnap voltunk oltáson, Linzer meg se nyikkant :o olyan büszke voltam rá! :) Viszont a magasságával élbolyban vagyunk itt szerintem, mert 69 centi :shock: :shock: :shock: :shock: , és ehhez 6,9 kiló, mondjuk ezt tudtam, itthon 6,7-nek mértem, ott meg ruhában volt.

Van egy kis koszmója (azóta Cosmo-lánynak hívjuk :lol: :lol: ) de egyébként minden OK vele.

Viszont ami nem tetszik: tegnap-ma elég rosszul eszik... Ma tízóraira és ebédre is 100 millit evett, tegnap vacsira huszat :? Bár másfél órával elalvása után megéhezett és megette a szokásos 180-200 millit. Viszont ma uzsira a tápit mind megette... Nagyon remélem hogy nem a tejet utasítja el, mert reggelikor szépen eszi.

Tescosban csomagolva tényleg nincsenek hosszú ujjú bodyk, csak fehér, vállfás van az 2 db-os és szerintem picit drágább. De én csomagolt rugikat se találtam szintén csak egyszínű fehéret. Ami van hármas szett vállfán, az meg nem végigpatentos, hanem belebújós mint bodyk, mire ráadom leizzadok...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Bolgyó: ugyan, Julinkát ölben (kézben vállon) tartani kész hátfájás :roll: ezért is mentem kendőtanfolyamra mert simán kézben nem bírom sajna... a kendő meg eloszlatja a súlyt, úgy jobb, egész megyeget...

Gumimaci: boldog házassági évfordulót!!!!!! 10 ? :shock: azta, ez szép!!!!
Cipőket mi vettünk, kaptunk is és mind nagy :( de ami normális volt az kisebben nem vot, így vettünk nagyobbat, majd jó lesz, amúgy is megkötős így nem tudja lerúgni, csak kicsit furán néz ki, de szép.

Marcianya: szép a szék, milyen márkájú? (bocsi ha már írtad) Amúgy az a bizonyos újságos illető (WUR) még mindig nem reagált semmit :lol:
6180? :( fú. most tudom csak "értékelni" hogy másodszorra is lányunk lett ;) fiúknak tényleg nincsenek jó ruhák! És egy volt kolleganőmnek is ugyanolyan baja volt mint anyudnak, kigyógyult belőle teljesen és amikor visszajött dolgozni gyógyultan meg sem mondtuk volna, hogy beteg volt! Pedig egy csomót volt kórházban mert eleinte nem vette komolyan a gondját. És utána is tünetmentes volt.

Ercsi, Ollem: borostyán láncről: Launak vettem, igaz "csak" ásványboltit, de az ugyanaz asszem. Ő sosem tűrt meg semmi ilyemsit magán (zokni, sapka, lánc, stb ezért nem akartunk neki fülbevalót sem) Szóval nem engedte, így nem tudom, bevált volna-e, de megvan még, teszteljük majd kisebben is, de neki szerencsére még nemkell. (bár Atizkát olvasva lehet, hogy akkor is használ ha van de nem a gyerek nyakán? :lol: talán késlelteti a fogzást :lol: )

Ercsi: szupik a fotók :D az óriásbabás :lol: meg az a vigyor! :D ...és mi 86-os rucikat hordunk (Lau is olykor)

Geni: könnyű szülés 12-17 óra vajúdással?

Lekri: gyakoroltatok? :lol: azta ez ügyes! (és na végre! én is jobban féltem Julinkát! és ezért mindenki tök hüjének néz :( )

Kép Kép
celesztina
 
 


Szőlő! Most már tudom, hogy holnap lesz. Ezért SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!:D
Ügyes volt Mazsi, hogy jól viselte az oltást. És tényleg nagy baba! Mi 4 hónaposan voltunk 68 cm-esek. Mazsi is hirtelen nőtt ekkorát?
Nekünk is volt koszmónk, most múlt/múlik el. Doki néni gyógyszertári kenőcsöt írt rá. Ez sokkal jobb, mint a babaolaj. Fürdés előtt egy negyed órával kellett bekenni a fejét. Nem maszatolt össze vele mindent, mint az olajjal. És tényleg gyorsan helyrejött.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Celesztina! Köszi.:) Néha nekem is hihetetlen, hogy már 10. Főleg, hogy csak most lett babánk.

Na... mennem kell...

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci: gratulálok!
Nekünk meg jövő szombaton lesz 5!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


sziasztok

Szőlő
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!

Celesztina
igen gyakoroltunk :D :D
anno Levinél mondta a pap,hogy este fürdéskor mindeg locsolgassam a buksiját,hogy ne lepödjön meg.bár akkor ő 15hós volt.ő meg itta a vizet ami folyt le az ercáról.videón van meg azt meg nem tudom,hogy kell felrakni :(

igy Kiksónak is locsolgattam a fejét.bár mind2fiú imádja a vizet :) :) akkor jó nem vagyok egyedül a féltéssel.bár minnél jobban öregszik az ember annál jobban félti a gyermekét.Levinél még nagyon fiatal voltam(22éves :) )Kikinél kicsit öregebb(24:))
mi lesz ha 10év mulva sikerül rávenni apát még 1gyerekre.majd :) :) :)

tezsek be valamit:

Ezt olvassátok el. Kicsit hosszú, de megéri




HOGY MENNYIRE IGAZ

Van olyan éles határvonal, amikortól gyermekünk felelossé válik tetteiért? Van olyan csodás pillanat, amikortól a szülok kívülálló megfigyeloként tekintenek gyermekük életére, és vállukat rándítják, hogy "ez úgyis az o életük" és nem éreznek semmit?



A 20-as éveimben járva egy korház folyosóján állva vártam, hogy orvosok néhány öltéssel összevarrják a fiam fejét. Azt kérdeztem, "Mikortól nem aggódunk?" A novér azt válaszolta,
"Amikor már túl lesz a baleseten." Édesanyám csak némán mosolygott.



A harmincas éveimben egy osztályterem kis székén ülve azt hallgattam, hogy az egyik gyermekem folyamatos locsogásával hogyan zavarja meg az órát és közben hogyan lépdel a rendszámtábla-gyártó kisiparosi álma felé. A tanár mintha a gondolataimban olvasna mondta, "Ne izguljon, mindannyian átesnek ezen, késobb hátradolhet, ellazulhat és élvezheti a társaságukat." Édesanyám ekkor is csak némán mosolygott.



A negyvenes éveimben rettenetes sokat vártam, hogy végre megcsörrenjen a telefon, hogy hazaérjen az autó és, hogy kinyíljon a bejárati ajtó. Egy barátomtól ezt hallottam, "Önmagukat keresik. Ne aggódj, néhány éven belül abbahagyhatod az aggódást. Felnotté válnak." Az édesanyám csöndesen mosolygott.


50 évesen elegem lett a beteges, fáradt és védtelen énembol. Még mindig aggódtam a gyermekeim miatt, és ehhez hozzájött egy új ránc is. Nem tudtam eltüntetni. Az édesanyám csöndesen mosolygott. Továbbra is magamat okoltam a hibáikért, lesújtott az elégedetlenségük és lehangolt a csalódásuk.



Ismeroseim azt mondták, hogy amikor megházasodnak a gyermekeink akkor véget ér az aggódásunk és élhetjük a saját életünket. El szerettem volna hinni, de ilyenkor elojött bennem édesanyám szereto mosolya és egyre surubben ismételt kérdése,


"Haloványnak látszol. Rendben vagy?
Hívj, amint hazaérsz. Rossz a hangulatod?"


Létezik, hogy a szüloket egy teljes életnyi aggódásra ítélték? Az aggódást fáklyaként adjuk tovább, mely aztán bevilágítja az emberi gyengeség és az ismeretlentol való félelem útvonalát? Az aggódás átok vagy épphogy áldás, mely a magasrendu élolénnyé tesz minket?



Az egyik gyermekem az utóbbi idokben aggódva esett nekem, hogy, " Hol jártál? 3 napja hívlak és nem vetted fel. Aggódtam."
Boldogan mosolyogtam.
Megkapta a fáklyát.
Vendég
 


BOCSI A BETOLAKODÁSÉRT, DE HÁTHA VALAKIT ÉRDEKEL?!


ÚJRATÖLTÖTTEM A MARADÉK RUHÁKAT kislányruhák

ÚJRATÖLTÖTTEM A MARADÉK RUHÁKAT
kislányom kinőtt márkás ruhái

Eladom kislányom kinőtt márkás szép állapotú ruhácskáit, melyek nagyon a szívemhez nőttek, de mivel most kisfiút várunk ezért nem tárolom tovább őket.

A ruhákat az alábbi linken lehet megtekinteni, melyet folyamatosan töltök fel, ahogy időm engedi.

Postázást nem vállalok, személyes átvétel Újpesten a STOP-SHOP-nál lehetséges.

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=305500

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Lekri: Ez tuti igaz, amit feltettél. Eddig csak a szüleim és nagyszüleimnél láttam az aggódást, tudtam, mit jelent, de most már a másik oldalról is...

Jaj, Bogi csak 2x félórát aludt ma délelőtt. Na most, talán tovább tud aluszikálni. Mindenesetre "jól" lefárasztottam: éneklés, dobálgatás (imádja), játszás a játszószőnyegen, az ölemben, az ágyában, a mi ágyunkban és körömvágás és szopizás és tisztábarakás. Asszem ennyi. :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ollem: Nekem is fájdogál a torkom, főleg reggelente. A tea jót tesz + méz.

Marcianya: Sajnálom anyukádat, remélem mihamarabb meggyógyul.

Ercsi: Nagyon édesen nevet Lillus, pont mint Bogim. :D

Gumimaci: Nálunk is ez a helyzet, vagyis velünk alszik éjszaka, viszont nappal a kiságyában (neki tök mindegy, nekem kényelmesebb így szoptatni éjjel). :)

Lekri: Tök jó, hogy már nem kell antibiotikum, már biztos hamar meggyógyultok. :)

Klarka: Olyan ijesztő, ahogy ez a baba nevet (ha ő nevet egyáltalán). :?
A másik videó tök jó, tetszik.
Kíváncsian várom az Attila gyógyulásáról készült videót! :)

Szőlő: Irigyellek, hogy ilyen jól viselkedett a lányod. Ügyes nagyon.
Az enyém a 3 hós oltáson volt angyalka. Mindenkire mosolygott...
Remélem, az evése is rendeződik.
Nekünk is volt koszmónk (kb. 1 hónapja), de sok-sok olaj és kis finom dörzsölgetés és szépen lejött. Azóta sincs. :)

Celesztina: Én is sokat tartom Bogit a kengurujában, nagyon szereti. És tényleg könnyebb úgy. :) (Van egy kendőm, de a kötéséhez nem értek. Próbálkoztam, de Boginak nem tetszett. :? )

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?