Új privát üzeneted érkezett!

HUHAAA :D

Nállunk nagy disznóvágás, ház feje tetején...az este végigolvastam mindenkit, de nem volt már erőm irni, SSSS

ma reggel mire felkelek , micsoda hirek...már itt is vannak babák, nem is egy ...én miközbe olvastam, annyira örvendtem, kacagtam a gépnek, de ugyanakkor olyan gyomoridegem lett, főleg hogy mostmár tényleg lassacskán potyannak a babák...

Ildi: én is mind ilyent álmodok már, mind szülök..illetve csak szülnék, mert nem jön össze, olyan fura helyzeteket találok ki.
En is ki akarok huzni olyan kb három hetet még igy ahogy te irtad :lol: , de annál többet már nem...azért már alig várom lássam kicsi Ádámot :roll: :) .
Hétfőn megyünk a dokihoz, kiváncsi vagyok hogy fordult, mert minden nap máshol csuklik...pedig azt mondják a hasam kezd leereszkedni.

Marek: :D azért neked is szoritok, még lehet a kiscsaj hallotta a szombati kivánságot :lol:

Ki lesz a köv vajon...LKata, Ancsa vagy Marek...olyan gyomoridegem van, mint anno vizsgák előtt...s Ádám is ugy nekifogott mozgolodni...érzi hogy hirek vannak

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Ja, de béna vagyok..

GRATULÁLOK BETTI !!!!!

ÉS PERDO REMÉLEM HAMAR TÚLLESZTEK RAJTA...

Képeket várunk :D

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Marek: nekem is pont az jutott eszembe...gyorsan valami szakkönyvet turjak elő....

Ildi: kérdezted a pocit szülés után, mintha meg nem szültél volna olyan...jo nagy, aztán leereszkedik ..mint a lufi...de nem lesz még olyan mint régen...nem már szülészen tulesett anyukák?
Nekem tudom két barátnőm is mesélte, hogy a korházba a folyoson, kapott olyan kérdeseket...s mikor kell szüljön, s már m,egvolt a baba :lol:

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 

 
 

Sziasztok!

Aszti!!!!! EGy kicsit nem nézek ide és kapásból 2 baba!!!!

BETTIKE, PERDO - SZÍVBŐL GARTULÁLOK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!

Nálunk volt egy kis hullámvölgy apával, de túl vagyunk rajta, szegényt meg most elkapta a takonykór.
Képzeljétek tegnap este eltűnt az a feszítő nyomás a jobb mellem alól a rekeszizmomból, ahol Kati szerint (kismami torna) a trédecskéje volt a kisfiamnak. A hátát ugyanúgy érzem hol az egyik, hogy a másik oldalon, de most már néha középen is. De akkor hova tette a lábát? Lehet, hogy egy kicsit lejjebb költözött és azért nem nyom annyira itt fent?
Átléptük a bűvös 30-as határt is!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Gratulálok Bettike!!!!! Máté baba nagyon ügyes volt!!!
Úgy látszik én kaptam a Te 3 perces fájásaidat, Te pedig elmentél szülni :lol: :lol: :lol: :lol: Látjátok, lányok?! Ilyenek a frontok!!!

Perdónak nagyon szorítok, készülök a gratulával neki is, de inkább megvárom a NAGY hírt!

Ildi!
A szülés utáni has - főleg, ahogy a Tiédet is láttam - nem annyira gáz, nem fog lógni a bőr meg ilyesmi! Arra azért még várni kel :lol:
DE az első tükörbenézésre jó lesz, ha mindenki felkészül.
Ki jobbra, ki rosszabbra számít, de én a kórházban anno nem sok elégedett csajszival taléálkoztam a zuhanyzóban. Végül jókat röhögtünk egymáson, és határozott bulihangulat alakult ki.
Csak felfogás kérdése! Nekem sokan mondták, hogy volt-nincs terhesség, én azért sokáig még a terhesnacimban jártam, mert semmi nem jött rám. Aztán hirtelen megevett Barbi, mert a szoptatás ha beindul, az nagyon leszívja az embert. Meg az éjszakázás, meg a séta, meg a talpon lét egyáltalán....

DE Bettike és Perdo lassan jobban tudja, mint én :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Az oké, hogy visszamegy a has az első szülés után, nekem is tök jól visszament és épp elkezdtem tornára járni, amikor ismét terhes lettem.
De mi a helyzet a második babával, főleg akkora has után, mint az enyém???? Gondolom soha többé kockás has... :? :roll: Mondjuk mindegy, mert eddig se nagyon jártam haspólóban... :lol: :lol: :lol: De azért az nem olyan szép, amikor rálóg a has a csípőnacira...még jó, hogy lassan kimegy a divatból... :lol:

marek
 
 


Nemtom mi lehet Perdoval. Már több, mint hat órája kaptam az üzenetet, hogy szülnek, bár ha császár, akkor lehet, hogy még nincs abban az állapotban, hogy írni tudjon... Mert szerintem nála tuti volt a császár... :roll:

marek
 
 


Sziasztok kismamik és mami(k)!
Bettike: Óriási gratula, anyira örülök, hogy valaki közülünk már boldog anyuka! Tisztára elérzékenyültem, olyan jó, hogy végülis minden klappol veletek. Ha lesz időd, szüléstörténetet írj nekünk. Addig is jó babázást, jó egészséget egész kis családodnak!
Perdo: megy a drukk ezerrel, szorítok nektek!
A kórházi csomagot én is összeállítom ma délután, sosem lehet tudni... Páleszt nem csomagolok bele (Szöszke :wink: ), de a lépcsőt már megkerestem, ahol szükség esetén fel -le járkálhatok szülésgyorsítás céljából. :D
Ildi: a cédrusban voltam kedden, és még mindig voltak szoptatós meloltartók 690-ért. Már ha aktuális lesz még neked. És 80C-ben is volt.
Tegnap voltunk az első NST-énken, és toltak ki egy frissen szült kismamit a szülőszobából, akinek térdig/térd fölé érő zokni volt a lábán. HIdeg lábúaknak, görcsre hajlamosaknak ez nem lehet rossz. A mami egyébvként elég elgyötört volt, de mosolygott :)
Mindenkinek szép napot, Perdonak külön drukk, Bettikének külön gratula!
M.

macianyu
 
 


Csak emlegetnem kellett őket... :lol: :lol: :lol: Ezt kaptam Perdotó:

Ma10.20-kor természetes úton megszületett Vivien. 2480 gramm, 46 cm. Mindketten jól vagyunk.[color=red][/color]

marek
 
 



Perdo
Gratulálok Vivien megszületéséhez!!! Gyors felépülést és sok-sok tejcsit kívánok nektek!!

marek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hatalmas gratula PERDONAK és a kis Viviennek! Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! :lol:

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Perdonak is gratula és nagyon sok boldogságot kívánok.

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Perdo: gratula, sok boldogságot!!!! :D

macianyu
 
 


Perdo és Betty nagy gratula nektek.
sok boldogságot és egészséget!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Marek: neked tényleg van valami megérzésed :D

Perdo es Vivien gratulálok!!!!

Sz bettyna: én is igy vagyok ...hol a jobb felén, hol a bal felén van a háta -popsi..nmme tudom pontosan mi, ejsze inkább hát , ugy jól kigömböjödik, kidülleszti :wink:

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Perdonak és a kicsi Vivi babának sok sok gratuláció!!!

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Bettike, Perdo, gratulálok a babákhoz! Csak 2 cm van a két kicsike között. :) Kérünk szépen képeket!

Most aztán igazán betojtam. Bár nálam még nincs jósló fájás.

Szülés utáni has: biztosan kell jó pár hét, mire visszaáll az eredeti állapot. Marek, ha sportoltál előtte, sokkal könnyebben visszanyered majd a hasformádat! Perdo hányadik hétben is szült?

Kép
szöszke
 
 


Perdo!!!!Gratulálok Vivien babához!!!!!!!! Kép

Ki lesz a következő??????Most ki is vannak elől Zsuzsa,Peva.Úgye?

Én megvárnám az októbert és ha lehet kérnem a kisfiamat valamelyik hétvégét vegye célba:oops: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


SOK EGÉSZSÉGET ÉS BOLDOGSÁGOT, PERDO!!!!

Természetes úton!!! Ez aztán a nagy hír! Nagyon ügyik voltatok!!!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Ó, gratulálok Perdonak és a kicsi Viviennek!!! Kép

Ó, jó hogy írod Macianyu, akkor elnézek a Cédrusba holnap, azért 690 forintért nagyon olcsó, csak én nem találtam, amikor ott voltam, majd megkérdem az eladókat! Még kell ugye 2 db!

Aki már a 36. héten van, persze hogy készíti elő a dolgokat, de én még nem szeretnék szülni!!!! :shock: :?

Emmalena - parázok ám én is rendesen :lol: De szerintem ne olvass szüléstörténeteket, úgyis mindegyik szülés más és csak belehergeled magad, én is ilyen vagyok amúgy, de direkt nem olvasok előre semmit.

De majd várjuk Bettike és Perdo pontos történetét :lol:
És majd a képeket is nagyon!!!

Andi - akkor nincsenek illúzióim, hogy megszülök és már rögtön szép hasam van :wink: De gondoltam én, hogy egy ideig ilyen szikkadt lesz vagy nem tudom :roll: De nem hiszem, hogy fog érdekelni, a lényeg, hogy minden rendben legyen és túllegyünk majd rajta, de még kérek legalább 3 heteeeeeeeeeeeet!!!!

Dalma - én is a csuklásból tudom, hogy hol van, de nekem már kb. 1,5 hónapja lent van a feje a bugyimban :roll:
Szerintem a méhszájam is azért rövidült meg, mert nyomott már régóta a feje, mert ugye már régóta 1000 a cg.

Megjártam a mh-et, a táppénzes papírt, mondtam a többieknek, hogy lehet, hogy 2 hét múlva már nem én jövök, hanem párom, mert Lotti végig rugdosódott, ahhoz képest, hogy tegnap csendben volt, ma nagyon be van indulva, szerintem már nem szereti, ha ennyit megyek, úgyhogy most le is pihenek, aki tud, tegye szintén azt!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Bettike: De szép meglepetés! Szívből gratulálunk! Sok tejcit és egészséget kívánunk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Perdónak és Viviennek is hatalmas gratuláció! Szép volt! Sok tejcit és egészséget kívánunk nektek, és mielőbbi felépülést!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Képeket nagyon várjuk! És írjatok igazi születés történetet, amit el is menthettek majd magatoknak, mert nagyon hamar törli a lényeget a felejtős hormon sereg, és ha leírjátok, nagyon szép emlék lesz majd nektek.

Lilim 1. születés napján olvastam vissza először a mienket, és patakokban folyt a könnyem… Még most is sírok, ha elolvasom…

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Könnyek szöknek a szemembe!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Taram taram taram!

Bettike és Perdo és a tündéri kis babák, Máté és Vivien tiszteletére az első Topic Baba Tábla:

Kép

Máténak már van kisbarátnője.... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Gratula Perdonak és Bettykének meg a babáknak!

Marek, ha már ilyen vajákos asszony vagy és pusztán említésre bejönnek a dolgok, mantráznál nekem egy dugulásmentes, nyugalmas, kész gyerekszobás elkövetkező 3-4 hetet? :D
Ma reggel 6-kor arra ébredtem, hogy az egész konyha ázik, bokáig állt a víz, mivel valahol a házban az egyik főcső eldugult, lévén legalsó szinten lakók, nálunk meg szépen visszaköpte magát a szennyvíz a mosogatónál, aztán amikor nem bírta tovább, túlcsordult hajnalban. El tudjátok képzelni? Na, annál is bosszantóbb volt. Volt benne basz is. :evil:
Ennek örömére a lábfejem megint elkezdett vizesedni, úgyhogy meggyőzödésem, el vagyok átkozva, mint Bagaméri. :evil:

Kép
anhel
 
 


Ja, be kell valljam, bár nem ismerem egyik anyukát sem, elbőgtem magam én is a hírek olvastán...mi lesz itt még...

Kép
anhel
 
 


Anhel
El van intézve!!! Október 10. előtt semmiképp nem lesz baba! Dugulásról nem is beszélve. Tudod...kétszer nem léphetsz ugyanabba a szennyvízbe...úgyhogy ezt asszem garantálni tudom... :lol: :lol: :lol:

Ma megint moziba megyünk, mert Bori nagyon élvezte....erre az egyik rokon megkérdezte, hogy "ilyen hassal?" :? :roll: Mér nekem már nincs jogom moziba menni, mert nagy a hasam... :roll: Micsoda diszkrimináció kéremszépen.... :roll: Ennyi erővel a nagyfülűek és a nagyorrúak se menjenek moziba...nem is beszélve a szőröslábúakról!!! :lol:

marek
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok!

Bettike!
SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK MI IS!!!!!!!!!

Perdo[/b]!
Itt is fogadjátok őszinte jókívánságainkat!


[b]Csajok!

Én úgy izgultam, mintha én szültem volna. Nagyon megszerettem Perdot. Örülök, h így alakult, nagyon várom, h meséljen.

Bevallom Én Katitól, Napsugitól, Krisztától vártam az első topicbabát, Bettike meglepett, de a fontos, h egészségesek!!

Én nem lennék következő, Bence csak októbenrben akar újra apa lenni :D :D :D

Hozzáértők!
A keményedés az, amikor egy kőtömbnek érzem a pocakom????? Ilyesmit érzek és nem tudom mi ez. Férjecském szerint "átélem" Perdo szülését... :D :D :D

Ny.malac!
SZUPER A TÁBLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Köszi! :D 11-én még lesz egy kimenős programja a férjemnek, úgyhogy utána bármikor állok elébe a szülésnek! :D

Pont tegnap morfondíroztam, hogy moziba kéne menni, mert aztán meg mikor - pánikszerű "mindent és azonnal" van rajtam - de nem is említem a rokonoknak, mert szerintük meg hangos a mozi a babának. Ebben azért van valami, de bandázzsal és ölbe vetett kabáttal, azért csak tompítom, nem?
Egyébként meg igen, akinek nagy a hasa, az maradjon otthon, de dvd-t se nézzen, ha mindemellé még a lába is szőrös! :D
(jut eszembe, fel kell készüljek egy lábszár epillálásra valamelyik nap, és ez valahogy most nagyobb kihívásnak tűnik, mint lefőzni egy komplett 3 fogásos vasárnapi ebédet az egész családnak, basszus)

Zsuzsu, nekem is betontömb a pocakom szinte minden este, de van amikor már napközben is. Most különösen, csak ilyenkor azt nem tudom eldönteni, hogy Dóri szokásos benzineskanna póza miatt feszül a hasam, vagy gyakorlatozik tényleg a méhem...

Kép
anhel
 
 


Anhel!
Köszi!
A vicc, h kőtömb, mégis csuklik, mocorog....már 3 órája daj dajozik megállás nélkül.... remélem helyezkedik fejjel irányba.....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu
Ha én hozzáértőnek számítok, akkor válaszolnék...igen, az a keményedés... De neked már van egy fiad. Nemár, hogy nem tudod, hogy mi a keményedés... :shock: Mondjuk a barátnőm is úgy ment szülni, hogy soha egy keményedés, vagy jóslófájás, vagy mittomén....

Anhel
Nem hangos a babának a mozi. Én koncertre is elmentem volna a 33. héten, csak nem volt hozzá erőm.... :cry: Egyébként mi nem ilyen multiplex tömegizékbe járunk, hanem kis barátságos mozikba, ahol összesen 10 néző van. Életemben egyszer voltam multiplexben, és naná, hogy eltévedtem.... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Zsuzsu
És mióta kőtömb???? Mert a keményedés az elmúlik...., meg akkor tuti nem érzed a mozgás, meg a csuklást... Akkor neked ez tényleg csak együttérzésből van.... :lol: :lol: :lol:
Egyébként én is nagyon izgultam Perdoért. Először akkor bőgtem el magam, amikor hajnalban megkaptam az üzenetet.... Azóta meg mindig, amikor rájuk gondolok... :cry: Jó béna vagyok.... :oops: De már én is annyira, meg olyan rég óta szeretnék babázni!!!!!!! :cry: :roll: Nem tudok még heteket várni!!!!! :cry:

marek
 
 


Marek!

Szégyenlem magam, de nem tudom. Lehet, h volt ilyenem, de nem emlékszem...26 hónap sok idő....A jóslófájásokra emlékszem, de ez más.... kapaszkodj meg, a én azt sem tudom mi az a fájás, ami a kitolási szakhoz köthető, noha simán szültem.... evvan....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Marek!
Kőtömb, aztán csuklás, ficánka.... valahogy alapból kemény a pocakom....

Szerdán mondtam Perdonak, h köv. szerdán megyek a Klinikára CTG-re. Ő meg lesajnálóan mondta, h menjek hozzá is, mert tutira ott lesz még...... NAGYON ÖRÜLÖK, H TÉVEDETT!!! Ő akkor már a családja körében szeretgeti a lányait :lol: :lol: :lol:

ELJÖN A TE IDŐD IS ÉS MINDEN OK LESZ!!!!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Ejnye Zsuzsu!
Egyébként mi mindannyian totál biztosak vagyunk a dolgunkban. Felismerjük a keményedést, a jóslófájást, rögtön tudjuk, hogy indulni kell, mert itt az idő, és nem indulunk el két nappal korábban...szóval nem is értem, te hogy nem tudhatod ezeket a dolgokat.... :lol: :lol: :lol: :lol:

De most komolyan. Kevesebb mint egy éve szültem, és attól félek, hogy nem veszem észre, hogy menni kell.... szóval elhiszem, hogy 26 hónap alatt elfeljtetted... :roll: A keményedést felismerem, mert elég rég óta művelem sajnos, de azt például nemtom, hogy mi különbözteti meg a fájástól.... Mert ugye az én keményedésem a ctg szerint már igen durva fájás volt... evvan!!!

marek
 
 


Marek!

Amikor keményedsz akkor fáj is?Mert nekem a szülésznőm azt mondta, ha csak keményedek, akkor gyakorol a méh.de az nem nyitja meg az embert.Ha fáj, és keményedik egyszerre, az a jóslófájás, amikor kibirhatatlanul fáj és keményedik egyszerre az az igazi vajudás.A jóslófájások ha elég hosszúak képesek kinyitni az ember alfelét.
emmalena
 
 


Sziasztok! Szuper hírek!

Bettikének, Perdonak nagy nagy gratula!!!! :lol:
Tisztára feldobódtam! Nem reménytelen a helyzet. Előbb utóbb tényleg karjainkban tarthatjuk a csöpségeket! :lol:
Azt hiszem normalizálom a kórházi pakkomat (csak bele van dobálva minden).

Mtücsök! Gyomorégésem nekem is van pár hete, nem igazán segít semmi, csak az evés. Fulladás szerencsére nincs - hasam eléggé lent van.

Timi! Szerintem is cseréld ki. Nagyobb már nem leszel. :)

Nyugtonmalac! Köszi a babahát (hőmérséklet) információt, nagyon hasznos!

Napsugár! De jó Neked, hogy tudod mikor szülsz (legkésőbb). Irigy-irigy.

Ildi! Az én orvosom is csak ügyel ott (Alexanján Nellinek hívják - tud magyarul, itt él ezer éve :), egy 50-es nőci) Rám más hatással volt a szülőszoba: én szeretnék már ott lenni. 8)

Kata84! Jól néz ki a babaeső...

Emmalena! Ne olvass szüléstörténeteket! Csak jókat...de inkább semmilyet.

Bettyna! Majd írj mi okosakat mondtak a Krioban. Van, hogy én sem érzem a pici lábait. Az én babám néha a seggét kinyomja a köldököm felett, fejével lent feszít (szépen egyenesen), a lábai olyankor tuti befelé vannak. Borzasztóan ki tudja magát így nyomni (ez napi program kb. 5 körül, amikor Apa hazaér). Ebben az az ijesztő, hogy hogyan fog kiférni.....mert ránézésre elég lehetetlennek tűnik.

Velünk: egész éjjel szinte ébren voltam, besűrűsödöt a pisijárat. Fájt a hasam alul lent - sajnos nem az egész méhem és nem sűrűsödő fájások, pedig nem bántam volna. :lol: Délelőtt tudtam aludni pár órát.
Ma rámtört a takarító láz, ragyog a ház. Még kutyák szőnyegei is kimosva (előszobába bejöhetnek). :D
Viszont fájások elmúltak. Holnap megyek CTG-re, hátha produkál valamit a méhem, bár úgy tűnik inkább éjszaka aktivizálódik mindenkinél.
Lesz uh. is! Remélem nem most nyögi be a doki, hogy kisfiú mégis - Apa összetörne, meg picit én is. Persze mindegy, de valahogy ne most derüljön ki (bár inkább most, mint a szülőszobán).

Úgy szülnék már! Marek Rám olvashatna! Jó lenne szeptemberi baba! Párom is, én is szeptemberiek vagyunk. :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Marek: rám is olvassál egy 28-i szülést, jó? :D Akkor már be lesz töltve a 37. hét is... Ideális nap lenne Bori szülésre :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Oké Nyugtonmalac!
Akkor én 27-én, te 28-án, Peva pedig...mondjuk 26. péntek? De tőlem cserélhetünk is, hogy ne kelljen a dokimnak hétvégén bejönni a kedvemért.... :lol:
Valaki még szeretné, hogy elintézzek neki valamit? Sajnos a lottó ötöst azt magamnak tartogatom, de csak akkorra, amikor már tényleg nagyon szűkösen vagyunk. Addig kihúzzuk így nélküle.... :wink:
Nyugtonmalac
Esetleg nem csinálnál egy táblát, hogy kinek mikorra intéztem a szülését? CSak hogy utána be tudjam gyűjteni a tiszteletdíjakat. Tudjátok....a szülés drága mulatság.... :lol: Majd nekem is küldhetitek a borítékot, mondjuk annyi pénzzel, amennyit a dokitok kapott... szerintem ez így igazságos, mégiscsak sokkal kényelmesebb így... :lol:

marek
 
 


Emmaléna
Néha rohadtul fáj, amikor keményedek. Lehet, hogy már 3 ujjnyira nyitva vagyok....? :lol: :lol: :lol: Az bizony nagyon rossz lenne, mert tavaly 14 óra alatt jutottam el addig... :roll: :lol:

marek
 
 


Rám egy október közepe tájékára edő időpontot, ha kérhetném :lol: Köszi! :wink:

Peva - jaja, de te a 37. hétben vagy már, nekem még nagyon korai lenne így 34-35 között, bár Bettike babájának méreteit nézve, már akár jöhetne is, de én még nem szeretném!!!
A fizetős szoba lehetőségével hogy állsz?
Mikor szerdán voltunk a szülésfelkészítőn, volt kint egy mama a babájával, ott ültek a folyosón, körben a család, mi meg vonultunk ott el vagy 15-en, hát én nem igazán szeretnék így ücsörögni kint a párommal, hogy mindenki belebámul az "életünkbe" :?

Zsuzsu - én nem vagyok hozzáértő, de amikor kőkemény a has, mint a beton, szerintem az a keményedés, néha van nekem is és nagyon nem szeretem :?
Fájásról nem tudok nyilatkozni, nekem még midig nem volt szerintem jóslófájásom, mert az állítólag olyan, mint a menstruációs görcs.
De a 30. héttől akár az is jöhet, a könyvecském azt írja, hogy előfordulhat már és nem gond, hacsak nem beindul a folyamatos görcsölés, de akkor valszeg szülés lesz a vége :roll: Á, tiszta para így a végefelé már, nem ??? :?

Marek - mit néztek meg a moziban?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


edő = eső :oops: :lol:
midig = mindig :oops: :oops: :lol:

Totál kész vagyok, mindent elgépelek, pedig amúgy vakon tudok és mégis :evil: Nyomi vagyok már, na!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi
Beírtalak október 13-ra. De jó!!! Lesz egy kis kiegészítés a rengeteg táppénz mellé. És ne izguljatok! Számlát tudok adni...egyéb szellemi tevékenység címen... Szóval teljesen legálban nyomom a boszorkányságot... :lol: :lol: :lol:

A film címe...Hallam Foe...nemtom milyen. Szeretjük a jó angol filmeket...ellentétbe a rossz amerikaiakkal. Persze a jó amerikai filmeket is szeretjük ám.... :lol:

marek
 
 


Marek!

Én kérhetném az október 1-et??????????????
emmalena
 
 


Emmaléna
Beírtalak... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Kép

Marek :)
Szeretnek feliratkozni a listadra: OKTOBER 4-RE :D
Egyebkent tenyleg kellene egy ilyen tabli, izgalmas lenne kovetni, hogy kiknek jonnek be az idopontok. No,majd en is vuduzom a Pocaklakot, hogy 4en bujjon ki :D

Egyebkent en ma azt hittem szulok...egesz nap gorcsoltem. Aztan elmentem zuhizni es attol jobb lett, szal "csak" joslok voltak Hala Istennek!

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden újdonsült anyukának!!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok mindkettőjüknek!!!

Nálunk változatlan a helyzet, szigorú fekvés, de nem is bírnék mást csinálni,mert iszonyatosan feszül, keményedik, fáj a hasam-derekam. És az aggaszt, hogy azt mondta az orvosom, hogy a napi 8-10 keményedés belefér, ehhez képest nekem szinte óránként van ennyi. Remélem, azért még kihúzok egy jó pár napot.

Sajnos visszaolvasni nem tudlak benneteket, mert az ülés is nagyon kellemetlen.
Megyek feküdni.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva!!!!
Vigyázz magatokra!!! Megy a drukk!!! De ne izgulj, nem lesz semmi baj!

BKriszta
Beírtalalak... :lol:

Mi meg nem megyünk moziba, mert fáj a hasam, így meg nem egy nagy élmény. Apukának ez persze rosszul esik.... az érzékeny lelkük.... Az nem számít, hogy veled mi van, csak nekik jó legyen... :evil:

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?