Új privát üzeneted érkezett!

[quote="zorroné"]
írta:
zorronéDettó ugyanez van nálunk is! A legfiúsabb cuccokban is lánynak nézik Benit... Gondolkodtam már, hogy kiírom rá... :D :D :D


Jaja, már mi is terveztük ilyesmit :lol: Engem mindenki azzal kerget a sírba hogy "Ja, lány? Akkor miért nincs fülbevalója?" Mert még nem akarok neki, ennyi.... Nem értem hogy egy kislányt miért cska afülbevaló tesz kislánnyá de mindegy.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő!

Nekünk is volt, aki megkérdezte, ha lány miért nincs fülbevalója...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ja, Ercsi, tojással csináltam a tiramisut.

Kép Kép
szõlõ
 
 

 
 

Sajnálom a rosszul avásokat :(

Marjan: második kocsi ernyőkocsi ált., az jó 6 hós kortól és kicsire csukható+könnyű, nekünk Top Rider van, félig szétesett (régebben írtam) de még megy, bár jó ideje nem használtuk. Szerintem fontos, hogy legyen napteteje, mert ha nincs akkor ugyan lehet ernyőt rászerelni, de az bekünk pl nem jött be a gyerek csavargatta és eltörött meg nehéz volt beállítani, útbn volt plusz ha nincs naptető szinte lehetetlenség hozzá esővédőt szerezni.
Én legszívesebben Youpala quick smart 3-at vennék, az cukin néz ki és kicsire csukható -majdnem olyan mint amilyenről nemrég Pumpóka rakott fel képet csak a márkája más

Benettke: köszönöm a jóga-infot. Van egy jógaközpont nem messze ide de sajna rosszkor van babás jóga -ahhoz képest h központ csak 1 időpont van, pedig kicsivel szívesen mentem volna. Aztán találtam jó időpontban egy babamasszázs tanfolyamot, deaz jó drága: 6 alkalom 12000

Tim: dentnox meg van vmi új a naturlandtol de azt nem ismerem csak reklámozták régebben vhol

Geni édes Ruben :) lellén jól tudom h van bébistrand?

Fruzsi szép baba Alma tényleg rég tettél képet

Medina cuki Attila -Laut meg fiúnak nézik mindig -amilyen kis energybomb nem csoda

Mary: mi az ortopédián jártunk így -rózsaszín rugi erre a doki az asszisztenstől: fiú vagy lány? asszisztens meg: nemtom mert külföldi :lol:

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:26-kor.
Vendég
 


Nono,

nem orvos doktor leszek, hanem Ph.D. Mezőgazdaságtudomány doktora.

Olyan édesek ezek a babák!!!!!!!!

Én a Baby Point V3-mal elégedett vagyok, a mózese szuper, még mindig jó pedig Alma nem kicsi :lol: A sportrész nem tudom, még nem tettem bele. Az autós hordozó viszont szar, az anyaga is és szerintem nagyon mély.
De a kocsi önmagában jó, nem BKV-zni való, de én csak sétálok vele, ja és kell a vázához egy kombi autó :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csajok,
Használjátok már a sport részt???? Lehet már?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csak az iwiw-ről annyit, hogy azért lett törölve, amit Lillus irt!
Hogy miért nem szóltam? Őszintén? Valaki észrevette volna? Nem! Ahogyan azt sem, amikor azt irtam, tegyünk képeket az uh-fotók helyett a babákról!!!!!! SENKI nem reagált rá és az uh-képeket is a topiknak csak egy töredéke küldte át, hogy rakjam fel. És igen, napi 4-5 teljesen ismeretlen ember jelölt, akiknek utána napokig küldözgettem az üzeneteket, hogy ki is valójában. Választ általában nem kaptam. Bocsánat, de nincs időm arra, hogy olyannal szórakozzak, amit rajtam kivül igazából vajmi kevesen nézegetnek és a topik elenyésző százalékát érdekli!
És ha bosszú lett volna (ahogyan nagyon jóindulatúan elég sokan irták /talán kérdezni kellett volna és nem rögtön itélkezni, ez sem engem minősit, bocsika/miről is beszéltünk?), akkor talán nem csak az oldalunkat törlöm, hanem valószinü, hogy mindenkit a topikból, aki az én saját iwiw-oldalamon rajta van (érdekes, ez senkinek nem tünt fel??????)!
De nem akarok magyarázkodni, mert nincs miért! Kérdés nélkül köpködni és leirni a másikat, az aztán nagyon korrekt!!! Nem irtam, mert legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy valakit egyáltalán érdekel az oldal, ugyanis senki nem volt, aki irt volna, hogy ad pl. képet!!!!!!!!!!!
Sorry!!! Én csináltam, de nem fogom a gyerekemtől elvenni az időt fölösleges dolgokra! Lehet ezért is utálni, csak engem a legkevésbé érdekel!!!!
Akik nem erre gondoltak, természetesen nem nekik szólt ez a hsz, hanem azoknak, akik "felnőttesebb gondolkodást vártak" és akiknek "no comment" és társai volt a reakció erre!!!!
Nekem is no comment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


[quote="szőlő"] írta:szőlő
[quote="zorroné"]
írta:
zorronéDettó ugyanez van nálunk is! A legfiúsabb cuccokban is lánynak nézik Benit... Gondolkodtam már, hogy kiírom rá... :D :D :D


Jaja, már mi is terveztük ilyesmit :lol: Engem mindenki azzal kerget a sírba hogy "Ja, lány? Akkor miért nincs fülbevalója?" Mert még nem akarok neki, ennyi.... Nem értem hogy egy kislányt miért cska afülbevaló tesz kislánnyá de mindegy.


Alíz ruhatárának 90%-a rózsaszín vagy szimplán csajos .. A hordozójában lányos játékok .. emellé világító kék szemek és szerintem lányos arc.
Mégis kapjuk a kérdést ..
Húzzák le magukat, akik nem látják, hogy lány :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:27-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:28-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok Mamik!

Eltünt mamik is kaphatnak belépőt a blogba??? :roll:

Olvasok mindig, mindent, bár néha felületesen, ha dolog van, de őszinte leszek, nincs már kedvem jönni irogatni!
Ne kérdezzétek, h miért!
Olyan rossz, mert úgy gondoltam, h nem vezetek külön naplót Maszatról, hanem az itt leirtak alapján fogom majd összerakni élete első hónapjait.
Kicsit depi vagyok, kicsit nem is tudom, h mi van velem, rossz.
Próbáltam változtatni rajta, de vhogy mindig visszacsúszok.
Szóval, ne haragudjatok rám, amiért néha csak "beesek", és írok.

De a blogba szívesen részt vennék, ha csak pár képpel és a születéstörténettel.

Maszatról
Ő szerencsére teljesen jól van. Kiegyensúlyozott, boldog, kacagós kisbaba! Imádom és imádom.
7300 g, nem tom hány cm, de majd lemérem.

Hát ennyi mamik!

Ercsi a címem: br101@freemail.hu

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Lanyok!

Katicat ekkora hajkoronaval, fulibevaloval, rozsaszin szoknyaban is megkerdezik, hogy fiu e vagy lany? :shock: :shock: :shock:

A babakocsi nekem nagyon bejott az elso.

Ha konnyut szeretnek akkor a nania, itthon meg a mozeses peg perego.

Nekunk meg jo a mozes, Katica nagyon szeret benne hason lenni, de ha megunja akkor hanyatt is jo, mert emelheto a hattamlaja, igy fel is lehet ultetni kicsit.
Szerintem nekunk meg telen is az lesz.
Majd tavasszal fogom lecserelni.

Ollem!
Mi is 3x eszunk.
Este 75 g sinlac + 150-200g tej
reggel 8-kor keltem eszik 200g majd alszik
13:00 korul ebred es megint 150-200g megy le neki.

Ezzel a mennyiseggel meg mindig heti 100-at meghizza.

Ha surubben adok neki, nem eszik ennyit, ezert kevesebb jon ki osszesen.

Magi
Vendég
 


[quote="nono26"]s írta:nono26zösz! ponty most néztem meg a blogodat és nézegettem Alíz képeit. sztem ha kékben lenne is messziről sütne róla, hogy csajszi! Annyira szép arca van. Az is feltűnt, mikor Léna (remélem jól emléxem) mellete feküdt h mennyire szép! Sztem is nagyon szép. Léna kicsit unisexnek tűnik. Meg is lepődtem mikor írtad h még csak 2 hós. Hatalmas baba. Na persze jobb ha nem szólok semmit az én 7,5 kilósommal! :)


Aranyos vagy :) Köszi :)
Bizony, Léna nagy baba .. bár csalóka, mert Alíz meg pici .. :D
Amúgy szerintem a legtöbb babáról meg lehet mondani simán a nemét .. csak lusták megnézni ... csak csípőből rávágják a kérdést .... :?
A te gyerkőceid is karakteresek .. meg a fórumon nem tudok olyan babát, aki ne lenne a saját nemében jellegzetes ...
Mondjuk vannak szép arcú fiúk, ami becsapós lehet .. de egyik csajszit sem nézném fiúnak :?


Itt van Léna-Alíz fotó :) hogy mások is tudják, miről beszélünk :D
Léna 2 hónapos múlt 30-án, Alíz 5 hónapos múlt 2-án :)

Léna az egyik barátnőm kislánya, nagyon tündéri, nyugis baba .. óóóriási étvággyal :D


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Brigi - Pedig jó lenne, ha jönnél! Remélem nincs valami baj .. :roll: :? :(

Magika - Pedig Katica is igazán csajos baba :)

Alíznál zavaró lehet a pici-szöszke "haj" :D .. meg a fülbevaló hiánya .. de szerintem az arca beszédes :)

Kép
szösszenet
 
 


Jé, olyan zümink vagy pillangó vagy mijatököm ott Alíz fejénél, olyan nekünk is van. Az alját mindig hosszában akarja bekapni. :lol:

Szeirntem Alíznak egyértelműen kislány arca van. De szerintem Mazsinak is, csak nála megtévesztő hogy még 62-esben van sok unszex színű ruhánk amit még születése előtt vettünk, és azt nem tudják hová tenni az emberek. Bár ahogy hallom, a rózsaszínt sem....

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:28-kor.
Vendég
 


Hello,

elveszett bárányka visszacsatlakozhat? :oops: :lol:

Teljesen visszaolvasni meg sem próbálok, de igyekszem képbe kerülni azért. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:28-kor.
Vendég
 


[quote="csöppke"][ írta:csöppkecolor=green]

elveszett bárányka visszacsatlakozhat? :oops: :lol:

[/color]


Szia Csöppke! Hát persze!

Nono, gratula a 4 hónapos Márk nagyfiúnak! Hova jártatok Ringatóra?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Jó reggelt!

nono
boldog hófordulót:))))

köszönöm a babakocsis hozzászólásokat, jövőhéten megyünk beszerezni.

lituka
felteszed majd a freeblogba a születési táblázatunkat?


valamit ki kéne találni, hogy ott vezetni lehessen a fordulókat(gondolkodom)


marjan

Kép
marjan78
 
 


Kiscica

Általános depi?
Majd felhívnálak telefonon dumcsizni.
Hm??

Üdv csöppke

Marjan

Kép
marjan78
 
 


nono, boldog hófordulót Márknak :) 7,5 kiló? Nemkicsi :lol:


Olvasom, hogy van valami közös blog? Meg lehet lesni?:)

nono, mi biztos nem leszünk toplistás kistesósok :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a babadícséreteket!

Pumpóka: Például én sem tudtam az iwiw oldalról, de emiatt ne idegesítsd magad.

Szösszenet: Ezen én is csodálkozom, hogy Alíztól is megkérdezik. Pedig olyan szép kislányos arca van. Tök jók a képek!

Kiscica: A lényeg, hogy teljesen ne hagyj el minket! Fel a fejjel! Remélem nincs semmi baj!

Magika: Katica meg aztán tényleg igazi kiscsaj! Nem értem az embereket!

Csöppke: Szia-mia!

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok!
Tegnap esályem sem volt, hogy jöjjek, borzasztó hisztis a Marci!
Az első perctől nem volt ilyn, de tegnap is és ma is másfél órát kellett sétálgatnom vele, mire le tudtam tenni. Borzasztóan fáj már a hátam és a bokám! Ráadásul ettől a rohadt melegtől tiszta piros az arca. Nem tudom, mi a fenével kenjem vagy ne kenyjem, de olyan, mintha kicsípte volna valami :(
Viszont van jó hír is! Tegnap 10 óraira megevett 50gr sárgarépa pűrét, és nagyon ízlett neki, és kétszer is kakilt, (nem is keveset !), úgyhogy megpróbálzuk a tejpépet vacsira, és nagyon bejött! 7 órakor vacsizott, fél 8-kor eleludt, és reggel 5-ig aludt! Ilyen még nem volt! :D :D :D kétszer is megébredt, de a szeme is csukva volt, csak a cumi kelett! De jó lenne, ha ez így maradna! Olyan kipihenve ébredte, mint 4 hónapja még egyszer sem!
Most 10-óraira (8-kor) megevett 100 gr. répapűrét! Azt hiszem, ez lesz a kedvenc! :) Majd megpróbálok vissza olvasni, és jövök.
Holnap megyünk bébiuszira! Már úúúgy várom! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:09-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianyu
hogy csináltad a répapürét, előtte megfőzted és utána turmixoltad? Nagyon amatőr vagyok és még 1-2 hóig nem is adok neki, csak nem árt addigra beletanulnom a dologba! :lol:
Ma Alma arca is tiszta piros volt és sírt, amikor felébredt a reggeli 1 ra visszaalvásból mellettem. Szerintem nagyon melege volt a nagyágyban mellettem és még be is takartam a paplanommal :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Megpróbáol összeszedelőzködni (így írják?) és kimegyünk vásárolni, amíg nincs 35 fok...
Mától Borkorzó lesz Komáromban 3-tól, rétessütés jó borok, remélem jó zene is lesz este. Úgy várom!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok Mamik!

Aranyosak vagytok, h aggódtok.

Nincs semmi különös, inkább csak most kezdem felfogni az új élethelyzetemet.
Kicsit félek a jövőtől, szeretnék tanulni, le kellene tenni a jogsit de pénz nem sok van.
Szeretnék dolgozni, de a melóhelymre csak 8 órában tudnék visszamenni.
Párommal végre kezdünk egyenesbe jönni, bár eddig sem volt gond, furi, de rájöttem, h igazából akkor van probléma ha anyós a színre lép.
Ők kb. 2 hónapja nem jöttek fel meglátogatni az unokát, ha látják, akkor azért, mert mi mentünk hozzájuk.
Hülye egy helyzet.
Igazából én egy harcias ember vagyok, túl nagy az igazságérzetem és mindig védeni akarom magamt, mert úgy érzem egy észrevételnél vagy kritikánál, h én totál rossz vagyok.
Röviden, kicsit dinka és hp hő vagyok, akinek nem is kellene miért depiznie, de hát ez van.
Helyzet felismerve már régóta, de változni nem könnyű, de muszáj ha boldog akarok lenni..

Ja, és ami mostanában zavar és fáj, h mostanában esett le, h nincs egy férfi családtagom sem, akivel másképp tudnék beszélni mint anyummal.
Apum elhagyott minket, még az unokáját sem látta, nem hív, ha hívom nem veszi fel.
Papám vegetál, másik nagyapám meghalt, anyum öccse meg szintén tojik ránk.
Nem könnyű ezt sem feldolgozni.

Igazából párom apja jelenthetné a megoldást, de ő mégsem pótolhat egy apát, és ő amúgy sem az az ember, akivel lehetne őszintén beszégetni..

Hát nem röviden, de ennyi.

Kicsit kusza, kicsit zavaros.

Viszont ez csak belül van, kifelé próbálok boldog és nyitott lenni, vasárnap indulunk Mezőkövesdre 5 napra pihizni, ma megyek fodrászhoz kozemtikushoz.
Kicsit simítok a háborgó lelkemen.

Marjan
Hívjál nyugodtan, nem kell ehhez engedélyt kérni!

És nem akarok eltünni teljesen, csak önelemzek és ez nem ide való..

Bár ez babás fórum, mégis annyian itt öntjük ki a szívünk.lelkünk baját.

No ennyi, és szerencse, h Maszat ebből a hülyeségemből mit sem érez.

JA és híztam 3 kg-t :? !!!!! NA ez is kikészít.
Megkérdezték múltkor, h jön a kistesó.... :shock:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Nyugi Kiscica,

a nagymamám, aki szuper szenilis rám nézett és azt mondta:"kislányom olyan, mintha még mindig terhes lennél" :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Szerintem azért kérdezik csak legtöbbször, hogy fiú vagy lány, mert nem tudnak mást kérdezni... :roll: Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha megkérdeznék, hogy hívják!
Én inkább attól akadok ki, mikor rámondják, hogy lány mindenféle kérdezés nélkül... Múltkor pl. az esküvőn odaszólt egy idősebb nő, hogy "tipikus kislány, ahogy sikongat"... :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:

Kisscica: ne depizz, gyere gyakran! Megyünk ám hozzátok, nem feljetettük el, csak még szarakszik a kocsink! Ma voltunk szervízbe, de csak vasárnap tudnak hozzá alkatrészt hozni Olaszországból és csak jövő héten tudják megcsinálni... Kocsi nélkül meg mozdulni sem tudunk sajna... :( :( :(

Szösszenet: Alíz és Léna között tényleg nincs nagy méretbeli különbség... :D De mondjuk pont most néztem vissza Beni súlyait és 2 hónaposan 5700gramm volt, most meg négy és fél hónaposan 6700gramm! Szóval a második 2 hónap alatt sokkal-sokkal kevesebbet hízott, mint az első 2 hónapban! Léna is majd biztos visszavesz... Ja, és Alíz sem pici, pont ideális! :D :D :D

Marci édesen alszik a nagyágyban, Beni is ilyen szétterülten alszik reggelente nálunk! Ma is imádnivaló volt, ahogy szunyált, de sajna a szerelőhöz 8-ra kellett mennünk és fel kellett keltenem! :( Ilyen se volt még, hogy kelteni kelett...

Nono: Boldog hófordulót Márknak!

Csöppke: szia újra itt! És köszi! Mármint azt, hogy a blogodban írtál Ágiról, mert elmentünk hozzá tanfolyamra és nagyon klassz volt! Még megyünk egyszer! Keresztelőre kaptunk egy Lana kendőt és fogalmam sem volt, eddig hogy kössem a hátamra Benit...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Kisfruzsi, nem én csináltam, Univer zserge sárgarépa főzelék. Csak miután két nap is bezabált belőle, ma néztem meg, hogy van belle paszternák, és krumpli pehely is :lol: Remélem nem lesz baja :?
Mondjuk tegnap sem volt.
Kiscica sajnálom. A depi rán tegnap du. tőrt, mikor már egy fél órája halgattam Anyámtól, hogy milxyen kövér a Marci, és ne adjak neki annyi tápszert, és a 120kg-s gyerek anyukája is azt mondja, hogy ő csak azért ad annyit enni a gyereknek, mert sajnálja, hogy éhes, és inkább jól tömjem meg gyümőccsel! :evil:
Hiába mondtam, hogy még csak szoktatom a gyereket, és ha nem kér, nem fogom beletömni, mert ugye egy üvőltő gyerek szájába nem lehet bevarázsolni az ételt, és akkor sem fogom a 4 hónapos gyerekemet éheztetni!
Ja, és ők is csak akkor látják az unokájunat, ha mi átmegyünk. Hozzáteszem, 10 percre laknak tőlünk kocsival, de elvárják, hogy mi rohangáljunk, a picivel hozzájuk, mert persze mind a ketten nyugdíjjasok, és ők nem érnek rá semmire! Apám egész du. ül a sarok garnitúrán, és keresztrejtvényt fejt, Anyu meg vagy a tv-t nézi, vagy internetezik... :x
Persze úgy beparáztatott, hogy beteg lesz a Marci, hogy egész du. bőgtem. Apának nem is mertem mondani. :(
Nagyjából vissza olvastam.
Én érdekes módón minden gyerkőcön látom, hogy fiu vagy lány- :wink: Szerintem is lusták az emberek, vagy nem is inább nemtörődőm, felületesek, és igazán nem is érdekli őket, de mit lehet egy kisgyerekes anyukátol mást kérdezni: "de aranyos, mennyi idős? Fiu vagy lány? Szopik még?" Én ezektől a kérdésektől már falra mászok!!!

Kép
marcianya
 
 


Ja, és én is híztam mostanába. és ezért is hallhatok állandóan. Azt mondta Anyu, hogy akkora a hasam, mintha 5 hónapos terhes lennék... Tudom, kéne tornáznom, de bevallom tényleg lusta vagyok, és a gyerkőc miatt fáj minden porcikám. Olyan nehéz. De nem érdekel, mert imádom, és ha kell, cipelem egész nap!
Csöppke, jó hogy jöttél! Gyere sűrűn!
Márknak boldog hóforduót!
Szösszenet gyönyörű kislány Alíz, igazi szép formás kislány! Tényleg nagy baba Léna (bár én nem szólók egy szót semm :lol: )

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Nono, grat a hófordulóhoz, tényleg írtó gyorsan megy az idő, el sem hiszem, hogy már mi is 4 hónaposak vagyunk! :)

A babás képek nagyon szépek, egytől egyig :)

Nálunk az utóbbi időben nem kérdezték meg szerencsére, hogy fiú-e vagy lány, de az elején volt rá példa, pedig mi is mindig rózsaszínben vagyunk, fülcsink is van... :roll: no mindegy :D

Szössz, szerintem is tök normális Alíz mérete, Barbi is pont így hízik! Most tartunk 6070 grammnál :)

Kép
Ő Barbi uncsitesója Fanni, szerintem köztük sem látszik, hogy 2 hónap és 5 nap van Barbi javára... De tegyük hozzá, hogy Szandi is ilyen volt, Ő is picit gyorsabban hízott, kb fél kilóval jártak az akkori méretei Barbi előtt!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Ja, és Mary, köszi Neked is, hogy elolvastad amit írtam, és gratuláltál :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici! Barbinak is boldog hófordulót!

Zorróné, elfelejtettem az előbb írni, hogy Emma hétfőn volt 6360g és 63,5 cm. (Ügyes a védőnéni, hogy miliméter pontosan meg tudta mérni a ficergő gyereket :lol: )

Kiscica! Jó, hogy jöttél, és hogy leírtad ezeket. Tényleg babás forum, de sokszor csak itt tud panaszkodni az ember. Én pl. anyósékkal kapcsolatban tudnék panaszkoni - tudom erre van már külön Lituka-féle fórum is -, mert a férjemnek nem akarok. De most inkább bele sem kezdek, mert csak felhúznám magam. (Majd legközelebb...)

Kisfruzsi! Jó rétesezést-borozást a hétvégére!

Kiakasztó ez az OTP. A múltkor kb 40 percet vártunk, hogy sorbakerüljünk. Emmának akartunk Start számlát nyitni. Az ügyintéző, akihez nagy nehezen odajutottunk (a 20 ablak közül 5-ben dolgozott valaki, ebből 3 fogadott ügyfeleket :evil: ) persze nem tudta, hogy mi a menet. Újabb várakozás következett, amíg a kiscsaj tett 3 kört, és kiderítette, hogy hol nézzen a szgépben utána. Mondta, hogy családi pótlékot kell igényelni a MÁK-nál. Köszi, mondom azon már régen túl vagyunk. Végül kiderült, hogy "csak" igazolás kell arról, hogy ki kapja a csp-t, persze 30 napnál nem régebbi.
Tényleg. valaki nyitott már ilyen számlát? Hogy kell igényelni ezt az igazolást? (Írásban, mélen vagy jó telefonon is?)

Most meg lejárt a bankkártyám (persze akkor vettem észre, amikor pénzt akartam kivenni). Ismét irány az OTP, ahol közölték, hogy már agusztus 15-én elkészült az új, és postán elküldték. Persze azt meg még nem kaptam meg, sőt Kiskőrösről küldenék, ahol meg nem tudnak róla semmit. Gyanítom, hogy egy újabb kártya lesz ebből, csak mindez rengeteg idő...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Marcianya: Nálunk a barack-banán megy. A répát kiköpte, majd később próbálkozok vele. Holnap sütök neki tököt, majd meglátjuk.
Pont most olvastam a Baba Magazinban, hogy a tejpép laktató és leginkább vacsorára ajánlották a jó alvás érdekében.
Én is adtam neki tegnap este 7 körül és nagyon ízlett neki. Este 9-től reggel 6-ig aludt, majd egy gyors kaja és 8:30-ig. Akkor is csak azért keltünk fel, mert apa hívott és a telefon felrázott minket. Szegény nem gondolta, hogy még mindig alszunk. Úgyhogy én is kipihent vagyok.
Örülök, hogy nálatok nyerő a répa, az nagyon egészséges. Remélem, hogy csak átmeneti állapot nálunk is a répaundor.
Majd írd meg, hogy milyen volt az uszi. Hová mentek amúgy????
Én a Campona mellett döntöttem, de még nem hívtam fel őket.
És ari az alvós kép. Nálunk is az van, hogy reggelente apa helyére rakom. Ott alszik a legjobbat.

Kiscica: Gyere hozzánk nyugodtan, itt elmondhatod a bajod. Az én apám már meghalt, de nem volt egy mintaapa. Részletezni nem akarom. Egyik nagypapi se él már sajnos, a bátyámmal nem jövök ki jól, le se szarja mi van velem, úgyhogy átérzem a helyzetedet. Sajnálom!
Ja, és én is hízok ha nem vigyázok!!! De azért mekkora bunkóság olyat kérdezni, hogy jön a második, amikor még csak 5 hónapos az ember gyereke.

Nici: Barbi is szépen gyarapszik.

Ati 6-kor evett 150-et, utána 10-kor 230-at! :shock: Megyek és adok neki gyümit!

Edina


Kép
medina83
 
 


Ati ráütött az elküldre, úgyhogy tényleg megyekm mostmár. :lol: :lol: :lol:

Edina


Kép
medina83
 
 


Marcianyu,

ne kenődj el, card le, hogy mit mondanak! Én sem hagynám éhesen sírni Almát az biztos!!!! Alma is 7kg lány létére nem kicsi :oops: , de ő nem eszik csak 4 óránklént és éjjel is már csak 4 körül. Szopizik napközben és éjjel, szóval nem hiszem, hogy olyan mega sokat enne, mert este fejéskor soha nincs több tejem 140ml-nél.
Igazából nem is tudom mitől ekkora :roll:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Most FORDÚLT ÁT A MARCI A HASÁRÓL A HÁTÁRA!!!!!!! Kétszer is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
marcianya
 
 


Szőlő,

tiramisut csinálok apának ma estére meglepire, mert végre jön haza!!! de nem kaptam rumaromát, anélkül car lesz??? rum nincs itthon, azért a fél dl-ért meg nem vettem :roll:

KépKép
kisfruzsi
 
 


de jó! Alma még csak véletlen csinálta :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bogi egész éjjel nagyon rosszul aludt megint.
Éjfélkor ébredt először, aztán reggelig sirt, aludt, sirt, aludt....
fél nyolckor reggelizett, kilenckor elaludt és még most is alszik....
vagyis most hallom hogy felébredt. anyám volt itt két percet látszik...ha átjön és Bogi alszik, akkor tuti felébred...
ha meg átjön (minden nap jön és tegnap nagyon kiakadtam rá) akkor Bogi nyügi nagyon.
hogy lehet valaki ilyen?
Felveszi Bogit és mondja nekem hogy hivjam , hogy át -e akar jönni hozzám. Az nem baj, hogy egy ekkora baba Bogi legalábbis még nem tudja mutatni (bár már egyszer kétszer előfordult) hogy át akar menni vkihez. :evil: Inkább nézelődött a kezében, elforditotta a fejét tőlem...Erre ő, majd nézd meg később, nem is akar majd hozzád menni.
Mondtam neki, hogy nem elcsábitani a gyereket....aztán majd lesz egy kezelhetetlen, szofogadatlan gyerekem, akinek a seggét (bár bocsi) nyalja a nagymama, de csak azért, hogy a gyerekem engem ne szeressen és ne fogadjon szót....Na EZT neki....képzeljétek oda mit mutattam... :twisted:
szóval nagyon kiakadtam.
na csinálok Boginak kaját....tök édin elgagyog, amikor ébred.
aztán majd olvasok, reagálok stb...
Addig is legyetek jók, ha tudtok...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianyu: Ügyik vagytok! :D :D :D :D

Ollem: Sajnálom, hogy anyud ilyen.

Na ettünk barack-banán pürét! Csakúgy falta! :) De most csuklik és nincs itthon citrom. :(

Edina


Kép
medina83
 
 


Mary,

Anyukád nagyun furcsán viselkedik, mintha versengne Veled... :roll:


Nálatok is a lábikó most a kedvenc játék??? Kép Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok,

Nono, Boldog 4. hófordulót :)

Celesztina :) Nem tudom, mert külföldi :lol: :lol: :lol:

Nekem az volt a csúcs a fiú-lány tévesztésben, amikor egyszer Csengét fiúnak nézte egy bácsi. Sűrű fekete hajában világított a kis rózsaszín csat, erre megkérdezi: "Fiú? " "Nem-mondom- lány" Papa: "Ja tényleg, rózsaszín a csatja"
Miért? Ha kék lenne, akkor fiú lenne??? :lol:
Kisatit is nézték már lánynak, de mindenki azzal védekezik,h. olyan szép kis pofija van, mintha lány lenne :)

Medina, ti már ennyi félét esztek? Az én Atim is csuklós...

Kiscica Örülök, hogy "látlak"

Benettke ránk is számíthatsz!! Azt még nem tudom, hogy merek oda elmenni egyedül :roll: :roll:

Kép
Kép
mango.
 
 


OLLEM én nem értem miért ilyenek az emberek! Miért kell vizsgáztatni egy 4 hónapos gyereket?! A gyereknek úgyis az anyja a világ közepe!!! Nagymama ide vagy oda! Két hete én is nagyon össze vesztem anyummal, már annyit hívott, hogy menyjünk át ebédre, hogy nem tudtam vissza utasítani (főleg, hogy előzőleg másfél hétig az anyósomékkal voltunk a telken), panel lakás 40 fok, mi kell még? Megetettem délbe a Marcit, és mivel nem volt jobb ötletem, lefektettem anyámék hálószobájába. (még ott volt a legelviselhetőbb) Szegényem be is aludt, de kb egy óra mulva (mint mindíg) megébredt. Nem voltam elég gyors, és mikor kinyitotta a szemét nagyon megijedhetett, hogy hol van, és én hol vagyok?! Úgy elkezdett zokogni, hogy alig tudtam megvígasztalni. Ezek után kivittem magammal a nappaliba a kissé még komás gyereket, de anyám már nyulkált felé, hogy gyere ide a nyagyihoz! És kivette a kezemből. (nem kellett volna engednem!). Erre az én drágám, lebiggyesztette a száját és őrűlt üvőltésbe kezdett! Erre nem oda adja nekem (az anyjának !!! :evil: :evil: ), hanem átrohan vele a másik szobába, ahol hasra teszi (amit eleve utál), és ül és nézi, és kozbe vigyorog ahogy a kicsikém erőlködik, és közbe vígaszthatattlanul bőg!!! Erre közöltem vele, hogy az én gyerekemet ne kínozza! Össze pakoltam Apát és hazajöttünk! Már anyuéknál a lépcsőházba vigyorgott a gyerkőc... :lol: Nem hiába, egyszerűen nem bírja, ha olyanra kényszerítik, amit nem akar.
Azt hiszem nehezen fog anyámmal kijönni, mert ő elég zsarnok, az én fiam meg már most elég önálló, és nem bírja a korlátokat.
Az az egy biztos, hogy én soha nem fogok olyat csinálni vele, mint az én anyám velem! Még ma is üldöz a hétvégi ebédek réme!! Addig nem kelhettem föl az asztaltól, amíg mindent meg nem ettem. Volt, hogy du. 3-ig űlt velem a konyhába, mégha öklendeztem is meg kellett ennem! Volt is evés zavarom, és egy kis pánik betegségem...
Fúúúúú, de sok lettem! Be is fejezem.
Köszönöm a gratulációkat! :D
Medina nálunk a barack-sütőtök is ízlett, de a répa ver mindent!
Holnap 5-re megyünk úszni, úgyhogy lehet, hogy csak vasárnap jövök.
Azért ma vagyok még :lol: :lol:

Kép
marcianya
 
 


Na Bogi megevett egy egész barackot...mindjárt kap tápot...
akkor megy neki a barack is. már eszik almát, banánt, alma banánt, répát is evett már egyszer most meg barack.

Lányok!

A tejpépet veszitek vagy csináljátok? ha vki csinálja, azt hogyan?

Kisfruzsi!

Anyám verseng velem, meg pénzéhes, számitó és kihasználja a másikat. :cry:

Alma nagyon édes, ahogy a lábacskáival játszik. Bogi még nem találta meg....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi Alma nagyon ügyi! És milyen szép! Marci még nem tatálta meg a lábát. De ha ugyan az lesz, mint a kezével...Több ese is alig tudtam akkor elaltatni, mert állandóan azt nézte. :lol:

Kép
marcianya
 
 


Ollem, én HIPP-et vettem. Nagyon fini.

Kép
marcianya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?