Új privát üzeneted érkezett!

Ollem: Lillus is mondja, hogy "gyeje" :D régebben úgy sírt, hogy á-gííí (Ági a keresztanyja :lol: ), egyszer modta, hogy "gyejek" (gyerek), aztán az "igen" meg a "nem" is megy neki :D

Forgoldás ügyben szerintem ne aggódjon, akinek nem forog még a babája! Minden gyerek más ütemben fejlődik, ebben ez a szép! :wink: Lillus pl (annak ellenére, hogy az előbb írtam az "értelmes" szavait) nagyon ritkán "beszél", olyan kis csöndes, egészen estig... :lol: mindig akkor áll neki magyarázni...

Zsuzsófi:
nagyon jó lett a hajad! A gyerekeid pedig gyönyörűek! Ó, ha Bence idősebb lenne... :roll: :wink: :lol: Sokkal jobb neki ez a rövid haj!

MAgika:
én is várom a vidept! Nem semi, ahogy Katica mozogása fejlődik! :shock: Nagyon ügyes kiscsaj!

Klarka: tényleg olyan, mintha Ati a buktát stírölné! :D Nagyon jól néz ki! (A bukta is, meg Ati is! :) ) a kifli édes?

Marcianya:
én a helyedben szombaton már be mernék meni a vízbe dugóval. addigra csak kevesebb lesz! Nagyon ügyesen ül Marci! Olyan kis édes vasgyúró! :wink:

Eve:
Liza is milyen ügyin ül! Nagyon szép kiscsaj!

JOBBULÁST MINDEN BETEGNEK!!!


Utólag, a Nikiknek boldog névnapot!!


Mi is vettünk etetőszéket, Chiccot, Lillus nagyon élvezi. Persze csak a nézegetést, játékot, mert eni még nem eszik benne. Viszont a pocakfájós szirupját kanállal adom már neki (eddig a cumiról nyalogatta le), és egyre ügyesebb! mire nekiállunk a hozzátápinak, már profi lesz a kanálból evésben!
http://lh4.ggpht.com/lilla.csapo/SMOUSP ... C06407.JPG
(itt a szék, most nem kicsinyítek...)

ercsi_3
 
 


Marcianya: lehet hülye kérdés.. :oops: de nem narancssárgul be Marci a sok répától? Mégiscsak tele van karotinnal... :roll: Anyum mesélte, hogy én full narancssárga lettem a sütőtöktől, ő meg frászt kapott... :lol:

ercsi_3
 
 


Ne má' holnap Bogi sütőtököt kap majd.... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Jaj, na végre itt vagyok! Kikészít ez a rosszaság!
Mindenféle testnedvét rámkűldte! Kaptam pisit, büfit, és a végén még le is köpött! :lol:
Nem is tudom mivel kezdjem, annyi mindent akaram írni!
Benettke a prücsök bitzos megmutatta, hogy én ilyet is tudok (HA AKAROK) aztán meg úgy döntött neki elég volt ennyi! :D
Ollem nálunk megy az OLLLLÉ! is ! Biztos valami torreádor volt előző életébe! :D
A répafőzeléktől még ő nem sárga, de rajta kívül minden más már igen! Az összes előke, badi és a kiskanalat úgy megfogta, hogy soha többé nem jön le róla! Egyébként készen veszem. Először a Hipp-et vettem, de a Kecskeméti is nagyon bejön neki. Úgy ízlik neki, hogy evés közben is telipofával vigyorog! :D És amikor már jóllakott, azért még lenyalogattja a kanalat, és dumál neki. Tegnap olyan szinten zabálta a tejpépet este, hogy belekapaszkodott a tányérkájába, és húzta magafele, csak a szerencsén múlt, hogy nem borúlt az egész a nyakába :lol:
Jaj, bocsánat! Ercsi te kérdezted, hogy besárgul-e a répától. Tehát nem :lol: :oops:
Én is úgy gondolom, hogy szombaton már nem lehet baj. Nem is magam miatt aggódtam, inkább a gyerkőcök miatt, de majd jól lezuhanyzok itthon, mielött megyünk.
El sem hiszem, hogy Lillus ilyen kis csöndes. Pedig olyan huncut a szeme! :D De azért valld be mosolyog egész nap.
És én is szeretnék fodrászhoz menni! A festést még megcsinálom magamnak, de vágni nem merném! Anyu fölajánlotta, hogy addig ő vigyáz a Marcira, de szerintem én még nem állok készen rá, hogy itthagyjam vele. Mostanába nagyon anyás lett a pocok.

Kép
marcianya
 
 


nekem OLLÉ a vezetéknevem..... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Akkor lehet, hogy téged emleget? :D

Kép
marcianya
 
 


Lehet....
:D
Helyette majd megmutizom Bogit, jó? Ő biztosan jobban fog neki tetszeni, mint én....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Már jó lenne! Úgy látom, korán elkezd csajozni. Az úszáson is egy 6 hónapos kislányt szemelt ki magának, és a lakótelepen is van egy majdnem egy éves kislány barátunk. :lol: Úgy látszik az idősebb csajokra bukik :lol: :D

Kép
marcianya
 
 


sziasztok ujra



már 37,9 a lázam.most éppen izzadok mint a ló.hála a fiuk nagyon jók.Kristóf ma nagyon sokat aludt.Levi meg tök jól elvan egyedül.apa csak este 8-9kor jön ma haza igy rám vár a pancsiztatás.
Vendég
 


sziasztok ujra



már 37,9 a lázam.most éppen izzadok mint a ló.hála a fiuk nagyon jók.Kristóf ma nagyon sokat aludt.Levi meg tök jól elvan egyedül.apa csak este 8-9kor jön ma haza igy rám vár a pancsiztatás.
Vendég
 


bocsi :oops: :oops:
Vendég
 


Lekri!

Jobbulást!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Szomorúan olvasom hogy mennyien betegedtetek le, nagyon sajnálom :( Jobbulást mindenkinek! :wink:

Csodálom hogy milyen bátrak vagytok a hozzátáplálással, mi még mindig csak tej+tápi pótlást eszünk. Bár tegnap annyira finom őszibarackot sikerült venni, hogy mondom ezt most meg kell kóstoltatnom vele. Egy kis kávéskanálba adtam neki csak a levét, hát hadd ne mondjam, mintha kb sz.rt evett volna :lol: A fele annak a negyed millinek is a ruháján végezte. :lol:

Marcianya, megértem hogy nehezen hagyod bárkire Marcit, mikorl ent voltunk Gárdonyban néha otthon hagytuk Anyuval amíg elmentünk boltba kb 20 percre. Mikor jöttük hazafelé, Jani még meg sem állt én már ugrottam ki a kocsiból és rohantam be a házba :lol: De aztán mostmár egészen jó vagyok, már nem betegszem bele a dologba.

Mazsi nem beszél semmit. Mármint érhetőt nem, csak a szokásos babás heee hőőő hááá meg egyéb magánhangzók, meg "galambhangot" ad ki :D

Zsu, agyon jó lett a hajad, és szerintem is fogytál!

Irtó édesek a babák, és hogy szinte mind hogy ül már! :o Mazsi nem ül még, ők, ha felültetjük és tartjuk OK, de nem húzza magát ülésbe.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kép olvasok Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ennyi elé lesz, ugye??? :oops:

Na Marci hogy tetszik Bogi? :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mi is haladunk a hozzátáplálással, csak lassan :lol: :lol: :lol:
Ott tartunk, hogy tízóraira gyümölcsöt kap .. 3-4 ízt ismer, ez az őszibarack / sárgabarack, sütőtök és az alma.
Eleinte a barackos dolgok ízlettek neki, az utóbbi időben viszont kedvenc lett az alma :) Amiben az van, az csúszik .. :)
A sütőtököt max. kis mennyiségben keverhetem bele .. mert az annyira nem ízlik neki.
Kb. 120-160 grammot eszik meg egy evésre :)

A reggeli, az ebéd és a vacsora továbbra is tápszer.

A héten kezdtünk el uzsonnára Milumil vaníliás tejpépet adni neki, ami nagyon finom, ő mégsem értékeli ennyire :D
Egyre többet eszik belőle a Drágám :)

Szóval mi itt tartunk kaja-ügyileg ...
Én 6 hónapos korától kezdem el az ebédet kiváltani főzelékekkel, addig csak a 2 lazább étkezésnél (tízórai, uzsonna) kap tápszer helyett gyümölcsöt vagy tejpépet.
Nem sietek .. :)

Alvással szuperul állunk még mindig, éjjel 10-12 órákat szunyál este 9-től :)
Napközben már nem ilyen rózsás a helyzet, de elvagyunk, megoldjuk :)

Hoztam 1-2 képet, bár már pár hetesek :)
Frisseket még nem töltöttem a gépre, majd a napokban :)


Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúú micsoda csajszi! :D
Most sajna el van fogalva, mert most evett fürdött, és mindjárt megy alcsizni.
Én még megpróbáok jönni, de lehet hogy csak reggel tudok már, és akkor reagálok.
Puszi

Kép
marcianya
 
 


Bocsi! Csajszik!
Édes Bogi és Alíz is! :D

Kép
marcianya
 
 


Ez az utolsó kép nagy édes Alízról :D halálos a ruhája 8)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ollem, Bogi is nagyon cuki ! Ilyen tescos bodynk nekünk is van :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:20-kor.
Vendég
 


Nono, sikerülni fog! (Pláne, ha ilyen nagy áldozatot hozol/hoztok érte....)

Gergő is kutyázik, és tolat közben, nagyon édi! :oops: (Mira csak pörög-forog, de még egy helyben...addig jó! :D :roll: )

KI jön innen a hordozós sétára?

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok,

babyteve valszeg én :)
Remélem összefutunk.

Lolka is jön szerintem tuti, ill celesztina is, ugye? :)

Nono, hajrá! Nagyon ügyes vagy, sikerülni fog:)

Alíz, Bogi, milyen nagylányok már:)

Kutyázok babák? Hát még csak most születtek! Azta:)

Enyémke még csak úgy van, kis tök :D Max hasról hátra forog, ha úgy tartja kedve, amúgy meg elvan ahogy lerakom, és vigyorog a nagyvilágba. :lol:

lekri, jobbulást!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="ercsi_3"]M írta:ercsi_3arcianya: lehet hülye kérdés.. :oops: de nem narancssárgul be Marci a sok répától? Mégiscsak tele van karotinnal... :roll: Anyum mesélte, hogy én full narancssárga lettem a sütőtöktől, ő meg frászt kapott... :lol:


Dominó nagyon szerette a sütőtököt, és bizony durván sárga volt. Kicsi kínai Dominó :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nono - Pedig már több smink nélküli kép is került fel ide rólam ..
Nálam a fekete szemkontúr, és szempillaspirál, meg szemöldök az alap .. anélkül nem nagyon megyek .. alapozót sosem használok. De ez nem hiszem, hogy akkora hűűű de nagy sminkelés lenne ...

Na de ha ez elvárás, akkor itt van 1 natúr :P :wink:



Kép

Kép
szösszenet
 
 


ercsi: sóskifli

lekri: nekem ezzel náthával két napja 38,3 volt...vettem egy langyos fürdőt és bevettem egy algopyrint...így elmúlt.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka, légyszi egy receptet priviben küldj nekem! Idekint nincs kifli... :cry: és úúúúúgy hiányzik... :wink:

A csajok gyönyörűek! :wink:

Nono... nagyon ügyes vagy! Nagyon nehéz lehet, de meglesz!! Drukkolunk mindannyian! :wink:

ercsi_3
 
 


fotós helyzetkép

Kép

Kép így nyaral egy úr

Kép oltás után

Kép

Kép
téjé
 
 


Lekri, Ollem, Szösszenet, Téjé!
Nagyon édesek a babáitok! Egytől egyig irtó aranyosak, szépek!!!

Nono, kitartást, tényleg nem vagy könnyű helyzetben, de sikerülni fog!
HAJRÁ :!:

Szőlő, Csöppke, örülök, hogy benneteket is látlak erre felé.

Marcianya, ne aggódj a forgás miatt, majd belejön, nincs elkésve vele.

Ercsi, tetszik ez az etetőszék.
Jó, hogy írjátok, és mutatjátok a képeket, mert most realizálódott bennem, hogy lassan nekünk is kell :roll: . Jó lenne elkezdeni nézelődni ez ügyben, nehogy úgy járjak azzal is, mint a babakocsival. Megvettük a legelsőt, ami az utunkba került. Igaz akkor nagyon megtetszett, csak később derült ki, hogy nem nekünk való :oops: .

Hozzátápi nálunk almából és barackból áll. Védőnő már mondogatta a körtét, szőlőt, paradicsomot is, de inkább nem adok még mást neki. Nekem így is komoly lelkiismeretfurdalásom van amiatt, hogy egyáltalán már elkezdtem :(

Kedden voltam Emmával Gyógytornász Ica néninél bent az oviban. (Hű de furi volt visszamenni...) Már régebben írtam, hogy Emma kicsit "elfeküdte" magát a hasamban, ezért a fejét kissé balra biccenti. Már sokat javult, és egyenlőre fél éves koráig várunk, hátha teljesen megszünik, ha nem, akkor lesz néhány kezelés.
Na, ennek örömére még aznap megfordult hátról hasra. Kepesztett ezerrel, de azért megcsinálta :D Közben párszor erőt gyűjtött a hüvelykujjából egy kis szopizással :lol: :lol:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Jó reggelt!
Most sikerüt csak a géphez ülnöm, mert egy kicsit hisztis a gyerek, és tegnap este megint kikövetelte a másfél órás sétálgatást.
Ollem nem is reagáltam rendesen, tehát nagyon szép kislány Bogi! Majd ma, ha a prücsök fölébred meg is mutatom neki, és Alízt is. :D Tegnap este (mint egy igazi férfihoz illik) már nem érdekelte semmi más, csak tele legyen a pocak, és audhasson. Olyan fáradt volt, hogy már nem is látott, de úgy csimpaszkodott belém, mint egy kismajom. :lol:
Szösszenet a sütőtököt mi is próbálzuk, de az én kisnyuszimnál a favorit a répa. Pedig jó lenne mást is adni már, mert már én unom (ő nem) :lol: Tegnap este a tejpépet sem ette meg, fancsali képet vágott hozzá, végül őrűlt üvőltésbe kezdett, úgyhogy tápszer lett a vége.
Irigyellek az alvás végett! Én most este semmit nem aludtam. Nagyon nyugtalan volt Marci, kb. óránként ébredt, de a cumival sikerült mindíg vissza altatnom. Végül már nem bírtam tovább, és fél 4-kor bevittem közénk, ott aludt mint a bunda, egészen 6 óráig.
Most persze alszik.
Drukkoljatok! 10-re megyünk a dokihoz! Kiváncsi vagyok mit fog mondani :)
Lekri naked is jobbulást!
Nono sajnálom! Nem lehet egyszerű otthagyni a gyereket. Én mint írtam, még nem vagyok képes rá. De megértelek, és drukkolok, hogy sikerűljön! És milyen ügyi Márk! Már egyre több prücsök kutyázik. Hihetetlen hogy fejlődnek!!! :shock: :D
Csöppke, Marci mág nem sárga szerencsére, de gyorsan adok majdvalami mást is, mieött a frászt hozza rám a sárgaságával :lol: :D
Téjé nagyon nagyfiú már Milán is! Jó a haja :D
Azt hiszem ennyi. Majd írok, hogy mi volt a dolkinál.
Pusz

Kép
marcianya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:20-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak röviden mert mennénk valahova (hehe még nem tudjuk hova, csak el itthonról :)) Szóval köszönöm a dicsiket :) Ne mfogytam ám, sőt :( Csak Jó a szög amiből fotóztam :)

Majd teszek fel szabadban készült képet is, hogy látszon a hajam igazi színe. Bár egyébként nekem még mindig nem az igazi...pedig már 2x festettem.

Atizka, sosem jó az első vétel... ez mindig így van.

Képek gyönyörűek!!!!!

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:31-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!
És kitartást azoknak, akik tanulnak!

Köszönöm a hiányolást. Megvagyunk, csak miután hazajöttünk, ismét kevés időm marad a netre. Nimród mostanában szinte 24 órás embert kíván. Még jó, hogy Apa segít, de hát dolgozik ismét. Most itt van Anyukám, így ismét vissza tudtam olvasni, és egy darabig képben leszek.

A fogacskák még nem bújtak ki. Beszereztük a gélt, de még nem alkalmaztuk. Úgy látom, mostanában nem fáj neki nagyon, a viszketést pedig megoldja a játékaival. :D A nyála viszont ugyanúgy csorog, már álkendővel vagyunk egész nap.

Az éjszakáink… változatlanok. Szinte minden órában fenn vagyok, vagy szopizik, vagy csak simogatásra, ringatásra vágyik. Mivel kb. éjféltől közöttünk alszik, ezt nem esik nehezemre megtenni. És mivel mosolygós, egészséges baba, szépen fejlődik, nem is vagyok szomorú. Majd csak egyszer átalussza az éjszakát. A nappalaink inkább kiszámíthatóbbak: fél 9-től alszik kb. 2 órát (ekkor gyorsan összeszedem magam, meg a lakást), majd dél körül ismét (ekkor sétálunk). Délután is legalább 2-szer szundikál még. Az este kicsit hisztis időszak, ebből csak a fürdés jön be, de az nagyon. :D

Zorroné! Nekünk nem vált be a levendulás fürdető. :( Nem alszik tőle jobban, de sokkal jobb az illata, így maradunk ennél. :D
Gratulálok a keresztelőhöz! Beni nagyon csinos kispasi a képeken! :D És szép ajándékokat kapott.
Sajnálom a játékot. Mi meg elrontottuk a zenélő-villogó oroszlánt. :( :( Már nem énekel.

Tim! Bálint nagyon édes! Nekünk is van olyan simléderes kutyás sapink. :D

Virág! Olyan ügyesen meg tudod kötni a kendőt. Aranyos a leányzó, ahogy szemléli a világot a hátadról. :D Nekem sajnos nem megy. Félek egyedül magamra kötni.
A későbbi képeken is aranyos, kis nevetős. :D
Gratulálok a keresztelőhöz! Szépek vagytok a képeken. :D

Nici! Kicsit ugyan elkéstem, de… NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT SZANDINAK!
Ügyes vagy, remekül néz ki a torta és biztosan nagyon finom is volt. :D
Barbi nagyon édesen mosolyog a kedvenc képeden! :D
És nagyon tetszik a kép a két hasonló korú leányzóról. Nagyon hasonlítanak. :D

Medina! Itt vagyok, köszi a hiányolást. Jól esett. Próbálok lépést tartani, és ide is eljutni néha
Örülök, hogy nincs sérve a fiadnak.
És nagyon vagány kissrác a képeken! :D Tetszik a farmeros kép, meg az, ahogyan az ágyában aludt. Ismerős. :D:D:D Én is hasonló pózban szoktam találni. :D Látom bejön az „olvasás” is, mi is lapozgatjuk már a kisvakond könyvet. :D
De jó, hogy pancsiztatok a strandon. Én még nem mertem strandra vinni, de már alig várom, biztos szeretni fogja. :D

Mary! Nem hallottam még ilyen „betegségről”. Remélem könnyen megoldódik és nem lesz fájdalmas. Amúgy nagyon aranyos a lányod! :D
Később olvastam, túl vagytok rajta. Szegény, biztos megijedt. De jó, hogy azonnal megvigasztalhattad.

Bolygó! Örülök, hogy Bogi csípője javult. :D
A szopizások nálunk is pont úgy vannak, mint ahogy írtad.

Nono! Nem lehetett könnyű betegen a 2 gyerekkel. Édes lehetett a kis kúszó-dühöngő nagyfiú. :D

Celesztina! Örülök, hogy Julinkának nem lett semmi baja. Megijedtem, amikor olvastam, mi történt. Én is mindig félek, hogy egyszer leesik valahonnan, vagy leejtem, olyan nagyon tud ficánkolni.
Nagyon ügyesen üldögél Julinka az etetőszékben. :D Milyen nagy kislány már!
És tényleg hasonlítanak a lányok egymásra.

Szőlő! Gondolom, hogy megijedtél. Jó, hogy nem lett Mazsinak baja. Úgy ficánkolnak ezek a gyerekek, és egy pillanat alatt megtörténik a baj.
Nagyon édesek a képeken a lányok, Mazsi és Alíz. :D

Kritta, Magika, Zsu, Lekri, Lolka, Szösszenet, Kamilla, Klarka, Kisfruzsi, Babyteve, Ercsi, Lituka, Anetto, Mannogab, Atizka, Téjé! Nagyon szépek a babák a képeken! :D

Szösszenet! Alíznak sok szép kis barátnője van. :D Milyen szépen üldögél már Alíz baba!:D

Mango! Édes Csenge a „jógázós” képen. :D

Ercsi! Nagyon jók a videók is. :D Aranyosan kacag Lillus! Azokon a mutatványokon pedig én is csodálkozom. Ügyes a lányod!
És utólag… Boldog névnapot! :D
Én is szeretnék meghívót.

Lolka! Utólag. Boldog szülinapot! :D

Boldog névnapot a Nikiknek is!

Eszti! Üdv. itt! :D
Szépek a gyerkőcök és különleges a nevük. :D

Marjan! Sajnálom az ekcémát és a méhcsípést. Gondolom, hogy megijedtél.
Mi úgy jártunk séta közben, hogy egy tömbház egyik ablakából égő cigarettacsikket dobtak ki, ami szerencsére nem a kicsin landolt, hanem rajtam. De megijedtem, és eszembe jutott mi lett volna, ha…
Mi is olyan 2. babakocsit vettünk, mint Atizkáék, csak kéket. Mindig a csomagtartóban van, akkor használjuk, ha bevásárolni megyünk, amúgy az elsővel sétálni sokkal jobb.

Jezsek! Jó, hogy nem tűntél el, nem értettem miért lettél névtelen.
Csodálkoztam a Kismamás dolgon. Veszem az újságot, mióta várandós lettem, és eddig szimpatikus volt a nő…
Milyen szép nagy már Marci baba! :D

Lekri! Sajnálom a tejcsit.
A fiuk szerintem hasonlítanak egymásra. Legalábbis én úgy látom a feltett képek alapján.

Xsara! Sajnálom az óvodás sztorit. Szerintem a magánéleti problémáit az óvónőnek nem a gyerekek és a szülők előtt kellene ecsetelnie.
Nagyon szépek a gyerekeid! :D Milyen nagy már Jázmin is!

Emi, Eve! Nagyon jók az uszis képek. :D Én is mennék….. Szépek a gyerkőcök! :D
És nagyon jók a videók is Lili merüléséről.

Benettke! Nekem sem jött még meg. Így nem tudom mikor lesz nálunk is kistesó. Ha apán múlna, már úton lenne, én azért még várnék pár hónapot.:D

Geni! Gratulálok a fogacskákhoz! Milyen nagy fiú már Rúben!:D

Hozzátáplálás: látom téma volt. Mi azon szerencsések közé tartozunk, akiknek van elég tejcsijük, így csak szopizunk. Néha mikor nagyon meleg volt, egy kis vizet is kapott Nimród. Nem tudom, mit tennék, ha nem lenne elég a tejem…
A dokink ugyan mondta a 4 hónapos oltás után, hogy adhatok neki egy kis baracklevet, ha gondolom, de hozzátette, hogy nem muszáj, mert szépen fejlődik. Így, én nem is adok neki még. Olyan jó, hogy írtatok arról, hogy le lehet fagyasztani gyümiket, lehet nem jutott volna eszembe. És ez jól jön majd ősszel, télen. Még a héten nekilátok elrakni. A barackról olvastam, hogy fagyasztható, de pl. az almát lehet? És a zöldségeket? TUDNA VALAKI SEGÍTENI? HOL NÉZHETEK UTÁNA?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.12 21:31-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Ezt külön:

Kedves Bambi!

Nagyon szép tőled, hogy így elbúcsúztál mindenkitől. Én nagyon sajnálom, hogy nem leszel aktív tag, de megértem az indokaidat. Látod, én munka mellett sem tudok rendesen jönni, pedig annyiszor megfogadtam, hogy legalább 2 naponta benézek… de sajnos még olvasni sincs mindig időm. Teljesen egyedül vagyok itt, messze vagyunk a családjainktól, akkor van segítségünk, ha eljönnek, vagy ha hazamegyünk.
Kívánok neked minden jót! Amennyire így megismertelek, ki merem jelenteni, hogy helyt fogsz állni minden területen, bár biztos nem lesz könnyű.
Örülök, hogy néha még olvasni fogsz minket és hírt is adsz majd magatokról. A képeiteket eddig is meglestem, mikor időm volt az iwiw-en, ezután is megnézem majd, mert nagyon szép Dani baba. :D
Még egyszer minden szépet és jót nektek! Puszi Daninak! Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


[quote="szőlő"]
írta:
szőlő
Csodálom hogy milyen bátrak vagytok a hozzátáplálással, mi még mindig csak tej+tápi pótlást eszünk. Bár tegnap annyira finom őszibarackot sikerült venni, hogy mondom ezt most meg kell kóstoltatnom vele. Egy kis kávéskanálba adtam neki csak a levét, hát hadd ne mondjam, mintha kb sz.rt evett volna :lol: A fele annak a negyed millinek is a ruháján végezte. :lol:

Mi sem eszünk még mást tejcsin kívül, de én is tegnap összemaszatoltam a száját barackkal. Nem kanállal etettem, csak hozzáérintettem a szájához a barackot, amit ettem. Nos, Nimród azt sem tudta mit csináljon, úgy cuppogott, körbenyalta többször is a száját, tátogott, zabálni való volt. :lol: :lol: :lol:
Szerintem nálunk nem lesz gond majd az új ízekkel. :D

Olyan rég kezdtem el írni a hsz-t, hogy azóta ismét egyedül vagyunk Nimróddal. Jó, már hazaért Apa, hárman vagyunk. Most itt horkol mellettem a nagyfiam. :lol:

Megpróbálok ezután gyakrabban jönni. De nem tudok ígérni semmit. Vannak olyan napok, amikor minden dolgommal elkészülök, máskor arra sincs időm, hogy wc-re menjek.

Egyébként most nem vagyok túl jól. Valami nyavalya engem is elkapott. Lázam nincs, de fáj a torkom, megy el a hangom, az orrom sem a régi, remélem nem lesz semmi komoly. Féltem a kicsit is. Eddig ő megúszta kopp-kopp-kopp.
Gyógyszert nem merek szedni, még a fejfájásaimra sem (pedig itt néhányan írtátok, mit lehet), mert szoptatok, és tudom, hogy van amit lehet, de félek. Ilyen parás vagyok ezekkel a dolgokkal. Marad a citromos tea és az idő...

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Bambi, én is most olvastalak... :cry:

Állati jófej csajszi vagy, vigyázz Magatokra!
:wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


gumimaci, jobbulást :(

Fejfájásra van egy Spigelon nevű homeopátiás bogyó, próbáld ki, hátha! Azt tényleg szedheted, mert teljesen természetes.

Torkodra hársfatea? Nekem segít. Nameg a Stodal szirup, szitén homeos.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szia Gumimaci!

Múltkor már hiányoltalak!!!
Hát igen egy kisbaba sok időt igényel. Eleinte én se jöttem sürün...de most már Bogi is eljátszik néha egyedül meg délután nagyot szokott aludni, úgyhogy akad idő mikor jövök.

Anettoo!

olyan sokszor jövök, hogy velem van tele a babanet??? Húha vissza kell fognom magam... :lol:


Na jó majd olvasok rendesen, mert csak végig futottam....
Megyek játszok Bogival!!!

Előbb evett sütőtököt almával. Izlett neki, először vágta a pofákat, de izlett neki.

Ja BESZÉLGETŐTÁRSAM.... :lol:
Marcianya!!!

Köszike a bókot Bogi nevében. Akkor bejön Marcinak???
Nono Márkjának is bejön, úgyhogy lehet érte versenyezni... :lol:
csak vicc volt ám... :lol:

És mindenkitől köszi a képdicséretet.

Mentem Bogizni.
Itt játszik mellettem, épp a csibéjét rágja...

Ja éjjel nem nagyon aludt megint....hajnali 5 után sétálgattam vele a szobánkban....kaja nem kellett neki. aztán mikor elaludt a kezemben, le akartam tenni, hát keserves sirásba kezdett...
úgyhogy félálomba kapott egy kis kaját és ugy sikerült letennem...

Ja igy emlékezetből még...

Nononak!

Kitartás és sok sikert kivánok a vizsgákhoz. És ha ekkora áldozatot hozol tuti sikerülni fog. És aki meg azt mondja, hogy nem kellett volna Márk, ne hallgass rá.

tényleg mentem... :lol:

Majd még jövök ám..

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


gumicukor, itt eg cikk a zöldségek-gyümölcsök helyes fagyasztásáról:

http://www.meno.ro/konyhatunder/hir=798

Itt is nagyon jó tippek vannak, pontokba szedve:

http://www.jotudni.hu/tippek/tipp_491.html

Itt pedig kifejezetten babakaja fagyasztás:

http://freeportal.hu/babakonyha/

És hátha itt is találtok érekeset:)

http://babakaja.gportal.hu/

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!
Köszönöm az infókat. :)
A teákat nem nagyon szeretem, egyedül a citromos csúszik le ritkán, de ha nem fog segíteni, kipróbálom a hársfateát is.
A homeós dolgokban nem nagyon hiszek, de felírom magamnak ennek a bogyónak a nevét, néha már nagyon elviselhetetlen a fejfájásom és szinte mindig fél napig tart.
Az oldalak böngészéséhez pedig mindjárt nekilátok, Törpe Apát szórakoztatja. :wink: :lol:

Mary! Bogi nem alszik már veletek? Régen, mintha írtad volna. De ha nem, akkor bocsi.
Csak azért kérdezem, mert nálunk ha éjjel, vagy hajnalban nyűgi van, az mindig beválik, hogy odavesszük magunk közé. Egy ideje már minden éjjel ott köt ki, de így legalább nem vagyok olyan fáradt, etetés közben is képes vagyok szundítani. :oops: :lol:

Később jövök még képekkel is.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


sziasztok

Klarka
este vettem be algopirint és éjjel kiizadtam magam,még az ágynemű is vizes volt de mára sokkal jobban vagyok.
voltunk dokinál.Levi meggyógyult,Kristóf is ugynéz ki.
nem kapta meg a szurit majd jővőhéten.6,7kg a lelkem. :lol: :lol:

Leventém meg 16kg :D :D

Nono
kitartást és jó tanulást neked.

minden betegnek jobbulást.
nagyon sokan betegek. :cry: :cry:

képek: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép kisangyal?vagy még se :wink: :wink: Kép Kép

lelötem magam :oops: :oops: :oops:
vasárnap keresztelő.utánna buli lesz.35en leszünk.már alig várom.utána új babakocsit kap Kristóf.valami kisebbet,mint a mostani.
Vendég
 


ja a dátumot ne nézzétek :oops: :oops:
most már át állitottam :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk a dokitól, gyorsan vissza olvasam próbálok reagálni:
Gumimaci köszi a bókokat, ha van időd te is rakj képet Nimródról. Biztos ő is édes!Örülök, hogy jöttél!
Ollem Marci ma jól megtapogatta a monitort :lol: (Igaz akkor is, mikor az e-maijaimat néztem :lol: ) Boztos tetszett neki Bogi!
Hát voltunk a dokinál. Kereken egy órát vártunk, ezren voltak. Ezért mire mi kerültünk sorra Marci jól bealudt. Szegényem eléggé meg volt lepődve, hogy miért ébresztettem fel, mikor ő most milyen jól alud. Ráadásul sok idegen volt. Mostanába nem bírja az idegeneket. Most is odajött egy védőnő, hogy milyen édes nagy baba, erre jól elkezdett bőgni. De a lényeg, hogy minden rendben!
Meg is mérték 8930gr, és 70cm! Azt mondta a doki, hogy ne aggódjak a méretei miatt, szép nagy erős baba, de nem kövér. Viszont azt is mondta, hogy most már adhatok mindent ami 4-5 hónapos babáknak való, sőt kimondottan ajánlotta a csirkehusit, a fehérje miatt. Viszont el kell mennünk bőrgyógyászhoz, mert már hónapok óta szenvedünk az arcával, és a hasával, mert vannak rajta piros száraz foltok. Csak reménykedek, hogy ne ekcéma. :(
Ja és mondta, hogy ne aggódjak a forgás miatt sem, majd fog ő mindent csinálni a saját tempójában. És eszembe ne jusson diétáztatni!
Erre fölbuzdúlva vettem neki csirkehusos répa pűrét. Ízlett is neki, majdnem egy egész üveggel benyomott! Tudom, sokan most megköveztek, de nem sűrgetni akarom, hanem jóllakatni. Remélem nem lesz baja tőle.
Na, most már befejezem, megpróbálom kivakarni a lakást, mert elég kupi van :lol:
Maj még jövök.

Kép
marcianya
 
 


Lekri örülök, hogy gyógyulgattok! Olyan szép ez a két gyerek! És azok a nagy kék szemek!!! :D

Kép
marcianya
 
 


sziasztok!

Vagyok én is csak betegek voltunk és nem tudtam visszaolvasni. Vasárnap megkeresztelték a Milust,majd hozok képeket. Nagyon édi volt a kis kék öltönykében és kis csokornyakkendőjével.

Csak sajna utána megfázott. Köhögött,folyt az orra. Már múlóban de még adom neki a nasivint. Imádja a narancsosat. Annyira jó visszanézni a képeket.
Klarka: Ez a bukta és ez a kifli!!!
Nem lenne kedved a receptet megosztani velünk?

Kép

Kép
mannogab
 
 


Bogi alszik. Itt volt anyám épp etetni készültem, hát ő olyan hangosan beszél...hogy Bogit zavarta...rá kellett szólnom, hogy nem kell kiabálni.... :twisted:
Ja azzal jön, hogy olyan öregasszonyosan gondolkodom...mert hogy lecsesztem, hogy nem kell azt mondani, hogy majd Bogi meddig birja még, hogy nem megy el vele....
Mert most ezzel jött....kiborit... :evil:
El akarnak költözni a szomszédunkból....sajnos maradnak a városban, de ha pár utcával messzebb lesznek, akkor is hálát adok az égnek.... 8)


Téjé!

Kicsi fiad nagyon édes. látom ő is szeret csónakázni. cuki. :D

Nono!

Márk nagyon ügyi. gratulálok. hamar megnőnek az apróságok, észre sem vesszük.. :D

Gumimaci!

Hogy érted, hogy nem alszik velünk???
Egy szobában alszunk, de ő az utazóágyában, mi meg a sajátunkban....
Egyébként ha lehet, akkor nem veszem magunk mellé. Ha éhes, akkor ott az ágyunkban etetem éjjel/hajnalban, de amúgy ha nyügi akkor inkább a séta nyugtatja meg, meg a cumi, meg a pelenkája, meg ahogy altatáskor szoktam fogni.
igazából félek, ha elalszik mellettünk apa vagy én ráfekszünk.... :oops:
szóval amig elvan külön, addig oké.

Lekri!

Gratu a 6,7 kg-hoz. nagy legény. és Levente is 16 kg? szép. és édesek a fiuk még mindig.
Ja és nem néztem a dátumot..... :lol:
Jó az utazóágyatok? Az milyen ha szabad kérdeznem????

Marcianya!

Igérem megyek és letakaritom a monitorotokat a kéznyomoktól... :lol: 8)
Örülök, hogy a dokinál minden oké. :D
Mi mondtuk, hogy minden rendben és nem kell fogyóznia a nagy fiúnak!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


na sikerült vissza is olvasnom:)

Marci és Bogi frigyére áldást adok. :lol: :lol: :lol:

Aliz anyuka:szerintem te csak bérelted a kislányt mert azt meg nem mondanám,hogy szültél.nagyon csini vagy.és Aliz is az.igazi kis nöci.

Klarka
Ati is helyes kispasi.

na meg persze mindenki manója szép. :D :D :D

hozzátápi:én ugye elkezdtem Kristófnak a föziket v.nő javaslatára mikor a tecsi kevesebb lett.de Kristóf még nincs rá megérve.nem kell neki se fözi se gyümi.igy marad a tápszer és a lefejt tejcsi.cici nem kell neki.2-3decit tudok fejni max 3,5decit egy nap.ezt ő megkapja nappal.kb.3étkezést tesz ki.+napi 4x kap tápszert.ő még éjjel is és hajnalba is eszik igy jön ki a 7.egyszere max 120at eszik.esetleg este eszik többet.olyankor olyan170-200ml között.

most a legujjabb cselekedete az hogy ledugja az ujját magának és igy szokott bukni.remélem leszokik róla.

na mostz tojt be a kezembe :shock: :shock:
Vendég
 


Ollem

köszi:)
igen 16kg és 95cm körüli.
az utazóágy : Phillipo. szerintem tescoba vettük még 2éve.akkor volt 10ezer ft.

Téjé
jó a csónakos képetek :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm a dicséreteket!!

Teszek még képet! Olyan jó, hogy így neggyógyult Atti, nem is látszik rajta semmi, hogy baj volt a szívével..:)

Kép Kép Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka

nagyon hasonlitanak a fiuk szerintem.nagyon szép mind 2 :lol: :lol: :lol:

ja és persze
Téjé nem csak a csónakotok jó hanem aki benne van ő is :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?