Új privát üzeneted érkezett!

Megvolt a nagy csaj-tali (Alíz+Mazsi), hát a kiscsaj iszonyatosan ééééééédes!!!!!! :D Akkora dumás, nagyon jó! Mazsi teljesen meg volt szeppenve tőle. :D

Majd teszek képeket.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk anyuméktól makóról, megvolt a keresztelő. Végigolvastalak benneteket, de most csak egy kérdésem lenne, ha nem baj: én sem tudok belépni a freeblogra. A jelszó, amit kűldtek, nem fér oda a megadott helyre. Mit csinálok rosszul? Mert nem gördül ott tovább.
Vendég
 


ercsi, köszi a meghívót:) Már bele is tettem a szüléstörténetet.

Amúgy ennyi lesz benne, vagy mindenki írkál még egyebeket is?

Bocsi, biztos volt róla szó, de nem találom... :oops:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

Ja közben látom hogy Szőlő Te is küldtél. Neked is köszi :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Én amúgy explorert használok és teljesen jó.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


A bloggal kapcsolatban akartam írni, hogy szerintem mindenki írhat nyugodtan mást is :) Szeirntem... Mármint mást is ami a babákkal kapcsolatos persze :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Alíz-Mazsi míting:

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Na végre írni is tudok!

Megvagyunk mi is, csak mire átnézem miről is írtok addigra már éppen írni nincs időm...
Írtatok blogról.. én is szertnék meghívót (ígaz a sajátomat is elhanyagolom kissé 8) )
Láttam gyönyörű lánykákat és belevaló kissrácokat!
Mindenkinek gratula szépen növögetnek a gyerkőcök!!!!!!!
"Tömjétek" csak őket! :lol:

Jázmin 1 hete volt 6200 gramm. :wink:
Sokat szeret kézben lenni. Kicsit elkapattam.
Danival sokkal következetesebb voltam, na mindegy.
Éjszakák? Hát amíg 1 hónaposan átaludta őket addig mostanság van hogy 2x is kell. Próbáltam már itatni, de nem elég,
vissza altani, kb 5 percig tartott, így marad a szopi...kivagyok.
Még szopizunk ,csak estére kell neki egy kis pótlás.
2xpróbáltunk barackot enni, de estére tiszta vörös volt a böre...
(aztán lehet hogy nem is e miatt? )
Pasifüggő a lány, ha itt van a Dani v. apa nincs semmi baj, lehetett akámilyen hatalmas probléma elötte. :lol:
Hátáról a hasára, hasáról a hátára forgolódik.
Ökle a szájában van állandoan, mindha jönnének alul a fogai, legalábbis a csírái biztosan.
Imád felcsücsülni.

Danim most kezdte az ovit hétfőn, nekem szörnyen hiányzott!!!
Megszoktam, hogy itthon van.
Ovonéni alakítot, :twisted: :twisted: :twisted:
hétfőn én vittem, már öltöztünk amikor jött a mi óvonőnk, bement a csoportba és arra lettem figyelmes, hogy a két óvonő vitatkozik egymással ott a gyerekek között....
A miénk mondta a magáét, hogy ő nem hajlandó 5 óránál többet dolgozni, mert neki csak ennyit fizetnek, meg hogy fog szülőit tartani mert azt sem fizetik (elment a váltótársa szülni, egyedül van) kissé depisnek tünt a nő....
Bement a Dani , másik óvonéni szólt Nézzd itt a Danikád!
meg sem halotta pedig 2.5 hónapja nem látta a gyereket. Bezzeg engem kiszúrt. Mondtam neki du. jövök a gyerekért, na én azt hogy képzelem, mert aki gyesen van annak kötelező elvinni ebéd után a gyereket. Mondtam neki nagy szájhúzogatás közepette, hogy akkor alszik a kicsi (11-14ig , ha szerencsém van)
Beszéljem meg a vezetővel mert ő nem tudja elaltatni a gyerekeit, mert már nincs bent....
Vezető nő pont akkor jött oda, erre mondja neki NA TESSÉ ITT VAN (mutat rám) KICSIVEL VAN OTTHON .....Na ekkor majdnem mondtam vmi szépet, de visszafogtam magamat!
Most úgy állunk hogy ezen a héten ott aludhatnak, de jövö héten (szülői lesz) még átbeszéljük a dolgot!
Azt nem értem ha a héten elférnek mi változik jövő hétig?
Másik anyuka mesélte..
Az egyik kisfiú sírdogált az apuka ölébe, kijön a kedves ovonéni, apuka modja "Hoztam neked egy hisztis gyereket"
Mire a válasz "Hát nekem már csak egy hisztis gyerek hiányzik" :cry:

Hát nekem meg egy nem túl depis óvonő..... :evil:
Féltem is a Danit most kellene felkészíteni az iskolára, de így mit várjak el? Mi lesz vele?

Na rendesen kipanaszkodtam magam...
Holnap teszek fel képet, igéremmmmmm.
Megyek elteszm magam, mert mindjárt ébresztő van.

Hú de hosszú lettem, a rendszertelen bejelentkezés átka.....
pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Szőlő!

Nagyon szép Mazsi, micsoda haja van!
Jázminnak sajna elég sok kihullott, pontosítok kitépte! :cry:

Édesek a lányok,mintha beszélgetnének!!!!

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Jó reggelt!

Na szép én vagyok az utolsó és az első is!!!!!!!

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Én megint a bloggal szenvedek. Most másik gépen vagyok, itt kifér a jelszó (a laptopon ubuntu volt, lehet, hogy azon nem úgy ment?). De miért nem fogadja el???? Na mindegy, majd csak rájövök, hogyan kell.

Alíz-Mazsi míting tündéri. Hogyan magyaráznak egymásnak!
Vendég
 


Alíz, meg Mazsi tök ari. Tényleg olyan, mintha beszélgetnének.

Hát én a firefox-al se tudok képeket felrakni. Kezdem feladni az egészet. Taglalni se tudom a szövegemet. Esetleg még megpróbálnám, hogyha küldtök új meghívót, akkor hátha működne.
Akkor most próbáljuk meg a kisszofi82@citromail.hu emil címmel.
Előre is köszönöm a meghívót.

Ati tegnap óta direkt köhög, ha nem nagyon figyelek rá. :) Próbálok nem reagálni rá, nehogy hozzászokjon.

Edina


Kép
medina83
 
 


Ja hogy nem írtam email-t a meghívóhoz....
kne_andrea@freemail.hu
köszike

Medina!
Sok mindent megprobálnak,csak hogy figyeljünk rájuk!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Jázmin is csinál hasonlót?

Kiváncsi vagyok, hogy neked menni fog-e a blog.

Edina


Kép
medina83
 
 


Ő sikitozik! :oops: :lol:

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szőlő: nagyon jók a fotók!!! Pláne az utolsó - állati :D :D :D

Virág: majd tegyél fotót plíííz! :wink:

Xsara: ez nagyon durva :evil: és szegény gyerek meg ezekkel van napközben -nem mintha lenne választási lehetőségetek :evil: Tudod, elgközelebb mondd azt, hogy ti sem választhatjátok meg a hisztis dadusokat-óvónőket ugyanúgy ők sem a hisztis gyerekeket :twisted:

bocsi, de úgy sajnálom, hogy a fotófelrakás ilyen nehezen megy, nem lenne jó ötlet (csak tipp) átrakni a blogot másik blogrendszerbe? a gmailesbe pl? hátha ott mindenkinek menne.

nálunk tegnap szomcsi nap volt -párom ma elutazott és sajnálom mert fáradt vagyok, úgy volt, nem biztos hogy megy de mégis elment :( lehet, jobb így mert tegnap kiakadt nagyon rám (másfél óra alatt 3 komoly dologgal mentem az agyára: 1. ellentmondtam neki hogy menjünk-e Lau kérésére a másik játszótérre is -amikor én viszem egyedül a kettőt mindig megyünk mindkét játszóra, 2. arra kértem, de dobálja az élelmiszereket a futószalagra a pénztárnál a boltban -rémes vagyok, mi? 3. vitatkoztam vele mert több zacskót akartam vinni hogy ne cipeljen annyit -szintén azt bizonyítja milyen kiállhatatlan avgyok) No, szóval én meg rajta akadtam ki mert miután hazajöttünk is ezen lovagolt. Elnézést, ha túl bőbeszédű lettem, de tök úgy éreztem el kell mondanom.
Anyámékhoz me nem megyünk vasárnap :twisted: beteg a kutya. (panel kislakás és a gyerekek nehogy elkapják) így úgy néz ki aug közepi szülinapjaink szept 28-án lesznek ünnepelve, ha egyáltalán... anyám mondta, de jó akkor ünnepelhetjük egybe az ő házassági évfordulójukkal. Megjegyzem azt sosem ünnepeltük semmikor ők sem soha még étterembe sem mentek soha ilyenkor! A mienkét sem ünneplik fel sem hívnak a napján de ez már csak hab a tortán.

Ööö igazából azért akartam leírni ezt mert tegnap este megint nem volt elég tejem és kicsi üvöltött sokat mert éhes volt nagyon :x nem fogadta el a mélyhűtött tejet felolvasztva pedig többféle cumisüvegünk is van de meg se próbálta szívni, pépet egy keveset evett így kihúzta, de éjjel is sokat ébredt az éhség miatt, keveset aludtam ami nem kedvez a több tej termelődésének asszem :evil: iszom rakatszám a teát de most az sem használ igazán, bár ma már jobb a helyzet. Lehet nagyon önző vagyok, de úgy érzem páromnak itthon kellett volna maradnia mert még fontos, hogy legyen elég tejem -nem? Szerintetek nagyon rosszul gondolom?

elnézést, ha sok voltam

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt!
Édesek a képek nagyon! Aranyos a lábemelgetős és a barack cuppogtatós kép is! Mazsi és Alíz biztos valami komoly beszélgetésbe voltak. :D Nagyon helyesek!
Celesztina és is dög vagyok tegnap óta, mert már tegnap is vitatkoztunk, ma meg direkt kértem, hogy addig nem menjen vásárolni,( vagy induljon el időbe ) amíg a Marci föl nem ébred, mert meg akartam mutatni neki, milyen kis ügyi, ahogy eszi a répát, és hogy tornázunk ekötte. Mondam, hogy 10-negyed 11-körül eszik, azt vátja meg. De persze fél 10-kor el kellett indulnia, mert ő nem akar rohangálni, és akkor megint kettőkor fogunk ebédelni, és rohangálhatunk az úszás miatt (5-re megyükt :x ) Ja, és nem mintha nem lenne itthon mit enni, de neki az nem jó :evil:
Ja én különben is egyész nap csak itthon meresztem a seggem! :evil:
Bocs, hogy kiakadtam, mennem kell mert szól a fiam :lol:

Kép
marcianya
 
 


Na, csak gyorsan pár szó...

Szőlő, Szöszke,
nagyon édesek a két lány! Mintha az élet nagy dolgait beszélnék meg egymással :lol:

Ollem
, Bogi is nagyon aranyos a képen!

Xsara, nagyon-nagyon gáz ez az ovis dolog. Nem tudnátok ti, szülők összefogni és úgy beszélni a vez. óvónővel? Egyáltalán ő ott lesz a szülőin? Annyira sajnálom szegény fiadat, meg persze a többi gyerkőcöt is... Így fogadni őket a nyári szünet után, amikor amúgy is nehéz nekik, tényleg felháborító :evil:

Celesztina, Marcianyu, remélem hamar lecsillapodnak nálatok a kedélyek...

A blog most valahogy nekem sem szuperál, azért ne add fel Medina. Az első írásom tök simán sikerült, pedig még soha nem szerkesztettem, írtam blogba. Most meg sehogy sem akar összejönni. Most hagyom is, mert nincs időm vacakolni... Hátha addig megjavul...

Nici! Majd beszélünk a taliról!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok Mamik!

Szőlő
Köszönöm a meghívót, megkaptam, és már biztosan láttátok többen, raktam fel születéstörténetet.

ALíz-Mazsi találkozó
Nagyon édesek a lányok, Mazsi az egyik képen olyan kis félénken néz Alízra, annyira aranyos!
Remélem majd egy tali alkalmával Veletek is találkozhatok majd!

Nici
Köszi, h ezt írtad, nagyon jól esett!!!!!

Mamik
Mi holnap hajnalban indulunk "nyaralni-őszölni", nem azért nem jövök majd, mert depi, hanem mert nem hiszem, h lesz lennt net.
HA esetleg mégis, akkor írok!!!!

Téjé
Merre vagy Te is????????????
Most írok még Neked is!!!!!!!!!!!!

Mango
Én is örülök, h "látlak". Neked is lógok még egy levéllel!!!
Ovibeszoktatás hogy megy???

Zorróné
nincs harag, gondoltam, h van vmi., azért nem jelentkezel!!

Marjan
Hívtál tegnap, mert volt egy nem fogadott hívásom...??

Hú, még csomó mindenkire kéne reagálnom, de Maszat terorizál, így mennem kell!!

Pusz

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


szasztok!

Marcianyu: sjanálom, hogy hasonlóan paprikás lett a reggel Nálatok is :( remélem a nap további része kellemesebben folytatódik!

Kép Kép
celesztina
 
 


Hű, tegnap tuti front volt, mi is összevesztünk apjukkal :) Persze nem volt vézes, este ki is engeszteltük egymást, meg sikerült higgadtan megbeszélni a gondokat :)

Alíz-Maszat képek nagyon jók, édesek a lurkók. Csak én érzem úgy hogy Alíz és Liza nagyon hasonlítanak? Lehet csak a haj(nem)szerkezetük miatt?


Elneveztük periszkópnak :)

Kép

akkorát rottyantott tegnap a drágám, hogy a babakocsi alja, oldala, a lábánál elhelyezett cuccok (úgymint textilpelus, papír (khm apeh levél volt) cumisüveg, objektívsapka mind mind csupa cucc lett, a ruhájáról nem is beszélve, de alatta a tarkója is kaksis volt :)

A legjobb az volt az egészben hogy nem is hallottam, pedig a kocsi mellett ültünk. Pedig nem kicsi robbanás lehetett :)

Kisfurzsi, Lizann is eszi a lábát :) Nincs is olyan perc hogy legalább a kezével ne fogná. De legtöbbször a szájában van :)

Jah nekem jó a blogom, a közösbe mondjuk most nem akartam írni...

ZSu
Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


[quote="xsara"]S írta:xsarazia Szőlő!

Nagyon szép Mazsi, micsoda haja van!
Jázminnak sajna elég sok kihullott, pontosítok kitépte! :cry:

Édesek a lányok,mintha beszélgetnének!!!!


Szia, köszönöm szépen :) Igen, tényleg olyan akét csajszi mintha fecsegnének :D Édeskék.

Mutass te is képet Jázminról! :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok,
Megvolt az első úszás óránk. Lili nagyon élvezte. Úszáson találkoztam Eve-el. Ők már voltak egyszer, de még ők is mazsolák, úgyhogy egy csoportba kerültünk. Nagyon édes a lánykájuk és ahogy az már lenni szokott, kb egy kilóval több, mint Lili:)

Édi babákat láttam ismét. Mazsi hajszerkezete hihetetlenül komoly és szerintem is van hasonlóság Zsuzsó és Szöszke babája között:)

Kép
emi29
 
 


Ehhez a 3 képhez mit szóltok? Lehet tippelni :):):):)

Kép

Kép

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:28-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.20 14:12-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto

Én kis szűrőn kézzel nyomom ki a levet belőle:)

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Anetto, majdnem :)

Az előbb lehidaltam.....Kint pancsoltak a kölkök az erkélyen, összevesztek, mire beparancsoltam mindkettőt. Erre a kicsi jön hüppögve, hogy anya, játszhatok a gépen?? Majdnem lehidaltam.....Könyörgöm, 2,5 éves!!!!!

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:29-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:30-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Én a barackot, ha puha villával összenyomkodom . szóval nem csak a levét adom neki oda. ha meg kemény, akkor meg megreszelem kis lyuku reszelővel.


Zsuzsófi!

Aranyosak a gyerkőid. és nagyon hasonlitanak!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zsuzsó,
szerintem 1. Bence, 2. Liza, 3. Kata.

Kép
emi29
 
 


Hoztam egy pár képet az úszásról:

Kép

Kép

Eve babájával:
(Nagyon élvezte ő is a fürdést:))

Kép

Kép
emi29
 
 


Emi, te nyertél :)

Ezen a két képen ki kicsoda?



Kép

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Na megnéztük a babakocsikat és kettő között vacilálunk:

http://www.minimano.hu/termekeink/babak ... attan.html

vagy

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!


Látom tegnap nem voltatok túl aktívak, így nincs sok lemaradásom :)

Csöppke, Lőrinc babának nagyon boldog első névnapot!! (ha pénteken tartottátok, nem tudom, hogy van e önálló Lőrinc nap)

Mazsi, és Alíz nagyon édesek, tényleg mintha az élet nagy kérdéseiről beszélnének..

Ollem, nagyon jó a barackos kép!!

Geni, nagyon szép Ruben baba, jó lehetett a Balcsin!!

Xara, sajnálom az ovis történetet, azért nem semmi amit írtál!

Medina, Ati köhögéssel hívja fel a figyelmedet? Hát ez nem semmi!

Celesztina, sajnálom az összeveszést a pároddal, remélem már kiengeszteltétek egymást!

Tényleg hasonlít Alíz és Liza!

Zsuzsófi, szerintem az uccsó képeken mindkettőn Bence van, ugye?

Emi, nagyon jók a fürdős képek! Nem semmi az a kisgatya!

Anetto, szerintem én is ugyanolyan tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy majd mit hogy csináljak. Aztán lehet, hogy túl gondoljuk a dolgokat :?

Pl. azt sem tudom, hogy műanyag kanállal adjam majd a kajcit, de azt ugye nem lehet fertőtleníteni?

Voltunk ma vásárolni, mert eléggé kinőttük már a 62-es cuccokat.
Vettünk a c&a-ban plüss rugikat, meg hosszú ujjú kombidresszeket. Tök jó árban voltak, 590,-ft volt darabja.

A H&M-ben pedig tök édi plüss együttest, nagyon vagány!!

Emlékszem régen hogy lefotóztuk és feltettük a rucikat :)

Kép
tim27
 
 


Sziasztok!

No a megigért képek végre!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


és egy kis ráadás

Kép

Kép

Kép

az utolsó kép tegnap készült, szóval így nézünk most ki!!!

egyenlőre ennyi, remélem nem voltam túl sok, de most aztán bepótoltam...

pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

xsara, még mindig szépségesek a gyerkőcök! Jázmin milyen nagynak tűnik ezen az utlsó képen! Simán félévesnek mondanám legalább, olyan 'komoly' arca van. :)

tim, aug 10-én tartjuk, akkor van az önálló napja, de azért nagyon szépen köszönjük!

marjan, nekem egyértelműen a pp tetszik :) A színe is, meg úgy az egész.

Emi, de jók a babauszis képek! Hány perces egy foglalkozás? 30?
Mikor merültök először?

zsuzsófi, nagyon hasonlítanak a gyerkőceid! :)

anetto, én anno Domkának tettem el 40 kispohárnyi őszibarackot leturmixolva...mire oda került a sor hogy egye, vizes volt, és pocsék. Szóval most nem teszek el. Mi december környékén kezdjük a hozzátápit, ha minden jól megy, akkor nem lesz túl sok minden. Ezért marad a Hipp. :lol:

Én amikor adtam nem mértem. Először úgyis 1-2 kanállal adsz, azt nem lehet lemérni. Másnap kicsivel többet, aztán így ment szépen. 4-5 nap után annyit evett amennyit kívánt. Nem tudtam sosem hogy mennyit evett, csak ha üveges bébikaját kapott.

Mazsi-Alíz duó nagyon édes:)

Ennyi voltam most, páá:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.20 14:14-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.20 14:15-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsófi!
Én nem tippelek, de nagyon jók ezek a "hasonló" képek, amiket készítesz a gyerekeidről. Később biztosan jó szórakozás lesz nekik visszanézni.

Emi!
Jók az uszis képek. Milyen husis baba Lili is! Nagyon látszik, hogy élvezik.

Tim!
Köszi a C&A-s tippet, ez tényleg jó ár. El kéne néznem valahová nekem is, mert nagyon kifogytunk a ruhákból, meg még a DM-es bababónusz ruhákat sem váltottam be.

XSara! Tündériek a gyerkőcök együtt és Jázminnak nagyon jó haja van!

Anettoo!
Jó a barackevős kép! Mint akinek ízlik.

Akkor most jövök keresztelős képekkel, remélem nem lesz sok, de nekem úgy tetszenek, elfogult vagyok! :lol:



Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Anetto - Én pár üveggel tettem el turmixolva barack-alma párost. Nem vittem túlzásba .. de barack már nem sokáig van .. és 1 hónap alatt nem hiszem, hogy annyiira vizesedne.
Vagy Csöppke, neked mennyi idő után nem volt használható?
Ha szeptemberben teszek el, és most ősszel, télen szeretném adni, akkor vizes lesz? Sírok .. :(
mondjuk még "csak" 8 bébiüveggel tettem el.

Zsu - A 2. fotósorozat szerintem is 2 Bencés kép ..
De az elsőt kitaláltam volna, csak már láttam utána Emi jó válaszát :) Bence könnyű .. a csajok nagyon hasonlítanak :D

Xsara - Édesek a gyerkőcök :)

Holnap hozok én is képeket :)

Timi - A C&A-ban ilyen jó áron vannak most a meleg cuccok? Hosszú ujjú bodyk és társaik? Nekünk is kellene vásárolni ...

Emi - Aranyosak az úszásos képek .. :) Már a blogodon is irigykedtem :D

Kép
szösszenet
 
 


Anetto - Jók a barackevős képek :)

Virág - Szépek voltatok a keresztelőn :)
a tortás is nagyon cuki :)

Kép
szösszenet
 
 


sziasztok!
mindig olvaslak titeket, de írni csak nagy ritkán szoktam.
most xsarának szeretnék üzenni.:

sok óvodában mondják azt, h aki gyesen van otthon annak kötelessége ebéd után elvinni a gyereket. csakhogy ILYEN TÖRVÉNY NINCS!!! sőt! azért törvénytelen, mert az óvoda a gyerek után TELJES pénzt kap- tehát kötelessége egész nap ellátni a gyermeket! főleg ha a kisebbik gyereknek/anyukának/ az az érdeke, h a nagyobb gyerek ott tudjon aludni (mert a kicsit fel kell ébreszteni, felöltöztetni stb stb oda-vissza cipelni).

a lényeg: amelyik óvoda ilyet kér, az törvénytelen dolgot kér és NEM szabad hagyni magadat!! ha akadékoskodnak, kérd, h mutassák meg, az erre vonatkozó jogszabályt! (nem fogják tudni, mert nincs!)

na bocsi a bepofátlankodásért.
kerekpocak
 
 


huhh laptető. bocsi. :oops: :oops: :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Tényleg mind a kettő Bence :) Pedig aszittem átverlek titeket :):):):)

Szöszke, szerintünk meg pont Kata az aki legkevésbé hasonlít, és Bence meg Liza tök ugyanúgy néz ki, csak Liza kékszemű, és fülbevalója van :)

Egyébként nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki csak sikerült harmadikra a szőke haj-kék szem :) Bence ugye szőke-barnaszem, Kata Vörös-kékszem, Liza meg szöszke, és a szeme is világosodott :)

Xsara, igaza van kerekpocaknak, tényleg törvénytelen ez a kérés. Nálunk eszébe se jutott senkinek ezt kérni, Kata is ott alszik, Bence is. (na jó most nem, mert az ablakcsere miatt össze vannak tömörítve a csoportok, és megkértek hogy ebben a 2 hétben hozzam el őket ebéd után)

Lépek, még fürdenem kell. Ma megkínoztam magam, kiszedtem a szemöldökömet...nem rémlik hogy ennyire fáj....
Jah és befestettem a haja m:) És tornázom :) Szóval igyekszem visszanőiesedni :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok, jó reggelt!

végre eső és hűvös :) elnézést, ha vki fázós, de nekünk nagyon melegünk volt a tetőtérben és már vártuk régóta az ilyen időt :)

visszaolvastam, de lukas az agyam, bocsi :oops:
megint ideges vagyok, mert amiről írtam (párom szombati utazása) még mindig feszültséget okoz köztünk: vasárnap elmentem (mivel elmaradt egy másik progi) egy jógastúdió próbanapjára (azt httem sosem jutok el, már tavayl is mentem volna de nem jött össze) kétszer mentem, mert időben messze volt a két próbaóra ami érdekelt, erre párom ma kiakadt, hogy tudom, hogy milyen lesz a mostani következő hétvégénk (sok progi viszonylag) és mégis elmentem, pedig így nem tudunk dumcsizni ami amúgy is hiányzik mindkettőnknek. :shock: De most ez komoly? Ő utazott el egész napra :x én 2*2 órára mentem el és az első óráról előbb leléptem hogy hamarabb itthon legyek :twisted: annyira elkeserítő :(

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!
Egész hétvégén nem volt időm jönni, de most gyorsan vissza olvastam, de bevallom már a felére nem emléxem :oops: :lol:
Az bizti, hogy nagyon édi képeket láttam, és jók a keresztelős és a babauszis képek is!
Mi is voltunk úszni! Ugyan elötte még jól össze vesztünl Apával, mert elég paragép, és akkor kezdte el mondogatni az aggájait, mikor én már öltöztettem a gyereket. Pl: "nem látta a doki a gyereket, hogy úszhat-e", vagy a másik : "nem voltunk még ebbe az uszodába (se) és nem tudjuk milyen", ja és "biztos majd itt fog összeszedni valamit Marci és majd biztos beteg lesz" stb stb...
De nem hagytam magam és nem is bántam meg!
Szép tiszta az uszoda, egy kedves fiatal csaj tartja az oltatást, nem mellesleg van neki is gyereke, és hál'istennek nem ilyen "álljunk körbe és csináljuk egyszerre" fogalkozás van, hanem mindenki a saját gyerekével foglalkozik, a saját tempójába és egyesével megy oda mindenkihez megmutatni mit kell csinálni.
Marci imádta! Igaz pacsálni nem pacsált, csak mint egy darab fa úszott a vizen, de nagyon élvezte! Hagyta hogy huzogassam a vízbe. Úgy kellett megfogni, hogy a hóna alá nyúltam mind a két kezemmel, és a két hüvelyk ujjammal védtem, hogy ne essen a feje a vízbe. Szépen tartotta magát, de a nagy viháncolásba, amit egyszer kezdett, megfejelte a vizet, és nagyon meglepődött. De hamar megnyugodott.
Úgyhogy teljesen pozitív volt, és megyünk a hétvégén megint!
Képek sajnos nem készültek, mert mind a ketten bent voltunk vele a vízbe, de majd legközelebb!
Azért rakok föl egy-két képet, ezek tegnap estiek.
Ja, és elértük a 9 kg-ot! :shock: :?
[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:08-kor.

Kép
marcianya
 
 


Zsuzsófi, úgy látom, ez egy ilyen hétvége volt. Én is hajat festettem :) Már eléggé leamórtizáltnak éreztem magam. És végre, több hónap után, sikerűlt beleűlnöm egy kád vízbe!
Celesztina sajnálom, hogy még mindíg feszült a hejzet, tudom, ez nem vígasztal, de mi is szinte végig vitatkoztunk. Az egyik vitánk többek közt, mire végre nagy nehezen elaludt a gyerek, és leültünk megnézni egy filmet, Apa felugrott, hogy van a mélyhűtőbe süti, amit csak be kell tenni a sütőbe, és azzal a lendülettel indult is a konyhába. Persze a tepsit leejtette, egy fél órát zörgött a mélyhűtő nyitogatásával, és jó hangosan csörgette a zacskóket. Persze felébredt a gyerkőc! azt hittem felrobbanok! És még én voltam a dög, hogy rá mertem szólni! Nekem hozzá kéne szoktatnom a gyereket ezekhez a zajokhoz! :evil: De ő nem bírt volna süti nélkül ki még egy fél órát, mert kb. annyit aludt volna még a gyerek! Néha olyan önző tud lenni!

Kép
marcianya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?