Új privát üzeneted érkezett!

Marcianya, enyém meg símogat :) Szó szerint :) Ha etetem, a kezemet, ha fölé hajolok, két kezébe fogja az arcom és símogat :) Először el se hittem, de sorozatosan ezt csinálja :) Kivéve, mikor a fülét gyűrögeti, úgy alszik el :)

Fog: Bencének 4 hónaposan 2 foga volt már, Katának 9 hónaposan egy sem. Karácsony előtt pár nappal jött ki az első.

Lizának határozottan ott van a két pont, a két hegye a fogának. De ő is a nehezen fogzók közé tartozik, mert most egy ideje nem mozdul, igaz nicnsenek tünetek sem. A gyerekek általában hullámozva fogzanak. Azaz nő egy kicsit-pihi-megint nő, stb. Kiv. leszek mikorra lesz kint.

A fogzás tünetei lehet:
-hőemelkedés (bárki bármit mond)
-hasmenés
-érzékeny bőr
-étvágytalanság
-nyügi
-éjszakai ébredés
-keserves sírás ok nélkül
-éjszakai felsírások
Asszem hirtelen ennyi. Van akinél mind jelentkezik, van akinél 1-2, és vannak azok a szerencsések, akiknél egyik sem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Marcianya!

Nálunk is napi 1 volt, inkább kétnaponta egy....volt....
egyik nap 5 kaki volt, de az a banántól valószinű

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Zsu, nálunk szinte minden tünet jelentkezett :lol: na jó, az érzékeny bőr meg az étvágytalanság nem. Én tengap éjszakára adtam neki egy homos kúpot, amit a védőnő ajánlott. Kelt így is éjjel, de legalább 5-kor és nem fél 4-kor... De csórikám ilyenkor a szemét ki sem nyitja csak sírdogál, annyira sajnálom. :(

Kép Kép
szõlõ
 
 

 
 

Akkor a kép amit igértem.
A dobozt én adtam a kezébe, de nem igy, ő találta fel magát, vajon hogyan is kell használni. A sárga az kupak rajta, ugyhogy nem ivott belőle, csak bekapta...és cuppogott rajta... :lol: Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szőlő!

Nálunk is van minden tünet van , kivéve azt a kettőt. étvágytalanság és bőr érzékenység...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lekri: Kristóf és Levi hasonlítanak de inkább azt mondanám hogy vannak hasonló vonásaik. Én is azt akartam írni mint Marcianyu, hogy egyik így másik úgy édes :)

MArcianyu: szép ez a 4 óra! Nálunk mindkét gyerkőc sűrű-evő, még mázli h Julinka nem kel éjjel. Gyerekülés témában nekem is ez volt a gondom amikor vagy két hete bepánikoltam, hogy túl hamar növi ki :shock: akkor utánajártam és kiderült, ilyen kicsi de súlyra nagy babának olyan szék kell ami dönthető. A Minimanósok segítettek mailben, biztos személyesen is tudnak, ajánlottak is egyet ami kapható náluk és megfelelő lenne, de sajna marha drága -és nem emlékszem melyik volt.

Mary: remélem, ki tudtad pihenni magad és Bogi is jobban van!!! Nagyon édes a dobozzal ! :D

Szőlő_ tiramisu? nyammmi

Zorroné, Bambi: hú, én meg hogy várom hogy mászni, menni kezdjen a kisebb is! Remélem akkor jól eljátszanak majd kettesben... de persze most is jó csak azért nem állítanám emg az időt. Beni éde snagyon :)

Lituka: gekkoról: Laut vittük képességfelmérésre de nem volt szimpi a hely. Sőt, unokatesója járt is pár hónapot (vagy hetet?) és otthagyták, nem jött be. Mi most egy tuti helyre járunk, ugyanazt csinálják, fejlesztenek, de szimpibbek, nagyon rendes a tulaj és a foglalkozáést tartó nő is, Lau mindig kérdezi mikor megyünk újra? És egyedül van a teremben, mármint én nem megyek már vele és sosem hiányol, jól elvan :) Csak hát ez egyedül itt van a 17. kerben

Medina: gekkonál az állapotfelmérés olyasmi mint a próbaóra, csak hát az is egy vagyon

Kisfruzsi: naciban meg pólóban? Nem tudom hány fok van itt, meg fogom nézni vhogy, de pelusban nyűglődik a kicsi -tetőtér és keleti fekvés :roll: Bár mútlkor is mentünk délután sétálni és megdöbbentem milyen "hideg" van kint mert a laksában alig kaptunk levegőt -pedig ablakok nyitva és megy a ventillátor

Kép Kép
celesztina
 
 


Megnéztem! :shock: van mini-időjárásállomásunk vagy minek hívják és egy macis hőmérőnk is egyiken 28 másikon 30 fok van :shock: :shock: :x :x :evil: :evil: :twisted: :twisted: :? :? :( :( :(

Kép Kép
celesztina
 
 


Ja, a babkocsi témához akartam írni, hogy a mózest mi is kinőttük már, Gárdonyban még azt használjuk, mert otthagytuk, hát már van hogy a székére kiteszi a lábait. :lol: A Titti sport része viszont dönthető, olyan pózban van benne, mint az autós hordozóban. sőt a középső álláson is teljesen jó, és szeret is benne. Csak egyelőre a biztonsági öv része túl nagy, mikor ekötöm mindig néz rám szomorkásan a bazinagy szivacs mögül hogy most ez muszáj? :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Mi most vidéken vagyunk anyuméknál, megvolt a keresztelő.
Ha hazaérünk hétvégén, majd írok bővebben.

Ercsi!
Tőled szeretnék kérni egy meghívót a blogra. fabullus@web.de
Vendég
 


Celesztina,

most olvasom, ogy 30 fok, azta :shock:
Nálunk 24 van! Igaz, fsz. és északi

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na mi van Ti is a Dr House-t néztek?????????????? :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nálunk is a Dr. House megy.... :lol: közben vacsizunk... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:25-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:26-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anettoo!

Köszi, jól vagyunk! Boginak már nincs hőemelkedése sem, délután csak kicsit volt nyügi, este szépen elaludt kajcsi után.
Én is jobban vagyok. Előbb toltam be fincsi husi levest, férjecském csinálta nekem! :D
Cserébe csinálok neki vmelyik nap fincsi gulyás levest, meg majd fasirtot. Ezt kért.
Bocsi, lehet, hogy már nagyon este van, de hogy érted, hogy "otthon" is megy a kézségfejlesztés?
Amugy meg köszi, Bogi tényleg nagyon ügy. Olyan édi volt, játszottam vele, hogy megnyalom a számat, hogy fincsi a kaja és képzeld próbálta utánozni...olyan édi... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Ismét jó rég jártam erre... :oops: :oops: :oops: s most is csak pár dologra van időm:

Celesztina!


Neked még lógok a baba-mama jóga infóval :oops: /bocsi, hogy csak most válaszolok rá, de utazás előtt már nem volt rá időm, mióta meg hazajöttünk folyamatosan rohanunk valahova/: szóval ez úgy néz ki, hogy a foglalkozás bő fele babamasszázs :P . Az elején csinálunk "bemelegítő" jóga gyakorlatokat, aztán a babamasszázs :arrow: na, ettől általában úgy megnyugszanak a babók, hogy többnyire el is alszanak :lol: akkor jön el a mi időnk :wink: ismét jógázunk, meditálunk... Sztem nagyon jó, feltölt, megnyugtat babát és mamát is. Ja, és mi a Lila fecskébe járunk, de talán tart majd a csajszi Vecsésen is ha összejön neki...ha jól gondolom nincs nektek túl messze :roll:

Ercsi!

Én is szeretnék kérni egy meghívót...hátha így nekem is elkészül a szüléstörténetem...ugyanis én még nem vetettem papírra :oops: :oops: :oops:

A wiw-vel kapcsolatban csak annyit írnék, hogy sztem nekem még mindig vannak olyan "ismerőseim" akik nem személyek és nem is klubok...

Ja, és még annyit akartam írni, hogy szeptember vége-október eleje körül szívesen várunk benneteket egy topikos talira :!: Tudom, hogy vidék, de talán pár maminak és babának nem akadály, pláne mert könnyen megközelíthetőek vagyunk :wink: Sőőőőőőőőt! Van akikhez kimondottan közel lakunk :P /...Emi, Magika.../

További szép babázós napokat Mindenkinek!

Bocsi, de most is csak ennyi, mert iszonyúan fáj a fejem :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anetto, eddigi gyerkőim csíptek, martak :) Liza is megfogja néha a hajamat, de akkor se fáj... Igen ez nekem is új :)

Mint haogy az is, hogy ha Liza arcát símogatom, akkor totál megmerevedik, és addig nem hagyja abba, amíg csinálom. Ennyire élvezi!!!! Ilyet se csinált eddig egyik gyerkőm se...

Teszek fel a freeblogra egy nagyon különleges fotót, KAta születéséről. Elég intim, eddig azért nem mutattam meg senkinek, de ott csak ti látjátok. És szerintem varázslatos kép.

Majd kérek róla véleményt, jó?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Anetto,

Igen Dr leszek remélem! :lol:

Benettke,

eddig kihagytam mind a két topic talit, de ha itthon leszünk addig ra mi tuti megyünk!!!!

Zsuzsófi,

tényleg varázslatos a kép időzítése és maga a kép is.
Leírtam én is a szüléstörténetemet.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

En is kerhetek meghivot???

farkast@pr.hu

Koszonom

Magi
Vendég
 


azthiszem megyek aludni, apa elutazott majd csak péntken lesz....
jó éjt!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Magi, küldtem:)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsófi: én is küldtem! :D írtam a blogban is, fantasztikus az a kép!! Köszi a járókás véleményt, igazad van, tuti jojózna a szemem a hálótól... :roll:

Benettke, légyszi írj egy emil címet!!


Fogzásokat sajnálom, nem lehet jó... :( Szerencsére mi még nem fogzunk, azt hiszem... Nyála hol folyik, hol nem, amúgy is sokszor kakil, úgyhogy az annyira nem mérvadó, pöttyöket meg még nem látok, úgyhogy nem tudom... :roll: De nem bánnám, ha még nem jönnének!

Ollem,
Örülök, hogy Bogi jobban van már! szuper az ivós kép! :D

Otthon huszon-harminc fok van?? :shock: Mi délután úgy voltunk lent, hogy Lilluson volt egy r.ujjú body, egy h.ujjú pulcsi, meg egy plüss kabát... meg takaró... ,meg esővédő...

Szőlő: tojásos tiramisut csinálsz, vagy "hamisat"? ha hamisat, akkor hogy csinálod? (tojásosat nem merek,vagyis én vagyok hozzá elég bátor, de Levi volt már szalmonellás, úgyhogy megkért, hogyinkább ne...)

Celesztina:
nagyon cuki Julinka! Meg Lau is!!

Lekri,
nagyon szépek a fiúk! Levi fiatalabb a képen, mint Kristóf, nem? (Tegnap írtál valamit Leviről, én meg kb 5x olvastam el, mire leesett, hogy nem a férjem Levi, hanem a fiad Levi... :oops: :oops: :oops: :D :D :D )

Zorróné:
Beni milyen nagyfiúsan néz! :) nagyon cuki!

Lillus tegnap, meg előtte is olyan jó nagyokat aludt apközben. Hát, ma nem... megint max fél órákat. Este is elaludt fürdés előtt, fél 9-kor kelt. Meg is voltam ijedve, hogy mi lesz, de 11 előtt már aludt. Tök jó! (és ritka..) Amúgy Ő is simogat. Olyan édes olyankor! Csípni akkor szokott, ha a vállamra veszem...
Lilu még elfér a mózesben... :roll: vagy ő pici, vagy a mózes nagy... :D

ercsi_3
 
 


Láttam, örültem hogy tetszik. Vívódtam, hogy feltegyem-e, de annyira különleges, hogy szerettem volna megosztani...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


köszönöm a fotó-dícséereteket :)

most egy OFF: mi volt tegnap a Houseban????? kihagytam :shock: :x elfeljtettem hogy szerda van :evil: megírná vki püben?

Kép Kép
celesztina
 
 


Zsuzsofi!

Nem kaptam meg.
Mennyi ido mig megkapom. :shock: :shock: :shock: :shock:

Magi
Vendég
 


Sziasztok,

Ma nem ébredtünk éjjel, csak reggel 3/4 6-kor és este 9-kor már szunyált Alma!!!
Remélem nem fehér holló, hanem már beáll erre!! Viszont a cicim mindjárt szétrobban, mert 6-kor csak az egyikből evett a másikból meg csak 10 körül fog...remélem kibírom addig fejés nélkül.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Ja Ercsinek akartam írni, hogy tegnap 5 kkörül mentünk ki és fél 8-kor jöttünk haza és Almán egy ujjatlan body meg egy kis polo volt!

KépKép
kisfruzsi
 
 


sziasztok



egy picit panaszkodnék.Kristóf nem hogy egyre jobbakat aludni,egyre korábban kel éjjel.most éjjel 00.10kor kelt .negyed óráig nyomtam a cumit a szájába de nem kellett.ráraktam a cicire ami kőkemény volt és tiszta csómó és ugy kiszivta,hogy nem maradt benne semmi.utánna 4.30kor kelt és a másik kőkemény cicit is kiszivta és 6kor keltünk.bár azota nem evett nem éhes csak nem birt aludni. ugyhogy egyre pocsékabbak az éjszakák,egyre korábban kel,de legalább a tejcsivel nem szenvedünk most legalább.:):)

nem tudom mitől lehet.én egyre szarabbul érzem magam.alig tudom megint kipihenni magam.remélem hamarosan javul a helyzet.

megyünk ma anyósékhoz.majd este még benézek elköszönni és holnap hajnalban indulunk. jön anyos is igy én is tudok pihizni kicsit

elolvastam mindenki szüléstörténetét.nagyon szépek és meghatóak.én is megirtam reggel:)sajna képet nem sikerült csatolni hozzá:(
na mentünk
sziasztok
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:30-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma az én gyerkőcöm sem bír magával! Reggel tök jól aludt 7-ig, aztán fél 9 fele még el szokott aludni egy órára tízoraiig. Hát ez ma elmaradt, 8-tól olyan üvöltést csap, hogy legutoljára akkor láttam ennyire kikelve magából, amikor még fájt a hasa! :shock: :shock: :shock: De most nem hiszem, hogy bármi baja lenne, mert amint kiveszem és az ölemben ülhet néma csendben van! Pontosabban még szipog szegényke a nagy sírástól, de nyugodt! Pedig ő abszolút nem ölben baba, nem is volt soha az... :roll: :roll: :roll: Nem értem!

Nono: sajnálom, hogy ilyen nehéz a beszoktatás! Sírva otthagyni az tényleg pokoli érzés lehet! :( :( :( Kitartás!!!
A meghívó a közös blogra szól, Ercsi csinálta, és most már szépen gyülekeznek a szülés storyk meg egyebek! Azért meghívós, hogy csak mi lássuk...

Lekri: neked kitartás az éjszakákhoz, baromi fárasztó lehet! :(

Állítólag ma 35 fok lesz! :( Lehet, hogy emiatt nem bír magával Beni! Jöhetne már a hűvüsebb idő!

Benettke a tali jó ötlet! Mi mennénk! Tőlünk sem vagytok messze! :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Jaj Lányok!

Bogi megint nagyon rosszul aludt. Éjjel három óta szinte semmit nem aludtam. Időközönként felsirt, ilyenkor megy a cumi, vagy éppen megitatom. Vajon melege van? Fázik? Szomjas? Enni már régen nem eszik éjjel...Foga? szóval ezt játszotta reggel fél 8ig, aztán megébredt. Kicsit sirdogált, adtam neki cumit, aztán kimentem konyhába megcsinálni a kajáját, mire visszamentem elaludt....
azóta alszik....
nekem meg már kész a konyha meg az ebéd is, kisebb takaritás is....
Lassan felébresztem, mert igy nagyon fogunk csúszni a kajával... :roll: és ugy látom a gyümi ma is kimarad... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jaj, olyan jó így egyben olvasni a születéstörténeteket!
Remélem még lesz jó sok... :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:27-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Lányok minden elismerésem a Tietekh tudtok dolgozni Bambi,Zorroné,Anetto !Napi 4 óra az nem semmi

Most altattam el Fruzsit nagy nehezen erre ütvefúróznak mellettünk! :twisted:

ollem nem lehet h melege van?Most marha meleg van és hétvégén még melegebb lesz! :roll:

Kösz a biztatást ai id,vez.re! Még tudok angolul csak a szavak nem mindig jutottak eszembe kissé megszivatott a csop.,de aztán jóvolt végül is.

Szőlő Drukkolok Nektek!

Holnap 10-re megyünk tejes világnapra csak Fruzsi pont akkor szokott aludni meg nem tudom mi lesz ,mert lehet lesz 50 kisbaba egy légtérben :o

Valakivel felvitetem majd a kocsinkat a lépcsőn,sajnos a sérvem eléggé feszül,és elég csúnya :oops: nem tom meddig húzhatom a műtétet,de Fruzsi most már egyre anyásabb pl. már de. is csak mellen tud elaludni.

Lekri örülök h van tejcsid ,de sajnálom a többszöri kelést.

Celesztin Lekri Zorróné nagyon édesek a babák!

Lituka sok idős ember menekül le Pestről hozzánk :lol:

Anyósomék fenn laknak és irígy muteromra aki naponta láthatja az unokáját,de § 17.ker-be ahol ők laknak a panel kisszobájukba nem szültem volna. itt meg a sajátunkban vagyunk,igaz meleg (meg büdös) :P ,de a mienk!
Tomi el van ájulva h milyen meleg van most pl. 26 fok :roll: ,de a fűtését nem tudná fizetni egy hűvös lakásnak. 8) Nálunk egész du-án süti a nagyszobát a nap,de pl. már márciusban is csak gyujtóláng volt azért nem mindegy, h 9000 a havi gázszámla v. 29000.

Kép
kritta
 
 


Most sikerült csak jönnöm,és csak gyorsan megpróbáltam vissza olvasni.
Marci ma elég nyügi. Jókedvüen ébredt, de nem aludt addig amaddig szokott, kb egy órát szunyált, azt is több részletbe. Aztán fél 9-kor evett répát, az nagyon izlett neki, de azért ivott tápszert is. Azóta üvőlt. Már adtam vizet, nem kellett, tápszert , az sem kelett, cunisem, semmisem, csak akkor volt jó, ha sétálgattam vele. Majd leszakad a hátam (ma reggel mértem 8,89kg :shock: ) Már sosem fog lelassúlni a hízása? Aztán végül a kezembe aludt el, remélem kialussza magát.
Én nem tudom, de az én gyerekem fordítva működik! Minél késöbb eszik este, annál korábban kel. Tegnap fél 9-kor evett este, és már fél 2-kor éhes volt. Amikor meg 7-kor evett bírta reggel fél 4-ig!
Ollem örülök, hogy jobban vagytok! Lehe, hogy tényleg a foga?
Köszönöm mindenkinek a babakocsis hsz.-sokat.
Nono nem lehet semmi a beszoktatás, én biztos nehezen bírom majd, hogy ne írjak a gyerekkel együtt. Nekem már az is nehéz volt, hogy a saját ágyába raktam.
Benetke, örülök, hogy jöttél!
Szösszenettel mi lehet? Mostanába elég ritkán jön. Re
mélem minden rendben.
Megyek, megnézem a gyerkőcöt, majd jövök.

Kép
marcianya
 
 


segítség :x
Levágom tövig a körmét mégis nagyon kikaparja az arcát mit tegyek
?

Kép
kritta
 
 


Ercsi!

Pü. ment!

Bocsi, most ismét csak ennyi, mert rohanok... :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kérdés, aztán írok többet:

Milyen babakocsit vennétek másodiknak????


Marjan

Kép
marjan78
 
 


[quote="marjan78"]S írta:marjan78ziasztok!


Milyen babakocsit vennétek másodiknak????


Marjan


Könnyűt! :lol: :lol: :lol: .
Mi már elég régen megvettük, igaz olyan, amit csak 6 hónapos kortól lehetne használni, de én már régen ebben hordom Emmát. A régit alig használtam, dög nehéz. Ez a mostani:
Kép Nekem negyon bejött! (pierre cardin)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sokan panaszkodtok az éjszakákra, sajnálom :( , nem lehet könnyű. Emma réges-régen egész éjjel alszik :) , igaz ő nagyon rövid ideig szopott :( . Ellenben mostanában nem akar rendesen enni, talán-talán tegnap már jobb volt a helyzet.

Nono! Kitartást... Jó, hogy fogytál, de ilyen áron inkább ne! Szonja meg biztosan hamar megszokja a reggeli elválást is.

Kritta! Nincs ötletem a kaparás ellen. Nem is értem hogyan tudja, ha pici a körme. De tényleg tudnak a babák hihetetlen dolgokat produkálni.

Zorróné! Most, hogy újra olvastam a születéstörténetedet láttam meg, hogy Emma pont olyan paraméterekkel született, mint Beni. Most mekkora a legény?

Virág! Ha hazaértek tegyél keresztelős képeket (esetleg a blogra is)!

Ez a fogzás tényleg elég nehéz ügy (Szőlő, remélem Mazsinak már jobb).
Minden új fognál így lesz, vagy később már nem viseli őket meg annyira, mint az első?

Szó volt a Gekkoról. Hááát, amit én hallottam róla, az nem túl biztató. Egy kolléganőm dolgozott Gekkoban, aztán visszahívták az újak felkészítésére, így eléggé belelátott a dolgokba. Szerinte iszonyatosan lehúzzák a szülőket. Már az állapotfelmérés (ami egy vagyon) úgy készül, hogy valami elmaradást biztosan találnak, csak hogy vigye a gyereket továbbra is. (Tény, hogy szuper jó fejlesztő játékaik, eszközeik vannak!)
A koraszülött, születésnél oxigénhiányos babákat (vagy ha valaki úgy látja, hogy nem fejlődik rendesen a gyereke!) mindenképpen érdemes megnézetni, ha kell fejleszteni is, de akkor már korai fejlesztőben inkább (sajnos azt hiszem az is fizetős, de jobb). Sokféle egyéb, célirányos terápia van már.
De ha valakinek sok pénze van, az nyugottan menjen, rosszat nem csinálnak a gyerekkel, és talán el lehet lesni pár dolgot.

Egyébként sok mindent otthon is lehet csinálni, ami jót tesz az idegrendszer fejlődésének (normál esetben ez magától is rendesen fejlődik, és legtöbb szülő csinálja is a gyerekével.) (Igyekszek összeszedni néhányat, és felteszem a blogra.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Ja, még annyit, hogy Sotskének és Timnek köszönöm a rotás infokat. Gyerekorvossal is beszéltem, végül nem adatjuk be.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lanyok!

Kuldene akkor nekem is valaki valami meghivot?

Mert amit Zsuzsofi kuldott nem kaptam meg.

farkast@pr.hu

Magi
Vendég
 


köszi Kritta

én chicco-n vagy peg peregon gondolkodom. De hozzá kell tennem, hogy a milliomos aputól szeretnénk, akitől eddig nem kaptunk semmit, (elváltak a szüleim)
ja de a kórházba hozott egy ferrari matchboxot:))))

marjan

Kép
marjan78
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Már megint kimaradtam, pedig már azt hittem sűrűbben fogok tudni jönni.
Nem olvastam csak az aktuális oldalt ezért reagálok olyan témákban hogy az én gyerekem is nagyon nyügi a héten képzeljétek már látom mindkét fogát alul ugyhogy abszoluth nem lehetetlen hogy sokan azért szenvenek, sőt már ha ráharap akkor fáj is érzem hogy a fogacskája felülete kissé recés nagyon édi lesz ha kibújik csak bírjam ki.
Napi 3-4 alvás az ami az átlag és szegényke Kb: 10 perceket alszik utánna sír-sír már nem bírok vele elaltatni is nagyon nehéz.
Vettem fogzáskönnyítő gélt, sőt már annyira fáradt és kimerült hogy most panadol baby szirupot adtam hogy legalább kicsit többet aludjon. Most alszik
Éjszakáink jók egyenlőre de azért 1x szer kel hajnalban enni, nállunk is úgy vettem észre hogy minél később etetem annál hamarabb kel fel, de azért átlagaban 3-ig bírja és este 7-8 körül fekszik.
Atizka Tim: milyen Rotás infóitok vannak mert én már beadattam Rubennek az egyik Rota elleni szérumot, most következik hétfőn a második.
Megpróbálom visszakresni.
Viszont a Pneumococcusnak nagyon örülök hogy ingyenes lesz megspóroltak nekünk közel 60 000 ft-ot.

Én is szeretnék blogot nézegetni lehet???
jozsaviki@citromail.hu

Kép
geni
 
 


sziasztok!

Bocsi, de most célirányos leszek, mert most mentek el a barátnőmék és egy kis rendet kell csináljak, és még ennem is kéne vmit, hogy legyen tejem (olyan rossz úgy enni, hogy nem is vagyok éhes, de muszáj!)

Szóval, azt hiszem Celesztinától kérdezem, de lehet h más is tudja, hogy mi a neve annak a gélnek, amivel masszírozni lehet a babák inyét? (vennék a gyógyszertárban, mert Bálintnak is készülődik, bár szerintem még arrébb van, hogy kibújik)

Atizka, személy szerint örülnék neki, ha majd akkor leírnád h milyen fejlesztő lehetőségek vannak a babáknak! Ja, megkérdezhetem mit mondott a doki, hogy miért nem kell a rota elleni oltás? Csak mert mi is úgy döntöttünk, hogy nem adatjuk be.

Magika,
írtam múltkor, hogy hogyan tudnám újból megnézni Katicád kúszásának videóját? Mert a korábbi oldalra belinkelt hivatkozással nem jön elő!!

Ja, és tényleg jó a blog, tök jó h szaporodnak a szüléstörténetek. Vmiért a kép feltevéssel vannak gondjaim.

Kép
tim27
 
 


lányok már most rettentően meleg van és vasárnapra 37 fokot mond, szegyény babók, nekem is szétmegy a fejem.

Az úszónacinkat, amit meg kellett venni kellett szívesen odaadom valakinek, aki megy usziba.(egytábla csokiért:)))))))

ercsi
a blog egyszerűen szupi

benettke
ránk számíthatsz

keresztelő nekünk is 14-én lesz és engem is érdekelne a rántott husi rendelős hely.

nono
gondolom a szíved szakad:(

darázscsípése
n sikeresen túlvagyunk.Már csak a csípés helye látszik.
Tegnap délután megkaptuk a 3. oltást és méreckedtünk:
Dádizsomi: 7500 gramm és 63 cm

Marjan

Kép
marjan78
 
 


ja és képzeljétek elkezdünk kutyázni:) doki néni mondta, hogy így hívják(kitolja magát és előre-hátra mozog)

Kép
marjan78
 
 


Tim!

MAr nem tudod megnezni, mert letoroltem.
Tul sok video volt fent es letoroltem oket.

De van azota masik, igyekszem feltolteni es akkor irok ha fent van.

Magi
Vendég
 


Tim: örülök hogy mindketten itt vagyunk, remélem jól vagytok.
Én Dentinox N gélt vettem Rubennek.

Kép
geni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?