Új privát üzeneted érkezett!

Ja, még egy kérdés... Bencének "megérett" a bcg oltása. Ti mit csináltatok vele??? azt hiszem nem érheti víz és púderozni kell, de mikorra gyógyul be és mennyire nem érheti víz???
no most már eldugulok, elég a kérdésekből :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Anna!Gratulálok Szofikához,jó egészséget kívánok!!

Szilvi!Boldog szülinapot!!!Üdv. a harmincasok táborában!! :D


Nati!Úgy emlékszem mi nem púderoztuk az oltás helyét,nem csináltunk vele semmit. :roll:
Húúú,én is nagyon fázós vagyok,De jó nektek,hogy befűtöttetek!
Martinka úgy volt felöltöztetve ahogy Bencus,mert ő is állandóan lerúgta a takarót.

Csuszka!Remélem sikerült orvost találni!!

Andesz
!Ne is mondd az oktatókat,az öcsém sem a legkedvesebbet fogta ki,mindíg beszólt valamit,csipkelődött. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Vikkantyom, még nem nagyon volt időm olvasgatni, de ígérem fogom tanulni a mondókákat. Sajnálom hogy ti nem tudtok jönni a tornára. Az előtej szupi, meglásd Andriska úgy rá fog majd cuppanni hogy nehéz lesz levenni. :D Nem kell aggódnod, Levi is szopizott volna ha nem választják el tőled. Köszike a képeket, hatalmas a pocid. ;)

Vicuska, örülök hogy jöttél. Sajnálom az émelygést, pihenj sokat, meglásd ripsz-ropsz elmegy ez a pár hét. És amikor majd a kezedben tartod a kis drágaságod rájössz hogy ez a 9 hónap milyen gyorsan elment. Arról meg nem is beszélek ami utána lesz....röpülnek a napok. Vigyázz nagyon magatokra. Puszika

Nati, Bea (szülésznőm) nekem is rakott be valami nyugis zenét, de én annyira nem tudtam figyelni. :) Szilvi szülinapja a régi tábliba bent volt. Tényleg nem azért vettem ám ki hogy bántsam őt. Tudom hogy nem tud jönni. Amikor Rönéről hírt kaptunk leesett hogy bárki lehet olyan helyzetbe mint Szilvi és akkor nem lenne fair ha csak őt hagynám bent. Így kivettem mindenkit és ha majd újra jelentkezik valamelyikőjük akkor azonnal visszakerülnek. Torna, sajna a helyet nem ismerem. Az egyik kérdés pont ez volt, hogy mibe kell menni, na meg hogy nem gáz-e ha nem tudunk minden alkalommal ott leni, hisz ha bealszik a drága nem szívesen ébresztem fel. Kényelmes ruciba kell menni és tornacipőt kell vinni, és nem gáz ha nem tudunk mindig menni. Ez egy női fitnes teremben lesz, sztem biztos van lehetőség valahol szopiztatni.
Szopiztatás: nálunk 24 fok van, nem fázom. Este meg köntöst veszek, na meg Roni már olyan nagy hogy melegíti a hasam :) Rajta csak egy pamut (nem bélelet) hálózsák van, a takarót (még) nem rugja le magáról. Reggel mikor ébred és mozgolódik teljesen kiizzad, tehát fázni biztosan nem fázik.

madiani
 
 

 
 

Nekem a BCG oltásra nem mondtak semmit. Mi nem vigyáztunk a fürcsinél se és nem is pudereztük. Kb 1 hét alatt rendbejött. Mondták hogy többször kiújjúlhat. Roninak váladékozott és olyen volt mint egy gennyes seb.

madiani
 
 


Nati!Én egy pléddel jóól betakaróztam szopiztatás alatt,mert nekem is a derekam fázott nagyon!

Enikő!Boldog névnapot kívánok!!

Tündi!Már meg is volt a felújítás?Az átalakítás?Hallból konyha stb...?? :shock:

Vikike
!Nagyon szép ágyikót vettetek Levinek,és Andriska birodalma is gyönyörű!:D
Martinka még kiságyban alszik,jól elvan benne,kényelmes is neki,de már elő van készítve a nagyágy is.Apa leszerelte a lábait,így majd nem lesz gond,ha éjszaka legurul róla,nem esik nagyot a Manócska.:D
Egyszer megpróbáltam ott elaltatni,de mindíg kijött utánam a szobából,így még maradt a kiságy.:)
Örülök,hogy találkoztunk,láttam a kis huncut Levikét!:D

Vicuska!Örülök,hogy jelentkeztél,tessék többször írni!!:D :wink:
Émelygés meg jó jel,bár én is utáltam nagyon,de nagyon!!!
Vendég
 


Kata!Gerire én is nagyon kiváncsi vagyok,és a szobára is!Biztos szépen megcsináljátok!!:D

Rólunk
:Jól telt a hétvége,szülinapoztunk,itt volt a család.Nem unatkoztam,főztem finom estebédet,a tortáról,pogiról meg apa gondoskodott.Tegnap egész nap a řomokat" takarítottuk".:D :D
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat!!!! :P
már csak egy kérdés.. ti a jéghideg popsitörlőkendőt hogyan melegítitek fel??? szegény Bencus úgy összerázkódik, ahányszor a hideg törlővel megtörölgetem :shock:
és ti esetleg szoktátok az arcocskáját a törlőkendővel törölni (bukik, stb)
KÖSZÖNÖM!!!!

valami van a levegőben, mert Bencus azóta alszik :shock: :shock: kihagyott egy kajcit és nem lehet felkelteni :oops: :shock:
Vendég
 


Popsitörlő melegítésre én is várom a jobbnál jobb ötleteket. :) Az arcára csak azt a fajtát szoktam használni amire rá van írva (rajzolva) hogy oda is lehet.
Tuti hogy van valami a levegőbe mert Roni nagyon nyugtalan és nem akar aludni. :evil:

madiani
 
 


Sziasztok!

Ma voltam fogorvosnál.Nstre csak holnap megyek.
Orsiék ma jöttek haza. :lol:
Enikö boldog névnapot neked.
Hoppá köszi a pelus infót.

Anna gratulálok Szofika érkezéséhez.Ő is hajasbaba lett. :)

Köszi lányok a biztatást az adatokkal kapcsolatban.
Iszom a málnalevél teát.Hát nekem elég szörnyű ízű de a cél érdekében megéri.Főleg ha használ is.



vikcy6
Pákozd
 
 


Ani,
ezen az oldalon vannak babás képek is!!!!
http://www.xsfitness.hu/
Vendég
 


lányok,
hányas szobában van Anna? Holnap megyünk a szülészetre ortopédia után, ha bírja Bence megnéznék szofikát! Kriszti, át tudod küldeni Anna telszámát a mobilomra? Már nem hiszem, hogy jövök ide..
jó éjt mindenkinek!
pusz

Vicky,
most már vége a fogorvos mizériának??? Holnap hova mész nst-re? A kórházba? hányra?
Vendég
 


sziasztok

Bocsi,hogy megint leléptem.most meg nincs időm visszaolvasni.

Két szülésről is lemaradtam,de így utólag is
RÖNÉ ÉS ANNA
GRATULÁLOK GYERMEKETEK SZÜLETÉSÉHEZ!KÍVÁNOK GYÖNYÖRŰ BABÁS PERCEKET SOK TEJECSKÉT ÉS GYORS FELÉPÜLÉST!!!


Anna
Hú nem semmi,Szófia jött mint a gyorsvonat :D

Anikó
Remélem,már megnyugodtatok és voltatok dokinál is.Sajnálom a kis Lili szemecskéjét!

Tesó
Jól tetted,hogy váltottál oktatót,meglátod minden jól fog menni,ügyes vagy :wink:

Nati
Csodálatos volt a szüléstörténeted.Beküldhetnéd a kismama magazinba.Olyan szépen írtad le,hogy ez csak erőt adhat minden szülés előtt álló kismaminak és meghat minden édesanyát.Nekem is potyogtak a könnyeim.
Mi nem használtunk hálózsákot.Éjjelre hosszú ujjú body és arra hosszú ujjú rugi és egy zokni,mert mindig hideg volt a kis lába.És egy jó meleg pléddel takartam be.Fürödni 27 fokban a szobában fürödtünk,és utána visszavetttük a fűtést.De ugye Noel még akkor nagyon pici volt az első 3 hónapunk pont az év leghidegebb hónapjai voltak.
Szopizásnál mindig magamra és a hátamra dobtam a takarót.(Én ülve szoptattam.)
BCG semmit se csináltunk.Nem púdereztük,szépen magától kifakadt és begyógyult.Nem nagyon figyeltünk a vízre,persze nem ázott benne.

Enikő!
Boldog névnapot!!


Szilvi!
Boldog szülinapot!!!


Vikike
Nagyon szép Andriska és Levi birodalma.Látom már nagyon várjátok a kis herceget :wink:És milyen nagy már a pocakod!!!

Bessy
Reméljük nem lesz gond az érsebészeten.És nyugi a cukrodat is szépen szinten lehet tartani diétával :wink:

Vicuska
Hamar elmegy az első hányingeres 3 hónap és utána már csak a jó marad :wink:

ANI
HOLNAP,HA ILYEN SZUTYOK IDŐ LESZ NEM HISZEM,HOGY LEMEGYÜNK.HA MEGYÜNK AKKOR HÍVLAK ELŐTTE.AZ OVIBAN OTT LESZ A TESÓM MÁR REGGELTŐL DÉLUTÁN 2-IG ÉS NÁLA LESZ VIKIKE ÓRÁJA.HA GONDOLOD MEGÍROD IDE,HOGY MIKOR ÉS AKKOR SZÓLOK A TESÓMNAK ÉS KIVISZI A KÖZÖS KERÍTÉSHEZ AZ ÓRÁT.DE BE IS UGORHATSZ ÉRTE AZ OVIBA.MÁR TUDOD A JÁRÁST :wink:

Bocsi akinek nem írtam,mára ennyi futotta,igyekszem a héten többet jönni!
Puszi !
Jó éjszakát
Vendég
 


Most csak gyors Gabinak, aztán megyek aludni mert nagyon nyügi lettem. Roni is felhúzott mert már vagy egy órája altattam, de nem akar aludni, pedig fáradt. Beraktam az ágyba aztán lesz ami lesz.
Gabi, bemegyek majd tesódhoz, azt nem tudom mikor de valamikor a déleött folyamán.
Pusz mindenkinek.

madiani
 
 


Viki!Mi volt a fogorvosnál?Kell még menned?Orsiéknak miért kellett 6 napot bentlenniük a kórházban?(lehet,hogy írtad,csak figyelmetlen voltam :roll: )

Tényleg lehet valami a levegőben,mert ma napközben semmit sem aludt Martinka! :shock: Még ilyen sem volt! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát a fogorvosnál gyökérkezelés volt.Csütörtökön is megyek.Ameddig tudok megyek mert sok a rossz fogam.

Nati: Anna a 112 szobában van ha jól tudom.Orsi is ott volt.

Alexaa:Orsi majd elmeséli mi volt.Ha nem haragszol én nem irom le majd jön biztos ha lesz ideje és leírja nektek mi volt.
Az a lényeg hogy jól vannak és itthon vannak. :)

NSTre a kórházba megyek.Reggel korán megyek bár biztos nagyon sokan lesznek. :(

Jó éjszakát mindenkinek!!!!!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Ani
Köszike! :wink:

Nálunk nem volt ma semmi különös,pedig Noel érzékeny az időjárás változásra!

KÉRDÉS:
mitől lehet az,hogy Noel nem emészti meg az almát.Nagylukú
reszelőn reszelem neki,már jó ideje.Szépen meg is eszi,és
eddig semmiféle gondot nem okozott.Pár napja viszont azt vettük észre,hogy a kakijában ugyanúgy egyben van a reszelt
alma.Ez szerintetek gond?Ne adjak inkább neki almát?Vagy pépesítsem teljesen le?

Kérdeztem a védőnőt is,azt mondta ez teljesen normális,azért eléggé elgondolkodtat,hogy mitől lehet.Légyszi írjátok meg hogy nálatok volt-e,van-e hasonló,vagy hallotattok-e ilyesmiről.

Köszike
Vendég
 


sziasztok,

bocsi, hogy ma nem jöttem, de ma költözött apa Tatabányára és délelőtt pakoltunk neki, délután meg anyuéknál voltunk.

Anna,

HATALMAS GRATULA KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ!!


Enikő,

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Szilvi,

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Bocsi csajok mára ennyi.

Ja, és egyenlőre dec 20-ig lesz ez az állapot, aztán majd meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikike, a kiságyban levő szettet nem a bababörzén vetted?? Szemezgettem ugyanezzel... de nem vettem meg... :? már megbántam...
Jó lett a gyerekszoba! Levinek tetszik az új ágy?? Lehet kapni az IKEA-ban kuckót hozzá, mindjárt keresek képet róla.
http://www.teszvesz.hu/item437649777_ik ... otban.html
Mi vettünk az unokaöcsémnek, és imádja.... Nem egetverő összeg. Persze csak egy ötlet. Szerintem ez arra is jó, ha éjszaka Andriskához felkelsz, akkor nem világít a lámpa Levi szemébe. Ha gondolod szívesen keresek neked ilyet, lehet kapni kb. 2000 Ft-ért!

Geri is nagyon nyűgös volt ma, gondolom az idő miatt. Érdekes, hogy néhány baba nyugodt lesz, és alszik, mint a bunda, néhány meg nyűgösködik, és nem lehet vele mit kezdeni...

Amúgy mi is befűtöttünk, Geri miatt is, meg a falfestésnek száradnia kell. Zöld :shock: színűre festette apa a falat, megdicsértem, szépen megcsinálta :wink: majd teszek fel róla képeket. Néhány embert sokkolni fog a látvány... erős zöld lett, nem halványka :lol:

Éjszaka Gerire bodyt, meg rugit adok, meg 2 pléddel takarom be. Csak akkor rúgja le magáról, ha ébren van, de akkor én is ébren vagyok :) (most a estés alatt egyébként nálunk alszik a szobában - én nagyon élvezem, mert látom :P ) Nekem nem szokott fázni a derekam, mert elöl gombos hálóing van rajtam, úgyhogy nincs kint a derekam.


Nati, a fürcsi nálunk a fürdőszobában van, ahol télen be szoktunk fűteni hősugárzóval. Én ott öltöztetem fel, és ha végeztünk, akkor kinyitjuk az ajtós résnyire, így folyamatosan hűl le a fürdőben a levegő, és 1-2 perc múlva kiviszem. Régen (újszülött korában, illetve amíg fűtés volt, adtam rá egy vékonyabb sapit is.
Te, a kistesó lehet hogy hamarosan kopogtat nálatok????? :lol:

Vicuska, ez életed "legfincsibb" émelygős időszaka!! :wink: Gondolj mindig arra, hogy végre émelyeghetsz!! És nem azért, mert rosszat ettél... :lol: Sokszor voltam úgy az elején, hogy VUK :wink: után kipirosodott szemekkel és arccal álltam, és csak mosolyogtam, hogy VÉGRE, én hánytam, és azért, mert lesz babánk!! :) És élvezd ki 8) ezt az időszakot, mert lassan elmúlik!! Pocak képet kérünk! Hogy legyen mihez viszonyítani!! És tessék jönni, mesélni!! :) Hisz rajtad a topik szeme!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a névnapi és az évfordulós köszöntést. És akkor én is nosztalgiázok egy kicsit :lol:
Ilyenek voltunk... (két éve, 16-án)

Kép Kép Kép Kép Kép

Na, ezt most elküldöm, mielőtt megint elszáll, aztán visszaolvasok

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok

Már 5 óta fent vagyok és nyakláncot kreálok.
Majd teszek róluk képet,csak ahhoz előbb le kellene fényképeznem.

Enikő
BOLDOG HÁZZASÁGI ÉVFORDULÓT!!!
Nagyon szépek voltatok!Hol készültek ezek a szupi képek?

Ildi
Pénteken voltam az üzletbe,de még nem volt sárga keretes óra :( ,remélem azért nemsokára tudok szerezni.

Nati
Te mikorra szeretnéd az órákat?Van készen néhány ami gazdára vár.
Bár megyünk a börzére itt Bodajkon,oda kivisszük őket.

Na puszika,majd még jövök
Vendég
 


Nati, köszönöm az info-t a zenét illetően. Bár magamat ismerve úgyis itthon fogjuk felejteni a cd-ket.

Vicuska, kitartást az émelygéshez! Már nem sokáig fog tartani!!!

Kata, kérünk képet Geriről és a szobáról is. Ez a gyerkőckuckó nagyon jól néz ki, bár én szerintem félnék beletenni.! :D Nem lenne rossz, ha egy napon lenne a születésnapunk. Majd meglátjuk... :wink:

Vikike, hogy neked mekkorát nőtt a pocakod! :shock: Szép a fiúk szobája nagyon!

Judy, tudom, nem nagy vígasz, de az "csak" 3 hónap. Kitartást hozzá! A gyerkőcök miatt majd gyorsan elrepül az idő, meglátod.

Csuszka, hogy van Lili szeme? Beszéltetek tegnap az orvossal?


És egy kérdés: most már nem lesz több uh? Biztosan nő rendesen a Babó (legalábbis a hasam méretéből erre tudok következtetni), de ilyenkor már nem nézik, hogy mekkora???
Ja igen, akkor meg is mutatom, hogy mekkora lett:
Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Gabi, te aztán szorgalmas vagy. Majd felteszed valahova a nyakláncok képét?

Az első három kép Nádasdladányban készült a kastélynál, a negyedik a szfvári házasságkötő teremben, az utolsó meg a vacsin a Nádas étteremben.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


na sziasztok gyors lejelentkezés, most jöttünk a szemész dokitól aki vett le kenetet a Lili szeméről és azt most elküldik tenyésztésre addig most kaptunk egy másik szemcseppet :lol: Floxal a neve és 10-12 nap múlva kell telefonálnom az eredményért most megyek főzni legyen mindenkinek szép napja
Enikőnek boldog névnapot utólag :oops: és estére tessék megszülni :lol:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


ja és enikő elvileg nekem nem csináltak már uh. amikor túlhordáson voltam, viszont minden nap Nst-re jártam és másnaponta megvizsgáltak

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Halihó!

Megint csak gyors kuksizok.

Enikő, nagyon boldog házassági évfordulót, nagyon szépek voltatok (vagytok is). Bizony nem lesz több UH, de ne izgulj minden rendben lesz. Helyette lesz sok NST :) Nagyon szép a pocid és tényleg nagyobb :shock: mint a 2 héttel ezelötti.

Gabi, várom a képeket a nyakláncokról, nekem tuti kell még egy jópár. Voltam tesótoknál, elhoztam a tikk-takkot, viszem Levinek és Andriskának, nagyon szép lett ez is.
Sajna az almára nem tudok mit írni.

Viki, mi volt NST? Izesítheted a teát ha úgy jobb. Én raktam bele cukrot, a végére nagyon untam már én is.

Nati, igen néztem már a képeket, remélem jó lesz a torna.

Alexa, biztos nagyon jó volt a hétvégétek, irigykedem kicsit.

Szopiztatás, bocsi én elefelejtettem hopgy sokan fekve szopiztattok. Nekem azért nem fázika hasam hátam mert én ülve etetek.

Judy, huuu az jó sok idő :( Sajnálom, de meglásd gyorsan elrepül az idő, majd mi segítünk ebben. :)

Kata, olyan jó hogy megint itt vagy, nagyon hiányoztál ám! :)

Judy, Vicuska, Szilvi és minden leveszett bárányka ez nektek is szól!!!! gyertek ha tudtok, nagyon hiányoztok!!!!

madiani
 
 


sziasztok
Most értem haza.

Ani
Próbáltalak hívni,de sajna nem volt térerőd.Beugrottam,vittem a nyakikat,de pont elmentetek már.A képeket feltétlen hozom.Elég nehéz lefényképezni a nyakikat,vagy túl világos lesz,vagy homályos.
Örülök,hogy vikikéék órája is tetszik.

Anikó
Remélem minden rendben lesz Lili szemével!

Enikő
Hatalmasat nőtt a "pocid".Hát nem semmi :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Anna
Gratulálok Szofikához! Gyors felépülést és sok-sok tejcsit kívánok!

Enikő
Boldog névnapot kívánok!
Sokat nőtt a pocid 2 hét alatt. :D

Szilvi
Boldog szülinapot!
Remélem, mielőbb tudsz tudsz jönni közénk :wink: :D

Vikike
Nagyon szép a fiúk kuckója. A pocid tényleg sokat nőtt a tali óta. :wink: :D

Vicuska
Sajnálom, hogy nem úsztad meg az émelygést, de ez azt jelenti, hogy minden rendben van odabent :wink: pár hét, és elmúlik. Kitartás :wink:

Judy
Sajnálom, hogy egyedül maradsz a gyerkőcökkel. Biztos nem lesz könnyű :?

Kata
Megkiabálhattál volna a börzén, már rég találkoztunk :wink: :lol:

Vettünk pár ruhát, hálózsákot, kissapkát
Voltam érsebészeten, szerencsére gyógyszert nem kell szednem csak a kompressziós harisnyát írták fel
Diabetológusnál is jártam, a 180 g szénhidrát-os diétát kell betartanom :roll: jövő hét pénteken kell mennem hozzá újra, addig írnom kell, hogy mit és mikor eszek :evil:
bessy76
 
 



url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Sziasztok! Köszi a dícséreteket a szobára, nekem is annyira tetszik, szeretünk ott játszani :D . És még Gabiék szép órája milyen jól feldobja majd.

Gabi ne izgulj az alma miatt, Levinek is szokott lenni a kakijában igaz ő héjjastól eszi és azt szoktam látni benne, de ha megnyugtat akkor még mondom azt is, hogy mikor Levinek volt a hányásos hasmenéses betegsége akkor ugye voltunk gasztroenterológusnál és ezt mondtam neki is hogy a pl. a paradicsom héjja is bent szokott lenni a kakiban, erre azt mondta a dokinő, hogy ez nem gond. Úgyhogy nyugi, de ha mentek dokihoz is majd tanácsadásra legközelebb akkor kérdezd meg ott is. A nyakláncokról dobhatnál majd még képet mert lehet én is vennék.

Antám köszi, hogy elhoztad az órát, akkor majd összefutunk. Puszi Roninak!

Kata, a kiságy baldachinunk már megvolt Levinél is úgyhogy nem börzén vettük, de én is láttam ott :D . Nagyon tetszik Levinek az ágy még nappal is szokott ott fetrengeni, meg onnan nézi a mesét :D . Köszi a kuckó ötletet, mi is akartunk mindjárt keresek képet, hogy melyiket, de megnéztük élőben és nagyon gagyi volt, össze vissza állt pedig jó lett volna. Amit feltettél megnéztem köszi, csak azzal meg az a bajom, hogy szerintem Levi még pici hozzá és félek, hogy nem találna ki ha esetleg éjjel felsír, felébred, ha már nagyobb akkor tényleg szuper lenne mert a gyerekek szeretik a kuckókat. Na megkeresem melyiket akartuk neki, ez nyitott.

Enikő Boldog házassági évfordulót kívánok, szépek voltatok nagyon és hát az a zongorás kép nagyon jó, tetszik.
Júújj de izgi mindjárt szülni fogsz
:) .

Bocsi akinek nem írtam, azért puszi minden babának és mamának! Majd még jelentkezem.

Nst
vikike_
 
 


Vikcy,
köszi a szobaszámot, de este már nem néztem (és reggel sem), s a nővérnél kézrdezősködtem, de név alapján nem tudott segíteni.. :cry:
S mivel nem volt látogatási idő, nem nagyon erőszakoskodtam... majd a legközelebbi talin megkuksizom kis Szofikát is.
Téged is néztelek nst-n, 9.30 körül jártunk ott, de nem láttalak - persze lehet, hogy ott voltál, csak még annyira nem ismerlek. De majd veled is a legközelebbi talin talizunk :P

Bessy,
háááát, kitartás a diétához, még emlékszem rá, mennyire vacak :evil: . De tényleg ki lehet bírni és kordában is lehet tartani a kilókat vele :P :P

Anikó,
akkor talán most már javulni fog Lili szeme!!! Drukkolok!!! Lehet, nem is kellett volna magánrendelésre menned???!!

Gabi,
az órák ajándékban kellenének, ha elküldöd e-mailben hogy mi van, akkor lehet, hogy tudok is belőlük választani!!

Enikő,
hű, jó megnőtt ap ocid, és mennyivel lentebb van!!! nagyon szépek a képek!!!! és persze ti is!!
Vendég
 


Kata na ezt néztük ki Levinek, de mondom élőben nagyon gáz volt!
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00099058

Nati jó tornázást csütörtökre, aprópó próbáltad már az alkoholmentes sört tejserkentésre?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Utólag is Boldog névnapot,és boldog házassági évfordulót! :D
Nagyon szépek voltatok a nagy napon,és hatalmas a pocid :D !
Silvi!
Neked is Boldog szülinapot! :D
Anikó!
Reméljük ez a szemcsepp már használni fog Lilinek! :D
Vikike!
Nagyon szép a szoba,és Neked is hatalmas a pocakod! :D
Vicuska!
Kitartás,Vuk reméljük,hogy csak pár hétig tanyázik Nálatok :lol:
Judy!
Reméljük hamar elrepül ez az idő,és ahogy Ani is írta,majd Mi tartjuk Benned a lelket :lol:
Bessy!
Sajnálom a diétát,de Zorkára gondolj :wink: :)

Na,szóval voltam bent a suliba,hát egy kicsit ledöbbentek,amit meséltem,és azt mondták,jól tettem,hogy bementem! :)
Egy új fekete ford focus-ra kerültem,egy fiatal sráchoz,barátnőm is Nála van,és nagyon meg van elégedve! :D
Csütörtökön 10 re megyek vezetni! :D
Hoztam Nektek pár képet,bocs ha egy kicsit sok lesz :oops: :D
De muszály megmutatnom,hogy a fiaim,hogyan szeretik egymást :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


na most van időm talán kicsit többet is irni

Gabi: bocs, hogy nem hívtalak de nem voltunk túl sokáig a hétvégén a búcsúba. Annyira gagyi már az egész, viszont Lilinek vettünk egy tök jó virágot amit a babakocsira tudunk tenni. Annyit magyarázott neki olyan édi volt.

Andesz mekkora bunkó oktatód van remélem azóta már lecserélted, nem elég hogy egy csomó pénzzel lehúzzák az embert de még taplók is. Hát a mostani idő nem alkalmas a közös sétához, meg ilyen időben most nem szívesen viszem ki Lilit a szeme miatt. Nem akarom, hogy huzatot kapjon. Tudom nem rakhatom burokba de most inkább nem viszem ki

tnati
a magánrendelés kicsit bosszant mert most annyira nem vagyunk eleresztve de úgy voltam akkor vele, hogy nem érdekel csak legyen neki már végre jobb. Most meg idegesít, hogy kidobtam a pénzt az ablakon

viki: nagyon szép a gyerkőcök szobája annyira irigyellek érte. Mi egy nagyon szép albérletben lakunk és annyi ötletem lenne a gyerekszobát illetőleg de nem akarom a falakat kifurkálni
na majd a sajátunkba kiélem hajlamaimat.

bessy most néztem, mi lesz a lányotok neve. Képzeld a férjem már kiválasztotta a következő kislánya nevét Végh Zorka Szaffi lesz és a Zorkát fogjuk használni. (bár nem tudom ki mondta, neki, hogy szülni fogok) :lol: de amúgy lesz tesója a Lilikének

Nálunk a lakásban elég jó idő van nekünk van egy jó vastag hálózsákunk és vagy rugit adok rá és úgy a zsák vagy csak bodyt de akkor betakarom. Ha a zsák is rajta van akkor nem tudja lerugni magáról a takarót

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Ja Nati minden ok volt ortopédián ugye? Hamar sorra kerültetek?

Andesz majd mesélj milyen volt az új oktatóval a vezetés. Nagyon szépek a fiaid, úgy elérzékenyültem a képeken, már alig várom, hogy Andriska is megszülessen és bunyózzanak(persze jó értelemben) :D , de az még kicsit odébb lesz, bár olyan hamar megnőnek :( .

Bessy, Szilvi is hordott csini komressziós harisnyát :D , na az viszont jó, hogy akkor bogyeszt nem kell szedned. A diétához meg kitartás.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


na én is rakok fel képeket
andi GYÖNYÖRŰEK A FIÚK Kép Kép Kép Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Csuszka nagyon szép kislányod van és milyen jó húrkás a combikója, dögönyözni való :D .
Köszi a dícséretet gyerekszobát illetően. Építkeztek vagy panelt vennétek? Amúgy én is alig vártam már, hogy gyerekszobát csinosítsak :D , de még a mai napig szoktam valami újat kitalálni, van egy csomó ötletem, csak idő meg pénz kéne megvalósítani :roll: .

Na asszem mára elbúcsúzom mennem kéne vasalni mert akkor csak gyűlni fog. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Lányok
Köszi a bíztatást :wink:

Andesz
Nagyon szépek a fiaid. Látszik, hogy nagyon szeretik egymást :D
Örülök, hogy sikerült egy normális oktatót találnod

Csuszka
Nagyon szép a kislányod! Örülök, hogy lesz majd druszája a csajszimnak :wink: :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Oh, Gabi nagyon sajnálom :( Jövőhéten?

Bessy, sajnálom a diétát, de hidd el ez még mindig jobb mint ha gyógyszerezni is kéne magad (apucimnak az is kell sajna)

Vikikém viszem majd az órát, de nem tudom igérni hogy mikor. :(

Andesz, nagyon örülök hogy váltottál oktatót, hidd el szupi lesz a vezetés. Tündériek a fiúk, látszik hogy imádják egymást.

Anikó, gyönyörű a kislányotok. És apácskádnak mondtad már hogy ha szülsz is nem biztos hogy kislány lesz megint ;) Csak viccelődőm ám. :) Remélem minden rendbe lesz Lili szemével és lehetőleg minnél elöbb.

madiani
 
 


"és nagyon jó látni ahogy ez az anya örülni tud a gyermekének"

ez a szöveg volt a videó fölé írva amit Anikó linkelt be. Kérdem én: melyik anya nem "tud" örülni a gyermekének? :shock:
Na mindegy, amúgy a film nagyon jó volt.

madiani
 
 


ja én nem tudtam hirtelen örülni neki vagyis nemtudom mi volt akkor velem de mondta is a dokim, hogy nem látszom valami nagyon boldognak. Ja persze mert vasárnap este 22 körül mentünk be a kórházba és másnap délután 15:25 kor lett meg Lilike és nem aludtam és nem is ettem egész nap semmit. ugyhogy én akkor már annyira nem voltam magamnál, hogy dadogtam a szülőágyon a fáradságtól és az éhségtől :oops: :oops: :oops: :oops:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Anikó, nagyon sajnálom hogy ilyen hosszú ideig vajudtál. Remélem a kistesónál már sokkal könnyebb lesz. Persze, igazad van. Nem tudthatom hogy ha az ember egy napig szenved akkor mit érez. Gondolom azért örültél, csak a többi gyötrelem erősebb volt. Ne haragudj nem akartalak megbántani, csak mindig magamból indulok ki (nekem nagyon gyors szülésem volt)

madiani
 
 


jaj ne viccelj már dehogy sértődtem meg sőt majd egyszer leírom a szülésemet tapicskoltunk a férjemmel a magzatvízben hogy ez vajon mi lehet??? :lol: :lol:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 





Sziasztok!

Ani!Ezek a képek világbajnokok!! :lol: :lol: :lol:

Anikó!Na,mostmár reméljük minden oké lesz Lili szemével! :wink:
Sajnálom,hogy hosszú vajúdásod volt,anyukám 24 órát szenvedett,hát szegény ő sem volt már igazán magánál a végén. :?
Nekem is tetszett a videó! :)
Jók a képek!Helyesek vagytok! :)

Andesz!Örülök,hogy sikerült oktatót váltani,nem stresszelsz amikor autóba űlsz,és így biztos jól is fog menni a vezetés!
Nagyon helyesek a fiúk! :D

Bessy!Sajnálom,hogy diétázni meg harisnyázni kell,dehát ahogy a lányok is írták,tényleg ez nég mindíg jobb,mint a gyógyszer.Fel a fejjel! :wink:

Enikő!Tényleg nőtt a hasad!Nekem is csak a túlhordás miatt voltak + UH-ok,meg egy csomó NST,flowmetria,stb...
Vendég
 


Ani,
ez nagyon tuti!!!! Hihetetlen, hogy tudnak grimaszolni!!!!

Anikó,
nagyon cuki a kislányod!!! Várjuk a születéstörténetet!!! Nem lehetett könnyű ilyen sokáig vajúdni...

Andesz,
mennyire édesek a fiúk!!! Ilynkor arra gondolok, hogy milyen jó ilyen nagy korkülünbség, de az még annnnnnyiiiiraaa messze lenne :shock: :shock:

Gabi,
édesek a fiúk együtt!!!! És Noel is milyen kerek arcocskájú lett :P :P :P

Vikike,
köszi, szerencsére az ortopédián minden rendben volt, a doki szerint az izmai sem kötöttek (háziorvos szerint azok :shock: ). Hamar sorra is kerültünk, aztán mentünk át a szülészetre képeket osztogatni :P :P jó volt megint ott járni :wink: nekem hiányzik!!! Olyan sokat voltunk ott :wink:

Hogy az alkoholmentes sört próbáltam-e??? Naponta iszok egy barna maláta italt (alkoholments barna sör), van hogy sima alkoholmenteset is, már végigpróbáltam az összes mellszívót (medela kézi, avent kézi, medela kölcsönzős gépi, majd sima gépi), iszom a változatos teákat, makrobiotikus turmixot is eszek, s most az ucccsó esélyt a méregdrága more milk nevezetű kapszulának adtam... :shock: Kb ugyanannyi tejcsim van tőle mint eddig, de sebaj, csak maradjon is ennyi, hogy Bencus továbbra is tudjon szopizni is!!!!
Viszont az nagyon jóóóóó, hogy ennyi előtejed van!!! (nekem semmi sem volt :shock: ).
Ja és már több homeós bogyót is kipróbáltam, az utrica jó, mirigyes lesz tőle a cickóm :oops: :shock:
Levi is szopizott egy ideig, nem? De arra emlékszem, hogy Te is sokat próbálkoztál, reméljük, most simán fog menni, s talán még Levi is néha rácuppan :P :P milyen furi lenne, nem???? :shock:

Tündi,
már most szabin vagy???? Merre jársz???? Nálad mi volt a gond a tejcsivel? Úgy vettem ki a szavaidból, hogy Barnika is kapott anno tápit.

Én már elfogadtam ezt a helyzetet, csak maradjon is így!!! (vagy javuljon :P ). Lehet, hogy lesz anyatej, csak nem akarom elszólni magam, mert a védőnő már4-5 hete intézi, és hát ez egy oooooooolllllllllllllyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaan bonyolult dolog itt nálunk :oops: :shock: :oops: :shock: . No de majd meglátjuk!!!!
Vendég
 


Judy!Sajnálom,hogy el kellett mennie a férjednek,nagyon rossz lehet nélküle! :(
Az én férjem 8 évvel ezelőtt dolgozott a németeknél fél évig,húú,hát nagyon car volt! :(
Hogy van Bazsi?
Vendég
 


Nati te aztán tényleg mindent megtettél a cél érdekében,nagyon ügyes vagy!!Még anyatej is lesz,ez szupi!Jóó sok vizsgálattal jár,már 4-5 hete tart?? :shock:
Ilyenkor mindíg az jut eszembe,hogy a dédanyáink vagy talán még nagyanyáink is egymásnak adták a gyerekeiket,és már szopiztatták is,ha valakinek kevés volt a tejcije! :lol: :lol:
Jó,persze tudom,hogy ma már ennek szigorú szabályai vannak.Én sem hiszem,hogy csak úgy odaadtam volna Martinkát a szomszédasszonynak,hogy szopiztassa meg. :shock: :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?