Új privát üzeneted érkezett!

Fogyi maszi:kb 30 perc a masszázs + köpölyözés, utána min. 20 perc relaxálás fóliában. relax alatt kap a páciens egy arcmasszázst is :)

Mári

Kép
mári
 
 


a nyirokmasszázs méregtelenít, vizet is hajt, nagyon kellemes, relaxálós
fogyi eredménye cm-ben mérhető, a bőr is feszesebb lesz tőle, és a cellulitiszre is jó

bocs hogy apránként, de szállogat az irományom

Mári

Kép
mári
 
 


aki jönne a maszira, legalább talizhatnánk és még a gyerkőket is bevállalnám addig. :)

Mári

Kép
mári
 
 

 
 

Mári! Ez az ajánlat se aktuális, kár, hogy messze vagytok!

Juca! Végülis, ha belegondolok, májusban már a 2006. május 31-ig született gyerekeket lehetett beíratni oviba... Csak Mesit még nem írattuk, 1 hónapra úgyse fogom beszoktatni, mert aztán úgyis nyáriszünet... Szóval majd jövő májusban íratom be, hogy szeptemberben kezdje az ovit...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


igen tavasszal is beírattuk jövőre. ezt az egy hónapot nem értem. :-(

tjuca
 
 


dobok egy tegnapi képet Katáról

Olivér? Érdekel a csajszi??? :wink:

Kép

tjuca
 
 


JAJJ,DE ÉDES,KATA!!!
Tiszta Kinga!!!!

Wawel köszi a fagyasztós infókat.!!!
Hajrá természetes szülés!!!

13.nap a bölcsiben:Jajj,de nagyon sirt reggel már itthon:nem akaok bőtibe menni!!!!!!Jaj,jajj, de gáz volt az egész út.Magyaráztam,látta h mindenkimegy az utcán,mondtam mennek dolgozni stb. De a bölcsi kapuban már üvöltött, le kellett fejteni rólam,demire kiértem az átadóba már csend is lett. De.még sirt,mert 4 anyuka is bent volt a szoktatóssal,és egyikre azt hitte én vagyok:hujjá vihajött anya!!!!!
ÁÁÁ, kivagyok! De mikor megyek annyira de annyira örül,annyira ééédes, csak úgy ölel puszilgat!!!!!!!
Fúú,de nehéz csajok!!!Annak örülök,hogy jól érzi magát bent,de ezek a reggeli zsarolós sirások, ezek a kétségbeesett,lelkiismeretfurdalást keltő orditások nagyon megviselnek. :cry: :cry: Közben bár szabin vagyok,csak dolgozom ma is,holnap is.

Ma rájöttem a v betűt sem mondja,vonat=monat.
Igy sem v,sem f, sem c, sem s, sem sz.


Nézzétek már meg a topikos gyerkőket kimit nem mond.Izgat a dolog cefetül.

Miyuki,várlak szombaton,küldtem privit!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Meteor!
A várva várt szerelmes képek.

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Most csak annyit irok, hogy keveset leszek, mert tönkrement a gépem. Teljesen behalt. Mindent le kellett menteni róla és szervizben van. Ez a Zorán gépe, de én ezt nagyon utálom, mert kicsi laptop, ezáltal kicsik billentyűk is, nem áll a kezemre. Én az enyémet szoktam meg, imádtam.
Jövögetek majd, de ritkábban.

Az Tanyára is benézek.

Juca:
Kata nagyon szép leányzó! Tényleg tiszta Kinga!

Benia:
Nem tudom, egyre több betűt irsz, hogy nem mond Beni. Viszont Zorán kétévesen szólalt meg először. Akkor meg már szobatiszta volt.
Noémi pedig dumál, teljesen tisztán érthetően, viszont ma megint kétszer kakilt be, egyszer bepisilt. Ő meg ezen a téren van lemaradva.
Ezt úgy értem, hogy Zorci ilyenkor már teljesen szobatiszta volt fiú létére, Noémit nem érdekli.
Egyébként a fiúk mindig később érnek, fogja ő mondani a betűket, de ha tényleg nagyon izgulsz miatta, Te biztos megtalálod rá a megfelelő embert, aki tudja, hogy ez most még elfogadható, vagy kell valami kis tanulás rá.

Most tényleg megyek, mert alig látom a betűket és legalább két billentyűt ütök le egyszerre, annyira kicsi.....

Sziasztok!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok

Benianyu,
nagyon szuper édesek a képek. Köszi! Pont itt van anyósom is, mutattam neki, ő is el volt ájulva.
(kicsit vicces nem, Guszti anyukája feljön és nálunk lakik:)

Mári,
köszi az infokat. Pannival asszem odáig nem megyek el, de mivel jövő héten kezdjük a bölcsibe beszoktatást, így utána kicsit szabadabb leszek, úgyhogy akkor lehet, hogy kipróbálom.

Benianyu,
Pancsi sem mond ki sok betűt, illetve van olyan, amit csak a szó elején nem mond, de mondjuk szó közepén igen
amit nem mond: l, s, sz, r, most hirtelen ez jutott eszembe, de most figyelni fogom.

Juca,
naon édes Kata!!

meteor
 
 


Hahó!

Kata tényleg tiszta Kinga, nekem is ez villant be, pedig még nem is láttam Benianya írását!

Meteor: hát az tuti, hogy Pancsi miatt megérte, gyönyörű lányka, de ezt már régebben is írtam.

Benianya: Bálint asszem minden betűt mond, talán csak az "r" és a szó eleji "l" és "v" nem megy. "l" helyett "j"-t mond, "v" helyett "b"-t, tehát hogy hívják anyát: Biki :lol:
Bölcsire nem tudok okosat, mi ugye hétfőn kezdjük, hát, mit mondjak, nem dobsz föl. Most, hogy amúgy sem vagyok topon lelkileg....És hétévgén meg is fog jönni.... :cry:

Ex: hol merre, banyatanyán sem láttalak!!!!!

Léptem aludni, Bálint reggel 3/4 6kor félálomban nyöszörgött, azóta fent vagyok.....
Pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Juca!
Kata egy tündér, de szerintem NEM Kinga! Pesze hasonlít egy kicsit, de mégsem annyira!

Én mára annyira legethesedtem, hogy elmentem a dokihoz, aki jól meghallgatozott és írt fel 3fajta gyógyit. 5 éve nem voltam annyira beteg, hogy orvoshoz menjek! Jó, most sem vagyok a halálomon, de Petit sem akarom megfertőzni és jövő keddtől meló, így ki kell kúrálni magam! Erről majd bővebben amott írok! De nem ma, mert valamelyik gyógyi nagyon álmosít!

Benianya!
Ma Peti is annyira sírt, hogy alig tudták lefejteni rólam. Délután meg alig tudtam hazahozni! :roll: Holnap az apja viszi, mert szerinte , akkor nem lesz sírás! Ki tudja, de hadd szokja, mert jövő héttől már amúgy is felváltva fogjuk hordani a munka miatt!
Peti nagyon sírós-anyás lett. Ma este legalább 15-ször borult a nyakamba, hogy Peti szeret anya! :shock: :roll: :lol:
Viszont nehezen kakil, amióta bölcsis. Most is 3 napja nincs termés. A táplálkozással nincs gond. Eszik elég gyümit, zöldséget, sokat iszik. Szerintem ez tudatos. Ha holnap sem lesz, akkor veszek hashajtót. Amikor tavasszal kórházban voltunk, akkor 5 napig tartotta vissza, aztán amikor hazajöttünk az első dolga volt telerakni a pelust!

Na megyek eldőlők. Jó éjt!

Reni
Kép
prenata
 
 


Csajok!
Most akkor mindig a Tanyára irunk, vagy hol ide, hol oda.
Nem nagyon tom követni.
:roll:
Mert már ott is irtunk olyanokat, ami nem is annyira gáz dolog. Szóval mindenki átmegy oda, és akkor itt megszűnik minden?

Erika

Kép
viera
 
 


Viki!
Ne aggódj ám,lesz 2 szuper hetetek!!!!!Vagy az eleje lesz nagyon sirós,de akkor már az első naptól és utána lesz szuper.Azt mondják ez a 2 fajta babó van.Beni könnyen leszakadt, már az elején elszaladt mellőlem(a maiak fogják anya kezét görcsösen,kell oldódniuk még). most meg rájött:ez nem csakátmeneti buli,biza igy marad.
Szóval vigasztallak,élezni fogja Bálint. Ez az otthagyós dolog meg mindenholvan.Nálunk a szülőin is elmondták,hogy késztsük fel magunkat lelkileg.
Háát bevallom azért nagyon nehéz,még igy is h én már vártam,akartam,nem paráztam tőle, lelkesitettem Benit, érezte, hogy valami jókészülődik.ezt jelzi egyébként,hogy már 40 másodperc múlva sem sir.Sőt sirásközben is boldogságoskodik. szóval ez az egyik szemem sir,a másik nevet effektus.Örül is,de még jobban örülne ha ott lennék vele egész nap. :wink:

Preni! Gyógyulj meg hamar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beninek is a napi 3 kaki ból 1 lett, igy Petinél sem gáz a napi 1-ből 3 napig nulla. Aloe meghozza!!!!!!!!!!!!!
A Béres csepp is csökkenti? Mert azt adokmost neki.

Köszi a betű-hang figyeket,ja persze hogy az r-t sem mondja.A ló talán már ló.
De az nagyon furi,hogy a szia még ija.Csupa olyan amit itt elöl kell képezni, nyelvet az első- felső szájpadra tenni. Ezért gyanús nekem a gótikus szájpadja. Megnéztem:őrületes különbség van a két gyerek szájpadja között. :shock: :cry:

Viera! Csak azt irjuk oda amit nem szeretnénk ha más is olvasna. Amúgy itt maradunk!

Meteor! Örülök,hogy tetszenek a képek.Anyós tök jóóó fej!!!Hogy hogy ott lakik???

A többi pl. anya fürdőrucis kép mehet emailon? Lekicsinyitve vagy nagyban?

benianya
ákosbenianya
 
 


Jó ég, Benianya, 5.57???? :shock: És ez már a küldés időpontja..... Bár lehet, hogy most szörnyülködök, és két hét múlva én is hajnalban írkálok a kávé mellől....

Vigaszt köszi, a gondom, hogy én már nem is akarom annyira, hogy menjen....Rettenetesen féltem, hogy a szemébe öntik a homokot, megütik, megharapják, lelökik, megkarmolják, megtépik, nem hagyják játszani...stb. Na, igazi paraanya vagyok, mi? :roll: Mostanában, ha együtt vagyunk más gyerekekkel, azt látom, hogy nem harcol semmiért, legalább jó órán keresztül csak terepfelmér :D Utána már belekiabál a másik arcába, fogócskát kezdeményez, de a játékért akkor sem harcol, csak visít, várja a segítséget. Ami most még van, mert a másik anyuka rászól a csemetéjére, hiába mondom, hogy hadd szokja Bálint.

Preni: jobbulást, örülök, hogy elkezdesz melózni!

Viera: csak az intim témákat írjuk oda, szerintem....

Na, megyek is, mi újs ott...

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Üdv.

Még itt.
Megvagyunk. Peti apával bölcsizik, tegnap már egy órát aludt bent! Még meg is dícsérték. :) Kicsit náthás, de nem gáz, láza nincs, nem köhög.
Az viszont baj, hogy nagyon apás lett, most csak apa a JÓ! Nem tudom, mi lesz a jövő héten, azt hiszem, meg fogok őszülni. :roll:

Marcy, huh, nagyon csini lettél, és Olivér is tündéri baba.

Juca, meg kell állapítsam, hogy ismét nem sikerült rád hasonlító gyereket összeraknotok Kofával. :wink:

Bénianyu, beszéd terén továbbra is passz. De ha eljön az ideje, referálok. :D
Itthoni szobatisztaság terén viszont jól állunk, valamelyik nap próbálkozásból nem kapott pelust a játszótérre, és "szólt", hogy pisilnie kell, mentünk is levizelni a közeli bokrot. :lol:

Mári, a cipő jól néz ki, de öcsém lábmérete: csónak evezők nélkül, a férjemnek meg nagyon duci a lába, na meg az edzőcipőkért van jobban oda.
A masszír jól hangzik, de messze van. :(

Gab, egyszer leszek a tanyán...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Talán még emlékeztek rám... Legalábbis "a régiek". Gondoltam, írok pár szót magunkról, meg egy-két témához hozzászólok, mert mostanában újra elkezdtelek olvasni titeket, persze csak ha van időm.
Pisti (4 éves volt májusban) szept. 1-én kezdte el az ovit, úgyhogy most csak Nórival vagyok itthon, ezért is lett egy picivel több "szabadidőm". Nórit is felvették a bölcsibe, mi okt. végén kezdjük a beszoktatást (amúgy Preni: nálunk 422 Ft a napidíj, Bp. XII. ker.). Én pedig január felé megyek vissza dolgozni, oda, ahonnan 4 évvel ezelőtt eljöttem. Elég sok szabim gyűlt össze (részben a 3 gyerek miatt), ez jó. Kicsit félek, hogy fogom bírni munka mellett még az itthoni teendőket is meg a családi életet.

Nórikáról: ő ugye május végén töltötte be a 2 évet. Azóta szobatiszta, nagyon gyorsan, kb. 1-2 hét alatt az lett, de csak nappalra, éjszakára kell még a pelus (amit nem is csodálok, mert este még sokat iszik miután lefeküdt). A délutáni alváshoz viszont nem kell. Remélem, a bölcsiben is marad ez a helyzet, mert valaki írta, hogy ott vissza szoktak esni. Nagyon szépen beszél, szinte minden szót tökéletesen ejt ki (a 4 éves bátyja viszont nem!). Egy dologról viszont egyelőre nem bírom leszoktatni: a cumisüvegről... Nálatok hogy van ez, hogy megy a pohárból ivás? Vagy majd a bölcsiben megtanítják?

A GYES-sel én is "jól" jártam: személyesen adtam be az igénylést jún. 11-én a Bartók Béla úti MÁK irodában, akkor ott azt mondta a csaj hogy 30 nap az átfutás. Ehhez képest aug. elején még semmi... Akkor telefonáltam Ceglédre, ahol közeölte a nő, hogy akkor ő most előreveszi az igényemet, ami "sorban áll" náluk. Így aug. végén megkaptam visszamenőleg a 3 hónapot, viszont határozatot a mai napig nem küldtek!!! Így pl, nem tudnék kismamabérletet kiváltani. Szerintetek meddig várjak még rá, küldik egyáltalán valaha?

Gratulálok Jucának Katához, Marcynak Olivérhez, Pilnek Petihez (?), és akit kifelejtettem, attól elnézést, de még nem vagyok egészen képben. Ja, és persze a 2 évesekhez is mindenkinek gratula, nagyon szépek-okosak!!! :)

A kapcsolat-témához csak annyit, hogy valóban nagyon nehéz 1-2-3 gyerek mellett még száz fokon lángolni a férjünk iránt, nekem többnyire se időm se energiám hozzá, de vágyam azért még lenne... Nehéz kérdés.

Na, biztos kifelejtettem egy csomó dolgot amit akartam, de majd később eszembe jut és akkor pótlom, már ha érdekel titeket! :)

Üdv, Hello
hello
 
 


Ja, még Máritól akartam kérdezni: milyen betegség miatt fogtok kapni emelt családi pótlékot? Csak mert mi is kapunk, és talán tudnék segíteni 1-2 dologban...
hello
 
 


Sziasztok

Az hogy lehet,h ennyit írtatok? :shock:
nem is tudtam megjegyezni ki mit.

A képek nagyon jók!!

Juca
Kata mennyit változott! :shock: :lol:
Valóban a nővérére hasonlít!

Bölcsiseknek minden elismerésem!

hello
Bár én nem ismerlek,de üdv újra itt! :lol:

na megnézem ezt a tanyát
Vendég
 


Gabella

jelentkeztem!!!
Vendég
 


Juca: mennyit változott Kata :) és milyen szépen tartja a fejét :) . Olivérnek nagyon bejön :wink: .

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Juca: nagyon szép Kata. Kornél el is gondolkodott, hogy maradjon-e Kingánál, de nagyon bejön a "dumája", így marad. Ha a mi kislányunk véletlenül mégis kisfiú lesz, akkor majd rástartol Katára, hacsak valaki le nem nyúlja...
A két lány nagyon hasonlít egymásra!

Én meg már iszonyúan várom a kistesó megszületését. Olyan nyűgös vagyok, hogy csuda. Meleg van, alig kapok levegőt, fáj mindenem, nem tudok aludni. Kivagyok.

A hétvégére még lemegyünk a Balcsira, badacsonyi szüreti felvonulás lesz, és HŰVŐSEBB! Bocs, ha valakit ez zavarni fog, én kifejezetten örülök neki!

Lassan próbálkoznom kellene egy alvással.

Kép

Kép
wawel
 
 


Hali!
Preni.Kicsit próbált sirni,hogy nem akaok bőtibe menni,de gyorsan elütöttem játékkal,és nem is sirt.Egy ici picit próbált bent a pelenkázón,hogy anya bejön velem-de elmondtam 20x hogy igyen bemegyek, megmossuk a kezed,fésülködünk és akkor anyának el kell mennie dolgozni.
Háát képzeljétek,hogy mig beraktam a cuccát a szekrénybe és azt hittem nyitja a csapot,bement a csoportba,és mire utána mentem már vasalt bent a másik kisfiúval.Olyan ééédesekvoltak!!!Mondta a gondnéni h ne is köszönjek,ha már ilyen jól elvan.Kicsit rosszul esett, de igy lett.Egész nap nem sirt,csak du,mert valakiért mentek 3:20 körül,érte meg nem. De épp 1 perc múlva ért oda anyuci és nagyon de nagyon örült neki.Igy mi csak este 6 kor taliztunk,megölelt,szoritott,de tök jól elvolt nélkülem,na.HMMM. :cry: :? :P :shock: :P

HajráWawel!!!!!!!!!!!!Szőlő,szüret, nóta...hallottam h innen is mennek lesz énekis,meg felvonulás.Azt mondta aki innen megy, h olyan jó,csak sétálahegyoldalban a porosúton a tőkékközött, szedikaszőlőt ésénekelnek a nénik,bácsik.Hihetetlen a hangulat.Jóószórakozást.

benianya
ákosbenianya
 
 


Hahó Wawel!

Melyik nap jöttök? Remélem jó időtök lesz, jópofa, hogy én, aki itt élek a "szomszédban", nem is tudtam róla, ha sikerül autót szereznem, lehet, lemegyek én is Bálinttal, vagy vonattal, babajárgánnyal.....

Na, Benainaya, végre valami pozitív. Belőled merítek ám erőt..... :oops: Tegnap elkísértük a szomszéd csajt, ők egy hete járnak, Bálint ott bőgött a bölcsikapu előtt, hogy "bemenyünk...." Mondtam, cicám, hétfőn, de utána mindennap....

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Annyira el voltam foglalva a "tanyázással", hogy elfelejtettem megírni a híreket Pilchardékról. Kórházban vannak, ill. már lehet, hogy csak voltak Petikével. Azt hiszem, ma már mehetnek haza. Vírusfertőzés, mandulagyuszi, bent tartották őket. Remélem, már jobban van Petike, és bocsi, hogy csak most írtam meg.

Gyógypusszancs Petinek!!!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Na beköszöntött a takony idő, és természetesen máris náthásak a gyerekek...

Tavaly már kérdeztem az immunerősítőt, gondolom, hogy most már sok kis bölcsis van, jobban érint titeket is a kérdés! Szóval újra felvetem! Használtok valami immunerősítőt? És ha igen, milyet?

Tudom, Katuséknál az aloe gél nagyon bevált, de esetleg valami más? Ha más nincs, én is azt fogom bevetni!

Ja! És a 2 éveseknek adtok még D-vitamint, most hogy beköszöntött a kevésbé napsütéses időszak?

Na megyek, mert a két kis takonypóc csupa energia, már szétkapják lassan a nappalit!

(Szilvás gombócot kell főznöm...)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil! Gyógyuljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


húú,komolyabb fajta lehetett, ha Piléknek kórházasdi lett a vége!!!
jobbulást!!!!

Viki! Ma is úgy ment be, hogy nem is köszönt! Bakker el sem tudtam tőle köszönni!!!!!!Rohant be!!!!!Még kezet sem mosott!!!
És reggel sem mondta h nem akar menni. Rohant, motorozott a sulitól a bölcsi felé,ééééés tudta az utat!!!!!Majd elájultunk apával,ment egyedül, pedig elég messze van az ő méreteihez képest!!!!!!
Megzabálom!!!Ja,és végigaludta az éjszakát.
Jaés áttettük az ágyát Blanié alá,igy látják egymást.Nagyon beön neki,és fentebb is emeltem, mert nagyon a padlón aludt,demost h nincs rács, nem volt értelme a kimászásellen lent hagyni.És nem is esik le.ÉÉÉDes.
Voltunk reggel Blani úszóvizsgáján is, fantasztikus,hogy mellben mennyit tökéletesedett, majd a leggyorsabb volt az osztályban most :lol: , és átússza a medencét háton és gyorsban is. :shock: Hihetetlen!!!!!

Gab,Blaniéknál már 10-en betegek,de ő nem. Katus Aloe!!!!!!!!Bevált!!!
Beninél viszont nem, neki Bérest adok 500-100 mg C vitaminnal,de az első héten bekapott köhögős baci még most sem százas. Semmi hőemelkedés,semmi étvágytaalnság,csak köhögget.
A forever Liwingnek(igy kell irni?) van Berry Aloe, azt kéne Beninek, azt issza e, mert abban nincsenek akkora darabok,mint a rossmanosban, és jobban gélebb és fincsi is. De az nem 3 hanem 6 ezer. :cry: Októberi fizuig Bérest kap.
Igen,Beninek szeptben elkezdtem a Vigantolt, egyik nap 2 másik nap 3 csepp.azt hiszem heti 10-13kell. kg szerint??????Nem tudom ám.Csak kb adom. :oops:

benianya
ákosbenianya
 
 


Üdv.

Hello, szia Te topicindító. :) Nem is olyan rég gondoltam rátok. Azért jó, hogy minden OK veletek.
Miért és ki után kapsz emelt CSP-t?

Pil, Petinek javulást!

Jelentem, Petinek ismét csak egy félórás hisztije volt tegnap és aludt odabent 2 órát! Kis ügyesbogár...
Este is korábban elalszik valamennyivel, tegnap kivételesen a saját ágyában...prózai oka volt, valszeg annyira tele volt a pocija, hogy kiadta...egyébként jól vagyunk.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Végre megint a saját gépemen.
De légyszi valaki mondja már el nekem, hogy hogyan kell bemásolni az itteni vonalzómat, aláirásomatés profilképemet a Banyatanyára. :(
Már egy órája próbálkozom. Megjelenik a kép, minden, de aztán a fórumon mégsincs ott.

Bocsi, mostmár kifolyik a szemem, megyek aludni. Inkább hagytam volna a fenébe. De látom Ti sem irtatok ma este :wink: .

Jó éjt!

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Megcsináltam neked a banyatanyára a vonalzót meg az avatart! Pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, képzeljétek, tegnap "Csak úgy" kaptam egy szál rózsát! (Persze, rögtön gyanakodni kezdtem, de szerintem olvasta apánk, miről beszéltünk itt a múltkor... :D )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek 2 napig nem volt netünk, mert kikapcsolták "véletlenül". Van egy férjemmel azonos nevű előfizető és helyette a miénket kapcsolták le! :twisted:

Csajok annyira, de annyira magam alatt vagyok, hogy majd megszakad a szívem a gyerek miatt! Az első 4 héten Peti örömmel ment a bölcsibe. A héten még hétfőn nem volt semmi gond. Kedden pityerget, szerdán reggel alig tudták lefejteni róam. De mondták, hogy napközben nem sír, nem emleget, sőt délután alig tudtam elhozni. Viszont itthon este pityergett, hogy Peti nem megy bölcsi! Csütörtökön István vitte, az óvónő frappánsan bevezette Petit sírás nélkül, de hallotta István, hogy gyerek el kezdett sírni. Várt, amig abbahagyta. Kb. 5-10 perc volt. Délután együtt mentünk érte és már udvarról hallottuk, hogy sírt. Amikor meglátott minket, csak úgy szorított mindkettőnket magához! Most is sírok, ahogy leírom! Egész este az ölemben ült, simogatott, puszilgatott, mondta, hogy szeret és, hogy Peti nem megy bölcsibe! Pénteken délig lett volna bölcsi, de nem vittem. Kértünk igazolást a dokitól. plussz más miatt is kellett hozzá menni! Az elmúlt 3 éjjel nagyon sokszor felsírt álmában, bújik belém. Tegnap voltam bent a bölcsiben. Azt mondták, hogy higgyem el, hogy ott nem történt vele semmi rossz. Ő most kezdi felfogni, hogy ez minden napos dolog és menni KELL!
Én meg belehalok, szakad meg a szívem! Kedden kezdek dolgozni! Huuu, szörnyű szar érzés!
És most már kimondom, hogy ezért nem lesz még egy gyerekem, mert minden lelki nyavaját és betegséget annyira átélek a gyerekkel, hogy iszonyat. A családom szerint nagyon gyenge vagyok és keményebbnek kellene lenni. De nem tudok. Néha arra gondolok, hogy mennyivel jobb lett volna egyedül problémamentesen! Aztán elszégyellem magam, hogy itt van ez a gyönyörű gyerek, aki a mindenem és én is voltam kicsi, bölcsis-óvis-beteg és a szüleim is megoldóttak mindent!
Mondjátok én ennyire gyenge vagyok??????????

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk végre!Annyira rosszul birtam már a bezártságot!

A történet:kedden reggel észrevettük hogy az egyik szemrése Petykának szűkebb,úgy tünt hogy lóg a szemhéja,és mivel azt izom tartja,ez nekünk ugye fontos tényező igy bevittük a szemészetre.Ott mindent rendben találtak szemészetileg,azt mondták konzultáljak a neurológusunkkal.Fel is hivtam,de Ő azt mondta Ő már ezt akkor is látta amikor Nála voltunk vizsgálaton.Pedig akkor nekem egyáltalán nem tünt fel még.Ahogy hazjöttünk figyelgettem Petykát és hát nem tetszett.Nem olyan volt mint szokott,tudtam hogy valami van,és hogy be kellene mennünk vkinek megmutatni.Nem jól evett,bágyadt volt,a szeme is olyan kis kómás,a mozgásai is lelassult.Felhivtam a gyerekorvos ismerősömet(aki a születésekor volt pont ügyeletes,innen az ismeretség,Ő kezelte akkor is mikor visszakerültünk,és már tegezőviszonyban vagyunk azóta,nagyon kedves aranyos doktornő)és mondta hogy az a legjobb ha bemegyünk(előzményeinkre való tekintettel)vesznek egy vért,vérgázt,és ha nincs semmi eltérés akkor reggel visszaminősitenek minket ambulánssá,és hazamegyünk.Bementünk kedden este,vettek vért Petykától,és azt mutatta hogy virusfertőzése van,és addigra már tök lázas is lett.Méznek nem jót mondtam sztem,nem a mandulája volt begyulladva,hanem a torka de nagyon csúnya hólyagos volt.Szóval bent kellett maradnunk,szerdán egész nap lázas volt,kapott infúziót,mert enni nem nagyon akart.
Úgy volt hogy péntek reggel hazajöhetünk ha nem lesz egyéb tényező.Persze lett.Csütörtökön próbáltam adni Neki egy kis bébiételt,kb.5 kanállal evett.Aztán 10 perc múlva láttam hogy vmi nem okés,gondoltam ki fogja hányni,odarohantam elforditottama fejét,ki is jött akaja.Aztán felvettem,majd mikor letettem láttam hogy hófehér.Kimentünk szólni a dokinak,addigrameg elkezdett megint márványozódni,tiszta kék lett.Gondolhatjátok,a gyomrom egyből görcsbe rándult,olyan ideges voltam hogy ,,Jöttek anővérek,monitor,vettek vérgázt,szóltaka főorvosank,petyka tiszta hideg volt,a keringéde nem volt jó,betakartuk jó sok takaróval hogy melegedjen,,vérnyomása,pulzusa jó volt,a légzésszáma az magas.Megjött a vérgáz eredménye ami magyon rossz lett,gyakorlatilag lehetett volna hivni a mentőt az áthelyezéshez(vácon nincs intenziv),közben már a szine fehér volt „csak”,és aludt,de nem kapott semmit,se oxigént se semmit,vártuk hogy melegedjen,persze minden készenlétben volt helyezve,hát erre mit csinál Petyka?fél óra múlva kinyitotta a szemét,az első embert akit meglátott megörvendeztette egy nagy vigyorral,majd nekiállt tapsikolni(azt egy hete tud)ÉS mindenki csak állt és nézett hogy akkor most mi van?ja csináltak egy mellkas rtg-t is,hogy nem aspirált e-nem nyelt e a tüdejéba vmit,de én tudtam hogy nem,hiszen ott voltam és egyből oldalra forditottama fejét,a rtg negativ is lett.Utána nem lett lázas,sőt jó alacsony lett a hője,posiban mérve 36.2.Egész du semmi nem volt,hajnalban két óránként evett,és tegnapra kijöttek rajta pöttyök,amiből kiderült hogy exanthema subitum,azza a 3 napos láz betegsége van.És hogy ha a pöttyök megjelennek,akkor már nem lehet lázas,és igy is volt,azóta nem is volt lázas.Csak emiatt a történés miatt nem mertek elengedni minket pénteken.A doktornő arra gondolt,és közben konzultált is neurológusunkkal,hogy nem tipusos lázgörcse lehette,bár nem ment fel utána hhője,úgyhogy ez is csak egy ötlet,meg nem is görcsölt,de biztos hogy valami idegrendszeri eksön zajlott,igy a neurológusunk fog csinálni egy EEG-t.Az étvágya még nem fényes de alakul.Csak fáj a pocakja szegénynek,mert valszeg a virus arra is ráhúzodott.

Petyka most alszik,Ami is a papánál,a lakás romokban-de előbb megirtam Nektek hogy mi van,most megyek romeltakaritani.Amint tudok visszaolvasok

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jaj, Pil!

Hál Isten, hogy már othon vagytok!!!! Szörnyű volt olvasni, amit írtál!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil! Te jó ég! Ez nagyon durva! Remélem, már nem lesz több ilyen izgalom szegény kis drágával!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Juca! Megkésve, igaz, de nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil!!
Atya ég! ez szörnyűűű.Remélem minden rendben lesz!!!
De mi az az idegrendszeri eksön? És mi jelent az, hogy kékült,sápadt,holott jó volt a pulzusa, vérnyomása?
Ha egy telefont megér neked, hivd fel a Bethesdában Herczegfalvi Ágnest-a legjobb neurológus, minket is ő nézett és pont tegnap volt a tv-ben,mint szakértő.
Ezekből a tünetekből,történésekből szerintem ő kapcsoból megmondja mi lehetett ez.Ő az ország legtöbb neurós picijét látta, szóval koncentráltan sok az infója, mig az ált. kórházi neurósok elvétve találkoznak ilyen problémákkal. Neki minden nap van több ilyen esete, hozzá viszik az ország minden részéről a babákat
.Jó még a fejlődésneurológiai intzet,de a Sváb hegyről nemtom hová költöztek.

Gab! Tarts kiii!!!!!!!!!
Preni! Háát én is durci lettem volna ahorgászatért! De jó,hogy enyim uram nem jár el.

Figyelj,na aggódj, megszokja majd Peti.Nagyon rossz, én is majd bele haltam,amikor mondta Beni hogy nam akar bölscibe menni,de a csüt.péntekmár egész jó volt.Küszönés nélkül ment be , viszont du.amikor az első szülőmegjelent sirni kezdett,miközben azt mondogatta,mindjárt jön anya értem.Majd megszakadt a szivem.Figyelj előbb utóbb hozzászoknak.Remélem előbb,mert kikészülünk lelkileg!

Ilyenkor azért elgondolkodom, 3évig az anyj mellett a helyeminden gyereknek,de egyrészt én nem tudtam megadni neki már azt amit igényel-lásd társaság,másrészt meg ugye dógoznikell,na.
Tiszta lelki tusa. :cry:

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Pil:
Jaj, nagyon szörnyű volt olvasni, amit átéltél Petykával. Erre mondják, hogy a lélelkjelenlét ilyenkor a legfontosabb.
Hát Noéminél is vannak némi gondok, ilyenkor nekem is erősnek kell lennem, utána meg lehet összeomlani. (Noéminek sírási apnoé-ja szokott lenni.)
Lényeg, hogy végre otthon vagytok.
Olyat mondtak esetleg, hogy ez még elfordulhat, vagy ilyesmi? Lehet-e számítani rá, hajlamos-e rá a baba? (Csak mert nekünk azt mondta az orvos, hogy mivel egyszer előfordult, ezzel számolnunk kell még a jövőben, de kinövi majd.)
Na, ezt nem ijesztgetésnek írtam, csak kiváncsi vagyok.

Gab:
Köszi a vonalzót!
Örülj a rózsának! Látod, nekünk semmi sem jó. Ha hoz virágot az úr, akkor az a baj, ha nem, akkor meg az.

JUCA: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Sziasztok!
Jó éjszakát!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Pil: örülök, hogy otthon vagytok, én nem is tudom, honnan van ennyi lelkierőd, ennyi mindent végigcsinálni, nagyon becsüllek érte, én már rég kiakadtam volna....De én is úgy gondolom, hogy Benianya ötletén felbuzdulva utána kéne járni, mitől lehetett.

Bölcsisek: csak pozitívan, mert a végén hétfőn el sem viszem..... :?
Reni: az a gáz, hogy Bálint már most bújik, jön, puszit ad, belebújik a nyakamba. És most "adjam" oda egy idegennek? :cry: Áááááááá

Gab: rózsa irigyirigy, a törpék meg remélem, jobban vannak!

Tegnap voltam Bálinttal a szemész doktornőnél (kaptunk beutalót, mert mintha egy picit bandzsa lenne). Bálint nagyon okos volt, hagyta, hogy a doktornő megnézze a szemét, csinálta, amit mondott. Viszont ki kellett volna tágítani a pupilláját, mert van egy kis mínuszos izéje, és akkor látná rendesen, hogy kell-e szemcsi, vagy nem...Na, ebbe most én nem mentem bele, főleg, hogy ma délig látott volna homályosan, ma egyedül vagyok, és vendégek is jöttek, így vihetem vissza. Hát mit mondjak, nem tett jót a lelkivilágomnak. Oké, az egész család szemcsis, és biztos kinövi, de mégis.....

Ami jó történt, hogy tegnap este, miután Bálint elaludt, két barátnőmmel elmentünk "2évadzárni", merthogy én megyek vissza dolgozni, ők nem, és azért más lesz innentől. Éjjel 1-re értem haza, ittunk fejenként két koktélt (még sosem ittam, mindig csak terveztem), jókat beszélgettünk végre úgy, hogy a gyerekek miatt nem kellett félbeszakadni a mondanivalónak. Már nagyon régen terveztük, de csak most sikerült az apákkal összehangolni, így a férjem sem szólhatott egy szót sem, mert kb. 1 éve szó van erről a csajos estéről.

Ma jött Pestről a volt kolléganőm/barátnőm, hoztak Bálintnak egy baromi klassz verdás pulcsit, nagyon tetszett neki. Csináltam brassóit, meg sütöttem egy almás rácsost. Vagy inkább rácsos almást? :? Na mindegy, finom lett.

Asszem ennyi, megyek, megnézem a Beugró c. műsort.
Jó éjt, pussz

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Sziasztok!

Vicky!
Ugye milyen jól esett kimozdulni?! Nekem már többször is volt benne részem. 2-szer voltam már Pesten, és egy jó párszor itt helyben a barátnőmnél. Szerencsére a férjem teljesen el tudja látni Petit.

Benianyu!
Köszi a nyugtatást. Szerintem az is plussz hozzá, hogy jöhet a foga, mert 2-3 napja megint a szájában matat! Délutáni alvásból hol van apa? nyöszörgéssel kezdett. Hívtam is rögtön az uram, hogy jöjjn haza, de beletelt 1-2 óra, míg felért a pincéből a 2.-ra. Jó tudtam, hogy villanyt szerelnek, de szegény gyerek ezt még nem fogja fel!

Mit szóltok ehhez a zimankóhoz. Itt jó nagy szél fújt. A gyereket body-poló- vékony pulcsi-dzsekis mellény összeállításban vittem ki! :shock: Ő nem fázott, viszont n igen egy szál pulcsiban!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok

Pil
Ez nagyo durva!!
remélem most már minde OK lesz!!!

Reni
Nem tudom minek hívják ezt,de nem gyengeségnek szerintem!!!
Nagyon rossz lehet ez tudom.
Áldom a sorsomat,h nem kellett és nem kell viszamennem dolgozni,mert ez őrület lenne.
Nekünk az ovi is nehezen ment!(mármint asszem inkább nekem)
nagyon sokszor nem is vittem őket.Ha nem akartak menni nem mentek,viszont tudom,h ezt kevesen tehetik meg és nagyon együttérzek veletek!!!
Remélem hamar megszoják a gyerkők!!!

Vicky
Ezt a szemüveges izét ismerem!nagyon jól!
Talán emlékszel régebben már írtam,h Zinának nagyon rossz a szeme!És ő ki sem nőheti :( :(
Vendég
 


Hali.

Pil, gyors gyógymanócskák Peti felé, hogy az étvágya is javuljon! Petinek is volt háromnapos láza, szerencsére nálunk nem okozott hasonlókat, mondjuk nekünk nem is voltak hasonló előzményeink.

Preni, nem tudom, hogy itt milyen idő volt, de du. Dunakeszin én simán elvoltam egy hosszúnaciban és egy pólóban. Sütött a nap! Végre egy Skoda-tali, ahol nem szakadt ránk az ég (pedig volt rá esély).
Figyi, légy erős! Hidd el, hogy Peti ÉRZI (TUDJA), hogy nálad valami lelkileg nem okés, és ha hagyod magad, ki is fogja használni ezt.

Vicky, nem tudom, Bálintnak milyen szemcseppet adtak volna tágítás gyanánt, de annak ellenére, hogy a mi dokink is azt mondta, hogy homályosan láthat majd a gyerek, nálunk semmi hasonlót nem vettem észre! Peti szépen sétált, igazából csak annyi hátránya volt a dolognak, hogy a szemébe sütő nap zavarta nagyon.

És végül a tegnapi sztorink.
Szóval ugye voltunk Dunakeszin. Hát kezdődött a dolog azzal, hogy a teljesen sima indulás után valahol Kecskemét környékén megcsörrent a telefonom. Öcsém volt, hogy még mielőtt az első adandó alkalommal megöljük egymást a férjemmel, szól, hogy a gyerek pelenkázótáskája a nagyszobában maradt. Benne minden: pelenka, popsitörlő, kaja, kanál, váltóruci. És mivel egész napos volt a túra, ezekre szükség lett volna...így megálltunk Pesten, és bevásároltunk, na jó, váltórucit nem vettem újat. :D
A köv. történés az volt, hogy elindultunk a City Rally-n, amit úgy terveztünk, hogy Feri és én elöl, anyukám Petivel hátul. Na ahogy útra keltünk, kb. a második kereszteződésnél a férjem belenézett a visszapillantó tükörbe, hogy nagy a csend. Képzeljétek, ott felejtettük anyukámat a helyszínen! :? És még telefon sem volt nála, így egy ottani ismerőst hívtunk fel, hogy ugyan szóljon már anyukámnak, hogy ne aggódjon, de kicsit ottmaradt... A City Rally elejét Peti végigaludta, aztán meg egész csendben volt, szóval panaszunk nem lehetett rá. Igaz, egy véletlen rossz kanyar miatt Újpest helyett majdnem Nyíregyházán kötöttünk ki, és az Aquaparkot is nehezen találtuk meg...DE elsők lettünk!

Na le is lövöm magam.
Mindenkinek szép napot!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Előszzör is EX!MAjdnem röhögőgörcsöt kaptam,nem semmik vagytok!!!Szegény mama!Azért áruld már el hogy lehet ottfelejteni? :shock: :shock: :shock: De tény hogy nagyon vicces a story.ÉS miben letettek elsők?Én lemaradtam!

Benianya:Mi is oda járunk Hozzá,a bethesdába.Most megyünk majd megint kontrollra,csak kérnem kell időpontot!Kiváncsi leszek hogy Ő mit fog erre mondani.
A svábhegy amit irsz,a margitba költözött,ott voltunk eg yhétig,és csupa rossz élménnyel távoztunk,ott volt aza doktornő aki belénk akarta beszélni az izombetegséget,és jó "pozitivan " állt Petykához.Ott is hagytuk,nem mentünk vissza harmadszor kontrollra
Megkérdezem a gyerekorvost,Hercegfalvi dr-nőt és majd kiderül ki mit gondol.

Viera:ha ez lázgörcs lenne tényleg,akkor felköthetem a gatyám.Mert akkor minden láznál figyelned kell minden percben.És nem csak magas láznál lehet lázgörcs,ezt eddig nem tudtam.

Preni :ez nem gyengeség,csak nehezen tudod elengedni a fiadat!Én is áldom a sorsot hogy nem kell bölcsibe vinnem Amit,annak ellenére hogy irtam sokszor nem tud magával mit kezdeni,de biztos rosszul birtam volna a bölcsizést.Van ilyen,van aki könnyebben veszi ezeket,,van akit jobban megvisel.És ha dolgozni fogsz,valószinű nem lesz időd folyamatosan ezen rágódnod.

Gabella:kicsit visszaolvastam.Én is immunerősitő után nyomozok,mert annyi van hogy el lehet veszni a sok cucc közt.Petykának most adunk Flavon kids-et,Aminak is akarok vmit,de ezt nem hajlandó megenni.Gyerekorvos ismerős ajánlott tegnap egy terméket(viszont hálózatos,be kell regsiztrálni),sőt hozott is egy kis adagot hogy előbb nézzem meg Ami megeszi e,addig ne vegyem meg mert hát nem olcsó ugye.Tegnap megette a felét,és azt mondt anya még kérek.Ma már nem volt hajlandó meginni.Még azért próbálkozom.Pedig ez fini narancsos.Mondjuk nekem a falvon kids-lekvár formátum-is izlik.

CSAJOK!!Miért csinálja Ami a következőket?elengedett egy szó nélkül a kórházba,nem sirt,nem hisztizett,megértette?passz,ment a mamához,nem volt semmi gáz.Amint papa hazaért csak papa k ellett,mama nem csinálhatott vele semmit.Amint apa hazaért csa Ő.
Másnap ,harmadnap ugyanigy.Mamam,papa,apa hazaérkezés sorrendjében.Peti mondta hogy egy szó nélkül fürdött vele,egy szó nélkül megitta a kakakót,mesét olvasott,lefeküdtek és aludt.Semmi hiszti,semmi sirás.Amint hazajöttünk megy cirkusz.Apa semmit nem csinálhat,apa menj el,apa nem férek el,apa ne adj puszit,apa neeeeeeeeeeee,mindezt visitva.Tegnap óta megint megy a hiszti,a földrevetődés,a visitás,nyávogás.Olyan gyomorgörcsöm van igy is ,mert Petyka nem nagyon akar enni,már minden kajaidőben azon izgulok na most vajon elfogadja e vagy nem,és akkor még ez a hiszti is.
Amúgy kanállal etetem a tápot Petykával,mert üvegből nem megy most neki.Nem értem.A "rendes kaja" meg semennyire nem kell.De legalább kanállal megeszi,igaz kicsit hosszabb idő.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok

Ex
Ó..!Azért az engem is érdekelne,h tudtátok elhagyni anyukádat! :wink: :shock:
Itt jártatok a kerületben???Én újpesten lakok.

Pil
Lehet,h amiatt van,h bent voltál Petivel???Más tippem nincs :roll:

Immunerősítő:Én igazából nem nagyon adok semmit.Viszont Zalán a Milupa Junior-t issza tápszernek és ez immunerősítős.Nem is volt azóta beteg.Max ici-pici nátha.Arra meg a sinupret 2-3 napig és kész.
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasni nem tudok, csak gyorsan néhány mondatot firkantok.

Marcy, Olivér ugyanolyan tündibündi, mint Marcika. :-)

Bölcsi, nekünk minden ok a bölcsizéssel. Reni, én is nehezen bírnám a helyzetet a helyedben. Szokták is mondani a gondozónénik, hogy 2 éves kor után sokkal nehezebb közösségbe szoktatni a gyerkőcöket. :(

Immunerősítő: nekünk az aloe nem jött be. Most c vitamint és echinaceat adok. Meglátjuk... :roll:

Szobatisztaság: ha van kedve, és van vmi érdekesség is a wc környékén, akkor esetleg van eredmény. Ezt inkább halovány, de nagyon halovány kezdésnek tartom. Ja, és ha éppen belemerül a játékba, akkor még azt is letagadja, ami jól érezhető. :lol: Még mindíg nem aggódom emiatt.

Jó hétvégét!
Vendég
 


Pil, örülök, hogy jókedvre derültél. :) Hát ami azt illeti, az volt a szitu, hogy anyukám és mi kicsit elbeszéltünk egymás mellett, mert mi mondtuk neki, hogy indulunk a City Rally-n (ebben lettünk elsők), és ezt ő úgy értette, hogy hárman megyünk, így nem igyekezett beszállni az autóba...mi meg nem vettük észre, hogy nem szállt be, csak amikor már útra keltünk. :D
Amira nem tudok mit mondani...szerintem azért csak megviselte, hogy nem voltál vele. Egyébként nálunk Peti extra apás lett az elmúlt héten, CSAK apa, én alig vagyok jó neki, hisztizik egyfolytában.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Halihóóóó!!!
Ex, ez szenzációs!!!!!Anyuka lemeradt! :lol: Gratula az első helyhez!!

Pil!tutira megviselte a hiányod, most csak téged akar.Apának kell inkább ezt elviselnie, nehogy rosszul essen neki.
Türelem,néhány nap múlva biztosan rendeződik a dolog.
Háát nagyon rossz lehet ha nem eszik a pici! Jobb étvágyat Petykának.
Kivi vagyok,mit mondanak a Bethesdában.Drukkolok!!!!!!!!!!

Húú,lányok,mi ma befűtöttünk a fürdőben.
A legnagyobb gondom az, hogy mi a csudát adjak holnap Benire? 11 fok lesz, de nem mindegy hogy az a 11 fok szeles, esős, vagy napsütéses. Gondoltam vastag melegitőnacira, mellényre ,egy kis dzsekire a bölcsi udvarra, de lehet hogy jobb lenne egy olyan 2 rétegű bélelt nadrág? Tudjátok aminek vékonyabb anyagból van egy belseje is. Ti mit visztek a bölcsibe? Előkerült a tavaszi vékony, de fülvédős,megkötős sapka is.
Blanira rövid ujjút adok,arra egy hosszú,egy pulcsi meg a farmerkabát. Met bent az osztályban baromi meleg van.Hát azt hiszem ennyit a sétáról,én biza nem rohanom le a 20 perces utat esős hidegben, megyünk autóval.

Sajnos Beni köhögése hullámzó.Olvastam a neten, hogy a köhögés tart a legtovább. Péntek éjjel krupposan, ugatósan öklendetésig köhögött és nem jött fel neki semmi. Hársfateával gőzöltünk éjjel 2 kor,arra javult.Van nektek hidegpárásitótok? az jóóó?Megint elkezdtem adni a nyákoldót,de hörgőtágitót, apiriprentet is adtam neki, ez kihozta, de e pillanatban megébredt, és megint köhög. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Meddig tart ez a köhögés nálatok???Semmi hőemelkedés, orrfolyás, elesettség. Csak köhög.
:cry: :cry: :cry:

benianya
ákosbenianya
 
 


elütöttem: spiroprentet

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert elájulok a fáradságtól (beenyeltem valami torokfájós bacit :( ). Anyukáméknál voltunk a hétvégén, úgyhogy sokat kihagytam, de átfutottam a termést.

Pil: Jobbulást Petinek!!! Remélem minden rendben lesz vele. Szerintem Ami sztrájkol, mert hiányoztál neki. Féltékeny és nem tudja hogyan vezesse le, ezért hisztizik.

Ex: Nem semmi történet! :P

Reni: Ne aggódj, szerintem is normális, hogy nagyon aggódsz Petiért.

Immunerősítő: Mi most tudtunk le egy 6 hónapig tartó ribomunyl kúrát. Majd elválik, hogy hatásos volt-e. Minden esetre most elkapott egy taknyos-köhögős vírust, de nem volt lázas. Kihordta lábon antibigyóval.

Holnap megyünk vissza a gasztrora. Szorítsatok, hogy ne lisztérzékenységet állapítsanak meg!!!!


nancsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?