Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D
Csak gyors bekukkantok,mert Bencust bevisszük az ügyeletre,mert nagyon csúnyán köhög :cry:
Orsi!
Nagyon szép hajasbabád van :D
Anikó!
Üdv köztünk,mint kiderült,mi már ismerjük egymást :wink: :D
Bizti,jól fogod itt érezni magad Köztünk! :D
Na,megyek,este majd jövök,mesélek a(vezetés)élményeimről! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


sziasztok,

Nagy nap ez a mai nekünk, Barbika ma először felült egedül. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira örült neki, nagyokat sikongatott és azóta egyfolytában azt gyakorolja. :lol: :lol: :lol:

Íme

Kép

Kép

És egy pár mászni próbálok kép.
Olyan mint egy kis gombóc. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Anikó

Üdv köztünk, írjál magadról bővebben.
Nagyon szép kislányod van. :lol: :lol: :lol:

Andesz,

Remélem semmi komoly nincs Bencussal.
Várjuk a vezetési élményeket. :lol: :lol: :lol:

Chrissy,

Örülök a jó eredményeknek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek tetszik Luca baba.Nagyon édi.
Madiani majd légyszi javitsd ki a táblában Luca méretét mert 58 cm (bocsi de elöször azt mondták)

Csuszka üdv köztünk.Biztos tetszeni fog ez a topik.Én is nagyon megszerettem.

Orsiékról:jól vannak csak Lucának be van kicsit gyulladva a szemecskéje ja meg a nyelvét fel kellett vágni mert picit le volt tapadva de jól érzi magát.

Magamról holnap fogorvos :cry:
délután meg megyek Schwarcihoz.Talán így az utolsó uhn. kiderül mi lesz.
De lehet csak születésekor.
Holnap biztos nem jövök mert anyukáméknál töltöm az éjszakát.(párom éjszakás lesz) :( nem szeretek egyedül lenni
Főleg most hogy már nemsokára én is szülök.Jobb ha van velem valaki



vikcy6
Pákozd
 
 

 
 

Sziasztok, jó estét!

Anikó, drukk holnapra, remélem nem lesz semmi gond a szemecskéjével.

Andesz, remélem semmi komoly baja nincs Bencusnak. :( Sok gyógypuszit küldök neki. Élmények?! Ezek szerint jó volt. Tudtam én :D

Judy, ez fantasztikus. Nagyon ügyes Barbika. Annyira jó érzés látni ahogy napról napra fejlődnek ezek a csöpségek. Gratulálok! Puszilom a kis hercegnőt.

Viki, semmi gond, javítani fogom, sztem már csak 12-én rakom fel legközelebb. Vigyázz nagyon magadra. Nem akarsz küldeni nekem egy sömit ha esetleg kiderül a neme? Kíváncsi vagyok. Megírnám a többieknek is.

Na most megyek pancsizo, meg lazítok kicsit, mert 1 órán keresztül vasaltam. Utáa jövök, hátha írtok vmit.
Pusza

madiani
 
 


hát elvileg kimossák a könnycsatornáját, mert születése óta váladékozik neki a szeme mindjárt jövök
csuszka
 
 


Sziasztok!

Szia Anikó
!Kihez viszed a kislányodat?Én szemészetes nővérke vagyok!Eddig hova jártatok? :wink: :D

Judy!Gratulálok a felüléshez!Nagyon ügyes Barbika!!Húú emlékszem,mennyire örültünk mi is amikor Martinka először felűlt!Olyan csodás érzés!! :D :D

Viki!Drukk holnapra!Sajnos én is elég sokat látogatom a fogorvosi rendelőt,úúúgy utálom!! :(

Ani!Én is hallottam olyat,hogy valakinek híg a tejcije,és azért nem hízik a baba,de majd a védőnéni biztos tud segíteni! :wink:

Andesz!Jobbulást Bencusnak!!Szegényke!Majd írj ám,hogy mit mondtak és hogy vagytok!!!
Sógornőm is tanul vezetni,nagyon élvezi,már alig várja,hogy meglegyen a jogsi.Ma vizsgázott rutinból.
Vendég
 


Enikő!!Elment a nyákdugó???Húúú,ez izgi!! :D :D Hogy érzed magad?

Nati!Martinkának mindíg nagyobb ruha kellett annál,ahány cm volt,mert a kis hurkácskái annyira kitöltötték a ruháit,hogy kényelmetlen volt. :lol: Meg a hasfájás miatt sem szerettem,ha passzentos a body,azt akartam,hogy könnyebben mozogjon.Szépen hízik Bencus is!:D

Gabi!Nekünk is nagyon bejön az óra,mindenki kiszúrta,aki azóta nálunk járt! :D


Ja,a tegnapi meglepi!Virágokat kaptam a fiúktól,és egy parfümöt is!!
:P :D
Vendég
 


Drága Alíz! Nem tudom, hogy ma ünnepeltek-e, de ha igen, akkor millió puszit küldök Hunor babának névnapja alkalmából!!!!!!!!!!!!!

Andesz! Mielőbbi gyógyulást Bencusnak!

Vicky! Örülök, hogy Orsiék jól vannak. Mikor jöhetnek haza? Pénteken?
Vigyázz is magadra nagyon!!

Ani! Azt én is hallottam, amit Alexa írt! Híg tejcitől nem hízik annyira a baba.

Csuszka! akkor drukk holnapra!
n.k.ildi
 
 


Jajj,tényleg,ma Hunor nap van!!Boldog névnapot Hunor baba!!
Vendég
 


Alexa,
nem írtál a meglepiről!!! Kíváncsiak vagyunk ám!!!!

Ani,
mi minden szopi után adunk most már 30-50 ml tápit, és annyit eszik meg belőle amit éppen kíván. Van, hogy semmit, van, hogy 20-at, de az is, hogy az egészet (próbáltuk kevesebbel, de akkor sikított, ha kevés volt és macera volt újat csinálni...). ÉJszaka nem kap, akkor elég neki a tejcsi, no meg baromi macerás emeletről lejönni, vizet melegíteni, tápit keverni, stb miközben ő fent van. Apát meg emiatt nem akarom felkelteni.
Ronit rendesen le tudod mérni? Mert nálunk Bence mindig rugkapál a mérlegen és elég tág intervallumban mutatja a mérleg a súlyát :shock:
De az is lehet, hogy most megáll egy kicsit a hízásban, nem??? Vagy meddig kell rohamos ütemben nőniük a babáknak??

Andesz,
jaj, remélem semmi komoly baja nincs Bencusnak!! Annyira védtelenek ilyenkor és megszakad a szívem, ha szenvedni látom őket!!! Jobbuást Bencének!!!

Anikó,
drukkolok holnap!! Mindkét szeme problémás Lilinek??? Nálunk csak a jobb, de remélem az is rendbe jön!!!

Vikcy,
megértem, hogy nem akarsz egyedül lenni, én se lennék. Vigyázz magadra holnap!!! Puszi Orsiéknak!!

Judy,
hát ez nagyszerűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!! Juj de jó!!! Gondolom még a könnyed is kicsordult, amikor megláttad!!!! Gratula nektek!!
Vendég
 


Alíz,
mi is boldog névnapot kívánunk nektek!!! Az esküvős képek csodaszépek!!! Még jó, hogy nem onnan mentél szülni!! :wink:

Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Nati!Az előbb írtam a meglepiről!:wink:
Vendég
 


valami hiba miatt nem tudom feltölteni a talis képeket.. majd még próbálkozom, de addig pár kedvenc kép :P
Vendég
 


Kép
Vendég
 


nálunk is a jobb szeme a problémás :cry:
csuszka
 
 


alexa hát a kossuth utcába viszem de meg nem mondom hogy hívják a dokinőt
csuszka
 
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Alexa,
igen, olvastam a meglepit, de egyszerre írtunk :P :P Nagyon kedves a "fiúktól" a meglepi, szép gesztus tőlük!!!

no most már tényleg megyek aludni!!! jó éjt!!
Vendég
 


Na....vagyok! :D
Fárasztó volt a mai nap!
Bencének laringitise azaz gégegyulladása van :( de még az a szerencse,hogy nincs láza,tegnap is csak picit volt!Csak nagyon rondán(ugatósan)köhög!
Most már alszik,vízes ruha van az ágya felett!
Jól be is tojtam,mert Patrikommal 2 évessen,evvel napokig korházban voltunk,és nagyon-nagyon beteg volt! :cry:
Remélem,Bencus hamar meggyógyul!
Jaj,Alíz!
Boldog névnapot Hunornak,és nagyon szépek voltatok az esküvőn :D
Anikó!
Drukk holnapra,hogy minden rendben legyen :D
Képeket majd még hozzál :D
Judy!
Gratula Barbikának a felüléshez :D ,Bencus is pár napja csinálja :D

Vezetés(hát mondjuk attól még messze vagyunk) :D
most az elindulást,tolatást gyakoroltuk,és csak kuplungal!
Tetszett,de azért nagyon sokmindenre oda kell figyelni,remélem menni fog :D
Ja,és csak egyszer fulladtam le :lol: :lol: :lol:
Na,majd holnap jövök!
Jó éjt Mindenkinek :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz!Jobbulást Bencusnak!Biztos nem lesz semmi gond!!

Anikó
!Hú,azt nem tudom,ki rendel ott,majd írj,hogy mi volt !!Drukkolok!!Könnycsatorna átmosást gyakran csinálnak a kórházban is(én ott dolgozom),sok babánál van ilyen probléma.Sajnos.

Nati!Nagyon jók a képek!Hogy pózol Bencus,mintha tudná,hogy most fotózás lesz! :D

Mindenkinek jóéjt,mindjárt hazaér apa.
Vendég
 


Andesz
te jó ég én már attól be vagyok szarva, hogy jön a foga meg átmossák a szemét. Én annyira nem készültem még fel a betegségekre lelkileg. Szerintem bőgni fogok én is ha sír az átmosásnál ráadásul gondolom le kell fogni :(
csuszka
 
 


jobbulást a kiskrapeknak és amúgy ez a betegség mitől van? Te sem szeretsz vezetni? Én nagyon utálok főleg a városba nem is szoktam bemenni
csuszka
 
 


Anikó!
Nem tudom mitől van ez a betegség :roll: vírus okozza!
Ja,és én csak most tanulok vezetni! :D
na megyek,mert lassan készülődök,hihetetlen rossz éjszakánk volt :? éjfélig órdított Bencus :cry: :cry: :cry: Én is vele együtt sírtam :cry: aztán utána azért nem volt gond!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


jó reggelt,

Bazsi mára belázasodott. 38 fokkal ébredt, délután megyünk a dokihoz. :cry: :cry:

Andesz,

Húúúú...nekem is volt már gégegyulladásom, sokkal szarabb mint a torokgyulladás, nem csodálom szegényke olyan sokáig sírt. :cry: :cry:
Jobbulást neki.
Vezetéssel ugy látom ügyesebb agy. Én emlékszem rengetegszer lefulladtam, nagyon béna voltam, és lám hogy belejöttem. :lol: :lol:

Nati,

Ennivaló kis pofa Bencus. :lol: :lol:
Olyan azzal a sapival mint egy kis csillag. :lol: :lol:

Anikó,

Remélem hamar rendbe jön a kislányod szeme. :roll: :roll:

Alíz,

Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT HUNOR BABÁNAK!

Enikő???????????????? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Alexa,

Igen, annyira tudok örülni minden újnak, pedig tudom, hogy ezek mind annak a jelei, hogy kezd egyre nőni és a végén megint nem lesz kicsi babám. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vikcy,

Drukk a mai uh-hoz. :lol: :lol: :lol:
Hihetetlen hogy még mindig nem tudták megmondani a nemét.
:shock: :shock: :shock: :shock:

Ani,

Puszikákat átadtam Barbikának. Egyébént csodálom, hogy még nincs elege, mert állandóan nyalom-falom szegénykét. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


nekem 5 éve van jogsim csak nem használtam nagyon eddig semmire akkor kezdtem el vezetni mikor minden nap NSt-re kellett járnom de egyszerűen most is kerülget a hasmenés ha arra gondolok mindjárt megyek a városba. Ha Bodajkra kell menni semmi gond, mert az Új Csórin lakunk és levágom az utat iszkának és kincsesnek és már ott is vagyok. rakok fel még képet Kép Kép
csuszka
 
 


Sziasztok!

Nati: Bence baba imádnivalóan édes!!! :) Egy tüneményke! Szegénykét én bizto segész nap csak piszkálnám :)
Sajnálom a védőnői mizériát...

Judy: Ügyes Barbika !!! :) De jó, hogy nőnek ezek a kis lurkók. Mire észbe kap az ember már rohannak is :)

Ani: Sajna a fiatalokban semmi tolerancia nincs, de elvárják hogy őket minenki megértse! Dühítő de ellene tenni sajnos nem lehet. Az hogy nem éhezteted Ronit teljesen igazad van, én sem tenném.
Ezért nem kell mérni minden nap. :) Babák állítólag nem híznak egyenletesen. Ha nem sír hogy éhes és egyébként jó kedvű mást nem látsz rajta akkor szerintem nincs gond. Ez csak az én véleményem, szerintem amennyiben aggódsz a védőnőt kérdezd meg hogy kell-e valamit tenned.

Alexa: Hogy telt a szülinap? Meglepi ahogy látom volt :) Torta? Lesz vagy volt?

Gabi: És milyenek? Szépek? 3500 bagatel összeg a játszószőnyegért. Van hozzá ilyen alagutas játék állvány is? ( nem tudom hogy hívják)

Andesz: Sok sok gyógypuszi a kis Bencusnak! Szóval te már vezetsz. Párom majd csak a jövőhéten kezd, az oktatónak valami dolga akadt. Kíváncsi leszek rá.
Sok mindenre oda kell figyelni, először nehéz aztán már természetes lesz :)
Hog ytelt az éjszaka? Remélem nyugisabb volt!

Anikó: Remélem hamar meggyógyul a Manócska szeme! Szegényke. Nem hangzik valami jól ez a könnycsatorna átmosás... Juj, bár idén nyáron mi alaposan megknoztuk a kicsi fiamat, szóval nekem egy darabig semmi sem hangzik túl jól.

Enikő: Mi újság? Hogy vagy? :)

Alíz: Boldog névnapot kívánok Hunoranak! :)

Mi jól vagyunk megvagyunk, ma találkozom ha minden igaz a szülésznénimmel. Kb ennyi :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Jelentem, egyben vagyok :D Nem is érzem úgy, hogy mostanában indulnunk kellene majd. Szerintem ha nem lett volna ez a "jól megvizsgálás" (ahogy Nati mondta anno), nem történt volna semmi. De ezek csak az én megérzéseim.

Andesz, jobbulást Bencusnak, remélem hamar megoldódnak a gondok.

Anikó, ugyanezt kívánom Lilinek is!

Nati, hihetetlen, hogy pózol Bencebaba. És szerintem nagyon sokat változott a tali óta!

Gabi, majd jelentkezem a nyaklánc miatt. Tesóimnak gondoltam ajándékba, de ahogy most állunk anyagilag... És hol van még Apa következő fizuja?????

Képzeljétek, múlt héten egyik éjjel álmodtam: Dani babánk született, 4260 g :shock: , 58 cm volt, és annyira könnyen ment minden, hogy nem is voltak fájásaim. A kórházi bevonulás után 3 órával megszületett. Na az utóbbi kettőt szívesen bevállalnám. :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Anikó, édes a kislányotok.

Judy, Barbika nagyon ügyes. Igen, én is ettől tartok, hogy olyan gyorsan megnő majd a Babó, pedig még meg sem született.

Anna?????????????????????????????

Ja, és nem tudom, mit jelent, hogy most fiút álmodtam, eddig mindig (kétszer vagy háromszor) kislányt láttam álmomban. Szóval cserben hagynak az álmok.
Eredetileg úgy terveztem, hogy majd a 37. hét 6. napon szülök. Ami ugye ma van. Nem tudtam, miért ez a nap ugrott be, de utána megnéztem a naptárban, hogy mikorra esik. Vicces lenne, ha ma szülnék, mert ma van anyukám születésnapja is. (bár most meg úgy érzem, mégsem szeretnék szülni, valahogy túl fáradt vagyok hozzá :lol: )

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Hát ilyen szülést kívánok Neked :) (meg magamnak is :) )
Anyukádnak boldog születésnapot kívánok :)

Anikó: Nagyon szép a kishölgy!!! :) Egy tüneményke :) Remélem nem lesz borzasztó az a könnycsatorna átmosás !

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kicsit mintha kuszán fogalmaznék. Remélem, azért kibogózható.

Tündi, szabad megkérdezni, hogy ki lesz a szülésznőtök?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Persze, Bódás Szilvát kértem fel szülésznőnek :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jóbb reggelt!

Köszi mindenkiek a bíztatást és segítséget. Különben nagyon jókedvű Roni, nem sír, nincs láza, nem tűnik éhesnek. Úgy döntöttem nem mérem már vasárnapig, és ha akkor nem azt mutitja a mérleg amit kéne akkor hívom a védőnőt.
Nincs túl jó kedvem, mensisen görcsöl a hasam. Lehet meg fog jönni? Elvileg most hónap végén kellene megkapjam a szurit, lehet ürül a hormon a szervezetemből.
Jaj nem is írtam nektek, kaptam Ronitól szülinapomra egy csokrot (anycim segített neki), majd rakok róla képet. Úgy meghatódtam. Lássuk mit írtatok.

Alexa, olyan jó neked. Az én férjecském nem szereti a meglepiket, így nekem se vesz semmit. De azé nagyon szeretem ám!

Hunor babának utólagosan is boldog névnapot kívánunk.

Nati, köszi. Tudom milyen a tápszerezés, nagyon macera tud este lenni, még jó hogy olyankor elég neki a cickó. :) Bevallom neked őszintén hogy mi az eleéjén amikor este is kellet neki, előre megcsináltuk és a hűtőbe raktuk (bár a dobozra az van írva hogy ezt nem szabad). Szerencsére nem lett tőle baja. Én se keltettem anno apácskát hisz akkor se lesz előbb kész és úgye neki másnap meló van. Igazad van a méréssel kapcsolatban is, kipróbáltam egymás után 2x ráraktam a mérlegre és 40g-al kevesebbet mutatott (így hogy is bízhatnék meg benne?) Igen, azt is mondta a védőnéni hogy le fog állni ez a hirtelen súlygyarapodás, csak nem emlékszem mikortól. Jah és tegnap msn-en Gabi is megnyugtatott hogy Noelnek is kb ilyenkor esett vissza a súlygyarapodása. Tehát megnyugszom, és nem aggódok. Fantasztikusak a képek. Nagyon tündéri Bence baba, és hogy mennyit változott, de a talin is sokkal kisebb volt. És hogy pózol... édi-bédi. Bezzeg Roni...ha meglátja a gépet tök komoly lesz. Mibe ül/fexik Bence? Pihiszék? Ja és képzeld, tegnap leírtam hogy csak egyszer kell, erre tegnap este megint kétszer ébredt. Soha többet nem írom le.

Andesz, hu nagyon sajnálom Bencust, remélem mihamarabb gyógyul. Örülök hogy teccet a vezetés, meglásd amint meg lesz a jogsid és egyedül vezethetsz minden sokkal könyebbnek/egyszerűbbnek fog tünni. Nagyo ügyi vagy!

Anikó, szetm te azért nem szeretsz vezetni mert ritkán teszed, és így minden alkalommal benned van a félsz hogy menni fog-e. Nekem pl szerencsém volt mert amint meg lett a jogsim (már 8 éve) azzonnal autóba ültem és azóta is vezetek (igaz Pesten még nem voltam) és IMÁDOM! Megörülnék ha nem lenne kocsink. Nagyon szép a kislányod. Gratulálok

Judy drága, sajnálom Bazsit, neki is küldök puszikákat (bár ő gondolom már nem hagyja magát) hogy minnél elöbb gyógyuljon. Remélem semmi komoly baja nincs. Barbikát meg puszilgasd amig csak lehet. Anno Kata írta hogy agyon puszilgatja Gerit, hát sztem ezzel mindenki így van. :)

Tündi, nagyon köszi neked, nagyon megnyugtattál. Pussz érte

Enikő, remélem valóra válik az álmod második fele. :) Anycádnak boldog szülinapot kívánunk!

madiani
 
 


Nati: Amit az Ani írt jutott eszembe, hogy mi is megcsináltuk előre a tápszert. A hűtőbe a doktornő szerint egy napig simán eltartható, csak melegíteni kell hazsnálat előtt. Bár ha éjszakár anem kell akkor nem érdekes csak eszembe jutott.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Hisz most jut eszembe, a kórházba is hűtőből (aztán persze felmelegítve) kaptuk a tápszert.

madiani
 
 


Sziasztok

Tesó
Nagyon sajnálom Bencust :cry: és a rossz éjszakát is.Remélem hamar kilábaltok belőle.Sok-sok gyógypuszit küldök.A vezetéssel nagyon ügyes vagy,tudtam,hogy nem fog nehézséget okozni :wink:
Nekünk is reggel magasabb volt egy picit Noel hője levonva 37,3.Reméljük nem lesz semmi.

Judy
Gratula Barbika mutaványához,nagyon aranyos lehet!Szerintem nemsokára már másztok is! :wink: Nagyon jók a képek,a kis hercegnőről :wink:
Bazsinak jobbulást!Reméljük hamar rendbe jön!

Anikó
Tündéri Lili baba!!! :wink: Drukk a szemészethez!
Az első komolyabb betegség nálunk 7 hónaposan volt akkor jött a foga is.Torokgyulladása volt.Reggel éreztem,hogy nagyon forró Noel bedugtam a fenekébe a lázmérőt és amikor 39,8-ig szökött.Teljesen kétségbe estem,remegett kezem-lábam,nagyon oda voltam bőgve telefonáltam a tesóimnak és anyunak akik próbáltak megnyugtatni.3 napig lázasak voltunk amíg az antibiotikum nem hatott,38,5 alá nem is ment a hője.Szinte egész nap vízeslepedőben volt és csak feküdt semmit nem csinált.Szörnyű volt.Mostmár sokkal higgattabban tudom kazalni bármi problémánk van.

Enikő
Ok,szólj ha aktuális lesz.
Amúgy szerintem fiad fog születni,valahogy olyan megérzésem van.Lehet a levertséged már a közelgő szülés jele :wink:
Jó lehetett az álmod.

Ani
Örülök,hogy sikerültegy kicsit megnyugtatni :wink: Láod nálunk dettó ugyanez volt,de engem egyből megnyugtatott a védőnő,hogy ez normális.És hát ha őszintén belegondolunk,mi lenne,ha minden héten 300-400 grammokat híznának.Szerintem semmi gond nincs a tejecskéddel :wink:
Most akkor mégias bevált a szuri?És mész a következőre?
Várjuk a virágcsokros képet!

Nati
Bence nagyon-nagyon édes bébi!!!Szuperek a képek!!!És hatalmasat nőtt már,a tali óta is.

Tündi
Ha jól láttam,van rajtuk játszóhíd is és pasztel színűek,de színesek.Igazából csak futólag láttam és nem vagyok benne biztos,de ha arra jártok egy próbát megér benézni.Volt jó pár darab a polc alján.
Jó talizást a szülésznőddel!

Alexa
örülök,hogy nektek is tetszik az óra!

Alíz
HUNOR BABÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Vicuska
Mizu veletek?Hogy viseled az áldott állapotot?Hányinger?
Remélem sokat pihengetsz!
Vendég
 


Ani
Nagyon édes Roni!!!!És rengeteget változott!!!Olyan helyes kis pasis :D :D :D


A termosz is jó megoldás lehet a tápszerhez,ha este belerakod,lehet nem is hül ki éjjelig.
Vendég
 


Csajok
szárítanák le almát teának,van valakinek gyakorlata ebben?Hogyan csináljam?
Vendég
 


Gabi, remélem nem lesz semmi baja Noelenk.
Tényleg, mekkora óriásbabáink lennének a végére ha mindig így gyarapodnának. :D
Szuri, beszedtem a vérzéscsillapítót, azóta nem volt semmi gond, de nem szeretném megint. Azért megyek a dokihoz hogy ezt megbeszéljük, írjon fel gyógyit, és esetleg nézze meg azt a cisztát amit a múltkor látott. Tehát, nem vált be, nem ajánlom senkinek, függetlenül attól hogy azóta nincs semmi gond, akkor nagyon megijedtem hogy elapad a tejci (gyógyszer mellékhatása).
Köszi a dícséretet, mindenki mondja hogy milyen nagy és hogy mennyit változott. Nekem csak a fényképeken tűnik fel, hogy mekkorát nőt.

madiani
 
 


na sziasztok most nem tudok visszaolvasni mert most jöttünk meg a szemésztől Várkonyi Évánál voltunk igazán rendes volt nem mosták át a könnycsatornát mert azt mondták nem esnének neki ilyen drasztikusan. Alaposan megvizsgálták aztán kaptunk egy (újabb) szemcseppet és megmutatták, hogyan masszírozzam neki a könnycsatornáját. Hát röviden ennyi, most megyek főzni mert nagyon éhes vagyok és most már próbálok felrakni ilyen mércét mint ami nektek is van. Ja van valaki aki esetleg a Fekete-hegyen lakik mert mi a csórin lakunk és jó lenne valakivel sétálni erre mert nagyon magányos vagyok és egyedül már nem szívesen megyek sétálni mert nincs kihez szólni és baromi rossz
csuszka
 
 


Sziasztok! :D

Köszönöm a kakival kapcsolatos hsz-ket. Végülis felhívtam a védőnőt, ő is azt mondta, amit ti, ugyhogy megnyugodtam.
Nem volt valami túl jó éjszakánk..... :roll: Alig aludtunk valamit, pedig eddig azért nem panaszkodhattam. Lehet, hogy valami van/volt a levegőben? Nem sírt Hunor baba, hanem inkább motyogott, meg néha nyöszörgött, nyújtózkodott, egy kicsit nyugtalan volt, és hát ő sem sokat aludt. Ma reggel sem akart aludni szopi után. Most sikerült úgy letennem, hogy nem ébred fel, és békésen alszik.

Köszönöm Csajok Hunor baba nevében a köszöntéseket!!!Aranyosak vagytok!

andesz, jaj szegény Bence!!!Annyira sajnálom ilyenkor őket, Nati jól fogalmazott, olyan védtelenek szegények! Mikor hazajöttünk, az első két napban azért (is) bőgtem, mert rájöttem, hogy míg a pocakomban volt, ezektől a fránya betegségektől meg tudom óvni, de most már nem. Remélem, hamar meggyógyul!! :roll:

Ildi, igen szeptember 10-én van Hunor. Tegnap meg is néztem a naptárat, hogy nincs-e máshol, de nincs. Hogy vagytok?Nem is meséltem, hogy hétfőn, mikor hazaengedtek, találkoztam azzal az idegesítő palival, aki részt vett a szülésfelkészítőn, a felesége meg a vajúdóban volt. Már előre készült, hogy hogyan fogja a légzés gyakorlatokat csinálni. De egyébként nem volt rossz fej. :)

Ani, nem is tudtam, hogy cisztát találtak nálad. :shock: (vagy csak én voltam figyelmetlen) Remélem nincs komolyabb baj. Nagyon komoly Roni a képeken. Már most igazi szívtipró! A súllyal kapcsolatban meg kezdtem megőrülni, mikor szopi előtt rátettük Hunort a mérlegre, de szopi után kevesebb volt, mint előtte!! :shock: Kezdtem beparázni, hogy nincs elég tejem, nem hízik semmit, csak éppen megtartja a súlyát. Aztán rájöttünk, pontosabban a védőnő mutatta meg, hogy nem használjuk jól a mérleget. :shock: De nem is tesszük rá mindennap. Köszi a tábla javítást!

Nati, nagyon édesek a képek Bence babáról! Tényleg olyan, mintha pózolna a fényképezés előtt.

Csuszka, üdv itt! Jó kis csapat van itt, hamar belejössz mindenbe! Nagyon édes a babátok!Sajnálom a szemproblémáját. De ez gyógyítható, nem?

Judy, jobbulást kívánok a fiadnak! Barbika csodaszép kisasszony! Gratulálok a felüléshez.

Tündi, jól tudod, a ruhát a Luluban vettem :wink: Szerintem úgy néztem ki, mint egy jól megtöltött galamb!:D

Enikő, elment a nyákdugesz?????Akkor most már izgulhatunk érted! Állítólag akár 1, akár 2 hétig is ki lehet húzni még enélkül. Legalább olyan könnyű szülést kívánok, mint ahogy megálmodtad! :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Egy kicsit ki van száradva Hunornak a keze, lábszára, és a pocója. Volt valamelyik babának ilyen? Ki mivel kente?

A köldököt meddig kell még alkohollal kenegetni?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


roni nálunk volt ilyen mi fürdetés előtt kentünk a paraffin olajjal és pár nap alatt elmúlott a köldökhöz nem tudok hozzászolni mert nálunk azt apa csinálta
csuszka
 
 


na kipróbálom hogy berakta-e a változásokat

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


valami nem sikerült :oops:

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Halihó!

Alíz, nagyon szépen köszi neked is, most már végkép nem izgulok. Száraz bőrre nekünk az mondta a védőnő hogy nyugodtan kenjem be a popsikrémmel. Pár nap alatt el is múlt. Az olaj is nagyon jó ötlet. A köldökét én addig kentem alkohollal míg teljesen be nem gyógyúlt. Roninak a csonk leesése után még hetekig váladékozott. Aztán mikor már olyan volt mint a mienk, akkor abbahagytuk és utána már rendesen fürcsizett is. Sajnálom a rossz estét, reméljük ma már jobb lesz.
Cisztával semmi komoly, csak figyelni kell. Ezek elméletileg magától felszívódnak.

Anikó, jaj de jó hogy nem kellett piszkálni a kis szemét. Drukkolok hogy etttől a cseptől rendbejöjjön. Mi a palotavásrosba lakunk :( :?

madiani
 
 


na egy újabb próba

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


sziasztok, köszi a képdicsiket!!! Hát, kb 20 képből lett jó ez a pár. Még jó, hogy digitális viglában élünk :P Nagyon nehéz jól elkapni a pillanatot, mindig lekések róla :wink:

Ani,
a pihenőszékben van, nekünk a játszószőnyeg még nem elég érdekes :oops:
Hát, én se írok le ezentúl semmi jóóót!!! Bence háromszor kelt az éjszaka és mindig evett tápit is :oops: . ráadásul víz se volt forralva, mert gondoltam, ha éjszaka nem kell, akkor majd reggel. Igy eléggé elfáradtam, mire reggel lett :wink:
Ti csak bekevertétek és éjszaka csak mikróztátok a tápit??? Jó ötlet!!!

Alíz,
hogy kell rendesen a mérlegre rakni a babót??? Ez engem is érdekelne!!!!

Bencének a felázás (túlhordás) miatt nagyon száraz, hámlós volt a bőre! mi is parafinolajaztuk a peluscseékor, vagy bepantennel kentem és egy idő után elmúlt. A köldökét pedig amíg vérezgetett, alkoholos vattával (vagy fülpiszkával) tisztítottam és rá hitőport. Az is szépen elmaradt egy idő után. most már a bőre is nagyon szép Bencének, de sokáig foltos száraz, hámlós volt...

Anikó,
megírnád, hogy milyen cseppeket kaptatok idáig? Bízzunk benne, hátha ez most segít, jobb, mint a tisztítás szerintem. Az eléggé kellemetlen lehet!!

Judy,
jobbulást Bazsinak, valami van talán a levegőben, hogy betegek lesznek a gyerkőcök????

Gabi,
remélem Noelnél nincs semmi!!!! puszilgasd meg helyettem is!!!

Andesz,
nagyon profi vagy vezetés terén!!!! Bence meg remélem mielőbb rendbe jön és nem lesz vele olyan komoly gond, mint Patrikkal!!!

Ani,
csúcsak ezek a fotók!!!! Nagyon cuki Roni baba, igazi kis pasi már!!! Milyen hamar megnőnek tényleg!!!!
Már Bencus sem kicsi csomag, mint amilyen az elején volt...

Enikő,
hát nem is tudom mit kívánjak :P . Válljon valóra a legmerészebb álmod és legyen nagyon könnyű szülésed!!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány!!! Lehet, hgy a következőnél mi se kérdezünk rá???? (hű, talán már a következőn törném a fejem????? - csapjon le valaki!!!!! :P )

Gabi,
alma ügyben sajna nincs tapasztalatom... talán apró kockára vágnám és kitenném a napra száradni... de fogalmam sincs hogy kell... neten nincs infó??

Tündi,
gyere és mesélj milyen volt Bódás Szilvi!! Mindkét szobatársam nála szült, nagoyn elégedettek voltak. Te esetleg már régről ismered? Úgy emlékszem nagyon korán felkérted.
Vendég
 


tnati
előszőr kaptuk a Ciloxánt majd a Tobrex-et és most mindjárt nézem
garasone ezt most kaptuk

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Alíz!Martinkának is száraz volt a bőre,de neki nagyon,az ekcéma volt.Sajnos csak a hozzátáplálás megkezdésekor múlt el.A gyerekorvos írt fel egy kenőcsöt,amit a gyógyszertárban készítettek,jó vastagon kentük vele a kis testét.Gondolom nálatok azért nem ilyen rossz a helyzet.
A köldököt mi még a leesés után is alkoholoztuk,amíg a helyén egy kis sebecske látszódott.

Anikó!Örülök,hogy nem kellett az átmosás,drukkolok,hogy ez a szemcsepp már jó legyen!! :)
Én is a betegségektől félek a legjobban,főleg a hányós-hasmenésesektől! :?

Ani!Nagyon jók a képek,nagyon csini Roni,és szép virágot kaptál! :D

Andesz!Sajnálom Bencust,szegénynek nagyon rossz lehet,és az ember szíve ilyenkor tényleg megszakad! :(

Judy!Jobbulást Bazsinak!!!

Enikő!Jó nagy babát szűltél álmodban!! :shock: :D
Anyukádnak boldog szülinapot!!

Gabi
!Ez az almaszárítás jól hangzik,én is megcsinálnám,ha valaki tudna egy jó ötletet adni! :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?