Új privát üzeneted érkezett!

reggelt!

mé nem alszok még?

Kép
ticsimû
 
 


mi van gröni!

megvártuk, míg vált a vonalzónk? :D

menek mingyá kel a gyerek

Kép
ticsimû
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ticsi :)
Tényleg...Mé nem aludtál? :shock: :lol:
Antialkesz dógozó nő lettem!
:lol: Bár inkább a hülye allergia... Ittál már úgy, hogy mindkét orrod teljesen be van dugulva? Képtelenség.... :roll: Meg az ízeket sem érzem. :?
Most mondták a rádióban, hogy Magyarország vezet a parlagfűlistán. Hát, ebben elsők vagyunk....

Ditke :)
Szijjjja!!!!!!

Gröni :)
Jó, hogy jöttél! :)
Szegény apjuk..... Nagyon lila?
Nekem apukám jött ecccer sérülten haza. Kézibíró volt és taknyolt egy hatalmasat meccsen. Arccal felnyalta a betont. Nem volt bőr a képén..... Szekálták is a haverjai!!!! :lol:

Többimindenki :)
Kép

Megyek, megadom a kezdő löketet a kölköknek. Én csak délben kezdek.

Ja, Andira szeptember végéig lehet szavazni! Remélem kitart!!!! :D

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Ezt a szomszédból "loptam" Verától!

Made in China...

Néhány részlet egy kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatójából.
A tabletta nem kapható Magyarországon,mert megbukott a törzskönyveztetési eljárás során. Vajon miért?

"Köszöni a miénk cég hogy Ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula. Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékozató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem
tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén."

"Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy
Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Önbelees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga
teljességében nyelendő bele Önnek szevezetetében. Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy. Nem hany
magatol, nem jó. Teherbe beleshet ha hany maganak ujjatol. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum."

"Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez áltánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét ."

"Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét. Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való."

"Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és
esztétitikátalan."

"Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek! Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula. Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen
vagy Önnek szíve ritmusosan zavart."

"Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember."

"Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek hogy miént terméket Ön nyeli."
:lol:

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Köszi Gyugyi!

Ez meghatározza a napomat!

Isteni kedvem lett, pedig nem így indult!

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép
ticsimû
 
 


szép jó reggelt. ma sajna 8kor ki kellett kelnem az ágyból és a hőm csak 36.5 lett. 9kor szoktam mindig mérni. tegnap már 36.7 volt. beültem a kocsiba vezettem és 9kor megmértem, addig ki se nyitottam a szám:) és 36.9 lett. most nem tudom mit gondoljak, de ezt a napot ugy irtam be a görbémbe h ne vegye számitásba. a hüvelybe 9kor 37.1 volt. miért van az h még mindig tök elöl van a méhszájam de ráadásul nyitott?elmélkedem. attol függetlenöl h megvolt remélhetőleg a pé-m én nem hagyom abba a 2 naponta akciózást, mert mult hónapba is igy szurtam el, h később volt pé-m.
szép napot mindenkinek. köszönöm h meghallgattok, a környezetemben nincs senki akinek panaszkodhatnék, megértené amit mondok....

KépKép
dike
 
 


Szijjasztok!

Bocs az eltünésért, de az uccsó menszi után kellet a kikapcs, azóta meg a sulikezdés és a meló köt le nagyon.

Gyugyi!
Ez nagyon jó volt! :lol: Köszi! :D
Jobbulást!

Most tudtam a képeket megkukkolni, mert otthonról nem látom a képeket sajna.

Susy!
Nagyon cép a fiúcska! Babapofika! :lol:

Vicuska!
Szép uh-fotó a kis herceg(nő)-ről! :D

Ticsi! Tünde! Susy! Vicky! Babcsi!
Nagyon klasszak a babaszobák! Pocakfotók csinik! :D
Réka és Árpi nagyon cukik! Örülök, hogy jól eszik Árpi! :P

Gröni!
Szupi, hogy már itt tartasz, csak így tovább! :D Cukorra meg ügyeljél továbbra is! Ügyes vagy! :D

Mami!
Jó, hogy ilyen jól viseled a két lurkóval. :D Büszke lehetsz magadra. Jó, hogy vége a viszketésnek. :D

Ditke!
Nálatok is hamarosan nagy csoda fog történni! :D A tüszőrepi meghozza a sikert! Lesz azért controll uh?

Mofly!
Készültök a lombikra? :D Hol tartotok? Volt menszid? :shock:

Bocs, ha kihagytam valakit. :oops:

Köszönöm. Mi jól vagyunk. Apácskával rendben vagyunk. Vasárnapra, hétfőre volt tehető a pé-m. Sajna kex nem volt sok mostanság, de erről a körülmények tehetnek. Azért szombaton és tegnap együtt voltunk. Várom a csodát én is.

Egy csoda velünk is történt már. Halkan örülünk , mert végre lesz lakásunk. Nem részletezem, de 8 éve vártunk erre.
Remélem 1-2 hónapon belül fel tudjuk újítani és még tél elött beköltözünk. A pláne már csak az lenne jó, hogy hozzám is beköltözne valaki végre!
kolibri28
 
 


Ticsi!

Most aztán kiakadtam! Nekem is azt adták a gyógyszertárba!!!!!!!!!!!!!!
Akkor most mivan???? Valaki hozzáértő szóljon már lécci hozzá!!!!!!!!!!!! Apasztásra?? Nehogymár. Meg is őrülök ha ez miatt nem lesz tejem. A barátnőm azt mondja (most gyors felhívtam) hogy Ő is ezt szedi és neki mindig sok teje volt tőle. Nem folyamatosan szedi hanem mikor szükségét érzi. És hogy szerinte akkor valószinű az apadás ha folyamatosan szedjük.

Én már nem értem ezt az egészet. :roll:

GTünde!

Te a másikat szedted folyamatosan ugye?? Vegyünk inkább olyat????

Bocs Ticsi hogy nem tudtam segíteni.
csipcsab
 
 


Ticsi!

Utánanéztem én is a neten. Mostmár érthető számomra is hogy mit hogyan. Ezt találtam.

A TEJTERMELÉS SERKENTÉSE
RICINUS COMMUNIS 5 CH

URTICA URENS 5 CH



A TEJELVÁLASZTÁS CSÖKKENTÉSE
RICINUS COMMUNIS 15-30 CH és URTICA URENS 15-30 CH...



Tehát vehetünk nyugodtan ricinust is csak a 5 ch-t.

Úgyhogy megyek én is a gyógyszertárba.
csipcsab
 
 


Sziasztok! :lol:

Ditke!
de jó hogy jöttél és írtál jó sokat 8) , a 2 ismerősöd gyógyulási sztorija nagyon jó hír! :D meg hogy nincs cisztád, az is!ennek nem örülsz? :roll: , 1 pete is elég egy gyerekhez, nemde?a görbéd meg szépen alakul, igaz nem tudjuk mikor kexeltetek, de reméljük gyakran! :lol: :lol:

Gröni!
végre jó kedved van!egyed csak a tüdőérlelőt, de úgyse lesz rá szükség, mert még sokáig kitart a baba odabent, elhiszed? :D
azért pocifotó jöhetne!a fejed nem kell rá! :D
járkálsz már sokat?már nem kell feküdnöd?
a cukorral meg vigyázz! :P

Susy!
majd ha megszülsz biztos elárulod a lurkó nevét, ugyi? :roll: 8)
remélem nem keményedsz :?

Dike!
szerintem ne stresszelj túlságosan a hődön, mert az se jó :shock:
ha szexeltek 2 naponta abból nem lehet baj, egészen addig, amíg zebrásat nem tesztelsz 8)

Kolibri!
lesz lakás!szuper!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: lehet csak erre várt a babuci és már jön is :D
az jó, ha apjukkal minden okés, csak így tovább :wink:

Gyugyi!
ez az írás engem is annyira felvidított!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
köszönjük :D , meddig tart a parlagfű szezon? :roll:
azért egy kis mézes pálesz jót tesz ám ilyenkor is :P

Ticsi!
mér van neked hányingered? :roll: te is vigyázz a cukrodra :)
ez az anyakönyves dolog elég furcsa :shock:
barinőd uhus paramétereiről el ne felejts beszámolni :wink:

Csipcsab!
remélem rendeződik ez a tejes bogyesz :shock:
hogy van a kis Flóra? :P

tegnap felhívtam a dokim (az ittenit), azt mondta csak jövőhét vége felé menjek uhura , mert akkor lehet már érdemben látni vmit :shock: , de a zuram meg megbezélte vmi védőnő ismijével hogy jövő hétfőn menjek hozzá, meg a háziorvosomtól kaptam beutalót vérvizsgálatra+pisi. :oops:
a védőnőhez meg állítólag csak akkor lehet menni, ha van papirod a babáról meg a szivhangról....nekem nincs csak egy uhus fotóm...
most akkor mi van? :shock:
az ezer vizsgálati eredményem meg ott van T-n és vagy kiadják vagy nem... :roll: :evil: :evil: :evil:

Fenci, Krisz, Mofly, Mami hova tűntetek?????????? :roll:
Vendég
 


Csipcsab!

Ez azért iszonyú!
A homeos könyvemben, egyáltalán nincs benne ez a szer...ezért néztem utána a neten...
A vicc, hogy a gyógyszertáros is hülye volt, mert a homeós bogyóknál sztem fordítva van, minél kisebb a szám, annál erősebb a gyógyi, tehát az 5 ch elvileg erősebb a 15chnál...én majdnem ebbe a csapdába estem, amikor a hányásra vettem az ignatiat, az tűnt fel, hogy más a színe, mint a képen, a neten, amit ajánlanak...és a nő mondta, is hogy még jó, hogy rákérdeztem, mert az erősebb ignatia idegbetegeknek van...hát lehet lassan azt is beszerzem....:D

Remélem Tüncsi jön, és megnézi, hogy mi a gondunk, nekem a könyv nem segít a neten, meg majd kicsit később keresgélek.

Mindenképpen szeretnék vmit szedni, mert azért nem ömlött belőlem a tej, és nagyon szeretnék megint sokáig szoptatni...bár most már tudom, hogy mitől indul be, de azé egy kis homeóval rásegítenék....

Kép
ticsimû
 
 


Halihó!

Ticsi!
Okés, akkor ne felejts el üzenni ha eljött a nagy nap! :lol: :lol:

Gröni!
Látod milyen szita agyam van, már el is felejtettem a gyógyszer nevét. :oops: :oops:
Oksi dobok fotót a képröl,nemsoká kész lesz. AMúgy én is csak fogtam egy Tigrises képet,megrajzoltam a keretre és kifestem. :wink:

Kolibri!
Köszi!!! 8) 8)
Gratulálok a lakáshoz, biztos örültök nagyon, ha már ilyen régóta vártatok rá! :D

Vicuska!
Igérem neketek elmondom, ha meg lesz fixen a nevünk!!!!!! :wink:
Igen, keményedek még! :cry: :cry:
susy75
 
 


És íme a tegnapi pocifotóm!
Jó nagy,mi?

Kép
susy75
 
 


Gyugyi!

Sajnos nem lehet többet szavazni, viszont lehet ajánlani! Ajánlhatom? A megkérdezésed nélkül nem merem, ha gondolod kiteszem az üzenőfalra is, persze ezt is a beleegyezéseddel! Bár ahogy elnézem ő fog nyerni, csak rohadtul a hónap elején vagyunk még, fő a biztonság! :wink:

Kolibri!

Meglátod most költözik be hozzátok a baba! :wink: De jó, hogy költöztök! Én is úgy szeretnék már, de most csak egy dolgora figyelünk, majd később, talán tavasszal! :roll:

Vicuska!

Ráérsz a 12. hétig menni a védőnőhöz, bár megértelek, hogy szeretnél már kiskönyvet! Mé' Nem kaptál papírt? :shock: A lényeg, hogy jól vagytok! Jól vagytok ugye? :roll:

Ticsi!

Én akkor már durmoltam, viszont benéztem reggel és a vonalzóm még mindig 28,4-en állt! Várhattuk volna! :lol: Ne is mond a patikusokat! Kiváltottam a szurit, kértem hozzá tűt, a fecskendő méretet tudta a doki, a tűét nem, hát a gyógyszertárban sem tudták! :evil: Minek vannak ezek ott? Így a legkisebbet kértem, remélem jó lesz! :roll: Ráadásul a Pipolphen náluk 890, megkérdeztem, hogy lehet, hogy a szomszédos falu kis patikájában ez recept nélkül csak 730! Hát ez biztos azért van, mert most ment fel az ára! Ja persze, náluk mindig ennyi volt és csak receptre adták! A röhej, hogy mindig 4 dobozzal ír fel a doki, de csak egyet tudnak adni, másnap vissza kell menni a többiért! Jól mehet nekik a bóóót! :roll:

Ja és, hogy kicsit írjak még Kisbérről! Vérvétel. 9-ig lehet menni, én a gyerek miatt csak fél 9-re érek be, már kivagyok utálva, mert későn megyek! De előtte menjek fel a recepcióshoz, pecsételtessem le a beutalómat, hogy biztosított vagyok-e és csak utána veszik le a véremet, nem is akárhogy! :? Ma azért felvilágósítottam a kishölgyet, akinél véleményem szerint az utolsó takarítónő is magasabb beosztásban van, hogy a kismamiknak ingyenes mindenféle ellátás, ebbe beletartozik a vérvétel is, ne idegeljen már, főleg, hogy lapozgatja a kiskönyvemet, amiben benne van a jól titkolt súlyom is! :twisted: És mindenegyes alkalommal eljátsza a kiskirály szerepét, ez engem rohadtul irritál! Nem szeressem az ilyen emberkéket! :oops: :evil: Most megbeszéltem a laboros nénivel, hogy többet nem kell pecsét, menjek nyugodtan, akkor késni sem fogok! Főleg, hogy mindig kétszer megyek, mert a védőnő elfelejti az ellenanyagos beutalót! Úgyhogy ez nem az én napom és utálom Kisbért! :twisted: Na, most kicsit kidühöngtem magam és sokkal jobb! :P

Kép

Kép
gröni
 
 


Aztaaa Susy, milyen szépen kigömbölyödtél! :shock: :wink: Nagyon csini és még csak most jön a java! :P Nekem nagyon beindult most a pocak, hamarosan dobok róla egyet!

Kép

Kép
gröni
 
 


Epedve várjuk Gröni! :D

Kép
ticsimû
 
 


Susy!
nagyon szép bagy pocid van! :lol:
dokid mit mond a keményedésekre? :roll:
Vendég
 


Gröni!
hol a fotó??????????????? :lol: :lol: :lol:
Kisbér?ott vannak szép lovak! :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Ti aztán tudtok írni rendesen.

Vicuska!
Hurráááá!!!! Nagyon örülök Neked!! :lol: Illetve Nektek! Tapolcára már nem is kell menned többet?
Hétfőn nem jelentkeztél. :roll:

Dike!
A vonalzómon látszik, hogy se nem vagyok terhes, se nem próbálkozunk. Várjuk a lombikot.

Susy!
Nagyon szép a babád, és örülök, hogy minden rendben. Keményedés meg mennyen a pi..ba!!

Gröni!
Örülök, hogy végre mosolyogsz! Sok puszi a babykédnek! :wink:

Ditke! :lol:
Nagyon szorítok Nektek! Most már tényleg itt lenne az ideje, hogy valami jó Veled is történjen! :wink: +++++++

Már nem tudom ki írta, de:
Nem spontánkodunk. Először azt gondoltam veszek lh-t, hátha van már pém, meg mérek hőt, stb. Aztán rájöttem, hogy már éppen eleget fárasztottam magam ilyenekkel. Együtt vagyunk, ha jólesik, de pont úgy mint eddig. Várjuk a lombikot. Egyre jobban. :lol:

Többieknek is drukk és sok puszi, most csak ennyi időm volt.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja :P
bocsika :oops: , de az öregasszonyt vittem vissza Tapolcára, akit múltkor el kellett hoznom! :twisted: :twisted:
de most már csak és kizárólag egyedül vagyok hajlandó menni! :D
dehogynem kell mennem, 2 hét múlva hétfőn is, du.2-re 8)
te meg kedden mész 2 hét múlva? :roll:
Vendég
 


Csak gyorsan írok, mert nem otthon vagyunk, hanem Anyukámnál.

Ticsi, Csipcsab:
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... ticle_id=5

Ez a főoldal: http://homeopatia.info.hu/ , innen rá tudtok keresni bármire. Szerintem elég jó oldal.

Holnap estére megyünk haza, majd jelentkezem bővebben.
gtünde
 
 


gtünde
 
 


Vicuska!
Igen kedden. Két hét múlva. Illetve 13 nap múlva. :lol: Hacsak nem jön meg hamarabb, mert akkor felhívom őket, hogy mi legyen, mert ezt a múltkor elfelejtettem megkérdezni. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


GTünde!

Nagyon köszi!:-)

Susy!

Csodaszép és hatalmas a pocakod!!:-)

Vicus!

Köszi Flóra jól van. Holnap megyej Vele az első oltására. Hát tartok tőle rendesen. Szerintem nekem jobban fog fájni mint neki. Meg remélem nem lesz lázas. :?
csipcsab
 
 


Tüncsi!

Isteni ez a honlap! Köszi!

Kép
ticsimû
 
 


csipcsab!

esténként bár most már csak egy van, csípkedd meg a combiját, és mondd el neki, hogy holnap ilyet fog érezni...én egy héttel az oltás előtt csináltam minden nap, és meg se nyikkant!
kicsit legörbült a szája

vigyél vmi nagyon színeset, amit még nem látott, nem fogott, és amíg szúrnak a lábnál, te a szeme előtt jácc vele...eltereli a figyelmét és észre sem veszi...nekem nagyon beváltak...még a 18 hós oltáson se sírt (annyira, mert ott má azé magánál van !)

Kép
ticsimû
 
 


Zsófi!

Megtennéd, hogy leírod a fizetendőket a lombikhoz...úgy cakkli pakkli, amibe eddig került...gondolom a bp-i kaáli, is ugyanolyan árakkal dolgozik...egy bmc-s barinőm váltana, most készülnek a tesóra, ő is endós, és már 1 éve próbálkoznak, de nem jön össze, visszament a bmc-be, és finoman megkérdezték mit csinált az elmúlt pár évben....ő meg mondta, hogy a kezelés után spontán terhes lett, de most megint nem sikerül...hát majdnem elzavarták...tudod rontotta a statisztikát!

Mondta, hogy nem akar visszamenni oda, mert egy merő stressz lenne, és most éredekelné, hogy hol mennyi...köszi szépen!

Kép
ticsimû
 
 


Csipcsab!

Ne izgulj! Minden rendben lesz az oltással kapcsolatban. Masszív kiscsaj Flóra! :D Én mindíg adtam fél adag lázcsillapítókúput preventíven az oltások után, mert nyűgösnek, nyűgös lesz a kicsi, érthetően, és a lázat is megelőzte.
De beszéld meg a dokitokkal, rád van bízva a döntés.

Zsófi!
Hajrá 13 nap múlva lombik! :D
Drukkolok Neked is nagyon.

Susy!
Csini poci!
:D

Gröni!
Nem semmi micsoda torturákon kell ott is végigmenned. :shock: :?
Hova szúrod a tüdőérlelőt? Ha subcutan, bőr alá, akkor jó a legkissebb narancssárga tűcske.
Ha muscosan, izomba, akkor fekete, v. zöld, vékony hosszú kellene.
De majd megoldod. Ügyes vagy.

Vicuska!
A védőnéni még ráér. Ő fogja majd a beutikat adni szerintem cardiora, meg fogászatra, később AFP-re. A vérvizsgálat addig nem árthat, de szerintem csak életmódbeli tanácsokat fog adni. Ha meg nem ő lesz a körzetes, akkor meg felesleges köröket fogsz futni.
De a jövő hétvége már minnyá itt is lesz, és újra láthatod a babócátokat! :D

Ticsi! Csipcsab! Tünde!
Elég furi volt ez a homeos kálvária azért. Én rendszeresen használom őket, de eszt még nem hallottam róluk.
Remélem megoldódik a problem. 8)
kolibri28
 
 


Zsófi!

Közben rákerestem a kaálira...szép szép ez a térítésmentesség, de igaz is?

Kép
ticsimû
 
 


kolibri!

én alapvetően nem ítélem el a homeos dolgokat, de még félek tőlük...ha újra a pcoval kell majd küzdenem, szeretnék vmit kitalálni homeos megoldáként, persze a diéta, a mozgás, meg minden mellett...
meg vagyok a gyógyival is, sőt hatásos, de ugye ahhoz se kéne ragazskodni...

még gyerekcipőben van ez a homeo nem?

vagy én maradtam le ennyire...mióta van iagzán lázban az ország homeo ügyileg?

az a baj, hogy hiába menne az ember előadásra, attól engem még nem győznek meg teljes mértékben, a kételyek ott maradnak

na meg ez a különböző higítás,...sok mindenre kell odafigyelni

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!

Osztom a véleményedet. Igen. Még gyerekcipőben jár nálunk a homeo. Pedig igazából csak az alkati besorolással kell tisztában lennünk, de azt én nem merném önállóan bevállalni, hogy hova sorolnám magamat pl. Én személy szerint 9 éve alkalmazom ezeket a szereket.

A dokinak hosszú litániát kellett írni a gyerek minden szokásáról és tüneti megnyílvánulásairól, ebből tudta mit kell adnia, hogy hasson.
Nem vagyunk egyformák.

Tejelválasztásra is valszeg mindenkinek más hatásosabb. A higítással én is mindig gondban vagyok, akármit is ír a könyv.
Csak azokat a bevált szereket szeretem használni, amikről tudom, hogy jók nekünk.
Az újtól mindíg félek egy kicsit, de idén nyáron is volt több amit kipróbáltam és lám, segítettek.
kolibri28
 
 


susy nagyon aranyos a pocakod!:)
zsófikukac!! bocsi figyelmetlen voltam.

KépKép
dike
 
 


Csipcsab!
Szerintem is jó nagy már!És még hol a vége....!!!!!!!!!!!!

Köszönöm a dicséreteket. :lol:

Vicuska!
A dokim egy roppant optimista nöci. Szóval nyugalomra int, ne idegesítsem magam rajta, ne számolgassam hányszor keményedek. :? szedjem a magnéziumot, de még azt se mondta,hogy feküdnöm kéne egész nap. Azt mondta nyugodtan mozoghatok, bár sok helyen azt olvasom, hogy fekvüdni kell a keményedésekkel.
Holnap megyek vizsgáltra, gondolom amíg a méhszáj zárt, méhnyak nem rövidült meg nem kell aggódnom! :roll:
susy75
 
 


Kolibri!

Találtam valakit aki beadja, így azért nyugodtabb vagyok! Fogalmam sincs hogyan kellett volna, csak azt, hogy popsiba! :shock:

Zsófi!

Köszi, átadni nem tom, bár lassan az orromat veri a hasam! :oops: :lol: Ne is idegesítsd magad hőmérőzéssel, főleg, hogy ha jól rémlik apjukod soha nem szerette, ha reggelente dugdosol! :P 13 nap múlva pontosan mi is kezdődik? Már szurod magad? Pont a legjobbkor leszel kismami, elkerül a nagy meleg! :wink: Bár a végére azért jut belőle, lehet az rosszabb lesz! :roll: No de mindegy, a lényeg tudjuk mi! :wink:

Vicuska!

Én Kisbéren lovat csak a lovas napokon láttam! :lol: Írj már magatokról, hogy vagytok?

Marietta!

Biztos megérzi majd, de valóban az első oltásokat olyan szépen átvészelik, általában hang nélkül! Nekünk a 3 és a 6 éves volt nagyon durva! Napokig bömbölt a gyerek és nem tudott lábra állni! Ott már volt láz! Ilyenkor a szülőnek fáj a legjobban! Úgyhogy neked küldök kitartást! :wink: Majd leírod részletesen, hogy milyen oltások mikor vannak és mennyibe kerülnek? Nehogy meglepetés érjen minket! :roll:

Ticsi!

Pont így vagyok én is a homeos cuccokkal! Hatásosnak tartom őket, de annyi féle adagban lehet alkalmazni és ezzel pont az ellenkező hatást lehet elérni, így félek tőle! Kicsi babáknál, hogy van? Ott is golyózni kell? :shock:

Susy!

Nem biztos, hogy elmúlik a keményedés fekvéssel! Ott van pl Aida, neki úgy rosszabb! Szerencsére nekem nincs keményedésem vagy csak nem tudok róla :roll: csak egyszerűen nehéznek érzem és, mintha görcs állna a pocakba, sokszor kitapíntható egy-egy helyen valami csomószerűség, akkor lepihizek és elmúlik! De szerintem ez nem a méhem, azt nem tudnám így kitapíntani, inkább a nemlétező hasizmom lehet! :oops: 8) Tedd azt amit a doki mond, úgy veszem észre a tied is elég jól kezeli a helyzetet! :wink:

Még nem készült pocakfotó, de most megnéztem profilból! Hát nem biztos, hogy teszek fel! :oops: :shock:

Kép

Kép
gröni
 
 


Hali! 8)

Ticsi!
én Tapolcán nem fizettem senkinek egy fillért se, csak a gyógyitárban a cuccosért. :roll: :D esküszöm :D
de a pesti úgy tudom fizetős, de Mami odajárt, őt kérdezd :P

Gröni!
mit meséljek? :roll: egyre jobban gyötör az émelygés, de vuk még nem volt....egész nap szinte nasizok vmit, mert akkor jobb, akkor nem ég úgy a gyomrom :? , persze ennek se lesz jó vége, mert gurulni fogok hamarosan :twisted:
itthon vagyok, nem dolgozok 8) , bár már kezd hiányozni a meló :wink:
haszontalannak érzem magam itthon, délután sokx alszok :oops:
apácskát alig látom, ő most duplán dolgozik :( :(

Susy!
ha a dokinőd optimista légy te is az!!!!! 8) 8) relax plíz :P
holnap gyere doki után :D

Csipcsab!
drukk az oltáshoz :D

Kolibri!
ühüm...........majd meglássuk...már most elegem van ebből a sok doki és labor és védőnőlátogatásból :twisted: :twisted:
Vendég
 


Gröni!
Nekem se múlik el fekvéssel. :roll:
Szerintem te is azt érzed. Nekem is összeugrik egy csomóba olyankor a hasam, áltlalában egy kis területre, nem az egész. Meg kemény is a hasam alja. Olyankor néha mintha egy narancs lenne bennem, de kb fél percig tart és elmúlik!

Vicuska!
nem panaszkodni ám! Ez van, ezt kell szeretni! :wink: :wink:
Ott a manó a pocidban... :P
susy75
 
 


képzeljétek, most találtak a kutyák egy kígyót a kert közepén :shock: :shock: :x :x
azt hallottam, hogy furcsa hangon ugatnak, és ott volt összetekeredve tök nagy volt és tekergette a nyakát :?
gyorsan a kutyákat betessékeltem a lakásba, nehogy vmi baj legyen, a szomszéd (akivel jóban vagyunk :lol: ) átjött egy vödörrel meg egy ásóval és mire odaértünk már nem volt a ganyé sehol :evil: :evil:
és nem találtuk, utána már a kutyákat is hiába engedtem ki, szaglásztak, de nem lett meg :roll:

na már most: eddig a békák miatt nem mertem kimenni alkonyat után a kertbe, most meg itt van ez a kígyó :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


pedig olyan jó lett volna átdobni a szomszéd (akivel rosszba vagyunk) kurva nyakába :D :D
Vendég
 


Esti bekukk......

Van új telóm! Pont olyan, mint amilyet kidobtam az erkélyen.... :roll: :wink:

Gröni :)
Igen, ajánlás engedélyezve!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Üzenőfal is!!!!! :wink:

Ez érvényes mindenkire!!!!! :P


Ha megnyeri/jük, pezsgőt bontunk rá! Muszáj lesz taliznunk!!!!!
Kismamiknak gyerekpezsgő. Kép Mi meg....... Kép

KépKép
zapáné
 
 


Vicuska!

A franc azoknak a kígyószállítóknak. Pedig nem megmondtam nekik érthetően, hogy a nádkerítés túloldalára dobják azt a dögöt?!
Csak azt nem melyik másik oldalára. Mi?
Remélem többé azért nem merészkedik hozzátok.
Apa a családfenntartó! :) Szerintem boldogan dolgozik kettő helyett is.
Addig is írhatnál valami jó kis szakcikket. Vagy nem akarsz nagyon belemászni tudományos munkába? Mert mire elkészül, új tudományt kell gyakorolnod.

Gröni!
Akkor izomba kapod, mint a Gynevacot. Azt azért nem lett volna könnyű beadni magadnak. De nem is lehetetlen.
A homeos bogyikat a babáknak úgy kell adni, hogy műanyag kiskanálban, pár csepp forralt lehűtött vizben kell feloldani és a szájacskájukba önteni. Ahány éves a gyerkőc, annyi golyócska . Min.1 , max. 5 golyót.

Susy!
Klassz, hogy megnyugtatott a dokinénid. :) Nem lesz gond remélhetőleg.
Dolgozol még, v. azért tudsz egy kicsit pihenni napközben?

Vicky!
Hol vagy? Tudunk róla valamit, hogy hol bújkál?

Gyugyi!
Már most behűtheted a pezsit! Tuti nyerni fog a lánykád. :)

Jó éjt mindenkinek!
kolibri28
 
 


Szép reggelt banyák!

Vicuska!

Én összeizéltem volna magam! :shock: Bár te állatorvos vagy! :P Mi van ha kígyót visznek hozzád? :lol: Ilyenkor vödör és ásó a megoldás? :lol: Hátha mi is járunk így! :shock: Ismerős a helyzet! A semmittevés, az, hogy mindent más csinál én meg nézem, hogy egyedül vagyok stb! Nagyon rossz! És neked még hol a vége! Együttérzek veled komolyan! Az émelygés nemsokára elmúlik, nekem a ropi vált be! Jöttek is fel a kilók! :oops:

Gyugyi!

Rendben van, már éltem is az engedélyeddel! :P

Kolibri!

Közben elolvastam a betegtájékoztatót, izomba kell adni! Hogy ezt a patikus mé nem tudta? :roll: Biztos nem ment volna izomba, de szerintem sehogy sem! :roll: Ilyenkor be kell feszíteni vagy csak lazán odatartani a popsit?

Susy!

Akkor nekem is van időnként keményedésem! Jó tudni így a végefelé, hogy nem került el! :lol:

Basszus a novemberi topikba már a második baba született meg! :shock: Pedig biztosra vettem, hogy én leszek az első, azért is nem írtam oda! Kicsit lehangol a dolog! De szerencsére jól vannak a bébik!

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicuska!
Hogy lennél már haszontalan? Neked most az a feladatod, hogy vigyázz a babydre! :lol: :wink:
Kígyóó?? Azt hittem nálunk nincsenek. Én a siklótól is fosok. Az a szerencse, hogy ő jobban fél tőlem. Hhihi :lol:

Gröni!
Köszi! :lol: Szurikért megyek 13 nap múlva. Illetve már csak 12. Remélem akkor már elkezdhetem szurni magam. Nem baj, hogy nyáron fog születni, nem kell sok téli terhesruci és a babára is elég egy body és egy kis zokni nyáron, nem?
Látod milyen ügyes vagy? Csak így tovább! És ne Te legyél a következő abban a topikban! ++++

Kolobri!
Köszi a szorítást! :lol:

Ticsi! :lol:
Én se fizettem semmiért Tapolcán. De az nem teéljesen Kaáli, más a neve is, ez csak társintézete és azt hiszem az egyetlen olyan intézet, ahol semmiért nem kell fizetni. Kaáliban bizonyos vizsgálatokért kell. De majd jön Lmami és jól megszakérti.
Ha a barátnőd endós volt, akkor lehet, hogy nem ártana neki egy kontrol műtét, lehet, hogy visszajött neki és ezért nem jön össze a tesó, nem?

Dike!
Semmi baj.

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Szar az idő+ a hangulatom is!

Gröni!
Csak lazán! :D Lehet fekve, vagy állva. Szerintem jobb állva, de akkor a másik lábadra támaszkodjál. :wink:
A szülésznő barátnőm múltkor a G-t fekve döfte belém. :evil: Az k...-ra fájt, de nem mertem megnyikkanni, mert azt mondta, hogy finoman bánik a kismamáival. :lol: Nem vitatkozok vele. 8)
A hetedik hónap szerencsésebb mint a nyolcadik szülés szempontjából. Valahogy strapabíróbbak ilyenkor, pedig egyformán fejlettek. Csak a tüdő léghólyagocskái éretlenek, amire Te is szúrod majd az érlelőket.
Neked pedig nincs min aggódni, végig ki fogtok tartani! :D
kolibri28
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 91200_.png
a melleim már nagyon megduzzadtak és két oldalról fájnak

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt! :lol:

kígyómentes szép napot! 8)

Grönike!
és ha állatorvos vagyok? :roll: ez nem az animal planet! :shock: semmit nem tanultunk róluk.... :roll: és nem is akarok :shock: , eccer hoztak be ilyet, azt is elküldtem egy kedves kollégához, aki szereti őket :lol:

Kolibri!
majdnem jól dobták, csak 10 m-en múlott :D
ááááááááááá, ahhoz azért nem unatkozok eléggé, hogy erre a pár hónapra beleássam magam a tudományos cikkekbe :? :lol:

Kukac!
visszaszámlálás megindult :P 12....11.......baba :wink:

Gyugyi!
mér dobtad ki a telót az ablakon? :roll: és eltalált vkit? 8)
:P :P :D
Vendég
 


Vicuska!

Csak vicceltem, közben persze jót röhögtem, hogy állatorvos vagy és félsz tőlük! :lol: Bocsi! :oops:

Zsófi!

A baba szempotjából tényleg a legjobb időszak! Hú, akkor már élesbe megy! Nagyon drukkolok neked! :wink: Én kicsit félek a novembertől, fiam mindig hazahoz valami bacit!

Kolibri!

Köszi, el sem hiszed mennyit segítettél! Még jó, hogy finom volt és nőies, gondold el, ha nem! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Kép

Csökkent az arány! Bele kell húzni!!! :lol: :lol:

Vicuska :)
Hát az úgy volt.....
Sms-t írtam az erkélyen. Fél kézzel. Másik foglalat volt. Aztán egyszer csak nem volt a kezemben a telefon.... :shock: :shock: Pár másodperc múlva hallottam, hogy "csettttt" ........ Lenézek a másodikról: jééééé !!! :roll:
Szóval így történt. Nem voltam ideges... ÁÁÁÁÁ... :lol: :lol:

Zapa aszonta, hogy ha még egyszer kidobom, akkor a dobozból választhatok telefont. Tudjátok, a rossz telefonokat be lehet dobálni a pannonnál egy átlátszó dobozba! :lol: :lol:

Visszaolvasok, mert elhagytam a fonalat..... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Nem foglalat volt a kezem!!! FOGLALT!!!!! :lol: :lol: Ez enyhén félreérthető! :oops: Most aztán magyarázkodhatok!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Szavaztam a lányodra, de látom fölényesen vezet! :lol: Helyes! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?