Új privát üzeneted érkezett!

Krisztina :sajnos az a baj ha megmondjuk neki elfogja hagyni magát teljesen és a dokinő mondta hogy mivel nem sok van neki hátra ezt tanácsolja.Amikor bekerült teljesen elhagyta magát most hogy hazaengedik 10 nap után egyre jobban van tegnap már magába evett.Mondtam én is anyunak jobb lenne megmondani de félünk hogy akkor teljesen feladja.Bár ha fájdalmai lesznek nem tudom mihez kezdünk mert végülis szoc gondozoit végeztem adtam már inzulint de neki nem mernék semmit beadni meg ennek 10 éve azóta csak a gyerekekkel vagyok.
ibolya5
 
 


Sziasztok!

Most csak egy kicsit vagyok, adósságot törleszteni jöttem.
Néhány kép a lagziról, ahol voltunk.
Most látom, hogy mekkora darab vagyok... :shock: Na, ezért nem csinálok én magamról több képet a terhesség végig...

Kép barátokkal - bal szélén vagyunk mi

Kép Csenge és a csokor eldobása

Kép csajok

Remélem, tudok még jönni ma.
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, de hiszen csini kismama vagy... :wink: :wink: :wink:

Akit érint a pneumo-oltás:
http://www.szakrendelo.hu/news.phtml?ne ... _type=NEWS
csipisz
 
 

 
 

SZIASZTOK. autós bébiételmelegitőről van valakinek infója?,sokáig melegit?használtatok már ilyet?
ibolya5
 
 


Szia Ibolya, én anno akartam venni, de meggondoltam magamat, amikor láttam hogy 20percig melegíti a kaját... :evil: ezt nem tudnám a gyerekhez igazítani. :lol:
csipisz
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:08-kor.
Vendég
 


Kriszta, ezt én miért nem láttam eddig??????? :evil: :evil: :evil: ez igazán jónak tűnik.

Gyakrabban kellene a brendonba járnom :lol:
csipisz
 
 


Sziasztok már néztem a brendon oldalán de állitólag sokáig melegit,azért kérdeztelek benneteket,használtatok-e már ilyet?De sajnos muszáj lessz vennem mert máshogy nem tudok ,kimozdulni Erikkel.
ibolya5
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:08-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:08-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:09-kor.
Vendég
 


Kriszti ez jónak tünik de vajon a gyakorlatban milyen?Lehet furán néztek rám, de én a brendonba nem szeretek vásárolni , olyan furák az eladók semmit nem lehet nyugodtan megnézni .Nem szimpi az üzlet pedig jók a termékei de ezentúl megnézem neten és és ugy megyek be.vagyis nyiregyen nekem furcsák lehet máshol másak az eladók.
ibolya5
 
 


Kérdezni akartam használtok pampers pelust?Kaptam kuponokat de én liberót használok ha valaki kéri szivesen elküldöm név cim privátba és még ma megy szoros a határidő szep30 ig érvényes.
ibolya5
 
 


KRISZTI.:dm-es bababonuszba beléptél már?Mert ha a c&a vásárolsz adnak hozzá kupont amit 50% kedvezményre jogosit gyerekruhavásárlásnál de csak 92 méretig.Én a mult hónapban léptem be és adtak két kupont ami meghatározott időben váltható be.
ibolya5
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:09-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:33-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:33-kor.
20150601134430
 
 


bocsi, ezt nem ide szántam ............... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:33-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:09-kor.
Vendég
 


:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:09-kor.
Vendég
 


Jól elapróztátok ma. :D

Köszi a dícséreteket, de azért én látom, amit látok. Persze Robi is azt mondja, hogy nem kövér vagyok, csak terhes. De hát majd néhány hónap múlva lemegy, remélem. :)
Azért is érintett érzékenyen, mert Csenge pont tegnap nézte anyósoméknál az esküvői dvd-nket, és hát ott azért jópár kg-val kevesebb voltam... De majd teszek róla, hogy változzon a helyzet, ha itt az ideje.

Kriszti, köszi, pont ma nyomtattam ki innen egy csomó Bambis képet, Csenge lelkesen színezte. Mármint összefirkálta zsírkrétával, és büszkén mutatta, hogy milyen szépen kiszínezte. :D
Látom, Bori is kis házias. Csenge is ilyen, mindenben szívesen segít, főleg, ha víz is van benne...
Tegnap pl. Robi lapátolta a földet az udvaron, odament, és megkérdezte, hogy "apa, segítsek valamit?". Azt hittem, megzabálom. :lol:

Ételmelegítőt én soha nem használtam. Csenge sem szereti melegen a kaját, alig lehet neki egy kicsit megmelegíteni, mert rögtön reklamál. Korábban is jobban szerette langyosan.
Lehet, hogy hülyeséget mondok, mert ilyet sem használtunk, de ezek a cumisüveg tartók nem tartják a hőt valamennyire? Vagy az csak arra való, hogy ha esetleg kifolyik a folyadék, akkor ne a táskába folyjon?

Mi is Liberot használunk. Az elején Csengénél használtam Pamperst, de úgy jártam, mint Viki, és váltottunk. Néha veszek Huggies-t (ha akciós), nekünk az is bevált. Most Liberoból vásároltam be néhány csomagot, az elején úgyis nagyon fog fogyni.
Vendég
 


Bettinah.: TARTJA A HŐT A CUMISÜVEG TERMOSZ DE NEM TUDOM BÉBIÉTELNÉL EZ HOGYAN OLDHATÓ MEG.FORRÓSITSAM FÖL ÉS MIELÖTT FÖLAKAROM HASZNÁLNI VEGYEM KI?NA MAJD MEGLÁTOM MERT A TÁPSZERHEZ A VIZET TERMOSZBA TESZEM ÉS AZ MÉG ESTE IS MELEG. ERIK MEG ELÉG MELEGEN ESZI K MINDENT MÉG A BÉBIDESSSZERTET IS MELEGITNEM KELL.
ibolya5
 
 


Sziasztok Lányok!

Gondolom már mindenki alszik... csak Én vagyok aki ilyenkor ír.

Sikerült olvasgatnom egy picit, hogy miről írtatok! S ennek úgy örülök...

:D

Viki! micsoda nagy fiú lett már Lacko...szinte el sem hiszem, nemrég volt pocaklakó s most meg már vagány kispasi! Nagyon cuki!

Buci! Andris babának tetszik a baba-mama masszázs? Mesélj róla...Valószínű, hogy a fogzás idején ébrednek vísitva a picik.

Csipisz! El sem hiszem, hogy már Peti baba mekkora... nagyon édes picur!

Zsuzsi! Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Neked egy kicsit megkésve..elnézést

Ibolya! Nekünk is volt olyan időszak, hogy a tápszert nem akarta Ruben elfogadni. Szerintem már megunta az ízét s a gyermekorvos doktornővel közösen tápszert váltottunk...először azt sem igazán akarta...de ez az átmeneti állapot megszünt...Én azt használom most is esti kakaó alapnak...túrórudit Ruben most kapott 1-2 hete először...

Bettina! Hogy érzi magát a kis pocaklakó Zselyke...nagyon aranyos neve lesz...nekem nagyon tetszik. Csenge várja már a picit? Nagyon édes kismami vagy a képeken....

Kíraanya! Kíra abban a kis sapiban tiszta cuki..s hogy nevet...Ő nem szedi ki a láncot a nyakából?Nekem Ruben még az enyémből is kiveszi :)

Bejcsi! Hogy érzed magad? Olvastam, hogy nagyobb melltartó kell...ez így van...amikor terhes voltam olyan érzésem volt mint akinek gyönyörű szilikon cicije van...( viccelődtünk ezen akkor sokat) de elmúlt... :twisted:

Krisztina! Először azt hittem, hogy a kis cuki Bori nálunk takarít..nekünk is van ugyanilyen járólapunk... :D nagyon édes!
Gratulálok Orsi baba fogához!
Nekem Ruben biztos "megfürödne" a felmosóvízben... :(
A Korzó lift ma odazárt majdnem babakocsistul...hát nem tudom...mit mondjak...a tervezőről.

Szülinapi képek vannak csak még a gépen...nincs időm feltölteni..de hozok amint tudok.


Én szinte csak a Brendonban vásárolok meg mindent, Nekem még nem volt gond soha...


A Kolping babahotelnek mindig vannak kedvezményei a múltkor amikor felhívtam az volt a kedvezmény hogyha viszem anyósomat akkor neki félár... :shock: ...nem mentünk...de nem anyósom miatt( Szupi anyósom van/szerintem/ és mégszuperebb anyukám)...de azért jó lenne most más vmilyen kedvezmény :D

Dorkamama? Zsuzsi?

Lányok elnézést kérek ha valakit kihagytam s nem tudtam reagálni mindenre!

Puszi Mindenkinek!

Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:33-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok!

Elköszönni jöttem. Két manó mellett nem győzöm az iramot. Sokan vannak újak is, és örülök neki, hogy pezseg a topic. A teljes igazsághoz tartozik, hogy van egy másik csapat, akikkel régebben fórumozok és most annyi fér az időmbe, hogy ne maradjak le tőlük. Minden baba nőjjön nagyra, kismamiknak gyors és könnyű szülést és sok sok tejcsit! Betti, leginkább neked, hiszen Te már nagyon végén vagy.
Minden jót nektek és a babáknak is!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Szia dorkamama, kár, hogy itt hagysz minket, de érthető hogy két kis nyüzsi mellett nem sok időd marad.
Nektek is minden jót!
csipisz
 
 


Mire jövök???!!! :(

Anita, sajnálom, hogy így döntöttél, de megértem, hogy kevés az időd, és inkább a gyerkőcökkel vagy.
De azért remélem, nem végleges a búcsú, és ha lesz egy kis időd, azért néha írsz magatokról, mert mindig szívesen hallunk Rólatok. És ha nem is tudsz reagálni a dolgokra, az sem baj. Egy-egy képet azért dobj majd fel magatokról, hogy lássuk, hogyan nőnek a gyerkőcök.
Vendég
 


sziasztok hát itt hétvégén nagyon kihalt a fórum,valakinek valami fogyókúra ötlete?
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:34-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:10-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:10-kor.
Vendég
 


Sziasztok Lányok, szeretnék csatlakozni a fórumotokhoz és máris egy kérdéssel fordulok hozzátok. Van valakinek tapasztalata a babaúszásról?
Válaszotokat előre is köszönöm!
mesi25
 
 


sziasztok!
én itt vagyok :) tényleg gyönyörű ez az idő :mrgreen:

Kriszti: túl vagyunk a 3 hónapos szurin, semmi gondunk nem volt. Mégcsak nem is sírt Andris, egy hangja sem volt.
Viszont most ez a szájpenész nem hagy minket, pedig főzöm a kis cumikat. Múltkor elmúlt, de most a kis nyelvén látom a fehér foltokat. Továbbra is kapja a rózsamézet, de nem tudom elég e. Enni sem eszik annyit, ma reggel is csak 100-at evett, pedig reggelente 150-160 gramm szokott lenni az adagja, és kiköpdöste a cicit. Nem tudom mit csináljak...

Dorkamama: mi még nem "találkoztunk" itt a fórumon, de én is szeretném ha nem hagynál itt minket. Írj amikor egy kis időd van...ha jól tudom Te is Debrecenben szültél (én is), kíváncsi lennék a tapasztalaidra, ha gondolod pü-ben...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


szia Mesi!

Üdv. köztünk, mesélj magadról, mekkora a babád?
Csinálj vonalzót :D :wink:
Babaúszás témában én nem tudok hozzászólni, mi nem megyünk, nekem nem annyira szimpi a dolog.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Szia, a pici lány 4 és fél hónapos és ő Mesi. Engem Zsuzsának hívnak, ő az első babánk. Már régóta készülök csatlakozni, csak eddig még nem volt időm leülni.
A vonalzó kész, csak nem tudom miért, de nem sikerül beillesztenem.
A babaúszás igazából a babatársaság kedvéért vonz. A védőnőnk nagyon negatívan nyilatkozott, a barátnőm Bpesten jár, ők nagyon pozitívan.
Gondolkodtam a baba - mama tornán is, csak oda még kicsik vagyunk.[/img]
mesi25
 
 


Zsuzsa, úgy kell a vonalzót, hogy az emailben kapott PHPBB kód-ot be kell másolni itt a profilodban az aláíráshoz.
úGyere velünk baba-mama masszázs és jógára a Krúdy házba. Csipisszel és Desvikivel most készülünk először csütörtökön 15:00 ra. Ezt 6 hetes kortól már ajánlják a babáknak. Én voltam megnézni és olyan picik vannak mint a mi babáink, úgyhogy nyugodtan hozhatod. Jól el leszünk ott együtt :wink: mit szólsz?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


sziasztok.:itt esik az eső, nállatok nyiregyházán mi újság?Erik már jól van eszik rendesen, apu sajnos változatlan,péntekig maradhat ott aztán átviszik Mátészalkára 10 napra és onnan hazaadják .Változó az állapota mert van ugy hogy nagyon jól van ,de másnap visszaesik.A vonalzó nekem is kész de nem engedi a gép föltenni nem irja a g betünél lévő zárójelet csak g betüt tesz oda,.nekünk fogacska még mindig nincs,sajnos mert igy nyüglödik csak.Kriszti kérdezni akartam a C&A volt ma eszembe ha megyünk nyiregyre benézek én is,na meg a brendonba de elöre megnézem mit akarok .
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:34-kor.
20150601134430
 
 


Szia, Viki igen én szeretnék fogyni mert 75 kg lettem az 56 ról.,és ha nem eszek semmit akkor is hizok eleinte mig volt tejem azért nem akartam mostmeg már zavar semmi nem jön rám.
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:35-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:10-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:37-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Kriszta, mi is túl vagyunk az oltáson, szerencsére nem volt semmi gond, csak egy pillanatnyi felsírás volt a szurinál.
ugye kisfiú ruhák is vannak a C&A-ban? mert akárhová megyek, mindenütt kislány szerkók tömkelege... :twisted: a múlkor a Tescoban szinte semmi sem volt, bár egy őszi kabátot sikerült vennem Petinek, persze leértékelve. :D

Mesi25i Zsuzsa, üdv köztünk, gyere gyakran és írj magadról, na meg várunk fotókat is. :wink: :wink: :wink: Ja és gyere te is velünk a baba-mama tornára, ha van kedvetek. a babaúszásra mi sem megyünk, valahogy nem vonz a dolog. Már csak azért sem, mert most már kint is hűvös az idő.
csipisz
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:10-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:11-kor.
Vendég
 


Kriszti: jók nagyon a rucik :) :wink: mi is voltunk a cunda- ban, harisnyát, zoknit, kis cipőt vettünk mi is.Tényleg sok jó cucc van.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Kriszti:NAGYON TETSZENEK A RUHÁK !!! Viki :a cim ment ,tornázni még nem igazán megy mert fáj a varratom máig föleg ilyen időben.
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:37-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm a kedves fogadtatást és a gyors reagálást. A tornához csatlakoznánk, ezen a héten sajnos már családi programunk van, de a későbbiekben szívesen mennénk.
Kriszta én már 29-én otthon voltam, így nem találkozhattunk, 25-én szültem, Kornafeld doktornál.
A Malomkertben az Ady Endre utcán lakunk, mi is a belvárosban vagy itt a környéken szoktunk sétálni.
35 éves vagyok, Nyh-án dolgozom.
Remélem mindent leírtam, de szívesen válaszolok,ha még van kérdésetek.
A vonalzó sehogy sem akar megjelenni, de még próbálkozom!
Zsuzsa
mesi25
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?