Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Korai allas: en is ugy hallottam, hogy osztokelni nem celszeru, mert anyai buszkeseg ide-oda, jobb, ha vegigmegy a fejlodesi sor, de ez nyilvan nem azt jelenti, hogy nyomjuk le a gyereket a foldre, ha mar egyszer felallt...

Zulu,
azert elkepzelem, amint Malacka kipanyvazva higgad... Kép
Az ilyen teascsesze tipusu dolgok nalam annyira mindennaposak, hogy nem is emlitem Kép
Vilagga menes... nosztalgiazom. De Malacka kreativ! Nekem nem volt annyi eszem, hogy vigyem anyamat, es ollyan gaz volt anno visszaoldalogni... Kép

Zsuzsi,
Te is begyujtogeted a cuccokat? Nekem is vannak olyan dobozaim, hogy neha belenezek, aztan elajulok es gyorsan visszazarom Kép Mar vegigcipeltem vagy 3 lakason...

Clarissa,
udv itt! Kép
Egyszal Ancsaban Kép szerintem elbuvolo latvany lehettetek! Kép

Beu,
draga vagy, hogy igy torodsz velem! Kép Neha szuszizok napkozben, altalaban Vilcsistul. Apajara azert nem nagyon tudom bizni, mert a munkaja mellett most meg csinalja a doktorijat, cikket ir, meg egy csomo szerelnivalo is az o nyakaban van, szoval inkabb igyekszem neki szabadidot kifacsarni... Igy is baromi sokat segit, tok jol elvan Vilcsivel szerencsere Kép
Szerencsere mi mindketten a nemvasalos cuccokat preferaljuk Kép Szoval nemirigy...

Na pont volt egy ebredes, elkuldom, aztan meg kicsit olvasok...

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Maci,
Roninak van izlese, frissen preselt narancsle nyami! Kép
Hinta: ne keseredj el, Vilcsi is gyakran igy reagal az ujdonsagokra, aztan meg neha belejuk szeret. Pl. a zenelo bekajatol teljesen kikattant eloszor, most meg azzal lehet legjobban lenyugtatni, ha hisztis!
En is igy gondoltam, oszibari most pihen, krumpli jatszik.

Urszila,
orulok, hogy Julka gyogyuloban! Kép
Fogorvos Kép, kori viszont Kép!

Reka,
Dani nagyon cuki, sugarzik az eletkedv a vigyorabol! Kép

Mokuska,
nagyizas tok jo Kép, nalunk sajnos ritkan talalkoznak, es ezert Vilcsi bizalmatlan, pedig a nagyszulok olvadnak rendesen...
Akrobatika Kép Kép nehez lehet ilyenkor, de ettol biztos kiugyesedik Lili es megtanul vigyazni magara! Kép

Ildi,
en teljesen megertem, hogy orulsz... lanyaink rokonlelkek Kép

Momo,
Koszi az egyutterzest, teljesen igazad van, csak amikor depi van, nincs erom gephez rugdosni magam... Kép
Zsebi csini es szupiugyes! Kép, Timi pedig kesz fotomodell Kép
uuugy varom en is az elso mama-t, aztan persze papa lesz, de azt se banom... Kép

Heppi,
uj farit en is szeretnek, csak olyan cikis lesz, hogy mennyivel nagyobb kell... Kép

Kangi,
Julcsi tunemeny! Kis kiralykisasszony a csiniruciban! Kép

Clarissa,
Ancsa gyonyoru, es nagyon LANY! Kép
En is tul a 3. X-en vagyok elsobabas, sokaig vartam, vartam, hogy kinojem a tinedzserkort ugy lelkice, aztan rajottem, hogy arra ugyan varhatok... Kép de ugy latom, Te lanyodat se kell felteni, hogy savanyu anyucija lesz... Kép

Koszonom a gifek dicseretet, igazabol aggodtam, hogy az agyatokra megy, de en most nagyon elvagyok veluk Kép Nem felejtettem el, hogy kertek nehanyan linket, ossze fogom szedni, csak kell hozza a parom is, mert sokat o talalt nekem!

Na itt a vege, kidoltem...
Pussz mindenkinek, es csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Zulu hali Kép jöhet az a vérciki történet Kép

Zsuzsi, még ígyebbül is elalszik ez a kicsi, ha álmos Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 

 
 

Sziasztok,

Koszi a tanacsokat setaltatos ruha ugyben, kb. ugyanennyi ruhamennyiseget (vagy inkabb tobbet) cipel Zsombi magan seta kozben, ugyhogy talan vagy remelhetoleg nem ettol fazik meg. Egy otlet kilove. Kép

Es koszi a hajmosos tippeket is, akkor ezentul nem ussza meg Zsombi, alaposan mosunk es sapizunk vagy hajszaritozunk. Kép

Clarissa,
en meg nem is udvozoltelek, udv kozottunk! Kép

Elli,
hozzatapi miatt ne aggodj, Zsombi 3 het mulva 1 eves lesz, es meg mindig szinte csak tapszert eszik. Mindentol oklendezik vagy pfujj van vagy orakig nyammogja. MAr nincs olyan dolog, amit ki ne probaltunk volna, beleertve a Hozzataplalas topic teljes otlettarat is. Kép

Maci_2,
gartu a maszashoz! Kép

Zsuzsi,
kepek tovabbra is edesek! Kép Nekem az a kedvencem, ahol mind a harom fiad rajta van. Olyan ritkan teszel fel ilyen "teljes a fiuhad" kepeket. Kép Etetoszekhez gartu, de miert kell neked 2 belole?

Sofka,
bocsi, vizualis tipus vagyok... negykezlab...hihi...Kép Jobbulast, es sebet nem piszkalni! Kép Ferjed ebedje es gyereksetaltatas Kép

Momo,
ez a fel ejszakat nem aludtam dolog nem hangzik tul jol. Kép Drukk, hogy az legyen, amit Te szeretnel! KépKépKép
A kepeken a lanykaid tunderiek! Kép Zsebi nemevesere lsd. feljebb az Ellinek irt soraimat. Bibi, mi vagyunk Zsombival a legidosebb nem-evok! Kép

Norka,
ablakon bemaszo Jazi. Kép Eletem egyetlen intojet ezert kaptam anno! Azt irtak az ellenorzombe, hogy "Tisztelt szulok! Kislanyuk az ablakot hasznalta ajtonak!..." Kép Jo utat a noveredekhez! Kép

Kaska,
vegre, Te is jol eltuntel! Kép
Ahogy olvasom, volt ra okod. Kép Szegeny Te! Kép Es egy kis pozitiv energia: ennel rosszabb mar nem lehet! KépKépKépKépKépKépKépKép

Kangi,
pont kerdezni akartam, hogy hogy all a kisteso projekt. LAtom, nem jol. Kép Lovaglo Julcsi tovabbra is edes! Kép

Reka,
Torna. -10 kg? Ez igen! Kép Eljen a bohocorru Dani!

Beu,
uj lakasfesto modszert talaltatok? Kép

Zulu,
eredeti teakiontesi szokasaid vannak! Kép Vilaggamenos sztorin azota is kuncogok! MAjd ha felnonek a gyerkocok, hogy fogod meg ezeket a sztorikat szeretni! Kép

Megyek, mert lefordulok a szekrol. Kép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Mostanában próbálok Jófeleség és Jóanya lenni, úgyhogy ezzel el is megy az egész napom (de olvasni szoktam, csak írni nincs erőm). Kép A próbálkozás abban merül ki, hogy mindig van meleg kaja, reggeli(vagyis fölkelek hajnali 7-kor Kép), csomagolok Apucinak is, 20x összepakolok Beki után, próbálom színvonalasan szórakoztatni, játszani vele, mert ezt az utóbbi időben elhanyagoltam, zord idő ellenére napi 1 óra séta és játszótér, mert Beki nagyon élvezi és a konyhát is elkezdtem kinagytakarítani. De hogy azért ne sajnáljatok annyira, azt is elmondom, hogy megkaptam a kedvenc könyvem második részét, és kevésnyi ébren töltött szabadidőmben azt olvasgattam.

Klár,
üdv közöttünk, lánykád nagyon aranyos! Kép

Sofka,
örülök, hogy minden gubanc nélkül átvészelted a vasatlanítást! Kép

Momo,
átérzem a félszedet, nekem is volt egy kemény hetem nemrég, én sem vagyok tesóellenes, de picit még várhat a dolog. Drukk, hogy a csíkok száma számodra megfelelő legyen Kép!
Fitneszlánykák tündériek!

Norka,
Jázi nagyon ügyi!!! Ez egy sima kartondoboz? És ilyen strapabíró?
Nővéredéknek gratula és sok tejcit kívánunk!!! Kép

Kaska,
hozzátápihoz sok türelmet kívánok! Remélem a kedved javulni fog hamarosan. Ha nem rontok a hangulatodon, akkor szívesen átugranék!

Kangi,
szegény te, rossz olvasni, hogy Julcsi ennyire anyakímélőtlen üzemmódba kapcsolt Kép. Drukk a mihamarabbi javuláshoz!
Julcsi nagyon csini a képen! És csoda ügyes, hogy még egy éves sincs, de már lovagolni és szamaragolni is tud Kép.

Réka,
irigy-irigy a lelkierődért fogyásügyileg Kép. Csak így tovább!

Andy,
remélem ezt az átaludt éjszakát még sok hasonló fogja követni Kép!

Zsuzsi,
tényleg, ez engem is érdekel, hogy miért ennyire szupik és drágák ezek a székek? Azért vettél kettőt, hogy majd eladd az egyiket?

Beu,
te olyan telhetetlen vagy! Én már akkor boldog lennék, ha "Gyerek alszik, vacsora a sütőben, rend van" teljesíve lenne este fél tízre Kép! Még vasalni is... Kép

Zulu,
világvége hangulatból mielőbbi gyógyulást kívánok! Kép
Milyen az a mellszellőztető póló??? Kép

Gömbölyű,
ha olvasod, köszi utólag is mégegyszer a májusban elosztogatott szakácsmagazint (még májusban Kaskáéknál adtad). Kipróbáltam egy receptet belőle (tárkonyos csiperkegomba leves), és a 10 ujjunkat megnyaltuk utána! Kép

Valaki írta nemrég (bocsi, hogy nem tudom, ki), hogy tud egy 1. szülinapi torta receptet, amiben nincsenek babakárosító dolgok. El tudnád küldeni?

Mai sztori: reggel voltunk templomban, és Beki egy kerek órán keresztül csendben nézelődött, játszogatott az ölemben , ezután plázáztunk (erre az évre is ki van elégítve a bámészkodási kedvem ezügyben), és jóóóól elfáradva hazaértünk, Apucival ágybazuhantunk, de Beki még játszani akart, úgyhogy szabadon engedtük a szobában. Ő persze gügyörészik, rámol, stb. Elaludtunk. Egyszer csak arra ébredek, hogy síri csend van, gyerek sehol... Fél másodperc alatt felültem, aggódva pásztáztam a szobát, hogy mégis hova lett Beki??? És akkor vettem észre, hogy az ágyunk lábánál van kiterülve, mint egy jólnevelt kiskutya, és édesdeden alszik KépKépKép. Még soha nem csinált ilyet... Kép

Mi is szeretnénk menni a talira, de BKV-val elég messze van, ha valaki fel tudna venni a 4-6-os vonalán, vagy a kék metróén, nagyon megköszönném!!!

Bekit nem zavarja a mínuszok röpködése
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Na. Neveket majd csak lejjebb irkálok, úgyis mindannyian olvassuk, és akinek az inge, az majd magáraveszi.
1. Majd 100 kiló létemre az édesség nekem is gyengém sajna... de ha tornázom mellé (lásd fűrészelnivaló fahalom kellő számban történő szemrevételezése, aztán a megvalósítás), akkor a generál súlyom úgy 78-80 kiló. És ezt édességezés mellett is tutin tartani tudom. Csakhogy most még a tejelés miatt nem tehetem. Tudom, ha eggyel kevesebbet eszem, már kevesebb a tej... (még havi 10 liter így is az Anyatejgyűjtőbe megy... egy röhej, a december havi GYES-em 19,947 Ft volt, a tejpénzem 21,246 !!!)
Ha meg ez már nem lesz, és ez a kis Perpetuum mobile megindul... hát... hamar lemegy rólam az a ká huszas, asszem Kép

Kaskám, ha még ehhez fiatalos a külsőnk is... :DD... és milyen helyes fiatal tanító bácsikat fogunk majd zavarba hozni néhány szülői értekezleten Kép

Urszika halihóóó Kép) Fogorvost ne is emlegesd, nekem is mennem kéne, csakhogy Érdre járok 18 éve... meg most naon nem akaródzik... Kép

Réka Kép Ikertesó nem semmi. Kép Látom, viszont tényleg van valami hasonlatosság- enyém is imádja a PC környékét (és nemcsak a környékét Kép) Egyébként hugi 22.18-kor született Kép

Macika... én asszem még a saját temetésemen is röhögni fogok. Így születtem. Mondtam is anyunak, a doki rossz helyen kapaszkodott belém, hogy kikapjon belőle... azért lett ekkora a POFÁM Kép

Beu - a mostohaanyaságról majd egyszer személyesen, itt most csak annyit, hogy köztünk nagyon jó volt a viszony egy bizonyos momentumig. Azóta viszont ő még egy bocsánatkérést sem eresztett meg, és úgy tesz minden után, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt. És mintha semmi rosszat nem tett volna. Csinálni itthon semmit, de kezeljük felnőttként. Na nem ez volt a momentum mondjuk, amiért...
Azóta viszont már ezerszer rájött, hogy a jó édesanyja tojik a fejére nagy ívben, és tuti, ha baj volna nem számíthatna rá. Most úgy viselkedik, mint aki mindent vissza akarna csinálni velem kapcsolatban (na csinálni továbbra se semmit...) csak ÉN NEM vagyok hajlandó őt visszafogadni a kegyeimbe.
Ancsát egyébként imádja, de... valahogy a tudatalattim nem engedi, hogy csak 10 percre is itthon hagyjam rá... és az anyai megérzések...

Na yó. Csajok, most még a mailek, meg a többi dolog. Holnap írok (ha engednek).

Pussz nektek, és kellemes pihit kevés ébredéssel Kép

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

Beu,
Sajna én vidéki kislány, autóhoz vagyok kötve. Autó téliesítve a garázsban, apa egész nap dolgozik. Vonat-BKV: hát inkább nem kockáztatom meg. Szal én a tavaszra várok, amikor is Momo (reményeim szerint) talit szervez a csodás udvarukon, és én is ott lehetek Kép

Réka,
Ezt én sem értem - csatlakozom Beuhoz. Hogy tanuljon meg "szerencsétlen" járni, ha előtte nem álldogál??? Orsi pl még nem volt 7 hós, amikor már bútorok mellett felállt, és még ma sem jár (9,5 hós) - vagy csak én vagyok szőke nő???
Én is vásároltam tegnap magamnak farmert, és hasonló dolgok történtek - majdnem sírva fakadtam. Felpróbáltam kb 8-at, de csak az egyikből volt 28-as (náluk ez a legkisebb), no azt meg is vettem, mert télleg teccett Kép Csak zárójelben jegyzem meg, hogy lánykoromban 30-as volt a méretem.

Zulu és gyermekei
Neked is csak azt tudom ajánlani, amit már Kanginak. Az ilyenek sztorikat (ebben a stílusban) össze kell gyűjteni, és kiadatni. Sztem jobb lenne, mint a Kitolás c. könyv, pedig az sem piskóta Kép

Maci2,
Pulcsis dolog télleg bosszantó lehet. Én az ilyet egyből bevágom a fiókba, és csak szükség esetén veszem elő, ha már nincs más, amit a gyerekre adhatnék. Tudom, ez téged bizti nem vígasztal!

Klár,
Asszem mi csak jól jártunk azzal, hogy anno a doki rossz helyen kapaszkodott beléd, amikor anyukádból kivarázsolt Kép
Nagylány esetére nemtok mit mondani. Talán csak megismétlem az egykori könyvajánlásom:
nemtom most fejből ki írta (vmi német) és az a címe, hogy: Kell a gyereknek a korlát, avagy mégsem állhat a feje tetejére a világ (Park kiadó). Nagyon olvasmányos, 1-2 nap alatt meg lehet enni az egészet.

Asszem apája rászoktatta Orsit az éjszakai altatásra. Ennek nem örülök, mert napról napra később alszik el. Mongyuk annyi a jó, hogy apa be is vállalja. Gyerek a kiságyban, apa mellett fexik és mesél, énekel mittomén. Egy idő után (tegnap másfél óra) a gyerek egy hang nélkül bealszik. Apája azzal védekezik, hogy nem bírja a sírást, és most Orsi egyébként is bújósabb (valszeg szeparációs szorongás korában van), szal inkább ő ezt csinálja, de a gyerek ne üvöltsön. Montam neki, hogy okés, de ha majd napközben is fogja igényelni az altatást, nem marad az élők sorában, mert én nem bírom a seggét cipelni (ami már régen túl van a 9kg-on) és tőlem aztán ordíthat. Persze csak a pofám nagy, mert a sírást én sem akceptálom egy idő után. Vmi ötlet?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Momo,
Szerintem már annál is jobban állok hozzátápivalKép : Kevin eddig 2 dolgot akart kihányni: az sk krumplit és a céklát. Szóval nálunk azért csúszik a sütőtök, répa, alma, banán, pasztinák, bébikajából meg szinte minden. Szerintem Kevin lesz a topic zabagépe. Csak az ember pepecsel a hülye céklával, erre nem kell, ez azért bosszantó. De a te helyedben én már rég falnak mentem volna...

Anita
Látom írták már, de -bár Kevinnél sose volt kakigond -én is figyeltem mindig, hogy a fogós kaja mellé "hajtós" is kerüljön. Alma, banán pl fog, de ha magában akarod adni, nem pl barackkal (ami hajt) , akkor legalább egy kis kamillateával lazítsd, nálunk bevált.

Andi
Zöldfűszer egyben: nem szeletelve teszed, hanem csokorba kötve vagy teatojásban, így az íze benne van, a darabok nem.Kép Csak azért tudom, mert nálunk így lesz kapros a tökfőzi.Ja, látom Ildi is írta.

Klár
Babád nagyon édiKép A sztorid is jóKép

Kangi
A huszárbaba is édi!Kép

megint Momo
Sportoló boszikKép

Andy
Éjszakához gratula, tudom, mekkora öröm ez...Kép Lehet, hogy a manók is olvassák a topicot, az enyim és 2 éjszaka csak 1x kelt...ha ezen múlik, én akár mindennap rinyálok nektek, csak győzzétek olvasniKép. Mindig úgy járok, hogy mire elmennék vele pl orvoshoz, hogy na ez már télleg nem normális, elkezd aludni normálisan. Kép
Ja, és amire Klár utalt: a nyugis éjszakák nálunk is jól jönnek a házaséletünknek, apával már mindketten enyhén szólva nyűgösek voltunkKép

Zsuzsi
Köszi, akkor utánanézek ennek a szernek. Etetőszékhez gratulaKép
Nálunk apa a lazább rendügyben, azt mondja, a lakás nem kirakat, élünk benne, meg most ott van Kevin is, aki miatt minimum 20 db játéknak kell heverni a nappali 20 különböző pontján...De én átlátok rajta, szerintem csak így akarja igazolni magát, hogy ő miért nem rámol/takarítKép

Mókuska
Evés-alvásKép De jó nektekKép Háváj a szülőknél -irigy vagyokKép!

Zulu
VilággámenésKépKép Azért valahogy a panaszaid is pozitív kicsengésűek a végéreKép De tesósztori nagyon édes azért!

Kaska
A néni is, akinél minden 7en zöldséget veszünk a piacon, azt mondta, nehogy beengedjük az ágyunkba a babát, az ő; fia még 20 évesen (!!!) is odabújt aludni... Hát, nem tudom, mit szólnék, ha a borostás, szőrös lábú Kevint kéne dajkálgatnom az ágybanKép Apánál ugyanez szexi, de egy húszéves gyerek...(Honnan szedted a jópofa gifeket, most beszúrnék egy ferdeszájútKép)

Réka
Ééédi Dani!Kép

Miszike
Jófeleség és JóanyaKép Meg alvásKép Beki édi a rózsaszín cucerájbanKép
Mi az a kedvenc könyved? Nekem most a Stahl szakácskönyvek, megvan mindkettő.Kép

megint Klár
Én is nagyon kíváncsi lennék a "momentumra". Én is égetnivaló rossz kamasz voltam, de az ember annyira össze van zavarodva abban a korban...

7végén én is olvasó üzemmódban voltam, ma meg jönnek beépíteni az erkélyünket, iszonyat rumli meg kosz lesz...Holnap tali, szerdán gyógytorna, csütörtökre át tudtam tenni a Dévényt...Még jó, hogy heti 2-3x le akartam járni edzeni, esélyem sincs rá, minden napra jut valami program. Igyexem csak napi 1-et berakni, hogy Kevin ne boruljon ki.
Ja, és mégis megyünk telelni hármasban jan 24-30 Ausztriába, sőt, még februárban is hívtak a haverok síelni. Majd megláttyuk.

Sofkának további jobbulást,
nektek meg szép napot, holnap tali!
pusza
Elli

Ja, és még egy Kevinfej: (szerintem jön a foga, nem hagyja, hogy hozzányúljak, ha meg mégis sikerül, bőgés a vége, biztos érzékeny már neki)
Kép
ellimami
 
 


Gomboc,
Csak az a gaz, hogy az az ominozus harmadik fiam a kepen az a FERJEM! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Én megint jól lemaradtam és megint időhiányom van, ma van enyém Apa szülinapja, Szandi vakondtúrás tortát kért neki, éppen azt csinálom, mosógép lejárt, Zsombi Szandi szobájában rombol, kb. 8 dolgot kellene elintéznem, ma indul a köv. angol... így az uszit kihagyjuk.

Zsuzsi
De jó, ilyen ismert vagyKép
CsavarméretKép és szabályos? (bekukkolnak az erkélyre?)
ZsebpénzKép, viszont a pénzéhség KépKép

Andi
LocsolóKép polcKép derekadKép

Momo
KonyhaKépKép
RendszabályozásKép

Norka
Tegnap 3,5 órát koriztam Diósjenőn a befagyott tavon, térdeim megérnének egy fotótKép És ülni se nagyon jó KépKép De Apa megdicsért, hogy most már jól megyKép
Jólevő Jázihoz gratulaKépKép
Tesódnak is gratula és a szopizáshoz isKép

Persze, amióta ezt írom, tortalap megsült, ki van teregetve, Zsombi viszont sehogyan sem akart elaludni, úgyhogy lemegyünk sétálni, hátha el tudok mindent intézni (ahova beférek babakocsivalKép)

Majd még jövökKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hello Csajszik Kép
Rémes vót az esténk, úgyhogy muszáj megírnom, hogy Julcsi megint felébredt f11 tájban, kétszre bementem hozzá, simogattam, nyugtatgattam (nem vettem fel), versike, cumi, itatás (nem kérte), magára hagytam megint, aztán f12-kor elcsigázódva az üvöltéstől megszoptattam, és f6kor újra ébredt, megint szopi, aztán h8 óta fent van (ez normális). NEm tudom, mitől ébred megint, van tippetek? Most jött rá a szepiszori? Éhes nem lehet. Korábban nem volt szepiszorija, lehet, hogy későn érő a gyerek? Most micsináljak? Vacsizni rendesen vacsizott... Jaj, már 2 hónapja átaludta az éjszakát Kép És én néha úúúgy szeretnék elmenni itthonról este (kéthetente egyszer), és most neheheheeeem tuhudohoook KépKépKép Nagyon bánatos vagyok, írjon, akinek van ötlete plííííz!

Toffi Kép
váh, korizás királyság!

Klár Kép
nem akarod a kis akarnokot visszafogadni kegyeidbe? Pedig lehet, hogy könnyebb lenne nektek, nem? Izé, bocsi a belepofázásért ...

Jajj, ordít, megyek, bocs!!!

Hullakangi
kangi
 
 


Dani, Beki, Kevin kepek naggggyon tunderiek!!!! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Mindenkinek köszönöm a hozzátápis infókat. Éppen sikerült végigolvasnom , gondoltam elkzdek írni nektek, erre nem felébredt Robó. most még éppen elvan, de lassan jelez, hogy ő már kezd éhes lenni. Hamarosan visszajövök, addig is szép nyugodt napot mindenkinek.

Kangi: neked viszont csak küldök egy kis pozitív energiát+++++++++.

Toffi: boldog szülinapot apátoknakKép

Menek mert hív a ded.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok,
sajna nincs időm egy tisztességes hozzászóláshozKép
de azért látom, hogy van új tagKép
Klár üdv. a csapatban, lánykád szépséges, gratula!!!Kép

Ha eseteleg vki szeret kötni, nagyon jó oldalt találtam, főleg babás cuccok és zoknik, de van horgolás is:
http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=27159&ob=0
Nem megijedni, hogy orosz oldal, a legtöbb cucc angolul vagy spanyolul van, de szerintem elég érthető.
A fenti görgető sávval lehet újabb oldalakat nyitni, ahol még számos kötös, origamis és egyéb érdekesség van.Kép

Este igyekszem jönni végre én is, addig is szép napot Mindenkinek.
Pusza,
Timici
timici
 
 


Eső esik, Zsombi a kocsiban alszik, én meg ittKép

Clarissa
Üdv ittKép
Ancsád édesKép
Kórházas sztorin egy idig még röhögök, asszemKépKép

Zsófi
5-höz gratulaKép

Andi
Gratula a fogacskákhozKép

Gombóc
Nem tudom, Zsombi nagyhajúnak számít-e, én csak jól megtörlöm a haját. Viszont tegnap nagyon megizzadt a kocsiban, ahogy jöttünk vissza anyóséktól, adtam rá egy vékony sapit, míg felszáradtKép

Maci_2
Pedig lehet, hogy megpróbálom, az sk buszjegy főzi csúszik-eKép
Amennyi tej van a kifliben... csak az allergiásoknak érdekes, szerintem
Gratula a mászáshozKép
HintaKép, lehet, hogy később tetszeni fog, pár nap múlva próbáljátok újra (estleg lökés nélkül?)

Zsuzsi
Képek nagyon jóóókKépKép
MindegyikKépKép

Sofka
"Sebét ne piszkálja" mint egy gyereknekKép
EbédKépKép
VasakKép
Szlát már akartam kérdezni, de oké.

Momo
Jegyellenőr? na neee...Kép
Mi legyen? Egy kispasi?Kép
Képek KépKépKép

Anita
Előbb-utóbb csak lesz éjszaka-átalvás (én is ebben reménykedemKép)
Zsombi nem komálta az almát, nála az üveges gyümik váltak be

Kaska
Gondolj arra, hogy ez nem tart évekigKép (bocsi)
Jól megvigasztalak, ugye?

Kangi
Julcsi nagyon tündérKép
Nálunk majdnem minden éjszaka ilyen...

Beu
Paradicsomos krumplit elképzeltemKépKép

Jajj-jajj, ez a sok kistesó-projekt. Enyém Apa már nem akar, én meg még egyet úgy de úgy szeretnék. Szandi azt mondta apjának, hogy biztosan azért nem, mert nem akar kórházba menni. Erre azt mondta enyém Apa, hogy a kórház még csak-csak, hanem az utána következő sok-sok év! Szandi csak pislogottKép

Zulu
Bocs, de muszáj vigyorognomKép
Erre a ne sétáltassuk kézen fogva-ról jut eszembe: tegnap rá kellett szólni anyósomra, hogy ne vezetgesse a gyereket, még csak két hete áll (naná, hogy megsértődött, zavarja talán, hogy anyámnál csinálja először Zsombi a dolgokat?)

Réka
Dani nagyon aranyosKép
Milyen vicceseket irkáltokKép

Urszila
De jó, hogy gyógyul JulkaKépKép
KorizásKép, engem tanítana a lányom, de mindig elküldöm, nehogy ráessekKép

Miszike
Beki gyönyörűKép

Elli
De édes KevinKép
Fogzásra nem tudok mit írni, Zsombi nyálzik, mint egy veszett róka, amióta kibújt a felső kettőKép

Bocs, megint jó hosszú lettKép
Esik, nem esik, le kell mennünkKép

Toffi + mégmindigalszik Zsombi
toffifee
 
 


Toffi Kép
ha minden éjszaka ilyen lenne, nem mérgelődnék már, de 2 teljes hónapja csak és kizárólag átaludt éjszakák voltak Kép

Kézenfogva vezetgetés Kép Alvó Zsombiért irigy, Julcsi csak séta közben, mínusz ezer fokban ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


ennyire lehangoló voltam ...

kangi
kangi
 
 


heppike szia. Majd utánanézek a könyvnek, bár alapvetően én már csak dafke sem akarok ezen a helyzeten változtatni. Anno még kisdrágám "KIS STIKLIJE" után anyós engem baltázott le, hogy hogy beszélek a gyerekkel, a drága nagynénje pedig egy kellemetlen beszélgetés után kvázi végszóul azt is a fejemhez vágta (miután kifejtettem, hogy ha a családi együttélést nem bírom így tovább, nekem van hova mennem), hogy én akkor csak tutira felcsináltattam magam a bátyjával.
Ezek után... TÜSKÉS LETTEM... asszem érthető, miért.

Toffika pussz...

Kangibaba Kép jó, akkor megkérdezném, hogy ha valaki a friss és őt szerető mostohaanyjától lop, az bocsánatos bűn ? A KISEBBIK tétel egy lapos aranylánc és a karkötője volt, amit ellopott, és eladott, csak azért, mert én azt nem szerettem annyira, mint a többi darabomat. És mert nyelvpiercinget akart csináltatni a barátnőjével együtt, és mi a párommal elleneztük. Még szerencse, hogy az ékszereknek csak a töredéke volt akkor az ékszerszekrényben...
A másik fele a tételnek kissé (nagyságrendekkel!) nagyobb ... az meg családunk egyik örege utáni örökségem egy része volt..... KépKépKépKép

Szia Timici Kép Kössszzz az elismerést Kép Alany éppen itt nyügizik a járókában tőlem 2 méterre.. de nem veszem fel.. pedig beleszakad a szívem..., illetve betettem neki az Éj királynője áriát... az bejön neki Kép

Ellike, édes ez a kis pasi Kép Tépjetek ti is nyugodtan sorszámot a lányomhoz Kép Potenciális vőlegény Kép Egyénként napokig nem is fog a fogához nyúlni engedni. Ha nagyon fáj neki, akkor egy-egy adag Panadol szirup.. és abban a pillanatban, hogy kijött az a fránya fogacska ínyből, majd nyúlkálhatsz hozzá. Tudom, másfél hete bújt ki a csajom 2 alsó metszője Kép

Na közben megyek majd főzni az ebédjét... borsó meghéjalva, krumpli, kis pipimell.. asszem imádni fogja Kép

Mingyá vagyok :


Klár
clarissa
 
 


Kangi,

a babaszoba.hu-n olvastam múltkor a 11 hónapos babákról: "Ezidőtájt megszaporodhatnak az éjszakai felébredések. Nem feltétlenül kell hozzá fölkelni, csak ha huzamosabb ideig sír. Meg tudja magát nyugtatni a kedvenc puha plüssállatkájával vagy kis rongydarabjával, és visszaalszik."
Néha nálunk ez így is van, de néha meg nem Kép, biztos, hogy a fogacskák is közrejátszanak, kitartás!!! Kép

F.
franyo
 
 


SZiasztok!

Nem semmi, mennyit írtatok tegnap este óta! Kép

PIldi
köszi, most már értem Kép

Beu
milyen fölös 20-as ??!! én tegnap kisvasaltam mindent a Friderikusz alatt, huhh
altatás során hasonló problémákkal küzdök, és ötletem sincs, mi lesz, ha már nem lesz tejci
viszont most negyed órája elaludt magától!!!Kép

Zulu
világgá menés KépKép
apa hogy viselte a CD-másolásokat?

Klár
kórházas sztorin jót mulattam KépKép

Zulu, Beu, Réka
Dani 7 hósan állt fel először, és nem igazán tudom megakadályozni, hiszen a fal mellett is,v agy a nadrágomba kapaszkodva feláll. Nem arra gondolt a doki, hogy ne húzogassuk mi magunk állásba? mert sztem ha már egyedül megy neki, igen nehéz megakadályozni.

Réka
Dani tündériKép

Urszila
örülök, hogy Julka jobban van! Kép korizás Kép

Maci
narancsléivás Kép
ha felvágnád a pulcsi nyakát a másik oldalon is, és patentokat varrnál rá?

MIszike
jófeleség és jóanya Kép én is megfogadtam, hogy lesz midnen nap meleg vacsi, mert apa igényli, de nem tudom mindig betartani Kép
ágy végében kiterült Beki Kép
kép aranyos Kép

Elli
szőröslábú borostás KEvin Kép
egyébként a múltkor a TV-ben volt a Győzike (Romantic), és mondta, hogy ha otthon alszik, még mindig az anyja mellé bújik
Kevin már olyan nagyfiús Kép

Toffi
Apának boldog szülinapot Kép

megyek mosogatni, de még jövök!!

Andi
psandi
 
 


Jaj, Klár,
még nem is köszöntem, sziaszia!!! Kép Üdv a topikban, és csudaszép Annád van, úgy, mint nekem! Kép (Csak az enyém picit már öregebb...)

F.
franyo
 
 


Zulu, Beu
Ami a fölállást illeti. Jó vicc. Én is hallottam, hogy nem tesz jót, de mi mivel Dana 6 hónaposan elkezdett négykézláb mászni, így elég nehéz lett volna megakadályoznom, hogy ne másszon oda egy bútordarabhoz vagy a csupasz falhoz, és ne kapaszkodjon föl. Én sem járatam kézenfogva. Persze a nagyszülei időnként erre is hajlandók voltak. Egyébként m,eg 9-10 hónaposan kapaszkodás nélkül is föl tudott állni, és akkor még nem tudott egyedül járni.

Elli,
ne aggódj, gyeker előbb-utóbb azt fogja akarni enni, mait ti. Danánál 1-2 hete jött ez el és elviselhetetlne. Semmit nem eszik meg abból, amit eddig, és mindent csak darabosan. Kell hozzá egy adag türelem.
Réka,
kölök tünemény.
Urszila,
Éjsazkákhoz kitartás. Mi annyi jó tanácsot kaptunk, és egy csomó mindent megpróbáltunk. Természetesen mind hiába. Aztán 10 hóanposan elkezdte átaludni az éjszakákat és azóta kisebb megtorpanásokkal egész jól haladunk.

Lányok, megint tök jól képben vagyok. Mikor lesz tali és hol? Lehet még esetleg csatlakozni?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,

Asszem ma lemegyünk sétálni, mert kezdek klausztofóbiás lenni. Influenza ide-vagy-oda, most ki kell mennem.

Nálunk ha apa meleget akar vacsizni, rendel pizzát Kép Még jó, hogy ő nem olyan válogatós!

Látom sokaknak az utóbbi napokban "gond" van az alvással (egyik sokat alszik, másik gyakran ébred)
Szoktatok ti időjárás-jelentést nézni-hallgatni. A frontok csak úgy jönnek-mennek mostanában, sztem ez is közrejáccik. Az én lányom is ébredget, nappal meg olyanokat alszik, hogy csuda. Már én sem nézem, hogy mikor mennyit alszik. Tudom, fentebb meg én rinyálatam, de ez csak éjszaka van, aztán reggel 7-fél8-ig nyugi.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


sziasztok
Mától dolgozom, heti 3 napot.
pusz
myssnia
Névtelen
 


Apának reggel (azaz hajnali 7-korKép) odaadtam az ajándékot, de most vettem neki (Kép) egy J. Oliver szakácskönyvet, azt mégsem vallhatom be, hogy magamnak vettem.

Kangi
Értem én, Zsombi is átaludta már az éjszakákat, aztán nyár óta nem, csak alkalmanként. Most is bírta majdnem hajnali 5-ig (hülye anya miért tévézik fél 2-ig???), aztán semmi. Nekem meg szemem körül pávaszemekKép Legalább nem kell sminkelniKép
Zsombi nagy szerencsémre újra elalszik az erkélyen is, így ha közben mehetnékem van, már nem kell öltöztetéssel bajlódni.

Klár
Én is tüskés lennék... Nehéz lehet Neked.

Andi
Enyém Apa nevében kösziKép

Myssnia
dolgozol? Nem is tudom, hogy irigyeljelek-e. Egy kicsit azért igen, irigy vagyok.
Jó munkátKép

Intéznivalók alig fele lett meg, egy része még meglesz délután-este (remélem), a többi meg passz.
De már nagyon várom a holnapotKépKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Zsuzsó! Holnap 11-kor Zuglóban a Cserepesházban.
Vezér u. 28/B. A vezér és a Füredi találkozásánál. Ha érdekel még valami, kérdezz, este jövök.

Lányok!KépKépKép A holnapi talival kapcsolatban a következőt javaslom. Mivel a múltkor annyi minden megmaradt:

Egy ezres a terem, plusz egy ezresért veszek vaníliás karikát és hasonlókat (esetleg sütök egy házit, hogy az is legyen, legközelebb meg más süt hazait), így 2000 Ft-ot dobunk szét. Hozni ne hozzatok csócsát, legfeljebb innivalót, abból is max. egy dobozzal. Andi meg poharat. Jó ez így?

EGy véglegesedő lista:
Kangi
Andi
Zulu
Réka
Toffi
Elli
Ari
Orsoly
Magdi
Gombóc
Andy
Kakukk
Zsuzsó
Beu

B.
beu
 
 


Vegre sikerult normalis "pupos" muffint sutnom! Almas-zabpelyhes es nagyon fini lett, Miki is kapott egy picit, "veszelyessegi" faktort minimalisnak iteltem.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Apának reggel (azaz hajnali 7-korKép) odaadtam az ajándékot, de most vettem neki (Kép) egy J. Oliver szakácskönyvet, azt mégsem vallhatom be, hogy magamnak vettem.

Kangi
Értem én, Zsombi is átaludta már az éjszakákat, aztán nyár óta nem, csak alkalmanként. Most is bírta majdnem hajnali 5-ig (hülye anya miért tévézik fél 2-ig???), aztán semmi. Nekem meg szemem körül pávaszemekKép Legalább nem kell sminkelniKép
Zsombi nagy szerencsémre újra elalszik az erkélyen is, így ha közben mehetnékem van, már nem kell öltöztetéssel bajlódni.

Klár
Én is tüskés lennék... Nehéz lehet Neked.

Andi
Enyém Apa nevében kösziKép

Myssnia
dolgozol? Nem is tudom, hogy irigyeljelek-e. Egy kicsit azért igen, irigy vagyok.
Jó munkátKép

Intéznivalók alig fele lett meg, egy része még meglesz délután-este (remélem), a többi meg passz.
De már nagyon várom a holnapotKépKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Miszike,
"Kiskutyás" sztori édesKépKép
Látom Beki nem fél a hintátólKép

Klár,
Mindig megnevettetszKép Eddig is babanetfüggő voltam, most még nehezebb lenne leszokniKép

Heppi,
Pulcsit elteszem, nem kínzom vele Ronit, nem szeretném ha nagyon megutálná az öltözködést. Majd a kistesó elhordjaKép
Ha az alatás csak este van nem is baj, ez is jelzi Orsinak, hogy hosszú alvás jönKép

Elli,
Kevin arcképKép

Toffi,
Boldog szülinapot tiéd ApánakKép
Hintát ma is próbáltuk, a földön, eredmény változatlanKép

Kangi,
Hátha csak átmeneti az ébredés. Én már annak is örülnék, ha hetente egy éjszakát aludna végig Roni.

PsAndi,
Az én fejemben is felmerült ez az ötlet. Csak félek hogy végleg tönkreteszem. Inkább elteszem a kistesónak (ha lány lesz, mert lilaKép)

A párom indulni akart, kezében Roni. Mondja neki: "Gyere, integess apának!" Erre Roni pápázni kezdett, integetett nekemKép Lehet, hogy inkább az apjával ment volna?Kép

Kb. fél órája fáj a gyomrom. Mi a fenétől. Nem is ettem semmi olyatKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon van időm olvasni, írni sajna.Kép
Még mindig betegek vagyunk. Már nagyon elegem van az egészből. Tegnap a picit bevittük a Heim Pálba az ügyeletre mert elkezdett hányni. Legközelebb 5x meggondolom, hogy tényleg kell e vinni. Nem is értette, hogy mit beszélek, mi a baj. Ruhán keresztül hallgatta meg a doki a baba tüdejét. Kérdeztem a gyerekorvosunkat, hogy így van értelem erre a válasz (mivel nyugdíjas orvos volt ügyeletbe), hogy tudni kell mikor kell abba hagyni a szakmát.Kép Szerencsére délutánra jobban lett.
Viszont Nóri csütörtök óta lázas ezért ma ki kellett hívni a gyerekorvost. Valószínű arcüreggyulladása van.Kép Most inhalálni (jól írtam?) kell és ha megindul a váladék akkor nem kell antibiotikum.
Szóval teljesen kész vagyok. Csak a gyerek ne legyen beteg. Pláne ha a 2 egyszerre beteg, szerintem annál rosszabb nincs.
Bocsi, hogy csak magunkról írtam de csak ennyi időm van. Este próbálok majd olvasni.

Tina
tkriszta
 
 


Klár Kép
ne haragudj. Ez tényleg nagyon durva. Már amikor leírtam, tudtam, hogy nem kellene elküldenem. Bocsánatot kérek Kép

Sajnos ma ez a formám, legszívesebben leülnék egy csendes sarokba, hogy elmúljon ez a nap. A legjobb barátnőm nem veszi fel a telefont, a gyerekem nyűgös (ő kezdte, nem én! Kép), én is az vagyok, alig evett már megint, nem tojik, délután uszoda, de semmi kedvem hozzá és még a cimboráim sem jelentkeznek, nagyon depi vagyok Kép
Bár unalmas is, elismerem Kép

TIna Kép
Szegény te Kép Gyors jobbulást a lányoknak! Nyögdíjas doki KépKépKép

Maci_2 Kép
Remélem, jobban vagy már!

Közben megcsörrent a telefon, én meg boldogan ugrottam, hogy hátha valakinek mégis eszébe jutottam, de téves volt KépKépKép

Vááháááháháááááá!!!

Megyek és elásom magam.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Helló Mamik !

Meg vagyunk ám mi is csak kicsit zaklatottabb vagyok ,ugyanis Marcikám 3 napja éhségsztrájkba kezdett!KépKépvagyKépKépKép
Mintha valami varázsütésre egyik pillanatról a másikra nem hajlandó megenni azokat amiket eddig szinte falt! ilyen pl a főzelékek,a banán ,még jó hogy a tápszert egyenlőre nem bojkotálja. Egyszerűen nem tudom mi miatt nem eszik. Ma reggel pl. 6 óra volt 2 kajálás között,mert nem akart enni. Az én óramű gyerekem akihez atomórát lehetett állitani,3 óránként kaja!????Szóval nem értem én ezt!
Aztán, a fog, még mindig semmi, kb. 1 hete már azt hittem lesz valami,mert a jelek totál arra utaltak,és még sincs semmi. Van olyan hogy elindul és megáll,aztán majd megint?
Már tényleg gyüjtök a protkóra.KépKépKép
Amúgy meg Marcuskám nagyon kis vidám jókedvű,és végtelenűl huncut.


Zsuzsi!
Az etetőszékhez gratula!Az egy szuper konstrukció!
Muffin receptet kéretik közhirré tenni!!!!KépKépKépKép

Klár!
Üdv nálunk! Külön üdv lányodnak a BIKÁK táborában!!!!KépKép (Marci ápr. 28 )KépKépKép
Műgyerekem nekem is van,17 éves fiú és fasirt a viszonyunk kb. 1 éve!Megértelek!!!!!

Maci2!
Hurá hogy Roni issza a narancslevet!!!!!Kép

Toffi!Kép
Milyen a szakácskönyv? Érdemes megvenni?

Még jövök !

Mariann&Marcus
Mariann
 


Beu,
Akkor szerintem mi is mennénk. Dana pont olyankor szokott aludni, azért remélem, nem lesz nagyon nyűgi.
Zsuzsi,
székkel egyet értek. Nem tudom, a tied miért szuper, de biztos tök jó. Mi vettünk egy occsó darabot a Brendonban, hát sz.. is. Gyereket elvileg bele lehet kötni, kb. 1,5 másodperc alatt mászik ki belőle és áll föl a tálcájára. Dönteni egyáltalán nem lehet, és mivel teljesen függőleges a hát, inni nem igazán tud benne. Én voltam a sóher, mondván, minek is költsünk annyit egy etetőszékre. De most már látom...
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Beu,
Akkor szerintem mi is mennénk. Dana pont olyankor szokott aludni, azért remélem, nem lesz nagyon nyűgi.
Zsuzsi,
székkel egyet értek. Nem tudom, a tied miért szuper, de biztos tök jó. Mi vettünk egy occsó darabot a Brendonban, hát sz.. is. Gyereket elvileg bele lehet kötni, kb. 1,5 másodperc alatt mászik ki belőle és áll föl a tálcájára. Dönteni egyáltalán nem lehet, és mivel teljesen függőleges a hát, inni nem igazán tud benne. Én voltam a sóher, mondván, minek is költsünk annyit egy etetőszékre. De most már látom...
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Na pussz csajok Kép

Macc, ez a fórum nem is arról szól, hogy leszokjunk róla. De fog röhögni a májam, mikor majd az unokáinkat tárgyalgatjuk ki ugyanitt ugyanezzel a társasággal Kép

Tinus, ennél már csak az a jobb, mikor kihívod az ügyeletet, és mondhatsz te bármit, jópár órát kell várnod orvosra... ha hány, csak hűvös teát neki, SZIGORÚAN FÉL MOKKÁSKANALANKÉNT ÉS 10 PERCENKÉNT ! ha már abból valami bennemaradt, akkor lehet 2-3 mokkáskanalakra emelni az adagot, de akkor is csak szépen lassan vigyázva.

Kangi, semmi baj. (Toffi is )
Már nem visel meg az ügy... most azt a kegyetlen játékot játszom, hogy amennyire lehet, átnézek a lányon. De érzi is, hogy nagy a szar... de hozzáteszem, ha akkor a zsaruknak csak a töredékét elmondom az eltűnt összegnek, a gyerek már a javítóban lenne... viszont ez nekem adu a kezemben... ezért azért kissé mostanában tart is tőlem KépKép

Ha annyira nem megy a pelustöltögetés, főzz szilvát a kajájába !! Mondtam már, olyan, mintha kompóttal enné az ebédet.. mégcsak nem is bizarr az íze... ha 6 szemet belefőzöl neki úgy 25 deka főzelékbe kb., tuti elég lesz, akármi kicsit is eszik meg belőle, megmoccantja a bélbolyhait Kép

Épp nézem, Ancsa próbál felállni. De hogy ezt csimpánz módszerekkel tegye... féltérd, 2 kéz 2 rácson, a harmadik rácsba meg épp harapni akar... Kép Beszarábia KépJa.. és közben dúdolgat is Kép Ha nem mondtam volna, legalább olyan muzikális, mint anyája+apája Kép

Mariann.. isten hozott a "szopok a pótgyerekemmel" fórumon Kép Ha pasi, az csak még szarabb.
Marci viszont szintén jogosult "rajtszám" igénylésére a kiscsajomhoz Kép
(Húúúúúúú... remélem, addigra a férfihárem tartása nem lesz már törvénybe ütköző dolog KépKépKép)

A fog egyébként többszakaszosan is jöhet ki... semmi csoda nincs ebben. Ne is izgasd miatta magad. Az étvágyat viszont akár ez, akár egy bujkáló influenza nagyon le tudja csökkenteni.

Zsuzsó... etetőszékre még mindig azt mondom, hogy a mi gyerekkorunkban kapható fa... az tuti. Jó masszív, nem bazi nagy ugyan az ülőkerész, Ancsának egy olyat szerzett a nagyi magához.. hát tuti egy darab.
A mai plasztikvilágban pedig, ahol ezerfélét kapsz, honnan a bánatból kéne tudni, melyik a jó ? Kinek ez, kinek az...
Bevallom, itthon a babakocsiba ültetem be Ancsát enni, vagy az ölembe.. eddig még nem volt belőle baleset Kép

Na.. ezt most elzavarom. Húúú, asszem myssinek nem mondtam még annyit se, hogy hali, meg Franyónak (hajrá, erősítsük az Anna egységfrontot Kép

ÁLLL A GYEREKEM A JÁRÓKÁBAN ELŐSZÖR EGYEDÜL.......
clarissa
 
 


Beu
Jajaj, nem olvastam napközben, csak most, így a nasit már megvettem séta alatt... ugye azért CSAKÉNSENKIMÁS elvihetem a talira? Kép Ugyanis én is fogyózom, és ha itthon marad, jaj nekem!!!KépA múltkori mennyiség amúgy télleg túl volt lőve, jobb lesz a "központi beszerzés"Kép

Kangi
Depi hess!Kép

Lányok, a bulátarágcsa tigyerkőcöknél is abból áll, hogy a nyáltól kis sovány kukaccá töpörödött izét elveszitek a gyerektől, és új, még pufi kukacot adtok neki? Elég gazdaságtalanKép viszont tök jól megnyugtatja az ínyét, meg az én idegeimet isKép Hiányozni nem nagyon hiányzik belőle...Kép

Klár
Nahát, gratula a kisasszony álldogálásához!Kép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Tina,
mély együttérzésem, ezt mi is végigjártuk az ünnepek alattKép És a kicsi még hagyján, de Timi pokollá teszi az életemet betegenKép Gyors jobbulást kívánok!Kép

Kangi,
az én durmi Timim is bevágott ilyen kora körül éjjel egy-egy sírás-rívást, és semmi nem nyugtatta meg, csak az apja kezében volt hajlandó aludniKép No de annak se kellett több, ő közölte, hogy nem erre van szerződve, így pár napig fesztiválozott a csaj...aztán leszokott róla. Lehet, hogy galád anya vagyok (a Kismamát már csak pironkodva merem olvasniKép), de nálunk csak ez működött.

Mariann,
minden gyerek csinál ilyen sztrájkokat az anyja kimerítéséreKép Akármire rá lehet fogni a dolgot, de elég ritkán bukkan elő az igazság. Ne izgulj, el fog múlni, addig adj neki tápszert...ez vanKép

Beu,
dehogy hanyagollakKép Csak mostanában én se tudok annyit sziporkázni, a témákkal kapcsolatos pórias hümmögés meg nem az én stílusom, így inkább kuka maradokKép
Taliért nagyon irígy...annyira mennékKép

Toffi,
a férjem is aszonta, szülés után egy pár hétig gyönyörködjünk a csemetében, oszt adjuk vissza, mert addigra kezd elfajulni a helyzetKép
Háááát, ha már szavazhatok, most tényleg fiút szeretnékKép

Klár,
ez elég botrányosan hangzikKép Én már akkor megmondtam a férjemnek, többet ne hozza hozzánk látogatóba a gyereket, ha engem cselédlánynak tekint és csak kritizálKép Azért mert a kedves anyukája lusta nevelni a gyerekét és inkább takarít utána, nekem ez nem kötelességem. A helyzet pár év alatt mindössze annyit változott, hogy már a férjemet is bosszantja a neveletlen kölke, így egyre ritkábban hozza el. Nem is tudom, mi lenne velem, ha velünk élneKép

Zulu,
világgámenős sztoriKép Azt hiszem, Timi egyszerűsítené a problémát, és csak annyit mondana a csomizás végeztével: "Kocsikulcs" Kép
Jól tippeltél, a hétköznapi csodákból nekem is jócskán kijut, gyakran ürítem a hócsukámat ezokból kifolyólagKép Időnként tényleg csak egy kiadós röhögés segít felülemelkedni a káoszonKép
Teáscsészén ne aggódjKép Én ma a paprikás krumli maradékát raktam át a lábasból egy kis műanyag dobozkába, majd nagy lendülettel behajítottam a mosogatóba a...dobozkátKép
Ja és a legdurvább: Nálunk a nappali a családi élet színtere, gyerekeket az ágyon pelusozzuk át, a nasikat mindenki bevonszolja a dohányzó asztalra, este itt hortyogunk a TV előtt ésatöbbiKép Na én az ünnepek alatt kicsit leragadó szemmel próbáltam este rendet vágni az asztalon, ágyon, amikor ez utóbbi alkalmatosságon egy helyes kis csokibogyót találtam. Mohó Momo már tömte is a szájába, amikor az utolsó pillanatban mégis gyanút fogtam és érdeklődtem a férjemnél Timi aznapi pelusprodukt állaga iránt. Ugye nem kell mondanom, hogy aznap bogyózott a lelkem?KépKépKép No azóta nem nassolok, csak zacsibólKép

Heppi,
jól szóltál, a frontokat a gyereken és a kutyán azonnal észrevenniKép
Menjentek csak sétálni, nem ülhetsz májusig a lakásbanKép

Miszike,
ez a "Jóanyajófeleség" vírus a neten terjed??? Mert én is ezen iparkodom az új évben, bár egyre jobban repedezik a glóriámKép És olllllyan fárasztó tud lenni...
Beki édes lehetett, mint ágyelőKép

Maci2,
az már fél siker, ha találtál Roninak elfogadható levetKép
Hinta miatt nem aggódni, az én gyerekeim sokszor hetekig be vannak sz..va egy-egy új játéktól, aztán rákapnak és már ki se lehet tépni a kezükből, vagy le sem lehet vakarni őket róla. Nálunk most éppen anyukám véres verejtékkel beszerzett csacsija került parkolópájára, mert Momon kívül senki nem használta. A férjem viszont fetrengett a röhögéstől, ahogy pattogtattam a 70 kilómat a szoba közepén, így inkább eltettemKép

Na mennem kell, mert felforgatják a házatKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo, ha itt ülsz : akkor maradj is csak ülve... a mi esetünk azért is botrányos, mert velünk is lakik a gyerek. Most a lényeges szekrényeken lakat.. ha 5 percre kimozdulok valahova, mindent zárok... ja, és megszűnt az "ezt add már kölcsön, abból hadd használjak" is... SAJNÁLOM... Kép

Elszaladok vásárolni, mert hazaért Apa... mindjárt jövök :

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Klár,
ez naggyon durván hangzik, hogy a saját lakásodban zárak, lakatokKépKép
Nagyon nem irigyellekKép
E
ellimami
 
 


Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni! Szobába való felállitható hintát keresek (ha van egyáltalán ilyen) Tehát nem felakaszthatós, hanem állványos, vagy lábon állosat. Van ötletetek, hol keressem??? Elöre is köszönöm!
Üdv : Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Nem akarok veszmadarkodni Momo, Klar, de lesz ez bizonyos idoszak az eletunkben, amikor nagy valoszinuseggel a sajat gyerekeink is hasonlokeppen adjak majd elo magukat!
Nalunk is epp musor van a kiskamasz miatt, ugyhogy majd este jovok...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Most csak beugrotam.

MinyuKép

A múlt héten a babaszoba apróhirdetései között láttam egy használtat, nézz utána.
Újat pedig a Dél Pesti Mega Toysban láttam.

Sok szerencsétKépKép

ElliKép

Nem reagáltál a mailenreKépKép
Ha gondolod, akkor írjKép

Este még jövökKép

KlárKép

Üdv ittKépKép

Heni
heni1979
 
 


Minyu
én kb. 2 hónapja láttam ilyen hintát a KIkában.

Andi
psandi
 
 


Minyu,

Megatoys-ban láttam egy halommal felakasztósat is meg állványosat is. Árat nem néztem bocsi Kép Ja, és ez az Aradi utcai bolt!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia HeniKép Tudod, milyen jól érzem magam itt köztetek ? Kép Juhhéjjjj KépKépKépKépKépKép

Zsuzsi, igen, tuti, hogy lesznek dolgok, de akkor én tuti komolyan le fogom ültetni a gyerekemet, és ultimátum. Amit be is fogok tartatni vele.
A nagylánnyal ez nem történt meg, merthogy szegény gyerek, a k***a életbe......., azt a lét tüntette el, ami a családi tartalék volt/lett volna... és apja sajna nem volt utána sem következetes a végrehajtás során sem.
Ekkor voltam 8 hónapos terhes. Mialatt benn voltam a kórházban, drága ezek után eltüntetett még úgy 30 ezer Ft-nyi "zsebpénzt" is apja tárcájából, akkor sem álltunk épp valami jól... párom meg se merte mondani. Azt a pénzt, amit a varrógépre előre odaadtam Apának. És a gyerek csak tagadott. Még a nagyanyját is átejtette. Csak pechje volt... nem tudja, hogy sajna apróságokból is tudok rekonstruálni... találtam egy 24 ezres kontaktlencse számlát nála... pont akkori dátummal... milyen érdekes...

Na azóta zárok mindent. És nagyon nem ajánlom neki, hogy bármimhez is hozzányúljon, ami nem az övé, mert úgyis észreveszem... és akkor jajj neki.KépKépKép
clarissa
 
 


Sziasztok

Ismét én

Zulu
Sztori ismerős.
Sokszor kiakasztóak tudnak lenni, de mégis hogy lehet Őket szeretni nem?
Én is elgondolkodtam már azon, hogy miért jó nekem az, hogy mikor kiszedem a mosógépből a tiszta ruhát, összepárosítom a zoknikat, de mire leszedem a száraz ruhákat, egynek sincs meg a párja, mert négy apró kéz benne van a dologban.
És még sok hasonló dolog nap mint nap, amit az ember meg sem említ…

Ausztriában mi is a múlt héten fosztottuk ki a C&A-t, ésa H&M-t.

Maci 2 

Milyen jó, hogy sikerült rájönni, mit szeret Roni

Klár

Lányod gyönyörű, a Veled lakó „Előélet” miatt részvétem.
Ha szabad megkérdeznem, hogyhogy nem GYED-et kapsz, hanem GYES-t?
Mert a barátnőm is azt kap a 7 hónapos kislánya után, és meg kell mondjam ez nekem magas, hogy miért. Ha tudod az okát, leírnád?
Gratula az álló lányodhoz

Elli

Kevin nagyon édes.

Kangi

Tudom Neked nem vigasz, de Dorina még egy éjszakát nem aludt át.
De jövőhéten költözik Bencéhez, és akkor, talán
( A remény hal meg utoljára)
Remélem, Julcsi rájön, hogy így sem kipihent Anyukája, sem mkistesója nem lesz egyhamar, és ma éjjel már alszik rendesen.

Myssnia

Sok sikert a munkához. 


Momo

Babaügyben legyen az, amit Te szeretnél
DRUKK

Zsuzsi

Gratula a muffinhoz.


Jaj, ég akartam írni, hogy valaki írta a Pampers-s akciót aDM-ben.
Az nem a Dm-ben, hanem a Rossmannban van.

Na megyek, mert fut a lakás

Heni
heni1979
 
 


Talizós lányok! KépKépKép

Nem reagáltatok a kajás-piás felvetésemre. (Kiv.: ElliKép) KépKépKép

Beu
beu
 
 


Most olvastam a babaszobán, hogy nyílik Pesten egy H&M bolt. Ti tudtok erről valamit?
Beu
beu
 
 


Beu Kép
részemről rendben a csócsamegoldás Kép

Megyek, Apacuka etet, mert későn értünk az usziból, csak most, lány nyügi, Apacuka mandarint hártyáz lapátka kezeivel, a macit is eteti meg minden, ami kell, csak a "jól van, szívem, adom már" és a "me-me-me-me-me" hallatszik ide, de asszem lassan én jövök Kép

Köszi a depihesseket! Már jobb KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Momo Kép
mennyi ideig balhézott Timi a fent említett esetekben? 20 percet? Órákat? Én 1 óra után feladtam ... Kép

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?