Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Röné!Gratulálok a kisbabád érkezéséhez!!Sok boldogságot kívánok!!


Nati!Potyogtak a könnyeim,amikor Bencus születését olvastam,csodálatos volt!!!

Minden kis betegeskedőnek jobbulást!!! :( Nagyon sajnálom őket!!

Tündi!Felújítás elkezdődött már?

Teáztatás
:én nem teáztattam Martinkát,csak a cici volt.

Sudocrem
:Annáékkal ellentétben nekünk csak az vált be amikor popsigondok voltak,pedig mindenféle kencét kipróbáltunk.

A fürdetőt is szerettük,sőt,mi a durva ekcéma miatt nem is használhattunk mást.

Igazából szerintem mindent végig kell próbálni,mindenkinek más válik be.

Sűrű lesz a hétvégénk,úgyhogy nem hiszem,hogy jövök.Majd azért bekukkantok,hátha kibújik Szofika! :wink: :D

Szép hétvégét mindenkinek!:D :D
Vendég
 


Jó estét!

Eltelet egy hónap.... íme az új táblik:
(mindenki kikerült belőle aki augusztus 12-e óta nem jelentkezett, nincs kívétel, Röné és Szilvi is, mert úgye nem tudthatom kinek milyen oka van hogy nem tudott jönni, lehet hogy pl. Zsuzsó, vagy bárki más, is jó indokot tudna mondani. Amint újra jelentkeznek azonnal vissza kerülnek!!!)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

madiani
 
 


Alíz, mi a fürdetőt úgy használjuk mint Anikóék, kezünkbe szétkenjük mint a szappant majd bele a vízbe, így nem lesz darabos. Viszont több embertől is hallottam már hogy fürcsi elött bekenik vele a babót. Roni szemöldökénél szokott lenni kis ekcémás elváltozás, oda szoktam kenni egy kis fürcsikrémet na meg a hajlatokba popóra. Amúgy mi is használunk már niveát és gabit is. Cserélgetni szoktam :) Ez a mérleges dolog új nekem.

Ildi, mi se teáztatunk, nekünk is, a védőnő azt mondta hogy ha már mindenképp adunk neki mást a cicin kívül akkor az felforralt víz legyen.

Sudocrem: nekünk bevált. Párszor volt piros a popója, akkor azzal kentem és 1 napon belül rendbe is hozta. Mi ajándékba kaptunk egy oriási tégellyel, de tényleg elég drága. Amúgy a gyógyszertárira esküszöm, olcsó és jó. Igaza van Alexának, próbálgatni kell, kinek mi a jó, minden babának más a bőre. Mi a popsitörlővel vagyunk úgy hogy kipróbálok mindent, igaz a bőre nem érzékeny egyikre se, de nekem csak a nivea vált be. Rohadt drága, de imádom (most akciós a tecsóba 1418 Ft-ért 3 csomag) Ja és a pelust is folyton próbálgatom, de csak visszatérek mindig a liberóhoz.

Anna, :) :D drukkolok hogy a kis "boszid" minnél elöbb jöjjön világra és anyucikáját ne kínozza nagyon meg míg kibújik.

Alexa, nagyon jó szórakozást a hétvégére (biztos sokan köszöntenek meg).

madiani
 
 

 
 


Sziasztok,

Hát igen mindenkinek más vált be!
Nálunk pedig pont a Sudo okozott gondot, mindig piros volt Panna popija, ha azt használtuk! Próbálgatni kell mindenfélét!

Ani,
Én is a nivea popsitörlőt szeretem. Most is azt vettem a kis boszinak! Most, hogy a Panna már nagyobb nem azt használtuk, de a kicsinek nagyon vigyázni kell a bőrére!

Alexa,
Ha ekcémás a baba tényleg a patikafürdető a legjobb! Szerencsére nálam egyik gyerkőcnél sem volt ilyen gond!

Na jó éjt!
Puszi
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!
Röné!
Hatalmas gratula a kisbabádhoz!!! :D :D :D
Lányok,valószínű tudok szerezni libero pelust,beszerzési áron,majd pontossan megírom,hogy mennyiért,mert ezt még nem tudom!De jóval olcsobban :D
Nagyon nagyon fos napom volt :cry: :cry: :cry: Patrikot is orvoshoz kellett vinnem,reggel felhívtam az oktatót,hogy nem megyek a gyerekek miatt,a válasz:Oldjam meg,és menjek :twisted: :twisted: :twisted:
Hát a bőgést nem bírtam abbahagyni :cry: :cry: :cry: ,rohantam a gyerekkel az orvoshoz,onnan meg be Fehérvárra!
Gondolhatjátok milyen állapotban voltam,egyfojtában mérgelődött az oktató,hogy nem figyelek!!!Dehát hogyan bírtam volna oda koncentrálni,mikor itt hagytam a beteg gyerekeimet :roll: :cry: :twisted:
Ja a pláne,hogy közben megjött,ugyhogy még azon is paráztam,hogy ne áztassak mindent ott el,mert nem tudtam wc-re menni :(
Na szóval,még mindíg elég padlón vagyok,próbálom majd összeszedni magam,de az biztos,hogy nem megyek többet,ehhez az oktatóhoz,és így utólag szidom magam,hogy egyátalán ma elmentem :(
Köszönjük a gyógypuszikat,Bencus már jobban van,és Patrikom is "csak "taknyi inkább!
Bocsi,hogy ennyit panaszkodtam,és nem is írtam senkinek :oops: :oops: :oops: !
Jó éjt Mindenkinek!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz,
nagyon sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok!!!! Remélem a hétvégén kicsit nyugi lesz, talán lesz segítséged és akkor hétfőre már neked is süt a nap!!!!!
Ez az oktató egy ááááááááálllat!!!
Jobbulást a gyerkőcöknek!!!

Vikike,
nem tudom, hány éves korig lehet jönni, de szerintem jöhet Levike is. a honlap cím: www.mybabyfitness.hu

Röne,
gratulálok kisbabátokhoz, sok tejcsit és egészséget kíávnok!!

Vikcy,
mi volt uh-n? MInden rendben?

Orsi,
nem ma mentetek haza? Mielőbbi összeszokást kívánok, s majd gyere, ha tudsz!

Ani,
hát tényleg furi lesz a srácokkal együtt tornázni :wink: , de már nagyon várom!!!

Enikő,
boldog évfordulót!!!

Anna,
vigyázz magadra!!! drukkolok, hogy mielőbb kibújjon a kis boszi!!!

Judy,
Bazsi jobban van??? vagy többen is elkaptátok??

Alexa,
kellemes ünneplést, vasárnap lehet hogy hívlak!! :wink:

Anikó,
nagyon helyes kislányod van!!!
Vendég
 


Köszönöm a születéstörténéses reagálásokat, nagyon jól estek! Én is újra olvastam ma és nekem is potyogtak a könnyeim, miközben Manócska az ölemben volt :wink: úgy imádom, olyan fincsi, pihi, puha édes kis csöppség!!!

jó éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Vikike, Ani
Köszi a tippet, elmegyünk oda körülnézni. A babának szeretnénk majd a kiságy köré a falra ragasztani ilyen figurákat. A Micimacis külön jó, mert imádom :lol: :lol:

Andesz
Sajnálom a szar napokat. Remélem hamar kilábaltok. A fiúknak továbbra is jobbulást kívánok! :wink: Az oktató elég nagy bunkó lehet :evil: könnyen át lehet menni máshoz?

Röné
Gratulálok a kisbabádhoz! Sok boldogságot kívánok! :D

Anna
Anyukádnak jobbulást kívánok! Remélem Szofika kibújik a hétvégén nagyon szorítok nektek :wink: :D

Képzeljétek mennem kell diabetológiára, mert pont határérték lett a cukrom(7,8 ) :evil: és érsebészetre is a lábam miatt, Gabi mondta nekem a talin, hogy nem jó, hogy aszimetrikus a két lábam, hát, tényleg...
A baba jól van, már 890 gramm, BPD 61mm, Fl 46mm
bessy76
 
 


Jó reggelt,

Röné,

HATALMAS GRATULA DANI BABÁHOZ! :lol: :lol: :lol:

Nati,

Nagyon szép volt a szüléstörténeted. Ilyenkor mindig eszembe jut amikor a fiuk születtek, milyen csodálatos is volt. :lol: :lol: :lol:

Vikcy,

Mi volt uh-on????????? :?: :?: :?:

Andesz,

Sajnálom, hogy ilyen szar napod volt. Pihizz és relaxálj a hétvégén.Fiuknak jobbulást kívánok.
Az oktatód meg egy szívtelen barom, jól teszed, hogy nem mész hozzá többet. :evil: :evil:

Bessy,

Sajnálom a cukrod, de meglátod diétával szépen karban lehet tartani.

Anna,

Úgy látom kis boszikád nagyon jól érzi magát odabent. :lol: :lol:

Enikő,

BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!

Alexa,

Jó szórakozást hétvégére. :lol: :lol: :lol:

Bazsi már jobban van, láztalan, kedd du-án viszem vissza a dokihoz. A torka krepált be.
Eddig senki nem kapta el, remélem nem is fogja.

Hétfőtől egyedülálló anya leszek. :cry: :cry: :cry:
Párom felköltözik Tatabányára munkásszállóra, így tud 12 órázni, különben nem fogjuk tudni behozni a mínuszokat. Hétvégére jön csak haza.

Más,

Megvan valakinek az eredeti Milne Micimackója??????
Kellene Bazsinak, mert olvasmánynaplót kell csinálnia belőle.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Andesz, nagyon sajnálom, hogy ilyen szar napod volt, remélem most hétvégén már nyugisabb. Hát ez az oktató mekkor tirpák, van ennek gyereke? Pont javasolni akartam, hogy váltsd le, de látom így döntöttél. Jobbulást a csemetéknek továbbra is!

Alexa lehet én is megyek holnap börzére, de nem ígérem. Próbálkoztok már a nagy ágyon alvással? Levi kapott új ágyat(ikeás, nagyon jó) ami volt meg visszaszereltük kisággyá, már készen áll Andris fogadására :D . Majd teszek képet az ágyról ha nem felejtem el.

Judy hát nem akkor nem lesz egyszerű most neked :( , gondolom nagyon fog hiányozni apa. Én is most egyedül vagyok, mert sok a meló a cégnél és hétfőig kész kell legyenek, tegnap is éjjel kettőkor jött haza, ma is be kellett menni és valszeg késő este jön haza, úgyhogy fuccs a hétvégének, remélem holnap már nem kell mennie.

Anna, drukkolok, hogy a kis Szofika most már kibújjon, én is mindig fellépek b.netre, hogy lecsekkoljam hogy áll a helyzet :D .

Nati köszi az infót majd felhívom őket!
Szerintem te 5-ös voltál fogalmazásból :roll: , vagy csak szívből jött igaz :wink: ? Milyen tápszert kaptatok? Nekünk anno Nutrilont írtak fel, nagyon szerette Levi, csak az a baj, hogy a baba 6 hónapos koráig van rá támogatás, mármint a tápszerre.

Sudocrem: nekünk is nagyon bevállt, tényleg drága, de nekünk van egézségkártyánk és arra szoktuk venni, most is egy csomó mindent arra vettem meg( tena bugyi, tena betét, bepanthen kenőcs, baba alá a pelenkázó alátét ami felfogja a pisit, gyógyszertárit veszek, mert az olcsó és teljesen jó.
Fürdetőkrém: én el voltam vele, nem oldottuk fel vízzel hanem rögtön Levi testére kentük és utána mostuk le vízzel mint a tusfürdőt. Bár aztán olyat is csináltunk, hogy kiürült tusfürdős flakonba oldottunk fel vízzel kenőcsöt és csak kinyomtuk belőle nem kellett szarakodni :D .

Csuszka tőlem kérdezted, hogy nehezen lett e meg Levi?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Ja Judy nekünk nincs meg az eredeti Micimackó sajnos!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk:

Röné, Tiszta szívből gratulálok kisfiatok érkezéséhez, jó egészséget, gyors felépülést és rengeteg tejcit kívánunk!!!

Jövő héten megpróbálok visszazökkenni közétek, nagyon zsúfolt hetünk van/volt!
Vendég
 


Anna, Enikő! Most rajtatok a topic szeme! Drukkolok nektek!!! De főleg Annának, elvileg ő most a soros, bár Dani is előbb jött. Ki tudja, de azért Vikcy csak nem előzi be! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát lányok az ultrahangon most sem derült ki hogy Bence vagy Fanni a pocaklakó.
De már nem egész egy hónap múlva megtudjuk.
Már várom nagyon.
Chrissy nem szeretnék senkit beelőzni.Bár a doki azt mondta hogy három kiló körül van most! :oops: Kiváncsi leszek.
Csak azt furcsáltam hogy a pocija meg a combcsontja nem nőtt két hét alatt semmit.Az szerintetek nem baj?
Bpd:93
Ofd:97
Has:92
Femur:66
Placenta:1st.

Röné gratulálok A pici babó érkezéséhez!!

Tegnap voltunk lakodalomban.Én nagyon jól birtam.Táncoltam is de a mi kis manónknak ez meg sem kottyant.
(nem folyott el a magzatvíz a menyasszony táncnál.)hihi

Orsiék valószinü hétfőn jöhetnek haza.Majd jön és elmeséli mi volt velük!Jól vannak és sok a tejcsi. :lol:
Szofika:Hajrá!!! ma van a napja hogy kibujjon a manócska.Ezek a csajok mind tovább bent maradnak???

Nati nagyon tetszett a szüléstörténeted.Nagyon szépen irtad le.

Hétfőn megyek első NSTre. :lol:
Olyan izgi mert egyre gyorsabban megy az idő.
Bevallom nektek kicsit félek is ám. :(
De hát könnyű és gyors szülésem lesz majd.Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz.
Most megyek majd még este bekukkantok hogy Szofika kibujt e. :lol:



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Anna??? Még 2in1?

Hol vagytok csajok? :( Vicuska? Kata? Tand? (milyen helyezést ért el Gréti?) Adjatok magatokról életjelet kérlek, tudom hogy hétvége van, ez a családé, de holnap feltétlen kuksizzatok be!

Andesz, amint tudsz biztosat a pelusról kérlek írj! Ez az oktató egy fasz, hagyd ott a fenébe. :( Elösszőr is érzéketlen tuskó, másodszor hogy gondolta hogy így tudsz koncentrálni? Aztán nehogy emiatt menjen el a kedved az egésztől! Nyugodtan panaszkodj, azért vagyunk hogy meghallgassuk egymás baját.

Nati, apácskának mondtam hogy megyünk Ronival tornázni. Meglepően nagyon örült neki. Nagyon várom már. Remélem nem fog bealudni, most is épp alszik a manócska.

Bessy, ne izgulj nem lesz semmi gond a cukorral, max egy kis diéta, de ha azt betartod minden szupi lesz. Szép nagy már a kis prücskötök.

Judy, kerestük apával a könyvet mert úgy emlékzetünk megvan. De sajna vagy odaatuk valakinek vagy nem is volt soha. Milne önéletrajza meg van, de az gondolom nem kell. Oh sajnálom hogy egyedül maradsz a lurkókkal. Meddig kell? Örülök hogy Bazsi jobban van már, remélem nem kapjátok el tőle.

Vikikém, feltétlen rakj majd képet az ágyakról, olyan szép mind a kettő. És a pocidról is mert hatalmasat nőt, ne csak én hüledezzek.

Chrissy, jössz amikor tudsz, emiatt ne aggódj.

Viki, ne izgulj, de tényleg ám, nem szabad félni. Gyors problémamentes könnyű szülésed lesz! Sztem nem baj ha nem nőt a combocskája és pocija. Na meg ezek az UH készülékek és a dokik, már csak 1 mm-el nézik el a dolgot és teljesen más adat jön ki. Ne izgulj!

madiani
 
 


Vikcy,
tényleg nem gond, ha nem nőtt, nálam ez többször előfordult. Ráadásul ahány doki, és időpont, annyi féle méret. Sőt, nekem olyan is volt, hogy csökkent :shock: .
Örülök, hogy jól érezted magad, és a tánc is jól sikerült :wink:

Ani,
már én is nagoyn várom!!! Hát, kíváncsi leszek, remélem a fejem majd még a fejemen fog maradni!!!! Bence, táska, pléd, tápi, babahordó, stb, stb - ja és oda is kell találni. Bence a kocsiban valószínű bekummant, de remélem ott felkel és nemcsak éhes lesz, hanem érdeklődő a torna iránt is :P
Mivel még nem állt be, hogy mikor kel reggel, elég nehéz kiszámítani, hánykor tudok majd etetni :oops: de megoldjuk!!!! :P

Vikike,
szerintem is beszélj a hölggyel, nagyon kedves!!! s kérünk képeket az ágyacskákról!!! no meg a pocidról!!!

Kriszti,
gyere majd és mesélj!!!

Judy,
sajna nekünk sincs, pedig Apának megvolt!!!! de a múltkor kereste ő is és sehol se találta... :cry: sajnálom, no és azt is, hogy egyedül maradsz!!!! Szőrnyű, hogy a pénz miatt mire kényszerül az ember!!!! De legalább nem lesz messze és hétvégén hazajön!!!! Azért ez mégse németo!

Andesz,
a pelus engem is nagyon érdekel, remélem a a srácok már sokkal jobban vannak és neked is jobb a hangulatod!!!!

Gabi,
voltunk ma Bodajkon a búcsúban. Hát, előre félek, ha Bence felnő, mennyi gagyi dologról kell majd lebeszélnünk :oops: :shock:

Bessy,
remélem nem lesz semmi komoly. Könnyű diétával szerintem jól karban tudod majd tartani a cukrot!!!! Kitartás!!!

Voltunk ma dokinál. Nálam minden rendben, semmi sem látszik :P 3 hónap múlva akár jöhet a kistesó :wink: :lol: . 3 hónap múlva kell mennem rákszűrésre, addig csak Apáé és Bencéé vagyok :P . Furi, hogy eddig havonta, vagy havonta többször kellett BB-hez járnunk már tavaly április óta, most meg nem. De azért kibírjuk valahogy :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Anna hívott:

Szofika megszületett 18.50-kor 3580gr és 55 cm.

Délelőtt volt nst-n, 2 ujjnyira volt nyitva, aztán otthon 10 perces fájásai lettek, du 5-kor mentek be. Minden rendben van.
Puszil mindenkit!

Tiszta szívből gratulálunk, jó egészséget és rengeteg tejcit kívánunk!
"Azért mert szeretnek, jöttem a világra, s lettem új fény, csillag, szülők boldosága. Szeressetek engem igaz szeretettel, a kincsetek vagyok, piciny kincs, de EMBER!!!"
Vendég
 


Anna,
tiszta szívből gratulálok Szofikához!!! Nagyon jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok nektek!!!!

Ani,
szüret milyen volt? Mérlegelés? Pont a hétvégén olvastam, hogy ha elérik a születési súlyuk dupláját, akkor csökken a gyarapodás, de akár meg is állhat.

Alexa,
gyere majd és mesélj, milyen volt a hétvége!! Sőt, képeket is kérünk!!!

Jó éjt mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Röné gratulálok!

Anna, neked is!! Milyen gyorsan sikerült Szofikának kibújnia!!!! :wink:

Sok-sok boldogságot és tejcit kívánok nektek!!

Judy, háááát, nem lesz egyszerű neked.... De valamit valamiért... ez lebegjen a szemed előtt!

Ma voltam bababörzén, találkoztam Alexával, láttam Vikikét, meg Bessyt, de mivel siettem, és nem akartam kiabálni, csak messziről "szemléltem" őket. :lol:
Vettem pár játékot Gerinek: formabedobó csigát, húzogatós kukacot levehető "tetővel", 7 db mini könyvecskét, Thomas-os babatévét, kiságyra rakható felhúzós játékot. Ilyesmiket, tök jó áron.

Andesz, engem is érdekel Libero pelus. Mi főleg Huggies-t használunk, de a Libero-t is nagyon szeretem. Most épp elfogyott, van még egy nagyobb, de az csak később lesz jó.

Ja, akinek kell 3-6 kg-os Libero, az szóljon, szívesen megadom egy csaj számát, aki 2000 ft-ért adja csomagját (90 db-osat!!). Debrecenben van, úgyhogy jön hozzá postaköltség 830 Ft, de ha valaki vesz mondjuk 4 csomagot, akkor kb 2200 ft-ra jön ki, még az is nagggyon jó! Régebben vettem tőle én is.

Na, ezt elküldöm, hátha meggondolja magát a rendszer....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Anna!
Hatalmas gratula a Szofikához :D Sok-sok boldogságot,és rengeteg tejcsit kívánok!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Lányok,ma pontossan rákérdezek a pelus árára és írok! :D :D :D
Köszönöm,hogy ilyen rendik vagytok,most már jobb a kedvem,de ennek a majom oktatónak majdnem sikerült elérnie,hogy ne legyen jogsim :twisted: :twisted: :twisted:
Nála,még az ügyes vezető is a 9 helyett,18 alkalom után,mehet rutin vizsgára :shock:
Durva,neeeem????? :twisted: Ez potom 52000 ezer forint!
én péntek után,teljessen hülyének éreztem magam,nem ment semmi,már azért sírtam,hogy ennyire béna vagyok :cry: :cry: :cry:
Aztán szombaton,a sogornőm lányával,kimentünk egy tök jó helyre gyakorolni,ahol szuperül ment,és azt mondta,nagyon ügyi vagyok :D visszafele a főutig,én vezettem :D :D :D
Szóval,ma megyek be a suliba,másik oktatót kérni :D

Vikike!
Kérjük a képeket :D a pocodról is,meg az ágyról is :D
Nati!
Jó tornázást Nektek,és Aniéknak is! :D
Vicuskismami! :D
Hogy vagytok! :roll: Keveset jössz :(
Kata!
Dobhatnál képet Geriről! :D ja,meg az új játékokról! :D
Chrissy!
Pont néztem a vonalzódat,hogy Martinka mindjárt 1 éves lesz :shock: :D :D :D
Hihetetlen,mennyire repül az idő :shock:
Anikó!
Nagyon szupik a képek Liliről! :D
Ha gondolod,hozzánk leugorhatsz,végülis csak pár km-re lakunk,aztán elmehetünk sétálni is :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Anna, nagyon gratulálok a kislányotokhoz. Látod, Szofika tudta, hogy meddig szabad bent maradnia Anya pocakjában! :wink:

Szilvi, ha olvasol minket: Boldog születésnapot!

Anyukám nevében is köszönöm a köszöntéseket!

Nati, a szüléstörténetben írtál a zenéről: lehet cd-t vinni? Mármint úgy értem: van hova betenni? :lol: Mert bár voltam szülőszobát nézni, ez valahogyan kimarad.

Ani, Nati: majd írjátok meg, milyen a torna.

Andesz, örülök, hogy már jobb kedved van, egy ilyen oktató miatt nem érdemes kétségbe esni. Remélem, a következő százszor rendesebb lesz veled!

Furi, hogy dátum szerint én következek. Sajnos nem érzem, hogy ma bármi is történne, aztán ki tudja. Örülnék, ha minden olyan gyorsan zajlana, mint Annának. De nekem még egy picike jósló fájásom sem volt... :(
Na sebaj, azért megyek és összepakolom rendesen a táskámat, hátha.

Aki csak 1 csomag 3-6 kg-os 90 db-os Liberp pelust akar venni, az most 2899-ért tud a Tesco-ban. Én most itt találtam legolcsóbban. Persze nagyon oda kell figyelni, mert a gép szerint nem ennyi, hanem 3499, de reklamáltunk a pénztárosnál és a vevőszolgálaton visszaadták a különbözetet.

Jajj, bocsi a panaszkodás miatt, de képzeljétek, szörnyű álmom volt. Anyuéknál voltam, és bujkálnom kellett, mert a nácik üldöztek. És nagyon hideg volt. Végül a faluban egy nem lakott házat néztem ki magamnak, de szerencsére felébredtem és nem tudom, hogy mi lett a vége. Hát nem kívánom senkinek! Bár ez még mindig jobb, mint a babás rémálmok.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!!
Anna: Nagyon sok boldogságot és tejcit kívánok!!! :)
2 óra alatt meglett a babó. Az igen!!! :)

Alexa: Már be is fejjeződött :) A héten pakolok, így csütörtökre és péntekre szabit kértem.
Milyen volt a hétévége? Megvoltak a köszöntések?

Andesz: Sajnálom a pénteket, nem lehetett könnyű. Az oktató egy bunkó volt. Hogy vannak a gyerkőcök?

Nati: nem csodálom hogy öllegeted. Olyan jó. Barnus mint már monddtam már nem nagyon hagyja magát de majd Bianka!!! :)

Judy: Nem irigyellek! Én nem is tudom hogy vészelném át. És mennyi ideig vagy azt még nem tudni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy, hát nem irigyellek! És milyen távra tervezitek ezt az állapotot? Bár idővel biztosan meg lehet szokni, de most gondolom nagyon nehéz neked. Szerintem én ki sem bírnám egyedül.

Vikcy, méretek miatt ne aggódj, picit arrébb teszik a kurzort és máris nem a valós értéket mutatja. Orsiék hogy vannak? Ma mehetnek haza?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jó reggelt!

Anna, nagyon gratulálok (mnilyen gyorsan meg lett :shock: ) Nagyon sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejcit kívánok!

Enikő, nagyon boldog névnpot kívánok!

Szilvi, boldog születésnapot, remélem hamarosan jössz és mesélsz a kis Levidről.

Minjá visszaolvasok

madiani
 
 


Nati, felhívtam én is a nőcit, mert Mártiék is jönni akarnak és volt egy-két kérdése amire nem tudtam a választ. Ott leszünk csütörtökön, bár Ronimnak asszem át lesz variálva a napja mert mindig ilyenkor alszik, bezzeg reggel 6-kor meg már kukorékol. Köszi, a szüret negyon jó volt, szerencsére nem esett. Fini pörit főztek a fiúk és kb 1 óra alatt leszedtük a szőlőt, olyan sokan voltunk. Roni is élvezte, sokan foglalkoztak vele. Mérlegelés: hát 80g-ot hízott 1 hét alatt, ez kicxsit kevés, de azt mondta a védőnő (felhívtam) hogy ezentúl csak havonta mérjük. Amennyiben a nem éri el a havi 450-500g hízást akkor beszélünk még erről, addig nem kell parázni. Kérdezte hogy nincs-e rosszkedve, étvágytalanság, láz vagy széklet probléma (ezek utalhatnak betegségre). De mivel egyik sincs így semmi gond.

Chrissy, nagyon köszi neked az infót Annáékról.

Kata, de örülök neked :D Úgy hiányzoztál! Kérünk képeket Geriről! Jó dolgokat vettél a bőrzén, hát játék gondunk még egyenlőre nekünk nincs.

Andesz, menni fog az a vezetés, ne add fel egy ilyen fasz miatt!

madiani
 
 


Enikő: Jaj de buta vagyok pedig még fel is írtam... Szóval: Boldog névnapot kívánok én is Neked!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő! Nagyon boldog névnapot kívánok Neked!!!

Anna! Hatalmas gratula Szófikához!! Sok tejcsit és gyors felépülést kívánok!!!


Ne haragudjatok, hogy mostanában nem írok, de nem tudom mi van Bencével. Éjszaka 1,5-2,5 óránként kel, és éhes. Mindig szopizik, pedig már simán megeszik 90-100-at is egy eszire. Na meg már aludt 4-5 órákat is, most meg ilyen sűrűn ébred. Nem tudom mit csinálja. a védőnő azt mondja, adjak neki vizet, de neki az nem elég, sír tovább.
Nagyon kivagyok készülve.
Valakinek van valami ötlete?
Egyébként a súlya rohamosan nő, mert tegnap este már 4340gramm volt (3090-nel hoztuk haza a kórházból) és még nincs 1 hós.
n.k.ildi
 
 


sziasztok most nem tudok vissza olvasni de valamelyikőtők a szemészeten dolgozott és szeretném a segítségét kérni mert Lili szeme nem javult sőt romlott és a szeme fehérje bevérzett, holnap megyünk az sztk-ba de addig szerintetek cseppentsek neki a cseppből amit kaptunk? Már törölgetni sem merem neki de nagyon váladékos

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Csuszka: Alexa aki a kórház szemészeti osztályán dolgozik. Jaj szegény Lilian. Csaknehogy valami gond legyen. Lehet hogy erős neki az a szemcsepp???
Írj amint tudsz valamit jó? Addig is sok sok puszit küldök a kishölgynek.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


jaj hallod én már nem tudom mi van de fizettem 4000 Ft-ot a maszek dokinál és elég mérges vagyok hogy most rosszabb lett neki

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


És azt a dokit nem tudod felhívni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Enikő! Boldog névnapot neked, s nemsokára szülinapod van!! Tök jó lenne, ha a drágád akkor bújna ki, nem??? Rémáááálmok?? Ez a terhesség vége felé eddig sokunknak előjött :lol: !!! Én is ollllyan hülyeségeket álmodtam sokszor.... Lehet, hogy tudat alatt a szüléstől félsz?? Egy lebegjen a szemed előtt: mindenki túléli :wink: A szépségért meg kell szenvedni, és te is egy szépséget fogsz a világra hozni!! Amint kibújik, majd elfelejtesz mindent!! A szülésznőm azt mondta, ez fejben dől el: próbáld meg elhitetni magaddal, hogy könnyen, és gyorsan fogsz szülni :D (én próbáltam magamat győzködni, de nem sikerült :lol: ) :P
Ja, és attól, hogy nem érzed, hogy ma bármi is történni fog... Én délelőtt voltam nst-n, BB mondta, hogy egy hét múlva találkozunk, ma biztos nem szülünk, este pedig kezdett folyni a magzatvíz...

Nati, gyönyörű volt a szüléstöréneted!! itt volt épp geri a kezemben, közben puszilgattam, és potyogtaka a könnyeim.... olyan jó volt olvasni...

Ani, Geri már hónapok óta csak 40 dkg-okat hízik... Tudja ezt a doktornénink is, rá is kérdeztem, hogy nem kevés-e, de mivel nagy súllyal született, és jó húsban van, nem gond. Persze hízhatna többet is, de ez van. Mi is kb. havonta mérjük. Ja, és volt olyan nekünk is, hogy 1 hét alatt fogyott 5-6 dkg-ot. Aztán rájöttem, hogy nem ugyanakkor mértük.... eddig mindig fürcsi előtt volt a mérés, akkor meg délelőtt, egy öltözteetésnél. Meg, ahogy már valaki írta, ilyenkor már nem "kell" olyan rohamosan hízniuk, mint az elején...

Andesz, remélem az autós iskolában megemlíted a kollega "kedvességét". Csak hát arra kell vigyázni, nehogy a kedves úúúr szóljon az "érdekedben" valami vizsgáztatónak... De az ilyen egy állat!! Jobb, ha otthagyod! Én még azon szoktam kiakadni, amikor látom, hogy a tanulóvezetők állnak a bolt előtt, amíg az oktató bevásárol.... és gondolom az idő meg megy...

elküldöm gyorsan

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata: Bizony sajna van ilyen oktató! Egyébént mi újság veletek? Jól vagytok?

Lányok hiányolok a babákról képeket! :)

Ani: Olyan gyönyörű Roni baba hogy tuti megeszi ami neki kell!!!

Még valamni, volt már ugyan szó róla de azért hadd krédezzem meg hogy mikortól is lehet a kislányom fülecskéjébe fülbevalót tenni?
Nov 1-én (vagy előbb) fog születni, december 25-én (ha minden igaz keresztelő) és arra az alkalomra fog kapni arany fülbevallót a kicsi. Én legszívesebben minél előbb átfurattatnám, de azt hiszem 3 hónapot várni kell vele?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Csuszka, hívd fel azt a dokit, akinéél voltatok!! Mondd meg neki, hogy rosszabb lett a szeme, úgy gondolom kutya kötelessége foglalkozni veletek rögtön!!! Ha kell, megvan Alexa száma, átküldöm priviben.

Tündi, szerintem ez a füllyukasztás is olyan, hogy van, aki azt mondja várni kell vele, van, akinek meg szinte a kórházban lett fülbevalója... Te is tegyél fel képet a pocidról!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Most viszont megyek, mert apa festi Geri szobáját, és a tetején és az alján én festem finoman, hogy ne legyen csúnya... Meg halomban áll a ruha, ma is voltam turkálni, azt is ki kell mosnom.

Majd jövök. pussz

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nya, manócska ebédelt délbe, majd játszottunk kicsit és már huzza is a lóbőrt. Gyorsan levágtam a körmét és már jöttem is hozzátok. Igaz majd még kicsit ellépek mert nagymosást csinálok (ágyneműk, törik stb.)

Ildi, sajna nem tudok segíteni. Talán az idő miatt szükésge van a közelségedre?

Anikó, sajna neked se tudok segíteni, de sztem is hívd fel azt a magándokit. Kötelessége segíteni.

Kata, :D :D :D nagyon köszönöm! Jó húsba van a roszcsontom, jó kedéjű étvágya is a régi. Igyekszem nem aggódni.

Tündi, köszönöm neked is nagyon kedves vagy. Füllyukasztásra nem tudok mit írni, ehez nagyon nem értek.

madiani
 
 



Ja, és Jeges Macikának pedig boldog szülinapot kívánok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Anikó!

Hívd fel a magándokit most!!
Ha nem sikerül elérni,menjetek be a kórházba!!Ne várjatok holnapig,ha ilyen csúnya a szeme.

Bocsi mindenkitől,majd jövök!
Vendég
 


Szilvi: Boldog szülinapot!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Anna nagyon gratulálok Szófikához, tengernyi tejcit és sok boldogságot kívánok!

Enikő NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Szilvi neked meg NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Megkerested végülis a férjemet, vagy majd ha párod hazajön megint? Bocsi kicsit béna voltam a telefonba azért adtam inkább azzuramat :wink: . Remélem hamarosan tudsz jönni hozzánk, és majd kérünk képeket a kis Leviről!

Kata jó hogy jöttél, már rég voltál, ezek a gyermekek jól lefoglalnak igaz :D ? Persze jó értelemben. A Bali bálába is szoktál járni turizni, jó cuccok vannak? Anitával akarunk majd menni a falközbe ha jönnél velünk akkor szólj, meg persze más is.

Andesz örülök, hogy megnyugodtál, biztos nagyon ügyesen vezetsz, csak gondolom ideges voltál és azért ment szarul, én is ilyen vagyok, elbénázgatok ha nem vagyok a topon. Amúgy nekem is volt oktató csere és nagyon bevállt, egy csajszihoz jártam aki nagyon jó és rohadt jófejjjj!!!

Nati köszi, még ma felhívom a nőt, csak el ne felejtsem :roll: , remélem találkozunk akkor csütörtökön és megdögönyözöm kicsit Bencust na meg Ronit :D !

Tündi közeledünk a szüléshez :D , tök izgi már alig várom, jó poén lenne ha egyszerre szülnénk. Tényleg lájtosabb a csajszi mozgása mint a fiadé volt?

Judy csak azt tudom mondani, hogy kitartás, nem lehet egyszerű. Én is kérdem, hogy kb. meddig lesz így?

Anitám örülök, hogy jó volt a szüret és nem esett. Könyvet tanulmányozgatod :D ? Tessék ám tanulni :D !

Csuszka szerintem is hívd a dokit, bár azóta gondolom már megtetted. Drukkolok, hogy minden rendben legyen és ne legyen komoly baj.

Chrissyy köszi az infót Annáékról. Basszus tényleg lassan 1éves Martinka, atyaég emlékszem mikor Anitával bementünk meglátogatni, mintha csak most lett volna, annyira a szemem elött van még.

Ildi kitartás csak ezt tudom mondani, szerintem az időváltozás miatt van. Még mindig kis hajasbaba Bence?

Húúú csajok annyi előtejem van, hogy már jól lakna vele egy baba ha összegyűjteném :wink: , már tennem kellett be melltartóbetétet mert állandóan szivárog. Védőnőm mondta, hogy ezt vehetjük jó jelnek, bár én azt is olvastam, hogy ez még nem jelent semmit, de mondjuk én valahogy érzem, hogy ügyes baba lesz és ráccuppan egyből a cicire és akkor nem lesz gond mint Levinél. Férjem is mondta, hogyha mellettem lesz Andriska és nincs semmi gond akkor biztos beindul szépen. No majd nemsokára meglátjuk.

És akkor a beígért képeket még felteszem csak elöbb ezt elküldöm.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

Anna nagyon gratulálok Szófikához, tengernyi tejcit és sok boldogságot kívánok!

Enikő NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Szilvi neked meg NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
Megkerested végülis a férjemet, vagy majd ha párod hazajön megint? Bocsi kicsit béna voltam a telefonba azért adtam inkább azzuramat :wink: . Remélem hamarosan tudsz jönni hozzánk, és majd kérünk képeket a kis Leviről!

Kata jó hogy jöttél, már rég voltál, ezek a gyermekek jól lefoglalnak igaz :D ? Persze jó értelemben. A Bali bálába is szoktál járni turizni, jó cuccok vannak? Anitával akarunk majd menni a falközbe ha jönnél velünk akkor szólj, meg persze más is.

Andesz örülök, hogy megnyugodtál, biztos nagyon ügyesen vezetsz, csak gondolom ideges voltál és azért ment szarul, én is ilyen vagyok, elbénázgatok ha nem vagyok a topon. Amúgy nekem is volt oktató csere és nagyon bevállt, egy csajszihoz jártam aki nagyon jó és rohadt jófejjjj!!!

Nati köszi, még ma felhívom a nőt, csak el ne felejtsem :roll: , remélem találkozunk akkor csütörtökön és megdögönyözöm kicsit Bencust na meg Ronit :D !

Tündi közeledünk a szüléshez :D , tök izgi már alig várom, jó poén lenne ha egyszerre szülnénk. Tényleg lájtosabb a csajszi mozgása mint a fiadé volt?

Judy csak azt tudom mondani, hogy kitartás, nem lehet egyszerű. Én is kérdem, hogy kb. meddig lesz így?

Anitám örülök, hogy jó volt a szüret és nem esett. Könyvet tanulmányozgatod :D ? Tessék ám tanulni :D !

Csuszka szerintem is hívd a dokit, bár azóta gondolom már megtetted. Drukkolok, hogy minden rendben legyen és ne legyen komoly baj.

Chrissyy köszi az infót Annáékról. Basszus tényleg lassan 1éves Martinka, atyaég emlékszem mikor Anitával bementünk meglátogatni, mintha csak most lett volna, annyira a szemem elött van még.

Ildi kitartás csak ezt tudom mondani, szerintem az időváltozás miatt van. Még mindig kis hajasbaba Bence?

Húúú csajok annyi előtejem van, hogy már jól lakna vele egy baba ha összegyűjteném :wink: , már tennem kellett be melltartóbetétet mert állandóan szivárog. Védőnőm mondta, hogy ezt vehetjük jó jelnek, bár én azt is olvastam, hogy ez még nem jelent semmit, de mondjuk én valahogy érzem, hogy ügyes baba lesz és ráccuppan egyből a cicire és akkor nem lesz gond mint Levinél. Férjem is mondta, hogyha mellettem lesz Andriska és nincs semmi gond akkor biztos beindul szépen. No majd nemsokára meglátjuk.

És akkor a beígért képeket még felteszem csak elöbb ezt elküldöm.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Bocsi kétszer ment el.

Nati felhívtam közben a nőt, sajnos Levi már nagy hozzá, de nagyon kedves volt elmentette a számomat és szól hogyha elindult nagyobbacskáknak is a torna, mert szeretne nekik is szervezni.

Jaj Tand tényleg hányadik lett a GYÖNYÖRŰ GRÉTA BABA?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


És akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép
Kép


Kép

Nst
vikike_
 
 


Összevissza vannak itt a dolgok, annyira lassú a netem, a képek is hülyén vannak feltéve, van ami kétszer van meg a vonalzóm sincs jó helyen. Na a pocakosat még felteszem. Azért látom jól elbeszélgetek magammal, senki sincs :lol: :roll: . Na megyek én is mert lassan kel Levi, készítek neki uzsit.

Kép

Kép 32.hét

Kép

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok! :lol:

gyors életjelre vagyok csak képes, ma már erőteljes mértékben rámtört az émelygés :? , pedig azt hittem megúsztam :shock:
vuk még nem volt :roll:
ha jobban leszek jövök 8)

pusz mindenkinek! 8)

Anna!
gratula Szofikához! :P
Vendég
 


Vikike,
látom már nagyon készültök Andriska fogadására!!! NAgyon szuper mindkét ágy és a szoba is!!! Bár ezt láttam mikor ott voltam!!! Levi várja már a kistesót? Nem fura neki, hogy más fog aludni az ágyacskájában? Szép pocakod van!!!
Sajnálom, hogy nem jöttök csütörtökön!!!!!! de majd összehozunk egy közös randit és akkor jóóóól megdögönyözzük egymás gyerkőceit!!! :wink:

Enikő,
boldog névnapot neked!!!
Igen, vihettek cd-t és mp3-at is, mindkettőt lejátsza a masina. Van központi zene is, de van egy cd lejátszó, az mobil és viszik be hozzád, ha kéred. Meg van mécsestartó is, de mi üveges gyertyát vittünk :shock: (fincsi illata volt az elején, utána nálam lila köd volt :wink: )

Csuszka,
remélem azóta már tudtál valakivel beszélni, és rendeződtek a pici szemei!!!!

Szilvi,
boldog szülinapot neked!!! remélem hamarosan már itt gombolyítod a fonalaidat!!!! :wink:

Lányok, honnan tudjuk, hogy ma van Szilvi szülinapja??? :oops: :oops:

Tündike,
csak nem hozzáláttok a "fészekrakáshoz"???? Végre, végre!!!! Most szabi, s utána még a jövő hét melő és vége??? jaj de jóó!!! tudsz legalább pihenni egy kicsit!!!!

Ildi,
kitartás, valószínű az idő az oka!!! Bence meg hol nagyon nyűgös, hol nagyo aluszékony, de csak rövid időre alszik el (mint pl most is).

Vicuska,
örülök, hogy jelentkeztél!! Már 5 hét sincs hátra és oda ez a fránya émelygés és jön a legcsodálatosabb része a terhességednek!!!!!

Andesz,
mi volt a suliban? Kaptál új oktatót??? Fiúk jobban vannak???

Kata,
szuper, hogyj öttél!!! Milyen színű lesz Geri szobája??? Nagyon kíváncsi vagyok rá!! És már Gerire is, ősidők óta nem láttam!!!! Kérünk képet!!!!

Ani,
miket tudtál még meg a hölgytől? Pl nekünk ugye kényelmes ruhába kell menni? szerinted lehet ott szoptatni? Ismered azt a helyet??

Hú, itt vannak a hidegek én kész fagyosszent vagyok... KÉrek szépen tanácsot, hogy ti éjszaka pl miben szoptattok?? Vagy napközben?? És hogyan??? Nekem lefagy a derekam, de rendesen!!! Sőt, ha éppen pihizik Bencus még a cicim is fázik :oops: :lol:
S ti ugyanott öltöztetitek, ahol fürdik, vagy a szobában? A szobában 21 fok van, ami aludni jó, de vizesen szerintem fázik :shock: És éjszaka mit adtok rá???? Bence állandóan kibújik a takaró alól. Van rajta body, hálózsák, de arra gondolok, hogy nekem is kevés lenne egy hálózsák a csupasz lábamra - de túlöltöztetni meg nem akarom :shock: :shock: Kérek szépen tanácsokat, ti hogy csináljátok!!!!
Köszönöm!!!!
ébredezik kicsi Manó, majd még lehet hogy jövök!!!

Ja, mi pár perce már befűtöttönk :shock: nem semmi, pár napja még csurgott rólam a víz :oops:
Vendég
 


Jaaaaaaaaaaaj, rövid időn belül ez már a második laptető :shock: :shock:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?