Új privát üzeneted érkezett!

Fogzásra Dentinoxot és Dologélt használok

Kép
marjan78
 
 


Rotaügyben csak annyit kérdeztem a lányoktól, hogy mennyibe kerül. A gy.orvos nem szorgalmazta annyira (azt mondta, ő nem nagyon szokta beadatni, sok a hasonló vírus, ami amúgy is elkaphatja). Így aztán ezt kihagyjuk. (Ha nagyon ajánlotta volna a doki, akkor ok, de nekünk ez most egy kicsit sok is lett volna.)

Magika, Geni küldtem meghívót.
Ollem, nagyon köszi a linket, tök jó!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka: köszönöm a meghívót!
Nállunk sajna az volt a kérdés a Rotával kapcsolatban hogy mivel sokat bukik még mindig Ruben és ugye szájon át kapja hogy azt a 16 000 ft lehet egyből ki is bukja.
A végén azt csináltuk hogy nem hagytuk nagyon ficánkolni nehogy kijöjjön a drága dolog de így is valami kicsordogált. Na mindegy.

Kép
geni
 
 

 
 

Geni, én is örülök nagyon, hogy hallok felőletek!! Előbb akkor pont egyszerre írtunk :D Köszi, és Marjan neked is a foggél nevét!
Bálint is max 20 percre alszik el nappal, kivéve ha lemegyünk, akkor azért többet szokott. Én is látom neki alul, olyan édes két kis fehér fog, de a miénk még annyira nem recés. Tegnap vettünk rágókát. Csak nem tudom, h meddig kell a hűtőbe tenni (nehogy túl hideg legyen) Ruben mekkora baba?

Nekünk is azt mondta a doki, hogy rengeteg törzse van a rota vírusnak, és nem véd mind ellen. Ráadásul Bálint még mindig sokat bukik, így félő volt, hogy kibukja. Bár Emi azt mondta, hogy a nyálkahártyán keresztül szívódik fel. A pneuomococcus oltás ingyenességének, én is úgy örülök, végre vmi jó is történik az eü-ben.

Marjan, akkor Bálint paraméterei hasonló Dádizsomiéhoz, kb. 7.6 v.7.7 kg és 65 cm.

Magika, sajnálom, hogy letörölted, akkor majd várom a köv. vidiót!

Kép
tim27
 
 


Ugy latszik, hogy a mailom nem birja.

legyszi akkor ide kuldjetek:

titokt@yahoo.com

Koszonom

Magi
Vendég
 


Magika! Elküldtem a yahoora. Remélem így már megkapod.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Teszek Rubenről én is egy képet.
Kép [/img]

Kép
geni
 
 


Balatoni kora reggeli séta(csak hogy ne keltsük fel a szálloda többi vendégét)
Kép

Mintha ősz lenne!!!

Kép
geni
 
 


Atizka!

MEgkaptam, de valamiert en vagyok bena vagy nem tudom.
Mar tobbszor probaltam a freeblog-on regisztralni, mindig gondom volt vele.

Most azt irja ki, hogy nem jo az ulr, amire kattintok.

A regisztracio mar sikerult, de most meg belepni nem megy.

Kesz vagyok.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Ati este 9-től reggel 7:30-ig aludt. Eddig max. 6-ig aludt. Pedig apja akkor kelt és nagyon hangos volt, állandóan tüsszögött és fújta az orrát az allergia miatt, de ez sem hatotta meg.
Reggel meg mikor kiveszem a kiságyból, amiben természetesen 180 fokos fordulatott vett, rögtön mosolyog rám. Nagyon szeretem a reggeleket. Akkor a legérzékenyebb az én nagyfiam.
Ja, és ma reggel betolt 180 ml tápszert. Ez nálunk nagy szó. Példaképpen leírom a tegnapi napunkat.

6:00 – 100 ml tápszer
9:15 - 50 ml barack-banán püré pár csepp citrommal
10:30 - 130 ml tápszer
14:00 – 170 ml tápszer
17:00 – 90 ml tápszer
19:00 – 50 ml tápszer
20:30 – 160 ml tápszer


Szőlő: Nekem is nagyon tetszik a blog.

Nálunk napi 2 kaki van. Nagyon sokáig én is tudtam, hogy mikor fog kakilni, de mostanában már össze-vissza nyomatja. Tegnap délután is, lefeküdtem mellé, hogy játszak vele, erre érzem, hogy gondok vannak… :)

Puszi: Én még csak egyszer kaptam ilyen nyálas puszit, de rettenetesen jól esett. Remélem, hogy idővel egyre több lesz. A simogatás még nagyon nem megy neki, inkább ütögetés lesz belőle.
Ati, akkor blokkol le, amikor finom, apró puszikat adok neki, vagy ezret. Ő inkább bújos! :)

Fog: Nálunk a nyáladzás, felsírás és hasmenés jelentkezett eddig.

Ollem: Én is meglepődök néha, hogy egy üveggel, vagy egy újsággal sokkal jobban elvannak( és az elmaradhatatlan távírányító). Persze ezeket csak felügyelet mellett adom oda neki, nehogy valamit lenyeljen.
Jó késő szoktál enni. Én már nem merek olyankor, mert rakodik le minden.

Etetőszék: Én még a pihenőszékben etetem. Az ülés még csak pár másodpercig megy neki egyedül.

Celesztina: Köszi az infót. Sajnos én biztos nem fogom vinni ilyenre a picit.
Nem semmi, milyen meleg van nálatok. Sajnálom!

Volt tegnap House??? Úristen! Hol jártam?????

Benettke: Szióka! Jó ötlet a tali! Mostanra már biztosan többen eljönnének!

Lekri: Sajnálom az éjszakákat!

Nono: Biztos jobb lesz idővel. Neked is és Szonjának is szoknia kell. Utána te is jobban fogod érezni magadat otthon.
Kritta: én is hiába vágom!

Atizka: Engem érdekelne, hogy mit csináljak Atival. Szoktam neki magyarázni, állathangokat utánozni, képeket mutogatok gyorsan neki és közbe mondom mi, micsoda, mindig beszélek hozzá, de kevésnek érzem így is magamat.

Geni: Gratula a fogakhoz! Szerintem ti vagytok az elsők, akiknek már tényleges kint van. Elnézését kérem, ha valakinek mégis van. Írtó helyes Ruben. :)

Tim27: Én is akartam írni a Dentinox gélt, de látom már megelőztek.

Marjan: Örülök, hogy jobban vagytok! Szép nagyok vagytok. Mi hétfőn voltunk a 4 hónapos oltáson. Ati 6600 gramm és 66 cm. Ő inkább hosszú. húúú, micsoda ördögi számok. :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Tim.
Szerintem Ruben is hasonló paraméterekkel rendelkezik mult héten volt 7,5 kg szerintem mostmár lassan 8.
Ha felkel lemérem!
Nagyon ducisodik. Bár már sokmindent eszik: cukkini, répa, burgonya, saláta főzelékeket ja és paradicsomot, sütőtököt imádja.
Gyümiléket sajna kibukja mert nem elég sűrű.
Ezek mellett anyatejet tápszert és a vaníliás tejpépet. Extra hogy az anyatejet (reggel 1 üveggel és délután fél adagot tudok már csak fejni) nem akarja megenni kitaláltam hogy teszek bele kicsi vaníliás tejpépet (vaníliás anyatej) na úgy már csúszik.

A hűtőrágóka nem lesz túl hideg csak arra figyelj hogy véletlen se ragd mélyhűtőbe, sajna nekem az a baj hogy túl hamar visszamelegszik.

Kép
geni
 
 


Medina, mi tegnap voltunk a 4 hónaposon, mert a doki szabadságon volt, és Gergő 6670 Még jó, hogy nem 60 a vége :oops: ), és 66 centi, Mira meg 5930 és 64 centi...(A kezdeti 2750/50 és 2700/53-hoz képest)

Pneumo-val kapcsolatban: a mi dokinénink persze még nem tud semmit, mert hivatalos tájékoztatást még nem kaptak, de szerinte tuti nem a Prevenar lesz az ingyenes vakcina, hanem vmi olcsóbb változata...

Kép
babyteve2
 
 


Lányok régen tetem képeket, teszek egy párat, ha nem bánjátok :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kuldjetek mar meg egy meghivot a titokt@yahoo.com-ra.

Ha azzal sem jo, feladom.

Magi
Vendég
 


Kép a kis arabus Kép kuckó Kép kuckó2 Kép apa szerelem Kép most így szunyál:)

KépKép
kisfruzsi
 
 


én is kérnék egy meghívót, bár írni nem lesz időm, de ha engeditek olvasgatnám

köszi

csekoa@yahoo.com

Kép
1bambi
 
 


Atizka!

Sikerult! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koszonom

Magi
Vendég
 


babyteve: Akkor végülis hasonló a növekedés. Mi 3250 grammal és 54 cm-el születtünk.

Kisfruzsi: jók a képek, főleg az apás!Olyan mintha ezt mondaná: Na így kell ezt csinálni! :lol:

Magi: Örülök, hogy végre sikerült!

Edina


Kép
medina83
 
 


1 kérdésem lenne, noha később lesz aktuális, de napok óta ezen gondolkodom.

az óra átállításnál, hogy lesz majd a babákkal. hogyan lehet őket átszoktatni?

gondolom fokozatosan, de aki már nagyobb tesóval átesett ezen, az hogy volt?

köszi

Kép
1bambi
 
 


Ilyen a járókánk! Hálós! Mi azért vettünk ilyet, mert féltettem a picit. Itt ha esetleg elesik, nem tudja beverni semmibe se a fejét. A fajáróka rácsaiba viszont igen. De ízlések és pofonok, ahogy szokták mondani.
Ati viszont nagyon szereti. Már el is aludt benne és játékokat rakok a kapaszkodóra, így azzal is jól elvan. Össze lehet csukni is, kis helyen elfér. Na vége a reklámnak!

Kép

Edina


Kép
medina83
 
 


Bambi,
tényleg....ez nem is rossz kérdés :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Egy pár kép! Mostanság!

Kép

Kép


Kép

Kép

Edina


Kép
medina83
 
 


Hülye kérdés! Hogy tettetek fel képet a blogba?

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Nekem van még hülyébb kérdésem...

Hogy lehet belépni a blogba???
:oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Akkor jók vagyunk! :lol: :lol: :lol:

www.freeblog.hu (bal oldalt kéri a nevet és a jelszót)

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Édes Attila. Remélem nem harizol meg érte, de simán kislánynak is nézhetném, olyan szép arcocskája van...

Na olvasok vissza...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem: nem haragszok! Már megszoktam! :?
Mindenki, aki meglátja, egyből ezt kérdezi: kislány????
Pedig már farmer naci, majdnem mindig kék cucc, de mit sem ér. :roll:

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Akkor mégse vagyok akkora hülye... :lol:
Igy csináltam , de nem tudtam belépni....beirtam a jelszót, nevet, de azt irja hibás... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Akkor passz!
Nézd meg az emiledre mit küldtek? De lehet, hogy a kis-nagy betűvel van a gond a nevednél. Nem tudom!

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina!

Akkor jó, ha nem haragszol!!! de tényleg olyan szép arca van!!!
Képzeld Bogi pedig rózsaszin szoknyában volt és megkérdezték, hogy kisfiu, kislány??? szóval nem látták....döbbenet.

Amugy szerintem már Boginak látszik a két kis alsó fog...valami fehér szerüt, nem teljesen fehér látok...majd meglátjuk. minden esetre nagyon dörzsöli ott az inyét...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Egyébként én meg hiába módosítok a leírásomon, egyszerűen nem érzékeli. Pedig már új bekezdéseket csináltam és nem taglalja a szöveget. Rámegyek hogy elmentem! Egy óráig gondolgozik, aztán elmenti, de minden ugyanolyan. :?

Edina


Kép
medina83
 
 


Azért jól esik, hogy az mondod szép arca van! :)
Szoknyában volt és megkérdezték?? :shock: :lol: Komolyan mondom, néha valahol teljesen máshol hordják az eszüket az emberek. :)
Szerintem az a foga lesz.

Edina


Kép
medina83
 
 


Atizka: tényleg egyforma paraméterekkel születtek a csemetéink! Beni most 6700gramm és 68cm körül lehet, ezt nem tudom pontosan, de a 68-as ruhákat kezdjük kinőni... :shock: Emma mekkora?

Geni: jó, hogy jöttél, nagyon aranyos Ruben... :D

Medina: gratula Atinak a hosszú alváshoz... és a képek alapján igazi nagy legény már... :wink:

Kisfruzsi: Alma nagyon megnőtt mióta utoljára láttunk róla képet! Nagyon kis édes! :D

Képek a blogba: ugyanott ahol írod a bejegyzést, van egy kis ikon (jobbról a hatodik: kép beszúrása/szerkesztése), arra kattints;
Utána kijön egy ablak aminek ez az első sora:
"Itt van [URL]:..."
ha ebben a sorban rákattintassz a jobb oldalon lévő kis ikonra, akkor tudsz tallózni és utána már csak okézni kell!
Remélem érthető voltam... :roll:

Én a jelszó megváltoztatásával szenvedek... :( Mert a személyes dolgokban van egy olyan sor, hogy "mostani jelszó" meg egy olyan, hogy "új jelszó másodszor"! De hol az új jelszó először? Mert ha beírom a régit meg az újat, akkor kiírja, hogy elgépeltem, mert a kettő nem egyezik... Nyilván nem, merthogy pont megváltoztatni akarom... :roll: :roll: :roll: :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[quote="medina83"][ írta:medina83b]Ollem: nem haragszok! Már megszoktam! :?
Mindenki, aki meglátja, egyből ezt kérdezi: kislány????
Pedig már farmer naci, majdnem mindig kék cucc, de mit sem ér. :roll:


Dettó ugyanez van nálunk is! A legfiúsabb cuccokban is lánynak nézik Benit... Gondolkodtam már, hogy kiírom rá... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nem néztem, lehet, hogy valaki már tudatta Veletek, de megint kaptam levelet az eü. minisztériumból, ÉS: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

be is rakom Nektek!
(Az XXX-ek az én nevem, én x-eltem ki)


Miniszteri Kabinet –Kommunikáció, Elemző és CivilKapcsolatok Osztálya Tárgy:
Ügyintézőnk:Kaszásné/KPO EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTÉRIUM Hiv. szám:
Ikt. szám: Budapest V., Arany J. u. 6-8. Melléklet:
13498-1/2008-0012TCO Levélcím: 1373 Budapest, Pf.: 609.E-mail: ugyfelszolgalat@eum.hu

XXX
részére

XXX@xXX.com



Tisztelt Asszonyom!


Dr. Székely Tamás miniszter úrnak címzett elektronikus levelére – miniszter úr nagyfokú elfoglaltságára tekintettel – engedje meg, hogy én válaszoljak.

Örömmel tájékoztatom, hogy a kormány döntése értelmében, gyermeke 2008. október 1-jét követően térítésmentes pneumococcus elleni védőoltásban részesülhet.

A Kormány kiemelt célja a gyermekek egészségvédelmének, a gyermekek esélyegyenlőségének, illetve a gyermekes szülők munkavállalási esélyeinek javítása. Erről szól a „Közös Kincsünk a Gyermek”, Nemzeti Csecsemő- és Gyermekegészségügyi Program.

A program részeként 2009 végére már valamennyi 2 évesnél fiatalabb gyermek térítésmentesen lehet beoltva a pneumococcus elleni vakcinával.

A kormány 2008. október 1-jétől az alábbi feltételek mellett biztosítja a vakcinát:

· a szülők kérésére valamennyi 1 évnél fiatalabb csecsemő- és kisgyermek térítésmentesen kapja meg az oltást. Jövő év végére így már valamennyi 2 évnél fiatalabb gyermek ingyenesen lesz beoltva a pneumococcus ellen.
· ezen kívül szintén a szülők kérésére az 1 évnél idősebb, de 2 évnél fiatalabb, egészségügyi okok miatt veszélyeztetett, a szakmai egyeztetések során meghatározott rizikócsoportokba tartozó kisgyermek is térítésmentes pneumococcus elleni védőoltásban részesülhet,
· valamint minden 2 és 5 év közötti veszélyeztetett kisgyermek 70%-os támogatás mellett juthat hozzá a vakcinához.

Szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy a pneumococcus elleni védőoltás nem kötelező, tehát a beadását a szülőnek kell kérnie a házi gyermekorvostól.


A fertőző betegségek között a Pneomococcus (Streptococcus pneumoniae) vezető halálozási ok világszerte. Ez a baktérium súlyos, életveszélyes betegségeket okozhat, úgymint tüdőgyulladás, agyhártyagyulladás és véráramfertőzés, de nagyon gyakran felelős felső légúti megbetegedések kialakulásáért, mint a középfülgyulladás, arcüreg-gyulladás és hörgőgyulladás.

A pneumococcus elleni védőoltás bevezetésével csökkenthetőek a gyermekkori torokgyulladások, mandulagyulladások, középfülgyulladások, ezáltal a gyermekek egészségének megőrzése mellett csökkenthető a szülők munkából történő kiesése és az egészségügyi ellátórendszer igénybevétele is. A térítésmentességgel a védőoltásokat egyenlő eséllyel kapja meg minden kisgyermek.


Budapest, 2008. szeptember 3.

Tisztelettel:


Bärnkopf Zsolt
osztályvezető



A fenti tájékoztatás a 60/1992. (XI. 17.) AB határozat szerint nem tekinthető kötelező erejű jogi állásfoglalásnak.

Kép
1bambi
 
 


Ja, még akartam írni, hogy ma séta közben elhagytuk az egyik kedvenc játékunkat! :( :( :( :( :(
Nem nagy szám, csak egy műanyag kis zebra volt néhány karikával, de úgy szerette Beni és én is!
Egyszerűen elképzelésem sincs, hogy mikor dobhatta ki! Visszafelé kerestem mindenhol, de nem találtam... :( :( :(

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Bambi: ez jó hír, köszi!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné: Na nekem az nem látszik! Azért köszi! :) Majd megnézem inkább később, úgy látszik szarakszik a blog.

Együtt érzek veled. :wink: :lol:

Edina


Kép
medina83
 
 


Zorróné: Sajnálom a játékot! :(

Edina


Kép
medina83
 
 


Lanyok!

En is tettem fel gyorsan tortenetet.

Magi
Vendég
 


hát akkor a reagálások...visszaolvasás után teázás közben...:D


Marjan!

örülök, hogy DádiZsomi túlvan a darázscsipésen. :D
és szép súlya van, gondolom jó cipelni...
nekem már Bogi is nehéz néha....két hete volt majdnem hat kiló...

Geni!
szia! :D Nem irtad meg, hogy hol voltatok a Balatonon???

Vajon hol van GUMIMACI, MEZSÓ, EMI, ÉS A TÖBBIEK....

Atizka!

Nagyon szivesen a linket. Örülök, hogy valakinek azért tetszik. szerintem is jó, vannak ám még ilyeneim....

Geni!

Ruben nagyon édes. Hát a babakocsis kép tényleg őszi hangulatu...
24. vasárnap reggel volt, nem??? akkor mi is fáztunk a Balatonon, de délután megint nyár lett...

Medina!

Igen én is elcsodálkoztam egyik nap, hogy a colás üveggel milyen jól elvan Bogi, jobban mint a játékaival...persze csak felügyelettel hagyom neki ez természetes.
Késői evés....sajnos mindig ilyenkor szoktunk, férjem ilyenkor szeret enni én meg eszek vele. kétszer eszünk egy nap..egyszer fél 12kor egyszer meg vmikor Bogi fürdetése után....na jó közben van amikor szoktam enni....

Kisfruzsi!

Alma nagyon szép!!!:D

Medina!

Klassz a járókátok!!! Nekünk utazóágyunk van erre a célra. Most abban alszik Bogi a szobánkban , ugyhogy a járóka az ő szobájában lévő kiságy most. hát összekevertük az bizotos. később az utazóágy kint lesz a nappaliban (van rajta kibujó ablak is.)

Nono!

Nehéz lehet ez az oviba szoktatás...
nekünk itt van mellettünk az ovoda. egész nap hallom, látom mi történik ott. Bogiról is mindent tudni fogok, nem kell majd mesélnie...

Anettoo!

Bocsika, de tudatlan vagyok és nem tudtam mi az a gekko, meg felületesen olvastam vissza. most már visszaolvastam rendesen és igy már értem.
hát nekünk nem kell fejlesztő izére járni az biztos, nem is nagyon vinném...főleg ennyi pénzért. ami kell neki itthon bőven megkapja.

Kritta!

biztosan a meleg is közrejátszik, hogy Bogi nem alszik jól...de miért pont éjjel három, négytől...????pedig inkább lehül a levegő reggelig...nem???

Babakocsi téma!

nekünk nem lesz második babakocsink....az gáz...???? a három funkciós végig jó, nem???


<http://www.gyerekabc.hu/fejlodes-es-viselkedes/fejlodesi-folyamat-csecsemokorban/59-fejlodesi-folyamat-csecsemokorban/160-fejldesi-tablazat-1-6-honapig.html>


ITT JÓ DOLGOKAT LEHET OLVASNI!!! BEIROM MÉG EGYSZER HÁTHA VALAKI ÁTSIKLOTT FÖLÖTTE , DE ÉRDEKELNÉ...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Tim es a tobbiek!

Ismet Katica kuszik video maskepp!

http://www.youtube.com/watch?v=PkNIDGU6WWA

Magi
Vendég
 


http://www.gyerekabc.hu/fejlodes-es-vis ... napig.html


IGY MÁR JÓ. RÁ LEHET KATTINTANI.
SZÓVAL HA VKIT ÉRDEKEL.... :wink:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: balatonlellén voltunk, tök jó idő volt egyébként csak szombat volt kissé szeles.
Aki most nyaral is szerencsés melegrekord dőlt meg ma.

Kép
geni
 
 


Csajok!

Bogi ma fél 11kor evett először....
Igy aztán ma még eddig csak kétszer evett....
Kettő után valamivel evett másodszor és még nem éhes....
Lehet, hogy nem lesz meg a négyszeri evés, csak három....
nagyon gáz??? járt már vki igy???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Geni!

Igen. Tök jó idő volt nagyrészt. mondjuk mi nem fürödtünk. Tavaly sem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mindenkit elkergettem????

Hahóóóóóóóóóóóóó.....

Van itt valaki????????????????????????? :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


OLVASNI VALÓK

ATIZKA! MEG AKIT ÉRDEKEL...


http://www.babazo.hu/bebi/index.html

Még olvasnivaló!
nagyon sok dologról lehet olvasni... :D

http://www.vitalitas.hu/ismerettar/bab/babetr9.htm

baba kajci receptek

http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=27277

itt is sok jó dolog van a babák fejlődéséről


Na mára ennyi a házi olvasmány. Aztán felkérdezem ám!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


[quote="marjan78"]S írta:marjan78ziasztok!

Egy gyors kérdés, aztán írok többet:

Milyen babakocsit vennétek másodiknak????


Marjan


Sziasztok!

Én is csak gyorsan és 1-2 dologra reagálva, mert lyányom kicsit nyűgi :)

Nem tudom, de tuti nem ilyet..... Bár még lehet hogy a sport részbe beleszeretek, a mózes jó volt de semmi extra és elég pici, plusz a lenyitható tejetének a gomba másfél hónap után bekrepált, nem kattan be. ÉLehet így is használni, de valami elromlott benne. Az autós hordozó (és a sport rész) anyaga katasztrófa, rohadtul beleizzad. A sport rész biztonsági övét most utálom, remélem ha nagyobb lesz akkor jobb lesz.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ollem: Mi is nagyon ritkán eszünk. Unokatestvérem fia 5 hónaposan csak napi háromszor evett. Hát ennyi az igénye!
Próbálok majd olvasgatni.

Kritta: Megvettem én is a babamagazint. Olvasni még nem nagyon tudtam, de elég jó témák vannak most benne.

Edina


Kép
medina83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?