Új privát üzeneted érkezett!

Mindenki! ma leesett a hőm 36.3ra!!remélem ez is jó jel!!

Ticsimű!

igen, mindig csinálok terhességi tesztet kb a 35 napon, meg még utána párat:), ami persze negativ. én sem tudom miért van, h igy elhúzódik a ciklusom, de mindig arra gondolok, h nem tudott jol megtapadni. lehet a progi a gond, de 21. én is megyek vérvételre, talán majd abból kiderül. de hol van az még. még a mult heti eredményem sincs meg. a 46kmtől én is tartanék, fuuu! de bizti ügyesen megoldjátok.

lányok! örülnék ha ikreim lennének, bár kicsit, sőt nagyon félnék. de miből tudjátok h az is lehetne? a 2 tüszőből? de az nem átlagos?

Vicuska!

szuper az lh teszted, én is mindjárt megcsinálom, várom , h kelljen pisilnem:)

gtünde!
köszi a biztatást, nagyon jó esik. amugy engem is Tündének hivnak

Fenci! igen megyek 21. napon is, holnap megy megyek megint UH ra.
dike
 
 


még se vagyok olyan boldog... az lh tesztem negativ, meg nyúlós nyákom sincs, csak a hő ami leesett. de ma akciozunk az tuti.
dike
 
 


látszik a T- nél is egy csik de az tök halvány:( majd talán a holnapi
dike
 
 

 
 

Sziasztok, bocsi, hogy "beleszólok" a fórumba (pár éve még én is lelkes tagja voltam ennek a topicnak, csak még más néven :D ). Olvastam, hogy többen is aggódtok a rossz szemetek miatt. Nekem -7 és -7,5 dioptriásak a szemeim. Én mindkét szülésem előtt voltam szemdokinál, az elsőnél magas volt a cukrom ez miatt is kellett, és azt mondta a doki, hogy nincs olyan elváltozás a szememen, ami miatt nem szülhetnék természetes úton. Bár végül mindkét fiam császáros lett, de nem a szemem miatt. Ha jól emlékszem a szemfeneket nézi (lámpabevilágítós vizsgálat :roll: ), ha az oké, akkor ad egy leletet, hogy szemészeti akadálya nincs a természetes úton való szülésnek.
Bocsi, már nem emlékszem ki írta, hogy volt PRK műtéte. Nekem elvileg október 4-én lesz. Írnál nekem priviben (hogy ne terheljük ezzel a csajokat), hogy milyen volt neked, főleg a műtét utáni időszak érdekelne (fájdalom, érzékenység stb). Köszi ha írsz!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Gyugyi!

Szavaztam! :wink:
Nagyon csini a lánykád. :D

GTünde!

Én a tejcsi miatt RICINUS COMMINUS-t CH15 szedek. Nekem nagyon bevált. Rengeteg tejem van.

Viszont képzeljétek. Ma reggel megjött. :shock: Egyenlőre még csak barnás de akkor is. Ugye attól lesz továbbra is tejcsim és fogok tudni szoptatni ugye??? JAj annyira szeretném.

Egyébként meg piri elmehet a francba. Miért kellett már megjönnie pláne hogy szoptatok. Ugyanis az endomnak(remélem csak volt endomnak) ez tenné a legjobbat ha még nem mensiznék. :(
Nekem tuti belekellett esnem abba a pár %-ba hogy szopi mellett is megjön. :evil: Szomi vagyok.
csipcsab
 
 


Fenci, nekem is látszott már kb a 10. héten, én is csak a 12. hét után terveztem bejelenteni, úgyhogy akkor gyorsan vettem pár bővebb felsőt :lol: Pocifotót kérünk!

Babcsi, köszi a linket!

Ticsi, te nem küldted még... :roll:

Gyugyi, gratula a csajszinak, látom nyerésre áll! :lol:

Dadomi, köszi az infót. Nekem volt PRK, mindjárt írok privit!

Kép
vickybabe
 
 


Viki! Köszi, akkor figyelem majd, mikor jön a privi :)

Ha mégegy dolgot megengedtek, Csipcsab, nekem is szoptatás alatt jött meg a mensim, a nagyobbik fiam 5 hós volt, a kicsi 4 hós volt ekkor. Dani még másfél hónapig szopizott (nem tudom, miért hagyta abba), Dominik meg 17 hónapos koráig :lol: Szóval ne aggódj, ettől nem fog elmenni a tejed. Nekem is volt endóm, műtöttek is vele, meg Danovalt szedtem 3 hónapig rá, úgy utáltam brrrr..... :evil: Elvileg nem újult ki, remélem nem is fog, UH-n nem látott a doki endóra utaló nyomokat :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Csipcsab!

Én is beleestem abba a pár %-ba, hogy szopi alatt megjött talán 5 hétre ha jól emlékszem. De tudtam szoptatni tovább!!! Jó sokáig!
Vendég
 


Vicuska!

Bocsi! Látom Szabi üzent neked amig a konyhában voltam! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Viki! Megkaptam a privit, már válaszoltam is. Köszi :D
Sziasztok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Nekem is megjött szoptatás alatt. Egyik kölköt sem zavarta! :wink:
zapáné
 
 


Sőőőőt! Még terhes is lettem szoptatás alatt!!! Andit az se izgatta! :D
zapáné
 
 


Nagyon köszi csajok a válaszokat! Akkor megnyugodtam. :D

Flórát se zavarja. Olyan jól szopizik továbbra is a kis beles. :lol:
Pedig olvastam hogy állítólag ilyenkor megváltozik a tejcsi íze??? :roll:

Na majd megkérdem uram. Ugyanis Ő is issza a tejem. :lol: Tisztára odáig van tőle és mondja hogy anya neked olyan finom tejed van. :lol: :lol:
csipcsab
 
 


Gyugyi!
Szavaztam én is a jánykádra!!! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Gyugyikám Drága :D
ezer köszönet a részletes beszámolóért...hááát, azért remélem nem lesz rá szükségem, de ha mégis hát akkor úgy lesz...azért így jobb, hogy tudom mire számíthatok...


Pandus :D
persze én sem szeretném ha túl korán jönne...jöjjön akkor amikor úgy gondolja! csak már izgatott vagyok! tudod, hogy értem! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


válaszoljatok, irjatok valamit nekem:(
dike
 
 


Dike :)
Brunyálj egyet este is!!!!! Komolyan mondom! :wink:

Én mentem bulizni. Elhajlás lesz!
Kép

PUSSZ!!!!!!
zapáné
 
 


Dike :D
szerintem is...de az is lehet ám, hogy csak holnap lesz +...kitartás!

Gyugyikám :D
éljen a buli!!! én majd úgy ki tudja mikor fogok megint elhajolni :roll: de bánja a ..... :D :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


bocsi, ne nézzetek hülyének de nem tom mi az a brunyálj:)
dike
 
 


Dike
Brunyálj=pisilj! :D
gtünde
 
 


Éjt!

Hú de rosszul voltam ma egész nap!

Ti hogy bírtátok ezt a trópusi klímát?

Vicky

Írtam privit! Ne nevess ki! Az előzőt elküldtem saját magamnak... :oops: :oops: :oops: :oops: És konstatáltam is, hogy oké visszajelzett, hogy elment...ekkora barmot! De most má tuti neked ment...sorrrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyy

Babcsi

mindenki azt mondja a fiúk hamarabb érkeznek, a lányok meg szeretnek még anya pocijában csüccs....hát nekem van ellenpéldám jópár, minden esetre Árpi 8 nappal korábban született...

Nekem is van időpontom október 5. Valamiért ezt a dátumot érzem...Aztán majd őkelme eldönti..

Én ma bepakoltam, nem találom a kissapkáját, pedig kimostam, emlékszem! :evil:

Holnap varrok saját készítésű kesztyűt neki, lehet összedobok egy sapit is, legyen má egységes...

Dike

Hajrá zebra!
Én nem tom mi az átlagos petesejtszám, nekem csak stimuval van peteérésem...de azt szokták mondani, hogy egyik hónapban az egyik oldalon érik egy, a másikban a másikon...szóval nagy esélyed van az ikrekre...

Gyugyi

jó marvulást! Hát nekem nem volt csaszi, de eszembe jutott egy két dolog...feltoltak a 3-ra a szobába szülés után, de az ajtón nem fért be az ágy, ott le kellett volna szállni...hát nem a gátam fájt, hanem a lábaim görcsöltek be...a szobatársam csaszis volt, csak lesett, hogy frissen szülten mit várnak el tőlem! Most még izgibb lesz, a sotén ugyanis nem tolnak fel, fel kell sétálni!!!!!!!!!!!
Aztán mivel sikerült szombaton szülni, még hétfőn is a csöpögő véremet láttam a szobaajtó előtt...mert takarítani csak munkaidőben ugye...
Az ágy nekem leginkább egy fürdőkádhoz hasonlított, a férjemmel hozattam be párnákat, hogy legalább ülni lehessen rajta...
És igen a csaszis szobatársam nagyon sokat kínlódott a mozgással, megértem a beszámolódat...

Csipcsab

Nekem is megjött ilyen korán anno, de én nagyon féltem, mert ugye nekem gyógyi nélkül nem áll el...kérdeztem a dokit mit tegyek...azt mondta ha ad gyógyit, ami szabályoz, és erre nem jó a szopis fogigátló, akkor lemegy a tejem...azt ajánlotta vegyek rutascorbint, és napi 3*1et egyek belőle...bevált, de sajnos csak egy kis ideig...na utána mondta anyukám a palástfüvet, amiből napi 4dlt ittam, és 8 hónapig nem láttam pirit...viszont utána műtöttek...és nem tudom, hogy ez volt e az oka, hogy visszatartottam a ciklust...műtét után Árpi már 11 hós volt, azt mondtam inkább adjon gyógyit, és szopizik, amíg szopizik de nem akarok megint vérezni folyton...és még 4 hónapig szopott, ő mondott le róla, tejem gyakorlatilag a teherbeesésig volt.
Állítólag tényleg más lesz az íze, meg kevesebbb is lehet, esetleg hígabb, de ne pánikolj, ha rendesen megjön, az első két 3 napra igaz ez, utána visszaáll.

Egyelőre ennyire emlékszek...mingyá visszakukk, oszt folyt ha vmi kimaradt

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi!


Nagyon köszi! :D
csipcsab
 
 


Asszem ennyi voltam, elköszönök...jó éjt...megyek csicsikálni

Tünci

Tegnap emlegetted a vádligörcsöt...az éjjel meglátogatott...remek élmény, de ezt legalább már ismerem...

Rájöttem, hogy alig iszok, most el kell kezdenem mérni az elfogyasztott folyadékmennyiséget, mert ez katasztrófa!

Magnézium, lötyi, és remélem rendbe szedem magam

Jó éjt jó bulizást mindenkinek!

Kép
ticsimû
 
 


Csipcsab

Igazán nincs mit, az endo miatt tényleg jó lenne még piri nélkül szopizni, és még korai megint teherbe esni...hátha dokidnak van vmi okos ötlete még, nem tudod megkérdezni...az endo nem PCO lehet neked beválna a szopis fogigátló vmi Cerazette a neve

Kép
ticsimû
 
 


sziasztok!

babcsi!
nagyon szép a szoba!!!!
mivel festettél a falra?? csak azért kérdezem mert én is szeretnék a fiúknak thomast meg micimackót festeni!!!!
én is csaszis voltam és nem bánom/ ne vss meg ezért/ szóval nekem rögtön a csaszi után odahozták a manót és együtt lehettünk hármasban!!!! ja és a z érzéstelenítő ahogy gyugyi is írta szép lassan megy ki és én is vacogtam alatta!!!!

gyugyi!
szavaztam a jánykádra és látom az első helyen van másik helyen nem is lehetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fenci!
szerintem is vegyél bővebb felsőt persze csak ha tényleg nem akarod a munkahelyen még elmondani!!!!
pocakfotó?????

susy!
hogy vagy??? remélem elmúltak akeményedések!!!!

gtündi!
szerencsére ez az utolsó és már nagyon belefáradtam! szakdolit kell írnom meg itt van a gyakszim de azt nagyon szeretem!!!
ja meg a gyerkőcök a nagy oviba a kicsi meg most tanul járni úgyhogy nhéz lesz és akkor a házfelújításról még nem is beszéltem!!!!
szupi jó hogy ilyen jól bírjátok remélem még egy pár hétig együtt maradtok! babaszobátok???

ticsi!
nagyon szép a szobátok!!!!!! ügyesek vagytok!!!! Árpi várja már a tesót????

dike!
szurkolok neked!!! hidd el itt a csajok nagyon jól tudnak biztatni és hipp-hopp babás leszel!!!!

nati!
akkor ti nagyon ügyesek vagytok hogy szabi nem sír!!! csak így tovább!!!
munka is kezdődik neked igaz?? bocsi lehet lemaradtam hol fog dolgozni???

mami!
gratula a két egészséges gyerkőchöz!!!
vigyázz magatokra!!!!
pocakfotó???

aki kimaradt bocsika!!!
ölelés mindenkinek!!!

kértetek a gézengúzokróll képet rakok egy párat!!!!!

Thomas és Bence
Kép
a két kópé
Kép
a kékszemű csodánk
Kép
esti séta után
Kép

bocsika ha sok voltam jó éjt!!!
tündi23
 
 


Tündi!

Visszakukkantottam!!!!

Dehogy voltál sok, sztem kellenek nekünk a képek a kópékról, hogy túl legyünk egy-egy depis napon!

De édesek!

Bocsi de látom a szennyes nálatok se lesz kevesebb... :lol: :lol: :lol: :lol:

Hihetetlen, hogy mennyire kékszemű Balázs!
Árpira is mindig megjegyzik, hogy kinek van ilyen kék szeme a családban...kivéve, ha a nagypapával sétál, mert akkor 4 kék üveggolyó virít az utcán... :lol: :lol: :lol: :lol:

Na most má megyek...jó éjt!

Kép
ticsimû
 
 


gyugyi, nagyon szép csajszid van, ment a szavazat :wink:
babcsi, gtünde, nektek pedig csodaszép uh-os képetek van :wink:

Kép
mona76
 
 


Jó reggelt!

Tünde,
Nagyon helyesek a fiúk :wink: Balázs már milyen nagy, tegnap még a pocakodban volt...

Csipcsab,
Mensi mellett, után, is lehet szoptatni, valakinek rögtön megjön. Nekem szerencsére még nem(kopkopkop)

Dóri egy igazi Ma megint megjöttös baba, fogott nektek egy zebrát :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


csajok. most megyek uhra majd beszámolok mi volt. köszi a biztatást mindenkinek.
dike
 
 


Sziasztok csajok! :D

Tündi :D Gyönyörűek a babóid!! Gratulálok hozzájuk! :wink:

Jó volt elolvasni a csaszis tapasztalatokat.... :wink: Azért én ha lehet természetesen szeretnék szülni. :P

Babcsi :D Ilyen elemlámpás dologról nem is hallottam még. Remélem valamelyik okos kis praktikával sikerül Gergőt befordítani. :D Nekem is mondta a dokim, hogy a terheléses sima tej és zsemle. Aztán meg az endokrinológusom mondta hogy az lószart sem ér. Ebben egyetértek. :lol:

Képzeljétek hívtam a endos doki asszisztensét és mondta hogy a 12. héten menjek terheléses vércukor és inzulin vizsgálatra. Rendes cukros lötty. Eddig csak egyszer csináltak, azóta nem, nehogy terheljük a szervezetet. Most meg hogy baba van, most má lehet? Aszonta a csaj, nyugodjak meg rengetegszer csinálják és sosincs baj. Viszont az egésznek csak az a lényege hogy fizessek megint szép összeget, aztán így is úgy is 12. héten abba kell hagyni a Meforalt, ennek alapján akarják megmondani mennyire kemény legyen a diéta. Akkoooo meg minek rizikózni, nem? Kemény diéta vár rám met nélkül az tuti, de megéri. :D Eddig sem méregettem grammokat, ezután sem fogok.

Susy :D Tegyél légyszi pociképet! :wink: Hogy vagy? Keményedésűzőink beváltak? :wink:

Vicus :D Örülök, hogy Téged is elkerül a vuk család. :D

Gyugyikám :D Mit ittál az este? 8) :lol:

Na megyek, megbökdösöm apát, hogy reggelizzünk máááá.... :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!
fenci
 
 


sziasztok!
Gyugyi, köszönjük a részletes leírást - hát nem csináltál kedvet a császárhoz Nem értem, hogy lehet, hogy valaki direkt azt szeretne :roll:

Babcsi, drukk, hogy megforduljon a Kissrác ! Még van pár hete!

Fenci, ezt a cukorterhelést ingyér' megcsinálják szinte mindenhol, ahol van labor, a házidokid tud beutalót írni rá! Nekem jövő hét után lesz :? elvileg a protokoll szerint betöltött 24 hetesen kell...

Tegnapelőtt este, 2 hónap kihagyás után újra meglátogatott Vuk :? de mostmár majdnem biztos, hogy a b*zi Gravidától van, mert most kezdtem (volna) újra szedni, gondoltam már csak nem fogok rókázni tőle...hát tévedtem...

Tündi, nagyon jóképűek a srácok! :lol:

Ticsi, kérésed parancs :lol: Íme Kislurkónk első járgánya, szerintem nagyon szuper, vízszintbe dönthető, téliesíthető, és egy mozdulat nyitni-csukni esernyő alakúra, és a mini autóm még minibb csomagtartójába is befér :lol:
http://www.bimbomarket.it/en/product.as ... 3&cf_id=38

A hordozó-autósülés, a kocsi vázára is föl lehet tenni, és isofixes:
http://www.bimbomarket.it/en/product.as ... &cf_id=205

Kép
vickybabe
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Ticsi :D
Nekem is van ismerős aki 4,5 kg fiúcskát szült és 1 héttel túlhordta...

a cuccomat ma én is összepakolom, inkább álljon itt még heteket de ne ez is legyen meg, igaz?

szerintem a megérezések szoktak működni......meglátjuk így lesz-e az időponttal is... :D

Tündi :D
Már miért vetnélek meg??? ne viccelj.....én csak a gyógyulási hossz miatt aggódom, hogy tudjak rendesen foglalkozni a babával, nem a módszer aggaszt! a lényeg, hogy egészségesen jöjjön a világra!
gondolom a vacogást meg ki lehet bírni! a fejed nem fájt! engem azzal riogatnak, hogy később erős migrént okozhat...bár eddig még senki nem panaszkodott az ismerősi körben :shock:

A falra diszperzit falfestékkel festettem és azt színeztem színező pasztával (aquakolor)...

Hogy ezek a gyerkőcök milyen szépek!!!! és azok a kék szemek!!


Pandus :D
Dóri nagyon ügysen zebragol! :D

Fenci :D
hát, mindent kipróbálok, valami csak segít! ha meg nem akkor így kell lennie, igaz?

miért nem ér semmit? ha baj van akkor csak kimutat valamit, nem?

remélem nem kell túl kemény diétát beállítani neked! Így is- úgy is annyira vigyázunk mit együnk vagy ne együnk!

Vicky :D
nem próbálsz valami más vitamint? A dokid nem tudja melyik alkotóelem okozhatja? az én dokim azt mondta, szerinte ne szedjek multivitamint mert elég a sok gyümi meg zöldség amit megeszek, pláne nyáron mikor sok van belőle! azért én a szoptatás alatt szerintem fogok szedni valamit...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


azt nézem, hogy a fogalmazásom hagy némi kívánni valót maga után: ne ez is legyen, megérezések...a kicsi fiam elszippantja a maradék néhány agysejtemet :D :D :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Fúha, ha ezt mind meg tudtam volna jegyezni, amit olvastam, akkor vagy zseni lennék, vagy jegyzeteltem volna...

Szülés: Nálam változó percenként jöttek a fájások. Volt, hogy 10 volt, hogy 5-6... Éreztem, hogy ez az lesz, de csak vártam arra a fránya magzatvízre... :) (Mivel burokrepesztés volt, várhattam volna vele...) Arra kell igazából figyelni, hogy ha már folymatosan jönnek a fájások, és egy zuhany vagy fürdő sem "segít", akkor az már az lesz. Én "fürcsiztem" még egyet (gyakorlatilag csak a hasam ért a vízbe) és közben is jöttek a fájások... Szóval ha már ennyire semmi sem segít akkor az már nem jósló.

Csipcsab: Szerintem az csak egyszeri menzi volt. Lehet több nem is fog jelentkezni a szoptatás alatt. Nálam ez volt. Egyszer megjött jópár hétre a szülésre, azóa se híre se hamva. Néha be be görcsöl a hasam és azt hiszem, na most jön, de nem. Nem tudom a szopi miatt, vagy még mindig a hormonzavaraim miatt... Majd szopi után kiderül.

Tündi! Nagyon szépek / helyesek a fiúk!!!! :D Nagyon pasisak! :D

Köszönjük a dícséreteket, tényleg a lázon gyorsan túllettünk, de holnap megint megyünk dokihoz, mert csúnyán köhög Bende. Megnézte a torkát a doki, amikor elvittük előző héten, de nem látott semmit. Mondjuk ennyire csúnyán nem köhögött. Úgyhogy holnap doki újra. Anyukák valami tipp torokra???? Mondták ezt a meleg zsírral bekenni a mellkasát dolgot, de elég furán hangzik, próbálta itt valaki? Ja, Tünde eszembe jutottál, amikor kiszívtuk orrszívóval Bende orrát, és Te mesélted anno, hogy Réka mennyire szereti (úgye jól emlékszem??) Hát Bende eléggé utálta, utána úgy elfordult tőlem, akárhányszor nyúltam felé. Pedig előtte mindig átkérte magát. Na ezért nem tartott ez a mérges állapot sokáig... :)

Fúanyám, mi volt még...

EDA: Eszembe sem jutott, pedig lehet nem ártott volna. Mondjuk lehet azért nem ajánlgatták nekem, mivel a vajúdás alatt nem volt semmi gond velem, beszélgettem, elvoltam, elcsoszogtam ide-oda stb... Utána, amikor a gondok jöttek, akkor meg már késő volt... szerintem...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pandiii!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Tündi!

Én az eü-ben dolgozom! És igen, holnap lesz a nagy nap!!
Erre Márknak ma megint kötőhártyagyulladása lett!!! Most a másik szeme! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


sziasztok. a 13. napi ultrahangos eredményeim: jobb oldalon tegnapelőtti 16mmes tüsző már nincs meg. valószinű megrepedt.a bal oldali 13mmes ma 19mm. a nyákom 8mmről 9,5mm. na ezek jó adatok nem? nem is birtam ki h kihagyjuk a párommal a mai napot. figyuzzatok! ha rendes, épek a kiskatonái akkor minden nap is lehet nem?
dike
 
 


lányok, annyira beleélem magam h ebbe a hónapba sikerülni fog, h már előre félek mekkorát fogok koppani, csalódni.

ha most volt peteérésem akkor 14 nap mulva kéne megjönnie a mensimnek!!!!már mint jo lenne ha nem jönne meg
dike
 
 


Nati, Pandi, Tündi23!
édesek a lurkók nagyon!!! :lol:

Fenci Kismami!
Lassan látszik a poci??? Nem baj!!!!
Tényleg családnak mikor mondod el?

Fenci, Tündi23!
Sajna a keményedés ragaszkodik hozzám :evil: , de talán valahogy kevesebb volt a héten. Állandósult napi 8-10-re kb! :? :?

Dike!
Akkor az egyik petikéd már megrepedt. Ha minden oké apával, akkor elvileg nem gond a napi eksön. Viszont a kiskatonák jobban termelödnek,ha csak kétnaponta vagytok együtt!!! Akkor se maradtok le a peteérésröl!!! :wink: :wink:

Holnap megyünk Würzburgba bejelentkezni a kórházba szülésre, utánna meg uh-ra konrtrollra. Ha minden igaz lesz 3D is!!! :lol: :lol:
susy75
 
 


Fenci!
Ha nem felejtem el holnap csinálok friss fotót a pocimról! :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Nati,
Nekünk is van olyan golyós zsiráfunk, és tanuló kutyusunk is :lol: :lol: :lol:

Dike,
Lehet naponta, de két naponta is elég :wink: Persze, ha az ember kívánja... :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


éjt!

Má megint ilyenkor jutok ide!

Írtam Zsunak smst, nem baszogatás célzattal, csak, hogy tudja gondolunk rá!

Olaszban nyaralnak, és ápolják a lelkecskéjüket, azt írta, ha hazaérnek ír mindnekinek...

A dokival decemberig jegelték a témát, gondolom kell egy kis regenera...de majd ő mesél...

Csak hogy mindenki tudja, jól van,és az sms hangvételéből ítélve már jobban van....

Millió meg ezer ölelés Zsuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csaszi: Én sem értem meg azokat, akik azért akarnak csaszit, mert a szülés fájdalmas...ugyanakkor megértem azokat, akinek nagyra saccolják a babát, vagy a családban volt rossz példa a szülésre, mármint ami esetleg halállal, vagy maradandó károsodással végződött, ls azokat is, akik az első csaszi után nem merik bevállalni a másodikat spontán!
Amikor még Árpival vártunk az anesztesre, a szülés előtti megbeszélés miatt, volt egy hölgy ott, aki a 4. gyereket várta, és minden formában szült már, Edával nélküle, és csaszisan, ő mondta, hogy ha választani lehet, a totál semmit kéri!

Elszúrták az edáját...

Babcsi!

Keress fel t eis anesztest az EDA előtt, mert jó, ha érzed, hogy mennyire lesz biztos a keze...a csajszinak féloldalas lett, gyakorlatilag mindent érzett, szart se hatott, viszont a felépülés kegyetlen volt, hiszen a fél oldalát újra kellett tanulni

És igen én tudok olyat, aki kegyetlen migrént kapott, neki is elszúrták...szaladgáltak is, mint pók a falon! Szegény nagyon kínlódott...valahogy megmozdult közben és érintett vmit a tű, ami kiváltotta ezt...

Én bevallom könyörögtem az EDÁért, a szülés alatt, de már későn éreztem olyan mértékű fájdalmat, ami miatt el tudtam volna viselni...4,5 ujjnál már nem adnak...most már tudom, hogy amint kint a baba, mindent elfújtak, ezért bevállalom azt a fájadalmat megint natúr...aztán majd leírom mennyire vagyok bátor, és kibírom-e ordítás nélkül... :oops: :oops: :oops: :oops:

Dike

Hú ez a gyors repedés nem semmi...hát a 9,5 soso, nem ittál eleget??????????? 10 fölött már jó, de tessék még inni!!!!!

Vicky

Köszi, klafa a járgány! jó sokáig fogod tudni használni!
Én a hordozót cseréltem le, az előző is jó lett volna, de a babakocsiba csak beletenni lehet, nem belerögzíteni, és Árpi fiamban nem bízok, hogy nem kezd el felmászni, megnézni, mit csinál a baba....aztán borulnak mindketten csőstül...így legalább biztonságban tudhatom valamennyire...

Vicuska! Hol vagy? hogylét jelentést kérünk?
Szomszéd?

Mi volt még...visszanézek!

Kép
ticsimû
 
 


ticsmű! igazad van teljesen megfeledkeztem az ivásról. bakkker!tényleg nem iszom sokat, soha nem vagyok szomjas. na de holnaptol. beirom a telefonomba emlékeztetőbe reggelre h egész nap inni!!!!!!!!!igy tuti nem felejtem el reggelre!!!!!!
dike
 
 


Na aszongya tej+zsemle

Még néhány kórházban alkalmazzák, de hogy pontosan miért cserélikm csak tippem van...a 75 gr szőlőcukor fix mérték, ebből sztem jobban leszűrhető, hogy mi a helyzet...


Fenci

Miért a 12. héten? Oké IR, meg PCO, meg MET, de nem félsz? NEm lehet bajotok? ELéggé kikészít ez a lötyi...
Majd írdd meg mikor mész, és szorítunk...

Csipcsab

Lécci írjál nekem erről a RICINUS...blabla homeos tejserkentőről...miért nem az urtica urens? cska kivi lennék...azt nem is próbáltad? nekem az a bajom ezekkel a bogyókkal,hogy a reggeli tejcsihez este kell elszopogatni minden után...és elég édesek, féltem a fogaimat! amúgyis kiszívja a gyerek, de még ezzel is rontani

A Laktoherb teához, nme tom vki írta, hogy issza...én próbáltam, nem vészes, de biogázzal üzemeltethettük volna a fűtést a gyerekkel együtt...iszonyúúúúúúúúúúú
Hogy volt-e tőle több tejem, azt nem tom

Kép
ticsimû
 
 


Dike!

Minden nap kapsz egy elporolós üzenetet, ha nem iszol!

Mami, és Vicuska napi 4 liternyit ittak meg!!!!!!!!!!!!

Hát mostanában én is úgy erőltetem magamba, de anno én is ittam amennyit kell...most mé nem kívánom, talán mert kötelező lenne!
:lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


csehun csenki...

jó éjt!

Kép
ticsimû
 
 


Pálinkásat :!:

Kép

Nagggyon hétfő van....... :?
zapáné
 
 


Szép Reggelt Mindenkinek :D

Dike :D
akkor valszeg a 16 mm-esből lett a befutó :D most drukkolunk, hogy babuci legyen belőle....igen, úgy kb 14 nap múlva kell nem megjönnie!


Ticsi :D
Megértem szegény csajt! én is ilyeneket hallottam/olvastam...a migrén azért van mert idézem: "A lehetséges szövődmények leggyakrabban technikai problémára vezethetők vissza: az epidurális tér felkeresése nehézségekbe ütközik vagy egyáltalán nem kivitelezhető (szűk csigolyaközök, meszes gerinc), az epidurális tér túlzottan szűk volta miatt a szúrás kapcsán a keményagyhártyán (dura) nyílást ejtünk. Ez utóbbi esetben néhány csepp agyvíz a tűn keresztül szinte mindig távozik, és ez egy-két napig fejfájást okozhat a szülés után " úgy tudom ilyenkor érzel villámütésszerű nyilalást...meg amit a csak mondott, hogy féloldalas lesz, azt is olvsatam....de ha jó az anesztes ennek nem igen szabadna előfordulnia....gondolom :roll:


Susy :D
nagyon izgi! várjuk a sztárfotót :D
Keményedés nekem is sok volt korábban, aztán valahogy lecsökkent az intenzitás...doki mit mond?


Gyugyikám :D
Pálinkásat Kegyednek is :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Reggelt

Babcsi

Hú köszi a részletes beszámolót...most má tuti nem kérek ilyet...beszartam....

Ez a doki úgy 40-50 közötti, nagyon jó szakember, életében ez volt a 3. eset, hogy fejfájás lett belőle...a csajnál minden nap többször is ott volt, nagyon szégyellte magát...imádtam a stílusát a dokinak, mondjuk a keze munkáját hála istennek nem élveztem...mondjuk mikor nyáron műtöttek, altattak, és akkor nagyon bántam, hogy nem ő van ott, hanem vmi tök ismeretlen...

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Írnék mindenkinek, de egyrészt rengeteget termeltetek a hétvégén, másrészt nem nagyon tudok hozzászólni a szülés, császár, szoptatás, babakocsi témához. :lol:

Gondolom ki se találjátok mit csináltunk a hétvégén. :lol: Na jó, elárulom, strandoltunk. 8) Találkoztam az egyik ismerősömmel, 3 gyereke van, a legnagyobb 5 éves, és 2 hét múlva szüli a 4-et! :lol: És csak pocakja van, egy gramm háj sehol, írtó türelmes a gyerekekkel, én is ilyen szeretnék lenni. :lol:

Esténként meg dorbézoltunk. Vasárnap reggel értünk haza. :lol: Szombaton hajnalban! :lol:

Tegnaptól nem dohányzom. Kiváncsi vagyok meddig. Ezt nem mondtam senkinek, csak Nektek, mert ha mégis rágyújtanék, nem akarom, hogy cseszegessenek. :lol:

Húú, mennyi hülyeséget írok össze. Egész éjjel vihar volt, de most kisütött a nap! Juhéjjj!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok,
csak bekukk hogy jelezzem Gyugyi szavaztam a Szulok Buszkesegere!!

Csaszi ugyben tolem is kerdezhettek, holnap lesz 7 honapja hogy nekem is az volt!

Udv Mindenkinek!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?