Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Hatalmas gratula Luca babához!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicky! Köszönjük a hírt, várjuk a képeket!


Orsi! Hatalmas gratula Luca babához! Gyors felépülést, és sok tejcit kívánok!!!

És nagyon ügyes voltál, meg Luca is, gyorsan kibújt!![color=brown]
n.k.ildi
 
 


Vicky, akkor nagyon gyorsan történt minden. Első babánál ennyire gyorsan.... tök jó, akkor nem szenvedtek sokáig! Én is várom a képeket!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

ORSI!!Gratulálok Luca babához!Sok boldogságot,jó egészséget!!
Éljen-éljen!!! :D :D
Vendég
 


Nati!Válaszoltam a privire! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy gratula Lucához, szép nagy baba és hosszú is! És hál istennek gyorsan ki is bújt!
Várjuk a képeket!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Orsi
Gratulálok Luca babához! Gyors felépülést, sok tejcsit kívánok!

Anna
Te vagy a soros :wink: :D Hogy vagy?? Rosszullétek?
Gaskó meggyógyult?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bessy76 2008.09.09 14:21-kor.
bessy76
 
 


Lányok,
köszönöm a szoba dícséreteket!

Enikő
Jobbulást kívánok apósodnak!
bessy76
 
 


Jut eszembe,
Anna, neked nem válaszoltam: mi fél 8-ra megyünk, szóval nem hiszem, hogy találkozunk. (szívesen látnálak, de remélem, nem lesz akkora csúszás)

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok,

Andi,
Jól vagy?
Fájásaim vannak, de úgy látszik ragaszkodik a pocihoz a kiscsaj! Pedig azt hittem hamarabb meglesz a babóca, mint Orsinak. De jó ez így! Majd kijön, ha itt az idő!
Gaskó már suliban, Pannának már nincs láza, de egy kis hasmenés még van! Szerintem valami vírus volt, ami letámadta őket!
Majd dobj fel Te is képet, ha megvolt a 4D UH! Látom a hónap végén mentek!

Na most megyek, de aztán várom ám a képeket Lucáról is!!!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Enikő,
Akkor tényleg nem talizunk. Nekem 9-re kell mennem! Jó későn! De hát végül is mindegy , még ez jobb is, mert Panna alszik anyunak nem kell ugrálnia utánna!
Most lassan mi jövünk, igaz? :D :D :D

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Anna
Pannát nem is írtad, hogy beteg. Jobbulást neki is!
Sokat gondolok rátok, hogy mikor fog kibújni Szofika :wink: :D
Én meg vagyok, csak már szinte minden nap ég a gyomrom :evil: teljesen kész vagyok tőle :x
Igen, 2 hét múlva 4D, már nagyon várom :D


Én is nagyon várom a képeket a kis Lucáról :D
bessy76
 
 


Orsi!

Tiszta szívből gratulálunk Luca babához! Jó egészséget és tengernyi tejcit kívánunk!

" Azért, mert szeretnek, jöttem a világra, s lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek engem igaz szeretettel, a kincsetek vagyok, kicsi kincs, de EMBER."
Vendég
 


Rólunk: Minden rendben volt Pesten, most megint altatták, akkor 24-25-öt mértek neki, aztán mikor felébredt, akkor is megnézték, akkor 21-et mértek. Nagyon örült az adjunktusnő, továbbra is csepegetetni kell neki napi 3x és majd csak decemberben kell mennünk.
Lehet a héten nem leszünk sokat itthon, de azért megpróbálok nem lemaradni.
Apának volt 3 szemölcs a kezén, leszedettük és itthon van táppénzen, mert így nem dolgozhat.
Jövök, ahogy tudok!
Vendég
 


Orsi!
millió gratula Lucához! :P :P


Chrissy!
szuper, hogy minden rendben volt Martinkával :D
Vendég
 


Alexa!
Boldog szülinapot! :P


Alíz!
nagyon szépek voltatok 8)
Vendég
 


Chrissy
Örülök, hogy minden rendben. Akkor ez az érték azt jelenti, hogy javul?
bessy76
 
 


Sziasztok!
Akkor jönnek a beigért képek!
Kép Kép Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Kép Kép Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Gyönyörű szép Luca! Még egy hajas baba :D :D
Viki, köszi a képeket!
bessy76
 
 


Sziasztok

Csak most kapcsoltam be a gépet,így lemaradtam az izgalmaklról.

Orsi
HATALMAS GRATULA LUCA BABA SZÜLETÉSÉHEZ!!!KÍVÁNOK NAGYON-NAGYON BOLDOG BABÁS PERCEKET,ÓRÁKAT,NAPOKAT.....ÉS GYORS FELÉPÜLÉST,SOK TEJECSKÉT!!!!


Vikcy
Köszönjük a jó híreket és a csodás képeket!Édes hajasbaba Luca!-és milyen nagy!

Enikő
Nagyon szép a baba lak.És nagyon ügyes apósod,hogy ilyen szép kiságyat barkácsolt.Sajnálom a kórházat.
Fehérvári börzén nem árulunk,mert így a környezetünkben is van elég vevő,de ha szeretnél valamit,bátran szólj és megbeszéljük a részleteket.

Alexaa
[color=orange]Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok neked![/color]

Alíz
Nagyon-nagyon szépek voltatok az esküvőn.Főleg Te!Nagyon jó volt a képeket nézegetni!
Gratula a leesett köldökcsonkhoz!
Fejni én is csak nagyon keveseket tudtam szopi után.kb olyan 20 milit.Kaki nálunk eleinte minden szopikor volt,aztán naponta és most is általában naponta 2x-3x.

Nati
A búcsúban nem árulunk,ahoz engedély kellene,olyan meg nekünk nincs.
Az éjszakák meg majdcsak beállnak vmikor,ha megnyugtat még én is fent vagyok nála éjjel átlagban 2X,de meg lehet ezt is szokni.
Örülök,hogy a nyakláncok tetszettek az újdonsült tulajdonosuknak.

Ildi
Gratula a szép kis súlyhoz-jól tartjátok Bencét.

Chrissyy
Örülök,hogy jók lettek az eredményei Martinnak.Hogy viselte az altatást?

Bocsi,ha vkit kifelejtettem,de most csak ennyire volt időm.

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Orsi
Hatalmas nagy Gratula Luca babához!Nagyon szép baba!

Vicuska
Gratulálok a picurkádhoz!Üdv a kismamik között! :P

Alexa
Nagyon sok Boldog Szülinapot kívánok!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Lányok,mégegyszer köszönöm a köszöntéseket!!Nagyon jólesett!:D

Viki!Köszönjük a képeket,micsoda hajasbaba Luca,és kis husimusi!:D

Kriszti!Örülök a jó eredményeknek!!

Anna
!Pannának továbbra is jobbulást kívánok!!
Vendég
 


Orsi,

HATALMAS GRATULA A KIS HAJAS BABÁD SZÜLETÉSÉHEZ.!!!


Nagyon szép kis pufi babóca, látszik rajta hogy jól volt tartva a pocakodban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Kriszti: Örülök hogy minden rendben Martinka szemével. Én is azt kérdezném hogy akkor javul Martinka szeme?

Jaj de édes kislány Luca baba!!! :) És mennyi haja van :) Pofija is van nem is "gyűrött" baba, látszik hogy zsupsz kibújt :)
Nagyon édes!!!

Viki: Köszönjük a képeket! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Orsi, gyönyörű a kislányod! Gratulálok hozzá.

Gabi, engem a nyakláncok érdekelnének jobban... :wink: A talin elfelejtettem kérdezni: ugye azok is eladók?

Anna, még egyben vagy?

Kriszti, sajnos nem tudom, hogy ezek a számok mit jelentenek, de a csökkenés javulást jelent?

Sch. mondta tegnap, hogy nagyüzem volt a kórházban: 35 szülés volt!!! :shock:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Lányok! Merre van a Hunyadi úton a leletkiadás? Meg majd mennem kell a vérlaborba is vagy hova. Azt sem tudom hol van

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!
Anikó vagyok és csatlakoznék hozzátok. Nagyon fura ez a topik rem. hamar kiismerem majd magam. Gabinak köszönhetem, hogy itt vagyok akit igazán tegnap ismerhettem meg Noellal együtt ( az új vőlegény) Nagyon jót dumáltunk tegnap remélem majd lesz folytatása
csuszka
 
 


Sziasztok,

Vacakol a netem, úgyhogy gyors leszek!

Alexa,
Köszönjük, már jobban van a kiscsaj!

Enikő,
Még mindíg egyben.... Remélem 14.-ig megszületik Szófia, mert aztán mehetek a kórházba nap, mint nap. Azt meg nem nagyon szeretném!

Andi,
próbáld meg figyelni mit iszol vagy eszel, így tudod csökkenteni a gyomorégést! Én is szenvedtem tőle nagyon. De azt hiszem Renit szedhetsz, esetleg kérdezd meg a védőnőt!!!

Kriszti,
Írok majd sms-t, jó? Nem tudom mi van a nettel, de majd megpróbálok ma intézni valamit!!! Puszi

Csuszka,
Üdv itt nálunk! Kitartás, majd megismersz mindnkit. Nekem sem volt egyszerű az első időben!! Majd írj magatokról!

Remélem nem hagytam ki senkit!
Mindenkinek sok pusz és majd jövünk a hírekkel!!!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


jaj basszus mennyi szép baba van
a Hunyadi uti rendelő az ott van ahol a tüdő gondozó nem?
de lehet hogy hülyeséget mondok
csuszka
 
 


Csuszka: Szia! Üdv köztünk! Írhatnál egy kicsit magatokról :)
Hunyadi uti a szakrendelés (amit én annyira imádok) a kórház mellett. :)

Anna: DRUKK hegyek!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


segítsetek légyszi hogyan tudok a nevem mellé képet is rakni? Kép a családom [/img]
csuszka
 
 


Mi április 28-án születtünk a Schw. dokinál 3780grammal és 58 cm-rel
A neve Lilian Jázmin, de a Lilit használjuk, mivel nem fiú lett és nem lesz focista apukája egy feka francia focistáról nevezte el Lilian Thuram-ró :lol:
csuszka
 
 


Holnap szemészetre viszem Lilit mert amióta megszületett váladékozik neki a szeme és nem használ semmit a szemcsepp
valakinek van valami tapasztalata, hova érdemes vinnem ja és persze, hogy mikor
csuszka
 
 


Andi, nekem csak este, lefekvéskor égett a gyomrom, egy bögre hideg tej mindig segített rajtam. Vagy egyél egy kis kekszet.

Csuszka/Anikó (hogyan szólíthatunk?), üdv közöttünk. Szép babátok vagy, majd tegyél még fel róla képet.

Anna, te mész 14-én szülni, én meg 15-én. Így jó lesz? :lol: :lol:

Tündi, nem a véradó? Sajnos nem tudnám elmondani, én is elég sokat kevertem, mire megtaláltam. Mintha a kórház felőli bejárathoz lenne közelebb, de ez nem 100%

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Csak gyorsan írok, mert mindjárt ébred Bencus!

Orsi! Micsoda szép kis hajasbabád van!!! Gratulálok mégegyszer!

Csuszka! Üdv köztünk!

A Hunyadi úti rendelő igen, a kórház mellett van. A tüdőgondozó teljesen máshol. Talán Berényi út? De jó messze a kórháztól az biztos!

Tündi! A régi szülészet mellett van a véradó állomás, ott adják ki a leletet. Vérkép., ellenanyag, ha erre gondolsz.

Anna! Mostmár tényleg Te jössz!! Drukkolok neked ezerrel. Pannának jobbulást!!

Kriszti! Tényleg jó, hogy jók az eredmények!

Alexa! Tegnap volt meglepi?

Tand! Remélem Veletek is minden oké. Ha tudsz, gyere ám!

Alíz Drága! te is amikor csak tudsz, gyere ám!!!!!!
Rönével mi van?

Lányok kérdés: szabad szoptatás alatt tököt(patiszont) enni??

Pussz mindenkinek
n.k.ildi
 
 


Ani! 30.-án megyek 6 hetes kontrollra, nem 23.-án.
n.k.ildi
 
 


Csuszka! Képet a neved mellé így tehetsz: Segédletek, profil, avatarbeállítás, aztán a tallózás segítségével kikeresed a képet amt be szeretnél tenni. De a méretre figyelj, csak egész picit lehet feltölteni, előtte érdemes letömöríteni a képet.
n.k.ildi
 
 


Ildi, Csuszka: talán Semmelweis utca a tüdőgondozó helye, de nem messze van a Berényi úttól.

Lányok, az a pirosas, de inkább barna, nyúlós, zselészerű izé a nyákdugó :?: :?: :?: Tegnap a doktorbácsi kicsit (?) :shock: megpiszkált... Talán attól jött ki?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő: Szerintem igen az! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő!!
Az az! Nekem csütörtökön jött ki egy része, pénteken is egy kisci része, vasárnap meg jött Bence!!!! :)

Mehet lassan a drukk Neked is?!?
n.k.ildi
 
 


És én is 37 hetes voltam mikor elment. :) :lol: :lol: :lol:
n.k.ildi
 
 


Orsi,
tiszta szívből gratulálok gyönyörűséges hajasbabátokhoz!!! Sok sok tejcsit és mielőbbi felépülést kívánok Nektek!!!

Vikci,
köszi a jó hírt és vigyázz magadra!!!! :wink:

Anna,
hajrá-hajrá, még van pár napod, de msot már te jössz!! Te kinek szólsz ha még szülni???

Enikő,
nem ám beelőzöd Annát!!! :wink: igen-igen, az a nyákdugó. Nekem is a doki bácsitól ment el, és aztán két hétig távozgatott, mert mindig újratermelődik. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen csodabogár és nekem ripsz-ropsz meglesz a kis lurkód. Tényleg, te kinek szólsz, ha mész szülni?????? :shock:

Kriszti,
nagyon örülök, hogy javul Martinka szeme! Ez egyébként mit jelent? hogy nem kell majd neki szemüveg?

Ildi,
én csak sütőtököt nem eszek, de cukkinit, patiszont igen. Nem tudom jó-e?? :oops:

Alexa,
mi volt tegnap?

Tündi,
sajna nem tudok segíteni :cry: én béna vagyok fehérváron :roll:

Anikó,
üdv köztünk! írj magadról!! A szemecskés dolog engem is érdekel, bár nálunk úgy tűnik rendeződik a dolog. de majd írd meg mi volt a szemészeten!

Mi ma voltunk a tanácsadóban: Bencus 4,35 dkg, és 54 cm - csak azt nem értem, hogy nőhette már ki az összes 56-os rucit, ha még csak 54 cm??? De úgy kellett szólnom, hogy mérjük meg a hosszát is :twisted: És levetköztetéskor jött egy telefon és kb 5-10 percet vártam, mire visszajött a védőnő, hiába takartam be Bencust, tiszta foltos volt már a bőre és hideg keze lába :evil: . Nagyon kiakadtam!!!!! No mindegy, nem dühöngök tovább, ez van, ezt kell elfogadni!!!

most megyek, ezer dolgom van és fáj a fejem is ráadásképp :roll: nyügi vagyok ... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Anyám de levagyok maradva. Olvastalak benneteket csak írni nem volt időm, bocsika. Tegnap de. meló, utána meg vásárólgatunk anycimmal, ma de. meg piacoztunk meg plazaztunk. Szopiztattam a plázába (nem szívesen de muszáj volt). Hát csajok, annyian megvetően néztek rám, főleg a fiatalok. Pedig tényleg nem látszott a cickómból semmi. Kicsit rosszul éreztem magam, de nem fogom éheztetni Ronit. Na de elég a siránkozásból, mert sokat írtatok (remélem sokáig alszik a manó)

Orsi, szívből gratulálok a csodálatos hajasbabátokhoz, egyszerűen gyönyörű. Sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejecskét kívánok.

Gabi, asszem beindíttotam egy lavinát a nyakláncokkal, kérlek küldj emilbe nekem képet róluk. És az óra....egyszerűen fantasztikus, felakasztottuk a helyére, pelenkázó mellé, Roni végig azt sasolta, nagyon teccik neki.

Viki, nagyon köszi, beszerzem én is a progit. :) Köszike a képeket a kis tündérkéről.

Nati, már inkább én se mondom ha jól alszik este Roni, mert olyankor mindig megszivat. Amúgy mostanság egész jó, este 7 körül elalszik, fél 3-kor eszik és majd fél 7-kor kell megint, de szopi után vissza is alszik.

Tündi, nekünk nagyon bevált a játszószőnyeg, sokat fexünk együtt rajta és dumálunk. :D A legtöbb idő amit egyedül rajta töltött kb 1 óra volt, de ha ott vagyok én is akkor sokkal tovább el van rajta. A szétszórtság ebbe az állapotba teljesen normális, én anno még a fejemet is elhagytam volna ha nem lett volna a nyakamhoz nőve. Asszem a többiek már leírták hogy mit hol találsz.

Bessy, szia. Mizújs veled? Köszike, tényleg jó a szék, már most is sokat ültetem bele, mert úgy lát ha a konyhába szerencsétlenkedem (ma pl. életembe elősszőr rizst főztem, hát.....majd a következő sikerül) Huuu tényleg minjá 100 napon alul vagy, minjá szülsz ;) :D Na most nézem hogy írtad hogy, hogy vagy. Gyomorégésre Renie-t nyugodtan szedhetsz ha már a tejci nem segít. Én is kétpofára tömtem a végén, mert a tejecske már nem volt elég. Kivi vagyok a 4D-s képre.

Alíz, szióka, de jó hogy tudtál jönni. Javítom a táblit és természetesen apácskád is bekerül, hisz ott volt míg tudott. Nagyon szépek voltatok a lagzin. Végül hol vetted a rucid? (lehet írtad csak figyelmetlen vagyok) Az a torta fantasztikus, élő virágok vannak rajta? A nyálkás széklet nem gond, ha más egyéb nincs, sokmindentől lehet. Na és az is természetes hogy minden kajci után van (állítólag azért mert az étkezés beindítja a bélmozgást), majd ritkulni fog. Fejéssel kapcsolatban, az elején még nincs mindenkinek olyan túl sok tejecske, türelem menni fog az. Sajna a mennyiségekre nem emlékszem, de nekem is kevéske volt, olyanyira hogy nem is volt érdemes lefagyasztani. Használsz valamilyen tejserkentőt?

Enikő, sajnálom apósodat, remélem mielőbb gyógyul. Nyákdugó ügyben nem tudok segíteni, nekem nem ment el, de ahogy már több helyen is olvastam az lesz az. Huha izgulhatunk érted is.

Judy, javítom. Köszike. :D

Alexa, volt meglepi tegnap?

Ildi, :) nagyon köszi. Szeret a szőnyegen a pruntyi és ahogy fentebb is írtam viszonylag sokáig el van rajta. Elaludni magától nem tud (sajna), max a babakocsiba. Altatni kell, ha jelez.

Chrissy, ne hari ehez nem értek. Akkor most jók lettek az eredményei Martinnak?

Anna, most már te jössz, kitartás. (vagy Enikő?)

Szia Csusza/Anikó (hogy szólíthatunk?) üdv ebben a jó kis csapatba. Hamar belejössz, hogy ki-kicsoda, ne izgulj. Ha szeretnél a tábliba bekerülni lécci küld az adatokat. Minjá rakok frisset és akkor láthatod hogy milyen adatok kellenek. Nagyon teccik a kislányotok neve: Lilian ha lesz még 2 lányom a második tuti az lesz. Sajan szemészed dologba nincs tapasztalatom, de remélem veletek is minden rendben lesz.

Bocsika akinek nem írtam.

Figyelmeztetés! Elveszett báránykák! Lassan 12-e lesz, azaz lejár a türelmi idő tábli ügyben!!!!!

madiani
 
 


Nati kedves, ne bosszankodj mert azt megérzi Bencus is és nyügi lesz. Ez a védőnő egy .... na ki se írom. A mérés sztem se 100%. Ronit most 62-nek mérte de a 62-es rucik már nem csak keresztbe kicsik hanem hoszábba is. Ne is foglalkozz ezzel, hisz te tudod hogy több mint 54 cm és ez a lényeg. Különben sztem ezért nem mértek nekünk eddig (tök fölösleges, úgyse valós). A súlya viszont tökéletes, nagyon szépen gyarapodott. Ha nem haragszol és szabad kérdeznem, akkor most hozzátáplálsz? Hogyan? Szopi után még kap tápszert is?

Na csak azért kérdem ám, mert napok óta nem nő a súlya Roninak. Ezt is csak azért tudom mert múlthéten mértünk 6100 g-ot amikor jött a védőnő (ez azért lehettet sok mert nem sokkal elötte evett). Vasárnap megint megmértük és akkor csak 6050 g volt. Annak tudtuk be hogy a 6100-as adatnál bezavart a kajci. De viszont azóta naponta mérem és tegnap már csak 6030g volt. :shock: Nem értem. Úgy tűnik a tejci elég, mert nem sír hogy kell még, és mértem is 150g-okat eszik. Arra tudok gondolni hogy nem elég tápláló. Na de majd vasárnap megint megmérem és ha nagyon kevés a gyarapodás vagy esetleg csökkent a súlya akkor hívom a védőnénit.

Mindenki, mi a véleményetek erről?

madiani
 
 




Sziasztok

Anikó
Örülök,hogy jöttél,remélem jól fogod érezni magad ebben a jó kis csapatban.A neved mellé avatart és az aláírásodba vonalzót,fent a lap tetején a segédletek alatti profilban tudsz feltölteni,vonalzót,ha akarsz készíthetsz akár a babafalva.hun vagy bmelyik ilyen oldalon és az url kódját kell az aláírásodba bemásolni.
Szemecskére sajna nem tudok semmit mondani,nekünk szerencsére nem volt ilyen gondunk.
Nagyon örülök,hogy bejöttél tegnap és hogy megismerhettelek,igazán jó volt dumálni.Lili tündéri kiscsaj,szerintem Noelnek is nagyon bejön :wink: .A telcsiszámom átküldöm priviben,ha megint jöttök Bodajkra és ráértek,akkor hívj bátran.

Alexa
Volt tegnap meglepi a fiúktól?

Enikő
Igen eladásra készítem a nyakláncokat,ha érdekel írd meg milyen színű drótból(arany v. ezüst) és milyen színű gyönggyel szeretnéd,és akkor csinálok néhány olyat amiből választassz,de ha mégse tetszik vagy meggondolod magad,akkor sincs gond,majd más valaki megveszi.Amúgy 800 pénzért adok egyet.
Húú de izgi,lehet már nincs sok hátra,az tuti a nyákdugó volt és igen vszínű azért mert dokibácsi kicsit megpiszkált.Amúgy hogy vagy?Izgulsz már?Várod a nagy találkozást?

Tündi
A hunyadi utcai leletkiadás,ha vérképről van szó akkor az első emeleten van ahol a vért is veszik lépcsőn fel,liftek előtt el és a röntgentől balra.A vérlabor alatt nem tudom mire gondolsz,vagy ugyanez,vagy ahol a vércsoport ellenanyagot vizsgálják az pedig a véradó és a kórház udvarán a régi épületek közt van,a függőfolyosó-tól nem messze.

Nati
Hát nem semmi nálatok a védőnői gondozás :evil: .Gratula a szép kis súlyhoz és a kinőtt rucikhoz.Alvással,hogy álltok?
Nyügi vagy?Sajnálom!Biztos ezt a hülye időt érzed Te is,de szólj apácskának,hátha tud segíteni,most már lehet :oops: :D

Ani
Nagyon örülök,hogy tetszik az óra.A nyakláncokból meg akkor lehet részesedést is kell adnom,ha annyi vevőt hozol :D
Szerintem a súly miatt ne aggódj,lehet csak a mérleg szivat.De majd meglátjátok.


Csajok
Ha játszószőnyeget akartok érdemes benézni a Müllerbe.3500 Ft-ért vannak,ha jól láttam.
Vendég
 


na sziasztok
kaptam időpontot holnapra szemészetre de csak magánhoz 4000 Ftért vizsgál sajna muszáj mennünk mert születése óta váladékozik a szeme és már nem hagyom tovább fajulni a dolgot este ha több időm lesz akkor teszek fel képeket igérem
csuszka
 
 


Anikó
Reméljük,nem lesz semmi gond.Nem lehet,hogy vmi allergia?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?