Új privát üzeneted érkezett!


Hello csajok.

Elveszett bárányka jelentkezik.

AAAAAAAAAnnyira megijedtem Ani "fenyegetésétől", hogy inkább jöttem. :lol: :lol:

Biztos, hogy nem tudok mindenkinek reagálni, ennyi eseményt képtelen vagyok nyomon követni....

De VICUSKÁNAK :wink: NAGGGYON-NAGGGYON GRATULÁLOK, várom a további fejleményeket! Őszintén: szeretnél ikreket?? Vagy "megelégszel" egy lurkóval is??? :lol: Hogy vagy???

Szülés előtt állóknak (Orsi ,Szofi, és esetleg, aki még csatlakozik :D ) drukkolok, és könnyű, gyors szülést kívánok! :wink:

Talis képeket jó volt nézegetni, kár, hogy nem lehettünk ott... majd legközelebb!!

Gyerkőcök szépen fejlődnek, ahogy látom!

Judy, nyugisabb már a helyzet? Nem hiányoznak a srácok napközben??? :wink:

Nati, Bencussal (és veled) mi újság?? Éjszakák??

Ani, akkor most már szép (és hosszú) neve lett Ronidnak! Szép cuccokat turkiztatok!! Én is szoktam oda járni!! :lol:

Vikike, Levi még sármosabb, mint eddig! :wink: Lassan jönnek majd a csajok, majd válogathat!! :wink: Andriskátoknak hol lesz a helye?? Levivel egy szobában??

Andesz, Gabi, más kézműves dologokat csináltok?? Ha küldetek képeket az órákról, felteszem nektek egy oldalra, ahol gyerekcuccokat árulnak!! Mi most kaptunk egy faliórát az egyik ismerősünktől, úgyhogy nekünk most nem kell, köszönjük, de majd ajánlom másoknak is!! Ja, a szobadekoráció úgy néz ki sztornó, lebeszéltek róla a nagyszülők, úgyhogy valószínűleg marad a levehető falmatrica. Nemsokára kifestjük a gyerekszobát, meg lesz új bútora is Gerinek. Már várom nagyon. Végre gyerekszoba kinézete lesz!! :wink:

Alíz, gratulálok Hunor babához!! Akkor te is úgy jártál, mint én, hogy a magzatvíz folyott el előbb.... A lányeg, hogy már anyuci vagy te is, gondolom mérhetetlenül boldog is vagy!! :wink:

Alexa, veletek mi újság??

Többieknek is üdv. Ennyi egyenlőre.

Rólunk: Gergő még nem mászik, bár ma elkezdett (mondjuk úgy)négykézláb "állva" rugózni. Néha tolat, nem előre megy... Foga még nincs, ökle a szájában szinte mindig, de nincs fogacska még. Még mindig felkel éjszaka (2-)3(-4) óránként.... mindegy, ez van, kissé fáradt vagyok, de legalább éjjel is összebújok az én kiscsákómmal :wink: (lehet, hogy ez a baj??)
Amúgy 69 cm körül van, és 1-2 hete mértük 7.33 kg volt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Ildi,
Átadnám a lehetőséget a szülésre, ha lehetne. Látod nem az első, a para meg rendesen bennem van most is!

Enikő,
Neked is segíthet a hidegfront :wink: Nem sok idő van már hátra! Aranyos a szoba! Viszont Johnson babapúder? Hát nem sok jót hallottam róla! Javasolnám inkább a Niveát!!! De azért Te még ne szülj meg! Ráérsz!!!

Ani,
Használjátok az etetőszéket. Én most jó mérges vagyok, mert a kis Panna mindig felugrál evés közben az etetőszékben. Buta voltam, hogy nem szoktattam hozzá, hogy bekössem! Javaslom kösd bele a kissrácot, amikor eteted!

Kriszti,
Jók a képek a taliról! Átküldöd nekem mail-ben? Az a fogacska jól megkínozza Martinkát!
Épp tegnap néztem, hogy Pannának alul is és felül is 4-4 foga jött ki!
Szegénykém tegnap előtt este lázas volt, ma meg ment a hasa, szerintem keresztűl futott rajta valami vírus!
Gaskó is itthon töltötte a hetet, mert Ő is belázasodott. Gondolom Panna tőle kapta el!

Orsi,
Örülök, hogy minden okés! Sikerült a dokival beszélni? Írnál privit, hogy mit mondott!

Na lépek, kellemes jó éjt mindenkinek!!!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna! Pannának és Gaskónak is mielőbbi jobbulást! Nem semmi egyszerre 8 fogacska. Úgy látszik nekünk meg kel érte nagyon szenvednünk. Átküldöm majd a képeket.

Ani! Nagyon szépek voltatok és jók a képek. Tetszik az etetőszék, mi is azt kaptunk keresztelőkor Martin keresztszüleitől.
Én szeretném neked megelőlegezni, mert nem bizti, hogy tudok jönni holnap és már csak másfél óra van holnapig: SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ANYA-ként!

Vikcy! Hogy sikerült a leánybúcsú? Volt segítséged?
Vendég
 


madiani : NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok,

Ani,
Boldog szülinapot az egész családom nevében!!!!

Mi még mindig egyben! Látjátok, az eső sem segít :D :D :D

Na megyek, még korán van!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Jó reggelt!

Ani: Azért a napján is: SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK mi is!

Anna, Orsi! Sokat gondoltam rátok az éjjel, hogy hátha ez az idő kicsalogatja a babucikat, de látom, hogy még mindig 2in1 mindkettőtök.
Vendég
 


Halihó!

Ani, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Gratulálok az "új" kisfiatokhoz :D , jól sikerültek a képek! Nagyon tuti az etetőszék!

Kriszti, a többi talis képet is tedd majd fel, ha időd engedi.

Anna, jó a szemed! :wink: (johnsons) Őszintén szólva fogalmunk sem volt, hogy milyet vegyünk...

Kata, örülök, hogy Ani rádijesztett, így legalább hallottunk hírt rólatok is. :wink:

Mindenhol azt olvastam, hogy a babók a vége felé már "leállnak" a nagy mozgásokkal, a helyhiány miatt. Hááát, nálunk meg mostanában lett egyre aktívabb, és teljesen mindegy, hogy milyen idő van. Örülök neki nagyon (bár néha nagyon fáááááj), de normális ez?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő! Fel fogom tenni, ahogy tudom.
Mire gondolsz, hogy normális-e? A fájdalomra vagy az aktivitására? Amúgy mindegyik az. Nekem is sokat mozgott végig, még a szülés napján is. Nekem mikor már tolófájásaim voltak, félig kint is volt a feje, még egy utolsót rúgott, mielőtt kicsúszott volna. Sosem felejtem el, olyan jó érzés volt.
Vendég
 


Kriszti! Köszi!
Természetesen az aktivitásra gondoltam. :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Akkor a többi kép:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Bocs, hogy így raktam fel őket, sajna nem tudok albumot készíteni. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Ani: "Születésnapod alkalmából nem kívánok egyebet,
csendes lépteid kísérje szeretet,
szívedben béke,
lelkedben nyugalom,
légy BOLDOG ezen a szép napon!"

Nagyon aranyosak a talis képek jó nézni őket.Már jó lenne ha én is babázhatnék.De ami késik nem múlik.Nem igaz?

A leány bucsu jó volt csak fárasztó.Fél négy is volt mire elaludtunk.Segitség volt de azért érződött hogy én voltam a házigazda.Na nem baj már túl vagyunk rajta.
Jövő héten esküvő.Hát nem tudom meddig birom majd.Na nem baj legalább gyorsabban mennek a hetek mert mindig van mit várni.
Anna: jobbulást a gyerekeknek.Aztán hajrá mert vasárnap a ti időtök is eljön.Még a végén Szofika is tovább bent marad?
Én csütörtökön megyek reggel fogorvoshoz húznak meg dokihoz délután persze csak ha valaki nem akkor szül a Schwarcinál.Azt mondják a rokonaim hogy nagyon nagy a hasam és hogy lesz vagy négy kilós a gyerekem de szerintem nem igaz :oops:



vikcy6
Pákozd
 
 


Vikcy,
Örülök, hogy jól sikerült a hétvégi buli. Most már pihizz, aztán szombaton megint lesz kiruccanás.
Nyugi, nemsokára te is babázhatsz! Megszülnek a lányok(Orsi, Anna, Enikő) és utána te érted fogunk izgulni. Már csak "elvileg" 3-an vannak előtted, aztán majd kiderül. Tök izgi, hogy ilyen sűrűn fognak jönni a babák.
Sajnálom a fogorvost, mi is voltunk apával múlt héten, de nekünk csak tömni kellett.
Dobhatnál egy pocak képet a nagy pocidról.
Vendég
 


Hello,

Ani, nagyon boldog szülinapot neked!!

Vicuska, mi újság???? :wink:

Orsi?? Csak nem beindult a szülés???? :wink:

Szofi, nekünk is Johnsonos púderünk van, nekünk tetszik. Mi a baj vele?? :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Viki,
Nyugi! A pocak mérete nincs összefüggésben a baba méretével. Te láttál engem, nekem kicsi a pocim(a Pannával is ilyen volt) és 3650 lett a Pannus! Láttam már nagy pocit és 3kg körül lett a baba!
Köszi a jó kívánságokat a skacoknak! Gaskó ma már isiben van!
Remélem nem viccel meg ez a makacs nőszemély a pociban és időben kibújik! Várjuk egymást Orsival, hogy ne unatkozzunk odabent!!!

Enikő,
Látod milyen alaposan megnéztem a szobát??? :D
Én már a Gaskónál(10 éve)is Niveát használtam és jól bevált! A Gabi viszont jó, legalábbis jót hallottam róla, na meg a fürdetőjét már egy ideje használjuk is! Bár első időben az is Nivea volt!
Az aktivitás normális, és most ennél a babánál nekem is fájdalmasabbak voltak a mocorgásai, úgyhogy azt hiszem az sem probléma. Lehet éppen rossz ponton talál el! A sógorom barátnője, amikor terhes volt átmenetileg le is bénult a fél oldalára, mert rossz helyre feküdt a kiscsaj és nyomott valami ideget! De nem tartott sokáig, és ne izgulj ez nem általános, csak leírtam, hogy mik történnek és mennyire más minden babóca!

Na jól van, megyek a boltba, meg patikába!
Szép napot!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


szia,

Még egy szó!
Kata,
nem túl jó a híre a johnsons-nak, sok babának allergiás reakciója van tőle, csupán ennyi. Nekem nincs tapasztalatom, mert nem használtam a gyerekeimnél. A védőnő már 10 éve a Gaskónál is szidta, pedig az nem ma volt! De hát mindenkinek más jön be!!! Azért ne haragudj rám!!! :D :D :D
puszi Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Ani!

Boldog Szülinapot! :P

Kép

és szuperek a névadós fotók! :lol:

Chrissy!
klasszak a te talis képeid is :D
Vendég
 


Kata! :D

2-re megyek uhura 8)
ja....és hányingerem van nonstop :twisted:
Vendég
 


Vicuska! De jó, hogy jelentkeztél. 2-től megadrukk nektek! A hányinger, mint tünet, jó. Kiváncsi vagyok már nagyon. Várom délután, hogy informálj bennünket.
Köszi a dicsit! :D
Vendég
 


sziasztok,

Gyors bejelentkezés.

Ani,

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!


Nagyon csinos, fiatalos anyukád van. :lol: :lol: :lol: Elmenne a nővérednek.

Vicuska,

A hányinger nagyon jó jel, tuti a szívhang. :lol: :lol: :lol:
Drukkolok délután.++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:

Chrissy,

Tök jók a képek, leszámítva amin én is rajta vagyok. :lol: :lol: :lol:
Szörnyű kövér vagyok. :shock: :shock: :shock:

Orsi,

Remélem most már tényleg hamarosan kibújik a kis lurkód. :lol: :lol: :lol:

Anna,

Remélem Gasko már jól van.
A héten én is már elkezdtem a vitamin és béres csepp adagolást a fiuknak. Jobb a békesség. :lol: :lol: :lol:

Vikcy,

Örülök, hogy jól sikerült a hétvégéd.
Most már hamar elmegy ez a pár hét és végre te is babázhatsz. :lol: :lol:

Enikő,

Barbika is nagyon aktív volt végig. Még a szülés alatt is végig rugdalózott, majd kiakadt az NST. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata,

Hiányoznak a fiuk napközben, de azért már szükségem volt egy kis pihire. :lol: :lol: :lol:
Barbika is ugyanezt a rugózást csinálja, majd dobok estefele róla képet. Próbálja összehangolni a kéz-és lábmozdulatokat, de még legtöbbször orra esik szegény. :lol: :lol: :lol:
Minden elismerésem a tied az éjszakai szopi miatt, én megőrülnék ha éjjel is fel kellene kelnem hozzá.

Szombaton mégiscsak lementünk a Kincsesi bányásznapra, megint ugrott egy tízesünk. Jó volt, csak apa nyomott be egy kissé, ezért én meg egy kissé balhéztam vele. :lol: :lol:

Tegnap meg lementünk még egy uccsót balcsizni. Szupi volt a víz, Barbika is élvezte. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Enikő,

Nagyon szupi lett a babalak. Tetszik a kiságy, jól néz kis.
Láttam a pólyát a képen, te használni fogod??
Én Bazsinak vettem, de nagyon utáltam, talán ha 2 napot volt benne. Nem éreztem a kis teste melegét amikor szoptattam, nem igen tudtunk összebújni, így túl is adtam rajta. :lol: :lol: :lol:

Ibi,

Nagyon szép a kis Gergő babád, jó kis husis lett ő is. Jó lenne már titeket is látni élőben. Remélem a következő talin már ti is ott lesztek. :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ani: Boldog szülinapot!!! :)
Jók a képek, nem is tudtam hogy van hivatalos névadó ünnepség :)

Nibcsike: Épp ma találkoztam a pároddal. GRATULA AZ ÉJSZAKÁHOZ!!! :) Gergő tiszta apukája, de annyira!!! :)

Kriszti, Ggabi: Köszönöm a napszemüveg hadműveletet!!! :)

Kriszti: Szuperek a képek!!!

Mazsola: Üdv köztünk! Oviról: Én úg ytudom nem kell és nem is lehet korábban beirati a gyermeket a kiválasztott oviba. Többe kell beiratni, aztán ha van hely felveszik. Általában azért megy. A körzeti oviba pedig tuti hog yfelveszik. Mi is kerestünk ovit és a végén kiderült hogy a körzeti ovink nagyon szuper, sőt a végén még az ovónénikről mégh referenciát is kaptunk szóval a mi bibink megoldódott, de a második abámat a bölcsibe már most be kellett iratnom. Bölcsik fullon vannak.

Anna: Szerintem szép normális se nem kicsi se nem nagy pocid van. Nekem mondjuk nagy van de nálam zsír is van ott.

Vicuska: HATALMAS DRUKK!!!

Bocsi lányok csak átfutottam az írásokat mert annyit írtatok. Annyira nincs kedvem semmihez hogy az mér gáz. Aludni aludni aludni akarok!

Kérdezni akartam, hogy milyen a CSNK-kismamatorna? Mennyibe kerül? Mit kell vinni stb.?
Kedden (holnap) elméletileg lesz, bár annyira fáj a medencém, hogy nem tudom hogy lesz kedvem menni. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


hoppá: köszi az érdeklődést, de semmi :) Ez a kismanó olyan jól érzi magát odabent,hogy nem akar kijönni. Pedig már jó lenne, nagyon rossz minden nap bejárni a kórházba :twisted: Már nagyon unom :(

szofika: remélem tényleg együtt leszünk bent a kórházban,tök jó lenne

vicuska: drukk ezerrel neked.

Kép
csehi77
 
 


Vicuska, gigadrukk 2-re! Miattad frissítek itt egész nap, nem tudtam, hogy hányra mész! :)

Judy, még nem tudom, hogy használni fogjuk-e a pólyát, egyelőre a kórházi hazajövetelhez van odakészítve (Apa ott megtalálja :lol: ), meg majd a kereszteléshez. A többi majd kialakul. Eddig elég sok ismerősömnek bevált.
Csak nem szerveződik már a következő tali?! :shock:

Tündi, már nagyon nyúzott lehetsz! Meddig fogsz még dolgozni?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Orsi, holnap szívesen várok majd miattad a dokira este! :wink: Hajrá!!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


enikő : köszi, ari vagy :lol: de azért remélem miattam nem fog késni a doki :) Hátha addigra meg lesz a baba ??? :lol:

Kép
csehi77
 
 


Orsi: Kitartás!!! :) Tudom nehéz várni de meg fog születni előbb vagy utóbb a Manócska :)

Enikő: Még ezt a hónapot legyűröm, de már elég :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kedves Ani! Nagyon sok boldogságot kívánok Neked születésnapod alkalmából! Maradj mindig ilyen szép és boldog!
Ja, és anyukád! Tényleg mintha testvérek lennétek!

Orsi! Ez a kismanó....nagyon jól tartod ott benn. Hogy viselted ezt a nagy meleget?

Chrissy! Szupik a képek! Mi ma már jobban aludtunk éjszaka. Ti?

Tündi! Mikor én jártam tavasszal, 500ft egy hónap a CSNK-ba. Vinni: polót, kényelmes gatyót, meg zoknit kell. Meg innivalót, ha megszomjazol. Bár kiizadni nem fogsz.

Judy! Örülök, hogy jó volt a hétvége. Apácskát sajnálom, de a pasik már csak iyen ivósak. Tisztelet a kivételnek. :)

Vicky! Hétvégén aztán a menyasszonytáncnál óvatosan, ha lesz, nemám úgy jársz, mint én.
Bár azért szerintem nem bosszankodnál, ha véletlen Orsival szülnél együtt. Meg Annával.
A pocakméret szerintem sem számít. Én úgy érzem, hatalmas pocakom volt, Bence mégsem volt olyan hatalmas, mint azt mondogatták.

Enikő! Szupi a szoba.
Ja, nekünk is van Johnson-os púderünk, semmi baje Bencusnak Tőle, remélem így is marad. Ja,és az illata nagyon fini! Szerintem.

Vicuska! Megadrukk kettőtől!!!!
n.k.ildi
 
 


Alíz! Ha tudsz, gyere ám, mert kíváncsi vagyok, mi van a kis Hunorral, öszzeszoktatok-e, hogy tellnek a napok/éjszakák stb.?

Nati! Te is gyere ám ha tudsz!
n.k.ildi
 
 


Egy kép rólunk. Tegnap este kereken 4kg-ot nyomott csupaszan a kis Drágánk. :lol: :lol:

Kép
n.k.ildi
 
 


Ildi! Olyan cuki kisfiad van, imádnivaló. Szépen kerekedik ő is.
Köszi kérdéséd, jó éjszakánk volt, végigaludta, reggel 8-kor kelt fel és este 9-kor szopizott utoljára.
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, ma van a nagy nap :) Annyira várom már hogy érj haza és írj nekünk. Remélem sietsz! A hányinger nagyon jó jel.

Mindenkinek nagyon de nagyon köszönöm a köszöntést. Hihetetlenül jól esik. Pusssz érte. Sajnálnám ha nem ma születne meg Orsi vagy Anna babája, de sebaj majd holnap Alexa szülinapján. :) Ma úgyis lesz már egy csodálatos hírünk Vicuskától.

Kata, de jó hogy jöttél. :) A Baliba szoktál járni? Nagyon szépen gyarapszik Geri baba. Kérünk képeket! Sajnálom az éjszakákat. :( Tudom hogy ez nem vígasztal, de nálunk is hasonló a helyzet.

Anna, köszike. Bele-bele rakom már most is a székbe Ronit (be is kötöm), úgy tűnik teccik neki a dolog. 8 fogacska eccere, az nem semmi. Jóbulást kívánok a lurkóknak.

Enikő, Roni is aktív volt még az utcsó pillanatba is. A fájdalom meg normális, iszonyú erő van ám bennük, majd meglátod.

Chrissy, nagyon jók a képek. :)

Viki, örülök hogy jól sikerült a buli, azért a lagzin vigyázz magadra. És tényleg nem a pocimérettől függ a baba súlya, emiatt ne aggódj.

Judy, köszi, átadom anycimnak (örülni fog neki). Sajnálom hogy összezörentetek kedveseddel (ez nálunk is előfordul), de remélem azért jól érezted te is kicsit magad. A Balcsi miatt irigykedem, na de majd jövőre.

Tündi, én nagyon szerettem a kismamatornát a CSNK-ba. 500 Ft volt egy hónapra (4-5 alkalom), nem megerőltető, de mégis kicsit megmozgat. Na és persze jókat lehet dumcsizni. Törölközőt, kényelmes rucit kell vinni, tornacipő nem kell.

Ildi, csodálatos Bencétek. Nagyon jó ez a kép.

Ma vettem egy új kengurut Roninak, mert amit Vikiéktől kaptunk kölcsön azt lassan vissza kell adjuk. Meg az elég melegnek is bizonyúlt és nekem kicsit kényelmetlen mert egy válra kell csatolni. Szóval kapott egy újat (pénzt kapott a nagyiktól a névadóra, gondoltam hasznosra költöm). Nem sürün használjuk, de ha bevásárolok és cipelem a szatyrokat, sokkal könyebb felhoznom a másodikra. Na meg kirándulni is voltunk már úgy. Vettem még neki egy játékot is, nem bírtam ellenállni. Bemutitom a nagyiknak, meg lesznek elégedve. Most lépek, csinálok valami kajcit míg alszik a rosszcsont.

madiani
 
 


Ildi: Nagyon szép és édes Bence baba. Olyan piszécske :)

Kriszti: Gratula az éjszakához!!! Nagyon ügyi Martinka! :)

Lányok! Köszönöm az infót a kismama tornáról holnap meg is vizualizálom :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


ZÉRÓ TOLERANCIA!!!!!

Egy idős hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan
száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedőlt a kanyarban.
Egy ápoló megállította, és azt kérdezte tőle:
- Van önnek jogosítványa erre a járműre?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nemsokára egy másik ápoló
állította meg.
- Van önnek érvényes forgalmi engedélye erre a járműre?
- Természetesen van - válaszolta, és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A nő továbbgurult, befordult a folyósóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal.
Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:

- A fene egye meg, már megint a szonda
Vendég
 


Vicuska! 5 perc és 2 óra! Mindannyian drukkolunk nektek!!! Várunk a hírekkel!!!
Vendég
 


Vicuska! :D
Talán ezekben a percekben hallgatod,életed,egyik legcsodálatossabb hangját :D :D :D
Nagyon várunk a hírekkel :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Reggel írtam egy csomót,aztán jött egy k...va áramszünet :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Orsi, Anna, Vicuska,
miattatok frissítek én is mint az őrült :P :P

Orsi,
már biztos nincs sok hátra!!! Meddig engedik túlhordani?? Mit mond a doki??

Anna,
köszi a receptet!! Pénteken kakaós kalács volt az ebéd (rendelt), így tolódik, de a hétvégén lehet, hogy megsütöm!!!
Neked kitartás, reméljük Szofika se várat magára sokat!!! A gyerkőcöknek jobbulást!!!

Enikő,
szuper a kiságy, látszik, hogy saját készítés, nem átlagos!!! Nagyon klassz lett a szoba is!!!

Vicuska, már túl is vagy az uhun, remélem minden rendben!!! GYere és mesélj nekünk!!! s ha van kép, akkor azt is muti!!! Most már ide kell járnod terhesgondozásra?? :P :P

Judy,
elhiszem, hogy jó egy kis pihi, hátha így Barbika is jobban ellesz! Meg godnolom neked sem árt egy kis levegővétel :wink: ű!

Kata,
jó hogy jöttél!!! :wink: :P Biztos van valami klassz kép Gergőről, gyere és tedd fel, had gyönyörködjünk, hamár a talin nem voltatk ott!!!

Ibi,
nagyon édes kisfiad van!! Nem is mondtad a keresztelőt!!! Vagy csak én voltam figyelmetlen?? :oops: Gergő uncsitesói is gyönyörűek, tegnap Bogika cirógatta Bencét és közben mondta hogy aranyosz :P :P olyan édes volt!!!

Andesz,
már a rutint csinálod??? de jóóóó!!

Gabi,
nagyon szépeket készítetek!!!! Gondolom most ezekkel el vagy rendesen foglalva :shock: . Órát majd mi is kérünk, csak megálmodom, hogy milyen legyen :P Az tuti hogy micimacis, csak azt nem tudom, hogy sárga vagy kék :wink: és kettőt szeretnénk :wink: de majd megbeszéljük :wink:
A láncok nagy sikert arattak :P

Kriszti,
szuperek a képek, köszi őket!!!!!! még én is tartozom velük, hamarosan meglesznek!!!

Tündi, a számom még priviben küldtem a múltkor :wink: REmélem már nincs rossz kedved, hisz süt a nap!!! Barni bírj az ovit? És várja már a kistesót? Vásárlással hogy álltok??

Viki,
hát, te is jól kiélvezed az életet a babó születése előtt :wink: :P Pihizz sokat, aztán mulass egy óriásit a lagzin :wink:

Ani,
nagyon sok boldogságot kívánok!!!! Gyöngyörűek a képek és Roni baba. Nagyon nyugodtnak tűnik :wink: . Milyen kengurút vettél?? Vikiék jól vannak?? Levi baby??

Ildi,
de édes BEnce!!! És milyen komoly kis képet vág!!!

Nálunk is nyügi volt szombat éjszaka, éjfélkor aludt csak el!!! :shock: Addig nyügi volt, már nem tudtunk mit kezdeni vele... most meg alszik, mint a tej :P
ÉJszaka már nem kér tápit, csak tejcsit kap, s szerencsére nem kel túl gyakran. Nem is írom, ma hogy kelt, mert meglincseltek :P :P (9-től reggel 5-ig aludt :shock: - csinálhatna rendszert belőle :P ). Vettünk neki egy pihenőszéket, abba már pár percre be lehet rakni, addig egy-két dolgot el tudok intézni (babanetet elolvasom :wink: ).
Ha nem is írok, azért olvasni szoktalak ám benneteket!!!!

No megyek, kihasználom, hogy alszik és pakolgatok egy kicsit!!
Vendég
 


Lányok,
ti az elején milyen gyakran jártatok méreckőzni? És a hosszát megy a fejecskéjét megmérték a babáknak??
Köszi!!

Képzeljétek, péntektől folyamatosan hőemelkedése volt Bencének (37,5 popsiban, levonás nélkül), de nem volt különösen nyűgösebb az átlagnál és evett rendesen. Szerintetek mi lehet az oka a hőemelkedésnek???
Vendég
 


Ani!
Nagyon-nagyon boldog szülinapot!!!

Szuperek a névadós képek,tényleg nagyon csini anycád van :D
ja,és tök jó az etetőszék is! :)
Enikő!
Szupi lett a babasarok,a kiságy nagyon tecccccik :D
Szofika!
Kitartás! :D
Chrissy!
Jók a talis képek! :)
Ildi!
Nagyon édi Bencus!
Nati!
Mi van véletek :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Ismét megtaláltam a kezem :)))
Vendég
 


Nati :wink:
Szijjjja!
Nemtom mitől lehet a hőemelkedés :roll:
Szerdán,és csütörtökön megyek vezetni :D már nagyon várom! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Nagyon édi Bencus! :D
Mi,szerintem olyan 2-3 hetente jártunk az elején,súlyt,fejkörfogatot,mellkörfogatot mérnek :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok,
Most ébredtem meg, aludtam egy jót(úgyis vacak éjszakám volt). Panna még alszik, már több, mint 2 órája!

Tündi,
dehogy vagy Te kövér kismama. Nagyon is rendben vagy! Aki mást mond az hazudik!

Orsi,
Azt hiszem lenne muri a szobában, ha tényleg együtt lennénk :D

Ildi,
Aranyos a kisfiú, sokat változott a szülés óta, szépen kerekedik!

Judy,
Menjetek már ezzel a kövérséggel!
Különben Gaskó nem szokott beteg lenni, de most rátámadt valami vírus!

Enikő,
Hányra mész holnap dokihoz? Én is megyek este 9-re!

Kriszti,
Jó ez a O tolerancia :D

Na lépek, mert szarul vagyok, majd jelentkezem!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Nati,

37,5 levonás nélkül, popsiban, nem hőemelkedés! Úgyhogy nyugi!
Én nem szerettem tanácsadásra járni, nehogy összeszedjenek valamit, inkább jött a védőnő és a doki is. Mérleg volt(van)itthon, így lesz ez Szofikával is. Havonta 2x jön a doki, a védőnő meg még nem tudom! De tényleg normális, hogy mérnek fejméretet is, meg hosszúságot...erre emlékszem!
Örülj neki, hogy átaludta az éjszakát! Az nagyon is jó, nem volt éhes, tehát jó husiban is van! Ez inkább dícséretet érdemel, mint korholást!

Andi,
Kitartok, csak vacak, hogy rossz a közérzetem! Utálom! Én túl örökmozgó vagyok, most meg hetek óta csak tipegek!

Na megyek tényleg! Tovatipegek! :D
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Tündi, jól fog esni a torna meglátod. :)

Chrissy, ez jó volt. :D

Andesz, párszor jártam már hasonlóan, nagyon dűhítő. Jó lesz a vezetés meglásd.

Nati, nagyon szépen köszönöm a sömit, olyan szépet írtál, jól esett nagyon. Chicco kengurut vettünk, 0 hótól használható, kétirányból ültetehető bele. Örülök hogy szépen rendezúődnek nálatok is a dolgok a pihiszék jó ötlet volt. Nem lincselünk meg (csak irigykedünk). Méreckedni a dokihoz csak havi 1-szer megyünk, a védőnő az elején jött hetente és itthon mértük. Viszont a fej, mell körfogatot és a hoszt csak most mérték elösször 3 hónapossan. De ugye nálunk kicsit más a helyzet mert fogadott dokink van. Hőemelkedésre: a popóban mértből 0,5 fokot le kell vonni. Sztem csak a meleg miatt volt több a hője. Nagyon cuki ez a kép :D
Vikikéék jól vannak, kicsit több let a bacija a vizeletbe, ma megy dokihoz biztos kap rá gyógyit. Szegénykém izgul, de bíztattam hogy ebből nem lesz gond.

Anna, jó is a délutáni pihike. Roni majd 3 órát aludt, most nagyon jól érzi magát (játszószőnyegen magyaráz, kiabál)

madiani
 
 


Sziasztok!

Ezerötszázháromszáz bocsánat amiért ilyen ritkán jövök :oops: Tényleg szégyenlem magam.
Óraprojekt ezerrel fut,na meg a nyakláncozás is.Pont ma érkezdtek meg a gyöngyeim amit rendeltem :wink: Ilyenkor elkap az ihlet és már baromi türlmetlenül várom,hogy csinálhassam.

Nem tudom ez a hülye idő teljesen kikészít.Olyan ideges vagyok és ver a víz folyamatosan.Noelnek nincs valami jó étvágya1-2 napja,remélem nem vmi nyavaja bújdosik benne.Itt hányás-hasmenés járvány van,egy csomóan kórházban...stb.Reméljük minket elkerül.

Vicuska
Már biztos a föld felett repkedsz örömödben és még nem tértél magadhoz a csodálatos élménytől,remélem mihamarabb jössz és megosztod velünk az örömödet. :D :D :D

Ildi,Nati,Nibcsike
Nagyon tündériek a babáitok,büszkék lehettek rájuk!

Ani
NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!
Nagyon jók lettek a névadós képek látszik,hogy jól éreztétek magatokat,és tuti jó az etetőszék is!

Chrissyy
Köszönjük a talis képeket,igazán jó volt nézegetni őket!

Anna és Orsi
Reméljük már csak néhány nap vagy óra és végre kezetekben tarthatjátok és magatokhoz ölelhetitek a kisbabátokat!

Kata
Köszi a felajánlást!Én egyelőre csak nyakláncozom és órát festek.Anikó nővérám más gyerekszobai és egyéb apróságokat is készít,ha érdekel itt a webalbuma: http://picasaweb.google.com/habida75
Az órákat egyelőre azért nem akarjuk hírdetni,mert nem biztos,hogy kapunk hozzá órát és nem akarunk vele beégni emiatt.Elvileg azt mondták az üzletben,hogy állandó termékük lesz ez az óra,de a múlthéten is már csak piros volt,meg egy kék.

Nati
Rengeteg micimacis sablonom van az órához ha érdekel küldök róla képeket.Mindegyik nagyon jó.A többit pedig majd még megbeszéljük.
Mi az elején hetente jártunk védőbe méreckedni és havonta mérték a többit is,hossz és fejkörfogat.Most már csak havonta egyszer megyünk és akkor mindent lemérnek.
A 37,5 már levont érték?Mert ugye a popsiban mért hőből,még 0,5-öt le kell vonni.Tehát,ha levonás után 37 akkor az teljesen normális,mert a kisbabáknak magasabb a testhőmérsékletük.

Mazsola
Üdv köztünk!Én csak jót tudok mondani a Fehérvári kórház szülészetéről,nőgyógyászokról és szülésznőktől.Egyedül egy-két csecsemős nővérrel volt rossz tapasztalatom,de sajna ott egy nővérkére nagyon sok kismama jut ezért érthető,hogy nem tudnak mindenkivel 100 %-osan foglalkozni.Tehát kérni és kérdezni kell!

Vikcy
Ne izgulj,egyátalán nem biztos,hogy olyan nagy lesz a babád.A baba súlya szerintem nincs összefüggésben a pocak méretével!


Ne haragudjatok,hogy most csak ennyi és bocsi akinek nem reagáltam,de csak felületesen futottam át amit írtatok és nem is tudtam mindent megjegyezni.
Millió puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy tök jó képszerkesztő programunk.Csináltam egy szupi képet.Felteszem nektek is.
Én vagyok a párpmmal rajta a manókánk a házunk és a kedvenc helyünk Rabacon.Jövőre megyünk mindenképpen nyaralni a picivel és remélem Orsiékkal. Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Ani
Nagyon sok Boldog Születésnapot! :P Jók a keresztelős képek, és az etetős szék is jó.
Hány hónapos kortól lehet kengurut használni?

Tündike
Köszike!Most volt az első olyan éjszaka hogy este fél tíztől reggel hétig aludt.

Vicuska
Nagyon várom a hireket!

Nati
A kersztelőt eddig még nem írtam mert még szervezés alatt van a dolog.Annyit már tudunk,hogy szeptember 28-án lesz a sárosdi katolikus templomban utána az ebéd az agárdi Nádas étteremben.De még szervezzük.
Mondta a tesóm,hogy nagyon édes a pici fiad.

Judy
Én is remélem, hogy a legközelebbi talin már mi is ott lehetünk.Jó lenne mindenkit megismerni személyesen.Csak eddig sajnos mindig közbejött valami családi dolog.

rólunk:Most volt az első éjszakánk amit Gergő átaludt!Este féltiztől-reggel hétig! :P Nagyon ügyi volt.Sajnos elkellett kezdenem néha-néha egy kis tápszert is adnom a Gergőnek, mert kevés neki a tejem,úgyhogy hozzá kell táplálnom.Első alkalommal mikor adtam neki elkezdett fájni nagyon a pocija, de nagyon fájt neki.Kb. két órán keresztül szenvedett.Nagyon szar volt.A meleg hajszárító segített neki.Napi egyszer adok tápszert.Melyik tápszer a legjobb?Nekünk a doki Humanát irt fel.

Ildi
Szépen gömbölyödik Bencus!Nem hasfájós?

Kép
Kép
nibcsike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?