Új privát üzeneted érkezett!

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:17-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:17-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:57-kor.
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is itt vagyok az igazolatlan távollét után! :wink:
ANITA!GRARULÁLOK PETI BABÁHOZ IGÁZÁN FORMÁS KISLEGÉNY! :lol: HA van időd ird le hogy boldogulsz a két csöpséggel és hogy Dorka mit szól hozzá! :lol:
Betti!Gyönyörű a házatok!!!!!!!!!!!Én is irigykednék csak nem kicsit! :wink: Hogy vagy igy a vége felé?
Zsuszi!Jobban vagytok?Hiába itt az ősz jön a takony kor! :cry:
Viki!Nekem addig káosz volt minden mig be nem vezettem a napirendet! :lol: Ha hamar megszokja ragszkodni fog a rendszerhez! :wink:
Ibolya!üdv köztünk! :lol:
Csipisz!Mi 4.5 hósan körtével kezdtünk én nem akartam neki adni féléves koráig,de tényleg annyira érdeklődő volt én is ugy éreztem hogy kinézi a szánkbol a kaját! :lol: Nem is volt gond a szoktatással! :lol:
Mi jól vagyunk bölcsivel még sehol semmi mindenhol jövő szeptemberben vennék fel. :cry: Ma még elnézünk az örökösibe aztán meglátom.Kíra egyre cserfesebb folyamatosan ismétli amit mondunk ennivaló!Persze van amikor már mondatokat is alkot!(enyhe tulzással :wink: )Kedvencem:ebéd után kiboritja a levest a földre(pár napig ezt csinálta) amit persze akkor mostam fel.Én mérgesen azt mondom neki:kislányom jó hogy nem a konyha közepére sz@rsz!(kicsuszott a számon :oops: )
Erre a kisasszony:ANYA morgás(ami azt jelenti hogy mérges vagyok) NEM KAKA!(és mutat a padlóra)! :lol: :lol:
Azt hittem megfalom!
Megyek is mert felkellt!
Sziasztok!

Kép
kíraanya
 
 


SZIASZTOK. KRISZTINA.: VISSZAOLVASTAM ÉS UGY TALÁLTAM MEG A NEVED KÖZBEN RÁJÖTTEM HOGY KI A FÉRJED IRTAM PRIVIT MOZGATTA A FANTÁZIÁMAT MIÉRT ISMERÖS A PÁROD. AZ EVÉSSEL GOND VAN MERT EDDIG ERIK SOKAT EVETT MOSTMEG JÓ HA 100GR LEMEGY MONDTAM A VÉDŐNŐNEK DE KINEVET MERT ERIK AUG 5-ÉN 8000GR VOLT KEREKEN .HÁT AHHOZ KÉPEST HOGY 3400GR-MAL SZÜLETETT ELMEGY HOLNAP JÖN A VÉDŐNŐ. KIVÁNCSI VAGYOK MIT ALAKIT MA HA NEM VÁLTOZIK ELVISZEM DOKIHOZ.
ibolya5
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:17-kor.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!

Káosz van segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap megyek fél 1re!!!!!!!!!De hogy hova?passszzzz nem tudom!Teszt ebédemet már meg kell enni addigra!és hogy hova menjek ??????????????????????????????????????????

Kép
bejcsi28
 
 


BABANETRE AKKOR AMIKOR BEJELÖLTELEK,UTÁNNA KEZDTEM VISSZAOLVASNI HOGY KÉPBE LEGYEK.
ibolya5
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:18-kor.
Vendég
 


Bejcsi, hívd fel a védőnőt, ő segít, én anno a cukkervizsg-t a mh-emen csináltattam Debrecenben.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:57-kor.
20150601134430
 
 


Desviki!

Milyen papírt kaptál, emlékszel rá?
Az én drága egyetlen védőnőm csak egy fénymásolatot adott a menükről, azaz, hogy mit lehet tesztebédelni.
De van valami űrlap is?

És akkor a vért ott veszik, ahol az egyéb vérvétel is zajlik kismamáknak, azaz ahol afp meg stb is van?

Védőnő annyit mondott, hogy a kórházban kell enni.
Ott meg azt mondták, hogy otthon kell enni, majd időpontra bemenni valahová...de hogy hová???
Valami cukorgondozót emlegettek.

Van sejtésed?

KÖszi!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:57-kor.
20150601134430
 
 


Desviki!

Köszi az infót.

Remélem, így már menni fog.

Jó éjt!

Kép
bejcsi28
 
 


Sziasztok!

Köszi a ház dicséreteket, jól esik. :) Igyekeztünk egyszerűt csinálni, ezért nem bonyolult az alaprajzunk, csak a telek miatt kellett a kiemelés, meg hátra a pince, meg aztán a többi dolog (járda, füves sütögetős rész megemelve, stb.). Közben ültettünk füvet is még a ház mögé, meg a játszótér mellé, már kezd kibújni. Még ősszel kell néhány fenyőt ültetni, meg a járda mellé a részűre valami apró, terülő cserjét, hogy az eső ne mossa el a földet, és akkor egyelőre be van fejezve a kertépítés. Legalábbis tavaszig biztosan. :D

Kriszti, a férjem nem kőfaragó :), kereskedő, ügyviteli szoftvereket ad el. Nem is erőssége a barkácsolás, inkább kifizeti a mestereket, minthogy küzdjön valamivel, aztán meg ráadásul ne is legyen jó. A kertben azért sokat dolgozott, főleg hordta a földet, követ, sódert, mert ahhoz azért nem kell nagy kézügyesség. :lol:
Milyen kis ügyes Orsi, hogy már így tornázik! Karácsonyra már mászni fog, és cibálja majd a fáról a díszeket, ha nem figyeltek eléggé! :)

Bejcsi, hogy sikerült a vérvétel végül? Minden rendben ment?

Viki, kire hasonlít Lackó? Nagyon kis fickós. :)

Kíraanya, nem semmi ez a bölcsi dolog. :x És ha most hirtelen akadna munkahelyed, akkor sem vennék fel sehová Kírát??? :shock: Ez nem alanyi jogon jár, úgy, mint az iskolai oktatás?

Tegnap voltam dokinál, minden OK. Uh szerint 9 cm a bpd, 2700 gr-ra becsülte a doki a mért adatok alapján, és koponyavégű fekvésű. Legközelebb 3 hét múlva kell mennem hozzá, de azt mondta, hogy mostmár vegyek komolyan mindent :), és ha van valami, akkor indulás! 2 hét múlva kezdem az nst-t is. Lassan jó lenne összepakolni a kórházi cuccot is, bár még néhány dolgot meg kellene venni hozzá.

Megírnátok nekem, hogy mennyi most az alapítványi szoba egy éjszakára? Hány napig tartanak benn szülés után? Anno Csengével 5-öt voltam, mert du született, és akkor azt mondta az osztályos gyerekorvos, hogy 4*24 órát szoktak várni a hazaadással, de mivel csak délelőtt lehet hazamenni, ezért még 1 napot rá kellett húzni. Ez most is így van?
Vendég
 


sziasztok voltunk ma a védőnőhöz, Erik 8570gr hizott megint ,csak azt nem tudom mitől, irtam alig eszik mondtam is a védőnőnek, ő meg csak mosolyog, hogy kivagyok akadva mert nem eszik.De kértem egy beutalót vérvételre mert a doki megjegyezte elég sápadtka.De ha egyszer tápszeres még most kezdtem bébiétellel etetni,jön a foga mert az öklét rágja.Kriszti .: csak azt kérdeztem privibe hol dolgozik a párod de utánna visszaolvastam és leesett miért ismerős az arca,.
ibolya5
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:58-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:58-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:58-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Én is nyíregyházi kismami vagyok, van egy 3 hónapos kisfiam. Csipisz csábított át ide. Remélem befogadtok. Még nem sokat olvastam vissza, de látom jó kis csapat vagytok. Nagyon szép babákat láttam! Gratulálok mindenkinek. Én is teszek fel egyet így kezdésnek a kisfiamról.
Kép Andriska

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


SZIA VIKI! ELOLVASTAM TUDOM HOGY EZ IGY VAN DE AKKOR IS ANNYIRA ROSSZ AMIT MOST CSINÁL MINDEN FELMERÜL BENNEM MÉG 3 GYEREK UTÁN IS KÉPES VAGYOK HALÁLRA AGGÓDNI MAGAM.
ibolya5
 
 


sziasztok,

megvolt a híres nevezetes tesztebéd!Isteni volt!!!!!!!!

minden ok 5.2 volt a cukrom, de elmentem még rá egy fél órára egy patikába is megnézetni ahol már csak 4.8 volt!Tehát nincs semmi de pénteken menni kell iszogálni fini cukros lötyit!hurrrááá!

röviden és tömören így telt a délutánom!

Kép
bejcsi28
 
 


CSAJOK ÉN A VONALZÓVAL KÜSZKÖDÖM SEHOGY SE TUDOM IDE TENNI MEGCSINÁLOM ÉS KÉSZ NEM ÉRTEM MIT HOVÁ KELL LINKELNI.VALAKI MEGTUDJA CSINÁLNI MERT FELADTAM.PRIVIBE KÜLDÖM AZ ADATOKAT.
ibolya5
 
 


[url]<HREF="http//www.nagyonbaba.hu"><Iu/tickerek/2-57-1-2008_04_21_ERIK_OMARTIN.jpg"BORDER=O></A>MGSRC="http:/www.nagyonbaba.h[/url]
ibolya5
 
 


Viki!
Sztem apja fia :lol:
Egyszer jövök hosszabban is, de még nem megy. :wink:

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Szia Buci, örülök hogy átjöttél ide! Andris nagyon huncut kisfiúnak látszik ezen a képen :wink: :wink: :wink:
csipisz
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:01-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:02-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:02-kor.
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:02-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Buci, üdv köztünk! Olyan jó, hogy mindig ránk talál valaki, jönnek újak. Csak aztán maradjatok is itt! :)
És igen-igen, tessék egy kicsit többet írni magadról, hogy jobban megismerjünk!

Bejcsi, neked akkor duplán kijut majd az élvezetből! Cukros lötyis most is, és majd a 24. héten is, nem irigyellek... De legalább remélem, hogy most az AFP-t is leveszik, vagy azért majd jövő héten kell menned megint? Jól össze-vissza szurkálnak...

Viki, szerintem is apja fia Lackó, bár lehet, hogy ha Ő is csini sminkben lenne, mást mondanánk. :D

Jövő héten nekem is vérvétel, igaz, hogy még csak 35 hetes leszek, de így kövekező hétre már vihetem az eredményt a védőnőhöz. Meg utána már kezdem az nst-t hetente. A múltkor láttam, hogy milyen sorbanállás van, és ráadásul mennyit képesek csúszni. Azt hiszem, fel kell készülni könyvvel... Csak ne lenne olyan iszonyatosan kemény, kényelmetlen az a pad... :shock: Azt ültetném rá, aki kitalálta, hogy ezen ülve kell várakozni a kismamáknak! :evil:

Megyek, mert ilyenkor jut eszembe mindig, hogy a mellszívót elő kellene szedni kitisztítani, és mire felállok a géptől, mindig elfelejtem. :oops: Úgyhogy most nekiugrom gyorsan. Más is hülyül a terhesség alatt, vagy csak én? :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok...

Ezer éve..tudom...bocsánat.

( Krisztinám szerintem Én "tuti vénülök"....mennyit viccelődtünk ezen...nincs időm normálisan semmire...arra sem, hogy ide leüljek írni...szóval küldj egy kis energiát )

:oops:

Minden új fórumozót sok szeretettel köszöntök! Gyertek gyakran!

Dorkamama nagyon gyönyörűek vagytok! Gratulálok!!!

Lányok olyan szép minden baba, gyermek..nem is hiszem el, hogy már ekkorára nőttek...csak ámulok a képeken...

Mindig lesem ám a kismamikat a gyerekekkel sétánknál...hogy talán valamelyikőtök...mi a sétálón, a szökőkútnál sétálgatunk..

A korzó lifthez ha valakinek van használati utasítása küldje el! ( Totál összezavarodom, főleg babakocsival)

Jennikém suliban, eddig nagyon szereti csak én vagyok túl aggódós...mindentől féltem...
Ruben nagyon hisztizik, állandóan csak vele kell foglalkoznom, ha kikerülök a látóköréből már vísit...Én soha nem gondoltam ezt...
Ez így marad vagy elmúlik???
Ráadásul az alapvető háztartás vezetését is korlátozza...nemhogy ezt a 2 szintes lakásom házimunkáit...Én nem tudom,lehet én csinálok valamit rosszul, sőt biztos...tehát este amikor apa levált takaritok, vasalok stb... ( most alszik :D )

Megpróbálok teljesen visszaolvasni..s tényleg gyakrabban jönni...

Puszi Mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!
Nem tudjátok hogy gyed mellett lehet dolgozni?Én ahogy utánna néztem nem lehet ,de a gyerek 1éves kora után ha gyesre megyek akkor korlátlan óraszámban dolgozhatok.Ajánlottak egy állást heti két nap amit talán még Kíra mellett is tudnék csinálni,persze még nagyon bizonytalan minden elöször azt lenne jó megtudni dolgozhatok -e egyáltalán.
Tegnap beirakoztunk a bölcsibe vagyis bölcsikbe az egyika Tőke utcán a másik a Sarkantyu utcán van.Jövő szeptemberbe mehetünk is! :? Betti ez nem jár alanyi jogon sőt voltunk az örökösi bölcsibe ahol azt mondták hogy a jövő szeptembert sem igérik meg! :shock: Már 3 honapos gyerköcöt be kell iratni!!!!!!!!!!!
Frissbabások ha visszaakartok menni gyedről dolgozni és nem gyesen maradni(másfél év mulva!!!!!!!!!)már most kell gondolkozni a bölcsin!Röhej de ez van.
Ibolya!Ne aggodj ha szépen fejlődik és jókedélyü baba biztos nincs gond! :lol: A vérvételért nem irigyellek egy ilyen pici babát megszurni! :cry: Kírát félévesen össze-vissza szurkálták mire vénát találtak de engem jobban megviselt mint őt még sirni se sirt szépen elnézelődött! :lol:
Buci!Üdv köztünk!Nagyon huncut kisfiad van! :wink:
Szép napot mindenkinek! Kép Kép

Kép
kíraanya
 
 


Lányok, hogyan tudok mindkét gyermekemről fényképes vonalzót feltenni?
Kérlek szépen...segítsetek...de olyan "szájbarágósan" magyarázzátok el ... mert mindenáron szeretném s eddig nem tudtam :(
Köszönöm szépen!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Kíraanya, csak gyes mellett dolgozhatsz, gyed mellett nem. A részletek nekem is zavarosak, mármint hogy a régi meló mellett is kaphatsz-e gyest, vagy csak új munka esetén, de ha felhívod a MÁK-ot, ott tudnak segíteni. Csak türelem kell hozzá, hogy elérd őket. Bár azért nekem 3-4. alkalomra mindig sikerült eddig.

Rubinita, szerintem csináld meg Jenniferét is a babafalván, ahol Rubenét csináltad, akkor biztosan sikerülni fog! Azt hiszem, hogy az előző oldalon írta le (talán) Viki Ibolyának, hogyan kell csinálni.
Vendég
 


SZIASZTOK.:na megvolt a vérvétel, picit vérszegény erre kap folsavat napi 1 tab, vigantol 2 csepp ,cebion 10csepp, volt vérvétel vizelet és fül orr gégészet,minden negativ hálistennek.Szóval el kell fogadnom hogy ennyit eszik mert a dokinő azt mondta ugy néz ki mint egy féléves baba.Avérvételi eredménye az alsó határt átlépi de közeli hozzá ezért irt folsavat állitólag.na most megnyugodtam kicsit hogy nem valami baja van csak már nem kér annyit.VISSZAOLVASOK ÉS MÉG JÖVÖK KÉSÖBB.
ibolya5
 
 


sziasztok! köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást. :)
Andrisom tényleg nagyon huncutka, korán kezdi :-)))

Akkor pár szó bővebben magunkról:
29 éves vagyok, sok megpróbáltatás után lombik programmal elsőre sikerült összehoznunk a babát. 3 sejtet ültettek be és 1 maradt meg. Június elsején szültem Debrecenben a Klinikán.
Nemrég költöztünk a belvárosba, így a Korzó környékén gyakran megfordulunk :wink:
Andriska szopizik, szerencsére van is tejecske neki elég, így csak anyatejet kap. Kb. 4-5 hónaposan gondoltam neki majd megpróbálni a hozzátáplálást. A Klinikán azt mondták, hogy próbáljak 6 hónapos koráig csak anyatejet adni, így nem kapkodok.

Bölcsi ügyben ilyen korán kell intézkedni? Én a Malom utcára szeretném majd vinni 2 évesen. Szerintetek már most keressem fel őket?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Annak idején nekem az nst vizsgálatot a fogadott szülésznőm rendezte, így sosem kellett bejelentkeznem vagy sorban állnom... :) soron kívüli protekciós voltam... :oops:

Kíraanya, ez nagyon elkeserítő... lehet mire oda jutunk hogy bölcsibe adjuk a gyereket, már bölcsi se lesz... :shock:
csipisz
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:59-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 08:59-kor.
20150601134430
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:03-kor.
Vendég
 


sziasztok .úgy irigyellek benneteket ,ti bármikor összefuthattok a téren, közel vagytok egymáshoz.Itt meg szólni sincs kihez.Az én korosztályom elköltözött szinte vagy túl fiatalok vannak vagy olyan akit elkerülök.
ibolya5
 
 


na most látom csak nem jó valamiért a vonalzó .
ibolya5
 
 


Sziasztok,

holnap irány iszogatni cukros valamit!!!!!!!!igen imádom a dupla szurkálást. a dokim szerint a 16hetes vérvételt hétfőn vagy kedden kell levetetnem.Remélem lassan megismernek a vérvételen!Most mit tegyek ha szúrnak ki kell bírni és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szépen gömbölyödünk már elég jól látszik főleg ebéd után!és még csak 1 kg plusz van rajtam!De sajnos a héten már egy számmal nagyobb melltartót kellett elővenni mi lesz később??????????????

jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 07:03-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

túl vagyunk az édes cukros iváson.Bevallom, hogy sokkal rosszabbra számítottam, de megittam ügyesen!hétfőn lesz eredmény!

jó hétvégét mindenkinek!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


Desviki,

meglestelek a nagy portálon úgy tűnik felettem jártál középiskolába!!!!!!!!!!!!

Kép
bejcsi28
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:00-kor.
20150601134430
 
 


Kriszti: ment pü! :wink: Mi a Selyem utcán lakunk egyébként, pont a belváros másik végén...de a Korzó középtájon van ;)

Desviki: Nektek hol csinálták az inszemet? itt Nyh-án? Lackó Fickó nagyon kis cuki baba! Jó nagy fiú ő is :)

Bejcsi: ugye kibírható az a lötyi? annyira ijeszgetett engem is mindenki, de egy kis citrommal és még több vízzel meg lehet inni. Egyébként nekem azt mondta a férjem belgyógyásza (cukorgondozóban), hogy ennek a kismama vércukor vizsgálatnak semmi értelme. Sokkal inkább kellene egy kiadós ebéd után nézni a kismamáknak a cukrát. Ennyi tömény cukrot sose iszik meg egyszerre az ember. Csak itt nyh-án a nőgyógyászok szeretnek ezzel szórakozni, hogy küldözgetnek mégegyszer ha egy picit is a tartományon felüli érték jön ki.

Én úgy döntöttem jövő héten elnézek a Malom utcai bölcsibe megkérdezem, hogy van e még hely mire két éves lesz Andris. Ha nem lenne hely még akkor is itt van a közelben a Sarkantyú utcai.

Ma nagyon jót sétáltunk nem ordított fél óra eltelte után. Úgy örülök. Hazajöttünk, szopizott, betettem az ágyába és magától elaludt.
:D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 09:00-kor.
20150601134430
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?